Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency 1. třída

28.10.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - FC 30 ČB B
31.10.2019 19:30 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - West Jam ČB
31.10.2019 20:30 - SH JČU, přehoz. pořad. - ODLOŽENO
FC Next ČB - FC SVP Zbudov
01.11.2019 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - FK Zahájí B

JS Agency KP Jih

10.11.2019 19:00 - SH Loko Suché Vrbné
Dynamo PCO B - Absolutteam ČB
12.11.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast Lišov - FC Kohouti ČB
13.11.2019 20:00 - NH SKP ČB
TJ HFASC ČB - FK Zahájí
13.11.2019 20:30 - SH Týn nad Vltavou
ELBH Týn nad Vltavou - Best Caffe team
14.11.2019 21:00 - SH Hrdějovice
Grey Space team ČB - FC 30 ČB

JS Agency 2. třída

28.10.2019 19:00 - SH JČU, přehozené pořadatelství
SK Střelnice ČB - RL Dubenec
30.10.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - BSKN ČB
01.11.2019 18:00 - Hluboká, přehozené pořadatelství
AC Demi Hluboká - TJ Borek
01.11.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - Inter ČB


Rozpis a výsledky KP Jih

3. kolo: _ _ 5.11. BEST CAFFE – DYNAMO B . 7:7 (4:4) _ _ 5.11. VAPLAST – GREY SPACE . 4:2 (3:1) _ _ 6.11. KOHOUTI – ELBH . 3:9 (0:5) _ _ 6.11. ZAHÁJÍ – FC 30 . 4:5 (2:3) _ _ _ _ 4. kolo: _ _ 10.11. DYNAMO B – ABSOLUT . 8:3 (1:2) _ _ 12.11. VAPLAST – KOHOUTI . 7:3 (4:2) _ _ 13.11. HFASC – ZAHÁJÍ . 0:9 (0:5) _ _ 13.11. ELBH – BEST CAFFE . 6:8 (3:2) _ _ 14.11. GREY SPACE – FC 30 ČB . 10:10 (4:7) _ _ _ _ 5. kolo: _ _ PO 18.11. Hrdějovice 21:00 ABSOLUT – ELBH . ? ?, ? ?, (Š.Hrabčák) _ _ ÚT 19.11. Rudolfov 18:00 BEST CAFFE – VAPLAST . L.Zabilka, V.Korejčík, (? ?) _ _ ÚT 19.11. Hrdějovice 21:00 FC 30 – HFASC . Š.Hrabčák, F.Mertl, (V.Korejčík) _ _ ST 20.11. SKP 20:00 KOHOUTI – GREY SPACE . F.Mertl, M.Primus, (L.Zabilka) _ _ ST 20.11. Týn 20:30 ZAHÁJÍ – DYNAMO B . T.Peterka, P.Kocina, (F.Mertl) _ _ _ _ 6. kolo: NE 24.11. Loko ČB 19:00 DYNAMO B – FC 30 ČB . P.Kocina, F.Mertl, (T.Peterka) _ _ _ _

05.11.2019 | Zobrazit celý článek »

8. kolo 1. třídy

 
26.10.2019
8. kolo: _ _ 23.10. WEST JAM – ZBUDOV . 7:11 (3:6) _ _ 24.10. DEVIANTI – ZAHÁJÍ B . 15:8 (9:4) _ _ 24.10. NEXT – FC 30 B . 6:10 (3:3) _ _ 25.10. LIONS – UNREAL . 4:0 (1:0) _ _ _ _ Více »

nic

8. kolo 2. třídy

 
24.10.2019
8. kolo: _ _ 21.10. STŘELNICE – DEMI . 6:5 (2:1) _ _ 22.10. BSKN – BOREK . 3:9 (1:4) _ _ 24.10. INTER – WEST J. B . 2:12 (2:4) _ _ 25.10. LIONS B – DUBENEC . 6:4 (3:1) _ _ _ _ Více »

nic

7. kolo 2. třídy

 
14.10.2019
7. kolo: _ _ 15.10. BSKN – DEMI . 0:10 (0:5) _ _ 17.10. INTER – BOREK . 4:10 (1:5) _ _ PA 18.10. Dubenec 17:00 DUBENEC – WEST J. B . R.Mráz, J.Řehořř _ _ PA 18.10. Velešín 20:00 LIONS B – STŘELNICE . Š.Hrabčák, K.Tošilová _ _ _ _ Více »

nic

6. kolo 1. třídy

 
02.10.2019
6. kolo: _ _ 7.10. ZBUDOV - UNREAL . 7:6 (2:3) _ _ 7.10. FC 30 B – WEST JAM . 6:2 (4:0) _ _ 10.10. DEVIANTI – LIONS . 9:5 (3:3) _ _ 10.10. NEXT – ZAHÁJÍ B . 8:5 (3:3) _ _ _ _ Více »

nic

6. kolo 2. třídy

 
01.10.2019
6. kolo: _ _ 7.10. JČU 19:00 STŘELNICE – BSKN . 28:3 (13:1) _ _ 9.10. WEST J.B – LIONS B . 2:11 (1:6) _ _ 10.10. BOREK – DUBENEC . 9:2 (6:1) _ _ 11.10. DEMI - INTER . 11:1 (6:0) _ _ _ _ Více »

nic

Starší články »

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS