Výsledky 1. třídy - podzim 2019

8. kolo: _ _ 23.10. WEST JAM – ZBUDOV . 7:11 (3:6) _ _ 24.10. DEVIANTI – ZAHÁJÍ B . 15:8 (9:4) _ _ 24.10. NEXT – FC 30 B . 6:10 (3:3) _ _ 25.10. LIONS – UNREAL . 4:0 (1:0) _ _ _ _ 9. kolo: _ _ 28.10. UNREAL – FC 30 B . 4:5 (2:3) _ _ 31. 10. DEVIANTI – WEST JAM . 13:4 (5:1) _ _ ČT 31.10. JČU 20:30 NEXT – ZBUDOV . ODLOŽENO _ _ 1.11. LIONS – ZAHÁJÍ B . 8:4 (6:1) _ _ _ _

Výsledky 1. třídy - podzim 2019

9 .   k o l o :  ( 28. 10.  – 1. 11. )                                

133  28. 10.  SH  JČU 20:00  UNREAL   –  FC 30 B  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 5  .  (2:3)   
Unreal :  J.Dvořák -
M.Vaniš 1,  A.Pavelec 1L.Pokorný, P.Bláha 1,  M.Sládek, D.Zíka, T.Pecha 1
FC 30
M.Havelec - P.Kortus st., P.Kortus ml.,  P.Bouchal 4Z.Mrvík, O.Pelcl, M.Stropek, J.Sulek 1,
Branky: 5.- Bouchal 0:1,  14.- Vaniš 1:1,  16.- Bouchal a 20.- Sulek 1:3,  25.- Pavelec a 31.- Pecha 3:3,  32.- Bouchal 3:4,  45.- Bláha 4:4,  50.- Bouchal 4:5,
Rozh.:  T.Peterka L.Zabilka (250), V.Zloch
(250)  . 
.  .  .  bez karet  .  .  .  .  5 div 

134  30. 10.  SH JČU 19:30  DEVIANTI  –  WEST JAM  .  .  .  .  .  13 : 4  .  (5:1)
Devianti :  P.Sobolík - P.Janeček 2,  R.Mertl 2M.Staněk 5,  J.Dědina 2Z.Kuna 2T.Vajo, T.Valta
West J.P.Vazač - V.Dolejšek, J.Fodora, Z.Gregor, M.Rudolf, S.Škarda 1L.Zimandl 2M.Vochozka 1,  T.Carda, 
Branky: 8. Škarda 0:1,  8.- Kuna, 11.- Janeček, 13.- Dědina, 18.- Mertl, 25.- Kuna, 26. a 29.- Staněk, 31.- Mertl a 35.- Staněk 9:1,  38.- 2x Zimandl a 39.- Vochozka 9:4,  41.- Staněk, 43.- Janeček, 46.- Dědina a 48.- Staněk 13:4,
Rozh.:
Kocina L.Zabilka (250), M.Primus (250)  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  25 div

Čt  31. 10.  SH JČU 20:00  FC NEXT   –  ZBUDOV  .  .  .  .  .  O D L O Ž E N O 

135  1. 11.   Velešín 19:00  SK LIONS  –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  8 : 4  .  (6:1)
Lions L.Mezník - J.Smolík,
M.Švec 3,   J.Carda ŽKK.Gondek, M.Strapek 2,  J.Severa 1, T.Gondek 1, M.Lefan 1, J.Krčín
Zahájí :  P.Zíka
- M.Šťastný, J.Vlk 1, M.Maňhal 2J.Maňhal, J.Slavík 1, M.Fürst
Branky:
3.- Strapek, 5. a 8.- Švec 3:0,  10.- M.Maňhal 3:1,  16.- Strapek, 19.- Švec a 24.- Severa 6:1,  33.- Vlk a 35.- M.Maňhal 6:3,  36.- Lefan a 40.- T.Gondek 8:3,  50.- Slavík 8:4,
Rozh.: K.Tošilová (310), M.Brt, .  .  .  .  .  .  .     ŽK 1:0 29.- Carda  .  .  .   .  .  .  20 div

T A B U L K A    P O   P O D Z I M U  :   
1.  FC 30 ČB "B"   .  .  (1)
  .  .  .  9  .  .  .  7  .  .  2  .  .  0  .  .  .  58 : 31  .  .  .  23
2.  SK DEVIANTI  .  .   (2)  .  .  .  9  .  .  .  7  .  .  1  .  .  1  .  .  .  96 : 40  .  .  .  22
3.  SK  LIONS  .  .  .  .  (3)  .  .  .  9  .  .  .  5  .  .  2  .  .  2  .  .  .  53 : 53  .  .  .  17
4.  SVP ZBUDOV .  .  .  (4)  .  .  .  8  .  .  .  3  .  .  1  .  .  4  .  .  .  52 : 69  .  .  .  10
5.  FK ZAHÁJÍ .  .  .  .  (5)  .  .  .  9  .  .  .  3  .  .  0  .  .  6  .  .  .  56 : 59  .  .  .  . 9
6.  NEXT ČB  .  .  .  .  . (6)  .  .  .  8  .  .  .  3  .  .  0  .  .  5  .  .  .  51 : 55  .  .  .  . 9
7.  WEST  JAM   .  .   . (7)  .  .  .  9  .  .  .  3  .  .  0  .  .  6  .  .  .  43 : 64  .  .  .  . 9  
8.  UNREAL ČB   .  .  .  (8)  .  .  .  9  .  .  .  1  .  .  0  .  .  8  .  .  .  43 : 80  .  .  .  . 3

Nejlepší střelci po PODZIMU :  
33 -  Milan Staněk (Devianti)
19 -  Petr Bouchal (FC 30),
18 -  Pavel Janeček a Zdeněk Kuna  (Devianti)M.Strapek (Lions)  a  Jakub Slavík (Zahájí) 
17 -  David Růžička (Zbudov)

16 -  J.Křiváček (Next),
13 -  P.Le (Next)  a  M.Sládek (Unreal)
12 -  T.Valta (Devianti)
11 -  J.Carda (Lions).  P.Fux ml. (Zbudov),  M.Maňhal (Zahájí)  a  S.Škarda (West J) 
10 -  R.Mertl (Devianti)
  9 -  D.Hric (FC 30)  a  L.Zimandl (West J)

Obdržené karty po podzimu :   
bez karet  .   -  FC 30 "B"
1 ŽK  .  .  .  .  -  West Jam  a  Zbudov,
2 ŽK  .  .  .  .  -  Devianti  a  Unreal
4 ŽK  .  .  .  .  -  Zahájí "B"

3.ŽK a 1 ČK   -  Lions  a  Next

 

P Ř Í Š T Í   P O Ř A D :

Odložené utkání 9. kola  SH JČU 20:30  FC NEXT   –  ZBUDOV

Jarní část začne 10. kolem  v týdnu od  30. března do 3. dubna 2020 a základní část  končí 14. kolem v týdnu od 27. dubna do 1. května 2020,

Play-off  ( 1.- 4. ) a play-out (5.- 8. ) začne 11. května a skončí 5. června 2020.

 

Hrací termíny, haly (hřiště) a dresy mužstev : 

2 -  ZBUDOV/BestCaf. PO 18:00 ( Zbudov – tráva )  žluté/černé/žluté (bílé/bílé/bílé)

6 -  ZAHÁJÍ  B  PO  18:00  ( Zahájí – tráva )  bílé / černé / černé

8 -  FC 30 „B“   PO  18:00   ( VŠZ – tráva )   černé/černé/černé (modré/modré/bílé)

5 -  UNREAL     PO 20:30  ( SH JČU – umělý povrch ) lososová (modré) / černé / bílé

7 -  WEST JAM  ST   20:00   ( Rudolfov – umělý povrch ) modré / žluté / modré

3 -  DEVIANTI   ČT 19:00 ( SH JČU – um. povrch ) starorůžové (bílé) / černé / černé

1 -  NEXT  ČB    ČT 20:00 ( SH JČU – umělý povrch )  bílé / černé / černé

4 -  SK LIONS    PA 19:00   ( Velešín – umělý povrch)  bílé (červené) / bílé  / bílé

 

VÝSLEDKY  1. TŘÍDY - podzim 2019

1 .   k o l o :  ( 2.  – 6. 9. )    

101  2. 9.   VŠZ  18:00  FC 30 B    NEXT ČB  .  .  .  .  .  6 : 2  .  (2:2)
FC 30 :  M.Havelec - D.Hric 2,  P.Kortus st.,  P.Kortus ml., P.Bouchal 2,  Z.Mrvík, D.Přibyl 2,  O.Pelcl
Next :  J.Tomášek - P.Le, J.Kubeš 2,  M.Šauer,  R.Chmátal, J.Křiváček, L.Štěp
Branky:
10. a 12.- Kubeš 0:2,  18.- Bouchal, 21.- Hric, 27.- Bouchal, 44.- Přibyl, 45.- Hric, 49.- Přibyl 6:2,
Rozh.: T.Peterka (250), V.Korejčík (250)  .  .  bez karet  .  . 10 div

102  2. 9.   Zbudov 18:00  ZBUDOV  –  WEST JAM  . .  8 : 4  .  (3:1)
Zbudov :  L.Kácal - P.Fux st, Mich.Kocina, J.Veselý, D.Růžička 4,  P.Kocina, P.Fux ml. 1,  V.Fux 2,  D.Hrouda, J.Polesný, M.Remiáš, P.Jirkovský, T.Plojhar, F.Adler 1,
West J. :  O.Šteyer - S.Škarda 1, M.Vochozka, M. Stropek, J.Fodora, M.Rudolf 1,  L.Zimandl 2,
Branky: 3.- P.Fux ml,  6. a 16. Růžička 3:0,  21.- Rudolf a 33.- Zimandl 3:2,  35.- Adler 4:2,  36.- Škarda 4:3,  38.- Růžička, 45. a 47.- V.Fux 7:3,  48.- Zimandl 7:4,  50.- Růžička 8:4,
Rozh.: 
M.Primus (480), R.Mráz (350)  .  .  .  bez karet  .  .  15 div

103  2. 9.   Zahájí   18:00  ZAHÁJÍ B   DEVIANTI  .  .  2 : 10  .  (2:3)
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík, L.Ponec, J.Vlk, M.Maňhal, J.Slavík, J.Brom 2
T.Kazík, M.Šťastný
Devianti :  P.Sobolík - R.Mertl 1,  P.Janeček 2,  M.Staněk 2,  T.Vajo, Z.Kuna 2,  T.Valta 3,
Branky: 5. a 12.- Brom 2:0,  15.- Staněk, 17.- Kuna, 21.- Valta, 29.- Janeček, 31.- Valta, 32.- Janeček, 37.- Valta, 40.- Kuna, 41.- Staněk a 47.- Mertl 2:10,
Rozh.:
L.Zabilka (390), Š.Kotásek (210)  .  bez karet  .  .  15 div 

104  2. 9.  JČU    20:30    UNREAL     SK  LIONS  .  .  6 : 9  .  (4:5)   
Unreal :  A.Pavelec - L.Trapl,  L.Pokorný 1,  T.Pecha 1,  P.Bláha, M.Sládek 2,  M.Vaniš, J.Trachta 2,
Lions :  L.Mezník - J.Kališ 3, J.Krčín, K.Gondek, M.Strapek 3,  J.Carda 3,  J.Severa
Branky: 1.- Sládek 1:0,  3.- Kališ a 13.- Strapek 1:2,  20.- Pecha 2:2,  20.- Strapek 2:3,  21.- Sládek 3:3,  45.- Tressl 3:4,  22.- Trachta 4:4,  24.- Kališ 4:5,  31.- Pokorný 5:5,  32.- Carda 5:6,  40.- Trachta 6:6,  43.- Strapek, 44.- Kališ a 49.- Carda 6:9,
Rozh.:
T.Peterka (250), V.Korejčík (250)  .  .  bez karet  .  .  15 div

 

2 .   k o l o :  ( 9. – 13. 9.  )

105  9. 9.   VŠZ   18:00  FC  30 „B“  –  UNREAL ČB  .  .  .  10 : 1  .  (5:0)
FC 30 :  M.Havelec - D.Hric 4,  P.Kortus st. 3,  P.Kortus ml., F.Vaněk P.Bouchal 3,  Z.Mrvík, 0.Pelcl,
Unreal
J.Dvořák - M.Vaniš,  P.Bláha, D.Zíka, T.Pecha, L.Pokorný 1,  J.Trachta
Branky: 8.- Bouchal, 12. a 19.- Hric, 24.- Kortus st, 25.- Bouchal, 26.- Kortus st, 32.- Hric, 40.- Bouchal a 46.- Hric 9:0,  48.- Pokorný 9:1,  50.- Kortus st. 10:1,

Rozh.: V.Korejčík (250), Š.Kotásek (250)  .  .  bez karet  .  .  10 div

106  9. 9.  Zahájí 18:00  ZAHÁJÍ „B“   –  SK  LIONS  .  .  .  11 : 1  .  (4:0)
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík, J.Vlk, M.Maňhal 1,  J.Slavík 4,  J.Brom 2
L.Ponec 2M.Šťastný,  T.Kazík 2,
Lions :  L.Mezník - K.Gondek 1,  M.Strapek, K.Krejčí, M.Kejšar, J.Severa, M.Švec, J.Neubauer, J.Schmidtmayer,
Branky: 10.- Slavík, 13.- Ponec, 15.- Slavík, 16.- Brom, 21.- 2 x Slavík a 30.- Maňhal 7:0,  36.- Gondek 7:1, 38.- Kazík, 42.- Brom, 47.- Kazík a 50.- Ponec 11:1,

Rozh.:
L.Zabilka (210),  M.Primus (440),  .  .  bez karet  .  .  15 div

PO  9. 9. Zbudov 18:00 ZBUDOV   NEXT  ČB   .  .  .  .  Hrabčák, Zloch Mráz Škuthan    
v 16:00 hodin po kontrole hřiště bylo utkání odloženo pro nezpůsobilý terén

107 11. 9. Rudolfov 20:00 WEST JAM  –  DEVIANTI    .  .  .  2 : 8  .  (1:4)
West J.
O.Šteyer - T.Dvořák 1, S.Škarda 1, M. Stropek, L.Zimandl, M.Rudolf, J.Fodora,
Devianti :  M.Končok - R.Mertl 1,  Z.Kuna 6
P.Sobolík 1, T.Vajo, T.Valta,
Branky: 2.- Kuna a 9.- Mertl 0:2,  17.- Dvořák 1:2,  19., 21. a 32.- Kuna, 38.- Sobolík a 42.- Kuna 1:7,  44.- Škarda 2:7, 50.- Kuna 2:8,
Rozh.:
T.Peterka (280), J.Řehoř (340)  .  .  .
  .  bez karet  .  .  .  .  .  5 div

 

3 .   k o l o :  ( 16.  – 20. 9. )

108  16. 9.  Zbudov   18:00  ZBUDOV   –  FC  30 „B" .  .  .  6 : 8  .  (1:3)
Zbudov :  L.Kácal - P.Fux st, Mich.Kocina, J.Veselý, D.Růžička 3,  P.Kocina 2, P.Fux ml. 1,  V.Fux,  D.Hrouda, J.Kocán, M.Remiáš, F.Adler,
T.Plojhar,
FC 30 M.Havelec - D.Hric, P.Kortus ml.3,  P.Bouchal 4,  Z.Mrvík 1,  D.Přibyl, 0.Pelcl,
Branky: 10.- Bouchal, 13. a 19.- Kortus ml.0:3,  24.- P.Kocina, 33. Růžička a 35.- P.Kocina 3:3,  37.- Bouchal a 39.- Kortus 3:5,  42.- Růžička 4:5,  45.- Bouchal a Mrvík 4:7,  46.- P.Fux ml.5:7,  48.- Bouchal 5:8,  50.- Růžička 6:8,
Rozh.:
T.Peterka (435), Š.Kotásek (210)  .  .  .  bez karet  .  .  15 div

109  16. 9.  SH  JČU 20:30  UNREAL   –  ZAHÁJÍ „B“  .  .  4 : 10  .  (2:3)   
Unreal :  J.Dvořák - A.Pavelec, T.Pecha 1,  P.Bláha,
M.Vaniš, D.Zíka, M.Sládek 3,  J.Stolařík
Zahájí :  P.Zíka ŽK - J.Vlk, M.Maňhal 4,  J.Slavík 4,  T.Kazík ŽK,  L.Ponec 2,  M.Šťastný, M.Šíma,
Branky: 3.- Sládek 1:0,  12.- Slavík a 18.- Maňhal 1:2,  19.- Pecha 2:2,  25.- Ponec 2:3,  32.- Sládek 3:3,  33.- Maňhal, 36.- Slavík, 38.- Maňhal, 44. a 46.- Slavík a 47.- Maňhal 3:9,  48.- Sládek 4:9,  50.- Ponec 4:10,
Rozh.:
L.Zabilka (250), M.Primus (250)  .  ŽK 0:2 42.- Zíka a 48.- Kazík  .  15 div

110  19. 9.  SH JČU 20:00  DEVIANTI  –  NEXT ČB  .  .  .  3 : 6  .  (1:3)
Devianti :  P.Sobolík ŽK - P.Janeček 1,  R.Mertl, J.Dědina, Z.Kuna, M.Staněk 2,  T.Vajo, D.Sobolík
Next :  J.Tomášek -
R.Chmátal 1P.Le 1, J.Křiváček 2,  P.Kaše, J.Kubeš 1,  V.Bašta, R.Trousil, E.Kubeša 1,
Branky:
19.  Křiváček 0:1,  20.- Staněk 1:1,  23.- Le a 25.- Kubeša 1:3,  34.- Janeček 2:3,  39.- Křváček 2:4,  47.- Staněk 3:4,  50.- Chmátal a Kubeš 3:6,
Rozh.: J.Škuthan M.Primus (250), V.Korejčík (250) . ŽK 1:0  22.- P.Sobolík . 10 div

111  20. 9.   Velešín 19:00  SK LIONS  –  WEST JAM  . .  6 : 5  .  (3:2)
Lions
L.Mezník - M.Kejšar, M.Švec ČK, K.Gondek ŽK, J.Carda, M.Strapek 6, J.Kališ, D.Jelínek, J.Schmidtmayer,
West J. :  R.Novák -
J.Fodora, M. Stropek 2S.Škarda, D.Beneš ŽK, L.Zimandl, M.Vochozka 3,
Branky: 4. a 7.- Strapek 2:0,  11.- Vochozka 2:1,  24.- Strapek 3:1,  25.- Stropek a 32.- Vochozka 3:3,  37.- Strapek 4:3,  40.- Stropek (P) a 41.- Vochozka 4:5,  44. a 47.- Strapek 6:5,
Rozh.:
K.Tošilová (210), Š.Hrabčák (330) . ČK 1:0 50.- Švec, ŽK 1:1 36.- Gondek, 50.- Beneš . 10 div

T A B U L K A   PO   3.  KOLE  :   
1.  FC 30 ČB "B"  .  .  .  .   (2)  .  .  .  3  .  .  .  3  .  .  0  .  .  0  .  .  .  24 : . 9  .  .  .  9
2.  SK DEVIANTI .  .
  .  .  . (1)  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  0  .  .  1  .  .  .  21 : 10  .  .  .  6
3.  FK ZAHÁJÍ .  .  .
  .  .  .  (4)  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  0  .  .  1  .  .  .  23 : 15  .  .  .  6
4.  SK  LIONS  .  .  .  .  .  . (5)  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  0  .  .  1  .  .  .  16 : 22  .  .  .  6
5.  SVP ZBUDOV  .   .  .  .  (3)  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  0  .  .  0  .  .  .  14 : 12  .  .  .  3
6.  FC NEXT ČB   .  
  .  .  .  (6)  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  0  .  .  1  .  .  .  . 8 : . 9  .  .  .  3
7.  WEST  JAM  .  .  
.  .  .  (7)  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  0  .  .  3  .  .  .  11 : 22  .  .  .  0
8.  UNREAL ČB  .  .  .  .  .  (8)  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  0  .  .  3  .  .  .  11 : 29  .  .  .  0

 

4 .   k o l o :  ( 23.  – 27. 9.

112  23. 9.   Zbudov 17:45  ZBUDOV  –  DEVIANTI  . .  3 : 14  .  (1:6)
Zbudov :  L.Kácal - P.Fux st, Mich.Kocina, J.Veselý ŽK,  P.Kocina 2,  P.Fux ml. 1,  V.Fux, F.Adler,
Devianti
P.Sobolík ŽK - R.Mertl, Z.Kuna 4M.Staněk 5,  T.Vajo 1,  T.Valta 4,
Branky: 6.- Kuna a Staněk a 9.- Vajo 0:3,  16.- P.Fux ml. 1:3,  20.- Staněk, 22.- Valta, 24.- Staněk a 26.- Valta 1:7,  33.- P.Kocina 2:7,  34.- Staněk, 39.- Valta, 41. a 42.- Kuna 2:11,  44.- P.Kocina 3:11,  45.- Kuna, 48.- Staněk a 50.- Valta 3:14,
Rozh.:
L.Zabilka (440), J.Kolář (210) . ŽK 1:1 19.- Veselý - 14.- Sobolík . X div

113  23. 9.   VŠZ  17:45  FC 30 B    ZAHÁJÍ "B"  .  .  .  .  .  4 : 1  .  (3:0)
FC 30 :  M.Havelec - D.Hric 1,  P.Kortus st.2,  P.Kortus ml., P.Bouchal, Z.Mrvík 1,  O.Pelcl,
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík, L.Ponec 1,  J.Vlk, J.Slavík, J.Maňhal, M.Fürst, M.Šíma
Branky:
10.- P.Kortus st., 14.- Hric, 22.- P.Kortus st. a 45.- Mrvík 4:0,  50.- Ponec 4:1,
Rozh.: Š.Hrabčák (250), M.Primus (250)  .  .  . 
.  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  . 12 div

114  25. 9.  Rudolfov 20:00  WEST JAM  –  UNREAL  .  .  9 : 5  .  (3:1)
West J.:  O.Šteyer - T.Dvořák 2, S.Škarda 2, M. Stropek 1, L.Zimandl 2, M.Rudolf 2, J.Fodora,
Unreal :  J.Dvořák - M.Vaniš,  A.Pavelec, T.Pecha 1,  L.Pokorný 1+ŽK. M.Sládek 2,  J.Rajtr 1,

Branky: 10.- Rudolf 1:0,  16.- Sládek 1:1,  22.- Stropek, 24. a 35.- Škarda 4:1,  37.- Sládek a 39.- Rajtr 4:3,  42.- Dvořák 5:3,  43.- Pokorný 5:4,  45.- Dvořák, 47.- Rudolf a 48.- Zimandl 8:4,  49.- Pecha 8:5 a Zimandl 9:5,

Rozh.: T.Peterka
(280), F.Mertl (280)  .  .  .  .  ŽK 0:1 33.- Pokorný  .  .  .  .  X div

115  26. 9.  SH JČU 20:00  NEXT   –  SK  LIONS  .  .  .  7 : 9  .  (3:2)
Next :  J.Tomášek -
P.Le 2J.Křiváček 4,  P.Kaše 1, J.Kubeš, E.Kubeša,
Lions :  L.Mezník - V,Dub, M.Kejšar, K.Gondek 2,  J.Carda 4,  M.Strapek 3, K.Krejčí, J.Kališ ŽK,  J.Krčín
Branky: 2.- Křiváček 1:0,  10.- Gondek 1:1,  19.- Křiváček 2:1,  20.- Strapek 2:2
24.- Le 3:2,  35.- Carda, 36.- Strapek a 37.- Carda 3:6, 38.- Kaše 4:6,  40.-Carda a 44.- Gondek 4:845.- Le, 46. a 48.- Křiváček 7:8,  49.- Carda 7:9,
Rozh.:
P.Kocina (250),  F.Zloch (250),  .  .  ŽK 1:1 40.- Křiváček - 24.- Kališ  .  .  5 div

116  27. 9.  Zbudov   18:00  ZBUDOV   –  NEXT  ČB  .  .  .  4 : 10  .  (3:3)
Zbudov :  L.Kácal - P.Fux st, P.Fux ml. 2,  V.Fux,
T.Plojhar 2, 
Next :  J.Tomášek - M.Šauer 1,  R.Chmátal 3,  P.Le, J.Křiváček 2,  P.Kaše 2,  J.Kubeš, E.Kubeša 1,  V.Bašta 1,
Branky:
1.- Kubeša a 8.- Křiváček 0:2,  11.- Plojhar 1:2,  16.- Chmátal 1:3, 22. a 24.- P.Fux ml. 3:3,  27.- Kaše, 28.- Chmátal a Bašta a 32.- Křiváček 3:7,  33.- Plojhar 4:7,  38.- Šauer, 40.- Chmátal, 50.- Kaše 4:10,
Rozh.: Š.Hrabčák T.Peterka (320), J.Škuthan (435),  .  .  bez karet .  . 10 div

T A B U L K A    PO   4.  KOLE  :   
1.  FC 30 ČB "B"  .  .  .  . (1)  .  .  .  4  .  .  .  4  .  .  0  .  .  0  .  .  .  28 : 10  .  .  .  12
2.  SK DEVIANTI  .  .
  .  .   (2)  .  .  .  4  .  .  .  3  .  .  0  .  .  1  .  .  .  35 : 13  .  .  .  . 9
3. 
SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  (4)  .  .  .  4  .  .  .  3  .  .  0  .  .  1  .  .  .  25 : 29  .  .  .  . 9
4.  FK ZAHÁJÍ .  .  .  .  .   (3)  .  .  .  4  .  .  .  2  .  .  0  .  .  2  .  .  .  23 : 15  .  .  .  . 6
5.  FC NEXT ČB  .  .  .  .   (6)  .  .  .  4  .  .  .  2  .  .  0  .  .  2  .  .  .  25 : 22  .  .  .  . 6
6. 
WEST  JAM   .  .   .  .  .  (7)  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  0  .  .  3  .  .  .  20 : 27  .  .  .  . 3
7. 
SVP ZBUDOV .  .  .  .  . (5)  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  0  .  .  3  .  .  .  21 : 36  .  .  .  . 3
8.  UNREAL ČB   .  .  .  .   (8)  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  0  .  .  4  .  .  .  16 : 38  .  .  .  . 0 

Nejlepší střelci po 4. kole :   
12 -  Zdeněk Kuna (Devianti)  a  Michal Strapek (Lions)
  9 -  Petr Bouchal (FC 30)  a  Milan Staněk (Devianti)
  8 -  Jakub Slavík (Zahájí)  a  Jakub Křiváček (Next)
  7 -  D.Hric (FC 30), T.Valta (Devianti), J.Carda (Lions),
D.Růžička (Zbudov)  a  M.Sládek (Unreal)
  5 -  P.Kortus st.(FC 30),   M.Maňhal a L.Ponec (Zahájí)  a  P.Fux ml. (Zbudov) 
  4 -  J.Brom (Zahájí), R.Chmátal (Next), S.Škarda a L.Zimandl (West J)  a  P.Kocina (Zbudov)

Obdržené karty po 4. kole :   
bez karet  .   -  FC 30 "B"
1 ŽK  .  .  .  .  -  Devianti,  Next,  West Jam,  Zbudov  a  Unreal

3 ŽK  .  .  .  .  -  Zahájí "B"

2 ŽK a 1 ČK   -  Lions

 

5 .   k o l o :  ( 30. 9.  – 4. 10. )

117  30. 9.   Zahájí   18:30  ZAHÁJÍ B   WEST  JAM  .  .  2 : 3  .  (0:2)
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík, M.Maňhal, J.Slavík,
T.Kazík,  J.Maňhal 1,  M.Fürst 1L.Ponec, M.Šťastný
West J. P.Vazač - L.Niedl, J.Fodora, T.Dvořák, L.Zimandl 1 M. Stropek 2 S.Škarda,
Branky: 17.- Zimandl a 24.- Stropek 0:2,  26.- rst a 30.- J.Maňhal 2:2,  38.- M.Stropek 2:3,
Rozh.: T.Peterka (410), Š.Kotásek (210)  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  15 div 

118  30. 9.  SH  JČU 20:30  UNREAL   –  NEXT  ČB  .  .  .  11 : 7  .  (5:2)   
Unreal :  J.Dvořák -
T.Pecha 1 M.Sládek 2D.Zíka 1M.Vaniš, P.Bláha 3,  J.Rajtr, J.Stolařík 3,  L.Pokorný 1,
Next
J.Tomášek - R.Trousil 2, P.Le 3,  P.Kaše, E.Kubeša, V.Bašta, J.Křiváček 2
Branky: 2.- Bláha a 4.- Pecha 2:0,  7.- Trousil 2:1,  8.- Pokorný 3:1,  10.- Křiváček 3:2,  18.- Zíka a 23.- Sládek 5:2,  26.- Le 5:3,  27.- Bláha a 29.- Stolařík 7:3,  31.- Křiváček 7:4,  41. a 43.- Stolařík, a 46.- Bláha 10:4,  48.- Trousil, 49. a 50.- Le 10:7,  50.- Sládek 11:7,
Rozh.: V.Korejčík
(250), M.Primus (250)  . 
ŽK 1:0  21.- Stolařík  .  .  .  15 div

119  2. 10.  SH JČU 20:00  DEVIANTI  –  FC 30 "B"  .  .  .  5 : 5  .  (2:1)
Devianti :  P.Sobolík 1 - P.Janeček 1M.Staněk 2,  J.Dědina, Z.Kuna, T.Vajo, T.Valta 1,
FC 30 :  M.Havelec 1
- S.Rožboud 1D.Hric 1,  P.Kortus ml,  P.Bouchal 2,  Z.Mrvík, O.Pelcl,
Branky:
17.- Valta a 19.- Janeček   2:0,  24.- Bouchal, 28.- Rožboud, 31.- Bouchal, 36.- Havelec a 38.- Hric 2:5,  43. a 46.- Staněk,  a  48.- Sobolík 5:5,
Rozh.: Š.Hrabčák (250), J.Škuthan (250)  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  15 div

120  4. 10.   Velešín 19:00  SK LIONS  –  ZBUDOV  .  .  .  7 : 7  .  (5:5)
Lions
L.Mezník - V.Dub, M.Švec, M.Kejšar, K.Gondek, D.Jelínek 1J.Carda 3,  M.Strapek 1,  J.Krejčí 2,  J.Krčín,
Zbudov :  V.Fux -
P.Fux st, P.Kocina 1,  F.Adler 3,  P.Fux ml. 1,  D.Růžička 2,
Branky: 3. - Adler a 7.- P.Fux ml. 0:2,  8.- Jelínek a 9.- Carda 2:2,  10.- Rúžička 2:3,  15.- Strapek 3:3,  15.- Adler 3:4,  17.- Krejčí a 20.- Carda 5:4,  24.- Kocina 5:5,  27.- Carda 6:5,  31.- Adler a 33.- Růžička 6:7,  36.- Krejčí 7:7,
Rozh.: L.Zabilka (310),
K.Tošilová (210),  .  .  .  .  .  .  bez karet ..  .  .  .  .  .  10 div

T A B U L K A    PO   5.  KOLE  :   
1.  FC 30 ČB "B"   .  .  .  .  (1)  .  .  .  5  .  .  .  4  .  .  1  .  .  0  .  .  .  33 : 15  .  .  .  13
2.  SK DEVIANTI  .  .
  .  .  .  (2)  .  .  .  5  .  .  .  3  .  .  1  .  .  1  .  .  .  40 : 18  .  .  .  10
3. 
SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  . (4)  .  .  .  5  .  .  .  3  .  .  1  .  .  1  .  .  .  32 : 36  .  .  .  10
4.  FK ZAHÁJÍ .  .  .  .  .  .  (3)  .  .  .  5  .  .  .  2  .  .  0  .  .  3  .  .  .  25 : 18  .  .  .  . 6
5. 
WEST  JAM   .  .   .  .  .  . (7)  .  .  .  5  .  .  .  2  .  .  0  .  .  3  .  .  .  31 : 29  .  .  .  . 6
6.  FC NEXT ČB  .  .  .  .  .  (6)  .  .  .  5  .  .  .  2  .  .  0  .  .  3  .  .  .  32 : 33  .  .  .  . 6
7. 
SVP ZBUDOV .  .  .  .  .   (5)  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  1 .  .  3  .  .  .  28 : 43  .  .  .  . 4
8.  UNREAL ČB   .  .  .  .  .  . (8)  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  0  .  .  4  .  .  .  27 : 45  .  .  .  . 3

Nejlepší střelci po 5. kole :   
13 -  Michal Strapek (Lions)
12 -  Zdeněk Kuna (Devianti)
11 -  Petr Bouchal (FC 30)  a  Milan Staněk (Devianti) 
10 -  J.Carda (Lions)  a  Jakub Křiváček (Next)  
  9 -  D.Růžička (Zbudov)  a  M.Sládek (Unreal)
  8 -  D.Hric (FC 30), T.Valta (Devianti)  a  J.Slavík (Zahájí)
  6 -  P.Le (Next)  a  P.Fux ml. (Zbudov)
  5 -  P.Kortus st.(FC 30),   M.Maňhal a L.Ponec (Zahájí),  M.Stropek a L.Zimandl (West J)  a  P.Kocina (Zbudov)

Obdržené karty po 5. kole :   
bez karet  .   -  FC 30 "B"
1 ŽK  .  .  .  .  -  Devianti,  Next,  West Jam  a  Zbudov,
2 ŽK  .  .  .  .  -  Unreal
3 ŽK  .  .  .  .  -  Zahájí "B"
2 ŽK a 1 ČK   -  Lions

 

6 .   k o l o :  ( 7.  – 11. 10 )

121  7. 10.   Zbudov 17:15  ZBUDOV  –  UNREAL  .  .  .  .  .  .  7 : 6  .  (2:3)
Zbudov :  L.Kácal - P.Fux st, D.Růžička 5, P.Kocina,  P.Fux ml,  V.Fux, M.Remiáš 2, F.Adler, J.Polesný
Unreal
J.Dvořák - A.Pavelec 1,  M.Sládek 1M.Vaniš 1,  P.Bláha 1,  T.Pecha 1,  F.Daniel 1,
Branky: 1.- Bláha a 8.- Sládek 0:2,  10.- Růžička 1:2,  16.- Pecha 1:3,  17.- Růžička 2:3, 28.- Pavelec a 30.- Daniel 2:5,  32.- Remiáš 3:5,  37.- Vaniš 3:6,  38.- Remiáš, 46., 48. a 50.- Růžička 7:6,
Rozh.: Š.Hrabčák
(390), J.Kolář (210)  .  .  .  .  .  . bez karet  .  .  .  .  .  .  .  25 div

122  7. 10.   VŠZ  17:15  FC 30 B    WEST JAM  .  .  .  .  .  .   6 : 2  .  (4:0)
FC 30 :  M.Havelec - D.Hric 1,  P.Kortus st.,  P.Kortus ml.2, P.Bouchal 3, Z.Mrvík, D.Přibyl, O.Pelcl,
West J. :  R.Novák - M.Rudolf, V.Dolejšek 1,  M.Vochozka, S.Škarda 1,  M.Stropek, L.Zimandl,
Branky: 5.- P.Kortus ml., 7.- Bouchal, 10.- Hric, 24. a 32.- Bouchal a 45.- P.Kortus ml. 6:0,  49.- Škarda a 50.- Dolejšek 6:2,
Rozh.: T.Peterka (250), V.Korejčík (250)  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  . 15 div

123  10. 10.  SH JČU 19:30  DEVIANTI  –  SK LIONS  .  .  .  .  .  9 : 5  .  (3:3)
Devianti :  P.Sobolík - P.Janeček 4+ŽK,  R.Mertl, M.Staněk 4,   T.Valta 1,  T.Vajo, Z.Kuna, J.Dědina,
Lions :  L.Mezník - V.Dub, M.Kejšar 1,  K.Gondek, M.Lefan,  J.Carda 1,  J.Krejčí 1,  M.Švec, M.Strapek 1,  vlastní 1,
Branky: 4. a 9.-- Janeček 2:0,  11.- vlastní 2:1,  22.- Staněk 3:1,  23.- Švec a 24.- Krejčí 3:3,  32.- Stsaněk 4:3,  34.- Kejšar 4:4,  36.- Staněk 5:4,  43.- Carda 5:5,  45. a 46.- Janeček, 49.- Staněk a 50,- Valta 9:5,
Rozh.: P.Kocina (250), M.Primus (250)  .  .  .  . 
ŽK 1:0  28.- Janeček  .  .  .  .  15 div

124  10. 10.  SH JČU 20:00  FC NEXT   –  ZAHÁJÍ "B"  .  .  .  .  .  8 : 5  .  (3:3)
Next :  J.Tomášek - M.Šauer, R.Chmátal
1, P.Le 5,  J.Křiváček 1,  P.Kaše, J.Kubeš,  R.Trousil, E.Kubeša 1,
Zahájí :  J.Čejka - L.Ponec, J.Slavík 1+ŽK,  J.Vlk, J.Maňhal,  T.Kazík 1
M.Fürst 2,  M.Šíma 1,
Branky: 10. a 11.-
rst 0:2,  17.- Le 1:2,  20.- Kazík 1:3,  23.- Kubeša, 25.- Le a 31.- Křiváček 4:3,  33.- Šíma a 35.- Slavík 4:5,  35. a 43.- Le, 47.- Kubeš a 48.- Le 8:5
Rozh.: P.Kocina (250),  M.Primus (250)  .  ŽK 2:1 46.- Kubeša a Křiváček - 35.- Slavík  .  5 div

T A B U L K A    P O   6.  KOLE  :   
1.  FC 30 ČB "B"   .  .  .  . (1)  .  .  .  6  .  .  .  5  .  .  1  .  .  0  .  .  .  39 : 17  .  .  .  16
2.  SK DEVIANTI  .  .  .  .   (2)  .  .  .  6  .  .  .  4  .  .  1  .  .  1  .  .  .  49 : 23  .  .  .  13
3.  SK  LIONS  .  .  .  .  .  . (3)  .  .  .  6  .  .  .  3  .  .  1  .  .  2  .  .  .  37 : 45  .  .  .  10
4.  FC NEXT ČB  .  .  .  .  . (6)  .  .  .  6  .  .  .  3  .  .  0  .  .  3  .  .  .  40 : 38  .  .  .  . 9
5.  SVP ZBUDOV .  .  .  .   (7)  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  1  .  .  3  .  .  .  35 : 49  .  .  .  . 7

6.  FK ZAHÁJÍ .  .  .  .  .   (4)  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  0  .  .  4  .  .  .  31 : 30  .  .  .  . 6
7.  WEST  JAM   .  .   .  .  .(5)  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  0  .  .  4  .  .  .  25 : 35  .  .  .  . 6

8.  UNREAL ČB   .  .  .  .   (8)  .  .  .  6  .  .  .  1  .  .  0  .  .  5  .  .  .  33 : 52  .  .  .  . 3

Nejlepší střelci po 6. kole :  
15 -  Milan Staněk (Devianti)
14 -  Petr Bouchal (FC 30)  a  David Růžička (Zbudov)
13 -  Michal Strapek (Lions)
12 -  Zdeněk Kuna (Devianti)
11 -  J.Carda (Lions),  P.Le a J.Křiváček (Next)
10 -  M.Sládek (Unreal)
  9 -  D.Hric (FC 30),  T.Valta (Devianti)  a  J.Slavík (Zahájí)
  8 -  P.Janeček (Devianti),
  6 -  P.Fux ml. (Zbudov)

Obdržené karty po 6. kole :   
bez karet  .   -  FC 30 "B"
1 ŽK  .  .  .  .  -  West Jam  a  Zbudov,
2 ŽK  .  .  .  .  -  Devianti  a  Unreal
3.ŽK  .  .  .  .  -  Next
4 ŽK  .  .  .  .  -  Zahájí "B"
2 ŽK a 1 ČK   -  Lions

 

7 .   k o l o :  ( 14.  – 18. 10. )

125  14. 10.   Zahájí   17:00  ZAHÁJÍ B   ZBUDOV  .  .  .  .  13 : 6  .  (3:4)
Zahájí :  P.Zíka - M.Maňhal 1
J.Maňhal, M.Fürst 2,  M.Šíma 3J.Slavík 6,. J.Čejka 1,
Zbudov L.Kácal - P.Fux st, D.Růžička 3,  P.Fux ml.2,   F.Adler, T.Plojhar 1,  J.Veselý,
Branky:  3.- Růžička, 7.- Fux ml. a 10.- Plojhar 0:3, 13.a 15.- Šíma a 16.- Slavík 3:3,  17.- Fux ml 3:4,  27.- M.Maňhal 4:4,  30.- Růžička 4:5,  34.- rst, 38. a 39.- Slavík, 40.- Čejka, 41.- rst a 43.- Slavík 10:5 46.- Růžička 10:6,  47.- Šíma, 47 a 48.- Slavík 13:6,
Rozh.: L.Zabilka (210), M.Primus (460)  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  25 div 

126  14. 10.  SH  JČU 20:30  UNREAL   –  DEVIANTI  .  .  .  .  .  6 : 19  .  (3:10)   
Unreal :  J.Stolarik -
M.Vaniš 1,  T.Pecha 1L.Pokorný,  M.Sládek 3F.Daniel, M.Pavlík 1
Devianti
P.Sobolík - P.Janeček 4,  R.Mertl 4,  M.Staněk 6Z.Kuna 2 T.Valta 3
Branky: 1.- Staněk a 2.- Kuna 0:2,  7.- Pecha 1:2,  6. a 10.- Staněk, 11.- Valta, 12.- Staněk, 15.- Kuna a 17.- Valta 1:8,  19.- Sládek 2:8,  21.- Staněk 2:9,  22. a 24.- Sládek 4:9,  25. a 26.- Janeček, 29. a 33.- Mertl 4:13,  37.- Pavlík 5:13,  42.- Staněk a 46.- Valta 5:15,  47.- Vaniš 6:15,  47.- Mertl, 49.- Janeček, 50.- Mertl a Janeček 6:19,
Rozh.:  T.Peterka (250), V.Korejčík
(250)  . 
.  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  - div

127  16. 10. Rudolfov 20:00  WEST JAM  –  NEXT  ČB  .  .  .  .  .  7 : 5  .  (4:3)  
West J. :  P.Vazač -
M.Rudolf 1,  J.FodoraT.Dvořák 2,  M.Stropek, S.Škarda 2,  L.Zimandl 2
Next
J.Tomášek - R.Trousil, M.Šauer, R.Chmátal 1,  P.Le 1,  P.Kaše 1,  J.Křiváček 2, 
Branky: 3. Škarda 1:0,  9.- Kaše 1:1,  13.- Dvořák,  16.- Rudolf a 18.- Dvořák 4:1,  21.- Křiváček, 24.- Le a 26.- Křiváček 4:4,  38. a 40.- Zimandl a 42.- Škarda 7:4,  46.- Chmátal 7:5,
Rozh.:  Š.Kotásek (210), J.Kolář  J.Škuthan
(300)  .  .
  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  - div

128  18. 10.   Velešín 19:00  SK LIONS  –  F C  3 0  B  .  .  .  .  4 : 4  .  (3:1)
Lions
L.Mezník - V.Dub, T.Gondek, M.Švec 1K.Gondek 1,  M.Strapek 2,  J.Kališ, J.Krčín
FC 30
M.Havelec 1  - P.Kortus st.,  P.Kortus ml., Z.Mrvík, D.Přibyl 3,  O.Pelcl,
Branky: 4.- Strapek 1:0,  5.- Přibyl 1:1,  12.- Strapek a 22.- Švec 3:1,  27. a 37.- Přibyl 3:3,  46.- K.Gondek 4:3,  50.- Havelec 4:4,
Rozh.:
K.Tošilová (210), Š.Hrabčák (330)  .  .  .  .  .   .   bez karel  .  .  .  .  .   . 10 div

T A B U L K A    P O   7.  KOLE  :   
1.  FC 30 ČB "B"   .  .   (1)  .  .  .  7  .  .  .  5  .  .  2  .  .  0  .  .  .  43 : 21  .  .  .  17

2.  SK DEVIANTI  .  .  .  (2)  .  .  .  7  .  .  .  5  .  .  1  .  .  1  .  .  .  68 : 29  .  .  .  16
3.  SK  LIONS  .  .  .  .   (3)  .  .  .  7  .  .  .  3  .  .  2  .  .  2  .  .  .  41 : 49  .  .  .  11
4.  FK ZAHÁJÍ .  .  .  .  (6)  .  .  .  7  .  .  .  3  .  .  0  .  .  4  .  .  .  44 : 36  .  .  .  . 9
6.  NEXT ČB  .  .  .  .  . (4)  .  .  .  7  .  .  .  3  .  .  0  .  .  4  .  .  .  45 : 45  .  .  .  . 9
5.  WEST  JAM   .  .   . (7)  .  .  .  7  .  .  .  3  .  .  0  .  .  4  .  .  .  32 : 40  .  .  .  . 9  
7.  SVP ZBUDOV .  .  . (5)  .  .  .  7  .  .  .  2  .  .  1  .  .  4  .  .  .  41 : 62  .  .  .  . 7
8.  UNREAL ČB   .  .  .  (8)  .  .  .  7  .  .  .  1  .  .  0  .  .  6  .  .  .  39 : 71  .  .  .  . 3

Nejlepší střelci po 7. kole :  
21 -  Milan Staněk (Devianti)
17 -  David Růžička (Zbudov)
15 - 
M.Strapek (Lions)  a  Jakub Slavík (Zahájí) 
14 -  Zdeněk Kuna (Devianti)  a  Petr Bouchal (FC 30)
13 -  J.Křiváček (Next)  a  M.Sládek (Unreal)
12 -  P.Janeček,  P.Le (Next)  a  T.Valta (Devianti)
11 -  J.Carda (Lions), 
  9 -  D.Hric (FC 30),
  8 - 
P.Fux ml. (Zbudov)
  7 -  S.Škarda a L.Zimandl (West J.)

Obdržené karty po 7. kole :   
bez karet  .   -  FC 30 "B"
1 ŽK  .  .  .  .  -  West Jam  a  Zbudov,
2 ŽK  .  .  .  .  -  Devianti  a  Unreal
3.ŽK  .  .  .  .  -  Next
4 ŽK  .  .  .  .  -  Zahájí "B"
2 ŽK a 1 ČK   -  Lions

 

8 .   k o l o :  ( 21.  – 25. 10. )

129 23. 10. Rudolfov 20:00 WEST JAM  –  ZBUDOV    .  .  .  7 : 11  .  (3:6)
West J.
P.Vazač - M.Vochozka 1, S.Škarda 3, T.Carda 1, L.Zimandl, M.Rudolf 2J.Fodora, V.Dolejšek
Zbudov :  Mar.Kocine - P.Fux st, P.Kocina 2,  J.Polesný 1,  Mich.Kocina, P.Fux ml. 3,  M.Remiáš 5,
Branky: 2.- P.Fux ml. 0:1,  3.- Carda 1:1,  5.- Polesný, 8.- Remiáš a 10.- P.Fux ml. 1:4,  15.- Vochozka 2:4,  20.- P.Kocina 2:5,  22.- Škarda 3:5,  23.- Remiáš 3:6,  28.- Rudolf 4:6,  37.- P.Fux ml. 4:7,  38.- Škarda 5:7, 40. a 41.- Remiáš 5:9,  42.- Rudolf 6:9, 42.- Remiáš 6:10,  45.- Škarda 7:10,  50.- P.Kocina 7:11,

Rozh.:
T.Peterka Š.Hrabčák, F.Zloch (400)  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  5 div

130  24. 10.  SH JČU 19:30  DEVIANTI  –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  15 : 8  .  (9:4)
Devianti :  P.Sobolík - P.Janeček 4,  R.Mertl 2Z.Kuna 2,   M.Staněk 7,   T.Vajo,
ZahájíJ.Čejka - J.Vlk, M.Maňhal 3J.Slavík 2,  J.Maňhal 1M.Fürst 2,  T.Kazík,
Branky: 1. a 3.- Staněk a 4.-- Kuna 3:0,  7.- J.Maňhal, 9. a 13.- M.Maňhal 3:3,  15.- Staněk a 16.- Mertl 5:3,  17.- Slavík 5:4,  18.- Mertl, 21.- Kuna, 22. a 24.- Staněk a 27.- Janeček 10:4,  29. a 32.- rst 10:6,  40.- Janeček 11:6,  41 M.Maňhal 11:7,  43.- Staněk 12:7,  45.- Slavík 12:8,  46. 2x Janeček a 47.- Staněk 15:8,
Rozh.: L.Zabilka (250), J.Škuthan Š.Hrabčák (250)  .  .  .  . 
bez Karet  .  .  .  .  15 div

131  24. 10.  SH JČU 20:3  FC NEXT   –  FC 30 "B"  .  .  .  .  .  6 : 10  .  (3:3)
Next :  J.Tomášek - M.Šauer 1+ČK
R.Trousil, P.Le 1P.Kaše 1, R.Chmátal, J.Křiváček 3,  J.Kubeš,
FC 30
M.Havelec - P.Kortus st., P.Kortus ml.1,  D.Vaněk 2,  F.Vaněk 6,  P.Bouchal 3,  Z.Mrvík, O.Pelcl,
Branky: 8.- F.Vaněk, 16.- Kortus ml. a 22.- F.Vaněk 0:3,  23.- Křiváček, 24.- Kaše a 25.- Křiváček
3:3,  27.- D.Vaněk, 30.- a 31.- F.Vaněk 3:6,  33.- Šauer, 34.- Křiváček a Le 6:6,  44.- F.Vaněk, 46.- Bouchal, 48.- D.Vaněk a 49.- F.Vaněk 6:10
Rozh.: L.Zabilka (250),  J.Škuthan Š.Hrabčák (250)  .  .  ČK 1:0 38.- Šauer  .  .  5 div

132  25. 10.   Velešín 19:00  SK LIONS  –  UNREAL  .  .  .  .  4 : 0  .  (1:0)
Lions L.Mezník - M.Kejšar,
M.Švec 1 V.Dub, K.Gondek, M.Strapek 1,  D.Jelínek, T.Gondek 2, K.Krejčí, J.Krčín
Unreal
J.Dvořák - T.Pecha, L.Pokorný, J.Stolarik, M.Vaniš, J.Trachta, M.Pavlík
Branky:
10.- Strapek, 29.- Švec,  40. a 41.- T.Gondek 4:0,
Rozh.: M.Brt L.Zabilka (310),  K.Tošilová (210), .  .  .  .   .   bez karel  .  .  .   .  20 div

T A B U L K A    P O   8.  KOLE  :   
1.  FC 30 ČB "B"   .  .   (1)  .  .  .  8  .  .  .  6  .  .  2  .  .  0  .  .  .  53 : 27  .  .  .  20

2.  SK DEVIANTI  .  .  .  (2)  .  .  .  8  .  .  .  6  .  .  1  .  .  1  .  .  .  83 : 36  .  .  .  19
3.  SK  LIONS  .  .  .  .   (3)  .  .  .  8  .  .  .  4  .  .  2  .  .  2  .  .  .  45 : 49  .  .  .  14
4.  SVP ZBUDOV .  .  . (5)  .  .  .  8  .  .  .  3  .  .  1  .  .  4  .  .  .  52 : 69  .  .  .  10
5.  FK ZAHÁJÍ .  .  .  .  (6)  .  .  .  8  .  .  .  3  .  .  0  .  .  5  .  .  .  52 : 51  .  .  .  . 9
6.  NEXT ČB  .  .  .  .  . (4)  .  .  .  8  .  .  .  3  .  .  0  .  .  5  .  .  .  51 : 55  .  .  .  . 9
7.  WEST  JAM   .  .   . (7)  .  .  .  8  .  .  .  3  .  .  0  .  .  5  .  .  .  39 : 51  .  .  .  . 9  
8.  UNREAL ČB   .  .  .  (8)  .  .  .  8  .  .  .  1  .  .  0  .  .  7  .  .  .  39 : 75  .  .  .  . 3

Nejlepší střelci po 8. kole :  
28 -  Milan Staněk (Devianti)
17 -  David Růžička (Zbudov)  a
  Jakub Slavík (Zahájí) 
16 -  Zdeněk Kuna a P.Janeček (Devianti)M.Strapek (Lions)  a  J.Křiváček (Next),
15 -  Petr Bouchal (FC 30),
13 -  P.Le (Next)  a  M.Sládek (Unreal)
12 -  T.Valta (Devianti)
11 -  J.Carda (Lions)  a  P.Fux ml. (Zbudov) 
10 -  S.Škarda (West J.)
  9 -  D.Hric (FC 30)  a  M.Maňhal (Zahájí)
  8 -  R.Mertl
(Devianti)

Obdržené karty po 8. kole  :   
bez karet  .   -  FC 30 "B"
1 ŽK  .  .  .  .  -  West Jam  a  Zbudov,
2 ŽK  .  .  .  .  -  Devianti  a  Unreal
4 ŽK  .  .  .  .  -  Zahájí "B"

2 ŽK a 1 ČK   -  Lions
3.ŽK a 1 ČK   -  Next

 

9 .   k o l o :  ( 28. 10.  – 1. 11. )                                

133  28. 10.  SH  JČU 20:00  UNREAL   –  FC 30 B  .  .  .  .  .  .  .  4 : 5  .  (2:3)   
Unreal :  J.Dvořák -
M.Vaniš 1,  A.Pavelec 1L.Pokorný, P.Bláha 1,  M.Sládek, D.Zíka, T.Pecha 1
FC 30
M.Havelec - P.Kortus st., P.Kortus ml.,  P.Bouchal 4Z.Mrvík, O.Pelcl, M.Stropek, J.Sulek 1,
Branky: 5.- Bouchal 0:1,  14.- Vaniš 1:1,  16.- Bouchal a 20.- Sulek 1:3,  25.- Pavelec a 31.- Pecha 3:3,  32.- Bouchal 3:4,  45.- Bláha 4:4,  50.- Bouchal 4:5,
Rozh.:  T.Peterka L.Zabilka (250), V.Zloch
(250)  . 
.  .  .  bez karet  .  .  .  .  5 div 

134  30. 10.  SH JČU 19:30  DEVIANTI  –  WEST JAM  .  .  .  .  .  13 : 4  .  (5:1)
Devianti :  P.Sobolík - P.Janeček 2,  R.Mertl 2M.Staněk 5,  J.Dědina 2Z.Kuna 2T.Vajo, T.Valta
West J.P.Vazač - V.Dolejšek, J.Fodora, Z.Gregor, M.Rudolf, S.Škarda 1L.Zimandl 2M.Vochozka 1,  T.Carda, 
Branky: 8. Škarda 0:1,  8.- Kuna, 11.- Janeček, 13.- Dědina, 18.- Mertl, 25.- Kuna, 26. a 29.- Staněk, 31.- Mertl a 35.- Staněk 9:1,  38.- 2x Zimandl a 39.- Vochozka 9:4,  41.- Staněk, 43.- Janeček, 46.- Dědina a 48.- Staněk 13:4,
Rozh.:
Kocina L.Zabilka (250), M.Primus (250)  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  25 div

Čt  31. 10.  SH JČU 20:00  FC NEXT   –  ZBUDOV  .  .  .  .  .  O D L O Ž E N O 

135  1. 11.   Velešín 19:00  SK LIONS  –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  8 : 4  .  (6:1)
Lions L.Mezník - J.Smolík,
M.Švec 3,   J.Carda ŽKK.Gondek, M.Strapek 2,  J.Severa 1, T.Gondek 1, M.Lefan 1, J.Krčín
Zahájí :  P.Zíka
- M.Šťastný, J.Vlk 1, M.Maňhal 2J.Maňhal, J.Slavík 1, M.Fürst
Branky:
3.- Strapek, 5. a 8.- Švec 3:0,  10.- M.Maňhal 3:1,  16.- Strapek, 19.- Švec a 24.- Severa 6:1,  33.- Vlk a 35.- M.Maňhal 6:3,  36.- Lefan a 40.- T.Gondek 8:3,  50.- Slavík 8:4,
Rozh.: K.Tošilová (310), M.Brt, .  .  .  .  .  .  .     ŽK 1:0 29.- Carda  .  .  .   .  .  .  20 div

T A B U L K A    P O   P O D Z I M U  :   
1.  FC 30 ČB "B"   .  .  (1)
  .  .  .  9  .  .  .  7  .  .  2  .  .  0  .  .  .  58 : 31  .  .  .  23
2.  SK DEVIANTI  .  .   (2)  .  .  .  9  .  .  .  7  .  .  1  .  .  1  .  .  .  96 : 40  .  .  .  22
3.  SK  LIONS  .  .  .  .  (3)  .  .  .  9  .  .  .  5  .  .  2  .  .  2  .  .  .  53 : 53  .  .  .  17
4.  SVP ZBUDOV .  .  .  (4)  .  .  .  8  .  .  .  3  .  .  1  .  .  4  .  .  .  52 : 69  .  .  .  10
5.  FK ZAHÁJÍ .  .  .  .  (5)  .  .  .  9  .  .  .  3  .  .  0  .  .  6  .  .  .  56 : 59  .  .  .  . 9
6.  NEXT ČB  .  .  .  .  . (6)  .  .  .  8  .  .  .  3  .  .  0  .  .  5  .  .  .  51 : 55  .  .  .  . 9
7.  WEST  JAM   .  .   . (7)  .  .  .  9  .  .  .  3  .  .  0  .  .  6  .  .  .  43 : 64  .  .  .  . 9  
8.  UNREAL ČB   .  .  .  (8)  .  .  .  9  .  .  .  1  .  .  0  .  .  8  .  .  .  43 : 80  .  .  .  . 3

Nejlepší střelci po PODZIMU :  
33 -  Milan Staněk (Devianti)
19 -  Petr Bouchal (FC 30),
18 -  Pavel Janeček a Zdeněk Kuna  (Devianti)M.Strapek (Lions)  a  Jakub Slavík (Zahájí) 
17 -  David Růžička (Zbudov)

16 -  J.Křiváček (Next),
13 -  P.Le (Next)  a  M.Sládek (Unreal)
12 -  T.Valta (Devianti)
11 -  J.Carda (Lions).  P.Fux ml. (Zbudov),  M.Maňhal (Zahájí)  a  S.Škarda (West J) 
10 -  R.Mertl (Devianti)
  9 -  D.Hric (FC 30)  a  L.Zimandl (West J)

Obdržené karty po 28. 10.  :   
bez karet  .   -  FC 30 "B"
1 ŽK  .  .  .  .  -  West Jam  a  Zbudov,
2 ŽK  .  .  .  .  -  Devianti  a  Unreal
4 ŽK  .  .  .  .  -  Zahájí "B"

3.ŽK a 1 ČK   -  Lions  a  Next

 

 

Jarní část začne 10. kolem  v týdnu od  30. března do 3. dubna 2020 a základní část  končí 14. kolem v týdnu od 27. dubna do 1. května 2020,

Play-off  ( 1.- 4. ) a play-out (5.- 8. ) začne 11. května a skončí 5. června 2020.



Rozpis 1. třídy - podzim 2019.doc
krizova 1_tř_2019-20.xls