Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor - play-off

Přestávka

Krajský přebor - play-out

Přestávka

Okresní přebor

10.06.2024 18:00 - VŠZ, tráva
FC 30 ČB - FC NEXT ČB
10.06.2024 18:00 - Zahájí, tráva
FK ZAHÁJÍ B - ELEMENT FC
10.06.2024 18:00 - Dubenec, tréninkové, tráva
RL DUBENEC - AC DEMI Hluboká
10.06.2024 19:00 - Borek, tréninkové, tráva
TJ BOREK - INTER ČB
10.06.2024 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK STŘELNICE ČB - WEST JAM ČB
14.06.2024 18:00 - ZŠ Hluboká, dohránka 20. kola
AC DEMI Hluboká - FC NEXT ČB

Krajský přebor

Přestávka


Vyberte sezónu

Okresní přebor


Herní kolo
1234567891011121314151617
1819202122


Střelci

PořadíHráčKlubBranky
1Tengl TomášFC 30 ČB67
2Slavík JakubFK ZAHÁJÍ B52
3Muranaka DanyloSK LIONS VELEŠÍN B39
4Stropek MichalWEST JAM ČB38
5Bouchal PetrFC 30 ČB34
6Dvořák TomášWEST JAM ČB34
7Konopa PatrikELEMENT FC32
8Maňhal MartinFK ZAHÁJÍ B30
9Trča DominikRL DUBENEC30
10Strapek MichalSK LIONS VELEŠÍN B28
11Kopecký MarekINTER ČB26
12Hosnedl MatějRL DUBENEC25
13Ďurica MilanFC NEXT ČB24
14Šestauber DavidTJ BOREK23
15Žmolík DušanFC 30 ČB23
16Chmátal RadekFC NEXT ČB22
17Škarda StanislavWEST JAM ČB21
18Kalina ŠimonELEMENT FC21
19Mareš JiříFK ZAHÁJÍ B21
20Moudrý JosefAC DEMI Hluboká20
21Trachta JiříAC DEMI Hluboká20
22Jindrle KarelTJ BOREK20
23Syrovátka MiroslavFC NEXT ČB19
24Zevl JakubELEMENT FC18
25Mendlík DavidSK STŘELNICE ČB17
26Fiala VítTJ BOREK17
27Kubeš JanFC NEXT ČB17
28Horák MilanFC NEXT ČB17
29Svatoš JiříSK STŘELNICE ČB16
30Fűrst MatějFK ZAHÁJÍ B15
31Malák KarelAC DEMI Hluboká15
32Král JaroslavELEMENT FC14
33Bláha PatrikINTER ČB14
34Zimandl LukášWEST JAM ČB14
35Le PetrFC NEXT ČB13
36Lacko OndřejSK STŘELNICE ČB12
37Kaše PetrFC NEXT ČB12
38Červený PatrikELEMENT FC12
39Vančura JanRL DUBENEC12
40Rožboud StanislavFC 30 ČB12
41Gondek JakubSK LIONS VELEŠÍN B11
42Špán JiříRL DUBENEC11
43Hezoučký PavelRL DUBENEC11
44Brana PavloSK LIONS VELEŠÍN B11
45Ponec LukášFK ZAHÁJÍ B11
46Jelínek DanielELEMENT FC11
47Čermák JanELEMENT FC10
48Přibyl DavidFC 30 ČB10
49Holler RomanAC DEMI Hluboká10
50Lhoták PetrFC NEXT ČB9
51Koňarik LukášRL DUBENEC9
52Kubal ViktorSK STŘELNICE ČB8
53Křiváček JakubFC NEXT ČB8
54Rudolf MichalWEST JAM ČB8
55Hlávka OndřejELEMENT FC8
56Švec MiroslavSK STŘELNICE ČB8
57Urbánek DavidINTER ČB8
58David VáclavAC DEMI Hluboká8
59VO SON RomanAC DEMI Hluboká8
60Vít TomášTJ BOREK7
61Hryhoruk IvanSK LIONS VELEŠÍN B7
62Ždiarský RenéSK STŘELNICE ČB7
63Čermák MatyášELEMENT FC7
64Dědina FilipELEMENT FC7
65Bejsta TomášTJ BOREK7
66Kortus Pavel st.FC 30 ČB6
67Šauer MiroslavFC NEXT ČB6
68Šťastný MiroslavFK ZAHÁJÍ B6
69Záveský FilipINTER ČB6
70Skála JanRL DUBENEC6
71Kazík TomášFK ZAHÁJÍ B6
72Danda MiroslavTJ BOREK6
73Šilha JiříSK STŘELNICE ČB6
74Zoch JanAC DEMI Hluboká6
75Nittl LukášSK LIONS VELEŠÍN B5
76Dolejšek VáclavWEST JAM ČB5
77Meškan JanSK STŘELNICE ČB5
78Vazač ŠtěpánRL DUBENEC5
79Fodora JakubWEST JAM ČB5
80Žulevič MarošTJ BOREK5
81Severa JanSK LIONS VELEŠÍN B5
82Šimoník MilanELEMENT FC5
83Michálek MatyášELEMENT FC5
84Šíma MartinFK ZAHÁJÍ B4
85Staněk MilanFC NEXT ČB4
86Hromádka LeošRL DUBENEC4
87Toman RomanFC NEXT ČB4
88Kolár DavidTJ BOREK4
89Krejčí KarelSK LIONS VELEŠÍN B4
90Pokorný JanTJ BOREK4
91Rýpar ZbyněkFC 30 ČB4
92Maňhal JakubFK ZAHÁJÍ B4
93Sodomka MiroslavWEST JAM ČB4
94Pavlík MarekRL DUBENEC4
95Plos MichalSK LIONS VELEŠÍN B4
96Švec VáclavSK LIONS VELEŠÍN B4
97Čejka JindřichFK ZAHÁJÍ B3
98Dvořák JanAC DEMI Hluboká3
99Shevchenko YuriiSK LIONS VELEŠÍN B3
100Širhal DavidSK STŘELNICE ČB3
101Kopecký MilanINTER ČB3
102Havelec MiroslavFC 30 ČB3
103Martinec JanSK STŘELNICE ČB3
104Roudnický FilipELEMENT FC3
105Voloshynenko VolodymyrSK LIONS VELEŠÍN B3
106Pecka TomášFC 30 ČB3
107Štumbauer PetrSK STŘELNICE ČB2
108Málek ZbyněkINTER ČB2
109Švík VlastimilFK ZAHÁJÍ B2
110Kolár JakubTJ BOREK2
111Bareš JosefINTER ČB2
112Mašát DavidTJ BOREK2
113Sagula MarošSK LIONS VELEŠÍN B2
114Kočer DanielFC 30 ČB2
115Binter LukášSK STŘELNICE ČB2
116The Hung NguyenAC DEMI Hluboká2
117Jusufi PavelELEMENT FC2
118Ouška FilipSK STŘELNICE ČB2
119Rehanzl RadekTJ BOREK2
120Kokrment DavidELEMENT FC2
121Bláha TomášELEMENT FC1
122Gondek TomášSK LIONS VELEŠÍN B1
123Švec DanielSK LIONS VELEŠÍN B1
124Kozubal VolodymyrSK LIONS VELEŠÍN B1
125Rejdal StanislavAC DEMI Hluboká1
126Bastl LiborELEMENT FC1
127Hrouz JiříAC DEMI Hluboká1
128Matoušek AlešFC 30 ČB1
129Zrun SebastianFK ZAHÁJÍ B1
130Novotný FilipINTER ČB1
131Kotlas MiroslavTJ BOREK1
132Slezák MartinTJ BOREK1
133Sobolík PatrikELEMENT FC1
134Hejníček LukášFC 30 ČB1
135Petricsko PéterSK LIONS VELEŠÍN B1
136Chlad TomášINTER ČB1
137Pekař KamilRL DUBENEC1
138Němeček VlastimilFK ZAHÁJÍ B1
139Kejšar MarekSK LIONS VELEŠÍN B1
140Tomka MilanWEST JAM ČB1
141Hoang Trong NgiaINTER ČB1
142Kubal JanSK STŘELNICE ČB1
143Panský OndřejSK LIONS VELEŠÍN B1
144Plíhal OndřejINTER ČB1
145Vácha ZbyněkSK STŘELNICE ČB1
146Janda JaroslavRL DUBENEC1
147Vochozka MichalWEST JAM ČB1
148Mrvík ZbyněkFC 30 ČB1
149Kuráž JiříRL DUBENEC1




Partneři










© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS