Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency KP Jih

Přestávka

KP Jih play-off

Přestávka

KP Jih play-out

Přestávka

JS Agency 1. třída

06.05.2019 18:00 - Slávia VŠZ
FC 30 ČB B - FC Rebels/Borek
07.05.2019 19:00 - Zahájí
FK Zahájí B - SK Lions Velešín
09.05.2019 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - West Jam ČB
09.05.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Tex-Color - SVP Zbudov/ Best Caffee

1. třída play-off

20.05.2019 18:00 - Slávie VŠZ, tréninkové
FC 30 ČB B - SVP Zbudov/ Best Caffee
23.05.2019 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - FK Zahájí B
29.05.2019 17:30 - Zahájí
FK Zahájí B - SK Devianti (Absolut B)
30.05.2019 17:00 - Zbudov
SVP Zbudov/ Best Caffee - FC 30 ČB B

1. třída play-out

17.05.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - West Jam ČB
20.05.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Rebels/Borek - FC Tex-Color
29.05.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam ČB - SK Lions Velešín
30.05.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Tex-Color - FC Rebels/Borek

JS Agency 2. třída

06.05.2019 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Střelnice ČB - RL Dubenec
08.05.2019 20:00 - SH Rudolfov
West Jam CB B - SK Lions Velešín B
09.05.2019 20:00 - SH Rudolfov
Inter ČB - Unreal ČB FC
10.05.2019 18:00 - ZŠ Hluboká
AC Demi Hluboká - TJ Borek/Rebels

2. třída play-off

20.05.2019 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - SK Lions Velešín B
22.05.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - SK Střelnice ČB
24.05.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - Unreal ČB FC
30.05.2019 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Střelnice ČB - West Jam CB B

2. třída play-out

23.05.2019 19:00 - SK Borek, tréninkové
TJ Borek/Rebels - AC Demi Hluboká
24.05.2019 18:00 - Dubenec, tréninkové
RL Dubenec - Inter ČB
30.05.2019 20:00 - Rudolfov
Inter ČB - RL Dubenec
31.05.2019 18:00 - ZŠ Hluboká n./Vlt.
AC Demi Hluboká - TJ Borek/Rebels


Po čtvrtstoletí na další Gambrinus Cup

Letní turnaj ve futsalu FIFA v Českých Budějovicích má za sebou už čtvrt století a patří mezi nejstarší v celé ČR! V sobotu 22. června 2019 se uskuteční 26. ročník. Přihlásit se může i váš tým, startovat mohou i neregistrovaná mužstva. Hraje se o ceny od Gambrinusu, vítěz získá sud piva (50 l).

17.05.2019 | Zobrazit celý článek »

Semifinále play-off 1.třídy

 
17.05.2019
20.5. FC 30 B – ZBUDOV . 7:1 (2:0) _ _ ČT 23.5. SH JČU 19:00 DEVIANTI – ZAHÁJÍ B . T.Peterka, F.Zloch _ _ ST 29.5. Zahájí 18:00 ZAHÁJÍ B – DEVIANTI . J.Řehoř, M.Primus _ _ ČT 30.5. Zbudov 17:00 ZBUDOV – FC 30 B . R.Mráz, P.Ždych _ _ _ _ Více »

nic

Semifinále play-out 1.třídy

 
16.05.2019
17.5. LIONS – WEST JAM . 2:5 (2:3) _ _ 20. 5. REBELS – TEX-COLOR . 8:7 (2:2) _ _ ST 29.5. Rudolfov 20:00 WEST JAM – LIONS . T.Peterka, M.Primus _ _ ČT 30.5. SH JČU 20:00 TEX-COL. – REBELS . Š.Hrabčák, L.Zabilka _ _ _ _ Více »

nic

Semifinále play-off 2. třídy

 
15.05.2019
20.5. UNREAL – LIONS B . 8:1 (1:1) _ _ 22.5. WEST J. B – STŘELNICE . 6:3 (1:2) _ _ PA 24.5. Velešín 20:00 LIONS „B“ – UNREAL . M.Primus, K.Tošilová _ _ ČT 30.5. SH JČU 19:00 STŘELNICE – WEST J. B . Š.Hrabčák, L.Zabilka _ _ _ _ Více »

nic

Semifinále play-out 2.třídy

 
15.05.2019
ČT 23.5. Borek 19:00 BOREK – DEMI . V.Korejčík, P.Ždych _ _ PA 24.5. Dubenec 18:00 DUBENEC – INTER . J.Řehoř, Š.Hrabčák _ _ ČT 30.5. Rudolfov 20:00 INTER – DUBENEC . P.Kocina, V.Korejčík _ _ PA 31.5. Hluboká 18:00 DEMI – BOREK . Zloch, Š.Kotásek _ _ _ _ Více »

nic

Český pohár futsalu - jihočeský kraj

 
14.05.2019
1. kolo: _ 8.4. LIONS VELEŠÍN - ABSOLUT TEAM ČB . 3 : 11 . (1:5) _ _ 2.5. BOREK - WEST JAM ČB . 5 : 5 . (1:2) pen. 1:2 _ _ _ _ 2. kolo: _ 15.5. WEST JAM - ABSOLUT TEAM . 4 : 13 . (1:5) _ _ _ _ JIHOČESKÉ KRAJSKÉ FINÁLE : ABSOLUT TEAM - DYNAMO PCO . se musí odehrát do 11. září 2019.Více »

nic

Starší články »

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS