Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency 1. třída

28.10.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - FC 30 ČB B
31.10.2019 19:30 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - West Jam ČB
31.10.2019 20:30 - SH JČU, přehoz. pořad. - ODLOŽENO
FC Next ČB - FC SVP Zbudov
01.11.2019 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - FK Zahájí B

JS Agency KP Jih

10.11.2019 19:00 - SH Loko Suché Vrbné
Dynamo PCO B - Absolutteam ČB
12.11.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast Lišov - FC Kohouti ČB
13.11.2019 20:00 - NH SKP ČB
TJ HFASC ČB - FK Zahájí
13.11.2019 20:30 - SH Týn nad Vltavou
ELBH Týn nad Vltavou - Best Caffe team
14.11.2019 21:00 - SH Hrdějovice
Grey Space team ČB - FC 30 ČB

JS Agency 2. třída

28.10.2019 19:00 - SH JČU, přehozené pořadatelství
SK Střelnice ČB - RL Dubenec
30.10.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - BSKN ČB
01.11.2019 18:00 - Hluboká, přehozené pořadatelství
AC Demi Hluboká - TJ Borek
01.11.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - Inter ČB


Adresář klubů a rozhodčích ČB 2019/20



1. celostátní liga - západ

DYNAMO PCO ČB
Radim Pouzar; tel: 776 304 962,  pouzi16@centrum.cz
Hala: Loko ČB,  .  neděle 19:00  .  .  dresy:  černobílé / černé / černé

 

Krajský přebor - sk. Jih :

1 - ELBH TÝN NAD VLTAVOU    ID  3119552
Jaroslav Luňáček, Havlíčkova 35, Týn n/Vlt. 37501, tel: 721 750 060; lunacekml@elbh.cz
Hala: Týn n./Vl.,  .  .  středa 20:30  .  .  dresy:  bílé / modré / modré

2 - SK VAPLAST ČB                    ID  3119422
David Stehlík, J.Hurta 11, Č.B. 37008, tel: 724 846 859; david.stehlik@budvar.cz
Hala: Hrdějovice  .  úterý  21:00   .  .  dresy:  červené / červené / bílé

3 - FC KOHOUTI ČB                    ID  9119212
Václav Korejčík, Bezdrevská 19, Č.B. 37011, tel: 777 258 714; v.korejcik@seznam.cz
Miroslav Lysina,   tel.  ,  lysmir@seznam.cz
Jan Koutský,   tel. 728 313 616,  jankoutsky@gmail.com 
hala:  SKP  .  středa  20:00  .  .  dresy:  žluté / modré / modré         

4 - BEST CAFFE TEAM  ČB      ID  3110082
Petr Kocina, Školní 1, Rudolfov 37371,  tel. 602 222 813; kocina@email.cz
Hala: Rudolfov,  .  úterý 18:00  .  .  dresy:  oranžové (šedé) / černé / černé

5 - ABSOLUT TEAM Č.B.          ID  3119432
Jan Pirnos,  tel: 777 934 080; pirnos@nemcb.cz
Radim Staněk, tel.: +420 720 543 252,  saky.rs7@gmail.com
hala: Hrdějovice  .  pondělí 21:00  dresy:  bílé vpředu černé pruhy (žluté) / bílé / bílé

6 - FK ZAHÁJÍ                            ID  3119472
Jan Vlk, Zahájí 5, Dívčice 37348, tel: 602468885; vlk.mal@centrum.cz
hala: Týn n/Vlt,  .  středa 20:30  .  .  dresy:  modré / bílé / bílé

7 - FC 30 ČB                              ID  3119342
Zbyněk Mrvík, Jasmínová 15, Č.B. 37008, tel: 603 856 679; mrvik@mkfineco.cz
Pavel Kortus, Studentská 28, Č.B. 37005; tel: 602 649 297; pavelkortus@seznam.cz
Hala: Hrdějovice  .  úterý  21:00  .  .  dresy:  černé / černé / černé

8 - TJ HFASC ČB                      ID  3119112
Pavel Ždych, Pekárenská 49, Č.B. 37004, tel: 777 887 307; pavel.zdych@volny.cz
hala:  SKP  .  středa  20:00   .  .  dresy:  bílé / černé / černé

9 - SK DYNAMO PCO ČB "B"   ID  3119432   
Radim Pouzar; tel: 776 304 962,  pouzi16@centrum.cz
Mikuláš Jáša; tel: 702 050 081,  mikulas.jasa@icloud.com
Petr Benát; tel: 603 990 073,  petr.benat@seznam.cz
Hala: Loko ČB,  .  neděle 19:00  .  .  dresy:  oranžové (černobílé) / černé / černé

10 - GREY SPACE TEAM ČB    ID  3110112
Claudio Costa Silva, tel: 721 136 414; Claudio.Costa.e.Silva@seznam.cz
Adéla Legdanová,   tel. 606 327 355,  adela.legdanova@seznam.cz
Jakub Vranovský,   tel. 724 577 520,  kubavranovsky@seznam.cz
hala:  Hrdějovice  .  čtvrtek  21:00  .  .  dresy:  ? ? / ? ? / ? ?              

             

1.  t ř í d a :

1 - FC NEXT ČB
Ladislav Štěpánek, tel: 605215178; lstepanek-koupelny@seznam.cz
hala:  SH JČU, Na Sádkách,  čtvrtek 20:00   bílé / černé / černé

2 - FC SVP ZBUDOV
Josef Fux, ......, tel: 723584869; josef.fux@seznam.cz
hřiště: Zbudov,  čtvrtek  17:00,  žluté / černé / černé

3 - SK DEVIANTI / ABSOLUTTEAM ČB "B"
Filip Mertl, . . . . . . . . ,  tel: 721 430 375,  FMertl@seznam.cz
Roman Mertl, . . . . . . . . ,  tel: 725 464 216,  RMertl@seznam.cz
hala:  SH JČU, Na Sádkách,  čtvrtek 19:00   starorůžové / černé / černé

4 - SK LIONS VELEŠÍN 
Karel Krejčí, Sídliště 460, Velešín 38232, tel: 721222686; krejci.karel@email.cz
hala:  SOŠ Velešín,  pátek 19:00,  bílé (červené) / bílé / bílé

5 - UNREAL ČB FC
• Robert Stifter, ......,  tel. 732 550 559; r.stifta@seznam.cz,
• Lukáš Trapl, ..., tel 721 466 411; unrealcbfc@seznam.cz, 
hala:  SH JČU, Na Sádkách,  pondělí 19:00 ,  vínová s bílou / černé / bílé

6 - FK ZAHÁJÍ „B“
• Zbyněk Maňhal, Zahájí 157, Dívčice 37348; tel: 736507117; manhal@paramo.cz
• Jan Vlk, Zahájí 5, Dívčice 37348, tel: 602 468 885; vlk.mal@centrum.cz
hřiště: Zahájí,   středa 17:30,  bílé / černé / černé

7 - WEST JAM ČB
Stanislav Škarda, Krčínova 10, Č.B. 37011,tel: 605 235 552; stanislav.skarda@geis.cz
hala:  Rudolfov,  středa  20:00;  modré / žluté / modré

8 - FC 30 ČB "B"
Zbyněk Mrvík, Jasmínová 15, Č.B. 37008, tel: 603 856 679; mrvik@mkfineco.cz
Pavel Kortus, Studentská 28, Č.B. 37005; tel: 602 649 297; pavelkortus@seznam.cz
hřiště: VŠZ tréninkové,  pondělí 18:00,  černé / černé / černé

 

2.  t ř í d a :

7 - SK STŘELNICE ČB
Ondřej Lacko, Kijevská 51, Č.B. 37005, tel 724 580 476; lacko.ondrej@seznam.cz
David Mendlík,  tel: 602 450 481; david.mendlik@korzolipno.cz
hala:  SH JČU, Na Sádkách,  .  pondělí 19:00  .  .  žluté / černé / černé

1 - AC DEMI Hluboká n/Vltavou
Daniel Šulista, Hluboká, tel: 603 893 928; dsulista@seznam.cz
Milan Jedlička, Hluboká, tel. 728 540 239; milann.j@centrum.cz
hala:  ZŠ Hluboká,  pátek 18:00   bílé (sv.hnědé) / černé / modré

2 -  TJ BOREK
Štefan Hrabčák, Borek 273  tel 777 994 849; hrabcak.stefan@seznam.cz
Tomáš Bejsta,  ČB, Rožnov, tel. 777 974 984;  bejstik1@seznam.cz
hřiště: Borek, tréninkové,  čtvrtek 19:00.  bílé / černé / černé

3 - WEST JAM "B"
Jan Tichý,  ČB, Pražské sídl. tel: 777 191 557; westjam@quick.cz
Stanislav Škarda, Krčínova 10, Č.B. 37011,tel: 605 235 552; stanislav.skarda@geis.cz
hala:  Rudolfov,  středa  20:00;  černé / červené / červené

4 - SK LIONS VELEŠÍN „B“
Karel Krejčí, Velešín 460, tel: 721 222 686; krejci.karel@email.cz
Jan Kališ, tel: 720 670 015; kalis.jan@stream.cz
hala:  SOŠ Velešín,  pátek 20:00,  modré (bílé) / bílé / bílé

5 - RL DUBENEC
Jaroslav Janda, Dubenec 43, tel: 602 185 904; jaroslav.janda@playandwin-rd.cz
Jaroslav Janda ml., Dubenec 43, tel: 724 968 190; rldubenec@seznam.cz
hřiště:  Dubenec, tréninkové,  pátek 18:00,  červenomodré / modré / modré

6 - INTER ČB
Josef Bareš, ??, ??, tel: 602 490 805;  baresjosef@seznam.cz
Ivo Zimandl, ??, ??, tel: ...;  ivo.zimandl@seznam.cz
hala:  Rudolfov,  čtvrtek  20:00,  modré / modré / modré

7 - BSKN ČB
Petr Řečíkov, Novohradská 1157/123, Č.B. 37008, tel 739 245 235  -  jen SMS; recikov.petr21@centrum.cz, 
Radim Minarik, Pražská 1255, ČB,  tel: 774 674 515  -  jen SMS, radiminarik@gmail.com
hala:  NH SKP ČB,  .  úterý 17:00  .  .  žluté / žluté / žluté

8 - SK STŘELNICE ČB
Ondřej Lacko, Kijevská 51, Č.B. 37005, tel 724 580 476; lacko.ondrej@seznam.cz
David Mendlík,  tel: 602 450 481; david.mendlik@korzolipno.cz
hala:  SH JČU, Na Sádkách,  .  pondělí 19:00  .  .  žluté / černé / černé

 

A D R E S Á Ř   ROZHODČÍCH :

BRT Martin        78020824  Velešín,  702 301 051,   macabrt@email.cz

MERTL Filip      93040978  ČB   721 430 375,  FMertl@seznam.cz

HRABČÁK Štefan  52030030   Borek   777 994 849    hrabcak.stefan@seznam.cz

KOCINA Petr    72061016    Rudolfov   602 222 813,  kocina@email.cz

KOREJČÍK Václav  57100206   ČB Máj   777 258 714    v.korejcik@seznam.cz

KOTÁSEK Štěpán  89082123   ČB střed  721 802 242    skotasek1@seznam.cz

MRÁZ Roman      78031711   Vodňany    602 716 923    roman.mraz@eon.cz

PETERKA Tomáš       80050513   ČB Zeyerova   608 147 627  tomik.peterka@seznam.cz

PRIMUS Miroslav     47080039   Dobrá Voda   608 562 625    m.primus@seznam.cz

ŘEHOŘ Jan     73070385  Hluboká n/V     607 651 815    rehorh@seznam.cz

ŠKUTHAN Jaroslav 73040383 ČB Vltava,     607 188 938  j.suty@seznam.cz

TOŠILOVÁ Květa    81060154   Velešín  728 248 698    kvetatosilova@seznam.cz

ZABILKA Luboš        78050910   ČB J.Haška   777 788 403    L.Zabilka@seznam.cz

ZLOCH František   52030097   ČB     604 351 994   ZFED@seznam.cz

ŽDYCH Pavel           69100624   ČB Pekárenská 777 887 307  pavel.zdychu@seznam.cz,

 

Bývalé týmy:

FC REBELS ČB  (2019)
Tomáš Dvořák,  tel: 725 632 998; tomasvondvorak@gmail.cz
hala:  SH JČU, Na Sádkách,  pondělí  20:00,  modrobílé / modré / bílé

KAPŘÍK TÝM     (2018)
• Václav Urbánek, ČB, Nemanice;  tel: 608 966 824; urbanekv@gmail.cz
hala:  Hrdějovice,  čtvrtek  21:00,  černé / černé / bílé

TEX-COLOR / BOREK  (2017)
• Jan Sulek, Dlouhá 225, Borek 37367, tel: 732243679; sulekjan@seznam.cz

SK NESCO ČB   (2017)
• Stanislav Novák,  tel: 603 956 915, novak.s.elektro@seznam.cz

Şişli Escort Şişli Escort Şişli Escort Şişli Escort Ankara Escort bebek bezi bebek bezi istanbul nakliye şişli nakliye bursa travesti istanbul travesti bursa araç kiralama istanbul araç kiralama izmit araç kiralama didim araç kiralama fethiye araç kiralama bodrum araç kiralama havalimani araç kiralama alanya araç kiralama

AC GONG ČB  (2016)
• Tomáš Peterka,  tel: 608 147 627; tomik.peterka@seznam.cz
• David Mendlík,  tel: 602 450 481; david.mendlik@lumen.cz

BEERBOYS     (2015-16)
• Pavel Mrkáček, tel: 777 553 357; mrkacek-pavel@seznam.cz
• Zdeněk Švejda; tel: 776 242 447; zdenek.svejda@seznam.cz

1. FC DEVILLS    (2015)
• Miroslav Havelec, Prachatická 7, Č.B. 37005, tel: 775267630; havelecmiroslav@seznam.cz

SEDLEC        (2015)
• Jan Zíka, Hlavatce 3, Dívčice 37348, tel: 777258678; bzexport@volny.cz

BUDWA JUNIORS     (2013-15)
• Martin Olšiak; Martin.Olsiak@seznam.cz
• Jiří Nevečeřal, tel: 777940260; neveceral@eventhouse.cz
• Aleš Novák, tel: 774106010; alesnovak10@seznam.cz

FC STORM ČB
• Tomáš Jaroš, Krčínova 10, Č.B. 37011, tel: 720752617; tom_jaros@centrum.cz

Adresář klubů a rozhodčích ČB 2018/19



1. celostátní liga - západ

DYNAMO PCO RUDOLFOV
Radim Pouzar; tel: 776 304 962,  pouzi16@centrum.cz
Hala: Loko ČB,  .  neděle 19:00  .  .  dresy:  černobílé / černé / černé

 

Krajský přebor - sk. Jih :

1 - FC 30 ČB 
Zbyněk Mrvík, Jasmínová 15, Č.B. 37008, tel: 603856679; mrvik@mkfineco.cz
Pavel Kortus, Studentská 28, Č.B. 37005; tel: 602649297; pavelkortus@seznam.cz
Hala: Hrdějovice  .  úterý  21:00  .  .  dresy:  černé / černé / černé

2 - ELBH TÝN NAD VLTAVOU
Jaroslav Luňáček, Havlíčkova 35, Týn n/Vlt. 37501, tel: 721750060; lunacekml@elbh.cz
Hala: Týn n./Vl.,  .  .  neděle 18:00 / středa 20;30  .  .  dresy:  bílé / modré / modré

3 - ABSOLUT TEAM Č.B.
Jan Pirnos,  tel: 777 934 080; pirnos@nemcb.cz
Radim Staněk, tel.: +420720543252,  saky.rs7@gmail.com
hala: Hrdějovice  .  pondělí 21:00  dresy:  bílé vpředu černé pruhy (žluté) / bílé / bílé

4 - TJ HFASC ČB 
Pavel Ždych, Pekárenská 49, Č.B. 37004, tel: 777887307; pavel.zdych@volny.cz
hala:  SKP  .  středa  20:00   .  .  dresy:  bílé / černé / černé

5 - SK VAPLAST ČB
David Stehlík, J.Hurta 11, Č.B. 37008, tel: 724846859; david.stehlik@budvar.cz
Hala: Hrdějovice  .  úterý  21:00   .  .  dresy:  červené / červené / bílé

6 - FK ZAHÁJÍ
Jan Vlk, Zahájí 5, Dívčice 37348, tel: 602468885; vlk.mal@centrum.cz
 hala: Týn n/Vlt,  .  pondělí 20:15  .  .  dresy:  modré / bílé / bílé

7 - BEST CAFFE TEAM  ČB
Petr Kocina, Školní 1, Rudolfov 37371,  tel. 602 222 813; kocina@email.cz
Hala: Rudolfov,  .  úterý 18:00  .  .  dresy:  oranžové (šedé) / černé / černé

8 - FC KOHOUTI ČB
Václav Korejčík, Bezdrevská 19, Č.B. 37011, tel: 777258714; v.korejcik@seznam.cz
Miroslav Lysina,   tel.  ,  lysmir@seznam.cz
Jan Koutský,   tel. 728 313 616,  jankoutsky@gmail.com 
hala:  SKP  .  středa  20:00 ?  .  .  dresy:  žluté / modré / modré                                 

 

1.  t ř í d a : 

1 - FC 30 ČB „B“
Zbyněk Mrvík, Jasmínová 15, Č.B. 37008, tel: 603856679; mrvik@mkfineco.cz
Pavel Kortus, Studentská 28, Č.B. 37005; tel: 602649297; pavelkortus@seznam.cz
hřiště: VŠZ tréninkové,  pondělí 18:00,  černé / černé / černé

2 - WEST JAM ČB 
Stanislav Škarda, Krčínova 10, Č.B. 37011,tel: 605235552; stanislav.skarda@geis.cz
hala:  Rudolfov,  středa  20:00;  modré / žluté / modré

3 - FC REBELS ČB 
Tomáš Dvořák,  tel: 725 632 998; tomasvondvorak@gmail.cz
hala:  SH JČU, Na Sádkách,  pondělí  20:00,  modrobílé / modré / bílé

4 - FC SVP ZBUDOV
Josef Fux, ......, tel: 723584869; josef.fux@seznam.cz
hřiště: Zbudov,  čtvrtek  17:00,  žluté / černé / černé

5 - SK LIONS VELEŠÍN 
Karel Krejčí, Sídliště 460, Velešín 38232, tel: 721222686; krejci.karel@email.cz
hala:  SOŠ Velešín,  pátek 19:00,  bílé (červené) / bílé / bílé

6 - FK ZAHÁJÍ „B“
• Zbyněk Maňhal, Zahájí 157, Dívčice 37348; tel: 736507117; manhal@paramo.cz
• Jan Vlk, Zahájí 5, Dívčice 37348, tel: 602468885; vlk.mal@centrum.cz
hřiště: Zahájí,   středa 17:30,  bílé / černé / černé

7 - FC TEX-COLOR ČB
Ladislav Štěpánek, tel: 605215178; lstepanek-koupelny@seznam.cz
hala:  SH JČU, Na Sádkách,  čtvrtek 20:00   bílé / černé / černé

8 - SK DEVIANTI / ABSOLUTTEAM ČB „B“
Filip Mertl, . . . . . . . . ,  tel: 721 430 375,  FMertl@seznam.cz
Roman Mertl, . . . . . . . . ,  tel: 725 464 216,  RMertl@seznam.cz
hala:  SH JČU, Na Sádkách,  čtvrtek 19:00   starorůžové / černé / černé

 

2.  t ř í d a :

1 - INTER ČB
Josef Bareš, ??, ??, tel: 602 490 805;  baresjosef@seznam.cz
Ivo Zimandl, ??, ??, tel: ...;  ivo.zimandl@seznam.cz
hala:  Rudolfov,  čtvrtek  20:00,  modré / modré / modré

2 -  TJ BOREK "B" - Rebels "B"
Štefan Hrabčák, Borek 273  tel 777 994 849; hrabcak.stefan@seznam.cz
Tomáš Bejsta,  ČB, Rožnov, tel. 777974984;  bejstik1@seznam.cz
hřiště: Borek, tréninkové,  čtvrtek 19:00.  bílé / černé / černé

3 - UNREAL ČB FC
• Robert Stifter, ......,  tel. 732 550 559; r.stifta@seznam.cz,
• Lukáš Trapl, ..., tel 721 466 411; unrealcbfc@seznam.cz, 
hala:  SH JČU, Na Sádkách,  pondělí 19:00 ,  vínová s bílou / černé / bílé

4 - RL DUBENEC
• Jaroslav Janda, Dubenec 43, tel: 602185904; jaroslav.janda@playandwin-rd.cz
• Jaroslav Janda ml., Dubenec 43, tel: 724968190; rldubenec@seznam.cz
hřiště:  Dubenec, tréninkové,  pátek 18:00,  červenomodré / modré / modré

5 - SK LIONS VELEŠÍN „B“
Karel Krejčí, Velešín 460, tel: 721222686; krejci.karel@email.cz
Jan Kališ, tel: 720670015; kalis.jan@stream.cz
hala:  SOŠ Velešín,  pátek 20:00,  modré (bílé) / bílé / bílé

6 - WEST JAM "B"
Jan Tichý,  ČB, Pražské sídl. tel: 777 191 557; westjam@quick.cz
Stanislav Škarda, Krčínova 10, Č.B. 37011,tel: 605235552; stanislav.skarda@geis.cz
hala:  Rudolfov,  středa  20:00;  černé / červené / červené

7 - SK STŘELNICE ČB
Ondřej Lacko, Kijevská 51, Č.B. 37005, tel 724580476; lacko.ondrej@seznam.cz
David Mendlík,  tel: 602 450 481; david.mendlik@korzolipno.cz
hala:  SH JČU, Na Sádkách,  .  pondělí 19:00  .  .  žluté / černé / černé

8 - AC DEMI Hluboká n/Vltavou
Daniel Šulista, Hluboká, tel: 603893928; dsulista@seznam.cz
Milan Jedlička, Hluboká, tel. 728 540 239; milann.j@centrum.cz
hala:  ZŠ Hluboká,  pátek 18:00   bílé (sv.hnědé) / černé / modré

 

A D R E S Á Ř   ROZHODČÍCH :

BRT Martin                            Velešín,  702 301 051,   macabrt@email.cz

CEPÁK František  61080217  ČB, M.Horákové 4,  723 017 215

DVOŘÁK Tomáš   88110076   ČB Lipenská 30, 725 632 998,     tomasvondvorak@gmail.com, 

HRABČÁK Štefan  52030030   Borek        777 994 849    hrabcak.stefan@seznam.cz

KOCINA Petr    72061016    Rudolfov   602 222 813,  kocina@email.cz

KOLÁŘ Jan   75120879  Hluboká n/Vl.   724 715 908,   kolar1@seznam.cz

KOREJČÍK Václav  57100206   ČB Máj   777 258 714    v.korejcik@seznam.cz

KOTÁSEK Štěpán  89082123   ČB střed  721 802 242    skotasek1@seznam.cz

MRÁZ Roman      78031711   Vodňany    602 716 923    roman.mraz@eon.cz

PETERKA Tomáš       80050513   ČB Zeyerova   608 147 627  tomik.peterka@seznam.cz

PRIMUS Miroslav     47080039   Dobrá Voda   608 562 625    m.primus@seznam.cz

ŘEHOŘ Jan     73070385  Hluboká n/V     607 651 815    rehorh@seznam.cz

TOŠILOVÁ Květa    81060154   Velešín  728 248 698    kvetatosilova@seznam.cz

VAVERKA Ctirad   72050910    ČB ,      722 130 028,  danuskaozzy@seznam.cz, adam.slavie@email.cz

ZABILKA Luboš        78050910   ČB J.Haška   777 788 403    L.Zabilka@seznam.cz

ZLOCH František   52030097   ČB     604 351 994   ZFED@seznam.cz

ŽDYCH Pavel           69100624   ČB Pekárenská 777 887 307  pavel.zdychu@seznam.cz,

 

 

Bývalé týmy:

KAPŘÍK TÝM
• Václav Urbánek, ČB, Nemanice;  tel: 608 966 824; urbanekv@gmail.cz
hala:  Hrdějovice,  čtvrtek  21:00,  černé / černé / bílé

TEX-COLOR / BOREK  (2017)
• Jan Sulek, Dlouhá 225, Borek 37367, tel: 732243679; sulekjan@seznam.cz

SK NESCO ČB   (2017)
• Stanislav Novák,  tel: 603 956 915, novak.s.elektro@seznam.cz

AC GONG ČB  (2016)
• Tomáš Peterka,  tel: 608 147 627; tomik.peterka@seznam.cz
• David Mendlík,  tel: 602 450 481; david.mendlik@lumen.cz

BEERBOYS     (2015-16)
• Pavel Mrkáček, tel: 777 553 357; mrkacek-pavel@seznam.cz
• Zdeněk Švejda; tel: 776 242 447; zdenek.svejda@seznam.cz

1. FC DEVILLS    (2015)
• Miroslav Havelec, Prachatická 7, Č.B. 37005, tel: 775267630; havelecmiroslav@seznam.cz

SEDLEC        (2015)
• Jan Zíka, Hlavatce 3, Dívčice 37348, tel: 777258678; bzexport@volny.cz

BUDWA JUNIORS     (2013-15)
• Martin Olšiak; Martin.Olsiak@seznam.cz
• Jiří Nevečeřal, tel: 777940260; neveceral@eventhouse.cz
• Aleš Novák, tel: 774106010; alesnovak10@seznam.cz

FC STORM ČB
• Tomáš Jaroš, Krčínova 10, Č.B. 37011, tel: 720752617; tom_jaros@centrum.cz

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS