Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency 1. třída

14.10.2019 17:00 - Zahájí
FK Zahájí B - FC SVP Zbudov
14.10.2019 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - SK Devianti (Absolut B)
16.10.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam ČB - FC Next ČB
18.10.2019 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - FC 30 ČB B

JS Agency KP Jih

21.10.2019 21:00 - SH Hrdějovice
Absolutteam ČB - FK Zahájí
22.10.2019 18:00 - Rudolfov
Best Caffe team - FC 30 ČB
22.10.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast ČB - Dynamo B
23.10.2019 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - TJ HFASC ČB

JS Agency 2. třída

15.10.2019 17:00 - NH SKP ČB
BSKN ČB - AC Demi Hluboká
17.10.2019 20:00 - Rudolfov
Inter ČB - TJ Borek
18.10.2019 17:00 - Dubenec, tréninkové
RL Dubenec - West Jam CB B
18.10.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - SK Střelnice ČB


  

  Rozpis a výsledky 2. třídy - podzim 2019

6. kolo: _ _ 7.10. JČU 19:00 STŘELNICE – BSKN . 28:3 (13:1) _ _ 9.10. WEST J.B – LIONS B . 2:11 (1:6) _ _ 10.10. BOREK – DUBENEC . 9:2 (6:1) _ _ 11.10. DEMI - INTER . 11:1 (6:0) _ _ _ _ 7. kolo: _ _ ÚT 15.10. SKP 17:00 BSKN – DEMI . F.Zloch, F.Mertl _ _ ČT 17.10. Rudolfov 20:00 INTER – BOREK . P.Kocina, J.Škuthan _ _ PA 18.10. Dubenec 17:00 DUBENEC – WEST J. B . R.Mráz, J.Řehoř _ _ PA 18.10. Velešín 20:00 LIONS B – STŘELNICE . Š.Hrabčák, K.Tošilová _ _ _ _ 8. kolo: _ _ PO 21.10. JČU 19:00 STŘELNICE – DEMI . Peterka, Kotásek _ _ ÚT 22.10. SKP 17:00 BSKN – BOREK . Mertl, Korejčík _ _ ČT 24.10. Rudolfov 20:00 INTER – WEST J. B . Kocina, Korejčík _ _ PA 25.10. Velešín 20:00 LIONS B – DUBENEC . Tošilová, Brt _ _ _ _

Rozpis a výsledky 2. třídy - podzim 2019

6 .   k o l o :  ( 7.  – 11. 10. )

221  23. 9. SH JČU 19:00  STŘELNICE –  BSKN ČB  .  .  28 : 3  .  (13:1)   
Střelnice :  J.Svatoš -
D.Mendlík 6A.Koutník 1 M.Švec,  J.Šilha 3O.Lacko 2,   J.Martinec 7,  V.Kubal 6 R.Ždiarský 3,
BSKN :  R.Minarik - P.Řečikov, J.Pražák, M.Hrbek,
P.Bandy 3, J.Karpíšek, F.Pavlík,
Branky: 1.- Martinec, 2. a 4.- Mendlík, 6.- Lacko, 7.- Martinec, 8.- Kubal, 10.- Mendlík, 16.- Ždiarský a Mendlík 9:0, 18.- Bandy 9:1,  19.- Mendlík a Martinec, 20.- Kubal, 24.- Koutník, 27.- Martinec, 28.- Ždiarský, 29.- Lacko a Šilha, 30.- Mendlík a Kubal, 31.- Ždiarský, 35.- Martinec, 39.- Šilha a Kubal, 42.- Martinec a 43.- Šilha 25:1,  45.- Bandy 25:2,  48.- Martinec a 49.- Kubal 27:2,  50.- Bandy 27:3,
  50.- Kubal 28:3,
Rozh.: T.Peterka (250), V.Korejčík (250)  .  . 
.  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  . 15 div  

222  9. 10. Rudolfov 20:00  WEST J.“B“ –  LIONS "B"  .  .  2 : 11  .  (1:6)   
West J :  O.Šteyer - M.Stropek 2,  S.Škarda,  L.Zimandl,  M.Vochozka ŽK,  F.Toman, M.Novotný,
Lions
J.Kothánek - F.Jeřábek, M.Ješina 2 K.Zatloukal 1,  J.Kališ 1,  J.Sláma 2,  M.Homer 5,
Branky: 3. a 11.- Homer, 16.- Sláma, 17.- Ješina a 19.- Homer 0:5,  19.- Stropek 1:5
20.- Ješina, 27.a 32.- Homer 1:8,  36.- Stropek 2:8,  39.- Zatloukal, 41.- Kališ a 47.- Sláma 2:11,
Rozh.: L.Zabilka (280), J.Kolář  Š.Hrabčák (260)  .  .  ŽK 1:0  47.- Vochozka  .  .  0 div  


223 10. 10.   Borek  18:30 TJ BOREK - DUBENEC  .  .  .  .  9 : 2   . (6:1)    
Borek : L.Hort - M.Vitha, J.Pokorný 1,  D.Kortiš 2,  D.Šestauber 4,  T.Bejsta 2,

Dubenec :
V.Švík - D.Trča, O.Voráček, R.Kryštůfek, K.Tůma,  L.Waldhauser 2,   J.Špán, J.Janda,
Branky:  1
.- Bejsta 1:0,  4.- Waldhauser 1:1
4.- D.Šestauber, 6.- Kortiš, 8.- Pokorny, 22., 25. a  31.- D.Šestauber a 36.- Bejsta 8:1,  40.- Waldhauser 8:2,  46.- Kortiš 9:2,  
Rozh. : F.Mertl (250), Š.Kotásek (260)  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  5 div.

224  11. 11. Hluboká 18:00  AC DEMI  - INTER  .  .  .  .  .  11 : 1   . (6:0    
Demi : D.Frcal 1 - J.Pacholik 3 J.Dvorak 1, K.Malak 1R.Holler 1,  J.Hrouz,
P.Nechvatal, S.Rejdal 4,  V.David,       
Inter : M.Jelínek -
Mil.Kopecký, Mar.Kopecký 1,  R.Kovalčík, T.Chlad, J.Bareš, I.Zimandl,
Branky
: 4.- Rejdal, 6.- Pacholík, 9.- Rejdal, 19.- Pacholík, 23.-Malák, 24.- Rejdal a 27.- Dvořák 7:0,  30.- Mar.Kopecký
7:1, 34.- Holler, 35.- Rejdal, 38.- Pacholík a 45.- Frcal 11:1,
Rozh . Zloch (360), Škuthan (210)  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  5 div.

T A B U L K A   P O   6.  KOLE  :   
1.  STŘELNICE  .  .  .  .  .  (1)  .  .  .  6  .  .  .  5  .  .  0  .  .  1  .  .  .  65 : 19  .  .  .  15 
2.  SK  LIONS  B   .  .  .  .  (2)  .  .  .  6  .  .  .  5  .  .  0  .  .  1  .  .  .  54 : 28  .  .  .  15

3.  TJ  BOREK .  .  .  .  .  . (4)  .  .  .  6  .  .  .  4  .  .  0  .  .  2  .  .  .  43 : 17  .  .  .  12

4.  AC  DEMI
  .   .    .  .  . (6)  .  .  .  6  .  .  .  3  .  .  1  .  .  2  .  .  .  34 : 27  .  .  .  10

5.  WEST JAM B .  .  .  .  . (3)  .  .  .  6  .  .  .  3  .  .  0  .  .  3  .  .  .  47 : 37  .  .  .  . 9
6.  DUBENEC .   .  .  .  .   (5)  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  1  .  .  3  .  .  .  27 : 33  .  .  .  . 7

7.  BSKN ČB  .  .  .  .  .  .  (7)  .  .  .  6  .  .  .  1  .  .  0  .  .  5  .  .  .  22 : 86  .  .  .  . 3

8.  INTER ČB   .  .   .  .  .  (8)  .  .  .  6  .  .  .  0  .  .  0  .  .  6  .  .  .  18 : 63  .  .  .  . 0

Nejlepší střelci po 6. kole :   
22 -  Milan Homer (Lions)
15 -  Jan Martinec (Střelnice)
14 -  Stanislav Škarda (West J)
13 -  Daniel Kortiš (Borek), 
12 - 
D.Mendlík (Střelnice)  a  M.Stropek (West J) 
  9 -  V.Kubal (Střelnice),  D.ŠestauberJ.Pacholík (Demi) V.Gorol (BSKN)
  8 -  R.Ždiarský (Střelnice), T.Bejsta (Borek)  a  L.Zimandl (West J) 
  7 -  F.Jeřábek (Lions)  a  Mar.Kopecký (Inter)
  6 - 
J.Šilha (Střelnice),  S.Šestauber (Borek),  K.Malák (Demi),  L.Koňarik,  D.Trča a L.Waldhauser (Dubenec)

Obdržené karty po 6. kole :   
bez karet  .   -  Borek,  Inter  a  BSKN
1 ŽK  .  .  .  .  -  Lions  a  Dubenec
2 ŽK  .  .  .  .  -  West Jam  a  Demi
2 ŽK a 2 ČK   -  Střelnice

 

P Ř Í Š T Í   P O Ř A D  :   

7 .   k o l o :  ( 14. – 18. 10. )

ÚT  15. 10.  NH SKP  17:00  BSKN ČB      AC  DEMI   .  .  F.Zloch, F.Mertl

ČT  17. 10.  Rudolfov 20:00  INTER ČB  –  TJ BOREK  .  .  P.Kocina, J.Škuthan

PA  18. 10.  Dubenec 17:00  DUBENEC –  WEST J.“B“  .  R.Mráz, J.Řehoř

PA  18. 10.  Velešín    20:00  LIONS „B“ –  STŘELNICE  .  Š.Hrabčák, K.Tošilová

 

8 .   k o l o :  ( 21.  – 25. 10. )

PO  21. 10.   JČU        19:00  STŘELNICE    –  AC DEMI  .  .  .  .  Peterka, Kotásek

ÚT  22. 10.   NH SKP 17:00  BSKN  ČB        TJ  BOREK  .  .  .  Mertl, Korejčík

ČT  24. 10.  Rudolfov 20:00  INTER  ČB     –  WEST J.“B“   .  .  Kocina, Korejčík

PA  25. 10.  Velešín    20:00  LIONS „B“       DUBENEC  .  .  .  .  Tošilová, Brt

  

9 .   k o l o :  ( 28. 10.  – 1. 11. )                                

PO 28. 10.  SH JČU  19:00  STŘELNICE  >  DUBENEC  .  .  Peterka, Zloch

ST  30. 10.   Rudolfov 20:00  WEST J. “B“ - BSKN ČB  .  .  Kocina, Kotásek

PA    1. 11.   Hluboká 18:00    AC  DEMI        >   BOREK  .  .  Korejčík, Škuthan

PA    1. 11.   Velešín   20:00   LIONS „B“    -  INTER  .  .  .  .  Tošilová, Brt

 

 

Hrací termíny, haly (hřiště) a dresy mužstev

8 -  STŘELNICE      PO 19:00  (SH JČU – umělý povrch )       žluté (modré) / černé / černé

7 -  BSKN                ÚT  17:00  ( NH SKP – umělý povrch )         žluté / žluté / žluté

3 -  WEST JAM „B“ ST 20:00  ( Rudolfov – umělý povrch )      černé / červené / červené

2 -  BOREK             ČT  19:00  ( Borek – tráva )                          bílé ( černé ) / černé / černé

6 -  INTER               ČT  20:00  ( Rudolfov – umělý povrch )      modré / modré / modré

1 -  AC DEMI           PA  18:00  ( ZŠ Hluboká – parkety )           bílé ( béžové ) / černé / modré

5 -  DUBENEC     PA  18:00  ( Dubenec  – tráva )  modročervené (modrožluté)/modré/modré

4 -  SK LIONS „B“  PA  20:00   ( Velešín – umělý povrch)        modré (bílé) / bílé  / bílé

 

Výsledky 2. třídy - podzim 2019

1 .   k o l o :  ( 2.  – 6. 9. )    

201  4. 9. Rudolfov 20:00  WEST J.“B“ –  INTER ČB  .  .  14 : 6  .  (8:3)   
West J :  J.Šinko - M.Stropek 5,  S.Škarda 6,  L.Zimandl 1,  M.Vochozka 1,  T.Dvořák 1,
Inter :  M.Jelínek - J.Bareš, J.Bernas 1,  Mil.Kopecký, Mar.Kopecký 4,  I.Zimandl 1,  T.Chlad
Branky: 2.- Škarda 1:0,  8.- Kopecký 1:1,  9.- Stropek a 14.- Škarda 3:1,  16.- Kopecký 3:2,  17.- Stropek,  20.- T.Dvořák,  22.- Stropek a Škarda a 23.- Vochozka 8:2,  24.- Kopecký 8:3,  29.- Škarda a 36.- Stropek 10:3,  39.- Kopecký 10:4
40.- L.Zimandl 11:4 40.- I.Zimandl 11:5,  42.- Stropek, 43. a 45.- Škarda 14:5,  47.- Bernas 14:6,
Rozh.: Zabilka (250), Kocina (250)  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  . 10 div  

202 5. 9.   Borek  18:30 TJ BOREK - BSKN ČB . . 14: 1   . (5: 0)    
Borek : L.Hort - J.Pokorny 1 , D.Kortis 4 , D.Sestauber 2 , T.Bejsta 3 , S.Sestauber 4 ,

BSKN : R.Minarik - V.Gorol 1 , J.Karpisek , J.Pražák, P.Řečikov, K.Strouhal,

Branky
2.- Bejsta, 4.- Pokorny, 14.- D.Šestauber, 21,.22.a 33.- Kortis, 34.- D.Šestauber, 37. a 38.- S.Šestauber, 39.- Bejsta, 41.- S.Šestauber a 42.- Bejsta 12:0, 48.- Gorol 12 :1, 49.- Kortiš a 50.- S.Šestauber
14:1
Rozh. : Hrabčák (250), Kocina (260). . . . . bez karet  .  .  .  bez diváků

203 6. 9. Hluboká 18:00  AC DEMI - STŘELNICE  .  .  6: 4   . (3: 4)     
Demi : D.Frcal - J.Pacholik, J. Spiroch 1 , J.Dvorak, K.Malak 2R.Holler 1 , S.Rejdal, V.David, P.Nechvatal 2,               Střelnice : J Svatoš ČK / 44.- D.Mendlík) - J.Silha, V.Kubal, M.Svec 2J.Martinec 1 , O.Lacko, D.Mendlík 1,

Branky
: 2.- Špiroch a Malak, 6.- Nechvátal 3: 0 , 10.- Svec, 13.- Mendlik, 15.- Svec a 18.- Martinec
3:4 , 39.-Nechvátal, 41.- Holler a 50.-Malák 6:4 ,
Rozh . Zabilka (318) Kotásek (210). .  .  ČK 0:1 44.- J.Svatoš. . .  5 div

204  6. 9. Dubenec 18:00 DUBENEC > LIONS "B"  .  3: 7   . (1: 3)     
Dubenec : D.Fcal - J.Janda, R.Kryštůfek, M.Voráček, D.Trča 2 , J.Špán 1 ,
Lions : J.Kothánek - F.Jeřábek 2 , J.Schmidtmayer 1, K Zatloukal, V.Rychtář 1
J. Krenauer, J.Kališ, M.Homer 2,

Branky : 19. a 22.- Homer 0: 2, 22.- Trča 1:2 , 25.- Jeřábek 1:3 , 26.- Špán a 36.- Trča 3:3, 41.- Schmidtmayer, 43.- Jeřábek, 47.- Rychtář ve 50.- Homer 3: 7 ,

Rozh.: M.Primus (530), R.Mráz (310). . . . . . bez karet. . . . . . . . 5 div 

 

2 .   k o l o :  ( 9.  – 13. 9. )

205 10. 9. NH SKP 17:00  BSKN - WEST J., "B"    . .   .  1: 19 (0: 8)     
BSKN : R.Minarik - P.Recikov, J.Prazak 1 , J.Karpisek, F.Pavlik,

West Jam : O.Steyer - D. Benes 1 , S.Skarda 5 , M.Vochozka 2 , L.Zimandl 5 , M.Stropek 5 , J.Fodora 1 ,
Branky
5. a 10.- Stropek, 15.- Zimandl, 17.- Vochozka, 18.- Stropek, 19.- Skarda, 21.- Fodora, 22.- Zimandl, 28.- Skarda, 30.-31.- Zimandl, 33.- Skarda, 37.- Stropek, 38.- Zimandl, 39.- Skarda, 41.- Vochozka, 45.- Benes ve 46. - Stropek 0:18,  48.- Pražák 1:1850.- Škarda 1:19,
Rozh.:
Hrabčák (250), Primus (250)  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  . 2 div     

206  12. 9.  Borek  .  18:15  TJ BOREK >  AC DEMI  .  .  7 : 1  .  (1:1)    
Borek : L.Hort - M.Vitha, J.Pokorny, D.Kortis 2,  D.Sestauber 2,  R.Rehanzl, T.Bejsta 1,  S.Sestauber 1,  M.Danda 1,
Demi : D.Frcal - J.Dvořák, R.Holler, J.Hrouz, K.Malák 1,  P.Nechvátal, J.Pacholík, J.Špiroch
Branky:  16.- K.Malák 0:1,  25.- D.Šestauber, 26.- Kortiš, 30.- Bejsta, 31.- S.Šestauber, 35.- D.Šestauber
, 44.- Kortiš a 47.- S.Šestauber
 7:1
Rozh. : Zabilka (250), Zloch Kotásek (250)  bez karet  .  .  .  15 div

207 12. 9. Rudolfov 20:00  INTER ČB   –  LIONS „B“  .  .  4 : 9  .  (2:5)    
Inter : M.Jelínek - J.Bareš 1,  J.Bernas,  Mar.Kopecký 1, I.Zimandl, Mil.Kopecký, R.Kovalčík 1, T.Chlad 1
Lions : L.Mezník - F.Jeřábek 1V.Rychtář 1,  J.Kališ 1,  K.Krejčí M.Homer 2K Zatloukal 1,  J.Sláma 3,  J. Krenauer,
Branky:  2.- Mar.Kopecký 1:010.- Zatloukal, 11. a 12.- Sláma 1:3, 13.- Bareš 2:3, 16.- Jeřábek a 17.- Homer 2:5, 28.- Chlad 3:5,  28.- Homer,  35.- Rychtář a 38.- Kališ 3:8,  50.- Kovalčík 4:8,  50.- Sláma 4:9,

Rozh. : Kocina (350), Škuthan  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  5 div

PA  13. 9. Dubenec 18:00  DUBENEC  >  STŘELNICE  .  .  ODLOŽENO
Rozh: Mráz, Řehoř    Utkání STK na žádost hostů přeložila na pátek 27.9. od 17:45 h.

 

3 .   k o l o :  ( 16.  – 20. 9. )

208  18. 9.  Borek 18:00 TJ  BOREK   –  STŘELNICE  .  3 : 5  .  (1:1)    
Borek : J.Rozycki - M.Vitha, J.Pokorny, D.Kortis 2R.Rehanzl, T.Bejsta,  S.Sestauber 1,  M.Danda,
Střelnice : Z.Vácha - V.Kubal 1,  O.Lacko 1,  J.Martinec 2,  J.Šilha 1+ČK,  R.Ždiarský,
Branky:  2.- Kubal 0:1,  17.- Kortiš 1:1, 19.- Šilha a 21.- Lacko 1:3, 39.- S.Šestauber
2:3, 43.- Martinec 2:4,  44.- Kortiš 3:5,  45.- Martinec
3:5
Rozh. :
Řehoř (310), Zloch (250)  .  .  ČK 0:1 32.- J.Šilha  .  .  .  5 div  

209  18. 9.  Rudolfov 20:00  WEST J.“B“  –  AC  DEMI  .  6 : 5 . (1:2)
West J :  P.Vazač - M.Stropek, S.Škarda 1+ŽK,  L.Zimandl, M.Vochozka 1,  D.Beneš 2,  M.Novotný 1,  J.Fodora 1,
Demi : 
D.Frcal ŽK - J.Pacholík 2J.Dvořák 2,  J.Hrouz 1, K.Malák, R.Holler, V.David
Branky: 5.- Beneš 1:0,  10.- Dvořák, 11.- Pacholík a 28.- Hrouz 1:3,  31.- Vochozka, 35.- Fodora, 37.- Beneš a 40.- Škarda 5:3,  43.- Dvořák 5:4,  47.- Novotný 6:4,  48.- Pacholík 6:5,
Rozh.: Kocina (250),
Zloch (250)  .  ŽK 1:1 23.- Škarda - 25.- Frcal  .  x div

210  20. 9. Dubenec 18:0 0 DUBENEC - INTER ČB  .  .  10 : 3   . (5:3)     
Dubenec : T.Kabelka - L.Koňarik 4D.Trča 2M.Voráček, V.Švík, J.Špán 1 O.Voráček 1,  L.Waldhauser 2,
Inter :
M.Jelínek - J.Bareš 1,  Mar.Kopecký 1Mil.Kopecký, I.Zimandl 1T.Chlad,
Branky : 5.- Zimandl 0:1,  6.- Waldhauser a 11.- Koňarik 2:1,  14.- Bareš 2:2,
  15. a 18.- Koňarik 4:2,  19.- Mar.Kopecký 4:3,  24.- Koňarik, 40.- Waldhauser, 45.- Špán, 50.- Trča
2 x a O.Voráček 10:3,
Rozh.: J.Řehoř J.Kolář (345), R.Mráz (310). . . . . . bez karet. . . . . . . . x div

211  20. 9.   Velešín 20:00  LIONS "B" - BSKN ČB  .  15 : 6   . (8:2)    
Lions :
J.Kothánek - F.Jeřábek 4 J. Krenauer 3,  J.Kališ 2,  M.Homer 5,  M.Kejšar 1,
BSKN : R.Minarik -
P.Řečikov, J.Pražák 1,  K.Strouhal 2 J.Karpisek, V.Gorol 3F.Pavlík
Branky:  1.- Gorol 0:1
2.- Krenauer, 4.- Kališ, 6.- Jeřábek, 7.- Kejšar, 10.- Jeřábek a Homer 6:1,  13.- Pražák 6:2,
  15.- Homer a 19.- Kališ 8:2,  28.- Gorol 8:3,  31.- Homer 9:3,  32.- Gorol 9:4,  32.- Jeřábek, 34.- Homer a 38.- Krenauer 12:4,  40.- Strouhal 12:5,  41.- Homer 13:5,  42.- Strouhal 13:6,  49.- Jeřábek a 50.- Krenauer 15:6,
Rozh. : Š.Hrabčák (325), K.Tošilová (210). . . . . bez karet  .  .  .  x div.

T A B U L K A   PO   3.  KOLE  :   
1.  WEST JAM B  .  .  .  .   (1)  .  .  .  3  .  .  .  3  .  .  0  .  .  0  .  .  .  39 : 12  .  .  .  9
2.  SK  LIONS  B  :
  .  .  .  (3)  .  .  .  3  .  .  .  3  .  .  0  .  .  0  .  .  .  31 : 13  .  .  .  9
3.  TJ  BOREK  .  .  .  .  .   (2)  .  .  .  3  .  .  .  2  .  .  0  .  .  1  .  .  .  24 : . 7  .  .  .  6
4.  DUBENEC    .  .
  .  .  .  (6)  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  0  .  .  1  .  .  .  13 : 10  .  .  .  3
5.  STŘELNICE  .  .  .  .  . (5)  .  .  .  2  .  .  .  1  .  .  0  .  .  1  .  .  .  . 9 : . 9  .  .  .  3
6.  AC  DEMI  .   .    .  . .  (4)  .  .  .  3  .  .  .  1  .  .  0  .  .  0  .  .  .  12 : 17  .  .  .  3
7.  INTER ČB .  .  .  
.  .  . (7)  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  0  .  .  3  .  .  .  13 : 33  .  .  .  0
8.  BSKN ČB  .  .  .  .  .  .  (8)  .  .  .  3  .  .  .  0  .  .  0  .  .  3  .  .  .  . 8 : 48  .  .  .  0

 

4 .   k o l o :  ( 23.  – 27. 9. )

212  23. 9. SH JČU 19:00  STŘELNICE –  INTER ČB  .  .  11 : 0  .  (3:0)   
Střelnice :  Z.Vácha -
D.Mendlík 4J Svatoš 2 J.Martinec 2 R.Ždiarský 1+ŽK,  M.Švec 1O.Lacko 1,
Inter :  M.Jelínek - J.Bareš, J.Bernas,
.Zimandl, Mar.Kopecký, Mil.Kopecký,  T.Chlad
Branky: 4.- Mendlík, 14.- Ždiarský, 18.- Lacko, 26.- Svatoš, 31. a 36.- Martinec, 40.- Svatoš, 44.- Mendlík,  45.- Švec, 47. a 50.- Mendlík 11:0,

Rozh.: Š.Hrabčák (250), M.Primus (250)  .  .  ŽK 1:0  10.- Ždiarský  .  .  .  .  . 15 div  

213  24. 9.   NH SKP  17:00   BSKN ČB  -  DUBENEC  .  3 : 6 (2:4)     
BSKN : R.Minarik - P.Bandy, V.Gorol 2
J.Karpíšek, F.Pavlik, J.Pražák, P.Řečikov, M.Sagula 1,  
Dubenec : T.Kabelka - R.Kryštůfek, V.Švík 1, D.Trča 2, L.Waldhauser 1O.Voráček 1, J.Špán 1,  D.Hucek,
Branky:
2. a 3.- Trča 0:24.- Gorol 1:2,  5.- Waldhauser 1:3,  13.- Gorol 2:3,  14.- Voráček 2:4,  39.- Sagula 3:4,  43.- Špán a 45.- Švík 3:6,
Rozh.:
T.Peterka (250), V.Korejčík (250)  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  . 2 div    

214  26. 9.  Borek 17:45  TJ  BOREK  –  WEST J.“B“  .  .  .  5 : 2  .  (2:1) 
Borek : L.Hort - M.Vitha 1,  J.Pokorný 1,  D.Kortiš 2R.Rehanzl, T.Bejsta 1,  S.Šestauber,  M.Danda,

West J :  O.Šteyer -
L.Zimandl, J.Fodora, M.Vochozka 1F.Toman, D.Beneš, S.Škarda 1M.Stropek,
Branky:  4.-
D.Kortiš 1:0,  13.- Škarda 1:1,  21.- Vitha 2:1,  27.- Vochozka 2:2,  34.- Pokorný, 41.- Bejsta  50.- Kortiš 5:2,
Rozh. : J.Škuthan (350), Š.Kotásek  bez karet  .  .  .  10 div

215  27. 9. Dubenec 2. kolo DUBENEC  STŘELNICE  .  .  3 : 8   . (2:4)     
Dubenec : T.Kabelka - L.Koňarik 1+ŽKM.Voráček, D.Trča, O.Voráček 1,  R.Kryštůfek, J.Špán 1V.Švík, J.Kuráž,
Střelnice : R.Mendlík - R.Ždiarský 3+ŽK D.Mendlík 1O.Lacko 1V.Kubal 1 M.Švec, J.Šilha 1J.Martinec 1
Branky
2.- Ždiarský 0:14.- Koňarik 1:1,  10.- Šilha a 12.- Ždiarský 1:3,  24.- Špán 2:3,  25.- D.Mendlík a 35.- Martinec 2:5,  37.- O.Voráček 3:5,  45.- Ždiarský, 48.- Kubal a 50.- Lacko 3:8,
Rozh. :
R.Mráz (310), J.Kolář (345)  .  ŽK 1:1 17.- Koňarik - 18.- Ždiarský  .  5 div  

216  27. 9. Hluboká 18:00  AC DEMI LIONS "B"  .  .  .  .  8 : 6   . (6:3)     
Demi : D.Frcal - J.Pacholik, J. Spiroch 1 , J.Dvorak, K.Malak 2R.Holler 1 , S.Rejdal, V.David, P.Nechvatal 2,
  
Lions :
J.Kothánek - F.Jeřábek 4 J. Krenauer 3,  J.Kališ 2,  M.Homer 5,  M.Kejšar 1,
Branky:
  1.- Dvořák a 2.- Holler 2:0,  4.- Rychtář 2:1,  6.- Pacholík 3:1,  12.- Homer 3:2,  14.- Dvořák, 19.- Pacholík a 20.- Hrouz 6:2,   25.- Homer, 28. a 35.- Rychtář a 37.- Kališ 6:6,  48.- Pacholík a 50.- Malák 8:6,
Rozh.:
J.Řehoř (210), V.Korejčík (300)  .  .  .  ŽK 0:1 50.- Krenauer  .  .  . 5 div    

T A B U L K A   PO   4.  KOLE  :   
1.  WEST JAM B .  .  .  .  . (1)  .  .  .  4  .  .  .  3  .  .  0  .  .  1  .  .  .  41 : 17  .  .  .  9
2.  TJ  BOREK .  .  .  .  .  . (3)  .  .  .  4  .  .  .  3  .  .  0  .  .  1  .  .  .  29 : . 9  .  .  .  9
3.  SK  LIONS  B   .  .  .  .  (2)  .  .  .  4  .  .  .  3  .  .  0  .  .  1  .  .  .  37 : 21  .  .  .  9
4.  STŘELNICE  .  .  .  .  .  (5)  .  .  .  4  .  .  .  3  .  .  0  .  .  1  .  .  .  28 : 12  .  .  .  9
5.  DUBENEC .   .  .  .  .   (4)  .  .  .  4  .  .  .  2  .  .  0  .  .  2  .  .  .  22 : 21  .  .  .  6
6.  AC  DEMI
  .   .    .  .  . (6)  .  .  .  4  .  .  .  2  .  .  0  .  .  2  .  .  .  20 : 23  .  .  .  6

7.  INTER ČB   .  .   .  .  .  (7)  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  0  .  .  4  .  .  .  13 : 44  .  .  .  0
8.  BSKN ČB  .  .  .  .  .  .  (8)  .  .  .  4  .  .  .  0  .  .  0  .  .  4  .  .  .  11 : 54  .  .  .  0

Nejlepší střelci po 4. kole :   
13 -  Stanislav Škarda (West J)
12 -  Milan Homer (Lions)
10 -  Michal Stropek (West J)  a  Daniel Kortiš (Borek)
  7 -  F.Jeřábek (Lions)
  6 - 
L.Zimand (West J),  S.Šestauber (Borek), J.Martinec a D.Mendlík (Střelnice),  D.Trča (Dubenec),  Mar.Kopecký (Inter)  a  V.Gorol (BSKN)
  5 -  M.Vochozka (West J), T.Bejsta (Borek), V.Rychtář (Lions), L.Koňarik (Dubenec) a J.Pacholík (Demi), 
  4 -  S.Šestauber (Borek), J.Kališ (Lions), R.Ždiarský (Střelnice), J.Špán (Dubenec), J.Dvořák a K.Malák (Demi),

Obdržené karty po 4. kole :   
bez karet  .   -  Borek,  Inter  a  BSKN
1 ŽK  .  .  .  .  -  West Jam,  Lions,  Dubenec  a  Demi
2 ŽK a 2 ČK   -  Střelnice

 

5 .   k o l o :  ( 30. 9.  – 4. 10. )

217  2. 10.  Rudolfov 20:00  WEST J.“B“  –  STŘELNICE  .  4 : 9 . (4:5)
West J :  R.Novák - M.Rudolf 1,  S.Škarda 1,  L.Zimandl 2,  M.Vochozka,  Z.Gregor
Střelnice
Z.Vácha - J.Svatoš 2,  V.Kubal 1 J.Šilha 1,  M.Švec 1,  A.Koutník 1R.Ždiarský 1J.Martinec 2,
Branky: 0,07.- Kubal 0:1,  9.- Škarda 1:1,  10.- Šilha 1:2,  13.- Rudolf 2:2,  15.- Martinec 2:3 a Zimandl 3:3,  18.- Svatoš 3:4,  21.- Zimandl 4:4,  22.- Ždiarský, 35.- Koutník, 37.- Svatoš, 39.- Švec a 44.- Martinec 4:9,
Rozh.:
J.Kolář L.Zabilka (250), J.Řehoř Š.Hrabčák (260)  . bez karet  .  5 div 

218  2. 10. Rudolfov 20:00  INTER ČB   –  BSKN  ČB  .  .  .  4 : 8  .  (1:3)    
Inter : M.Jelínek - J.Bareš 1,  Jar.Bernas,  Mar.Kopecký, I.Zimandl, Mil.Kopecký, Jan Bernas 1,  R.Kovalčík 2, 
BSKN : R.Minarik - J.Pražák, M.Hrbek,  P.Bandy 2  M.Sagula 2, V.Gorol 3F.Pavlík 1,  J.Karpíšek,
Branky:  3.- Sagula a 4.- Gorol 0:2,  8.- Jan Bernas 1:212.- Gorol, 11.- Bandy a 31.- Sagula 1:5, 34.- Bareš 2:5, 38.- Bandy a 45.- Gorol 2:6, 42.- Kovalčík 3:6,  45.- Gorol 3:7,  48.- Kovalčík 4:7,  49.- Pavlík 4:8,

Rozh. : P.Kocina T.Peterka (280),  F.Zloch  (250)  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  5 div

219  4. 10. Dubenec 17:30  DUBENEC  AC  DEMI  .  .  .  3 : 3   . (0:0)     
Dubenec : T.Kabelka - L.Koňarik 1J.Špán 1D.Trča, O.Voráček,  L.Waldhauser 1, R.Kryštůfek, J.Janda, V.Švík,
Demi : D.Frcal - J.Pacholik 1J.Dvorak ŽKV.David, K.Malak 1S.Rejdal 2,  R.Holler,
Branky
26.- Rejdal a 33.- Malák 0:240.- Koňarik a 41.- Špán 2:2,  41.- Pacholík 2:3,  44.- Waldhauser 3:3,
Rozh. :
J.Řehoř (340), R.Mráz (310),  .  .  .  .  .  ŽK 0:1 50.- Dvořák  .  .  .  .  .  5 div 

220  4. 10.   Velešín 20:00  LIONS "B" - BOREK  .  .  .  6 : 5   . (4:1)    
Lions :
J.Kothánek - F.Jeřábek K.Zatloukal 1,  V.Rychtář,  J.Kališ,  M.Homer 5,  M.Kejšar,
Borek :
L.Hort 1 - T.Bejsta 1,  J.Pokorný, A.Michna, M.Danda 1D.Kortiš 1,  D.Šestauber 1
Branky:  2.- Homer 1:0
6.- Šestauber 1:1,  11.-
a 17.- Homer a 21,. Zatloukal 4:1,  26.- Bejsta a 32.- Kortiš 4:3,  32.- Homer 5:3,  39.- Danda a 42.- Hort 5:5,  47.- Homer 6:5,
Rozh. : L.Zabilka (310), K.Tošilová (210) 
bez karet  .  .  .  .  .  .  15 div.

T A B U L K A   PO   5.  KOLE  :   
1.  STŘELNICE  .  .  .  .  .  (5)  .  .  .  5  .  .  .  4  .  .  0  .  .  1  .  .  .  37 : 16  .  .  .  12 
2.  SK  LIONS  B   .  .  .  .  (2)  .  .  .  5  .  .  .  4  .  .  0  .  .  1  .  .  .  43 : 26  .  .  .  12
 
3.  WEST JAM B .  .  .  .  . (1)  .  .  .  5  .  .  .  3  .  .  0  .  .  2  .  .  .  45 : 26  .  .  .  . 9

4.  TJ  BOREK .  .  .  .  .  . (3)  .  .  .  5  .  .  .  3  .  .  0  .  .  5  .  .  .  34 : 15  .  .  .  . 9

5.  DUBENEC .   .  .  .  .   (4)  .  .  .  5  .  .  .  2  .  .  1  .  .  2  .  .  .  25 : 24  .  .  .  . 7
6.  AC  DEMI
  .   .    .  .  . (6)  .  .  .  5  .  .  .  2  .  .  1  .  .  2  .  .  .  23 : 26  .  .  .  . 7

7.  BSKN ČB  .  .  .  .  .  .  (8)  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  0  .  .  4  .  .  .  19 : 58  .  .  .  . 3

8.  INTER ČB   .  .   .  .  .  (7)  .  .  .  5  .  .  .  0  .  .  0  .  .  5  .  .  .  17 : 52  .  .  .  . 0

Nejlepší střelci po 5. kole :   
17 -  Milan Homer (Lions)
14 -  Stanislav Škarda (West J)
11 - 
Daniel Kortiš (Borek), 
10 -  Michal Stropek (West J)
  9 -  V.Gorol (BSKN)
  8 -  J.Martinec (Střelnice)  a  L.Zimandl (West J) 
  7 -  F.Jeřábek (Lions)
  6 - 
D.Mendlík (Střelnice),  S.Šestauber a T.Bejsta (Borek),  D.Trča a L.Koňarik (Dubenec), J.Pacholík (Demi)  a  Mar.Kopecký (Inter)
  5 - 
R.Ždiarský (Střelnice),  V.Rychtář (Lions),  M.Vochozka (West J),  D.Šestauber  (Borek),  J.Špán (Dubenec)  a  K.Malák (Demi)

Obdržené karty po 5. kole :   
bez karet  .   -  Borek,  Inter  a  BSKN
1 ŽK  .  .  .  .  -  West Jam,  Lions  a  Dubenec
2 ŽK  .  .  .  .  -  Demi
2 ŽK a 2 ČK   -  Střelnice

 

6 .   k o l o :  ( 7.  – 11. 10. )

221  23. 9. SH JČU 19:00  STŘELNICE –  BSKN ČB  .  .  28 : 3  .  (13:1)   
Střelnice :  J.Svatoš -
D.Mendlík 6A.Koutník 1 M.Švec,  J.Šilha 3O.Lacko 2,   J.Martinec 7,  V.Kubal 6 R.Ždiarský 3,
BSKN :  R.Minarik - P.Řečikov, J.Pražák, M.Hrbek,
P.Bandy 3, J.Karpíšek, F.Pavlík,
Branky: 1.- Martinec, 2. a 4.- Mendlík, 6.- Lacko, 7.- Martinec, 8.- Kubal, 10.- Mendlík, 16.- Ždiarský a Mendlík 9:0, 18.- Bandy 9:1,  19.- Mendlík a Martinec, 20.- Kubal, 24.- Koutník, 27.- Martinec, 28.- Ždiarský, 29.- Lacko a Šilha, 30.- Mendlík a Kubal, 31.- Ždiarský, 35.- Martinec, 39.- Šilha a Kubal, 42.- Martinec a 43.- Šilha 25:1,  45.- Bandy 25:2,  48.- Martinec a 49.- Kubal 27:2,  50.- Bandy 27:3,
  50.- Kubal 28:3,
Rozh.: T.Peterka (250), V.Korejčík (250)  .  . 
.  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  . 15 div  

222  9. 10. Rudolfov 20:00  WEST J.“B“ –  LIONS "B"  .  .  2 : 11  .  (1:6)   
West J :  O.Šteyer - M.Stropek 2,  S.Škarda,  L.Zimandl,  M.Vochozka ŽK,  F.Toman, M.Novotný,
Lions
J.Kothánek - F.Jeřábek, M.Ješina 2 K.Zatloukal 1,  J.Kališ 1,  J.Sláma 2,  M.Homer 5,
Branky: 3. a 11.- Homer, 16.- Sláma, 17.- Ješina a 19.- Homer 0:5,  19.- Stropek 1:5
20.- Ješina, 27.a 32.- Homer 1:8,  36.- Stropek 2:8,  39.- Zatloukal, 41.- Kališ a 47.- Sláma 2:11,
Rozh.: L.Zabilka (280),
J.Kolář  Š.Hrabčák (260)  .  .  ŽK 1:0  47.- Vochozka  .  .  0 div  

223 10. 10.   Borek  18:30 TJ BOREK - DUBENEC  .  .  .  .  9 : 2   . (6:1)    
Borek : L.Hort - M.Vitha, J.Pokorný 1,  D.Kortiš 2,  D.Šestauber 4,  T.Bejsta 2,

Dubenec :
V.Švík - D.Trča, O.Voráček, R.Kryštůfek, K.Tůma,  L.Waldhauser 2,   J.Špán, J.Janda,
Branky:  1
.- Bejsta 1:0,  4.- Waldhauser 1:1
4.- D.Šestauber, 6.- Kortiš, 8.- Pokorny, 22., 25. a  31.- D.Šestauber a 36.- Bejsta 8:1,  40.- Waldhauser 8:2,  46.- Kortiš 9:2,  
Rozh. : F.Mertl (250), Š.Kotásek (260)  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  5 div.

224  11. 11. Hluboká 18:00  AC DEMI  - INTER  .  .  .  .  .  11 : 1   . (6:0    
Demi : D.Frcal 1 - J.Pacholik 3 J.Dvorak 1, K.Malak 1R.Holler 1,  J.Hrouz,
P.Nechvatal, S.Rejdal 4,  V.David,       
Inter : M.Jelínek -
Mil.Kopecký, Mar.Kopecký 1,  R.Kovalčík, T.Chlad, J.Bareš, I.Zimandl,
Branky
: 4.- Rejdal, 6.- Pacholík, 9.- Rejdal, 19.- Pacholík, 23.-Malák, 24.- Rejdal a 27.- Dvořák 7:0,  30.- Mar.Kopecký
7:1, 34.- Holler, 35.- Rejdal, 38.- Pacholík a 45.- Frcal 11:1,
Rozh . Zloch (360), Škuthan (210)  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  5 div.

T A B U L K A   P O   6.  KOLE  :   
1.  STŘELNICE  .  .  .  .  .  (1)  .  .  .  6  .  .  .  5  .  .  0  .  .  1  .  .  .  65 : 19  .  .  .  15 
2.  SK  LIONS  B   .  .  .  .  (2)  .  .  .  6  .  .  .  5  .  .  0  .  .  1  .  .  .  54 : 28  .  .  .  15

3.  TJ  BOREK .  .  .  .  .  . (4)  .  .  .  6  .  .  .  4  .  .  0  .  .  2  .  .  .  43 : 17  .  .  .  12

4.  AC  DEMI
  .   .    .  .  . (6)  .  .  .  6  .  .  .  3  .  .  1  .  .  2  .  .  .  34 : 27  .  .  .  10

5.  WEST JAM B .  .  .  .  . (3)  .  .  .  6  .  .  .  3  .  .  0  .  .  3  .  .  .  47 : 37  .  .  .  . 9
6.  DUBENEC .   .  .  .  .   (5)  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  1  .  .  3  .  .  .  27 : 33  .  .  .  . 7

7.  BSKN ČB  .  .  .  .  .  .  (7)  .  .  .  6  .  .  .  1  .  .  0  .  .  5  .  .  .  22 : 86  .  .  .  . 3

8.  INTER ČB   .  .   .  .  .  (8)  .  .  .  6  .  .  .  0  .  .  0  .  .  6  .  .  .  18 : 63  .  .  .  . 0

Nejlepší střelci po 6. kole :   
22 -  Milan Homer (Lions)
15 -  Jan Martinec (Střelnice)
14 -  Stanislav Škarda (West J)
13 -  Daniel Kortiš (Borek), 
12 - 
D.Mendlík (Střelnice)  a  M.Stropek (West J) 
  9 -  V.Kubal (Střelnice),  D.ŠestauberJ.Pacholík (Demi) V.Gorol (BSKN)
  8 -  R.Ždiarský (Střelnice), T.Bejsta (Borek)  a  L.Zimandl (West J) 
  7 -  F.Jeřábek (Lions)  a  Mar.Kopecký (Inter)
  6 - 
J.Šilha (Střelnice),  S.Šestauber (Borek),  K.Malák (Demi),  L.Koňarik,  D.Trča a L.Waldhauser (Dubenec)

Obdržené karty po 6. kole :   
bez karet  .   -  Borek,  Inter  a  BSKN
1 ŽK  .  .  .  .  -  Lions  a  Dubenec
2 ŽK  .  .  .  .  -  West Jam  a  Demi
2 ŽK a 2 ČK   -  Střelnice

 

Jarní část začne 10. kolem  v týdnu od  30. března do 3. dubna 2020 a základní část  končí 14. kolem v týdnu od 27. dubna do 1. května 2020,

Play-off  ( 1.- 4. ) a play-out (5.- 8. ) začne 11. května a skončí 5. června 2020.



Rozpis 2. třídy - podzim 2019.doc







» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS