Rozpis KP Jih

1. kolo: volno: ELBH _ _ PO 21.10. Hrdějovice 21:00 ABSOLUT – ZAHÁJÍ _ _ ÚT 22.10. Rudolfov 18:00 BEST CAFFE – FC 30 _ _ ÚT 22.10. Hrdějovice 21:00 VAPLAST – DYNAMO B _ _ ST 23.10. SKP 20:00 KOHOUTI – HFASC _ _ ST 23.10. SH Týn 20:30 ELBH - ? 10 ČB ? _ _ Krajská komise projednala na svém jednání 8.10. přihlášku nového mužstva do Krajského přeboru Jih. Odsouhlasila, že pokud mužstvo do úterý 15.10. splní podmínky pro účast, bude do soutěže zařazeno jako mužstvo č. 10. v rozlosování místo -Volný-. _ _ _ _

1 .   k o l o :  ( 20.  – 25. 10. )    volno:  ELBH    

PO  21. 10. Hrdějovice 21:00   ABSOLUT        –  ZAHÁJÍ 

ÚT  22. 10.   Rudolfov  18:00    BEST CAFFE  –  FC  30  ČB        

ÚT  22. 10.   Hrdějovice 21:00  VAPLAST        –  DYNAMO B   

ST  23. 10.   NH SKP    20:00  KOHOUTI        –  HFASC  ČB    

ST  23.10.   SH Týn n./Vlt. 20:30  ELBH            ? 10. ČB ?


2 .   k o l o :  ( 27. 10. – 1. 11. )  volno:  ZAHÁJÍ  

NE  27. 10.   Loko S.Vr.19:00  DYNAMO B  –  KOHOUTI

ÚT  29. 10.   Hrdějovice 21:00    FC  30  ČB  –  ABSOLUT

ST   30. 10.   NH SKP  20:00    HFASC  ČB  –  BEST CAFFE

ST   30. 10.   SH Týn    20:30    ELBH  TÝN  –  VAPLAST

??    ? ?:? ?   ?  ?  ?     ??:??   ? 10. ČB ?      ZAHÁJÍ

 

3 .   k o l o :  ( 3.  – 8. 11. )        volno:  VAPLAST

PO 4. 11.  Hrdějovice 21:00  ABSOLUT      –  HFASC  ČB    

ÚT  5. 11.   Rudolfov  18:00   BEST CAFFE  –  DYNAMO B

ÚT  5. 10.  Hrdějovice 21:00  VAPLAST       –  ? 10. ČB ?

ST  6. 11.  NH SKP   20:00  KOHOUTI        –  ELBH  TÝN     

ST  6. 11.  SH Týn    20:30  ZAHÁJÍ            –  FC  30  ČB

                

4 .   k o l o :  ( 10.  – 15. 11. )    volno  -  FC  30

NE    10. 11.   Loko S.V.19:00     DYNAMO B     –  ABSOLUT

ÚT  12. 11.   Hrdějovice 21:00    VAPLAST        –  KOHOUTI

ST   13. 11.   NH SKP    20:00    HFASC  ČB      –  ZAHÁJÍ

ST     13. 11.   SH Týn      20:30    ELBH  TÝN     –  BEST CAFFE

 

5 .   k o l o :  ( 17.  – 22. 11. )    volno:  KOHOUTI  -

PO  18. 11.   Hrdějovice 21:00    ABSOLUT        –  ELBH  TÝN   

ÚT  19. 11.   Rudolfov  18:00    BEST CAFFE   –  VAPLAST

ÚT    19. 11.   Hrdějovice 21:00    FC  30  ČB        –  HFASC  ČB

ST   20. 11.   SH Týn      20:30    ZAHÁJÍ               –  DYNAMO B

 

6 .   k o l o :  ( 24.  – 29. 11. )    volno:  -  HFASC

NE    24. 11.   Loko S.Vr.19:00    DYNAMO B     –  FC  30  ČB

ÚT  26. 11.   Hrdějovice    21:00  VAPLAST        –  ABSOLUT

ST   27. 11.   NH SKP       20:00  KOHOUTI       –  BEST CAFFE

ST     27. 11.   SH Týn        18:00  ELBH  TÝN     –  ZAHÁJÍ

 

7 .   k o l o :   ( 1. – 6. 12. )         volno.  BEST CAFFE  -

PO     2. 12.   Hrdějovice 21:00    ABSOLUT        –  KOHOUTI

ÚT     3. 12.   Hrdějovice 21:00    FC  30  ČB        –  ELBH  TÝN

ST     4. 12.   NH SKP    20:00    HFASC  ČB      –  DYNAMO B

ST     4. 12.   SH Týn      20:30    ZAHÁJÍ               –  VAPLAST

 

8 .   k o l o :  ( 8.  – 14. 12. )      volno:  -  DYNAMO

NE    8. 12.   SH Týn      18:00    ELBH  TÝN     –  HFASC  ČB

ÚT  10. 12.   Rudolfov  18:00    BEST CAFFE   –  ABSOLUT        

ÚT    10. 12.   Hrdějovice 21:00    VAPLAST        –  FC  30  ČB      

ST   11. 12.   NH SKP    20:00    KOHOUTI        –  ZAHÁJÍ        

 

9 .   k o l o :  ( 15.  – 20. 12. )   volno:  ABSOLUT  -                                     

NE 15. 12. Loko S.Vr. 16:30  DYNAMO B  –  ELBH  TÝN

ÚT 17. 12. Hrdějovice 21:00  FC  30  ČB   –  KOHOUTI

ST 18. 12. NH SKP    20:00  HFASC  ČB  –  VAPLAST

ST 18. 12. SH Týn     20:30   ZAHÁJÍ         –  BEST CAFFE

 

Všechny změny, které nahlásí domácí tým, musí být podány podle článku 21 propozic. Nahlášené méně než 21 dní předem budou podle téhož článku zpoplatněny.

 

Jarní část začne 10. kolem  v týdnu od  5.  do  10. ledna  2020  a  končí  18. kolem v týdnu od 1. do 6. března 2020,

 



Rozpis KP Jih - podzim 2019.doc