V přílohách jsou pracovní rozpisy KP a tříd v poslední verzi pro losovací aktiv.
Rozpis tříd - podzim 2019/20 PRACOVNÍ NÁVRH 20. 9.
Hrací termíny, haly (hřiště) a dresy mužstev :
2 - ZBUDOV/BestC. PO 18:00 ( Zbudov – tráva ) žluté/černé/žluté (bílé/bílé/bílé)
6 - ZAHÁJÍ „B“ PO 18:00 ( Zahájí – tráva ) bílé / černé / černé
8 - FC 30 „B“ PO 18:00 ( VŠZ – tráva ) černé/černé/černé (modré/modré/bílé)
8 - STŘELNICE PO 19:00 (SH JČU – umělý povrch ) žluté (modré) / černé / černé
5 - UNREAL FC PO 20:30 ( SH JČU – umělý povrch ) lososová (modré) / černé / bílé
7 - BSKN ÚT 17:00 ( NH SKP – umělý povrch )
7 - WEST JAM ST 20:00 ( Rudolfov – umělý povrch ) modré / žluté / modré
3 - WEST JAM „B“ ST 20:00 ( Rudolfov – umělý povrch ) černé / červené / červené
2 - TJ BOREK ČT 19:00 ( Borek – tráva ) bílé ( černé ) / černé / černé
3 - DEVIANTI ČT 19:30 ( SH JČU – umělý povrch ) starorůžová (bílé) / černé / černé
1 - NEXT ČB ČT 20:30 ( SH JČU – umělý povrch ) bílé / černé / černé
6 - INTER ČT 20:00 ( Rudolfov – umělý povrch ) modré / modré / modré
1 - AC DEMI PA 18:00 ( ZŠ Hluboká – parkety ) bílé ( béžové ) / černé / modré
5 - DUBENEC PA 18:00 ( Dubenec – tráva ) modročervené (modrožluté)/modré/modré
4 - SK LIONS PA 19:00 ( Velešín – umělý povrch) bílé (červené) / bílé / bílé
4 - SK LIONS „B“ PA 20:00 ( Velešín – umělý povrch) modré (bílé) / bílé / bílé
1 . k o l o : ( 2. – 6. 9. )
1 PO 2. 9. VŠZ 18:00 FC 30 „B“ > NEXT ČB PŘEHOZENÉ POŘADATELSTVÍ
1 PO 2. 9. Zbudov 18:00 ZBUDOV – WEST JAM
1 PO 2. 9. Zahájí 18:00 ZAHÁJÍ „B“ > DEVIANTI PŘEHOZENÉ POŘADATELSTVÍ
1 PO 2. 9. SH JČU 20:30 UNREAL ČB > SK LIONS PŘEHOZENÉ POŘADATELSTVÍ
2 ST 4. 9. Rudolfov 20:00 WEST J.“B“ – INTER ČB
2 ČT 5. 9. Borek 18:30 TJ BOREK – BSKN ČB
2 PA 6. 9. Hluboká 18:00 AC DEMI – STŘELNICE
2 PA 6. 9. Dubenec 18:00 DUBENEC > LIONS „B“ PŘEHOZENÉ POŘADATELSTVÍ
2 . k o l o : ( 9. – 13. 9. )
1 PO 9. 9. VŠZ 18:00 FC 30 „B“ – UNREAL ČB
1 PO 9. 9. Zahájí 18:00 ZAHÁJÍ „B“ – SK LIONS
1 PO 9. 9. Zbudov 18:00 ZBUDOV > NEXT ČB PŘEHOZENÉ POŘADATELSTVÍ
2 ÚT 10. 9. NH SKP 17:00 BSKN ČB – WEST J. "B"
1 ST 11. 9. Rudolfov 20:00 WEST JAM – DEVIANTI
2 ČT 12. 9. Borek 18:15 TJ BOREK > AC DEMI PŘEHOZENÉ POŘADATELSTVÍ
2 ČT 12. 9. Rudolfov 20:00 INTER ČB – LIONS „B“
2 PA 13. 9. Dubenec 18:00 DUBENEC > STŘELNICE PŘEHOZENÉ POŘADATELSTVÍ
3 . k o l o : ( 16. – 20. 9. )
1 PO 16. 9. Zbudov 18:00 ZBUDOV – FC 30 „B“
1 PO 16. 9. SH JČU 19:00 UNREAL ČB – ZAHÁJÍ „B“
2 ST 18. 9. Borek 18:00 TJ BOREK – STŘELNICE
2 ST 18. 9. Rudolfov 20:00 WEST J.“B“ – AC DEMI
1 ČT 19. 9. SH JČU 19:00 DEVIANTI – NEXT ČB
2 PA 20. 9. Dubenec 18:00 DUBENEC – INTER ČB
1 PA 20. 9. Velešín 19:00 SK LIONS – WEST JAM
2 PA 20. 9. Velešín 20:00 LIONS „B“ – BSKN ČB