Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

19.01.2020 17:00 - SH Loko Č.Budějovice
Dynamo PCO B - Best Caffe team
21.01.2020 21:00 - SH Hrdějovice
FC 30 ČB - FK Zahájí
22.01.2020 20:00 - NH SKP ČB
TJ HFASC ČB - Absolutteam ČB
22.01.2020 20:30 - SH Týn n/Vl.
ELBH Týn nad Vltavou - FC Kohouti ČB
23.01.2020 21:00 - SH Hrdějovice
Grey Space team ČB - SK Vaplast Lišov

1. třída

30.03.2020 18:00 - VŠZ
FC 30 ČB B - FC SVP Zbudov
30.03.2020 18:00 - Zahájí
FK Zahájí B - Unreal ČB FC
01.04.2020 20:00 -
West Jam ČB - SK Lions Velešín
02.04.2020 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Next ČB - SK Devianti (Absolut B)

2. třída

30.03.2020 18:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Střelnice ČB - TJ Borek
31.03.2020 17:00 - NH SKP ČB
BSKN ČB - SK Lions Velešín B
02.04.2020 20:00 - Rudolfov
Inter ČB - RL Dubenec
03.04.2020 18:00 - ZŠ Hluboká n./Vlt.
AC Demi Hluboká - West Jam CB B


  

  Český pohár futsalu - jihočeský kraj

1. kolo: _ 8.4. LIONS VELEŠÍN - ABSOLUT TEAM ČB . 3 : 11 . (1:5) _ _ 2.5. BOREK - WEST JAM ČB . 5 : 5 . (1:2) pen. 1:2 _ _ _ _ 2. kolo: _ 15.5. WEST JAM - ABSOLUT TEAM . 4 : 13 . (1:5) _ _ _ _ JIHOČESKÉ KRAJSKÉ FINÁLE : ABSOLUT TEAM - DYNAMO PCO . se musí odehrát do 11. září 2019.

JIHOČESKÉ KRAJSKÉ FINÁLE :

ABSOLUT TEAM  -  DYNAMO PCO      se musí odehrát do 11. září 2019.

 

2. k o l o :

ST  15. 5. Rudolfov 20:00  WEST JAM ČB  ABSOLUT TEAM ČB  .  .  4 : 13  .  (1:5)
West J :  R.Novák - Z.Gregor, S.Škarda, M.Stropek 1,  L.Zimandl, V.Dolejšek 1,  M.Rudolf 2,  L.Niedl
Absolut :  P.Kříž - M.Staněk 2,  R.Staněk 1,  M.Škoda 1,  V.Hrachovec 3,  R.Kadlec 3, J.Dědina 3,
Branky: 2.- Rudolf 1:0,  3.- M.Staněk, 5.- Kadlec, 8.- Škoda, 18.- Kadlec, 19. a 28.- Dědina, 31.- R.Staněk a 35.- Kadlec 1:8,  39.- Dolejšek 2:8,  40.- M.Staněk, 42. a 44.- Hrachovec 2:11,  45.- Rudolf 3:11,  48.- Hrachovec a 49.- Dědina 3:13,  50.- Stropek 4:13,
Rozh.: P.Ždych, L.Zabilka  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  30 div

1. k o l o :

8. 4. Velešín 19:00 SK LIONS VELEŠÍN – ABSOLUT TEAM ČB  .  .  .  3 : 11  .  (1:5)
Lions :  L.Mezník - J.Kostohryz, M.Kejšar, S.Šálek 1,  J.Carda 1,  K.Krejčí 1,  R.Holý, D.Pospíšil, J.Kališ, M.Dzietonický, J.Smolík
Absolut :  P.Kříž - M.Slípka 1,  C.Novotný 1,  M.Staněk 1,  R.Staněk 4,  R.Toman 1,  P.Janeček 1,
Branky: 5.- Šálek 1:0,  7.- M.Staněk, 16.- Slípka, 17. a 19.- R.Staněk, 21.- Janeček, 27.- Novotný, 28.- M.Staněk a 30.- Toman 1:8,  44.- Carda 2:8,  47.- R.Staněk a M.Staněk a 48.- R.Staněk 2:11,  50.- Krejčí 3:11,
Rozh.: P.Ždych, L.Zabilka  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  30 div

2. 5. Borek 19:00 TJ BOREK – WEST JAM ČB  .  .  .  5 : 5  .  (1:2)  penalty 1:2
Borek :  L.Hort - T.Kubů 1,  J.Pokorný, M.Vitha, R.Rehanzl 2,  T.Bejsta 1,  S.Šestauber 1,
West J :  J.Šinko - F.Toman, M.Novotný 2,  S.Škarda 1,  L.Zimandl, D.Beneš, M.Stropek 2,
Branky: 12. a 19.- Novotný 0:2,  24.- Rehanzl 1:2,  26.- Stropek a 32.- Škarda 1:4,  33.- Bejsta, 34.- Rehanzl a 38.- Šestauber 4:4,  45.- Stropek 4:5,  46.- Kubů 5:5,
Rozh.: F.Zloch, V.Korejčík  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  20 div
V 2. utkání 1. JČ. krajského kola Českého poháru ve futsale. musely o postupujícím rozhodnout kopy ze značky pokutového kopu. Za Borek trefil Bejsta jen vnější hranu boční tyče, Pokorný síť rozvlnil ale Rehanzl vysoko přestřelil.  Střelci West Jamu Stropek a Škarda se nemýlili a tak proti Absolutu nastoupí ve druhém kole West Jam.




Vaše jméno
E-mail
Komentář
 « Zpět «

Partneři












© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS