Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency 1. třída

09.09.2019 18:00 - Zbudov, odloženo na 27.9. od 17:45
FC SVP Zbudov - FC Next ČB
09.09.2019 18:00 - Zahájí
FK Zahájí B - SK Lions Velešín
09.09.2019 18:00 - VŠZ - Lions
FC 30 ČB B - Unreal ČB FC
11.09.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam ČB - SK Devianti (Absolut B)

JS Agency KP Jih

21.10.2019 21:00 - SH Hrdějovice
Absolutteam ČB - FK Zahájí
22.10.2019 18:00 - Rudolfov
Best Caffe team - FC 30 ČB
22.10.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast ČB - Dynamo B
23.10.2019 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - TJ HFASC ČB

JS Agency 2. třída

18.09.2019 18:00 - SK Borek, tréninkové
TJ Borek - SK Střelnice ČB
18.09.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - AC Demi Hluboká
20.09.2019 18:00 - Dubenec, tréninkové
RL Dubenec - Inter ČB
20.09.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - BSKN ČB


  

  Rozpis a výsledky 2. třídy - podzim 2019

1. kolo: _ _ 4.9. WEST J.B – INTER . 14:6 (8:3) _ _ 5.9. BOREK – BSKN . 14:1 (5:0) _ _ PA 6.9. Hluboká 18:00 DEMI – STŘELNICE . 6:4 (3:4) _ _ 6.9. DUBENEC > LIONS B . 3:7 (1:3) _ _ _ _ 2. kolo: _ _ 10.9. BSKN – WEST J. B . 1:19 (0:8) _ _ 12.9. BOREK - DEMI . 7:1 (1:1) _ _ 12.9. INTER – LIONS B . 4:9 (2:5) _ _ PA 13.9. DUBENEC - STŘELNICE . odloženo na 27.9. Mráz, Řehoř _ _ _ _ 3. kolo: _ _ ST 18.9. Borek 18:00 BOREK – STŘELNICE . Řehoř, Zloch _ _ ST 18.9. Rudolfov 20:00 WEST J. B – DEMI . Kocina, Zloch _ _ PA 20.9. Dubenec 18:00 DUBENEC – INTER . Řehoř, Mráz _ _ PA 20.9. Velešín 20:00 LIONS B – BSKN . Hrabčák, Tošilová _ _ _ _

Hrací termíny, haly (hřiště) a dresy mužstev

8 -  STŘELNICE      PO 19:00  (SH JČU – umělý povrch )       žluté (modré) / černé / černé

7 -  BSKN                ÚT  17:00  ( NH SKP – umělý povrch )         žluté / žluté / žluté

3 -  WEST JAM „B“ ST 20:00  ( Rudolfov – umělý povrch )      černé / červené / červené

2 -  BOREK             ČT  19:00  ( Borek – tráva )                          bílé ( černé ) / černé / černé

6 -  INTER               ČT  20:00  ( Rudolfov – umělý povrch )      modré / modré / modré

1 -  AC DEMI           PA  18:00  ( ZŠ Hluboká – parkety )           bílé ( béžové ) / černé / modré

5 -  DUBENEC     PA  18:00  ( Dubenec  – tráva )  modročervené (modrožluté)/modré/modré

4 -  SK LIONS „B“  PA  20:00   ( Velešín – umělý povrch)        modré (bílé) / bílé  / bílé

 

Rozpis a výsledky 2. třídy - podzim 2019

1 .   k o l o :  ( 2.  – 6. 9. )    

201  4. 9. Rudolfov 20:00  WEST J.“B“ –  INTER ČB  .  .  14 : 6  .  (8:3)   
West J :  J.Šinko - M.Stropek 5,  S.Škarda 6,  L.Zimandl 1,  M.Vochozka 1,  T.Dvořák 1,
Inter :  M.Jelínek - J.Bareš, J.Bernas 1,  Mil.Kopecký, Mar.Kopecký 4,  I.Zimandl 1,  T.Chlad
Branky: 2.- Škarda 1:0,  8.- Kopecký 1:1,  9.- Stropek a 14.- Škarda 3:1,  16.- Kopecký 3:2,  17.- Stropek,  20.- T.Dvořák,  22.- Stropek a Škarda a 23.- Vochozka 8:2,  24.- Kopecký 8:3,  29.- Škarda a 36.- Stropek 10:3,  39.- Kopecký 10:4
40.- L.Zimandl 11:4 40.- I.Zimandl 11:5,  42.- Stropek, 43. a 45.- Škarda 14:5,  47.- Bernas 14:6,
Rozh.: Zabilka (250), Kocina (250)  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  . 10 div  

202 5. 9.   Borek  18:30   TJ BOREK    -  BSKN ČB  .  .  .  14 : 1   . (5: 0)    
Borek : L.Hort - J.Pokorny 1 , D.Kortis 4 , D.Sestauber 2 , T.Bejsta 3 , S.Sestauber 4 ,

BSKN : R.Minarik - V.Gorol 1 , J.Karpisek , J.Pražák, P.Řečikov, K.Strouhal,

Branky
2.- Bejsta, 4.- Pokorny, 14.- D.Šestauber, 21,.22.a 33.- Kortis, 34.- D.Šestauber, 37. a 38.- S.Šestauber, 39.- Bejsta, 41.- S.Šestauber a 42.- Bejsta 12:0, 48.- Gorol 12 :1, 49.- Kortiš a 50.- S.Šestauber
14:1
Rozh. : Hrabčák (250), Kocina (260). . . . . bez karet  .  .  .  bez diváků

203 6. 9. Hluboká 18:00  AC DEMI    -  STŘELNICE  .  .  .  6 : 4   . (3: 4)     
Demi : D.Frcal - J.Pacholik, J. Spiroch 1 , J.Dvorak, K.Malak 2R.Holler 1 , S.Rejdal, V.David, P.Nechvatal 2 , Střelnice : J Svatoš ČK / 44.- D.Mendlík) - J.Silha, V.Kubal, M.Svec 2J.Martinec 1 , O.Lacko, D.Mendlík 1,

Branky
: 2.- Špiroch a Malak, 6.- Nechvátal 3: 0 , 10.- Svec, 13.- Mendlik, 15.- Svec a 18.- Martinec
3:4 , 39.-Nechvátal, 41.- Holler a 50.-Malák 6:4 ,
Rozh . Zabilka (318) Kotásek (210). .  .  ČK 0:1 44.- J.Svatoš. . .  5 div

204  6. 9. Dubenec 18:00 DUBENEC  >  LIONS "B"  .  .  .  3 : 7   . (1: 3)     
Dubenec : D.Fcal - J.Janda, R.Kryštůfek, M.Voráček, D.Trča 2 , J.Špán 1 ,
Lions : J.Kothánek - F.Jeřábek 2 , J.Schmidtmayer 1 , K Zatloukal, V.Rychtář 1
J. Krenauer, J.Kališ, M.Homer 2 ,

Branky : 19. a 22.- Homer 0: 2, 22.- Trča 1:2 , 25.- Jeřábek 1:3 , 26.- Špán a 36.- Trča 3:3, 41.- Schmidtmayer, 43.- Jeřábek, 47.- Rychtář ve 50.- Homer 3: 7 ,

Rozh.: M.Primus (530), R.Mráz (310). . . . . . bez karet. . . . . . . . 5 div 

 

2 .   k o l o :  ( 9.  – 13. 9. )

205  10. 9. NH SKP 17:00  BSKN  -  WEST J., "B"  .   .  1 : 19 (0: 8)  
BSKN : R.Minarik - P.Recikov, J.Prazak 1 , J.Karpisek, F.Pavlik,

West Jam : .Steyer - D. Benes 1 , S.Skarda 5 , M.Vochozka 2 , L.Zimandl 5 , M.Stropek 5 , J.Fodora 1 ,
Branky
5. a 10.- Stropek, 15.- Zimandl, 17.- Vochozka, 18.- Stropek, 19.- Skarda, 21.- Fodora, 22.- Zimandl, 28.- Skarda, 30.-31.- Zimandl, 33.- Skarda, 37.- Stropek, 38.- Zimandl, 39.- Skarda, 41.- Vochozka, 45.- Benes ve 46. - Stropek 0:18,  48.- Pražák 1:1850.- Škarda 1:19,
Rozh.:
Hrabčák (250), Primus (250)  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  2 div  

206  12. 9.  Borek  .  18:15  TJ BOREK >  AC DEMI  .  .  14 : 1  .  (5: 0)    
Borek : L.Hort - M.Vitha, J.Pokorny, D.Kortis 2,  D.Sestauber 2,  R.Rehanzl, T.Bejsta 1,  S.Sestauber 1,  M.Danda 1,
Demi : D.Frcal - J.Dvořák, R.Holler, J.Hrouz, K.Malák 1,  P.Nechvátal, J.Pacholík, J.Špiroch
Branky:  16.- K.Malák 0:1,  25.- D.Šestauber, 26.- Kortiš, 30.- Bejsta, 31.- S.Šestauber, 35.- D.Šestauber
, 44.- Kortiš a 47.- S.Šestauber
 7:1
Rozh. : Zabilka (250), Zloch Kotásek (250)  bez karet  .  .  .  15 div

207 12. 9. Rudolfov 20:00  INTER ČB   –  LIONS „B“  .  .  X : X  .  (X:X)    
Inter : M.Jelínek - J.Bareš 1,  J.Bernas,  Mar.Kopecký 1, I.Zimandl, Mil.Kopecký, R.Kovalčík 1, T.Chlad 1
Lions : L.Mezník - F.Jeřábek 1V.Rychtář 1,  J.Kališ 1,  K.Krejčí M.Homer 2K Zatloukal 1,  J.Sláma 3,  J. Krenauer,
Branky:  2.- Mar.Kopecký 1:010.- Zatloukal, 11. a 12.- Sláma 1:3, 13.- Bareš 2:3, 16.- Jeřábek a 17.- Homer 2:5, 28.- Chlad 3:5,  28.- Homer,  35.- Rychtář a 38.- Kališ 3:8,  50.- Kovalčík 4:8,  50.- Sláma 4:9,

Rozh. : Kocina (350), Škuthan  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  5 div

PA  13. 9. Dubenec 18:00  DUBENEC  >  STŘELNICE  .  .  ODLOŽENO
Rozh: Mráz, Řehoř    Utkání STK na žádost hostů přeložila na pátek 27.9. od 17:45 h.

 

3 .   k o l o :  ( 16.  – 20. 9. )

ST  18. 9.   Borek    18:00  TJ  BOREK   –  STŘELNICE  .  .  Řehoř, Zloch  

ST  18. 9.  Rudolfov 20:00  WEST J.“B“  –  AC  DEMI  .  .   Kocina, Zloch

PA  20. 9.  Dubenec 18:00  DUBENEC    –  INTER  ČB  .  .  Řehoř, Mráz 

PA   20. 9.  Velešín   20:00  LIONS „B“    –  BSKN  ČB  .  .  Hrabčák, Tošilová

 

4 .   k o l o :  ( 23.  – 27. 9. )

PO  23. 9.  SH JČU   19:00  STŘELNICE –  INTER  ČB.  .  .  Hrabčák, Primus

ÚT  24. 9.   NH SKP  17:00  BSKN  ČB    –  DUBENEC  .  .   Peterka, Korejčík

ČT  26. 9.  Borek       17:45  TJ  BOREK –  WEST J.“B“  .   Škuthan, Kotásek

PA  27. 9. Dubenec 17:45 2.k. DUBENEC > STŘELNICE  .  .  Mráz, Řehoř

PA  27. 9.  Hluboká    18:00  AC  DEMI      –  LIONS „B“   .  . Korejčík, Řehoř

 

5 .   k o l o :  ( 30. 9.  – 4. 10. )

ST     2. 10.   Rudolfov 20:00    WEST J.“B“     –  STŘELNICE

ČT     3. 10.   Rudolfov 20:00    INTER  ČB       –  BSKN  ČB

PA    4. 10.  Dubenec   17:30    DUBENEC       –  AC  DEMI

PA     4. 10.  Velešín     20:00    LIONS „B“       –  TJ  BOREK

6 .   k o l o :  ( 7.  – 11. 10. )

PO    7. 10.  SH JČU     19:00    STŘELNICE    –  BSKN  ČB

ST     9. 10.   Rudolfov  20:00    WEST J.“B“     –  LIONS „B“

ČT  10. 10.   Borek        17:15    TJ  BOREK      –  DUBENEC

PA  11. 10.  Hluboká    18:00    AC DEMI         –  INTER  ČB

7 .   k o l o :  ( 14. – 18. 10. )

ÚT  15. 10.   NH SKP    17:00    BSKN  ČB        -   AC DEMI

ČT  17. 10.   Rudolfov 20:00    INTER  ČB       –  BOREK

PA  18. 10.  Dubenec   17:00    DUBENEC       –  WEST J.“B“

PA   18. 10.  Velešín     20:00    LIONS „B“       –  STŘELNICE

 

8 .   k o l o :  ( 21.  – 25. 10. )

PO  21. 10.  SH JČU  ? 19:00    STŘELNICE    –  AC DEMI

ÚT  22. 10.   NH SKP    17:00    BSKN  ČB        -   TJ  BOREK

ČT  24. 10.  Rudolfov  20:00    INTER  ČB       –  WEST J.“B“

PA  25. 10.  Velešín     20:00    LIONS „B“       >  DUBENEC     PŘEH. POŘAD.

  

9 .   k o l o :  ( 28. 10.  – 1. 11. )                                

PO 28. 10.   SH JČU  19:00  STŘELNICE  >  DUBENEC     PŘEH. POŘAD.

ST  30. 10.   Rudolfov 20:00  WEST J. “B“   - BSKN ČB

PA     1. 11.  Hluboká 18:00    AC  DEMI        >   BOREK         PŘEH. POŘAD.

PA     1. 11.  Velešín   20:00   LIONS „B“    -  INTER BW         

 

 

 

Výsledky 2. třídy - podzim 2019

1 .   k o l o :  ( 2.  – 6. 9. )    

201  4. 9. Rudolfov 20:00  WEST J.“B“ –  INTER ČB  .  .  14 : 6  .  (8:3)   
West J :  J.Šinko - M.Stropek 5,  S.Škarda 6,  L.Zimandl 1,  M.Vochozka 1,  T.Dvořák 1,
Inter :  M.Jelínek - J.Bareš, J.Bernas 1,  Mil.Kopecký, Mar.Kopecký 4,  I.Zimandl 1,  T.Chlad
Branky: 2.- Škarda 1:0,  8.- Kopecký 1:1,  9.- Stropek a 14.- Škarda 3:1,  16.- Kopecký 3:2,  17.- Stropek,  20.- T.Dvořák,  22.- Stropek a Škarda a 23.- Vochozka 8:2,  24.- Kopecký 8:3,  29.- Škarda a 36.- Stropek 10:3,  39.- Kopecký 10:4
40.- L.Zimandl 11:4 40.- I.Zimandl 11:5,  42.- Stropek, 43. a 45.- Škarda 14:5,  47.- Bernas 14:6,
Rozh.: Zabilka (250), Kocina (250)  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  . 10 div  

202 5. 9.   Borek  18:30 TJ BOREK - BSKN ČB . . 14: 1   . (5: 0)    
Borek : L.Hort - J.Pokorny 1 , D.Kortis 4 , D.Sestauber 2 , T.Bejsta 3 , S.Sestauber 4 ,

BSKN : R.Minarik - V.Gorol 1 , J.Karpisek , J.Pražák, P.Řečikov, K.Strouhal,

Branky
2.- Bejsta, 4.- Pokorny, 14.- D.Šestauber, 21,.22.a 33.- Kortis, 34.- D.Šestauber, 37. a 38.- S.Šestauber, 39.- Bejsta, 41.- S.Šestauber a 42.- Bejsta 12:0, 48.- Gorol 12 :1, 49.- Kortiš a 50.- S.Šestauber
14:1
Rozh. : Hrabčák (250), Kocina (260). . . . . bez karet  .  .  .  bez diváků

203 6. 9. Hluboká 18:00  AC DEMI - STŘELNICE  .  .  6: 4   . (3: 4)     
Demi : D.Frcal - J.Pacholik, J. Spiroch 1 , J.Dvorak, K.Malak 2R.Holler 1 , S.Rejdal, V.David, P.Nechvatal 2 , Střelnice : J Svatoš ČK / 44.- D.Mendlík) - J.Silha, V.Kubal, M.Svec 2J.Martinec 1 , O.Lacko, D.Mendlík 1,

Branky
: 2.- Špiroch a Malak, 6.- Nechvátal 3: 0 , 10.- Svec, 13.- Mendlik, 15.- Svec a 18.- Martinec
3:4 , 39.-Nechvátal, 41.- Holler a 50.-Malák 6:4 ,
Rozh . Zabilka (318) Kotásek (210). .  .  ČK 0:1 44.- J.Svatoš. . .  5 div

204  6. 9. Dubenec 18:00 DUBENEC > LIONS "B"  .  3: 7   . (1: 3)     
Dubenec : D.Fcal - J.Janda, R.Kryštůfek, M.Voráček, D.Trča 2 , J.Špán 1 ,
Lions : J.Kothánek - F.Jeřábek 2 , J.Schmidtmayer 1 , K Zatloukal, V.Rychtář 1
J. Krenauer, J.Kališ, M.Homer 2 ,

Branky : 19. a 22.- Homer 0: 2, 22.- Trča 1:2 , 25.- Jeřábek 1:3 , 26.- Špán a 36.- Trča 3:3, 41.- Schmidtmayer, 43.- Jeřábek, 47.- Rychtář ve 50.- Homer 3: 7 ,

Rozh.: M.Primus (530), R.Mráz (310). . . . . . bez karet. . . . . . . . 5 div 

 

2 .   k o l o :  ( 9.  – 13. 9. )

205 10. 9. NH SKP 17:00  BSKN - WEST J., "B"    . .   .  1: 19 (0: 8)     
BSKN : R.Minarik - P.Recikov, J.Prazak 1 , J.Karpisek, F.Pavlik,

West Jam : O.Steyer - D. Benes 1 , S.Skarda 5 , M.Vochozka 2 , L.Zimandl 5 , M.Stropek 5 , J.Fodora 1 ,
Branky
5. a 10.- Stropek, 15.- Zimandl, 17.- Vochozka, 18.- Stropek, 19.- Skarda, 21.- Fodora, 22.- Zimandl, 28.- Skarda, 30.-31.- Zimandl, 33.- Skarda, 37.- Stropek, 38.- Zimandl, 39.- Skarda, 41.- Vochozka, 45.- Benes ve 46. - Stropek 0:18,  48.- Pražák 1:1850.- Škarda 1:19,
Rozh.:
Hrabčák (250), Primus (250)  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  . 2 div     

206  12. 9.  Borek  .  18:15  TJ BOREK >  AC DEMI  .  .  14 : 1  .  (5: 0)    
Borek : L.Hort - M.Vitha, J.Pokorny, D.Kortis 2,  D.Sestauber 2,  R.Rehanzl, T.Bejsta 1,  S.Sestauber 1,  M.Danda 1,
Demi : D.Frcal - J.Dvořák, R.Holler, J.Hrouz, K.Malák 1,  P.Nechvátal, J.Pacholík, J.Špiroch
Branky:  16.- K.Malák 0:1,  25.- D.Šestauber, 26.- Kortiš, 30.- Bejsta, 31.- S.Šestauber, 35.- D.Šestauber
, 44.- Kortiš a 47.- S.Šestauber
 7:1
Rozh. : Zabilka (250), Zloch Kotásek (250)  bez karet  .  .  .  15 div

207 12. 9. Rudolfov 20:00  INTER ČB   –  LIONS „B“  .  .  X : X  .  (X:X)    
Inter : M.Jelínek - J.Bareš 1,  J.Bernas,  Mar.Kopecký 1, I.Zimandl, Mil.Kopecký, R.Kovalčík 1, T.Chlad 1
Lions : L.Mezník - F.Jeřábek 1V.Rychtář 1,  J.Kališ 1,  K.Krejčí M.Homer 2K Zatloukal 1,  J.Sláma 3,  J. Krenauer,
Branky:  2.- Mar.Kopecký 1:010.- Zatloukal, 11. a 12.- Sláma 1:3, 13.- Bareš 2:3, 16.- Jeřábek a 17.- Homer 2:5, 28.- Chlad 3:5,  28.- Homer,  35.- Rychtář a 38.- Kališ 3:8,  50.- Kovalčík 4:8,  50.- Sláma 4:9,

Rozh. : Kocina (350), Škuthan  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  5 div

PA  13. 9. Dubenec 18:00  DUBENEC  >  STŘELNICE  .  .  ODLOŽENO
Rozh: Mráz, Řehoř    Utkání STK na žádost hostů přeložila na pátek 27.9. od 17:45 h.

 



Rozpis 2. třídy - podzim 2019.doc







» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS