Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor - play-off

Přestávka

Krajský přebor - play-out

Přestávka

Okresní přebor

20.05.2024 18:00 - VŠZ, tráva
FC 30 ČB - SK STŘELNICE ČB
20.05.2024 18:00 - Dubenec, tréninkové, tráva
RL DUBENEC - FK ZAHÁJÍ B
20.05.2024 20:00 - SH Hrdějovice
WEST JAM ČB - ELEMENT FC
23.05.2024 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
FC NEXT ČB - INTER ČB
24.05.2024 00:00 - Velešín ODLOŽENO na 7.6.
SK LIONS VELEŠÍN B - AC DEMI Hluboká

Krajský přebor

Přestávka


  

  Rozpis a výsledky odvet OP jaro 2024

18. kolo: 13.5. FC 30 - DEMI . 10:3 (4:1) . 13.5. ZAHÁJÍ - WEST JAM . 13:4 (5:0) . 13.5. BOREK - DUBENEC . 8:8 (3:6) . 13.5. ELEMENT - NEXT . 11:8 (4:4) . 15.5. INTER - LIONS . 0:13 (0:6) . . . 19. kolo: 20.5. FC 30 - STŘELNICE . 6:4 (4:0) . 20.5. DUBENEC - ZAHÁJÍ B . 6:7 (3:4) . 20.5. WEST JAM - ELEMENT . 2:14 (1:5) . ČT 23.5. JČU 20:30 NEXT - INTER . T.Peterka, M.Primus (Škuthan) . PA 24.5. Velešín 19:00 LIONS B - DEMI . ODLOŽENO . . . 20. kolo: Po 27.5. Zahájí 18:00 ZAHÁJÍ - BOREK . L.Zabilka, S.Kotásek (Dimitrov) . Po 27.5. Dubenec 18:00 DUBENEC - ELEMENT . R.Mráz, P.Ždych (Primus) . Po 27.5. JČU 19:00 STŘELNICE - LIONS . M.Havelec, F.Zloch (Granec) . St 29.5. Hrdějovice 20:00 INTER - WEST JAM . J.Ovčáček, V.Korejčík (Hrabčák) . Pá 31.5. Hluboká 18:00 DEMI - NEXT . J.Škuthan, J.Ovčáček . . . .

18.   kolo :  13. – 17. května   volno  Střelnice

O86  13. 5.  VŠZ  18:00  F C   3 0   –  D E M I  .  .  .  .  .  .  .  ..    .  .  .  .  .  .  10 : 3  .  (4:1)
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus, T.Tengl 3,  Z.Mrvík, D.Žmolík 3,  Z.Rýpar, P.Bouchal 4,

Demi :  P.Nechvátal - K.Malák 1,  J.Dvořák, R.Holler 1,  TH.Nguyen 1,
Branky: 13´ Bouchal, 18´ Žmolík a 19´ Tengl 3:0,  21´Nguyen 3:1,  23´, 30´ a 32´ Bouchal a 34´ Tengl 7:1,  35´ Malák 7:2,  36´ Žmolík 8:2,  39´ Holler 8:3,  42´ Tengl a 49´ Žmolík 10:3,
Rozh.: LZ Š.Kotásek 300, V.Korejčík 300,  ,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O87  13. 5. Zahájí 18:00  ZAHÁJÍ "B"   –  WEST JAM  .  .  .  .  .  .  .  .  .  13 : 4  .  (5:0)
Zahájí :  P.Zíka - L.Ponec, M.Maňhal 4,  J.Maňhal, T.Kazík 4,  J.Mareš 4,  M.Šťastný 1,
West Jam :  Z.Gregor - S.Škarda, M.Stropek 3,  L.Zimandl 1,  M.Rudolf, V.Dolejšek, F.Novák, Z.Marek
Branky: 1´ a 14´ M.Maňhal, 21´ Mareš, 24´ Kazík, 25´  Mareš, 27´, 30´ a 36´ Kazík, 38´ M.MaŇhal a 40´ Mareš 10:0,  40´ Zimandl a 44´ Stropek 10:2,  47´ Mareš 11:2,  49´ 2x Stropek 11:4,  50´ Šťastný 12:4,
Rozh.: J.Škuthan 260, M.Primus 490,  ,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O88  13. 5. Borek  19:00   B O R E K  –  DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  8 : 8  .  (3:6)
Borek :  J.Pokorný - V.Fiala 2,  K.Jindrle 3,  D.Kolár 2,  J.Kolár 1,  M.Kotlas, T.Vít, M.Vitha,
Dubenec :  P.Žižka - D.Trča 2,  M.Hosnedl 4,  J.Janda 1,  J.Špán 1,  Š.Vazač, J.Kuráž,
Branky: 1´ Špán a 8´ Hosnédl 0:2,  11´ Fiala a 12´ D.Kolár 2:2,  14, 15´ a 17´ Hosnedl a 23´ Trča 2:6,  25´ Jindrlr 3:6,  26´ Janda 3:7,  32´ J.Kolár, 38´ Jindrle, 40´ D.Kolár a 43´ Jindrle 7:7,  45´ Trča 7:8,  47´ Fiala 8:8,
Rozh.: ND, FZ Š.Hrabčák 400,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O89  13. 5. Hluboká 20:00  ELEMENT  –  N E X T  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  . .  .  11 : 8  .  (4:4)
Element :  M.Čermák - F.Dědina, D.Jelínek, Š.Kalina 1,  R.Konopa 3,  J.Král, J.Čermák 2,  J.Zevl 3,  M.Šimoník 2
Next :  M.Schuster - P.Kaše 1,  M.Šauer, M.Horák 1,  R.Toman, M.Ďurica 2,  R.Chmátal 2,  M.Syrovátka, M.Staněk 2+ŽK,
Branky: 4´ Chmátal, 9´ Horák a 12´ Chmátal 0:3,  14´ Konopa 1:3,  16´ Ďurica 1:4,  17´ Šimoník, 19´ Zevl, 20´ Konopa a 32´ J.Čermák 5:4,  35´ Kaše 5:5,  38´ Zevl, 41´ Kalina, 42´ Šimoník a 44´ J,Čermák 10:6,  46´ Staněk 10:7,  47´ Zevl 11:7,  50´ Staněk 11:8,
Rozh.: P.Ždych 330, R.Granec 260,  ,  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  38´ Staněk  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O90  15. 5. Hrdějovice 20:00   I N T E R   –  L I O N S  "B"  .  .  .  .  .  .  .  0 : 13  .  (0:6)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, Mar.Kopecký, Mil.Kopecký, D.Urbánek, Z.Málek

Lions :  A.Melnychuk - T.Gondek, J.Gondek 3,  M.Strapek 1,  J.Severa 1,  M.Plos, I.Hryhoruk 3,  P.Brana , D.Muranaka 3,
Branky: 2´ Strapek, 5´ Hryhoruk, 6´ Severa, 7´ Muranaka, 8´ a 20´ J.Gondek, 30´ Muranaka, 31´ Hryhoruk, 33´ Plos, 38´ T.Gondek, 41´ Hryhoruk, 47´Muranaka a 49´ J.Gondek
Rozh.: M.Havelec 340, JO Š.Hrabčák 300,  ,  .  .  .  .  ŽK 0:1  48´ Melnychuk  .  .  .  .  .  5 div

T A B U L K A   p o   18. kole :

  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  17  .  .  .   14  .  .  .  2  .  .  .  . 1  .  .  .   149  :   70  .  .  .  44
  2.  N E X T  .  .  .  .  .  16  .  .  .   13  .  .  .  1  .  .  .  . 2  .  .  .   127  :   66  .  .  .  40
  3,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  17  .  .  .   12  .  .  .  1  .  .  .  . 4  .  .  .   144  :   75  .  .  .  37
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  16  .  .  .   11  .  .  .  2  .  .  .  . 3  .  .  .   133  :   73 .  .  .   35
  5.  WEST JAM  .  .  .   16  .  .  .  .  8  .  .  .  1  .  .  .  . 7  .  .  .  .  98  : 101  .  .  .  25
  6.  L I O N S   B  .  .   17  .  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  .  . 9  .  .  .   110  :   93  .  .  .  20
  7.  DUBENEC  .  .  .  . 16  .  .  .  .  5  .  .  .  2 .  .  .  .  9  .  .  .  .  94  : 101  .  .  .  17
  8.  B O R E K  .  .  .  . 17  .  .  .  .  4  .  .  .  2  .  .  .   11  .  .  .  .  81  : 125  .  .  .  14
  9.  D E M I  .  .  .  .  . 16  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .   11  .  .  .  .  71  : 146  .  .  .  13
10.  STŘELNICE  .  .  . 16  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  .   12  .  .  .  .  70  : 110  .  .  .  12
11.  I N T E R  .  .  .  .  16  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .   14  .  .  .  .  54  : 171  .  .  .   6

S T Ř E L C I   po  18. kole:
61 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
48 -  Jakub Slavík  (Zahájí)

32 -  Danylo Muranaka (Lions)

30 -  Michal Stropek (West Jam)
29 -  Petr Bouchal (FC 30)  a  Martin Maňhal (Lions)
28 -  P.Konopa  (Element),
27 -  D.Trča  (Dubenec)
26 -  Tomáš Dvořák (West Jam) 
 
24 -  M.Strapek (Lions)

23 -  D.Žmolík (FC 30)
20 -  J.Mareš (Zahájí()  a  M.Kopecký /Inter)
19 -  M.Syrovátka (Next),  Š.Kalina (Element)  a  D.Šestauber (Borek)
18 -  M.Hosnedl (Dubenec)  a  J.Trachta (Demi)
17 -  V.Fiala (Borek)

16 -  M.Ďurica (Next)
  a  J.Moudrý (Demi)

Soutěž slušnosti po  18. kole :
1 ŽK -  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽK -  FC 30 (Tengl a Rožboud),  Next (Horák a Staněk),  Zahájí (Mareš a Kazík)   a  West Jam (Zimandl a Stropek),
5 ŽK -  Dubenec (2x Hosnedl, Trča, Žižka a Korbel)  )
6 ŽK -  Element (Kalina 3x, Červený, Král a Jelínek)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan, Švec a Martinec )  
8 ŽK -  Lions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa, Kejšar, Muranaka a T.Gondek)

 

19,  kolo :   20. – 24. května   volno  B o r e k

O91  20. 5.  VŠZ   18:00    F C   3 0    –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 4  .  (4:0)
FC 30 :  M.Havelec 2 - S.Rožboud, P.Kortus st, P.Kortus ml, T.Tengl 3,  Z.Mrvík, M.Zare, Z.Rýpar 1,  P.Bouchal,
Střelnice :  R.Mendlík - V.Kubal, J.Svatoš 1, M.Švec, J.Martinec 1,  O.Lacko 2,
Branky: 5´ Tengl, 9´ Havelec, 10´ Rýpar, 20´ Havelec a 37´ Tengl 5:0,  38´ Martinec a 42´ Lacko 5:2,  43´ Tengl 6:2,  45´ Svatoš a 48´ Lacko 6:4,
Rozh.: P.Ždych 300, L.Zabilka 300,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O92  20. 5. Zahájí  18:00   DUBENEC   –  ZAHÁJÍ B  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 7  .  (3:4)
Dubenec :  J.Polomčák - Š.Vazač 1,  D.Trča 3+ŽK, M.Hosnedl, K.Pekař, J.Špán ŽK,  J.Janda, J.Kuráž, L.Koňarik 2,
Zahájí :  J.Čejka, V.Švík, J.Slavík 4,  M.Maňhal, T.Kazík 1,  M.Šťastný, L.Ponec 2,
Branky: 5´ Vazač a 7´ Trča 2:0,  12´ a 13´ Ponec, 15´ a 21´ Slavík 2:4,  25´ Koňarik 3:4,  31´ Kazík a 35´ Slavík 3:6,  38´ Koňarik a 41´ Trča 5:6,  46´ Slavík 5:7,  47´ Trča 6:7,
Rozh.: R.Mráz 380, Š.Hrabčák 480,  ,  .  .  .  ŽK 2:0  35´ Trča a 46´  Špán  .  .  .  10 div

O93  20. 5. Hrdějovice 20:00  WEST JAM    –  ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  2 : 14  .  (1:5)
West Jam :  Z.Gregor - M.Stropek, S.Škarda 2, V.Dolejšek, L.Zimandl, T.Dvořák, J.Fodora,
Element :  M.Čermák - F.Dědina 1,  Š.Kalina 1,  P.Konopa 3, M.Michálek, F.Roudnický, J.Zevl 3,  M.Šimoník 3, J.Čermák 3,
Branky: 6´ Zevl, 12´ Kalina a 13´ Zevl 0:3,  16´Škarda 1:3,  17´ J.Čermák, 25´ Dědina a 27´ Šimoník 1:6,  31´ Škarda 2:6,  33´ a 34´ Šimoník, 36´ J.Čermák, 42´ a 43´ Konopa, 44´ J.Čermák, 45´ Konopa a 47´ Zevl 2:14,
Rozh.: N.Dimitrov 340, M.Havelec 260,  ,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

T A B U L K A   v   19. kole :

  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  18  .  .  .   15  .  .  .  2  .  .  .  . 1  .  .  .   155  :   74  .  .  .  47
  2.  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  18  .  .  .   13  .  .  .  1  .  .  .  . 4  .  .  .   151  :   81  .  .  .  40
  3.  N E X T  .  .  .  .  .  16  .  .  .   13  .  .  .  1  .  .  .  . 2  .  .  .   127  :   66  .  .  .  40
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  17  .  .  .   12  .  .  .  2  .  .  .  . 3  .  .  .   147  :   75 .  .  .   38
  5.  WEST JAM  .  .  .   17  .  .  .  .  8  .  .  .  1  .  .  .  . 8  .  .  .   100  : 115  .  .  .  25
  6.  L I O N S   B  .  .   17  .  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  .  . 9  .  .  .   110  :   93  .  .  .  20
  7.  DUBENEC  .  .  .  . 17  .  .  .  .  5  .  .  .  2  .  .  .   10  .  .  .   100  : 108  .  .  .  17
  8.  B O R E K  .  .  .  . 17  .  .  .  .  4  .  .  .  2  .  .  .   11  .  .  .  .  81  : 125  .  .  .  14
  9.  D E M I  .  .  .  .  . 16  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .   11  .  .  .  .  71  : 146  .  .  .  13
10.  STŘELNICE  .  .  . 17  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  .   13  .  .  .  .  74  : 116  .  .  .  12
11.  I N T E R  .  .  .  .  16  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .   14  .  .  .  .  54  : 171  .  .  .   6

S T Ř E L C I   v  19. kole:
64 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
52 -  Jakub Slavík  (Zahájí)

32 -  Danylo Muranaka (Lions)

31 -  P.Konopa  (Element),

30 -  Michal Stropek (West Jam)  a  D.Trča  (Dubenec)
29 -  Petr Bouchal (FC 30)  a  Martin Maňhal (Lions)
26 -  Tomáš Dvořák (West Jam) 
 
24 -  M.Strapek (Lions)

23 -  D.Žmolík (FC 30)
20 -  J.Mareš (Zahájí(),
  Š.Kalina (Element)  a  M.Kopecký /Inter)
19 -  M.Syrovátka (Next)  a  D.Šestauber (Borek)
18 -  M.Hosnedl (Dubenec)  a  J.Trachta (Demi)
17 -  S.Škarda (WestJ)  a  V.Fiala (Borek)

16 -  M.Ďurica (Next)
, J.Zevl (Element)  a  J.Moudrý (Demi)

Soutěž slušnosti v  19. kole :
1 ŽK -  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽK -  FC 30 (Tengl a Rožboud),  Next (Horák a Staněk),  Zahájí (Mareš a Kazík)   a  West Jam (Zimandl a Stropek),
6 ŽK -  Element (Kalina 3x, Červený, Král a Jelínek)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan, Švec a Martinec )  

7 ŽK -  Dubenec (2x Hosnedl a Trča;  Žižka, Korbel a Špán)

8 ŽK -  Lions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa, Kejšar, Muranaka a T.Gondek)

P Ř Í Š T Í   P O Ř A D :

19,  kolo :   20. – 24. května   volno  B o r e k

ČT  23. 5. SH JČU   20:30   N E X T     -  I N T E R   (18:1)  .  T.Peterka, M.Primus  (Škuthan)

PA  24. 5. Velešín 19:00 LIONS B - DEMI  odloženo na 7.6.    (5:6)  .  R.Granec, F.Zloch  (Korejčík)

 

20. kolo :     27. – 31. května   volno  FC 30

PO 27. 5.   Zahájí    18:00   ZAHÁJÍ  B   -  B O R E K    (8:2)  .  L.Zabilka, Š.Kotásek (Dimitrov)

 

PO 27. 5. Dubenec 18:00  DUBENEC  -  ELEMENT    (6:6)  .  R.Mráz,  P.Ždych   (Primus)      

PO 27. 5.   SH JČU  19:00  STŘELNICE -  L I O N S  B    (0:8)  .  M.Havelec,  F.Zloch   (Granec)

ST  29. 5. Hrdějovice 20:00   I N T E R    -  WEST JAM    (4:8)  .  J.Ovčáček,  V.Korejčík  (Hrabčák)

PA  31. 5.   Hluboká  18:00   D E M I       -  N E X T      (4:11)  .  J.Škuthan,  ŠH  J.Ovčáček

 

21. kolo :     3. – 8. června   volno  Zahájí B

PO  3. 6.  V Š Z    18:00   F C   3 0     -  L I O N S  B      (5:5)  .  T.Peterka, J.Škuthan   (Primus) 

PO  3.  6. Dubenec  18:00  DUBENEC   -  I N T E R     (11:0)  .  RM  L.Zabilka,  J.Řehoř  

PO  3. 6.  Borek    19:00   B O R E K     -  ELEMENT    (6:12)  .  R.Granec,  F.Zloch   (Kotásek)

PO  3. 6.   SH JČU   19:00  STŘELNICE -  N E X T        (4:15)  .  N.Dimitrov, V.Korejčík  (Peterka)

PO  3. 6. Hrdějovice 20:00   WEST JAM   -  D E M I       (5:5)  .  P.Ždych,  M.Primus  (Havelec)

 

22. kolo :     10. – 14. června   volno  Lions  B

PA  7. 6. Velešín 19:00 LIONS B - DEMI  19.kolo (5:6)  .  R.Granec, F.Zloch  (Korejčík)

PO 10. 6.  V Š Z      18:00   F C   3 0      -  N E X T     (7:3)                                            

PO 10. 6. Dubenec   18:00  DUBENEC   -  D E M I      (11:3)

PO 10. 6.  Zahájí     18:00   ZAHÁJÍ  B     ELEMENT   (0:4)

PO 10. 6.  Borek     19:00   B O R E K     -  I N T E R     (9:5)

PO 10. 6.  SH JČU 19:00  STŘELNICE -  WEST JAM     (6:8)

 

 

Výsledky odvet OP  jaro  2024

12. kolo :  1. - 5. dubna 2024 - volno Element

O56  1. 4.  Dubenec  17:45    DUBENEC  –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 2  .  (1:2)
Dubenec :  P.Žižka - D.Trča 1,  J.Janda, L.Koňarik 2,  J.Špán 1,  M.Hosnedl, Š.Vazač 1,  R.Hezoučký,
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík 1,  J.Svatoš, R.Ždiarský, O.Lacko, J.Šilha, M.Švec 1,
Branky: 17´ D.Mendlík 0:1,  23´ Trča 1:1,  24´ Švec 1:2,  39´ a 42´ Koňarik, 47´ Vazač a 50´Špán 5:2,
Rozh.: R.Mráz 380, V.Korejčík 465,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O57  1. 4.  Hrdějovice  20:00  WEST JAM  –  F C   3 0  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 5  .  (1:3)
West J :  M.Pribula - S.Škarda 1,  V.Dolejšek, L.Zimandl, J.Fodora, M.Stropek 2,  T.Dvořák 3,
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus st, D.Žmolík 1,  T.Tengl, Z.Mrvík, P.Bouchal 3,  Z.Rýpar 1,
Branky: 11´ Dvořák 1:0,  17´Žmolík, 20´ Rýpar a 22´ Bouchal 1:3,  28´ Stropek, 29´ Dvořák a 35´ Stropek 4:3,  36´ a 44´Bouchal 4:5,  48´ Dvořák a 49´ Škarda 6:5,
Rozh.: J.Škuthan 300, R.Granec 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O58  3. 4. Hrdějovice   20:00    I N T E R    –  Z A H Á J Í  "B"  .  .  .  .  .  .  2 : 15  .  (0:8)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, F.Záveský, Y.Murindangabo, T.Hoang, Mil.Kopecký, Mar.Kopecký 2,  M.Pícha, T.Podeša,
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík 1,  J.Maňhal 1,  M.Maňhal 4,  j.Mareš 5,  L.Ponec 2,  M.Šíma 2,  M.Šťasný
Branky: 5´ Ponec, 6´ Mareš, 9´ Šíma, 11´ M.Maňhal, 13´J.Maňhal, 18´ Mareš, 22´ M.Maňhal, 23´ a 26´ Mareš, 31´ Šíma a 32´ M.Maňhal 0:11,  36´ Mar.Kopecký 1:11,  40´ Švík a 41´ Ponec 1:13,  43´ Mar.Kopecký 2:13,  45´ Mareš a 47´ M.Maňhal 2:15,
Rozh.: Š.Hrabčák 260, F.Zloch 360,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O59  4. 4.  SH JČU   20:30    N E X T    –  LIONS VELEŠÍN B  .  .  .  .  .  .  .  4 : 2  .  (3:1)
Next :  J.Tomášek - P.Kaše, M.Šauer, M.Horák 2,  R.Chmátal 1,  M.Ďurica 1,  J.Kubeš, R.Toman
Lions :  A.Melnychuk - M.Plos,, P.Brana, K.Krejčí, M.Strapek, J.Severa, D.Muranaka 1,  J.Gondek, L.Nittl 1,
Branky: 13´ Chmátal a 16´ Horák 2:0,  20´ Nittl 2:1,  21´ Ďurica a 45´ Horák 4:1,  50´ Muranaka 4:2,
Rozh.: T.Peterka 300, M.Primus 330,  ,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O60  5. 4.  Hluboká  18:00   D E M I    –  B O R E K  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 7  .  (2:2)
Demi :  J.Dvořák - D.Václav 1,
  J.Zoch, R.Holler, J.Moudrý 2,  K.Malák 3,  R.VO SON, J.Hrouz,
Borek :  J.Rozycki - M.Žulevič, K.Jindrle 3,  D.Šestauber 3,  J.Pokorný, T.Bejsta 1,  V.Fiala, D.Mašát

Branky: 3´Jindrle 0:1,  6´ Malák a 14´ Moudrý 2:1,  17´, 26´a 28´ Šestauber a 29´ Jindrle 2:5,  36´ Malák 3:5,  39´ Bejsta a 42´ Jindrle 3:7,  43´ David, 45´ Moudrý a Malák 6:7,
Rozh.: M.Havelec 360, J.Řehoř 260,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

T A B U L K A   po   12. kole :
  1.  N E X T  .  .  .  .  .   11  .  .  .  .  9  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .  .  93  :   45  .  .  .  28
  2.  F C   3 0   ,  .  .  .  . 11  .  .  .  .  9  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .  .  93  :   47  .  .  .  28
  3,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  11  .  .  .  .  8  .  .  .  0  .  .  .  .  3  .  .  .  .  89  :   49  .  .  .  24
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  10  .  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  .  .  2  .  .  .  .  70  :   44 .  .  .   20
  5.  WEST JAM  .  .  .   11  .  .  .  .  6  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .  .  68  :   63  .  .  .  19
  6.  DUBENEC  .  .  .  . 11  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  .  .  5  .  .  .  .  73  :   58  .  .  .  16
  7.  D E M I  .  .  .  .  .  11  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .  .  6  .  .  .  .  55  :   83  .  .  .  13
  8.  L I O N S   B  .  .  .  10  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  .  .  5  .  .  .  .  66  :   55  .  .  .  11
  9.  B O R E K  .  .  .  .  11  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  .  .  8  .  .  .  .  52  :   90  .  .  .   7
10.  STŘELNICE  .  .  .   11  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .  .  9  .  .  .  .  47  :   83  .  .  .   6
11.  I N T E R  .  .  .  .    11  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .   10  .  .  .  .  37  : 124  .  .  .   3

S T Ř E L C I   ve  12. kole:
42
- Tomáš Tengl  (FC 30)
33 - Jakub Slavík  (Zahájí)
21 -  Michal Stropek (West Jam),
19 -  M.Syrovátka (Next) D.Muranaka (Lions), 
18 -  D.Trča  (Dubenec)
17 -  M.Maňhal  (Zahájí)  a  T.Dvořák (West Jam),
16 -  P.Konopa  (Element)
15 -  M.Strapek (Lions)  a  D.Šestauber (Borek
14 -  Mar.Kopecký (Inter)
13 -  P.Le a M.Horák (Next)P.Bouchal (FC 30)   a  J.Moudrý (Demi)   
12 -  R.Chmátal (Next),  J.Vančura (Dubenec,  J.Trachta (Demi)  a  V.Fiala (Borek)
11 -  S.Rožboud (FC 30),  J.Mareš (Zahájí),  J.Král (Element)M.Hosnedl (Dubenec)

Soutěž slušnosti po  12. kole :
1 ŽKZahájí (Mareš),   Next (Horák), West Jam (Zimandl),  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽKFC 30 (Tengl a Rožboud)
3 ŽKDubenec (Trča, Hosnedl a Žižka)  Střelnice  (Binter, Meškan a Svatoš)
5 ŽK - Element (Kalina 3x, Červený a Král),
6 ŽK - Lions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa a Kejšar)

 

13. kolo      volno   Next

O61  8. 4.  Dubenec   18:00    DUBENEC   –  F C   3 0  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3 : 9  .  (2:9)
Dubenec :  J.Polomčák - Š.Vazač, J.Špán, M.Hosnedl 1,  P.Hezoučký 1,  J.Skála 1,  J.Janda,
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus 1,  D.Žmolík 3,  T.Tengl 3,  Z.Mrvík, D.Přibyl, P.Bouchal 2,
Branky: 4´ Skála 1:0,  5´ Žmolík a 10´ Bouchal 1:2,  14´ Hezoučký 2:2,  16´ a 18´ Žmolík, 19´, 21´ a 23´ Tengl, 27´ Bouchal a 36´ Kortus 2:9,  46´ Hosnedl 3:9,
Rozh.: RM  R.Granec 540, Š.Hrabčák 260,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  20 div

O62  8. 4.  SH JČU  19:00    STŘELNICE    –  B O R E K  .  .  .  .  .  .  ..  .  2 : 5  .  (1:2))
Střelnice :  Z.Vácha - D.Mendlík 1,  R.Ždiárský, M.Švec ŽK,  L.Binter, J.Šilha, O.Lacko, J.Svatoš 1+ŽK,
Borek :  D.Vaněk - M.Slezák, V.Fiala
2,  M.Žulevič 2,  D.Mašát 1,  T.Vít, J.Pokorný, K.Jindrle,
Branky: 5´ Fiala 0:1,  6´ Mendlík 1:1,  17´ Žulevič a 27´ Fiala 1:3,  34´ Svatoš 2:3,  44´ Žulevič, a  50´ Mašát  2:5,
Rozh.: J.Škuthan 300, P.Ždych 300,,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O63  10. 4.  Hrdějovice  20:00   I N T E R   –  ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 9  .  (2:5)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, F.Záveský 2,  T.Podešva, Y.T.Murandango, T.N.Hoanng, Mil.Kopecký, Mar.Kopecký 3,  D.D.Le
Element :  P.Konopa - M.Čermák 2,  J.Král 1,  O.Hlávka, Š.Kalina 3,  P.Červený 2,  D.Kokrment, F.Roudnický, D.Jelínek 1,
Branky: 2´ Kalina, 5´ Jelínek, 7´ Kalina, 8´ Čermák a 21´ Červený 0:5, 23´ Záveský a 24´ Mar.Kopecký 2:5,  26´ Čermák, 27´ Červený, 35´ Král a Kalina 2:9,  38´ a 42´ Mar.Kopecký a 50´ Záveský 5:9,
Rozh.: J.Ovčáček 310, M.Havelec 310,  ,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  20 div

O64  12. 4.  Hluboká  18:00    D E M I    –  Z A H Á J Í  B  .  .  .  .  .  .  .  5 : 20  .  (2:13)
Demi :  J.Dvořák - R.Holler, K.Malák 2,  J.Trachta 3,  J.Hrouz, J.Zoch
Zahájí :  j.Čejka - V.Švík, M.Šťastný, M.Maňhal 6,  J.Slavík 8,  J.Maňhal, J.Mareš 1,  M.Fürst 5,
Branky: 2´F
ürst, 4´ Maňhal, 7´ Fürst, 8´, 9´ 11´ a 12´ Slavík 0:9,  19´ Trachta 1:9,  21´ Fürst a 22´ Mareš 1:11,  23´ Trachta 2:11,  24´ 2x Slavík 2:13,  26´ Malák 3:13,  27´ Maňhal, 33´ Fürst, 35´ Slavík, 40´, 41´ a 42´ MaŇhal 3:19,  43´ Malák a 47´ Trachta 5:19,  49´ Maňhal 5:20,
Rozh.: L.Zabilka 380, J.Řehoř 260,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O65  12. 4.  Velešín  19:00   L I O N S   B   –  W E S T    J A M  .  .  .  .  5 : 11  .  (3:3)
Lions :  A.Melnychuk - D.Muranaka 1,  L.Nittl 1,  M.Plos, V.Švec 2,  J.Gondek, P.Brana, M.Strapek 1,
West J :  M.Pribula - M.Tomka 1,  V.Dolejšek  1,  T.Dvořák 4,  L.Zimandl, S.Škarda 4,  M.Rudolf, J.Fodora 1,
Branky: 3´Švec a 8´ Strapek 2:0,  13´ Fodora, 15´ Dolejšek a 17´ Škarda 2:3,  21´ Švec a 27´ Muranaka 4:3,  28´ Škarda, 31´Dvořák, 33´ 2x Škarda, 39´ A 40´ Dvořák, 46´Tomka a 48´ Dvořák 4:11,  49´ Nittl 5:11,
Rozh.: Š.Kotásek 260, N.Dimitrov 480,,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

T A B U L K A   po   13. kole :
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  . 12  .  .  .   10  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .   102  :   50  .  .  .  31
  2.  N E X T  .  .  .  .  .   11  .  .  .  .  9  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .  .  93  :  45  .  .  .  28
  3,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  12  .  .  .  .  9  .  .  .  0  .  .  .  .  3  .  .  .   109  :   54 .  .  .   27
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  11  .  .  .  .  7  .  .  .  2  .  .  .  .  2  .  .  .  .  79  :   49 .  .  .   23
  5.  WEST JAM  .  .  .   12  .  .  .  .  7  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .  .  79  :   68  .  .  .  22
  6.  DUBENEC  .  .  .  . 12  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  .  .  6  .  .  .  .  76  :   67  .  .  .  16
  7.  D E M I  .  .  .  .  .  12  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .  .  7  .  .  .  .  60  : 103  .  .  .  13
  8.  L I O N S   B  .  .  .  12  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  .  .  7  .  .  .  .  73  :   70  .  .  .  11
  9.  B O R E K  .  .  .  .  12  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  .  .  8  .  .  .  .  57  :   92  .  .  . 10
10.  STŘELNICE  .  .  .   12  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .   10  .  .  .  .  49  :   88  .  .  .   6
11.  I N T E R  .  .  .  .    12  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .   11  .  .  .  .  42  : 133  .  .  .   3

S T Ř E L C I   po  13. kole:
45 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
41 -  Jakub Slavík  (Zahájí)
23 -  M.Maňhal  (Zahájí)
21 -  Michal Stropek   a  T.Dvořák (West Jam),
20 -  D.Muranaka (Lions)
19 -  M.Syrovátka (Next)
18 -  D.Trča  (Dubenec)
17 -  Mar.Kopecký (Inter)
16 -  P.Konopa  (Element)  a  M.Strapek (Lions)
15 -  P.Bouchal (FC 30),  D.Šestauber (Borek)  a  J.Trachta (Demi)
14 -  S.Škarda (Wet J)  a  V.Fiala (Borek)
13 -  P.Le a M.Horák (Next),  M.Fürst (Zahájí()  a  J.Moudrý (Demi)   
12 -  D.Žmolík (FC 30),  J.Mareš (Zahájí),  J.Král (Element), R.Chmátal (Next),  J.Vančura a M.Hosnédl (Dubenec)
11 -  S.Rožboud (FC 30)

Soutěž slušnosti po  13. kole :
1 ŽKZahájí (Mareš),   Next (Horák), West Jam (Zimandl),  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽKFC 30 (Tengl a Rožboud)
3 ŽKDubenec (Trča, Hosnedl a Žižka) 
5 ŽK - Element (Kalina 3x, Červený a Král)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan a Švec )
6 ŽK - Lions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa a Kejšar)

 

14. kolo      volno   Demi

O66  15. 4.  Zahájí  18:00  ZAHÁJÍ B  –  LIONS B  .  .  .  . .  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 2  .  (3:0)
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal 1, J.Slavík 3, M.Šťastný, M.Fürst 2, L.Ponec, J.Mareš 1,
Lions :  M.Plos - V.Švec, D.Švec 1, J.Gondek, T.Gondek, D.Muranaka 1+ŽK, P.Brana, A.Melnychuk,
Branky: 19´ Slavík, 20´ Mareš, 21´ Fürst a 32´ Slavík 4:0,  35´ Muranaka 1:4,  36´ Maňhal a 45´ Slavík 6:1,  46´ Gondek 6:2,  48´  Fürst 7:2,  49´ V.Švec 7:3,
Rozh.: J.Škuthan 260, P.Ždych 600  ,  .  .  .  .  ŽK 0:1  22´ Muranaka  .  .  .  .  .  .  ? div

O67  15. 4..  Dubenec  18:00    DUBENEC  –  WEST JAM  .  .  ..  .  .  .  .  .  .  4 : 9  .  (1:5)
Dubenec :  R.Korbel ŽK - Š.Vazač, D.Trča 2,  M.Hosnedl 1+ŽK,  K.Pekař, J.Skála, J.Kuráž, L.Waldhauser, J.Janda,
West J. :  M.Pribula - S.Škarda 1,  Z.Gregor, L.Zimandl, J.Fodora 1,  M.Stropek 3+ŽK,  T.Dvořák 4,
Branky: 3´ Fodora, 9´ a10´ Dvořák 0:3,  17´ Trča 1:3,  17´ Stropek a 23´ Dvořák 1:5,  26´ Hosnedl 2:5,30´ Stropek 2:6,  34´ Trča 3:6,  36´ Dvořák, 38´ Stropek a 40´ Škarda 3:9,  47´ Trča 4:9,
Rozh.: L.Zabilka 380, J.Řehoř 260, .  ŽK 2:1  16´ Hosnedl a 30´Korbel - 38´Stropek  .  .  8 div

O68  15. 4..  Borek   18:30  B O R E K  –  N E X T  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  2 : 5  .  (0:3)
Borek :  D.Vaněk - T.Bejsta, V.Fiala, K.Jindrle 2,  D.Mašát, J.Pokorný, M.Slezák,
Next :  J.Tomášek - P.Kaše 1,  M.Horák, R.Toman, M.Šauer, M.Ďurica 3,  R.Chmátal 1,  J.Kubeš 1,
Branky: 10´ Chmátal, 13´, 18´ a 26´ Ďurica 0:4,  32´ Jinderle 1:4,  41´ Kaše a 42´ Kubeš 1:6,  50´ Jindrle 2:6,
Rozh.: R.Granec 300, Š.Kotásek 300,  ,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O69  15. 4..  Hrdějovice  20:00  ELEMENT  –  F C   3 0  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 9  .  (2:3)
Element :  M.Čermák - D.Jelínek ŽK,  J.Král 1,  F.Roudnický, F.Dědina, P.Červený 1,  O.Hlávka, P.Konopa 2,  Š.Kalina
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus, D.Žmolík 2,  S.Přibyl, T.Tengl 4,  Z.Mrvík, D.Přibyl 2,  Z.Rýpar, P.Bouchal 1,
Branky: 5´ Červený 1:0,  5´ Tengl a 10´ D.Přibyl 1:2,  15´ Konopa 2:2,  25´ Tengl, 30´D.Přibyl, 35´ Tengl a Žmolík 2:6,  37´ Konopa 3:6,  40´ Bouchal a 42´ Tengl 3:8,  45´ Král 4:8,  47´ Žmolík 4:9
Rozh.: V.Korejčík 340, F.Zloch 360,  ,  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  44´ Jelínek  .  .  .  .  .  ? div

O70  17. 4.  Hrdějovice  20:00   I N T E R    –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  1 : 7  .  (1:1)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, F.Záveský 1,  D.Urbánek, 
Y.T.Murandango, T.N.Hoanng, Mil.Kopecký, Mar.Kopecký,
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík 1,  O.Lacko, J.Šilha 1,  M.Švec 2,  F.Ouška 2,  J.Meškan 1,
Branky: 2´ Záveský 1:0,  16´ Švec, 26ˇ Ouška, 32´ Švec, 33´Ouška, 36´ Mendlík, 38´Meškan a 41´ Šilha 1:7,
Rozh.: P.Ždych 430, Dimitrov  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

T A B U L K A   po   14. kole :
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  . 13  .  .  .   11  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .   111  :   54  .  .  .  34
  2.  N E X T  .  .  .  .  .   12  .  .  .   10  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .  .  99  :   47  .  .  .  31
  3,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  13  .  .  .   10  .  .  .  0  .  .  .  .  3  .  .  .   116  :   56  .  .  .  30

  4.  WEST JAM  .  .  .   13  .  .  .  .  8  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .  .  88  :   72  .  .  .  25

  5.  ELEMENT  .  .  .  .  12  .  .  .  .  7  .  .  .  2  .  .  .  .  3  .  .  .  .  83  :   58 .  .  .   23
  6.  DUBENEC  .  .  .  . 13  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  .  .  7  .  .  .  .  80  :   76  .  .  .  16
  7.  D E M I  .  .  .  .  .  12  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .  .  7  .  .  .  .  60  : 103  .  .  .  13
  8.  L I O N S   B  .  .  .  13  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  .  .  8  .  .  .  .  75  :   77  .  .  .  11
  9.  B O R E K  .  .  .  . 13  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  .  .  9  .  .  .  .  59  :   98  .  .  .  10
10.  STŘELNICE  .  .  .   13  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  .   10  .  .  .  .  56  :   89  .  .  .   9
11.  I N T E R  .  .  .  .    13  .  .  .  .  1  .  .  .  0  .  .  .   12  .  .  .  .  43  : 140  .  .  .   3

S T Ř E L C I   po  14. kole:
49 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
44 -  Jakub Slavík  (Zahájí)

25 -  T.Dvořák (West Jam),

24 -  M.Maňhal  (Zahájí)  a  Michal Stropek   (West JaM)
21 -  D.Trča  (Dubenec)  a  D.Muranaka (Lions)
19 - 
M.Syrovátka (Next)
18 -  P.Konopa  (Element)
17 -  Mar.Kopecký (Inter)
16 -  
P.Bouchal (FC 30)  a  M.Strapek (Lions)
15 - 
M.Fürst (Zahájí(),  S.Škarda (West J),  J.Trachta (Demi)   D.Šestauber (Borek)  a
14 - 
D.Žmolík (FC 30),  a  V.Fiala (Borek)
13 -  P.Le, M.Horák a R.Chmátal (Next), J.Mareš (Zahájí),
J.Král (Element), M.Hosnedl (Dubenec)  a  J.Moudrý (Demi)
12 - J.Vančura (Dubenec)

Soutěž slušnosti po  14. kole :
1 ŽKZahájí (Mareš),   Next (Horák),  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽKFC 30 (Tengl a Rožboud) West Jam (Zimandl a Stropek),
5 ŽK - Element (Kalina 3x, Červený a Král),  Dubenec (2x Hosnedl, Trča, Žižka a Korbel)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan a Švec )
7 ŽK - Lions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa, Kejšar a Muranaka)

 

15. kolo :     22. – 26. dubna    volno  West Jam

O71  22. 4.  VŠZ 18:00   F C   3 0    –  Z A H Á J Í   B  .  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 7  .  (1:3)
FC 30 :  M.Havelec 1 - S.Rožboud, P.Kortus, S.Přibyl, D.Žmolík, T.Tengl 3,  M.Zare, Z.Rýpar, P.Bouchal 3,

Zahájí :  J.Čejka - M.Šíma 1,  M.Maňhal 1,  J.Slavík 2,  J.Maňhal, M.Šťastný, L.Ponec 1,  J.Mareš 2,
Branky: 4´ Ponec a 8´ Šíma 0:2,  20´ Havelec 1:2,
  25´ Mareš 1:3,  27´ Bouchal 2:3,  29´ M.Maňhal a 30´ Mareš 2:5,  32´ Bouchal, 33´ Tengl a 38´ Bouchal 5:5,  41´ a 46´ Slavík 5:7,  47´ a 50´ Tengl 7:7
Rozh.: N.Dimitrov 300, Primus Granec 300,  ,  .   .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O72  22. 4.  JČU 19:00  STŘELNICE   –  ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3 : 12  .  (0:7)
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík 1,  M.Švec, J.Šilha, O.Lacko 1,  J.Svatoš 1,
Zahájí B :  P.Červený - O.Hlávka 2,  J.Král 1,  J.Čermák 1,  P.Konopa 2,  Š.Kalina 4,  D.Jelínek 2,  F.Roudnický
Branky: 1´ Jelínek, 10´ a 12´ Kalina, 18´ Konopa, 20´ Hlávka, 23´ Král, 24´ a 27´ Kalina, 28´ Konopa a 29´ Čermák 0:10,  35´ D.Mendlík, š8´ Lacko a 39´ Svatoš 3:10,  45´ Hlávka a 50´ Jelínek 3:12,
Rozh.: L.Zabilka 300, Š.Hrabčák 32O,  .  ,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .20 div

O73  25. 4.  JČU  20:30    N E X T    –  DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 3  .  (3:1)
Next :  M.Schuster - P.Kaše, M.Šauer, M.Horák, R.Chmátal, M.Ďurica 3,  J.Kubeš 4,  R.Toman
Dubenec :  M.Hosnedl - J.Špán , D.Trča 2,  Š.Vazač, J.Kuráž 1,  J.Janda
Branky: 8´ Trča 0:1,  11´ Kubeš, 20´ a 25´ Ďurica 3:1,  28´ Trča 3:2,  30´ a 32´ Kubeš 5:2,  42´ Kuráž 5:3,  45´ Ďurica a 49´ Kubeš 7:3,
Rozh.: T.Peterka 300, M.Havelec 300,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  20 div

O74  26. 4.  Hluboká  18:00    D E M I    –  I N T E R  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 9  .  (2:5)
Demi :  J.Dvořák - K.Malák 1,  R.Holler, J.Trachta 3,  J.Moudrý 2,  The Hung Nguyen,
Inter :  R.Minarik - J.Baroš, P.Bláha 6,  Y.T.Murindangabo, H.T.Ngia 1,  D.Urbánek, Mar.Kopecký 2,  Mil.Kopecký
Branky: 1´ a 4´ Bláha 0:2,  10´ Malák 1:2,  11´ Bláha 1:3,17´ Trachta 2:3,  21´ Mar.Kopecký a 25´ Hoang 2:5,  33´ Moudrý 3:5,  40´ Mar.Kopecký 3:6,  Trachta 4:6 a Bláha 4:7,  42´ Trachta 5:7,  43´ Bláha 5:8,  48´ Moudrý 6:8,  50´ Bláha 6:9,
Rozh.: V.Korejčík 340, J.Řehoř 260,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O75  26. 4.  Velešín  19:00    L I O N S   B    –  B O R E K  .  .  .  .  .  .  8 : 3  .  (2:0)
Lions :  A.Melnychuk - D.Muranaka 1,  K.Krejčí, D.Švec, M.Plos, V.Švec 1,  J.Gondek, P.Brana, M.Strapek 6,
Borek :  J.Rozycki - V.Fiala 1,  M.Kotlas 1,  D.Mašát, J.Pokorný, M.Slezák, T.Vít 1,  M.Žulevič,
Branky: 2´, 8´ a 27´ Strapek 3:0,  28´ Kotlas 3:1,  28´ Muranaka, 36´ Atrapek a 43´ V.Švec 6:1,  46´ Fiala 6:2,  48´ Strapek 7:2,  49´ Vít 7:3,  50´ Strapek 8:3,
Rozh.: Primus 520, JO Kotásek 260,  ,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

T A B U L K A   po   15. kole :
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  . 14  .  .  .   11  .  .  .  2  .  .  .  .  1  .  .  .   118  :   61  .  .  .  35
  2.  N E X T  .  .  .  .  .   13  .  .  .   11  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .   106  :   50  .  .  .  34
  3,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  14  .  .  .   10  .  .  .  1  .  .  .  .  3  .  .  .   123  :   63  .  .  .  31
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  13  .  .  .  .  8  .  .  .  2  .  .  .  .  3  .  .  .  .  95  :   61 .  .  .   26
  5.  WEST JAM  .  .  .   13  .  .  .  .  8  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .  .  88  :   72  .  .  .  25

  6.  DUBENEC  .  .  .  . 14  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  .  .  8  .  .  .  .  83  :   83  .  .  .  16

  7.  L I O N S   B  .  .  .  14  .  .  .  .  4  .  .  .  2  .  .  .  .  8  .  .  .  .  83  :   80  .  .  .  14

  8.  D E M I  .  .  .  .  .  13  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .  .  7  .  .  .  .  66  : 112  .  .  .  13
  9.  B O R E K  .  .  .  .  14  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  .   10  .  .  .  .  62  : 106  .  .  .  10
10.  STŘELNICE  .  .  .   14  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  .   11  .  .  .  .  59  : 101  .  .  .  . 9
11.  I N T E R  .  .  .  .    14  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .   12  .  .  .  .  52  : 146  .  .  .  . 6

S T Ř E L C I   po  15. kole:
52 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
46 -  Jakub Slavík  (Zahájí)

25 - 
Martin Maňhal  (Zahájí)  a  Tomáš Dvořák (West Jam),
24 -  Michal Stropek   (West JaM)
23 -  D.Trča  (Dubenec)
23 -  D.Muranaka a M.Strapek (Lions)
20 - 
P.Konopa  (Element)
19 -  P.Bouchal (FC 30),  M.Syrovátka (Next)  a M.Kopecký /Inter)
18 -  J.Trachta (Demi)
15 - 
M.Fürst a J.Mareš (Zahájí() ,  S.Škarda (West J),  J.Moudrý (Demi),  D.Šestauber a V.Fiala (Borek)
14 - 
D.Žmolík (FC 30),  J.Král (Element)  a  P.Bláha (Inter)
13 -  P.Le, M.Horák, R.Chmátal a J.Kubeš (Next),
, M.Hosnedl (Dubenec)  a  J.Moudrý (Demi)

Soutěž slušnosti po  15. kole :
1 ŽKZahájí (Mareš),   Next (Horák),  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽKFC 30 (Tengl a Rožboud) West Jam (Zimandl a Stropek),
5 ŽKDubenec (2x Hosnedl, Trča, Žižka a Korbel)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan a Švec )
6 ŽK -  Element (Kalina 3x, Červený, Král a Jelínek),  
7 ŽKLions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa, Kejšar a Muranaka)

 

16. kolo :     29. dubna – 3. května   volno  I n t e r

O76  29. 4.  Zahájí  18:00    ZAHÁJÍ B  –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 4  .  (4:3)
Zahájí :  J.Čejka 1 - L.Ponec 1,  M.Maňhal, J.Slavík 2,  J.Mareš 1,  M.Šíma, M.Šťastný 2,
Střelnice :  R.Mendlík - J.Svatoš 1,  Z.Vácha 1,  M.Švec 1,  O.Lacko 1,
Branky: 4´ Ponec a 9´ Šťastný 2:0,  10´ Švec 2:1,  13´ Slavík a 15´ Šťastný 4:1,  18´ Vácha a 19´ Svatoš 4:3,  28´ Mareš a 38´ Čejka 6:3,  47´ Lacko 6:4,  a Slavík 7:4,
Rozh.: V.Korejčík 260, F.Zloch XXX,.  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O77  29. 4.  Dubenec 18:00   DUBENEC  –  LIONS  B  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3 : 10  .  (1:6)
Dubenec :  P.Žižka - Š.Vazač, D.Trča 2,  M.Hosnedl 1,  K.Pekař, J.Špán, L.Waldhauser, J.Skála
Lions :  A.Melnychuk - M.Plos, M.Strapek, T.Gondek, J.Gondek 1,  D.Muranaka, V.Kozubal, V.Voloshynenko
Branky: 2´, 5´ A 12´ Muranaka a 15´ Strapek 0:4,  17´ Trča 1:4,  22´ Voloshynenko a 23´ Kozubal 1:6,  27´ Hosnedl 2:6,  29´ a 33´ Muranaka, 35´ Voloshynenko a 38´ J.Gondek 2:10,  47´ Trča 3:10,
Rozh.: R.Mráz 380, J.Řehoř 390   ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

O78  29. 4.  Borek  19:00    B O R E K    –  F C   3 0  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 9  .  (1:3)
Borek :  J.Pokorný - T.Bejsta 1,  K.Jindrle, M.Slazák, D.Šestauber 2,  T.Vít, M.Žulevič 1,
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus, P.Kortus ml, D.Žmolík 3,  P.Bouchal 4,  Z.Mrvík, T.Tengl 2,
Branky: 2´ Šestauber 1:0,  7´ Žmolík, 9´, 16´, 25´ a 28´ Bouchal 1:5,  30´ Bejsta 2:5,  33´ Žmolík,  40´ a 44´ Tengl 2:8,  46´ Žulevič 3:8,  47´ Žmolík 3:9,  49´ Šestauber 4:9,
Rozh.: J.Škuthan 300, R.Granec 300,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O79  29. 4. Hrdějovice 20:00  WEST JAM   –  N E X T  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 9  .  (1:4)
West Jam :  D.Frcal - M.Stropek 3,  S.Škarda, V.Dolejšek, L.Zimandl, M.Rudolf, M.Sodomka, T.Dvořák 1,
Next :  M.Schuster - M.Šauer, P.Kaše 1,  F.Lošek, R.Toman 3,  M.Horák 1,  M.Ďurica 2,  R.Chmátal, J.Kubeš 2,
Branky: 8´ Ďurica 0:1,  10´ Stropek 1:1,  14´ a 20´ Toman a 25´ Kubeš 1:4,  27´ Dvořák 2:4,  30´ Ďurica a Kubeš 2:6,  37´ Stropek 3:6,  40´ Kaše a 43´ Horák 3:8,  44´ Stropek 4:8,  48´ Toman 4:9,
Rozh.: L.Zabilka 300, T.Peterka 300,  ,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

O80  29. 4.  Hrdějovice 21:00  ELEMENT  –  D E M I  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  17 : 0  .  (8:0)
Element :  P.Červený 1 -  Š.Kalina 3,  M.Čermák, P.Konopa 3,  O.Hlávka 1,  J.Zevl 7,  D.Jelínek 2,  F.Dědina, J.Král,
Demi :  P.Nechvátal - J.Dvořák, R.Holler, J.Trachta, H.T.Nguyen
Branky:1´ a 8´ Zevl, 10´ Konopa a Kalina, 16´ Zevl, 18´ Hlávka, 20´ Konopa, 23´ Zevl, 28´ Červený, 30´ a 33´ Zevl, 35´ Kalina, 38´ Konopa, 40´ a 41´ Jelínek, 45´ Kalina a 47´ Zevl 17:0,
Rozh.: T.Peterrka 300, L.Zabilka 300,  ,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

T A B U L K A   po   16. kole :
  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  . 15  .  .  .   12  .  .  .  2  .  .  .  .  1  .  .  .   127  :   65  .  .  .  38
  2.  N E X T  .  .  .  .  .   14  .  .  .   12  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .   115  :   54  .  .  .  37
  3,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  15  .  .  .   11  .  .  .  1  .  .  .  .  3  .  .  .   130  :   67  .  .  .  34
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  14  .  .  .  .  9  .  .  .  2  .  .  .  .  3  .  .  .   112  :   61 .  .  .   29
  5.  WEST JAM  .  .  .   13  .  .  .  .  8  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .  .  88  :   72  .  .  .  25

  6.  L I O N S   B  .  .  .  15  .  .  .  .  5  .  .  .  2  .  .  .  .  8  .  .  .  .  93  :   83  .  .  .  17

  7.  DUBENEC  .  .  .  . 15  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  .  .  9  .  .  .  .  86  :   93  .  .  .  16

  8.  D E M I  .  .  .  .  .  14  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .  .  9  .  .  .  .  66  : 129  .  .  .  13
  9.  B O R E K  .  .  .  .  15  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  .   11  .  .  .  .  66  : 115  .  .  .  10
10.  STŘELNICE  .  .  .   15  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  .   12  .  .  .  .  63  : 108  .  .  .  . 9
11.  I N T E R  .  .  .  .    14  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .   12  .  .  .  .  52  : 146  .  .  .  . 6

S T Ř E L C I   po  16. kole:
54 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
48 -  Jakub Slavík  (Zahájí)

27 - 
Danylo Muranaka (Lions)  a  M.Stropek (West Jam)
26 -  Tomáš Dvořák (West Jam)
25 -  M.Maňhal (Lions)  a  D.Trča  (Dubenec)
23 -  P.Bouchal (FC 30),  P.Konopa  (Element)  a  M.Strapek (Lions)
19 -  M.Syrovátka (Next)  a M.Kopecký /Inter)
18 -  J.Trachta (Demi)
17 - 
D.Žmolík (FC 30)  a  D.Šestauber (Borek)
16 -  J.Mareš (Zahájí()
15 -  J.Kubeš (Next),  M.Fürst (Zahájí(),  Š. Kalina (Element),  S.Škarda (West J),  J.Moudrý (Demi)  a  D.Šestauber a (Borek)
14 - 
M.Horák (Next), J.Král (Element),  M.Hosnedl (Dubenec)  a  P.Bláha (Inter)

Soutěž slušnosti po  16. kole :
1 ŽKZahájí (Mareš),   Next (Horák),  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽKFC 30 (Tengl a Rožboud) West Jam (Zimandl a Stropek),
5 ŽKDubenec (2x Hosnedl, Trča, Žižka a Korbel)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan a Švec )
6 ŽK -  Element (Kalina 3x, Červený, Král a Jelínek),  
7 ŽKLions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa, Kejšar a Muranaka)

 

17,  kolo :    6. – 10. května    volno  Dubenec

O81  6. 5.  VŠZ   18:00  .  F C  3 0    –  I N T E R  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  12 : 2  .  (6:1)
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus 3,  D.Žmolík 4,  T.Tengl 3,   Z.Mrvík, Z.Rýpar, P.Bouchal  2,
Inter :  R.Minarik - J.Bareš 1,  Mil.Kopecký, Mar.Kopecký 1
Branky: 4´ a 5´ Tengl, 7.Bouchal a 13´ Tengl 4:0,  19´ Bareš 4:1,  20´ Kortus, 25´a 31´ Žmolík, 33´ Bouchal, 36´ Žmolík, 37´ Kortus, 41´ Žmolík a 45´ Kortus 12:1,  48´ Mar.Kopecký 12:2,
Rozh.: P.Ždych 300, Š.Kotásek 300,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? di
v

O82  6. 5.  Zahájí 18:00  .  ZAHÁJÍ "B"    –  N E X T  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  1 : 4  .  (1:3)
Zahájí :  J.Vlk - L.Ponec, M.Maňhal, J.Maňhal 1,  T.Kazík ŽK,  J.Čejka, M.Fürst,
Next :  J.Tomášek - P.Kaše 1,  M.Horák, M.Šauer, R.Chmátal, M.Ďurica 3,
Branky: 9´J.Maňhal 1:0,  11´ Ďurica, 12´ Kaše, 24´ a 36´ Ďurica 1:4,

Rozh.: ND J.Ovčáček 260, R.Granec 460,  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  32´ Kazík  .  .  .  .  .  5 div

O83  6. 5.  JČU   19:0STŘELNICE   –  D E M I  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 2  .  (1:0)
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík 1,  V.Kubal 1,  J.Šilha, O.Lacko, J.Svatoš 3,  J.Martinec ŽK,  P.Štumbauer 2,
Demi :  J.Dvořák - V.David, R.Holler, K.Malák, J.Moudrý 1,  T.H.Nguyen 1,
Branky: 25´ Svatoš 1:0,  30´ Moudrý a 37´ Nguyen 1:2,  38´ Štumbauer, 39´ Svatoš, 43´ Kubal, 44´ Štumbauer, 46´ D.Mendlík a 48´ Svatoš 7:2,

Rozh.: M.Primus 330, Š.Kotásek 300,  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  36´ Martinec  .  .  .  .  .  .  ? div

O84  6. 5.  Borek  19:00    B O R E K    –  WEST JAM  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 2  .  (2:2)
Borek :  D.Vaněk - V.Fiala, K.Jindrle 4,  J.Pokorný, M.Slezák, D.Šestauber 2,  T.Vít 1,
West J :  M.Škaroupka - S.Škarda, L.Zimandl 2,  M.Stropek, M.Rudolf, V.Dolejšek, M.Sodomka
Branky: 10´ Šestauber 1:0,  14´ Zimandl 1:1,  19´ Jindrle 2:1  a Zimandl 2:2,  27´ Jindrle, 28´ Vít, 42´ Jindrle, 44´ Šestauber a 46´ Jindrle 7:2,
Rozh.: FZ T.Peterka 360.V.Korejčík 350,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  - div

O85  6. 5.  Hrdějovice  20:00   ELEMENT   –  L I O N S  "B"  .  .  .  .  .  .  10 : 4  .  (4:0)
ELEMENT :  M.Čermák - J.Čermák 2,  O.Hlávka, D.Jelínek, Š.Kalina 3,  P.Konopa 2,  J.Král, F.Roudnický, J.Zevl 3,
LIONS :  A.Melnychuk - P.Brana, K.Krejčí, M.Plos, V.Švec 1,  D.Švec, T.Gondek ŽK,  D.Muranaka 2,  M.Strapek, I.Melnychuk 1,
Branky: 45´ Konopa, 17´ Kalina, 19´ Konopa a 25´ J.Čermák 4:0,  26´ Hryhoruk 4:1,  32´ Zevl 5:1,  33´ Muranaka 5:2,  35´ Kalina 6:2,  38´ Muranaka 6:3, 42´ J.Čermák 7:3,  43´ V.Švec 7:4,  44´ Zevl, 48´ Kalina a 50´ Zevl 10:4,
Rozh.: M.Havelec 340, Š.Hrabčák 300,  .  .  .  .  ŽK 0:1  46´ T.Gondek  .  .  .  .  23 div

 

T A B U L K A   po   17. kole :

  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  . 16  .  .  .   13  .  .  .  2  .  .  .  .  1  .  .  .   139  :   67  .  .  .  41
  2.  N E X T  .  .  .  .  .   15  .  .  .   13  .  .  .  1  .  .  .  .  1  .  .  .   119  :   55  .  .  .  40
  3,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  16  .  .  .   11  .  .  .  1  .  .  .  .  4  .  .  .   131  :   71  .  .  .  34
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  15  .  .  .   10  .  .  .  2  .  .  .  .  3  .  .  .   122  :   65 .  .  .   32
  5.  WEST JAM  .  .  .   15  .  .  .  .  8  .  .  .  1  .  .  .  .  6  .  .  .  .  94  :   88  .  .  .  25
  6.  L I O N S   B  .  .  .  16  .  .  .  .  5  .  .  .  2  .  .  .  .  9  .  .  .  .  97  :   93  .  .  .  17
  7.  DUBENEC  .  .  .  . 15  .  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  .  .  9  .  .  .  .  86  :   93  .  .  .  16
  8.  B O R E K  .  .  .  . 16  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .  . 11  .  .  .  .  73  : 117  .  .  .  13
  9.  D E M I  .  .  .  .  .  15  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .   10  .  .  .  .  68  : 136  .  .  .  13
10.  STŘELNICE  .  .  .   16  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  .   12  .  .  .  .  70  : 110  .  .  .  12
11.  I N T E R  .  .  .  .  . 15  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .   13  .  .  .  .  54  : 158  .  .  .   6

S T Ř E L C I   po  17. kole:
58 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
48 -  Jakub Slavík  (Zahájí)
29 -  Danylo Muranaka (Lions)
27 -  Michal Stropek (West Jam)
26 -  Tomáš Dvořák (West Jam)
25 -  P.Bouchal (FC 30),  P.Konopa  (Element),  M.Maňhal (Lions)  a  D.Trča  (Dubenec)
23 -  M.Strapek (Lions)
20 -  D.Žmolík (FC 30)  a  M.Kopecký /Inter)
19 -  M.Syrovátka (Next)  a  D.Šestauber (Borek)
18 -  Š.Kalina (Element)  a  J.Trachta (Demi)
16 -  J.Mareš (Zahájí()
  a  J.Moudrý (Demi)
15 -  J.Kubeš (Next),  M.Fürst (Zahájí(),  S.Škarda (West J)  a  V.Fiala (Borek)

Soutěž slušnosti po  17. kole :
1 ŽKNext (Horák),  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽKFC 30 (Tengl a Rožboud),  Zahájí (Mareš a Kazík)   West Jam (Zimandl a Stropek),
5 ŽKDubenec (2x Hosnedl, Trča, Žižka a Korbel)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan a Švec )
6 ŽK -  Element (Kalina 3x, Červený, Král a Jelínek)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan, Švec a Martinec )  
8 ŽKLions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa, Kejšar, Muranaka a T.Gondek)

 

18.   kolo :  13. – 17. května   volno  Střelnice

O86  13. 5.  VŠZ  18:00  F C   3 0   –  D E M I  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 : 3  .  (4:1)
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus, T.Tengl 3,  Z.Mrvík, D.Žmolík 3,  Z.Rýpar, P.Bouchal 4,

Demi :  P.Nechvátal - K.Malák 1,  J.Dvořák, R.Holler 1,  TH.Nguyen 1,
Branky: 13´ Bouchal, 18´ Žmolík a 19´ Tengl 3:0,  21´Nguyen 3:1,  23´, 30´ a 32´ Bouchal a 34´ Tengl 7:1,  35´ Malák 7:2,  36´ Žmolík 8:2,  39´ Holler 8:3,  42´ Tengl a 49´ Žmolík 10:3,
Rozh.: LZ Š.Kotásek 300, V.Korejčík 300,  ,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O87  13. 5. Zahájí 18:00  ZAHÁJÍ "B"   –  WEST JAM  .  .  .  .  .  .  .  .  .  13 : 4  .  (5:0)
Zahájí :  P.Zíka - L.Ponec, M.Maňhal 4,  J.Maňhal, T.Kazík 4,  J.Mareš 4,  M.Šťastný 1,
West Jam :  Z.Gregor - S.Škarda, M.Stropek 3,  L.Zimandl 1,  M.Rudolf, V.Dolejšek, F.Novák, Z.Marek
Branky: 1´ a 14´ M.Maňhal, 21´ Mareš, 24´ Kazík, 25´  Mareš, 27´, 30´ a 36´ Kazík, 38´ M.MaŇhal a 40´ Mareš 10:0,  40´ Zimandl a 44´ Stropek 10:2,  47´ Mareš 11:2,  49´ 2x Stropek 11:4,  50´ Šťastný 12:4,
Rozh.: J.Škuthan 260, M.Primus 490,  ,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O88  13. 5. Borek  19:00   B O R E K  –  DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  8 : 8  .  (3:6)
Borek :  J.Pokorný - V.Fiala 2,  K.Jindrle 3,  D.Kolár 2,  J.Kolár 1,  M.Kotlas, T.Vít, M.Vitha,
Dubenec :  P.Žižka - D.Trča 2,  M.Hosnedl 4,  J.Janda 1,  J.Špán 1,  Š.Vazač, J.Kuráž,
Branky: 1´ Špán a 8´ Hosnédl 0:2,  11´ Fiala a 12´ D.Kolár 2:2,  14, 15´ a 17´ Hosnedl a 23´ Trča 2:6,  25´ Jindrlr 3:6,  26´ Janda 3:7,  32´ J.Kolár, 38´ Jindrle, 40´ D.Kolár a 43´ Jindrle 7:7,  45´ Trča 7:8,  47´ Fiala 8:8,
Rozh.: ND, FZ Š.Hrabčák 400,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O89  13. 5. Hluboká 20:00  ELEMENT  –  N E X T  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  . .  .  11 : 8  .  (4:4)
Element :  M.Čermák - F.Dědina, D.Jelínek, Š.Kalina 1,  R.Konopa 3,  J.Král, J.Čermák 2,  J.Zevl 3,  M.Šimoník 2
Next :  M.Schuster - P.Kaše 1,  M.Šauer, M.Horák 1,  R.Toman, M.Ďurica 2,  R.Chmátal 2,  M.Syrovátka, M.Staněk 2+ŽK,
Branky: 4´ Chmátal, 9´ Horák a 12´ Chmátal 0:3,  14´ Konopa 1:3,  16´ Ďurica 1:4,  17´ Šimoník, 19´ Zevl, 20´ Konopa a 32´ J.Čermák 5:4,  35´ Kaše 5:5,  38´ Zevl, 41´ Kalina, 42´ Šimoník a 44´ J,Čermák 10:6,  46´ Staněk 10:7,  47´ Zevl 11:7,  50´ Staněk 11:8,
Rozh.: P.Ždych 330, R.Granec 260,  ,  .  .  .  .  ŽK 0:1  38´ Staněk  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O90  15. 5. Hrdějovice 20:00   I N T E R   –  L I O N S  "B"  .  .  .  .  .  .  .  .  0 : 13  .  (0:6)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, Mar.Kopecký, Mil.Kopecký, D.Urbánek, Z.Málek

Lions :  A.Melnychuk - T.Gondek, J.Gondek 3,  M.Strapek 1,  J.Severa 1,  M.Plos, I.Hryhoruk 3,  P.Brana , D.Muranaka 3,
Branky: 2´ Strapek, 5´ Hryhoruk, 6´ Severa, 7´ Muranaka, 8´ a 20´ J.Gondek, 30´ Muranaka, 31´ Hryhoruk, 33´ Plos, 38´ T.Gondek, 41´ Hryhoruk, 47´Muranaka a 49´ J.Gondek
Rozh.: M.Havelec 340, JO Š.Hrabčák 300,  ,  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  48´ Melnychuk  .  .  .  .  .  5 div

T A B U L K A   p o   18. kole :

  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  17  .  .  .   14  .  .  .  2  .  .  .  . 1  .  .  .   149  :   70  .  .  .  44
  2.  N E X T  .  .  .  .  .  16  .  .  .   13  .  .  .  1  .  .  .  . 2  .  .  .   127  :   66  .  .  .  40
  3,  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  17  .  .  .   12  .  .  .  1  .  .  .  . 4  .  .  .   144  :   75  .  .  .  37
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  16  .  .  .   11  .  .  .  2  .  .  .  . 3  .  .  .   133  :   73 .  .  .   35
  5.  WEST JAM  .  .  .   16  .  .  .  .  8  .  .  .  1  .  .  .  . 7  .  .  .  .  98  : 101  .  .  .  25
  6.  L I O N S   B  .  .   17  .  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  .  . 9  .  .  .   110  :   93  .  .  .  20
  7.  DUBENEC  .  .  .  . 16  .  .  .  .  5  .  .  .  2 .  .  .  .  9  .  .  .  .  94  : 101  .  .  .  17
  8.  B O R E K  .  .  .  . 17  .  .  .  .  4  .  .  .  2  .  .  .   11  .  .  .  .  81  : 125  .  .  .  14
  9.  D E M I  .  .  .  .  . 16  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .   11  .  .  .  .  71  : 146  .  .  .  13
10.  STŘELNICE  .  .  . 16  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  .   12  .  .  .  .  70  : 110  .  .  .  12
11.  I N T E R  .  .  .  . 16  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .   14  .  .  .  .  54  : 171  .  .  .   6

S T Ř E L C I   po  18. kole:
61 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
48 -  Jakub Slavík  (Zahájí)

32 -  Danylo Muranaka (Lions)

30 -  Michal Stropek (West Jam)
29 -  Petr Bouchal (FC 30)  a  Martin Maňhal (Lions)
28 -  P.Konopa  (Element),
27 -  D.Trča  (Dubenec)
26 -  Tomáš Dvořák (West Jam) 
 
24 -  M.Strapek (Lions)

23 -  D.Žmolík (FC 30)
20 -  J.Mareš (Zahájí()  a  M.Kopecký /Inter)
19 -  M.Syrovátka (Next),  Š.Kalina (Element)  a  D.Šestauber (Borek)
18 -  M.Hosnedl (Dubenec)  a  J.Trachta (Demi)
17 -  V.Fiala (Borek)

16 -  M.Ďurica (Next)
  a  J.Moudrý (Demi)

Soutěž slušnosti po  18. kole :
1 ŽK -  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽK -  FC 30 (Tengl a Rožboud),  Next (Horák a Staněk),  Zahájí (Mareš a Kazík)   a  West Jam (Zimandl a Stropek),
5 ŽK -  Dubenec (2x Hosnedl, Trča, Žižka a Korbel)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan a Švec )
6 ŽK -  Element (Kalina 3x, Červený, Král a Jelínek)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan, Švec a Martinec )  
8 ŽK -  Lions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa, Kejšar, Muranaka a T.Gondek)

 

19,  kolo :   20. – 24. května   volno  B o r e k

O91  20. 5.  VŠZ   18:00    F C   3 0    –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 4  .  (4:0)
FC 30 :  M.Havelec 2 - S.Rožboud, P.Kortus st, P.Kortus ml, T.Tengl 3,  Z.Mrvík, M.Zare, Z.Rýpar 1,  P.Bouchal,
Střelnice :  R.Mendlík - V.Kubal, J.Svatoš 1, M.Švec, J.Martinec 1,  O.Lacko 2,
Branky: 5´ Tengl, 9´ Havelec, 10´ Rýpar, 20´ Havelec a 37´ Tengl 5:0,  38´ Martinec a 42´ Lacko 5:2,  43´ Tengl 6:2,  45´ Svatoš a 48´ Lacko 6:4,
Rozh.: P.Ždych 300, L.Zabilka 300,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

O92  20. 5. Zahájí  18:00   DUBENEC   –  ZAHÁJÍ B  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 7  .  (3:4)
Dubenec :  J.Polomčák - Š.Vazač 1,  D.Trča 3+ŽK, M.Hosnedl, K.Pekař, J.Špán ŽK,  J.Janda, J.Kuráž, L.Koňarik 2,
Zahájí :  J.Čejka, V.Švík, J.Slavík 4,  M.Maňhal, T.Kazík 1,  M.Šťastný, L.Ponec 2,
Branky: 5´ Vazač a 7´ Trča 2:0,  12´ a 13´ Ponec, 15´ a 21´ Slavík 2:4,  25´ Koňarik 3:4,  31´ Kazík a 35´ Slavík 3:6,  38´ Koňarik a 41´ Trča 5:6,  46´ Slavík 5:7,  47´ Trča 6:7,
Rozh.: R.Mráz 380, Š.Hrabčák 480,  ,  .  .  .  ŽK 2:0  35´ Trča a 46´  Špán  .  .  .  10 div

O93  20. 5. Hrdějovice 20:00  WEST JAM    –  ELEMENT  .  .  .  .  .  .  .  .  2 : 14  .  (1:5)
West Jam :  Z.Gregor - M.Stropek, S.Škarda 2, V.Dolejšek, L.Zimandl, T.Dvořák, J.Fodora,
Element :  M.Čermák - F.Dědina 1,  Š.Kalina 1,  P.Konopa 3, M.Michálek, F.Roudnický, J.Zevl 3,  M.Šimoník 3, J.Čermák 3,
Branky: 6´ Zevl, 12´ Kalina a 13´ Zevl 0:3,  16´Škarda 1:3,  17´ J.Čermák, 25´ Dědina a 27´ Šimoník 1:6,  31´ Škarda 2:6,  33´ a 34´ Šimoník, 36´ J.Čermák, 42´ a 43´ Konopa, 44´ J.Čermák, 45´ Konopa a 47´ Zevl 2:14,
Rozh.: N.Dimitrov 340, M.Havelec 260,  ,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

T A B U L K A   v   19. kole :

  1.  F C   3 0   ,  .  .  .  18  .  .  .   15  .  .  .  2  .  .  .  . 1  .  .  .   155  :   74  .  .  .  47
  2.  ZAHÁJÍ "B" .  .  .  18  .  .  .   13  .  .  .  1  .  .  .  . 4  .  .  .   151  :   81  .  .  .  40
  3.  N E X T  .  .  .  .  .  16  .  .  .   13  .  .  .  1  .  .  .  . 2  .  .  .   127  :   66  .  .  .  40
  4.  ELEMENT  .  .  .  .  17  .  .  .   12  .  .  .  2  .  .  .  . 3  .  .  .   147  :   75 .  .  .   38
  5.  WEST JAM  .  .  .   17  .  .  .  .  8  .  .  .  1  .  .  .  . 8  .  .  .   100  : 115  .  .  .  25
  6.  L I O N S   B  .  .   17  .  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  .  . 9  .  .  .   110  :   93  .  .  .  20
  7.  DUBENEC  .  .  .  . 17  .  .  .  .  5  .  .  .  2  .  .  .   10  .  .  .   100  : 108  .  .  .  17
  8.  B O R E K  .  .  .  . 17  .  .  .  .  4  .  .  .  2  .  .  .   11  .  .  .  .  81  : 125  .  .  .  14
  9.  D E M I  .  .  .  .  . 16  .  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  .   11  .  .  .  .  71  : 146  .  .  .  13
10.  STŘELNICE  .  .  . 17  .  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  .   13  .  .  .  .  74  : 116  .  .  .  12
11.  I N T E R  .  .  .  .  16  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  .  .   14  .  .  .  .  54  : 171  .  .  .   6

S T Ř E L C I   v  19. kole:
64 -  Tomáš Tengl  (FC 30)
52 -  Jakub Slavík  (Zahájí)

32 -  Danylo Muranaka (Lions)

31 -  P.Konopa  (Element),

30 -  Michal Stropek (West Jam)  a  D.Trča  (Dubenec)
29 -  Petr Bouchal (FC 30)  a  Martin Maňhal (Lions)
26 -  Tomáš Dvořák (West Jam) 
 
24 -  M.Strapek (Lions)

23 -  D.Žmolík (FC 30)
20 -  J.Mareš (Zahájí(),
  Š.Kalina (Element)  a  M.Kopecký /Inter)
19 -  M.Syrovátka (Next)  a  D.Šestauber (Borek)
18 -  M.Hosnedl (Dubenec)  a  J.Trachta (Demi)
17 -  S.Škarda (WestJ)  a  V.Fiala (Borek)

16 -  M.Ďurica (Next)
, J.Zevl (Element)  a  J.Moudrý (Demi)

Soutěž slušnosti v  19. kole :
1 ŽK -  Demi (David), Inter  (Mil.Kopecký) a Borek (Šestauber) 
2 ŽK -  FC 30 (Tengl a Rožboud),  Next (Horák a Staněk),  Zahájí (Mareš a Kazík)   a  West Jam (Zimandl a Stropek),
6 ŽK -  Element (Kalina 3x, Červený, Král a Jelínek)  a  Střelnice  (Svatoš 2, Binter, Meškan, Švec a Martinec )  

7 ŽK -  Dubenec (2x Hosnedl a Trča;  Žižka, Korbel a Špán)

8 ŽK -  Lions  (2x Shevchenko, Sagula, Strapek, Severa, Kejšar, Muranaka a T.Gondek)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O9x  X. X.  XX   XX:XX    XXX    –  XXX  .  .  .  .  X : X  .  (X:X)
XXX :  XX
XXX :  XX
Branky: XX
Rozh.: XX,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

 



Rozpis jaro OPČB 2024.pdf







» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři










© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS