Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

29.11.2020 20:30 - SH Týn n./Vlt.
ELBH Týn nad Vltavou - Dynamo PCO B
01.12.2020 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast Lišov - TJ HFASC ČB
02.12.2020 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - A1 team Zbudov
03.12.2020 20:30 - SH JČU, Na Sádkách ČB
SK Devianti (Absolut B) - FK Zahájí

1. třída

28.10.2020 20:00 - Rudolfov - Odloženo na jaro
West Jam ČB - FC 30 ČB
29.10.2020 20:00 - SH JČU, Odloženo na jaro
FC Next ČB - A1 team Zbudov B
30.10.2020 19:00 - SOŠE Velešín - Odloženo na jaro
SK Lions Velešín - FK Zahájí B

2. třída

Přestávka


  

  Krajské kolo Českého poháru

ČTVRTFINÁLE : _ 16.7.GREY SPACE ČB - ORANGE SHEEP PI - 4:6 (2:3) _ _ 13.8. SVĚŽÍCI ŽĎÁR – FC DYNAMO PCO ČB 0:9 (0:4) _ _ 13.8. CHELSEA FANS PI - BEST CAFFE ČB 8:1 (3:1) _ _ 13.8. PANTERS BECHYNĚ - ABSOLUT TEAM Č.DUB 4:9 (0:9) _ _ _ _ semifinále: _ _ 27.8. CHELSEA FANS PI - DYNAMO PCO ČB 3:5 (0:1) _ _ 1.9. Obl.H Písek 20:45 _ ORANGE SHEEP PI - ABSOLUT TEAM . 2:3 (0:3) _ _ _ _ 15. 9. SH Loko ČB 20:00 ABSOLUT - DYNAMO PCO ČB . 2 : 4 (1:2) _ _ _ _

Jihočeské kolo Českého poháru futsalu 2020

R O Z P I S   A   V Ý S L E D K Y   Z Á P A S Ů :

1. kolo :             

ÚT 23.6. Rudolfov 19:00  LIONS VELEŠÍN  –  BEST CAFFE TEAM  .  4 : 9 . (2:4)
Lions :  L.Mezník - M.Homer 1,  M.Ješina 1,  J.Kališ 1,  K.Krejčí, V.Rychtář, K.Zatloukal 1,
Best C. :  F.Dřevojan - F.Adler 1,  P.Fux, M.Kocina 6,  P.Kocina 1,  J.Polesný, A.Šehič 1,  J.Veselý,
Branky: 2x14.- M.Kocina 0:2,  18.- Homer 1:2,  20.- M.Kocina a 21.- Adler 1:4,  25.- Kališ 3:3,  26.- P.Kocina,  40. a 41.- M.Kocina 2:7,  46.- Zatloukal 3:7,  48.- M.Kocina a 50.- A.Šehič 3:9,  50.- Ješina 4:9,
Rozh.:  T.Peterka, Š.Hrabčák,  .  .  .  .  .  bez karet 

ČT 25.6. SH JČU 20:00  FC  NEXT  ČB  –  GREY SPACE TEAM  .  .  2 : 6 . (1:1)
Next :  J.Tomášek - M.Šauer, R.Chmátal, P.Le 1, J.Křiváček ŽK, P.Kaše, J.Kubeš 1,  R.Trousil,
Gr.Space. :  D.Vávra - M.Cimerhanzl 1,  M.Jiran 2,  D.Šťastný, J.Vranovský 3,  M.Štěpánek, M.Lindák, L.Kočí,
Branky: 8.- Kubeš 1:0,  17.- Jiran a 28.- Cimerhanzl 1:2,  30.- Le 2:2,  35., 37. a 39.- Vranovský  a 43.- Jiran 2:6,
Rozh.:  M.Primus, P.Ždych,  .  .  .  ŽK 1:0  19.- Křiváček

PA  26.6.  Borek   18:30  TJ  BOREK  –  PANTERS  BECHYNĚ  .  .  7 : 13  .  (1:7)
Borek :  L.Hort 1 - J.Pokorný, DKortiš 3, D.Šestauber 2, R.Rehanzl, S.Šestauber,  M.Danda, vlastní 1,
Panters :  V.Vanýsek vl. - J.Kortan, T.Pich 5,  O.Souček 2,  V.Šťástka 2, R.Šťastný, V.Antl 1,  L.Anděl, K.Susmilich 3,
Branky: 5.- Antl 0:1,  8.- Kortiš 1:1,  12.- Šťástka, 13. a 20,- Souček, 20,- Šťástka, 21.- Susmilich  23., 33, a 35.- Pich 1:9,  35. a 38.- D.Šestauber 3:9,  40.- Susmilich 3:10,  43.- vlastní Vanýsek a 44.- Kortiš 5:10,  45.- Pich 5:11, 47.- Kortiš 6:11,  48.- Susmilich a 49.- Pich 6:13,  50.- Hort 7:13,
Rozh.:  L.Zabilka, V.Korejčík,  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  10 diváků 

PO 29.6.  SH JČU  19:00  STŘELNICE ČB  –  SK SVĚŽÍCI ŽĎÁR  .  .  3 : 6 . (0:2)
Střelnice :  Z.Vácha - M.Švec, D.Medlík, J.Svatoš 1, V.Kubal, O.Lacko, R.Ždiárský 1,
Svěž.Žďár :  P.Kosík - V.Horník 1+ŽK,  M.Plic 1,  L.Ruczkowski 2,  T.Tichava, J.Mikulenka 1,  M.Hojdekr, F.Lusk, P.Sládek 1,  L.Reidinger,
Branky: 11.- Plic a 12.- Ruczkowski 0:2,  32.- Žďiárský a Svatoš 2:2,  30.- Horník 2:3,  36. Žďiárský 3:3,  44.- Mikulenka, 46.- Ruczkowski a 48.- Sládek 3:6,
Rozh.:  P.Kocina, J.Škuthan,  .  .  .  ŽK 0:1  16.- Horník  .  .  .  20 diváků 

 

Čtvrtfinále :    do   23. srpna  2020         

ČT 16.7. Hrdějovice 19:00 GREY SPACE ČB ORANGE SHEEP PI  .  4 : 6 . (2:3)
Gr.Space. :  D.Vávra - J.Vranovský,  M.Dudáček 1, M.Cimerhanzl 2, L.Kočí 1,
Orange Sh. :  M.Drábek - L.Blovský,  S.Hosnedl 3, T.Hnídek 2+ŽK,  M.KLas, A.Brožík, O.Prokopius, P.Hoštička, J.Kinkor, D.Čejka 1,  P.Šindelář,
Branky: 4. a 8.- Hnídek 0:2,  14.- Dudáček a 16.- Kočí 2:2,  20., 26. a 27.- Hosnedl  a 34.- Čejka 2:6,  42. a 49.- Cimerhanzl 4:6,
Rozh.:  Š.Hrabčák, P.Kocina,  .  .  .  ŽK 0:1  36.- Hnídek  .  .  20 diváků                    

ČT 13.8. Písek 18:00  SVĚŽÍCI  ŽĎÁR –  FC DYNAMO PCO  .  .  0 : 9  .  (0:4)
Svěž.Žďár :  P.Kosík - V.Horník ŽK,  M.Plic, L.Ruczkowski, T.Tichava, J.Mikulenka, M.Hojdekr, F.Lusk, P.Sládek, M.Hadáček, L.Reidinger, J.Komín ŽK,
Dynamo :  Š.Beránek - R.Pouzar 4,  P.Benát 2,  M.Sláma 1,  M.Jasanský 2,  D.Hric, J.Hrbáč, D.Pícha
Branky: 3.- Benát, 8., 10. a 24.- Pouzar, 30.- Jasanský, 31.- Sláma, 42.- Benát, 44.- Jasanský a 47.- Pouzar 0:9,
Rozh.:  Kaštánek,Štěrba,  .  .  .  ŽK 2:0  37.- Komín a 43.- Horník  .  .  .  95 diváků

ČT 13.8. Písek 19:00  CHELSEA  FANS  PI –  BEST CAFFE TEAM ČB . 8 : 1 . (3:1)
Chelsea :  L.Hošna - M.Polívka, F.Šťastný, S.Šteier 4,  R.Šitner, J.Šácha, T.Hora, A.Procházka 1,  M.Grobár 2,
Best C. :  J.Šindelář - P.Kocina, J.Polesný, A.Šehič, S.Janič, J.Kocán, K.Rolník, J.Tomaško 1,
Branky:5.- Šteier a 6.- Grobár 2:0,  8.- Tomaško 2:1,  9., 28. a 29- Šteier, 34.- Procházka, 40.- vlastní a 47.- Grobár 8:1,
Rozh.:  J.Matyš, Z.Štěrba,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  90 div.

B1  ČT 13.8. Písek 20:00  PANTERS BECHYNĚ   ABSOLUT TEAM ČB  .  4 : 9  .  (0:7)
Panters :  V.Vanýsek - J.Kortan, J.Stejskal, D.Dumbrovský 1+ŽK,  L.Anděl 1,  T.Pich, O.Souček 1,  D.Římánek 1,  V.Šťástka, V.Antl
Absolut :  P.Kříž - P.Pasecký 1,  J.Sova, Z.Kuna, C.Novotný, M.Staněk, M.Ďurica 1,  V.Kadlec 2+ŽK, R.Staněk 4+ŽK,
Branky: 4.- Ďurica, 7.- Pasecký, 9.- R.Staněk, 13.- Kadlec, 15.-R.Staněk, 21.- Kadlec a 23,- R.Staněk 0:7, 30.- Dumbrovský a 34.- Římánek 2:7,  45.- Novotný 2:8,  48.- Souček 3:8,  50.- R.Staněk 3:9,  50.- Anděl 4:9,
Rozh.:  Kaštánek, Trnavský,  .  ŽK 1:2 - 19.- Dumbrovský - 31.- R.Staněk a 44.- Kadlec  .  60 diváků

 

Semifinále :          do 6. září  2020

Čt  27. 8.  Písek  20:15  CHELSEA  FANS  PI  –  FC DYNAMO PCO   . 3 : 5 . (0:1)
Chelsea :  A.Kubišta - M.Polívka, F.Šťastný 1, J.Šácha, A.Procházka, R.Šitner,S.Šteier, M.Grobár 2, T.Hora,
Dynamo :  Š.Beránek - Š.Prokeš 1,  R.Pouzar, P.Benát 1,  M.Jasanský 1,  D.Hric 2,  J.Hrbáč, D.Pícha
Branky:8.- Hric, 28.- Prokeš, 29 - Benát, 33.- Hric a 41.- Jasanský 0:5, 45.- Šťastný, 46. a 49.- Grobár 3:5,
Rozh.: Z.Štěrba, J.Matyš,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  190 div.

Út  1. 9.  Písek  20:45  ORANGE SHEEP PI  –  ABSOLUT TEAM   .  2 : 3 . (0:3)
Orange Sh. :  M.Drábek - L.Blovský,  S.Hosnedl, O.Prokopius, T.Hnídek 1,  D.Čejka, P.Hronek, J.Kinkor, P.Šindelář, A.Brožík, D.Václavík, J.Sigmund 1,  P.Šindelář
Absolut :  P.Kříž - J.Kovačičín, C.Novotný, M.Vít, M.Ďurica 1,  P.Pasecký 1,  J.Sova, F.Benhák, K.Pícha 1,
Branky: 1.- Ďurica,  11.- Pasecký a 20.- Pícha 0:3, 33.- Hnídek  a 43.- Sigmund 2:3,
Rozh.:  L.Kaštánek, Z.Štěrba,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  90 div

 

F i n á l e  :                      

15. 9.  SH Loko ČB . TJ SLOVAN ČERNÝ DUB (ABSOLUT TEAM)  –  FC DYNAMO PCO ČB   .   2 : 4 . (1:2)
Č.Dub:  P.Kříž - Z.Kuna, C.Novotný, J.Sova, F.Benhák,M.Ďurica 1,  P.Janeček,  V.Kadlec 1,
Dynamo :  E.Jasenský (26.- D.Pícha) - R.Pouzar, P.Benát, M.Kalousek 1,  Š.Prokeš 1,  M.Jasanský, J.Hric 1,  D.Hric 1,  J.Hrbáč,
Branky:  12.- Kadlec 1:0,  14.- D.Hric, 18.- Kalousek, 33.- J.Hric a 37.- Prokeš 1:4,  44.- Ďurica 2:4,
Rozh.: L.Zabilka, T.Peterka,                            bez karet                               60 div.

 

 

A D R E S Á Ř   T Ý M Ů :

A -  ABSOLUT TEAM Č.B.     Radim Staněk,      720 543 252,    saky.rs7@gmail.com

B -  DYNAMO PCO ČB           Radim Pouzar,      776 304 962,  pouzi16@centrum.cz

C -  CHELSEA FANS PI            Milan Brat,            777 144 489,   brat.milan@seznam.cz

D -  SK ORANGE SHEEP PI    Adam Brožík,        775 432 956,   brozik@honestatres.cz

E -  TJ  BOREK                        Tomáš Bejsta,      777 974 984,  bejstik1@seznam.cz

F -  STŘELNICE  ČB             René  Ždiarský,       725 415 270,   zre@post.cz

G -  SK LIONS VELEŠÍN          Karel Krejčí,         721 222 686,   krejci.karel@email.cz

H -  FC NEXT ČB              Ladislav Štěpánek,     605 215 178,   lstepanek-koupelny@seznam.cz

I  -  PANTERS F.C. BECHYNĚ Zdeněk Vanýsek,  792 260 088,   zdenek.vanysek@seznam.cz

J -  SK  SVĚŽÍCI ŽĎÁR            Pavel Kosík,        732 937 198,   kosik.pavel@centrum.cz

K - BEST CAFFE TEAM  ČB         Petr Kocina,    602 222 813,   kocina@email.cz

L - GREY SPACE TEAM ČB  Claudio Costa Silva, 721 136 414;   Claudio.Costa.e.Silva@seznam.cz




Vaše jméno
E-mail
Komentář
 « Zpět «

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS