Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency 1. třída

28.10.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - FC 30 ČB B
31.10.2019 19:30 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - West Jam ČB
31.10.2019 20:30 - SH JČU, přehoz. pořad. - ODLOŽENO
FC Next ČB - FC SVP Zbudov
01.11.2019 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - FK Zahájí B

JS Agency KP Jih

10.11.2019 19:00 - SH Loko Suché Vrbné
Dynamo PCO B - Absolutteam ČB
12.11.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast Lišov - FC Kohouti ČB
13.11.2019 20:00 - NH SKP ČB
TJ HFASC ČB - FK Zahájí
13.11.2019 20:30 - SH Týn nad Vltavou
ELBH Týn nad Vltavou - Best Caffe team
14.11.2019 21:00 - SH Hrdějovice
Grey Space team ČB - FC 30 ČB

JS Agency 2. třída

28.10.2019 19:00 - SH JČU, přehozené pořadatelství
SK Střelnice ČB - RL Dubenec
30.10.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - BSKN ČB
01.11.2019 18:00 - Hluboká, přehozené pořadatelství
AC Demi Hluboká - TJ Borek
01.11.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - Inter ČB


Rozpis a výsledky KP Jih

3. kolo: _ _ 5.11. BEST CAFFE – DYNAMO B . 7:7 (4:4) _ _ 5.11. VAPLAST – GREY SPACE . 4:2 (3:1) _ _ 6.11. KOHOUTI – ELBH . 3:9 (0:5) _ _ 6.11. ZAHÁJÍ – FC 30 . 4:5 (2:3) _ _ _ _ 4. kolo: _ _ 10.11. DYNAMO B – ABSOLUT . 8:3 (1:2) _ _ 12.11. VAPLAST – KOHOUTI . 7:3 (4:2) _ _ 13.11. HFASC – ZAHÁJÍ . 0:9 (0:5) _ _ 13.11. ELBH – BEST CAFFE . 6:8 (3:2) _ _ 14.11. GREY SPACE – FC 30 ČB . 10:10 (4:7) _ _ _ _ 5. kolo: _ _ PO 18.11. Hrdějovice 21:00 ABSOLUT – ELBH . ? ?, ? ?, (Š.Hrabčák) _ _ ÚT 19.11. Rudolfov 18:00 BEST CAFFE – VAPLAST . L.Zabilka, V.Korejčík, (? ?) _ _ ÚT 19.11. Hrdějovice 21:00 FC 30 – HFASC . Š.Hrabčák, F.Mertl, (V.Korejčík) _ _ ST 20.11. SKP 20:00 KOHOUTI – GREY SPACE . F.Mertl, M.Primus, (L.Zabilka) _ _ ST 20.11. Týn 20:30 ZAHÁJÍ – DYNAMO B . T.Peterka, P.Kocina, (F.Mertl) _ _ _ _ 6. kolo: NE 24.11. Loko ČB 19:00 DYNAMO B – FC 30 ČB . P.Kocina, F.Mertl, (T.Peterka) _ _ _ _

05.11.2019 | Zobrazit celý článek »

5. kolo 1. třídy

 
30.09.2019
5. kolo: _ _ 30.9. ZAHÁJÍ B – WEST JAM . 2:3 (0:2) _ _ 30.9. UNREAL – NEXT . 11:7 (5:2) _ _ 3.10. DEVIANTI – FC 30 B . 5:5 (2:1) _ _ 4.10. LIONS – ZBUDOV . 7:7 (5:5) _ _ _ _ Více »

nic

5. kolo 2. třídy

 
29.09.2019
5. kolo: _ _ 2.10. WEST J. B – STŘELNICE . 4:9 (4:5) _ _ 3.10. INTER – BSKN . 4:8 (1:3) _ _ 4.10. DUBENEC – DEMI . 3:3 (0:0) _ _ 4.10. LIONS B – BOREK . 6:5 (4:1) _ _ _ _ Více »

nic

4. kolo 1. třídy

 
27.09.2019
4. kolo: _ _ 23.9. ZBUDOV – DEVIANTI . 3:14 (1:6) _ _ 23.9. FC 30 B – ZAHÁJÍ B . 4:1 (3:0) _ _ 25. 9. WEST JAM – UNREAL . 9:5 (3:1) _ _ ČT 26.9. JČU 20:00 NEXT – LIONS . 7:9 (3:2) _ _ 27.9. 2.k. ZBUDOV > NEXT . 4:10 (3:3) _ _ _ _ Více »

nic

4. kolo 2 třídy.

 
26.09.2019
10:3 (5:3) _ _ 20.9. LIONS B – BSKN . 15:6 (8:2) _ _ _ _ 4. kolo: _ _ 23.9. STŘELNICE – INTER . 11:0 (3:0) _ _ 24.9. BSKN ČB – DUBENEC . 3:6 (2:4) _ _ 26.9. BOREK – WEST J.“B“ . 5:2 (2:1) _ _ 27.9. 2.k. DUBENEC > STŘELNICE . 3:8 (2:4) _ _ 27.9. DEMI – LIONS B . 8:6 (6:3) _ _ _ _ Více »

nic

Přeložení zápasu

 
07.09.2019
STK na svém dnešním mimořádném jednání konaném způsobem per rollam rozhodla podle článku 21 Propozic okresních soutěží ČB o přeložení zítřejšího utkání RL DUBENEC - STŘELNICE ČB na pátek 27. září 2019 od 17:45 hod.Více »

nic

Starší články »

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS