Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

19.01.2020 17:00 - SH Loko Č.Budějovice
Dynamo PCO B - Best Caffe team
21.01.2020 21:00 - SH Hrdějovice
FC 30 ČB - FK Zahájí
22.01.2020 20:00 - NH SKP ČB
TJ HFASC ČB - Absolutteam ČB
22.01.2020 20:30 - SH Týn n/Vl.
ELBH Týn nad Vltavou - FC Kohouti ČB
23.01.2020 21:00 - SH Hrdějovice
Grey Space team ČB - SK Vaplast Lišov

1. třída

30.03.2020 18:00 - VŠZ
FC 30 ČB B - FC SVP Zbudov
30.03.2020 18:00 - Zahájí
FK Zahájí B - Unreal ČB FC
01.04.2020 20:00 -
West Jam ČB - SK Lions Velešín
02.04.2020 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Next ČB - SK Devianti (Absolut B)

2. třída

30.03.2020 18:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Střelnice ČB - TJ Borek
31.03.2020 17:00 - NH SKP ČB
BSKN ČB - SK Lions Velešín B
02.04.2020 20:00 - Rudolfov
Inter ČB - RL Dubenec
03.04.2020 18:00 - ZŠ Hluboká n./Vlt.
AC Demi Hluboká - West Jam CB B


67 - Nasazení 13.-15.kolo KP Jih



13 .   k o l o :  ( 26.   30. 1. ) 

PO

27. 1.

Hrdějovice

21:00

ABSOLUT –  DYNAMO  B

Peterka

Primus

Zabilka

ÚT

28. 1.

Rudolfov

18:00

BEST CAFFE –  ELBH  TÝN

Mertl

Korejčík

Kolář

ÚT

28. 1.

Hrdějovice

21:00

FC  30  ČB – GREY SPACE

Primus

Zabilka

Peterka

ST

29. 1.

NH SKP

20:00 

KOHOUTI - VAPLAST

Řehoř

Kolář

Primus

ST

29. 1.

SH Týn

20:30

ZAHÁJÍ – HFASC  ČB

Kocina

Škuthan

Zabilka

 

14 .   k o l o :  ( 2.  – 6. 2. )      

NE

2. 2.

Loko S.Vr.

19:00

DYNAMO  B – ZAHÁJÍ

Peterka

Kocina

Zabilka

ÚT

4. 2.

Hrdějovice

21:00

VAPLAST – BEST CAFFE 

Peterka

Kolář

Hrabčák

ST

5. 2.

NH SKP

20:00 

HFASC  ČB – FC  30  ČB

Hrabčák

Korejčík 

Škuthan

ST

5. 2.

SH Týn

20:30

ELBH  TÝN – ABSOLUT

Zabilka

Primus

Kolář

ČT

6. 2.

Hrdějovice

21:00

GREY SPACE – KOHOUTI

Hrabčák

Škuthan

Primus

 

15 .   k o l o :  ( 9.  – 13. 2. – jarní prázdniny )

PO

10.2.

Hrdějovice

21:00

ABSOLUT –  VAPLAST 

Škuthan

Primus

Hrabčák

ÚT

11. 2.

Rudolfov

18:00

BEST CAFFE –  KOHOUTI

Hrabčák

Kolář

Zabilka

ÚT

11. 2.

Hrdějovice

21:00

FC  30  ČB –  DYNAMO  B

Zabilka

Primus

Hrabčák

ST

12. 2.

NH SKP

20:00 

HFASC ČB – GREY SPACE

Kocina

Korejčík

Škuthan

ST

12. 2.

SH Týn

20:30

ZAHÁJÍ   ELBH  TÝN

Zabilka

Hrabčák

Kolář

 

66 - Nasazení KP Jih 5.- 23. 1. 2020



NASAZENÍ NA 10. AŽ 12. KOLO  ODVET –  ZIMA 2020  

10 .   k o l o :  ( 5.  – 9. 1. 2020 )  

NE

5. 1.

Loko S.Vr.

19:00

DYNAMO  B    VAPLAST

Korejčík

Mertl  

Peterka

ÚT

7. 1.

Hrdějovice

21:00

FC  30  ČB      BEST CAFFE

Peterka

Kolář

Korejčík

ST

8. 1.

NH SKP

20:00 

HFASC  ČB    KOHOUTI

Škuthan

Řehoř

Kolář

ST

8. 1.

SH Týn

20:30

ZAHÁJÍ         ABSOLUT

Zabilka

Kocina

Primus

ČT

9. 1.

Hrdějovice

21:00

GREY SPACE –  ELBH TÝN

Primus

Zabilka

Kocina

       

11 .   k o l o :  ( 12. – 16. 1. )

PO  13. 1.  Hrdějovice 21:00  ABSOLUT    –  FC  30  ČB  .  .  .  T.Peterka, J.Korejčík (Zabilka)

ÚT  14. 1.  Rudolfov   18:00  BEST CAFFE  –  HFASC ČB  .  .  J.Řehoř, J.Kolář (Korejčík)

ÚT  14. 1.   Hrdějovice 21:00  VAPLAST    –  ELBH  TÝN  .  .  .  F.Mertl, L.Zabilka (Řehoř)

ST  15. 1.  NH SKP    20:00  KOHOUTI     –  DYNAMO B  .  .  .  LZ J.Škuthan, P.Kocina (Kolář)

ST  15. 1.   SH Týn     20:30  ZAHÁJÍ     –  GREY SPACE  .  .  .  F.Mertl, M.Primus (Zabilka)

 

12 .   k o l o :  ( 19.  – 23. 1. )  

NE  19. 1.  Loko ČB  17:00  DYNAMO B – BEST CAFFE  .  .  V.Korejčík, F.Mertl (Primus)

ÚT  21. 1.  Hrdějovice  21:00  FC  30  ČB     –  ZAHÁJÍ  .  .  .  T.Peterka, L.Zabilka (Kocina)

ST  22. 1.  NH SKP    20:00  HFASC  ČB  –  ABSOLUT  .  .  .  P.Kocina, J.Škuthan (Zabilka)

ST  22. 1.   SH Týn     20:30  ELBH  TÝN    –  KOHOUTI  .  .  .  M.Primus, P.Kolář (Zabilka)

ČT  23. 1.  Hrdějovice 21:00  GREY SPACE – VAPLAST  .  .  J.Řehoř, T.Peterka (Korejčík)

 

.

65 - Adresář rozhodčích sezony 2019_20



A D R E S Á Ř   ROZHODČÍCH :

HRABČÁK Štefan  52030030   Borek  777 994 849  hrabcak.stefan@seznam.cz

KOCINA Petr    72061016    Rudolfov   602 222 813,  kocina@email.cz

KOLÁŘ Jan    75120879    Hluboká n/Vlt.   724 715 908,  kolar1@seznam.cz

KOREJČÍK Václav  57100206   ČB Vltava     777 258 714 v.korejcik@seznam.cz

KOTÁSEK Štěpán  89082123   ČB střed   721 802 242    skotasek1@seznam.cz

MERTL Filip      93040978   ČB   721 430 375    FMertl@seznam.cz

MRÁZ Roman      78031711   Vodňany    602 716 923    roman.mraz@eon.cz

PETERKA Tomáš 80050513 ČB Zeyerova  608 147 627 tomik.peterka@seznam.cz

PRIMUS Miroslav  47080039   Dobrá Voda   608 562 625    m.primus@seznam.cz

ŘEHOŘ Jan     73070385    Hluboká n/V     607 651 815    rehorh@seznam.cz

ŠKUTHAN Jaroslav 73040383 ČB Vltava,     607 188 938  j.suty@seznam.cz

TOŠILOVÁ Květa    81060154   Velešín  728 248 698    kvetatosilova@seznam.cz

ZABILKA Luboš     78050910   ČB J.Haška   777 788 403    L.Zabilka@seznam.cz

ZLOCH František   52030097   ČB     604 351 994   ZFED@seznam.cz

ŽDYCH Pavel  69100624  ČB Pekárenská 777 887 307  pavel.zdychu@seznam.cz,

 

.

Partneři












© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS