Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

03.03.2020 18:00 - Rudolfov
Best Caffe team - FK Zahájí
03.03.2020 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast Lišov - TJ HFASC ČB
04.03.2020 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - FC 30 ČB
04.03.2020 20:30 - SH Týn nad Vltavou
ELBH Týn nad Vltavou - Dynamo PCO B
05.03.2020 21:00 - SH Hrdějovice
Grey Space team ČB - Absolutteam ČB

1. třída

27.04.2020 18:00 - Zbudov
FC SVP Zbudov - FK Zahájí B
27.04.2020 18:00 - VŠZ
FC 30 ČB B - SK Lions Velešín
30.04.2020 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - Unreal ČB FC
30.04.2020 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Next ČB - West Jam ČB

2. třída

27.04.2020 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Střelnice ČB - SK Lions Velešín B
29.04.2020 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - RL Dubenec
30.04.2020 19:00 - SK Borek, tréninkové
TJ Borek - Inter ČB
01.05.2020 18:00 - ZŠ Hluboká n./Vlt.
AC Demi Hluboká - BSKN ČB


  

  Rozpis 2. třídy - jaro 2020

Utkání 10. a 11. kola jsou odložena na květnové termíny. O případném odložení dalších kol se rozhodne operativně podle vývoje v naší republice _ _ _ _

Rozpis jarní části 2. třídy  sezóny 2019/20       17. 3. 2020

Hrací termíny, haly (hřiště) a dresy mužstev :   

8 -  STŘELNICE      PO  19:00      (SH JČU – umělý povrch )          žluté (modré) / černé / černé

7 -  BSKN                 ÚT  17:00      ( NH SKP – umělý povrch )         žluté / žluté / žluté

3 -  WEST JAM „B“   ST  20:00      ( Rudolfov – umělý povrch )      černé / červené / červené

2 -  BOREK            ČT  19:00      ( Borek – tráva )                   bílé ( černé ) / černé / černé

6 -  INTER ČB           ČT  20:00      ( Rudolfov – umělý povrch )      modré / modré / modré

1 -  AC DEMI        PA  18:00      ( ZŠ Hluboká – parkety )         bílé ( béžové ) / černé / modré

5 -  DUBENEC     PA  18:00      ( Dubenec  – tráva )  modročervené (modrožluté)/modré/modré

4 -  SK LIONS „B“      PA 20:00      ( Velešín – umělý povrch)           modré (bílé) / bílé  / bílé

 

Utkaní 10. a 11. kola jsou odložena na květnové termíny.

O případném odložení dalších kol a o formě či zrušení play-off a play-out se rozhodne operativně podle vývoje karantzény v naší republice. 

Změny jsou již možné jen podle propozic nebo zásahem vyšší moci.

 

12 .   k o l o :  ( 13.  – 17. 4. 2020 )

PO    13. 4.  SH JČU  19:00  STŘELNICE  –  WEST J.“B“

ČT    16. 4.  NH SKP  17:00  BSKN  ČB     –  INTER  ČB

ČT    16. 4.  Borek      19:00  TJ  BOREK   –  LIONS“B“

PA    17. 4.  Hluboká  18:00  AC  DEMI      –  DUBENEC

 

13 .   k o l o :   ( 20.  – 24. 4. )

ÚT  21. 4.  NH SKP  17:00  BSKN ČB     STŘELNICE

ČT  23. 4.  Rudolfov 20:00  INTER ČB   –  AC DEMI

PA  24. 4.  Dubenec 18:00  DUBENEC  –  TJ  BOREK

PA  24. 4.  Velešín    20:00  LIONS „B“ –  WEST J.“B“

 

14 .   k o l o :  ( 27. 4.  – 1. 5. )

PO  27. 4. SH JČU  19:00  STŘELNICE  –  LIONS „B“ 

ST   29. 4. Rudolfov 20:00  WEST J.“B“     –  DUBENEC

ČT   30. 4. Borek      19:00  TJ  BOREK      –  INTER  ČB

PA    1. 5.  Hluboká  18:00  AC DEMI         –  BSKN  ČB

 

10 .   k o l o :  ( 4. – 8. 5. )

PO  4. 5.  SH JČU   19:00    STŘELNICE  –  TJ BOREK

ÚT  5. 5.   NH SKP  17:00    BSKN  ČB     –  LIONS „B“               

ČT  7. 5.  Rudolfov  20:00    INTER  ČB     –  DUBENEC  

PA  8. 5.   Hluboká  18:00    AC  DEMI   –  WEST JAM „B“

 

11 .   k o l o :  ( 11. - 15. 5. )                                                                               

ST  13. 5.  Rudolfov 20:00    WEST J.“B"  –  TJ  BOREK

ČT  14. 5.  Rudolfov 20:00    INTER  ČB    –  STŘELNICE 

PA  15. 5.  Dubenec 18:00    DUBENEC    –  BSKN  ČB

PA  15. 5.  Velešín    20:00    LIONS „B“   –  AC  DEMI

 



Rozpis 2. třídy A - jaro 2020.doc





Vaše jméno
E-mail
Komentář
 « Zpět «

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS