Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Okresní přebor

Přestávka

Krajský přebor Jih

05.12.2022 20:00 - NH SKP
FC KOHOUTI ČB - TJ HFASC ČB
07.12.2022 20:30 - SH Týn n./Vlt.
FK ZAHÁJÍ - SK VAPLAST Lišov
09.12.2022 20:00 - Hrdějovice změna termínu
A1 ČB - ELBH TÝN n/Vlt.
09.12.2022 21:00 - SH Loko ČB
PCO Rudolfov - SK DEVIANTI (Absolut B)


95 - Nasazení rozhodčích na 7. až 9. kolo KP 



7 .   k o l o :  ( 4. – 10. 12. ) 

PO  5. 12.  NH SKP 20:00  KOHOUTI –  HFASC  .  .  R.Granec, F.Zloch  .  (Š.Hrabčák)

ST  7. 12.  SH Týn 20:30   ZAHÁJÍ  –  VAPLAST  .  .  P.Kocina, P.Ždych  .  (V.Korejčík)

PA  9. 12. Hrdějovice 20:00 A1  ČB   –  ELBH  .  .  .  .  V.Korejčík, M.Primus  .  (? ? ?)

PA  9. 12.  SH Loko  21:00  PCO  –  DEVIANTI  .  .  J.Škuthan, J.Ovčáček . (L.Zabilka)

 

8 .   k o l o :  ( 11. – 17. 12. ) 

PO 12. 12. NH SKP 20:00 KOHOUTI – VAPLAST  .  J.Škuthan, Š.Hrabčák . (L.Zabilka)

PO  12. 12. Hrdějovice 20:10  A1 ČB   –   HFASC  .  .  J.Ovčáček, F.Zloch  .  (M.Primus)

ST  14. 12. SH Týn 20:30   ZAHÁJÍ    –  PCO  .  .  .  .  .  F.Mertl, P.Ždych  .  (R.Granec)

ČT  15. 12. SH JČU 20:30 DEVIANTI   –  ELBH  .  .  TP, P.Kocina, F.Zloch  (? ?)

 

9 .   k o l o :  ( 18. – 23. 12. ) 

NE 18. 12. SH Loko 19:00   PCO   –  KOHOUTI  .  .  R.Granec, M.Primus . (P.Kocina)

PO 19. 12. NH SKP 20:00  HFASC –  ELBH  .  .  .  J. Ovčáček, Š.Kotásek . (J.Škuthan)

PO 19. 12. Hrdějovice 20:10  VAPLAST – A1 ČB  .  FM, V.Korejčík, Š.Hrabčák  (? ?)

ST 21. 12. SH Týn 20:30  ZAHÁJÍ – DEVIANTI  .  L.Zabilka, Š.Hrabčák  (V.Korejčík)

 

81 - Adresář rozhodčích 2022-23



GRANEC  Robert   74041561 ČB, Pekárenská,  774 022 649   roberto.g@seznam.cz

HRABČÁK Štefan  52030030   Borek  777 994 849  hrabcak.stefan@seznam.cz

KOCINA Petr    72061016    Rudolfov   602 222 813,  kocina@email.cz

KOLÁŘ Jan    75120879    Hluboká n/Vlt.   724 715 908,  kolar1@seznam.cz

KOREJČÍK Václav  57100206   ČB Vltava     777 258 714 v.korejcik@seznam.cz

KOTÁSEK Štěpán  89082123   ČB střed   721 802 242    skotasek1@seznam.cz

MERTL Filip      93040978   ČB   721 430 375    FMertl@seznam.cz

MRÁZ Roman      78031711   Vodňany    602 716 923    roman.mraz@eon.cz

OVČÁČEK Josef   92110009  ČB  Máj     722 061 339   OvcacekJosef11@seznam.cz

PETERKA Tomáš 80050513 ČB Zeyerova  608 147 627 tomik.peterka@seznam.cz

PRIMUS Miroslav  47080039   Dobrá Voda   608 562 625    m.primus@seznam.cz

PRUCHA  Michal  74020894    Chlum u Křemže 608 870 510, pruchamich@seznam.cz

ŘEHOŘ Jan     73070385    Hluboká n/V     607 651 815    rehorh@seznam.cz

ŠKUTHAN Jaroslav 73040383 ČB Vltava,     607 188 938  j.suty@seznam.cz

TOŠILOVÁ Květa   81060154   Velešín  728 248 698    kvetatosilova@seznam.cz

ZABILKA Luboš     78050910   ČB J.Haška   777 788 403    L.Zabilka@seznam.cz

ZLOCH František   52030097   ČB     604 351 994   ZFED@seznam.cz

ŽDYCH Pavel  69100624  ČB Pekárenská  777 887 307  pavel.zdychu@seznam.cz,

 

 

.  .  .  .

 

 

.

 

.

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS