Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor - play-off

Přestávka

Krajský přebor - play-out

Přestávka

Okresní přebor

20.05.2024 18:00 - VŠZ, tráva
FC 30 ČB - SK STŘELNICE ČB
20.05.2024 18:00 - Dubenec, tréninkové, tráva
RL DUBENEC - FK ZAHÁJÍ B
20.05.2024 20:00 - SH Hrdějovice
WEST JAM ČB - ELEMENT FC
23.05.2024 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
FC NEXT ČB - INTER ČB
24.05.2024 00:00 - Velešín ODLOŽENO na 7.6.
SK LIONS VELEŠÍN B - AC DEMI Hluboká

Krajský přebor

Přestávka


  

  Nadstavba play-off a play-out JčKP

KONEČNÉ ZÁPASY O UMÍSTĚNÍ: Finále 8.3. ELBH - PCO 3:10 (1:2), . . o 3. místo 27.2. HFASC - DEVIANTI . 2:8 (0:4) . . . . o 5. místo: 13.3. A1 - VAPLAST . 2:7 (0:5) . . o 7.místo: 1.3. . ZAHÁJÍ - KOHOUTI . 10:5 (5:1) . . . .

S E M I F I N Á L E : 

Play off

K61  13. 2.  SKP   20:00    HFASC    –  PCO  .  .  .  .  .  .  .  3 : 10  .  (3:4)
HFASC :  R.Mendlík - J.Vlček, T.Peterka, M.Peterka, J.Bartoš, M.Tejko 2
J.Schönbauer 1,
PCO :  E.Jasenský - P.Benát 3,  R.Pouzar 1,  J.Hrbáč 1,  M.Jasanský 3,  O.Hačka 1,  J.Hric 1,
Branky: 3´ Tejko a 4´
Schönbauer 2:0,  6´ Pouzar a 10´ Jasanský 2:2,  14´ Tejko 3:2,  16´ Hrbáč a Benát, 35´ Hačka, 37´ a 41´ Jasanský, 47´ Hric, 48´ a 49´ Benát 3:10,
Rozh.: J.Škuthan 350, ŠH  P.Kocina 410,  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  20 div

ST 15.2. Týn n./Vl.    20:30 off   ELBH   –   DEVIANTI  .  .  11 : 4   .  (3:1)
ELBH :  Pav.Vařil - J.Král 1,,J.Meidl 1,  M.Račák 1,  L.Odehal, Pat.Vařil 2,  L.Mravec
2,  V.Dobal 4,
Devianti : P.Kříž - F.Mertl 2,  R.Mertl, P.Janeček,  M.Ďurica 1,  M.Horák,  J.Dědina 1,
Branky: 12 a '15´ Dobal
2:0,  17´ F.Mertl 2:1,  19´  Pat.Vařil 3:1,  27´ Dědina 3:2, 29´ Dobal,  31,Mravec, 34.ˇ Račák, 35´ Meidl, 38´ Mravec, 40´ Dobal´ a 43ˇ Král 10:2, 47´ Ďurica 10:3,  50´ Pat.Vařil 11:3,  50´ F.Mertl 11:4,
Rozh.: L.Zabilka 310, T.Peterka 680,  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  40 div.

Play out

K71 13. 2. Hrdějovice 20:10 VAPLAST  – KOHOUTI  .  .  .  .  3 : 3  .  (  0:0)
Vaplast :  M.Bartizal - J.Boháč 1,  L.Burda, D.Mlýnek, L.Pechoč 1,  F.Lošek 1,  M.Werner,
Kohouti :  M.Škaroupka - L.Bohatý, J.Svatoš 1,  T.Havel, P.Václavík 1,  J.Koutský 1,  M.Hazmuka, L.Niedl, F.Hajný,
Branky: 32´ Lošek a 35´ Pechoč 2:0,  40´ Svatoš a 42´ Václavík 2:2,  43´ Boháč 3:2,  45´ Koutský 3:3,
Rozh.: RG  F.Mertl 400, M.Primus 440,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  ? div

K72  19. 2.  Týn  20:30    ZAHÁJÍ    –  A1 ČB  .  .  .  .  .  .  10 : 9  .  (4:4)
Zahájí :  J.Čejka - J.Slavík 6,  M.Maňhal, J.Mareš, M.Fürst 3,  J.Zrun 1,  J.Vlk,
A1 :  J.Šindelář - P.Kocina 2,  J.Janů 1,  L.Řepa 1,  T.Dvořák 4,  J.Polesný 1,  Mich.Kocina

Branky: 4´ Dvořák 0:1,  7´ Fürst 1:1,  9´ Janů a 10´ P.Kocina 1:3,  17´ a 22´ Slavík 3:3,  22´ Řepa 3:4,  24´ Fürst 4:4,  28´ a 29´ Dvořák 4:6,  31´ Zrun, 32´, 34´, 35´ a  40´ Slavík 9:6,  41´ Dvořák 9:7,  45´ Fürst 10:7,  46´ P.Kocina a 49´ Polesný 10:9,
Rozh.: J.Ovčáček 610, N.Dimitrov 310,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

 O D V E T Y  :    19. -  24.  Února

Play off

K63  20. 2.  SKP   21:00    PCO    –  HFASC  .  .  .  .  .  .  6 : 5  .  (3:1)
PCO :  O.Hačka - R.Pouzar, P.Benát 2,  T.Pecka, J.Hrbáč 1,  J.Hric 2,  M.Jasanský 1,
HFASC :  R.Mendlík - J.Vlček, T.Peterka, M.Peterka, M.Tejko 2,  J.Rubick 1,  J.Bartoš 2,
Branky: 7´ Hric a 11´ Benát 2:0,  19´ Tejko 2:1,  21´ Benát 3:1,  27´ Bartoš 3:2,  29´ Hrbáč, 30´ Jasanský a 36´ Hric 6:2,  37´ Tejko, 39´ Bartoš a 41´ Rubick 6:5,
Rozh.: J.Škuthan 350, N.Dimitrov 350,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  ? div

K64  23. 2.  JČU   20:30    DEVIANTI  –  ELBH  .  .  .  .  .  .  .  .  0 : 5  .  kontumace pro ELBH
Devianti :  zápas pro nízký počet hráčů v čase 16:00 odřekli

Play out

K73  20. 2.  SKP  20:00   KOHOUTI    –  VAPLAST  .  .  .  .  1 : 3  .  (0:1)
Kohouti :  M.Škaroupka - L.Bohatý 1,  J.Svatoš, J.Mandík, F.Hajný, P.Václavík, M.Hazmuka, L.Niedl, J.Koutský
Vaplast :  M.Bartizal - J.Boháč, L.Burda, J.Kándl 2,  D.Mlýnek 1,  J.Koritar, L.Pechoč, M.Werner
Branky: 15´Mlýnek 0:1,  L.Bohatý 1:1,  43´ a 45´ Kándl 1:3,
Rozh.: J.Škuthan 350, N.Dimitrov 350, 
.  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .    .  .  .  10 div

K74 PO 27. 2. Hrdějovice 20:10  A1 ČB    –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  7 : 6  .  (5:4)
A1 :  J.Šindelář - P.Kocina 1,  M.Kocina 4,  L.Řepa, J.Janů 1,  J.Tomaško, F.Adler 1,
Zahájí :  J.Čejka - J.Vlk ŽK,  M.Maňhal 1,  J.Zrun 1,  J.Mareš 1,  M.Fürst 1,  S.Zrun 2,
Branky: 3´ Janů, 5´ a 6´ M.Kocina a 8´ Adler 4:0,  10´ J.Zrun, 11´ Fürst a 13´ Mareš 4:3,  17´ M.Kocina 5:3,  18´ Maňhal a 32´ S.Zrun 5:5,  35´ M.Kocina a 38´ M.Kocina 7:5,  43´ S.Zrun 7:6,
Rozh.: V.Korejčík 310, F.Zloch 460,  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  40´ Vlk  .  .  .  .  10 div

o  3.  místo :
K65  27. 2.  SKP 20:00  HFASC  –  DEVIANTI  .  .  .  .  .  .  .  .  2 : 8  .  (0:4)
HFASC :  R.Mendlík - J.Vlček 1,  J.Rubick, A.Sypal, J.Bartoš ŽK,  T.Peterka, M.Peterka 1,  M.Tejko, J.Schönbauer, L.Hromádka,
Devianti :  P.Sobolík 1 -  L.Hofmann, P.Janoušek 2,  M.Staněk 1,  M.Ďurica 1,  M.Horák, J.Čermák 2,  J.Řepa 1,
Branky: 9´ Sobolík, 14´ Staněk, 19´ a 21´ Janeček a 27´ Řepa 0:5,  30´ M.Petetrka 1:5,  32´ Ďurica, 42´ a 46´ Čermák 1:8,  50´ Vlček 2:8,
Rozh.: L.Zabilka 350, R.Granec 350,  ,  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  15´ Bartoš  .  .  .  .  .  ? div

o  7.  místo :
K75  1. 3.  Týn 20:30  ZAHÁJÍ –  KOHOUTI  .  .  .  .  10 : 5  .  (5:1)
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal 1,  J.Mareš 4,  J.Zrun 1,  S.Zrun, M.Fürst 4,  M.Šíma,
Kohouti :  M.Škaroupka - J.Svatoš 3,  P.Václavík, S.Škarda 1,  M.Hazmuka 1,  L.Niedl, J.Koutský,

Branky: 6´ a 7´ Fürst 2:0,  8´ Svatoš 2:1,  14´ Mareš, 19´ J.Zrun a Mareš 5:1,  26´ Svatoš a 28´ Hazmuka 5:3,  30´ Fürst 6:3,  32´ Škarda 6:4,  38´ Fürst, 40´ Mareš, 41´ Maňhal a 44´ Mareš 10:4,  50´ Svatoš 10:5,
Rozh.: P.Kocina 710, Š.Kocina 310,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

 

F I N Á L E : 

K66  8. 3.  Týn  20:30    E L B H    –  P C O  .  .  .  .  3 : 10  .  (1:2)
ELBH :  Pav.Vařil - L.Odehnalo, Pat.Vařil, J.Krák 1,  F.Kamaryt, J.Brom 2,  V.Dobal
PCO :  T.Lerch - R.Pouzar 1,  P.Benát 3,  T.Pecka 2,  M.Jasanský 1,  J.Hric 2,  J.Hrbáč 1,
Branky: 4´ Král 1:0,  14´ Hrbáč, 22´ Benát, 27´ Pecka, 29´ Jasanský, 31´ Hric, 33´ Pecka, 35´ Benát, 38´ Hric a 40´ Benát 1:9,  42´ a 47´ Brom 3:9,  50´ Pouzar 3:10,
Rozh.: F.Mertl 310, P.Ždych 680,  .  .  .  .  .  . bez karet  .  .  .  .  .  .  50 div


K67 NE 12. 3.  Z R U Š E N O  . P C O  -  E L B H   R.: Granec, Škuthan

o  5.  místo :

K76  13. 3.  Hrdějovice 20:10  A1 ČB   –  VAPLAST  .  .  .  .  2 : 7  .  (0:5)
A1 :  J.Šindelář - P.Kocina, Mart.Kocina 1,  Mich.Kocina 1,  J.Janů, F.Adler, L.Řepa
Vaplast :  M.Bartizal - J.Boháč, J.Kándl, D.Mlýnek, L.Pechoč, P.Holba, M.Žoček
Branky: 6´ Kándl, 11´ a 20´ Mlýnek, 23´Kándl a 24´Mlýnek 0:5,  38´ Mar.Kocina a 39´ Mich.Kocina 2:5,  46´ Pechoč a 50´ Boháč 2:7,
Rozh.: Dimitrov 410, Primus 440,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  10 div

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

K6X  X. X.  XX   XX:XX    XXX    –  XXX  .  .  .  .  X : X  .  (X:X)
XXX :  XX
XXX :  XX
Branky: XX
Rozh.: XX,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

 



Nadstavba.pdf





Vaše jméno
E-mail
Komentář
 « Zpět «

Partneři










© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS