Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency 1. třída

28.10.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - FC 30 ČB B
31.10.2019 19:30 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - West Jam ČB
31.10.2019 20:30 - SH JČU, přehoz. pořad. - ODLOŽENO
FC Next ČB - FC SVP Zbudov
01.11.2019 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - FK Zahájí B

JS Agency KP Jih

10.11.2019 19:00 - SH Loko Suché Vrbné
Dynamo PCO B - Absolutteam ČB
12.11.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast Lišov - FC Kohouti ČB
13.11.2019 20:00 - NH SKP ČB
TJ HFASC ČB - FK Zahájí
13.11.2019 20:30 - SH Týn nad Vltavou
ELBH Týn nad Vltavou - Best Caffe team
14.11.2019 21:00 - SH Hrdějovice
Grey Space team ČB - FC 30 ČB

JS Agency 2. třída

28.10.2019 19:00 - SH JČU, přehozené pořadatelství
SK Střelnice ČB - RL Dubenec
30.10.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - BSKN ČB
01.11.2019 18:00 - Hluboká, přehozené pořadatelství
AC Demi Hluboká - TJ Borek
01.11.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - Inter ČB


73 - Nasazení rozhodčích na třídy č. 4 a KP Jih č. 1. / 2019



NASAZENÍ ROZHODČÍCH č. 4.   ( 21. 10. -  14. 11. 2019 )

8 .   k o l o :  ( 21.  – 25. 10. )

2PO 21. 10. JČU 19:00  STŘELNICE – DEMI   .  T.Peterka, Š.Kotásek

PO 21. 10. Hrdějovice 21:00  ABSOLUT – ZAHÁJÍ    Š.Hrabčák, Mertl P.Kocina

2ÚT 22. 10.  SKP 17:00   BSKN  ČB – BOREK  .  F.Mertl, V.Korejčík

ÚT 22. 10. Rudolfov 18:00  BEST CAF. – FC 30  T.Peterka, Hrabčák F.Zloch

ÚT 22. 10. Hrdějovice 21:00  VAPLAST – DYNAMO B  Kolář Š.Hrabčák, J.Řehoř   

ST  23. 10.  SKP  20:00  KOHOUTI – HFASC    Kocina F.Mertl, L.Zabilka

1ST  23. 10. Rudolfov 20:00  WEST J. – ZBUDOV  Peterka Hrabčák ??, F.Zloch

ST  23. 10. Týn 20:30  ELBH –  GREY SPACE     Kolář Š.Hrabčák, J.Řehoř   

1ČT 24. 10.  JČU 19:30  DEVIANTI – ZAHÁJÍ B  .  L.Zabilka, J.Škuthan Š.Hrabčák

1ČT 24. 10.  JČU 20:30   NEXT –  FC 30 „B“  .  L.Zabilka, J.Škuthan Š.Hrabčák

2ČT 24. 10. Rudolfov 20:00  INTER –  WEST J. B  .  P.Kocina, V.Korejčík

1PA 25. 10. Velešín  19:00  LIONS – UNREAL  .  K.Tošilová, Brt L.Zabilka

2PA 25. 10. Velešín 20:00  LIONS B – DUBENEC  .  K.Tošilová, Brt L.Zabilka

                                                   

9 .   k o l o :  ( 28. 10.  – 1. 11. )

NE 27. 10.  Loko ČB 19:00  DYNAMO B –  KOHOUTI  .  Š.Hrabčák, M.Primus

2PO 28. 10.  JČU  19:00  STŘELNIC > DUBENEC  .  T.Peterka, F.Zloch

1PO  28.10.  SH  JČU     20:00   UNREAL –  FC 30 B       T.Peterka, F.Zloch

ÚT 29. 10.  Hrdějovice  21:00  FC 30 – ABSOLUT  .  Š.Hrabčák, Zabilka P.Kocina

ST 30. 10.  SKP  20:00  HFASC –  BEST CAFFE  .  Š.Hrabčák, M.Primus

2ST  30. 10. Rudolfov 20:00  WEST J. B – BSKN  .  Zabilka  Kocina V.Korejčík, Š.Kotásek

ST  30. 10.  SH Týn  20:30   ELBH – VAPLAST  .  .  J.Kolář, J.Řehoř

1 ČT 31. 10. JČU 19:30 DEVIANTI – WEST J.  .  Kocina L.Zabilka, Primus

1 ČT 31. 10.  JČU  20:30  NEXT ČB  > ZBUDOV  .  Kocina L.Zabilka, Primus

1 ČT 31. 10. Hrdějovice 21:00 GREY SP. – ZAHÁJÍ  Zabilka J.Řehoř, V.Korejčík

2 PA 1. 11.  Hluboká  18:00  DEMI  > BOREK  .  .  V.Korejčík, J.Škuthan  

1 PA  1. 11.  Velešín  19:00  LIONS  –  ZAHÁJÍ B  .  K.Tošilová, M.Brt

2 PA  1. 11.  Velešín  20:00  LIONS B –  INTER  .  .  K.Tošilová, M.Brt

                    

3 .  k o l o   K P :  ( 3.  – 8. 11. )

PO 4. 11. Hrdějovice 21:00  ABSOLUT –  HFASC  .  Š.Hrabčák, V.Korejčík

ÚT 5. 11. Rudolfov  18:00   BEST C. –  DYNAMO B  .  T.Peterka, L.Zabilka

ÚT  5. 11.  Hrdějovice 21:00  VAPLAST –  GREY SP.  .  .  Š.Hrabčák, T.Peterka

ST  6. 11. NH SKP 20:00  KOHOUTI   –  ELBH  .  .  .  .  F.Mertl, P.Kocina

ST     6. 11.  SH Týn  20:30   ZAHÁJÍ   –  FC 30  .  .  .  .  .  J.Kolář, J.Řehoř

 

4 .   k o l o :  ( 10.  – 15. 11. )    

NE 10. 11.  Loko 19:00   DYNAMO B – ABSOLUT  .  .  P.Kocina, V.Korejčík

ÚT 12. 11. Hrdějovice 21:00 VAPLAST – KOHOUTI  .  T.Peterka, L.Zabilka

ST  13. 11. NH SKP  20:00  HFASC ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  Š.Hrabčák, M.Primus

ST   13. 11.  SH Týn    20:30   ELBH  –  BEST CAF.  .  J.Kolář, Řehoř L.Zabilka

ČT 14. 11.  Hrdějovice 21:00 GREY SP. – FC 30  .  .  Š.Hrabčák, M.Primus

 

 

.

72 - Nasazení na KP Jih č. 2 - podzim 2019



N A S A Z E N Í   N A   K P – J i h  č. 2   -  podzim 2019

5 .   k o l o :  ( 17.  – 21. 11. )   

PO  18. 11.   Hrdějovice 21:00  ABSOLUT –  ELBH TÝN J.Řehoř,  J.Kolář,  (Š.Hrabčák)

ÚT  19. 11.   Rudolfov  18:00  BEST CAF. – VAPLAST  L.Zabilka, V.Korejčík, (J.Kolář)

ÚT   19. 11.  Hrdějovice 21:00  FC 30 ČB – HFASC ČB Š.Hrabčák, F.Mertl, (V.Korejčík)

ST  20. 11.   NH SKP    20:00    KOHOUTI –  GREY SP.    F.Mertl,  M.Primus,  (L.Zabilka)

ST  20. 11.   SH Týn      20:30    ZAHÁJÍ  –  DYNAMO   T.Peterka,   M.Kocina,  (F.Mertl)

 

6 .   k o l o :  ( 24.  – 28. 11. )   

NE  24. 11.  Loko ČB  19:00  DYNAMO  –  FC 30 ČB  M.Kocina, F.Mertl, (T.Peterka)

ÚT  26. 11.  Hrdějovice 21:00  VAPLAST –  ABSOLUT  L.Zabilka,  V.Korejčík, (M.Kocina)

ST   27. 11.   NH SKP   20:00   KOHOUTI –  BEST CAF. L.Zabilka,  M.Primus,   (J.Řehoř)

ST   27. 11.   SH Týn    20:30  ELBH TÝN –  ZAHÁJÍ      Š.Hrabčák, T.Peterka,   (J.Kolář)

ČT  28. 11.   Hrdějovice 21:00  GREY SP.   –  HFASC ČB  J.Řehoř,  J.Kolář,  (M.Primus)

 

7 .   k o l o :  ( 1. – 5. 12. )        

PO  2. 12. Hrdějovice 21:00  ABSOLUT – KOHOUTI  J.Řehoř, T.Peterka, (Š.Hrabčák)

ÚT  3. 12.   Rudolfov  18:00    BEST CAF. –  GREY SP.  Š.Hrabčák, J.Kolář,  (V.Korejčík)

ÚT  3. 12.   Hrdějovice 21:00  FC  30  ČB  –  ELBH TÝN L.Zabilka, T.Peterka,   (F.Mertl)

ST  4. 12.   NH SKP   20:00    HFASC ČB –  DYNAMO   M.Primus,  F.Mertl,  (P.Kocina)

ST  4. 12.   SH Týn    20:30    ZAHÁJÍ      –  VAPLAST   P.Kocina, V.Korejčík, (M.Primus)

                  

8 .   k o l o :  ( 8.  – 14. 12. )     

NE  8. 12.   SH Týn  18:00  ELBH TÝN – HFASC ČB  F.Mertl, V.Korejčík (L.Zabilka)

ÚT 10. 12. Rudolfov 18:00  BEST CAF. – ABSOLUT  T.Peterka, L.Zabilka, (V.Korejčík)

ÚT 10. 12. Hrdějovice 21:00  VAPLAST  –  FC 30 ČB  J.Řehoř, J.Kolář,  (Š.Hrabčák)

ST 11. 12.  NH SKP  20:00  KOHOUTI  –  ZAHÁJÍ   Š.Hrabčák, M.Primus, (J.Řehoř)

ČT 12. 12. Hrdějovice 21:00  GREY SP.  –  DYNAMO  P.Kocina, Š.Hrabčák (T.Peterka)

                      

9 .   k o l o :  ( 15.  – 21. 12. )                                   

NE  15. 12.   Loko ČB   16:30  DYNAMO – ELBH TÝN M.Primus,  F.Mertl, (T.Peterka)

PO  16. 12.  Hrdějovice 18:00  ABSOLUT – GREY SP. P.Kocina, M.Primus, (J.Řehoř)

ÚT  17. 12.  Hrdějovice 21:00  FC 30 ČB – KOHOUTI  T.Peterka, L.Zabilka, (P.Kocina)

ST   18. 12.   NH SKP  20:00  HFASC ČB – VAPLAST Š.Hrabčák, V.Korejčík, (M.Primus)

ST     18. 12.   SH Týn   20:30  ZAHÁJÍ  –  BEST CAF.  J.Řehoř,  J.Kolář, (L.Zabilka)

 

.

68 - Adresář rozhodčích sezony 2019_20



A D R E S Á Ř   ROZHODČÍCH :

BRT Martin       78020824     Velešín,  702 301 051,   macabrt@email.cz

HRABČÁK Štefan  52030030   Borek  777 994 849  hrabcak.stefan@seznam.cz

KOCINA Petr    72061016    Rudolfov   602 222 813,  kocina@email.cz

KOLÁŘ Jan    75120879    Hluboká n/Vlt.   724 715 908,  kolar1@seznam.cz

KOREJČÍK Václav  57100206   ČB Vltava     777 258 714 v.korejcik@seznam.cz

KOTÁSEK Štěpán  89082123   ČB střed   721 802 242    skotasek1@seznam.cz

MERTL Filip      93040978   ČB   721 430 375    FMertl@seznam.cz

MRÁZ Roman      78031711   Vodňany    602 716 923    roman.mraz@eon.cz

PETERKA Tomáš 80050513 ČB Zeyerova  608 147 627 tomik.peterka@seznam.cz

PRIMUS Miroslav  47080039   Dobrá Voda   608 562 625    m.primus@seznam.cz

ŘEHOŘ Jan     73070385    Hluboká n/V     607 651 815    rehorh@seznam.cz

ŠKUTHAN Jaroslav 73040383 ČB Vltava,     607 188 938  j.suty@seznam.cz

TOŠILOVÁ Květa    81060154   Velešín  728 248 698    kvetatosilova@seznam.cz

ZABILKA Luboš     78050910   ČB J.Haška   777 788 403    L.Zabilka@seznam.cz

ZLOCH František   52030097   ČB     604 351 994   ZFED@seznam.cz

ŽDYCH Pavel  69100624  ČB Pekárenská 777 887 307  pavel.zdychu@seznam.cz,

 

.

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS