Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency 1. třída

09.09.2019 18:00 - Zbudov, odloženo na 27.9. od 17:45
FC SVP Zbudov - FC Next ČB
09.09.2019 18:00 - Zahájí
FK Zahájí B - SK Lions Velešín
09.09.2019 18:00 - VŠZ - Lions
FC 30 ČB B - Unreal ČB FC
11.09.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam ČB - SK Devianti (Absolut B)

JS Agency KP Jih

21.10.2019 21:00 - SH Hrdějovice
Absolutteam ČB - FK Zahájí
22.10.2019 18:00 - Rudolfov
Best Caffe team - FC 30 ČB
22.10.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast ČB - Dynamo B
23.10.2019 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - TJ HFASC ČB

JS Agency 2. třída

18.09.2019 18:00 - SK Borek, tréninkové
TJ Borek - SK Střelnice ČB
18.09.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - AC Demi Hluboká
20.09.2019 18:00 - Dubenec, tréninkové
RL Dubenec - Inter ČB
20.09.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - BSKN ČB


  

  Rozpis a výsledky 1. třídy - podzim 2019

1. kolo: _ _ 2.9. FC 30 B > NEXT ČB . 6:2 (2:2) _ _ 2.9. ZBUDOV – WEST JAM . 8:4 (3:1) _ _ 2.9. ZAHÁJÍ B > DEVIANTI . 2:10 (2:3) _ _ 2.9. UNREAL > LIONS . 6:9 . (4:5) _ _ _ _ 2. kolo: _ _ 9.9. FC 30 B – UNREAL . 10:1 (5:0) _ _ 9.9. ZAHÁJÍ B – LIONS . 11:1 (4:0) _ _ PO 9.9. Zbudov 18:00 ZBUDOV > NEXT ČB . odloženo na 27.9. od 17:45 _ _ 11.9. WEST JAM – DEVIANTI . 2:8 (1:4) _ _ _ _ 3. kolo: _ _ PO 16.9. Zbudov 18:00 ZBUDOV – FC 30 B . Peterka, Kotásek _ _ PO 16.9. JČU 20:30 UNREAL – ZAHÁJÍ B . Zabilka, Primus _ _ ČT 19.9. JČU 20:00 DEVIANTI – NEXT . Škuthan, Korejčík _ _ PA 20.9. Velešín 19:00 LIONS – WEST JAM . Hrabčák, Tošilová _ _ _ _

Rozpis a výsledky 1. třídy - podzim 2019

Hrací termíny, haly (hřiště) a dresy mužstev : 

2 -  ZBUDOV/BestCaf. PO 18:00 ( Zbudov – tráva )  žluté/černé/žluté (bílé/bílé/bílé)

6 -  ZAHÁJÍ  B  PO  18:00  ( Zahájí – tráva )  bílé / černé / černé

8 -  FC 30 „B“   PO  18:00   ( VŠZ – tráva )   černé/černé/černé (modré/modré/bílé)

5 -  UNREAL     PO 20:30  ( SH JČU – umělý povrch ) lososová (modré) / černé / bílé

7 -  WEST JAM  ST   20:00   ( Rudolfov – umělý povrch ) modré / žluté / modré

3 -  DEVIANTI   ČT 19:00 ( SH JČU – um. povrch ) starorůžové (bílé) / černé / černé

1 -  NEXT  ČB    ČT 20:00 ( SH JČU – umělý povrch )  bílé / černé / černé

4 -  SK LIONS    PA 19:00   ( Velešín – umělý povrch)  bílé (červené) / bílé  / bílé

 

1 .   k o l o :  ( 2.  – 6. 9. )    

101  2. 9.   VŠZ  18:00  FC 30 B  >  NEXT ČB  .  .  .  .  .  6 : 2  .  (2:2)
FC 30 :  M.Havelec - D.Hric 2,  P.Kortus st.,  P.Kortus ml., P.Bouchal 2,  Z.Mrvík, D.Přibyl 2,  O.Pelcl
Next :  J.Tomášek - P.Le, J.Kubeš 2,  M.Šauer,  R.Chmátal, J.Křiváček, L.Štěpánek
Branky:
10. a 12.- Kubeš 0:2,  18.- Bouchal, 21.- Hric, 27.- Bouchal, 44.- Přibyl, 45.- Hric, 49.- Přibyl 6:2,
Rozh.: T.Peterka (250), V.Korejčík (250)  .  .  bez karet  .  . 10 div

102  2. 9.   Zbudov 18:00  ZBUDOV  –  WEST JAM  . .  8 : 4  .  (3:1))
Zbudov :  L.Kácal - P.Fux st, Mich.Kocina, J.Veselý, D.Růžička 4,  P.Kocina, P.Fux ml. 1,  V.Fux 2,  D.Hrouda, J.Polesný, M.Remiáš, P.Jirkovský, T.Plojhar, F.Adler 1,
West J. :  O.Šteyer - S.Škarda 1, M.Vochozka, M. Stropek, J.Fodora, M.Rudolf 1,  L.Zimandl 2,
Branky: 3.- P.Fux ml,  6. a 16. Růžička 3:0,  21.- Rudolf a 33.- Zimandl 3:2,  35.- Adler 4:2,  36.- Škarda 4:3,  38.- Růžička, 45. a 47.- V.Fux 7:3,  48.- Zimandl 7:4,  50.- Růžička 8:4,
Rozh.: 
M.Primus (480), R.Mráz (350)  .  .  .  bez karet  .  .  15 div

103  2. 9.   Zahájí   18:00  ZAHÁJÍ B >  DEVIANTI  .  .  2 : 10  .  (2:3)
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík, L.Ponec, J.Vlk, M.Maňhal, J.Slavík, J.Brom 2
T.Kazík, M.Šťastný
Devianti :  P.Sobolík - R.Mertl 1,  P.Janeček 2,  M.Staněk 2,  T.Vajo, Z.Kuna 2,  T.Valta 3,
Branky: 5. a 12.- Brom 2:0,  15.- Staněk, 17.- Kuna, 21.- Valta, 29.- Janeček, 31.- Valta, 32.- Janeček, 37.- Valta, 40.- Kuna, 41.- Staněk a 47.- Mertl 2:10,
Rozh.:
L.Zabilka (390), Š.Kotásek (210)  .  bez karet  .  .  15 div 

104  2. 9.  JČU    20:30    UNREAL   >  SK  LIONS  .  .  6 : 9  .  (4:5)   
Unreal :  A.Pavelec - L.Trapl,  L.Pokorný 1,  T.Pecha 1,  P.Bláha, M.Sládek 2,  M.Vaniš, J.Trachta 2,
Lions :  L.Mezník - J.Kališ 3, J.Krčín, K.Gondek, M.Strapek 3,  J.Carda 3,  J.Severa
Branky: 1.- Sládek 1:0,  3.- Kališ a 13.- Strapek 1:2,  20.- Pecha 2:2,  20.- Strapek 2:3,  21.- Sládek 3:3,  45.- Tressl 3:4,  22.- Trachta 4:4,  24.- Kališ 4:5,  31.- Pokorný 5:5,  32.- Carda 5:6,  40.- Trachta 6:6,  43.- Strapek, 44.- Kališ a 49.- Carda 6:9,
Rozh.:
T.Peterka (250), V.Korejčík (250)  .  .  bez karet  .  .  15 div

 

2 .   k o l o :  ( 9. – 13. 9.  )

105  9. 9.   VŠZ   18:00  FC  30 „B“  –  UNREAL ČB  .  .  10 : 1  .  (5:0)
FC 30 :  M.Havelec - D.Hric 4,  P.Kortus st. 3,  P.Kortus ml., F.Vaněk P.Bouchal 3,  Z.Mrvík, 0.Pelcl,
Unreal
J.Dvořák - M.Vaniš,  P.Bláha, D.Zíka, T.Pecha, L.Pokorný 1,  J.Trachta
Branky: 8.- Bouchal, 12. a 19.- Hric, 24.- Kortus st, 25.- Bouchal, 26.- Kortus st, 32.- Hric, 40.- Bouchal a 46.- Hric 9:0,  48.- Pokorný 9:1,  50.- Kortus st. 10:1,

Rozh.: V.Korejčík (250), Š.Kotásek (250)  .  .  bez karet  .  .  10 div

106  9. 9.  Zahájí 18:00  ZAHÁJÍ „B“   –  SK  LIONS  .  .  .  11 : 1  .  (2:3)
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík, J.Vlk, M.Maňhal 1,  J.Slavík 4,  J.Brom 2
L.Ponec 2M.Šťastný,  T.Kazík 2,
Lions :  L.Mezník - K.Gondek 1,  M.Strapek, K.Krejčí, M.Kejšar, J.Severa, M.Švec, J.Neubauer, J.Schmidtmayer,
Branky: 10.- Slavík, 13.- Ponec, 15.- Slavík, 16.- Brom, 21.- 2 x Slavík a 30.- Maňhal 7:0,  36.- Gondek 7:1, 38.- Kazík, 42.- Brom, 47.- Kazík a 50.- Ponec 11:1,

Rozh.:
L.Zabilka (210),  M.Primus (440),  .  .  bez karet  .  .  15 div

PO  9. 9. Zbudov 18:00 ZBUDOV >  NEXT  ČB   .  .  .  .  Hrabčák, Zloch Mráz Škuthan    
Odloženo pro nezpůsobilý terén na 27. září od 17:45

107 11. 9. Rudolfov 20:00 WEST JAM  –  DEVIANTI    .  .  .  2 : 8  .  (2:3)
West J.
O.Šteyer - T.Dvořák 1, S.Škarda 1, M. Stropek, L.Zimandl, M.Rudolf, J.Fodora,
Devianti :  P.Sobolík - R.Mertl 1,  P.Janeček 2,  M.Staněk 2,  T.Vajo, Z.Kuna 2,  T.Valta 3,
Branky: 2.- Kuna a 9.- Mertl 0:2,  17.- Dvořák 1:2,  19., 21. a 32.- Kuna, 38.- Sobolík a 42.- Kuna 1:7,  44.- Škarda 2:7, 50.- Kuna 2:8,
Rozh.:
T.Peterka (280), J.Řehoř (340)  .  .  .
  .  bez karet  .  .  .  .  .  5 div

 

3 .   k o l o :  ( 16.  – 20. 9. )

PO     16. 9.   Zbudov     18:00    ZBUDOV          –  FC  30 „B"    .  .  Peterka, Kotásek

PO      16. 9.   SH  JČU    20:30    UNREAL ČB    –  ZAHÁJÍ „B“  .  Zabilka, Primus

ČT     19. 9.   SH  JČU    20:00    DEVIANTI       –  NEXT  ČB   .  .  .  Škuthan, Korejčík

PA     20. 9.   Velešín     19:00    SK  LIONS       –  WEST JAM  .  .  Hrabčák, Tošilová

 

4 .   k o l o :  ( 23.  – 27. 9. )

PO     23. 9.   VŠZ           17:45    FC  30 „B“      –  ZAHÁJÍ „B“  .  Hrabčák, Primus

PO      23. 9.   Zbudov     17:45    ZBUDOV          –  DEVIANTI  .  .  Zabilka, Mráz

ST     25. 9.   Rudolfov 20:00    WEST JAM      –  UNREAL ČB   .  Peterka, Mertl

ČT     26. 9.   SH  JČU    20:00    NEXT  ČB        –  SK  LIONS  .  .  Kocina, Zloch

PA  27. 9. Zbudov 17:45  2.k.  ZBUDOV >  NEXT  ČB   .  Hrabčák, Zloch Mráz Škuthan   

5 .   k o l o :  ( 30. 9.  – 4. 10. )

PO     30. 9.   Zahájí        17:30    ZAHÁJÍ „B“    –  WEST JAM

PO      30. 9.   SH  JČU    20:30    UNREAL ČB    –  NEXT  ČB

ČT     3. 10.   SH  JČU    20:00    DEVIANTI       –  FC  30 „B“

PA     4. 10.   Velešín     19:00    SK  LIONS       –  ZBUDOV            

 

6 .   k o l o :  ( 7.  – 11. 10. )

PO     7. 10.   VŠZ           17:15    FC  30 „B“        –  WEST JAM

PO     7. 10.   Zbudov     17:15    ZBUDOV          –  UNREAL ČB

ČT  10. 10.   SH  JČU    19:30    DEVIANTI       –  SK  LIONS

ČT  10. 10.   SH  JČU    20:30    NEXT  ČB        –  ZAHÁJÍ „B“

 

7 .   k o l o :  ( 14. – 18. 10. )

PO  14. 10.   Zahájí        17:00    ZAHÁJÍ „B“    –  ZBUDOV

PO    14. 10.   SH  JČU    20:30    UNREAL ČB    –  DEVIANTI 

ST   16. 10.   Rudolfov  20:00    WEST JAM      –  NEXT  ČB

PA  18. 10.  Velešín     19:00    SK  LIONS       –  FC  30 „B“

 

8 .   k o l o :  ( 21.  – 25. 10. )

ST   23. 10.   Rudolfov  20:00    WEST JAM      –  SVP ZBUDOV      

ČT  24. 10.   SH  JČU    19:30    DEVIANTI       >  ZAHÁJÍ “B“   Přeh. pořad.

ČT    24. 10.   SH  JČU    20:30    NEXT ČB     >  FC 30 ČB „B“   Přeh. pořad.

PA  25. 10.  Velešín     19:00    SK  LIONS       >  UNREAL ČB     Přeh. pořad.

 

9 .   k o l o :  ( 28. 10.  – 1. 11. )                                

PO  28. 10.   SH  JČU    20:00    UNREAL ČB    –  FC 30 ČB „B“ 

ČT  31. 10.   SH  JČU    19:30    DEVIANTI       –  WEST JAM

ČT    31. 10.   SH  JČU    20:30    NEXT ČB         >  SVP ZBUDOV   Přeh. pořad.

PA    1. 11.  Velešín     19:00    SK  LIONS       –  ZAHÁJÍ “B“

 

Výsledky 1. třídy - podzim 2019

 

1 .   k o l o :  ( 2.  – 6. 9. )    

101  2. 9.   VŠZ  18:00  FC 30 B  >  NEXT ČB  .  .  .  .  .  6 : 2  .  (2:2)
FC 30 :  M.Havelec - D.Hric 2,  P.Kortus st.,  P.Kortus ml., P.Bouchal 2,  Z.Mrvík, D.Přibyl 2,  O.Pelcl
Next :  J.Tomášek - P.Le, J.Kubeš 2,  M.Šauer,  R.Chmátal, J.Křiváček, L.Štěp
Branky:
10. a 12.- Kubeš 0:2,  18.- Bouchal, 21.- Hric, 27.- Bouchal, 44.- Přibyl, 45.- Hric, 49.- Přibyl 6:2,
Rozh.: T.Peterka (250), V.Korejčík (250)  .  .  bez karet  .  . 10 div

102  2. 9.   Zbudov 18:00  ZBUDOV  –  WEST JAM  . .  8 : 4  .  (3:1))
Zbudov :  L.Kácal - P.Fux st, Mich.Kocina, J.Veselý, D.Růžička 4,  P.Kocina, P.Fux ml. 1,  V.Fux 2,  D.Hrouda, J.Polesný, M.Remiáš, P.Jirkovský, T.Plojhar, F.Adler 1,
West J. :  O.Šteyer - S.Škarda 1, M.Vochozka, M. Stropek, J.Fodora, M.Rudolf 1,  L.Zimandl 2,
Branky: 3.- P.Fux ml,  6. a 16. Růžička 3:0,  21.- Rudolf a 33.- Zimandl 3:2,  35.- Adler 4:2,  36.- Škarda 4:3,  38.- Růžička, 45. a 47.- V.Fux 7:3,  48.- Zimandl 7:4,  50.- Růžička 8:4,
Rozh.: 
M.Primus (480), R.Mráz (350)  .  .  .  bez karet  .  .  15 div

103  2. 9.   Zahájí   18:00  ZAHÁJÍ B >  DEVIANTI  .  .  2 : 10  .  (2:3)
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík, L.Ponec, J.Vlk, M.Maňhal, J.Slavík, J.Brom 2
T.Kazík, M.Šťastný
Devianti :  P.Sobolík - R.Mertl 1,  P.Janeček 2,  M.Staněk 2,  T.Vajo, Z.Kuna 2,  T.Valta 3,
Branky: 5. a 12.- Brom 2:0,  15.- Staněk, 17.- Kuna, 21.- Valta, 29.- Janeček, 31.- Valta, 32.- Janeček, 37.- Valta, 40.- Kuna, 41.- Staněk a 47.- Mertl 2:10,
Rozh.:
L.Zabilka (390), Š.Kotásek (210)  .  bez karet  .  .  15 div 

104  2. 9.  JČU    20:30    UNREAL   >  SK  LIONS  .  .  6 : 9  .  (4:5)   
Unreal :  A.Pavelec - L.Trapl,  L.Pokorný 1,  T.Pecha 1,  P.Bláha, M.Sládek 2,  M.Vaniš, J.Trachta 2,
Lions :  L.Mezník - J.Kališ 3, J.Krčín, K.Gondek, M.Strapek 3,  J.Carda 3,  J.Severa
Branky: 1.- Sládek 1:0,  3.- Kališ a 13.- Strapek 1:2,  20.- Pecha 2:2,  20.- Strapek 2:3,  21.- Sládek 3:3,  45.- Tressl 3:4,  22.- Trachta 4:4,  24.- Kališ 4:5,  31.- Pokorný 5:5,  32.- Carda 5:6,  40.- Trachta 6:6,  43.- Strapek, 44.- Kališ a 49.- Carda 6:9,
Rozh.:
T.Peterka (250), V.Korejčík (250)  .  .  bez karet  .  .  15 div

 

2 .   k o l o :  ( 9. – 13. 9.  )

105  9. 9.   VŠZ   18:00  FC  30 „B“  –  UNREAL ČB  .  .  10 : 1  .  (5:0)
FC 30 :  M.Havelec - D.Hric 4,  P.Kortus st. 3,  P.Kortus ml., F.Vaněk P.Bouchal 3,  Z.Mrvík, 0.Pelcl,
Unreal
J.Dvořák - M.Vaniš,  P.Bláha, D.Zíka, T.Pecha, L.Pokorný 1,  J.Trachta
Branky: 8.- Bouchal, 12. a 19.- Hric, 24.- Kortus st, 25.- Bouchal, 26.- Kortus st, 32.- Hric, 40.- Bouchal a 46.- Hric 9:0,  48.- Pokorný 9:1,  50.- Kortus st. 10:1,

Rozh.: V.Korejčík (250), Š.Kotásek (250)  .  .  bez karet  .  .  10 div

106  9. 9.  Zahájí 18:00  ZAHÁJÍ „B“   –  SK  LIONS  .  .  .  11 : 1  .  (2:3)
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík, J.Vlk, M.Maňhal 1,  J.Slavík 4,  J.Brom 2
L.Ponec 2M.Šťastný,  T.Kazík 2,
Lions :  L.Mezník - K.Gondek 1,  M.Strapek, K.Krejčí, M.Kejšar, J.Severa, M.Švec, J.Neubauer, J.Schmidtmayer,
Branky: 10.- Slavík, 13.- Ponec, 15.- Slavík, 16.- Brom, 21.- 2 x Slavík a 30.- Maňhal 7:0,  36.- Gondek 7:1, 38.- Kazík, 42.- Brom, 47.- Kazík a 50.- Ponec 11:1,

Rozh.:
L.Zabilka (210),  M.Primus (440),  .  .  bez karet  .  .  15 div

PO  9. 9. Zbudov 18:00 ZBUDOV >  NEXT  ČB   .  .  .  .  Hrabčák, Zloch Mráz Škuthan    
v 16:00 hodin po kontrole hřiště bylo utkání odloženo pro nezpůsobilý terén

107 11. 9. Rudolfov 20:00 WEST JAM  –  DEVIANTI    .  .  .  2 : 10  .  (2:3)
West J.
O.Šteyer - T.Dvořák 1, S.Škarda 1, M. Stropek, L.Zimandl, M.Rudolf, J.Fodora,
Devianti :  P.Sobolík - R.Mertl 1,  P.Janeček 2,  M.Staněk 2,  T.Vajo, Z.Kuna 2,  T.Valta 3,
Branky: 2.- Kuna a 9.- Mertl 0:2,  17.- Dvořák 1:2,  19., 21. a 32.- Kuna, 38.- Sobolík a 42.- Kuna 1:7,  44.- Škarda 2:7, 50.- Kuna 2:8,
Rozh.:
T.Peterka (280), J.Řehoř (340)  .  .  .
  .  bez karet  .  .  .  .  .  5 div

 

 

Jarní část začne 10. kolem  v týdnu od  30. března do 3. dubna 2020 a základní část  končí 14. kolem v týdnu od 27. dubna do 1. května 2020,

Play-off  ( 1.- 4. ) a play-out (5.- 8. ) začne 11. května a skončí 5. června 2020.



Rozpis 1. třídy - podzim 2019.doc







» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS