Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

29.11.2020 20:30 - SH Týn n./Vlt.
ELBH Týn nad Vltavou - Dynamo PCO B
01.12.2020 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast Lišov - TJ HFASC ČB
02.12.2020 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - A1 team Zbudov
03.12.2020 20:30 - SH JČU, Na Sádkách ČB
SK Devianti (Absolut B) - FK Zahájí

1. třída

28.10.2020 20:00 - Rudolfov - Odloženo na jaro
West Jam ČB - FC 30 ČB
29.10.2020 20:00 - SH JČU, Odloženo na jaro
FC Next ČB - A1 team Zbudov B
30.10.2020 19:00 - SOŠE Velešín - Odloženo na jaro
SK Lions Velešín - FK Zahájí B

2. třída

Přestávka


Vyberte sezónu

1. třída


Herní kolo
1234567891011121314


Střelci

PořadíHráčKlubBranky
1Bouchal PetrFC 30 ČB16
2Le PetrFC Next ČB14
3Slavík JakubFK Zahájí B13
4Hofmann LukášUnreal ČB FC9
5Kubeš JanFC Next ČB8
6Maňhal MartinFK Zahájí B8
7Škarda StanislavWest Jam ČB7
8Chmátal RadekFC Next ČB7
9Dvořák TomášWest Jam ČB6
10Kocina MartinA1 team Zbudov B5
11Kortus Pavel ml.FC 30 ČB5
12Vaněk DanielFC 30 ČB5
13Přibyl DavidFC 30 ČB4
14Růžička DavidA1 team Zbudov B4
15Kocina PetrA1 team Zbudov B4
16Fux Pavel ml.A1 team Zbudov B4
17Kortus Pavel st.FC 30 ČB3
18Zimandl LukášWest Jam ČB3
19Daniel FrantišekUnreal ČB FC3
20Fűrst MatějFK Zahájí B3
21Hájek DavidFK Zahájí B3
22Kaše PetrFC Next ČB3
23Ješina MiroslavSK Lions Velešín3
24Pavlík MarekUnreal ČB FC3
25Lefan MilošSK Lions Velešín3
26Pecha DavidUnreal ČB FC2
27Fux Pavel st.A1 team Zbudov B2
28Trousil RadekFC Next ČB2
29Kocina MichalA1 team Zbudov B2
30Pokorný LiborUnreal ČB FC2
31Vochozka MichalWest Jam ČB2
32Švík VlastimilFK Zahájí B2
33Mrvík ZbyněkFC 30 ČB2
34Vazač PetrWest Jam ČB2
35Kejšar MarekSK Lions Velešín2
36Maňhal JakubFK Zahájí B2
37Sládek MarekUnreal ČB FC2
38Rudolf MichalWest Jam ČB2
39Sukdol JiříA1 team Zbudov B2
40Ponec LukášFK Zahájí B2
41Kazík TomášFK Zahájí B2
42Gondek TomášSK Lions Velešín1
43Fodora JakubWest Jam ČB1
44Šťastný MiroslavFK Zahájí B1
45Pecha TomášUnreal ČB FC1
46Zatloukal KarelSK Lions Velešín1
47Havelec MiroslavFC 30 ČB1
48Carda JanSK Lions Velešín1
49Severa JanSK Lions Velešín1
50Krčín JanSK Lions Velešín1
51Šehič AdmirA1 team Zbudov B1
52Dvořák JanFK Zahájí B1
53Kališ JanSK Lions Velešín1
54Brom JaroslavFK Zahájí B1
55Bláha PatrikUnreal ČB FC1
56Šauer MiroslavFC Next ČB1




Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS