Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency 1. třída

28.10.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - FC 30 ČB B
31.10.2019 19:30 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - West Jam ČB
31.10.2019 20:30 - SH JČU, přehoz. pořad. - ODLOŽENO
FC Next ČB - FC SVP Zbudov
01.11.2019 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - FK Zahájí B

JS Agency KP Jih

10.11.2019 19:00 - SH Loko Suché Vrbné
Dynamo PCO B - Absolutteam ČB
12.11.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast Lišov - FC Kohouti ČB
13.11.2019 20:00 - NH SKP ČB
TJ HFASC ČB - FK Zahájí
13.11.2019 20:30 - SH Týn nad Vltavou
ELBH Týn nad Vltavou - Best Caffe team
14.11.2019 21:00 - SH Hrdějovice
Grey Space team ČB - FC 30 ČB

JS Agency 2. třída

28.10.2019 19:00 - SH JČU, přehozené pořadatelství
SK Střelnice ČB - RL Dubenec
30.10.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - BSKN ČB
01.11.2019 18:00 - Hluboká, přehozené pořadatelství
AC Demi Hluboká - TJ Borek
01.11.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - Inter ČB


  

  Rozpis a výsledky KP Jih

3. kolo: _ _ 5.11. BEST CAFFE – DYNAMO B . 7:7 (4:4) _ _ 5.11. VAPLAST – GREY SPACE . 4:2 (3:1) _ _ 6.11. KOHOUTI – ELBH . 3:9 (0:5) _ _ 6.11. ZAHÁJÍ – FC 30 . 4:5 (2:3) _ _ _ _ 4. kolo: _ _ 10.11. DYNAMO B – ABSOLUT . 8:3 (1:2) _ _ 12.11. VAPLAST – KOHOUTI . 7:3 (4:2) _ _ 13.11. HFASC – ZAHÁJÍ . 0:9 (0:5) _ _ 13.11. ELBH – BEST CAFFE . 6:8 (3:2) _ _ 14.11. GREY SPACE – FC 30 ČB . 10:10 (4:7) _ _ _ _ 5. kolo: _ _ PO 18.11. Hrdějovice 21:00 ABSOLUT – ELBH . ? ?, ? ?, (Š.Hrabčák) _ _ ÚT 19.11. Rudolfov 18:00 BEST CAFFE – VAPLAST . L.Zabilka, V.Korejčík, (? ?) _ _ ÚT 19.11. Hrdějovice 21:00 FC 30 – HFASC . Š.Hrabčák, F.Mertl, (V.Korejčík) _ _ ST 20.11. SKP 20:00 KOHOUTI – GREY SPACE . F.Mertl, M.Primus, (L.Zabilka) _ _ ST 20.11. Týn 20:30 ZAHÁJÍ – DYNAMO B . T.Peterka, P.Kocina, (F.Mertl) _ _ _ _ 6. kolo: NE 24.11. Loko ČB 19:00 DYNAMO B – FC 30 ČB . P.Kocina, F.Mertl, (T.Peterka) _ _ _ _

R O Z P I S   A   V Ý S L E D K Y   Z Á P A S Ů :

3 .   k o l o :  ( 3.  – 8. 11. )

K11  4. 11.  Hrdějovice  21:00  ABSOLUT   –  HFASC  ČB  .  .  .  .  .  .  13 : 7  .  (5:3)
Absolut :  V.Roden - V.Hrachovec 3Z.Kuna, M.Vít, M.Staněk 3P.Janeček 3,  V.Kadlec 1,  M.Škoda 1,  P.Sedlic 2,
HFASC :  M.Hučík - T.Peterka, J.Anderle st.1, J.Bartoš,  M.Ďurica 4,  T.Hüttner 2,   
Branky: 19".- Hüttner a 3.- Ďurica 0:2,  5.- Hrachovec 1:2,  12.- Anderle 1:3,  15.- Janeček, 20.- Staněk a 24.- Škoda 5:3,  26.- Ďurica 5:4,  27.- Hrachovec 6:4,  28.- Ďurica 6:5,  32.- Staněk. 33. A 39.- Janeček 9:5,  40.- Hüttner 9:6,  42.- Kadlec 10:6,  44.- Ďurica 10:7,  48.- Staněk, 49. a 50.- Sedlic 13:7,
Rozh.: Š.Hrabčák-280, V.Korejčík (340)  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  50 div

K12  5. 11.  Rudolfov  18:00  BEST CAFFE  –  DYNAMO  B  .  .  .  .  7 : 7  .  (4:4)
Best Caf. :  F.Dřevojan - F.Adler 1J.Polesný, A.Šehič 1+ŽKT.Dvořák 2P.Kocina 1,  M.Kocina 2,
Dynamo D.Pícha - D.Hric 2M.Jáša, V.Vejvar 2M.Kalousek 2,  J.Pařízek 1,  J.Procházka,
Branky: 6.- Hric 0:1,  9. a 11.- Dvořák a 18.- Šehič 3:1,  18.- Vejvar 3:2,  20.- Adler 4:2,  20.- Kalousek, 25.- Pařízek,33.- Vejvar a 39.- Kalousek 4:6,  40.- M.Kocina a 41.- P.Kocine 6:6,  49.- Hric 6:7,  50.- M.Kocina 7:7,
Rozh.: L.Zabilka-330, T.Peterka-320  .  .  .  .  .  ŽK 1:0 34.- Šehič  .  .  .  .  .  .
  .  .  15 div

K13  5. 11. Hrdějovice 21:00  VAPLAST  –  GREY SPACE  .  .  .  .  .  4 : 2  .  (3:1)
Vaplast :  M.Bartizal - M.Žoček, L.Burda, J.Kándl ŽK,  Dav Mlýnek 2,  P.Kosař, M.Werner 1,  F.Vávra 1,
Grey Sp. D.Vávra - T.Bakálář, M.Cimerhanzl,  M.Jiran 1,  J.Vranovský, D.Kortiš, L.Kočí 1,  C.Silva, 
Branky: 11.- Vávra, 14.- Werner a 15.- Mlýnek 3:0,  23.- Kočí a 31.- Jiran 3:2,  40.- Mlýnek 4:2,
Rozh.: T.Peterka  Zabilka-330, Š.Hrabčák-300  .  .  .  .  .  ŽK 1:0 23.- Kándl  .  .  .  .  .  .  .  35 div.

K14  6. 11.  NH SKP    20:00  KOHOUTI   –  ELBH  TÝN  .  .  .  .  .  .  .  .  3 : 9  .  (0:5)
Kohouti :  J.Svatoš - L.Bohatý, J.Mandík 1T.Hazmuka, L.Niedl, J.Koutský, S.Škarda, J.Jordán 2,
ELBH :  P.Vařil - J.Meidl 1L.Stoklasa 2,  R.Chlumecký 1,  J.Plojhar 2,  R.Štos 3,

Branky: 2.- Plojhar, 4.- Meidl, 8.- Plojhar, 9. a 16.- Štos, 28.- Stoklasa a 36.- Štos 0:7, 40.- Jordán a 42.- Mandík 2:7,  44.- Chlumecký a  45.- Stoklasa 2:9,  47.- Jordán 3:9,
Rozh.: F.Mertl-300, P.Kocina-340   .  .  .  .  .   .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

K15  6. 11.  SH Týn     20:30  ZAHÁJÍ      –  FC  30  ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 5  .  (2:3)
Zanájí :  P.Trčka - M.Maňhal 2,  J.Rubick 1,  T.Kučera, M.Tressl 1+ŽK, D.Říha, J.Zrun,
FC 30 :  M.Havelec - S.Rožboud, P.Kortus st,  P.Bouchal 4,  D.Přibyl, J.Sulek 1,
Branky: 14.- Tressl 1:0,  15.- Bouchal 1:1, 18.- Maňhal 2:1,  21., 25. a 27- Bouchal 2:4,  43.- Maňhal a 45.- Rubick 4:4,  50.- Sulek 4:5,
Rozh.: J.Řehoř-260, J.Kolář L.Zabilka-630  .  .  .  .  .  ŽK 1:0 25.- Tressl  .  .  .  .
  .  .  .  ? div.

T A B U L K A    P O   3.  K O L E  :   
  1.  ABSOLUT TEAM  .  .  .  .  .  .   3  .  .  .  3  .  .  0  .  .  0  .  .  .  29 : 10  .  .  .  . 9
  2.  ELBH Týn  .  .  .  .   .  .  .  .  .   3  .  .  .  2  .  .  1  .  .  0  .  .  .  27 : . 8  .  .  .  . 7
  3.  VAPLAST  .  .  .  .  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  2  .  .  1  .  .  0  .  .  .  12 : . 9  .  .  .  . 7
  4.  FC  30  ČB   .  .   .  .  .  .  .  .   3  .  .  .  2  .  .  0  .  .  1  .  .  .  13 : 17  .  .  .  . 6
  5.  BEST CAFFE .  .  .  .  .   .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  1  .  .  1  .  .  .  24 : 15  .  .  .  . 4
  6.  DYNAMO PCO B   .  .   .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  1  .  .  1  .  .  .  17 : 13  .  .  .  . 4
  7.  HFASC ČB  .  .  .  .   .  .  .  .    3  .  .  .  1  .  .  0  .  .  2  .  .  .  26 : 28  .  .  .  . 3
  8.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .   .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  0  .  .  2  .  .  .  12 : 14  .  .  .  . 3
  9.  GREY SPACE .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  0  .  .  3  .  .  .  . 6 : 26  .  .  .  . 0
10.  KOHOUTI ČB   .  .  .  .   .  .  . 3  .  .  .  0  .  .  0  .  .  3  .  .  .  . 6 : 32  .  .  .  . 0

Nejlepší střelci po  3. kole :   
10 -  Tomáš Hüttner (HFASC)
  8 -  Milan Ďurica (HFASC)
  7 -  Václav Hrachovec a Milan.Staněk (Absolut)  a  David Mlýnek (Vaplast)
  6 -  P.Bouchal (FC 30),  A.Šehič (Best Caf.)  a  V.Vejvar (Dynamo)

  5 -  L.Stoklasa a R.Štos (ELBH),  F.Adler  a  M.Kocina (Best Caf.)
  4 -  V.Dobal a J.Meidl (EBH)  a  H.Kalousek (Dynamo)

  3 -  P.Janeček, Z.Kuna a M.Škoda (Absolut),  J.Brom a L.Mravec (ELBH), F.Vaněk (FC 30),  T.Dvořák a P.Kocina (Best C.),  J.Anderle st. (HFASC),  J.Rubick a M.Tressl (Zahájí)  a  K.Kadlec (Grey Sp.)

Obdržené karty po 3. kole  :   
bez karet  .   -  Absolut, ELBH, Dynamo, FC 30, Grey Space, Kohouti,
1 ŽK  .  .  .  .  -  Vaplast, Best Caffe HFASC

2 ŽK  .  .  .  .  -  Zahájí 

 

4 .   k o l o :  ( 10.  – 15. 11. )

K16  10. 11. Loko S.V.  19:00    DYNAMO B  –  ABSOLUT  .  .  .  8 : 3  .  (1:2)
Dynamo D.Pícha - J.Pařízek, M.Kalousek 1D.Hric 4V.Vejvar 2J.Procházka 1,
Absolut :  V.Roden 1 - M.Staněk, R.Staněk, V.Kadlec 1M.Vít, M.Škoda,  Z.Kuna 1,
Branky: 16.- Hric 1:0,  24.- Kuna  a 25.- Kadlec 1:2,  31.- Vejvar, 34.- Procházka, 37.- Vejvar, 39., 40. a 44.- Hric a 49.- Kalousek 8:2,  50.- vlastní 8:3,
Rozh.: P.Kocina-320, V.Korejčík-340,  .  .  .  .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

K17  12. 11. Hrdějovice 21:00  VAPLAST  –  KOHOUTI  .  .  .  .  .  7 : 3  .  (4:2)
Vaplast :  M.Bartizal - M.Žoček, L.Burda 1,  J.Kándl 1,  Dav Mlýnek 2,  P.Kosař, M.Werner 2,  F.Vávra 1,
Kohouti :  M.Škaroupka - J.Jordán, J.Svatoš,  M.Sloup 1J.Mandík, J.Koutský, L.Niedl, T.Hazmuka, S.Škarda 2,
Branky: 3.- Burda a 10.- Vávra 2:0,  11.- Sloup a 13.- Škarda 2:2,  13.- Mlýnek a 15.- Werner 4:2,  34.- Škarda 4:3,  43.- Kándlo, 44.- Mlýnek a 46.- Werner 7:3,
Rozh.: T.Peterka-350,  Zabilka-330,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  10 div.

K18  13. 11.  NH SKP  20:00   HFASC  ČB –  Zahájí  .  .  .  .  .  .   0 : 9  .  (0:5)
HFASC :  M.Hučík - M..HüttnerT.Hüttner, T.Peterka, J.Vlček
Zahájí :  M.Maňhal, J.Rubick 2,  T.Kučera 1,  M.Tressl 2,  D.Říha 3,  J.Zrun 1,
Branky: 14.- Tressl, 15.- Kučera, 18.- Rubick, 2x23.- Říha, 31.- Tressl, 32.- Rubick, 34.- Říha a 40.- Zrun 0:9,
Rozh.:  Hrabčák  L.Zabilka-300, M.Primus-320  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  . 
.  .  .  20 div.   

K19  13. 11.  SH Týn   20:30  ELBH  TÝN   –  VAPLAST  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 8  .  (3:2)
ELBH :  P.Vařil - J.Meidl 1 L.Stoklasa, T.Houska, R.Štos 3,  J.Plojhar, J.Brom 1,
Best Caf. :  F.Dřevojan - P.Kocina, J.Polesný, T.Dvořák 2F.Adler, Mar.Kocina 4,  P.Fux 1,  M.Remiáš 1,
Branky:  4.- Dvořák 0:1,  6.- Štos, 16.- Brom a 18.- Štos 3:1,  20. a 27.- M.Kocina 3:3,  32.- Štos a 34.- Meidl 5:3,  35.- Dvořák, 37.- M.Kocina, 45.- Remiáš, 46.- Fux a 47.- M.Kocina 5:8,  47.- Houska 6:8,
Rozh.: Řehoř Zabilka, Š.Hrabčák-350,  J.Kolář-400,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  40 div

K20  31. 10.  Hrdějovice 21:00  GREY SPACE –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  3 : 8  .  (3:3)
Grey Sp. D.Vávra - L.Kočí, K.Kadlec 2,  M.Cimerhanzl, J.Vranovský, T.Bakalář, F.Havrda, M.Matěják 1,
Zanájí :  J.Čejka - T.Kučera, J.Rubick 2, M.Tressl 2, M.Šíma 2, D.Říha 2, J.Zrun,
Branky: 2.- Šíma 0:1,  3.- Kadlec 1:1,  8.- Tressl 1:2,  18.- Kadlec 2:2,  22.- Rubick 2:3,  24.- Matěják 3:3, 30. Šíma, 35.- Říha, 45.- Tressl, 46.- Říha a 50.- Rubick 3:8,
Rozh.: Zabilka  J.Řehoř-360, V.Korejčík (350)  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  25 div

T A B U L K A    P O   4.  K O L E  :   
  1.  VAPLAST  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  3  .  .  1  .  .  0  .  .  .  19 : 12  .  .  .  10
 
2.  ABSOLUT TEAM  .  .  .  .  .  .   4  .  .  .  3  .  .  0  .  .  1  .  .  .  32 : 18  .  .  .  . 9
  3.  ELBH Týn  .  .  .  .   .  .  .  .  .   4  .  .  .  2  .  .  1  .  .  1  .  .  .  33 : 16  .  .  .  . 7
  4.  BEST CAFFE .  .  .  .  .   .  .  .  4  .  .  .  2  .  .  1  .  .  1  .  .  .  32 : 21  .  .  .  . 7
  5.  DYNAMO PCO B   .  .   .  .  .   4  .  .  .  2  .  .  1  .  .  1  .  .  .  25 : 16  .  .  .  . 7
  6.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .   .  .  .  .  4  .  .  .  2  .  .  0  .  .  2  .  .  .  21 : 14  .  .  .  . 6

  7.  FC  30  ČB   .  .   .  .  .  .  .  .   3  .  .  .  2  .  .  0  .  .  1  .  .  .  13 : 17  .  .  .  . 6
  8.  HFASC ČB  .  .  .  .   .  .  .  .    4  .  .  .  1  .  .  0  .  .  3  .  .  .  26 : 37  .  .  .  . 3
  9.  GREY SPACE .  .  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  0  .  .  0  .  .  3  .  .  .  . 6 : 26  .  .  .  . 0
10.  KOHOUTI ČB   .  .  .  .   .  .   4  .  .  .  0  .  .  0  .  .  4  .  .  .  . 9 : 41  .  .  .  . 0

Nejlepší střelci po 4. kole :   
10 -  Tomáš Hüttner (HFASC)
  9 -  David Mlýnek (Vaplast)  a  M.Kocina (Best Caf.)
  8 -  R.Štos (ELBH),  V.Vejvar (Dynamo)  a  Milan Ďurica (HFASC)
  7 -  Václav Hrachovec a Milan.Staněk (Absolut)
  6 -  P.Bouchal (FC 30)  a  A.Šehič (Best Caf.)

  5 -  J.Meidl a L.Stoklasa (ELBH),  F.Adler a T.Dvořák (Best C.)  a  H.Kalousek (Dynamo),
  4 -  M.Werner (Vaplast),  Z.Kuna (Absolut),  J.Brom a V.Dobal (EBH)  a  D.Hric (Dynamo), 

Obdržené karty po 4. kole :   
bez karet  .   -  Absolut, ELBH, Dynamo, FC 30, Grey Space, Kohouti,
1 ŽK  .  .  .  .  -  Vaplast, Best Caffe HFASC

2 ŽK  .  .  .  .  -  Zahájí 

 

P Ř Í Š T Í   P R O G R A M :

5 .   k o l o :  ( 17.  – 22. 11. )                                     Nasazení (+náhradník)

PO  18. 11. Hrdějovice 21:00  ABSOLUT    –  ELBH  TÝN  .  .  J.Řehoř, J.Kolář, (Š.Hrabčák)

ÚT  19. 11.  Rudolfov  18:00  BEST CAFFE  –  VAPLAST  .  .  L.Zabilka, V.Korejčík, (J.Kolář)

ÚT  19. 11. Hrdějovice 21:00   FC  30  ČB   –  HFASC  ČB  .  .  Š.Hrabčák, F.Mertl, (V.Korejčík)

ST  20. 11.  NH SKP    20:00  KOHOUTI    –  GREY SPACE  .  F.Mertl, M.Primus, (L.Zabilka)

ST  20. 11.  SH Týn     20:30   ZAHÁJÍ     –  DYNAMO B  .  .  .  T.Peterka, P.Kocina, (F.Mertl)

 

6 .   k o l o :  ( 24.  – 29. 11. )

NE  24. 11.   Loko S.Vr. 19:00    DYNAMO B  –  FC 30 ČB  .  .  P.Kocina, F.Mertl, (T.Peterka)

ÚT  26. 11.  Hrdějovice  21:00  VAPLAST     –  ABSOLUT  .  .  L.Zabilka, V.Korejčík, (P.Kocina)

ST  27. 11.   NH SKP   20:00  KOHOUTI  –  BEST CAFFE  .  .  L.Zabilka, M.Primus, (J.Řehoř)

ST  27. 11.   SH Týn      18:00  ELBH  TÝN     –  ZAHÁJÍ  .  .  .  Š.Hrabčák, T.Peterka, (J.Kolář)

ČT  28. 11.  Hrdějovice 21:00  GREY SPACE –  HFASC  .  .  .  .  J.Řehoř, J.Kolář, (M.Primus)

 

7 .   k o l o :  ( 1. – 6. 12. ) 

PO  2. 12.   Hrdějovice 21:00   ABSOLUT    –  KOHOUTI  .  .  .  J.Řehoř, T.Peterka, (Š.Hrabčák)

ÚT  3. 12.  Rudolfov 18:00  BEST CAFFE  –  GREY SPACE  .  Š.Hrabčák, J.Kolář, (V.Korejčík)

ÚT  3. 12.   Hrdějovice 21:00    FC  30  ČB   –  ELBH  TÝN  .  .  L.Zabilka, T.Peterka, (F.Mertl)

ST  4. 12.   NH SKP    20:00    HFASC  ČB  –  DYNAMO B  .  .  M.Primus, F.Mertl, P.Kocina)

ST  4. 12.   SH Týn      20:30    ZAHÁJÍ        –  VAPLAST  .  .  .  P.Kocina, V.Korejčík, M.Primus

                  

8 .   k o l o :  ( 8.  – 13. 12.

NE    8. 12.   SH Týn   18:00   ELBH  TÝN   –  HFASC  ČB  .  F.Mertl, V.Korejčík, (L.Zabilka)

ÚT  10. 12.  Rudolfov  18:00   BEST CAFFE  –  ABSOLUT  .  .Peterka, L.Zabilka, (V.Korejčík)

ÚT  10. 12.  Hrdějovice 21:00  VAPLAST  –  FC 30 ČB  .  .  .  .  J.Řehoř, J.Kolář, (Š.Hrabčák)    

ST   11. 12.   NH SKP   20:00    KOHOUTI   –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  Š.Hrabčák, M.Primus, (J.Řehoř)      

ČT  12. 12.  Hrdějovice 21:00  GREY SPACE – DYNAMO B  .  P.Kocina, Š.Hrabčák, (T.Peterka)

                      

9 .   k o l o :  ( 15.  – 20. 12. )                                  

NE  15. 12.  Loko S.Vr..16:30  DYNAMO B  –  ELBH TÝN   .  M.Primus, F.Mertl (T.Peterka)

PO  16. 12. Hrdějovice 21:00  ABSOLUT  –  GR. SPACE  .  .  P.Kocina, M.Primus, (J.Řehoř)

ÚT  17. 12. Hrdějovice 21:00  FC  30  ČB    –  KOHOUTI  .  .  T.Peterka, L.Zabilka, (P.Kocina)

ST  18. 12.  NH SKP    20:00  HFASC  ČB  –  VAPLAST  .  .  Š.Hrabčák, V.Korejčík, (M.Primus) 

ST  18. 12.  SH Týn     20:30  ZAHÁJÍ   –  BEST CAFFE  .  .  J.Řehoř, .J.Kolář, (L.Zabilka)

 

Hrací termíny, haly (hřiště), dresy mužstev a kontakty : 

9 - DYNAMO PCO B  NE 19:00 (Loko S.Vrbné – palubka) oranžové(bíločerné)/černé/černé
Radim Pouzar,  776 304 962,  pouzi16@centrum.cz;    Mikuláš Jáša,  702 050 081,  mikulas.jasa@icloud.com

5 - ABSOLUT TEAM PO 21:00 ( Hrdějovice – um.povrch )  bílé s černou (žluté) / bílé / bílé
Radim Staněk,  720 543 252,  saky.rs7@gmail.com;    Jan Pirnos,  777 934 080,  pirnos@nemcb.cz

4 -  BEST CAFFE     ÚT  18:00  ( Rudolfov – um.povrch )  oranžové (šedé) / černé / černé
Petr Kocina,  602 222 813,  kocina@email.cz

2 -  VAPLAST  LIŠOV  ÚT 21:00 (Hrdějovice – um.povrch) červenobílé(bílomodré)/bílé /bílé
David Stehlík,  724 846 859,  david.stehlik@budvar.cz

7 - FC 30 ČB   ÚT  21:00  (Hrdějovice – um.povrch)  černé modré/modré)/černé/černé
Pavel Kortus,  602 649 297,  pavelkortus@seznam.cz;    Zbyněk Mrvík,  603 649 297,  mrvik@mkfineco.cz

3 -  FC  KOHOUTI        ST  20:00  ( SKP ČB – um.povrch )       žluté / modré) / modré
Jan Koutský,  728 313 616,  jankoutsky@gmail.cz;    Václav Korejčík,  777 258 714,  v.korejcik@seznam.cz

8 -  TJ  HFASC  ČB     ST  20:00  ( SKP ČB – um.povrch )       bílé / černé / černé
Pavel Ždych,  777 887 307,  pavel.zdych@volny.cz

1 -  ELBH TÝN n./Vlt. ST  20:30 ( SH Týn – um.povrch )   bílé / modré / modré
Jaroslav Čecháček,  721 750 060,  cechacek@elbh.cz

6 -  FK   ZAHÁJÍ       ST  20:30  ( SH Týn – um.povrch )        modré / bílé  / bílé
Jan Vlk,  602 468 885,  vlk.mal@centrum.cz

10 - GREY SPACE  ČT 21:00 (Hrdějovice – um.povrch) černé /vínově červ./vín. červené
Claudio Silva,  721 136 414,  Claudio.Costa.e.Silva@seznam.cz;  Jakub Vranovský,  724 577 520,  kubavranovsky@seznam.cz

 

V Ý S L E D K Y   Z Á P A S Ů :

1 .   k o l o :  ( 20.  – 25. 10. ) 

K01  21. 10. Hrdějovice 21:00  ABSOLUT   –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 0  .  (3:0)
Absolut :  P.Sobolík - V.Hrachovec 2Z.Kuna 1M.Vít, M.Staněk, P.Janeček, C.Novotný,
Zanájí :  J.Čejka - M.Maňhal, J.Rubick, M.Tressl, M.Šíma ŽK, D.Říha, J.Zrun,
Branky: 11. Staněk, 12. a 25.- Hrachovec, 32.- Staněk, 33.- Novotný a 38.- Kuna 6:0,
Rozh.:  Š.Hrabčák-260, F.Mertl P.Kocina (340)  .  .  .  ŽK 0:1 45.- Šíma  .  .  .  50 div

K02  22. 10.  Rudolfov  18:00  BEST CAFFE  –  FC  30  ČB  .  .  .  .  .  .  .  3 : 5  .  (2:3)
Best Caf. :  F.Dřevojan - P.Kocina, J.Polesný, J.Tomaško, S.Janič, A.Šehič 2,  T.Dvořák, F.Adler 1,
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus st, F.Vaněk 3, P.Bouchal 2, D.Přibyl, O.Pelcl,
Branky: 8. a 16.- Šehič 2:0,  18.- Vaněk, 21.- Bouchal, 23.- Vaněk 2:3,  28.- Adler 3:3,  37.- Vaněk a 50.- Bouchal 3:5,
Rozh.:  T.Peterka-320, F.Zloch-320  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .
  .  .  .  20 div.     

K03  22. 10. Hrdějovice 21:00  VAPLAST      –  DYNAMO B  .  .  .  .  .  .  .  4 : 3  .  (4:1)
Vaplast :  Duš.Mlýnek - L.Burda 1,  J.Kándl, Dav Mlýnek 3,  P.Kosař, J.Boháč,
Dynamo :  D.Pícha - M.Jáša 1, J.Procházka, M.Kalousek 1,  V.Vejvar 1, D.Hric,
Branky: 2.-. Burda, 3., 12. a 22.- Dav.Mlýnek 4:0, 23.- Vejvar, 42.- Jáša a 50.- Kalousek 4:3,
Rozh.:  J.Řehoř-360, Š.Hrabčák-300  .  .  .  .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  25 div  

K04  23. 10.  NH SKP    20:00  KOHOUTI    –  HFASC ČB  .  .  .  .  .  .  1 : 16  .  (0:5)
Kohouti :  M.Škaroupka - T.Hazmuka, J.Mandík, L.Bohatý 1,  J.Jordán, L.Niedl,
HFASC :  M.Hučík - T.Peterka 2, J.Anderle st. 2,  R.Klein 1,  M.Ďurica 3,  T.Hüttner 8
,
Branky: 5.-. Hüttner, 7.- Ďurica9.- Anderle, 10.- Peterka 12. a 15.- Hüttner, 18.- Ďurica, 21.- Hüttner, 24.- Ďurica, 25. a 29.- Hüttner 0:11, 32.- Bohatý 1:11,  33.- Klein, 38.- Anderle, 44. a 46.- Hüttner a 48.- Peterka 1:16,
Rozh.: L.Zabilka-300, P.Kocina F.Mertl-300  .  .  .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  10 div

K05  23. 10.  SH Týn    20:30  ELBH TÝN   –  GREY SPACE  .  .  .  .  .  14 : 1  .  (6:1)
ELBH :  P.Vařil - L.Stoklasa 2,  J.Meidl 1,  L.Mravec 3,  V.Dobal 3,  R.Štos 2,  J.Brom 3,
Grey Space :  M.Šedivý - K.Kadlec 1,  T.Bakalář, M.Jiran, M.Pytlík, F.Havrda, M.Dudáček, J.Vranovský, M.Matěják,
Branky: 3.-. Dobal, 5. a 10.- Brom a 13.- Stoklasa 4:0, 15.- Kadlec 4:1,  20.- Mravec, 22.- Dobal, 32.- Stoklasa. 34.- Mravec, 37. a 44.- Štoc, 46. Dobal, 47.- Meidl, 48.- Mravec a 50.- Brom 14:1,
Rozh.: J.Řehoř-480, J.Kolář Š.Hrabčák-350  .  .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  60 div

                                         

2 .   k o l o :  ( 27. 10. – 1. 11. )

K06  27. 10. Lokomotiva  19:00  DYNAMO B    –  KOHOUTI  .  .  .  .  .  .  . 7 : 2  .  (1:1)
Dynamo D.Pícha - D.Hric, V.Vejvar 3J.Procházka, M.Kalousek 1M.Jáša 1,  J.Krejčí 2,
Kohouti M.Škaroupka - J.Koutský 1,  M.Sloup, L.Niedl 1, T.Hazmuka, V.Korejčík
Branky: 1.-. Koutský 0:1,  16.- Jáša, 32. a 35.- Vejvar, 37.- Kalousek a 38.- J.Krejčí 5:1,  39.- Niedl 5:2,  41.- Krejčí a 49.- Vejvar 7:2,
Rozh.: Š.Hrabčák-340, M.Primus-300,  .  .  .  .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div  

K07  29. 10.  Hrdějovice  21:00  FC  30  ČB   –  ABSOLUT  .  .  .  .  .  .  3 : 10  .  (2:7)
FC 30 :  T.Růna - P.Kortus st, P.Kortus ml, P.Bouchal, Z.Mrvík, D.Přibyl 1, M.Stropek 2,
Absolut :  V.Roden - V.Hrachovec 2Z.Kuna 2P.Janeček, M.Škoda 2,  V.Kadlec 1M.Staněk 2 M.Vít 1,
Branky: 11. Staněk, 12. a 25.- Hrachovec, 32.- Staněk, 33.- Novotný a 38.- Kuna 6:0,
Rozh.:Š.Hrabčák-260, Zabilka P.Kocina (340)  .  .  .  .  .  . bez karet  .  . .  .  .  .  65 div

K08  30. 10.  NH SKP  20:00   HFASC  ČB  –  BEST CAFFE  .  .  .  .  .  .  .  3 : 14  .  (2:4)
HFASC :  M.Hučík - J.Anderle st., J.Bartoš 1M.Ďurica 1,  M..Hüttner 1T.Hüttner, T.Peterka,  
Best Caf. :  F.Dřevojan - F.Adler 3 S.Janič 1,  P.Kocina 2,  J.Polesný 1,  A.Šehič 3,  T.Dvořák 1,  Mar.Kocina 3,
Branky: 1.- Bartoš 1:0,  4.- Dvořák, 10. a 16.- Šehič a 17.- Polesný 1:4,  20.- Ďurica 2:4,  26.- Šehič 2:5,  27.- M.Hüttner 3:5,  30.- Adler, 31.- M.Kocina, 33.- P.Kocina, 34.- Adler, 35.- M.Kocina, 39.- Adler, 41.- M.Kocina, 44.- Janič a 45.- P.Kocina 3:14,
Rozh.:Š.Hrabčák-320, M.Primus-320  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .
  .  .  .  20 div.   

K09  30. 10.  SH Týn   20:30  ELBH  TÝN   –  VAPLAST  .  .  .  .  .  .  .  .  . 4 : 4  .  (2:1)
ELBH :  P.Vařil - V.Polida, L.Stoklasa 1,  J.Meidl 2,  L.Mravec, R.Štos, J.Brom, V.Dobal 1,
Vaplast M.Bartizal - M.Žoček, L.Burda 1,  Dav Mlýnek 2,  P.Kosař, M.Werner 1,  J.Boháč,
Branky: 12.- Meidl 1:0,  15.- Mlýnek 1:1,  21.- Meidl 2:1,  31.- Werner 2:2,  35.- Dobal a 40.- Stoklasa 4:2,  47.- Mlýnek a 50.- Burda 4:4,
Rozh.: J.Řehoř-260, J.Kolář L.Zabilka-630  .  .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  40 div

K10  31. 10.  Hrdějovice 21:00  GREY SPACE –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  . 3 : 8  .  (3:3)
Grey Sp. D.Vávra - L.Kočí, K.Kadlec 2,  M.Cimerhanzl, J.Vranovský, T.Bakalář, F.Havrda, M.Matěják 1,
Zanájí :  J.Čejka - T.Kučera, J.Rubick 2, M.Tressl 2, M.Šíma 2, D.Říha 2, J.Zrun,
Branky: 2.- Šíma 0:1,  3.- Kadlec 1:1,  8.- Tressl 1:2,  18.- Kadlec 2:2,  22.- Rubick 2:3,  24.- Matěják 3:3, 30. Šíma, 35.- Říha, 45.- Tressl, 46.- Říha a 50.- Rubick 3:8,
Rozh.: Zabilka  J.Řehoř-360, V.Korejčík (350)  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  25 div

T A B U L K A    PO   2.  KOLE  :   
  1.  ABSOLUT TEAM  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  2  .  .  0  .  .  0  .  .  .  16 : . 3  .  .  .  . 6
  2.  ELBH Týn  .  .  .  .   .  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  1  .  .  0  .  .  .  18 : . 5  .  .  .  . 4
  3.  VAPLAST  .  .  .  .  .  .  .  .  .  . 2  .  .  .  1  .  .  1  .  .  0  .  .  .  . 8 : . 7  .  .  .  . 4
  4.  BEST CAFFE .  .  .  .  .   .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  0  .  .  1  .  .  .  17 : . 8  .  .  .  . 3
  5.  HFASC ČB  .  .  .  .   .  .  .  .    2  .  .  .  1  .  .  0  .  .  1  .  .  .  19 : 15  .  .  .  . 3
  6.  DYNAMO PCO B   .  .   .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  0  .  .  1  .  .  .  10 : . 6  .  .  .  . 3
  7.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .   .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  0  .  .  1  .  .  .  . 8 : . 9  .  .  .  . 3
  8.  FC  30  ČB   .  .   .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  0  .  .  1  .  .  .  . 8 : 13  .  .  .  . 3
  9.  GREY SPACE .  .  .  .  .  .  .  . 2  .  .  .  0  .  .  0  .  .  2  .  .  .  . 4 : 22  .  .  .  . 0
10.  KOHOUTI ČB   .  .  .  .   .  .   2  .  .  .  0  .  .  0  .  .  2  .  .  .  . 3 : 23  .  .  .  . 0

Nejlepší střelci po 2. kole :   
  8 -  Tomáš Hüttner (HFASC)
  5 -  David Mlýnek (Vaplast)  a  Admir Šehič (Best Caf.)
  4 -  V.Hrachovec a M.Staněk (Absolut),  V.Dobal (EBH),  F.Adler (Best Caf.),  M.Ďurica (HFASC  a  V.Vejvar (Dynamo)
  3 -  Z.Kuna (Absolut), J.Brom, J.Meidl, L.Mravec a L.Stoklasa (ELBH), M.Kocina (Best Caf.), F.Vaněk (FC 30)  a  K.Kadlec (Grey Sp.)

Obdržené karty po 2. kole :   
bez karet  .   -  Absolut, ELBH, Vaplast, Best Caffe, HFASC, Dynamo, FC 30, Grey Space, Kohouti"
1 ŽK  .  .  .  .  -  Zahájí

3 .   k o l o :  ( 3.  – 8. 11. )

K11  4. 11.  Hrdějovice  21:00  ABSOLUT   –  HFASC  ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  13 : 7  .  (5:3)
Absolut :  V.Roden - V.Hrachovec 3Z.Kuna, M.Vít, M.Staněk 3P.Janeček 3,  V.Kadlec 1,  M.Škoda 1,  P.Sedlic 2,
HFASC :  M.Hučík - T.Peterka, J.Anderle st.1, J.Bartoš,  M.Ďurica 4,  T.Hüttner 2,   
Branky: 19".- Hüttner a 3.- Ďurica 0:2,  5.- Hrachovec 1:2,  12.- Anderle 1:3,  15.- Janeček, 20.- Staněk a 24.- Škoda 5:3,  26.- Ďurica 5:4,  27.- Hrachovec 6:4,  28.- Ďurica 6:5,  32.- Staněk. 33. A 39.- Janeček 9:5,  40.- Hüttner 9:6,  42.- Kadlec 10:6,  44.- Ďurica 10:7,  48.- Staněk, 49. a 50.- Sedlic 13:7,
Rozh.:Š.Hrabčák-280, V.Korejčík (340)  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  50 div

K12  5. 11.  Rudolfov  18:00  BEST CAFFE  –  DYNAMO  B  .  .  .  .  .  .  .  7 : 7  .  (4:4)
Best Caf. :  F.Dřevojan - F.Adler 1J.Polesný, A.Šehič 1+ŽKT.Dvořák 2P.Kocina 1,  M.Kocina 2,
Dynamo D.Pícha - D.Hric 2M.Jáša, V.Vejvar 2M.Kalousek 2,  J.Pařízek 1,  J.Procházka,
Branky: 6.- Hric 0:1,  9. a 11.- Dvořák a 18.- Šehič 3:1,  18.- Vejvar 3:2,  20.- Adler 4:2,  20.- Kalousek, 25.- Pařízek,33.- Vejvar a 39.- Kalousek 4:6,  40.- M.Kocina a 41.- P.Kocine 6:6,  49.- Hric 6:7,  50.- M.Kocina 7:7,
Rozh.:L.Zabilka-330, T.Peterka-320  .  .  .  .  .  ŽK 1:0 34.- Šehič  .  .  .  .  .  .
  .  .  15 div

K13  5. 11. Hrdějovice 21:00  VAPLAST  –  GREY SPACE  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 2  .  (3:1)
Vaplast :  M.Bartizal - M.Žoček, L.Burda, J.Kándl ŽK,  Dav Mlýnek 2,  P.Kosař, M.Werner 1,  F.Vávra 1,
Grey Sp. D.Vávra - T.Bakálář, M.Cimerhanzl,  M.Jiran 1,  J.Vranovský, D.Kortiš, L.Kočí 1,  C.Silva, 
Branky: 11.- Vávra, 14.- Werner a 15.- Mlýnek 3:0,  23.- Kočí a 31.- Jiran 3:2,  40.- Mlýnek 4:2,
Rozh.: T.Peterka  Zabilka-330, Š.Hrabčák-300  .  .  .  .  .  ŽK 1:0 23.- Kándl  .  .  .  .  .  .  .  35 div.

K14  6. 11.  NH SKP    20:00  KOHOUTI   –  ELBH  TÝN  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3 : 9  .  (0:5)
Kohouti :  J.Svatoš - L.Bohatý, J.Mandík 1T.Hazmuka, L.Niedl, J.Koutský, S.Škarda, J.Jordán 2,
ELBH :  P.Vařil - J.Meidl 1L.Stoklasa 2,  R.Chlumecký 1,  J.Plojhar 2,  R.Štos 3,

Branky: 2.- Plojhar, 4.- Meidl, 8.- Plojhar, 9. a 16.- Štos, 28.- Stoklasa a 36.- Štos 0:7, 40.- Jordán a 42.- Mandík 2:7,  44.- Chlumecký a  45.- Stoklasa 2:9,  47.- Jordán 3:9,
Rozh.: F.Mertl-300, P.Kocina-340   .  .  .  .  .   .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

K15  6. 11.  SH Týn     20:30  ZAHÁJÍ      –  FC  30  ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 5  .  (2:3)
Zanájí :  P.Trčka - M.Maňhal 2,  J.Rubick 1,  T.Kučera, M.Tressl 1+ŽK, D.Říha, J.Zrun,
FC 30 :  M.Havelec - S.Rožboud, P.Kortus st,  P.Bouchal 4,  D.Přibyl, J.Sulek 1,
Branky: 14.- Tressl 1:0,  15.- Bouchal 1:1, 18.- Maňhal 2:1,  21., 25. a 27- Bouchal 2:4,  43.- Maňhal a 45.- Rubick 4:4,  50.- Sulek 4:5,
Rozh.:J.Řehoř-260, J.Kolář L.Zabilka-630  .  .  .  .  .  ŽK 1:0 25.- Tressl  .  .  .  .
  .  .  .  ? div.

T A B U L K A    P O   3.  K O L E  :   
  1.  ABSOLUT TEAM  .  .  .  .  .  .   3  .  .  .  3  .  .  0  .  .  0  .  .  .  29 : 10  .  .  .  . 9
  2.  ELBH Týn  .  .  .  .   .  .  .  .  .   3  .  .  .  2  .  .  1  .  .  0  .  .  .  27 : . 8  .  .  .  . 7
  3.  VAPLAST  .  .  .  .  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  2  .  .  1  .  .  0  .  .  .  12 : . 9  .  .  .  . 7
  4.  FC  30  ČB   .  .   .  .  .  .  .  .   3  .  .  .  2  .  .  0  .  .  1  .  .  .  13 : 17  .  .  .  . 6
  5.  BEST CAFFE .  .  .  .  .   .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  1  .  .  1  .  .  .  24 : 15  .  .  .  . 4
  6.  DYNAMO PCO B   .  .   .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  1  .  .  1  .  .  .  17 : 13  .  .  .  . 4
  7.  HFASC ČB  .  .  .  .   .  .  .  .    3  .  .  .  1  .  .  0  .  .  2  .  .  .  26 : 28  .  .  .  . 3
  8.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .   .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  0  .  .  2  .  .  .  12 : 14  .  .  .  . 3
  9.  GREY SPACE .  .  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  0  .  .  0  .  .  3  .  .  .  . 6 : 26  .  .  .  . 0
10.  KOHOUTI ČB   .  .  .  .   .  .   3  .  .  .  0  .  .  0  .  .  3  .  .  .  . 6 : 32  .  .  .  . 0

Nejlepší střelci k  5. 11. :   
10 -  Tomáš Hüttner (HFASC)
  8 -  Milan Ďurica (HFASC)
  7 -  Václav Hrachovec a Milan.Staněk (Absolut)  a  David Mlýnek (Vaplast)
  6 -  P.Bouchal (FC 30),  A.Šehič (Best Caf.)  a  V.Vejvar (Dynamo)

  5 -  L.Stoklasa a R.Štos (ELBH),  F.Adler  a  M.Kocina (Best Caf.)
  4 -  V.Dobal a J.Meidl (EBH)  a  H.Kalousek (Dynamo)

  3 -  P.Janeček, Z.Kuna a M.Škoda (Absolut),  J.Brom a L.Mravec (ELBH), F.Vaněk (FC 30),  T.Dvořák a P.Kocina (Best C.),  J.Anderle st. (HFASC),  J.Rubick a M.Tressl (Zahájí)  a  K.Kadlec (Grey Sp.)

Obdržené karty po 3. kole  :   
bez karet  .   -  Absolut, ELBH, Dynamo, FC 30, Grey Space, Kohouti,
1 ŽK  .  .  .  .  -  Vaplast, Best Caffe HFASC

2 ŽK  .  .  .  .  -  Zahájí 

 

4 .   k o l o :  ( 10.  – 15. 11. )

K16  10. 11. Loko S.V.  19:00    DYNAMO B  –  ABSOLUT  .  .  .  8 : 3  .  (1:2)
Dynamo D.Pícha - J.Pařízek, M.Kalousek 1D.Hric 4V.Vejvar 2J.Procházka 1,
Absolut :  V.Roden 1 - M.Staněk, R.Staněk, V.Kadlec 1M.Vít, M.Škoda,  Z.Kuna 1,
Branky: 16.- Hric 1:0,  24.- Kuna  a 25.- Kadlec 1:2,  31.- Vejvar, 34.- Procházka, 37.- Vejvar, 39., 40. a 44.- Hric a 49.- Kalousek 8:2,  50.- vlastní 8:3,
Rozh.: P.Kocina-320, V.Korejčík-340,  .  .  .  .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

K17  12. 11. Hrdějovice 21:00  VAPLAST  –  KOHOUTI  .  .  .  .  .  7 : 3  .  (4:2)
Vaplast :  M.Bartizal - M.Žoček, L.Burda 1,  J.Kándl 1,  Dav Mlýnek 2,  P.Kosař, M.Werner 2,  F.Vávra 1,
Kohouti :  M.Škaroupka - J.Jordán, J.Svatoš,  M.Sloup 1J.Mandík, J.Koutský, L.Niedl, T.Hazmuka, S.Škarda 2,
Branky: 3.- Burda a 10.- Vávra 2:0,  11.- Sloup a 13.- Škarda 2:2,  13.- Mlýnek a 15.- Werner 4:2,  34.- Škarda 4:3,  43.- Kándlo, 44.- Mlýnek a 46.- Werner 7:3,
Rozh.: T.Peterka-350,  Zabilka-330,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  10 div.

K18  13. 11.  NH SKP  20:00   HFASC  ČB –  Zahájí  .  .  .  .  .  .   0 : 9  .  (0:5)
HFASC :  M.Hučík - M..HüttnerT.Hüttner, T.Peterka, J.Vlček
Zahájí :  F
Branky: 1.- B
Rozh.:  Hrabčák  L.Zabilka-300, M.Primus-320  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  . 
.  .  .  20 div.   

K19  13. 11.  SH Týn   20:30  ELBH  TÝN   –  VAPLAST  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 8  .  (3:2)
ELBH :  P.Vařil - J.Meidl 1 L.Stoklasa, T.Houska, R.Štos 3,  J.Plojhar, J.Brom 1,
Best Caf. :  F.Dřevojan - P.Kocina, J.Polesný, T.Dvořák 2F.Adler, Mar.Kocina 4,  P.Fux 1,  M.Remiáš 1,
Branky:  4.- Dvořák 0:1,  6.- Štos, 16.- Brom a 18.- Štos 3:1,  20. a 27.- M.Kocina 3:3,  32.- Štos a 34.- Meidl 5:3,  35.- Dvořák, 37.- M.Kocina, 45.- Remiáš, 46.- Fux a 47.- M.Kocina 5:8,  47.- Houska 6:8,
Rozh.: Řehoř Zabilka, Š.Hrabčák-350,  J.Kolář-400,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  40 div

T A B U L K A    V E   4.  K O L E  :   
  1.  VAPLAST  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  .  3  .  .  1  .  .  0  .  .  .  19 : 12  .  .  .  10
 
2.  ABSOLUT TEAM  .  .  .  .  .  .   4  .  .  .  3  .  .  0  .  .  1  .  .  .  32 : 18  .  .  .  . 9
  3.  ELBH Týn  .  .  .  .   .  .  .  .  .   4  .  .  .  2  .  .  1  .  .  1  .  .  .  33 : 16  .  .  .  . 7
  4.  BEST CAFFE .  .  .  .  .   .  .  .  4  .  .  .  2  .  .  1  .  .  1  .  .  .  32 : 21  .  .  .  . 7
  5.  DYNAMO PCO B   .  .   .  .  .   4  .  .  .  2  .  .  1  .  .  1  .  .  .  25 : 16  .  .  .  . 7
  6.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .   .  .  .  .  4  .  .  .  2  .  .  0  .  .  2  .  .  .  21 : 14  .  .  .  . 6

  7.  FC  30  ČB   .  .   .  .  .  .  .  .   3  .  .  .  2  .  .  0  .  .  1  .  .  .  13 : 17  .  .  .  . 6
  8.  HFASC ČB  .  .  .  .   .  .  .  .    4  .  .  .  1  .  .  0  .  .  3  .  .  .  26 : 37  .  .  .  . 3
  9.  GREY SPACE .  .  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  0  .  .  0  .  .  3  .  .  .  . 6 : 26  .  .  .  . 0
10.  KOHOUTI ČB   .  .  .  .   .  .   4  .  .  .  0  .  .  0  .  .  4  .  .  .  . 9 : 41  .  .  .  . 0

Nejlepší střelci k  12. 11. :   
10 -  Tomáš Hüttner (HFASC)
  9 -  David Mlýnek (Vaplast)  a  M.Kocina (Best Caf.)
  8 -  R.Štos (ELBH),  V.Vejvar (Dynamo)  a  Milan Ďurica (HFASC)
  7 -  Václav Hrachovec a Milan.Staněk (Absolut)
  6 -  P.Bouchal (FC 30)  a  A.Šehič (Best Caf.)

  5 -  J.Meidl a L.Stoklasa (ELBH),  F.Adler a T.Dvořák (Best C.)  a  H.Kalousek (Dynamo),
  4 -  M.Werner (Vaplast),  Z.Kuna (Absolut),  J.Brom a V.Dobal (EBH)  a  D.Hric (Dynamo), 

Obdržené karty k  12. 11. :   
bez karet  .   -  Absolut, ELBH, Dynamo, FC 30, Grey Space, Kohouti,
1 ŽK  .  .  .  .  -  Vaplast, Best Caffe HFASC

2 ŽK  .  .  .  .  -  Zahájí 

P Ř Í Š T Í   P R O G R A M :

4 .   k o l o :  ( 10.  – 15. 11. )

ČT  14. 11.  Hrdějovice 21:00  GREY SPACE –  FC  30  ČB  .  .  . Š.Hrabčák, M.Primus

 

 

Všechny změny, které nahlásí domácí tým, musí být podány podle článku 21 propozic. Nahlášené méně než 21 dní předem budou podle téhož článku zpoplatněny.

Jarní část odvet začne 10. kolem  v týdnu od  5.  do  10. ledna  2020  a  končí  18. kolem v týdnu od 1. do 6. března 2020,



Rozpis KP Jih 10CB - podzim 2019.doc







» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS