Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor - play-off

Přestávka

Krajský přebor - play-out

Přestávka

Okresní přebor

20.05.2024 18:00 - VŠZ, tráva
FC 30 ČB - SK STŘELNICE ČB
20.05.2024 18:00 - Dubenec, tréninkové, tráva
RL DUBENEC - FK ZAHÁJÍ B
20.05.2024 20:00 - SH Hrdějovice
WEST JAM ČB - ELEMENT FC
23.05.2024 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
FC NEXT ČB - INTER ČB
24.05.2024 00:00 - Velešín ODLOŽENO na 7.6.
SK LIONS VELEŠÍN B - AC DEMI Hluboká

Krajský přebor

Přestávka


Vyberte sezónu

Okresní přebor


Herní kolo
1234567891011121314151617
1819202122


Střelci

PořadíHráčKlubBranky
1Tengl TomášFC 30 ČB64
2Slavík JakubFK ZAHÁJÍ B52
3Muranaka DanyloSK LIONS VELEŠÍN B32
4Konopa PatrikELEMENT FC31
5Trča DominikRL DUBENEC30
6Stropek MichalWEST JAM ČB30
7Maňhal MartinFK ZAHÁJÍ B29
8Bouchal PetrFC 30 ČB29
9Dvořák TomášWEST JAM ČB26
10Strapek MichalSK LIONS VELEŠÍN B24
11Žmolík DušanFC 30 ČB23
12Kalina ŠimonELEMENT FC20
13Mareš JiříFK ZAHÁJÍ B20
14Kopecký MarekINTER ČB20
15Syrovátka MiroslavFC NEXT ČB19
16Šestauber DavidTJ BOREK19
17Hosnedl MatějRL DUBENEC18
18Trachta JiříAC DEMI Hluboká18
19Škarda StanislavWEST JAM ČB17
20Fiala VítTJ BOREK17
21Zevl JakubELEMENT FC16
22Ďurica MilanFC NEXT ČB16
23Moudrý JosefAC DEMI Hluboká16
24Fűrst MatějFK ZAHÁJÍ B15
25Kubeš JanFC NEXT ČB15
26Chmátal RadekFC NEXT ČB15
27Horák MilanFC NEXT ČB15
28Král JaroslavELEMENT FC14
29Bláha PatrikINTER ČB14
30Le PetrFC NEXT ČB13
31Mendlík DavidSK STŘELNICE ČB12
32Vančura JanRL DUBENEC12
33Svatoš JiříSK STŘELNICE ČB12
34Jindrle KarelTJ BOREK12
35Ponec LukášFK ZAHÁJÍ B11
36Rožboud StanislavFC 30 ČB11
37Lacko OndřejSK STŘELNICE ČB11
38Gondek JakubSK LIONS VELEŠÍN B10
39Přibyl DavidFC 30 ČB10
40Červený PatrikELEMENT FC10
41Jelínek DanielELEMENT FC10
42Malák KarelAC DEMI Hluboká10
43Špán JiříRL DUBENEC9
44Kaše PetrFC NEXT ČB9
45Hezoučký PavelRL DUBENEC9
46Koňarik LukášRL DUBENEC9
47Zimandl LukášWEST JAM ČB9
48Čermák JanELEMENT FC8
49Brana PavloSK LIONS VELEŠÍN B8
50Lhoták PetrFC NEXT ČB8
51Rudolf MichalWEST JAM ČB8
52Hlávka OndřejELEMENT FC8
53Vít TomášTJ BOREK7
54Dědina FilipELEMENT FC7
55Švec MiroslavSK STŘELNICE ČB7
56Bejsta TomášTJ BOREK7
57Urbánek DavidINTER ČB7
58Kortus Pavel st.FC 30 ČB6
59Ždiarský RenéSK STŘELNICE ČB6
60Čermák MatyášELEMENT FC6
61Křiváček JakubFC NEXT ČB6
62Holler RomanAC DEMI Hluboká6
63Kazík TomášFK ZAHÁJÍ B6
64David VáclavAC DEMI Hluboká6
65Meškan JanSK STŘELNICE ČB5
66Šauer MiroslavFC NEXT ČB5
67Šimoník MilanELEMENT FC5
68Šilha JiříSK STŘELNICE ČB5
69VO SON RomanAC DEMI Hluboká5
70Šíma MartinFK ZAHÁJÍ B4
71Hryhoruk IvanSK LIONS VELEŠÍN B4
72Kubal ViktorSK STŘELNICE ČB4
73Šťastný MiroslavFK ZAHÁJÍ B4
74Toman RomanFC NEXT ČB4
75Záveský FilipINTER ČB4
76Krejčí KarelSK LIONS VELEŠÍN B4
77Skála JanRL DUBENEC4
78Pokorný JanTJ BOREK4
79Rýpar ZbyněkFC 30 ČB4
80Danda MiroslavTJ BOREK4
81Maňhal JakubFK ZAHÁJÍ B4
82Pavlík MarekRL DUBENEC4
83Plos MichalSK LIONS VELEŠÍN B4
84Michálek MatyášELEMENT FC4
85Švec VáclavSK LIONS VELEŠÍN B4
86Dolejšek VáclavWEST JAM ČB3
87Širhal DavidSK STŘELNICE ČB3
88Vazač ŠtěpánRL DUBENEC3
89Žulevič MarošTJ BOREK3
90Havelec MiroslavFC 30 ČB3
91Severa JanSK LIONS VELEŠÍN B3
92Roudnický FilipELEMENT FC3
93Sodomka MiroslavWEST JAM ČB3
94Voloshynenko VolodymyrSK LIONS VELEŠÍN B3
95Zoch JanAC DEMI Hluboká3
96Čejka JindřichFK ZAHÁJÍ B3
97Nittl LukášSK LIONS VELEŠÍN B3
98Dvořák JanAC DEMI Hluboká3
99Shevchenko YuriiSK LIONS VELEŠÍN B3
100Bareš JosefINTER ČB2
101Kopecký MilanINTER ČB2
102Staněk MilanFC NEXT ČB2
103Sagula MarošSK LIONS VELEŠÍN B2
104Kočer DanielFC 30 ČB2
105Fodora JakubWEST JAM ČB2
106Binter LukášSK STŘELNICE ČB2
107Kolár DavidTJ BOREK2
108The Hung NguyenAC DEMI Hluboká2
109Jusufi PavelELEMENT FC2
110Ouška FilipSK STŘELNICE ČB2
111Rehanzl RadekTJ BOREK2
112Kokrment DavidELEMENT FC2
113Štumbauer PetrSK STŘELNICE ČB2
114Švík VlastimilFK ZAHÁJÍ B1
115Švec DanielSK LIONS VELEŠÍN B1
116Kozubal VolodymyrSK LIONS VELEŠÍN B1
117Rejdal StanislavAC DEMI Hluboká1
118Kolár JakubTJ BOREK1
119Matoušek AlešFC 30 ČB1
120Hrouz JiříAC DEMI Hluboká1
121Mašát DavidTJ BOREK1
122Zrun SebastianFK ZAHÁJÍ B1
123Novotný FilipINTER ČB1
124Kotlas MiroslavTJ BOREK1
125Slezák MartinTJ BOREK1
126Hejníček LukášFC 30 ČB1
127Petricsko PéterSK LIONS VELEŠÍN B1
128Chlad TomášINTER ČB1
129Kejšar MarekSK LIONS VELEŠÍN B1
130Němeček VlastimilFK ZAHÁJÍ B1
131Tomka MilanWEST JAM ČB1
132Hoang Trong NgiaINTER ČB1
133Martinec JanSK STŘELNICE ČB1
134Kubal JanSK STŘELNICE ČB1
135Panský OndřejSK LIONS VELEŠÍN B1
136Plíhal OndřejINTER ČB1
137Vácha ZbyněkSK STŘELNICE ČB1
138Janda JaroslavRL DUBENEC1
139Vochozka MichalWEST JAM ČB1
140Mrvík ZbyněkFC 30 ČB1
141Kuráž JiříRL DUBENEC1
142Bláha TomášELEMENT FC1
143Málek ZbyněkINTER ČB1
144Gondek TomášSK LIONS VELEŠÍN B1




Partneři










© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS