Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency KP Jih

Přestávka

KP Jih play-off

Přestávka

KP Jih play-out

Přestávka

JS Agency 1. třída

Přestávka

1. třída play-off

03.06.2019 18:00 - VŠZ o 1. místo
FC 30 ČB B - SK Devianti (Absolut B)
05.06.2019 18:00 - Zahájí - o 3. místo
FK Zahájí B - SVP Zbudov/ Best Caffee
13.06.2019 17:00 - Zbudov - o 3. místo
SVP Zbudov/ Best Caffee - FK Zahájí B
13.06.2019 19:00 - SH JČU - o 1. místo
SK Devianti (Absolut B) - FC 30 ČB B

1. třída play-out

03.06.2019 20:00 - SH JČU - o 7. místo
FC Rebels/Borek - West Jam ČB
07.06.2019 20:00 - Velešín - o 5. místo
SK Lions Velešín - FC Tex-Color
12.06.2019 20:00 - Rudolfov o 7. místo
West Jam ČB - FC Rebels/Borek
13.06.2019 20:00 - SH JČU - o 5. místo
FC Tex-Color - SK Lions Velešín

JS Agency 2. třída

Přestávka

2. třída play-off

05.06.2019 20:00 - Rudolfov o 1. místo nedohráno
West Jam CB B - Unreal ČB FC
06.06.2019 19:00 - SH JČU - o 3. místo
SK Střelnice ČB - SK Lions Velešín B
10.06.2019 19:00 - SH JČU - o 1. místo
Unreal ČB FC - West Jam CB B
14.06.2019 20:00 - Velešín - o 3. místo
SK Lions Velešín B - SK Střelnice ČB

2. třída play-out

06.06.2019 18:00 - Borek - o 5. místo
TJ Borek/Rebels - RL Dubenec
06.06.2019 20:00 - Rudolfov o 7. místo
Inter ČB - AC Demi Hluboká
14.06.2019 18:00 - Hluboká - o 7. místo
AC Demi Hluboká - Inter ČB
14.06.2019 18:00 - Dubenec - o 5. místo
RL Dubenec - TJ Borek/Rebels


  

  Kontakty na okresní rozhodčí 2016-17

 

   SEZNAM  A  ADRESÁŘ  ROZHODČÍCH  PRO  PODZIM  2016
rozhodčí  ID může nemůže telefon e-mail adresa
Ambrožová Hana 75101552     774 832 751 hanaambry@email.cz 373 48  Dívčice 84
Cepák František 61080217     733 769 381   373 05  ČB, Dubenská
Dvořák  Tomáš 88110076 mimo Rebels služby 725 632 998 14titi@seznam.cz 370 01  ČB, Lipenská 30
Hrabčák Štefan 52030030 mimo Borek B   777 994 849 hrabcaks@volny.cz 373 67  Borek,  Dlouhá 273 
Korejčík Václav 57100206 mimo Kohouty   777 258 714 v.korejcik@seznam.cz 370 05  Č.Budějovice, M.Chlajna
Kotásek Štěpán 89082123     721 802 242 skotasek1@seznam.cz 370 01  ČB Nám.Př.Otak. II
Mráz Roman 78031711     602 716 923 roman.mraz@eon.cz 389 01  Vodňany
Návesník Pavel 47110032     607 705 395 janabrandler@seznam.cz 373 71  Rudolfov, Jivno 5
Peterka Tomáš 80050513 mimo Gong Víkendy a tréninky 608 147 627 tomik.peterka@seznam.cz 370 01  Č.Budějovice, Zeyerova
Primus Miroslav 47080039     608 562 625 m.primus@seznam.cz 373 16  Dobrá Voda,  U Domova důchodců 29
Průcha Michal 74020894     608 870 510 pruchamich@seznam.cz 382 03  Křemže, Chlum
Řehoř Jan 73070385     607 651 815 rehorh@seznam.cz 373 41  Hluboká n/Vlt.  Masarykova
Švejda  Zdeněk 82121516     776 242 447 zdenek.svejda@seznam.cz 370 05  ČB  M.Chlajna 17
Tošilová Květa 81060154     728 248 698 kvetatosilova@seznam.cz              Velešín
Zabilka Luboš 78050910     777 788 403 L.Zabilka@seznam.cz 370 04  Č. Budějovice,  J.Haška 15
Ždych Pavel 69100624 mimo HFASC při odpolední 777 887 307 pavel.zdychu@seznam.cz 370 04  Č. Budějovice, Pekárenská 


Adresář rozhodčích 2016 podzim.pdf


Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS