Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

27.01.2020 21:00 - SH Hrdějovice
Absolutteam ČB - Dynamo PCO B
28.01.2020 18:00 - Rudolfov
Best Caffe team - ELBH Týn nad Vltavou
28.01.2020 21:00 - SH Hrdějovice
FC 30 ČB - Grey Space team ČB
29.01.2020 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - SK Vaplast Lišov
29.01.2020 20:30 - SH Týn n/Vlt.
FK Zahájí - TJ HFASC ČB
30.01.2020 21:00 - Hrdějovice odložené utkání 11. kola
Absolutteam ČB - FC 30 ČB

1. třída

30.03.2020 18:00 - VŠZ
FC 30 ČB B - FC SVP Zbudov
30.03.2020 18:00 - Zahájí
FK Zahájí B - Unreal ČB FC
01.04.2020 20:00 -
West Jam ČB - SK Lions Velešín
02.04.2020 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Next ČB - SK Devianti (Absolut B)

2. třída

30.03.2020 18:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Střelnice ČB - TJ Borek
31.03.2020 17:00 - NH SKP ČB
BSKN ČB - SK Lions Velešín B
02.04.2020 20:00 - Rudolfov
Inter ČB - RL Dubenec
03.04.2020 18:00 - ZŠ Hluboká n./Vlt.
AC Demi Hluboká - West Jam CB B


Vyberte sezónu

2. třída


Herní kolo
1234567891011121314


Tabulka

PořadíTeamZápasůVýherRemízProherSkóreBody
1SK Lions Velešín B980176:3624
2SK Střelnice ČB970287:3021
3West Jam CB B960388:4518
4TJ Borek960364:2718
5AC Demi Hluboká951352:3516
6RL Dubenec921638:597
7BSKN ČB910826:1283
8Inter ČB900926:970


Tabulka podzim

PořadíTeamZápasůVýherRemízProherSkóreBody
1SK Lions Velešín B980176:3624
2SK Střelnice ČB970287:3021
3West Jam CB B960388:4518
4TJ Borek960364:2718
5AC Demi Hluboká951352:3516
6RL Dubenec921638:597
7BSKN ČB910826:1283
8Inter ČB900926:970


Tabulka jaro

PořadíTeamZápasůVýherRemízProherSkóreBody
1AC Demi Hluboká00000:00
2BSKN ČB00000:00
3Inter ČB00000:00
4RL Dubenec00000:00
5SK Lions Velešín B00000:00
6SK Střelnice ČB00000:00
7TJ Borek00000:00
8West Jam CB B00000:00


Tabulka doma

PořadíTeamZápasůVýherRemízProherSkóreBody
1SK Lions Velešín B550043:1915
2SK Střelnice ČB440059:1012
3TJ Borek540138:1112
4AC Demi Hluboká440028:1312
5West Jam CB B530249:329
6RL Dubenec511324:274
7Inter ČB400414:390
8BSKN ČB40047:440


Tabulka venku

PořadíTeamZápasůVýherRemízProherSkóreBody
1West Jam CB B430139:139
2SK Lions Velešín B430133:179
3SK Střelnice ČB530228:209
4TJ Borek420226:166
5AC Demi Hluboká511324:224
6RL Dubenec410314:323
7BSKN ČB510419:843
8Inter ČB500512:580




Partneři












© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS