Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Okresní přebor

26.09.2022 17:30 - Zahájí, tráva
FK ZAHÁJÍ B - ELEMENT FC
28.09.2022 20:00 - SH Rudolfov
WEST JAM ČB - TJ BOREK
29.09.2022 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
FC NEXT ČB - FC 30 ČB
30.09.2022 17:30 - Dubenec, tréninkové, tráva
RL DUBENEC - INTER ČB
30.09.2022 19:00 - SOŠE Velešín
SK LIONS Velešín - AC DEMI Hluboká

Krajský přebor Jih

23.10.2022 19:00 - SH Loko ČB
PCO Rudolfov - FK ZAHÁJÍ
24.10.2022 20:00 - NH SKP
TJ HFASC ČB - A1 ČB
24.10.2022 20:00 - SH Hrdějovice
SK VAPLAST Lišov - FC KOHOUTI ČB
26.10.2022 20:30 - SH Týn n./Vlt.
ELBH TÝN n/Vlt. - SK DEVIANTI (Absolut B)


  

  Rozpis KP Jih

1. kolo: NE 23.10. SH Loko 19:00 . SK PCO – ZAHÁJÍ . . PO 24.10. Hrdějovice 20:00 . VAPLAST – KOHOUTI . . PO 24.10. NH SKP 20:00 . HFASC ČB – A1 ČB . . ST 26.10. SH Týn 20:30 . ELBH TÝN – DEVIANTI . . . .

R O Z P I S   Z Á P A S Ů :

1 .   k o l o :  ( 23.  – 29. 10. )                      

NE  23. 10.   SH Loko    19:00    SK  PCO       –  ZAHÁJÍ 

PO  24. 10.   Hrdějovice 20:00    VAPLAST     –  KOHOUTI 

PO  24. 10.   NH SKP    20:00    HFASC  ČB  –  A1  ČB          

ST   26. 10.   SH Týn      20:30    ELBH  TÝN  –  DEVIANTI    

 

2 .   k o l o :  ( 30.  – 5. 11. )     

PO  31. 10.   Hrdějovice 20:00    A1  ČB          –  VAPLAST                                 

PO  31. 10.   NH SKP    20:00    KOHOUTI    –  SK  PCO

ST     2. 11.   SH Týn      20:30    ELBH  TÝN –  HFASC  ČB    

ČT     3. 11.   SH JČU     20:30    DEVIANTI   –  ZAHÁJÍ

 

3 .   k o l o :  ( 6.  – 12. 11. )     

NE     6. 11.   SH Loko    19:30    SK  PCO           –  A1  ČB

PO     7. 11.   Hrdějovice 20:00    VAPLAST        –  ELBH  TÝN   

PO     7. 11.   NH SKP    20:00    HFASC  ČB      –  DEVIANTI

ST     9. 11.   SH Týn      20:30    ZAHÁJÍ               –  KOHOUTI             

 

4 .   k o l o :  ( 13.  – 19. 11. )   

NE  13. 11.   SH Týn      19:00    ELBH  TÝN     –  SK  PCO

PO  14. 11.   Hrdějovice 20:00    A1  ČB              –  ZAHÁJÍ

PO  14. 11.   NH SKP    20:00    HFASC  ČB      –  VAPLAST

ČT  17. 11.   SH JČU     20:30    DEVIANTI       –  KOHOUTI

 

5 .   k o l o :  ( 20.  – 26. 11. )

NE  20. 11.   SH Loko    19:00    SK  PCO           –  HFASC  ČB

PO  21. 11.   Hrdějovice 20:00    VAPLAST        –  DEVIANTI 

PO  21. 11.   NH SKP    20:00    KOHOUTI        –  A1  ČB   

ST 23. 11.   SH Týn      20:30    ZAHÁJÍ               –  ELBH  TÝN 

 

6 .   k o l o :  ( 27. 11.  – 3. 12. )                                                                    

PO  28. 11.  Hrdějovice 20:00   VAPLAST        –  SK  PCO 

PO  28. 11.   NH SKP    20:00    HFASC  ČB      –  ZAHÁJÍ

ST   30. 11.   H Týn        20:30    ELBH  TÝN     –  KOHOUTI  

ČT     1. 12.   SH JČU     20:30    DEVIANTI       –  A1  ČB

 

7 .   k o l o :  ( 4. – 10. 12. ) 

PO     5. 12.  Hrdějovice 20:00   A1  ČB            –  ELBH  TÝN

PO     5. 12.   NH SKP    20:00    KOHOUTI        –  HFASC  ČB

ST     7. 12.   SH Týn      20:30    ZAHÁJÍ           –  VAPLAST

PA     9. 12.   SH Loko    21:00    SK  PCO           –  DEVIANTI

 

O D V E T Y  :

8 .   k o l o :  ( 11.  – 17. 12. )   

PO  12. 12.   Hrdějovice 20:00    A1  ČB              –  HFASC  ČB                                                      

PO  12. 12.   NH SKP    20:00    KOHOUTI        –  VAPLAST 

ST   14. 12.   SH Týn      20:30    ZAHÁJÍ            –  SK  PCO

ČT  15. 12.   SH JČU     20:30    DEVIANTI       –  ELBH  TÝN

 

9 .   k o l o :  ( 17. 12. 2022 – 7. 1.  2023)                 

NE  18. 12.   SH Loko    19:00    SK  PCO           –  KOHOUTI

PO  19. 12.   Hrdějovice 20:00    VAPLAST        –  A1  ČB                              

PO  19. 12.   NH SKP    20:00    HFASC  ČB      –  ELBH  TÝN   

ST 21.12. SH Týn      20:30    ZAHÁJÍ               –  DEVIANTI

 

10 .   k o l o :  ( 8.  – 14. 1. )

NE       8. 1.   SH Týn      19:00    ELBH  TÝN       –  VAPLAST 

PO       9. 1.   Hrdějovice 20:00    A1  ČB              –  SK  PCO                                

PO       9. 1.   NH SKP    20:00    KOHOUTI        –  ZAHÁJÍ

ČT     12. 1.   SH JČU     20:30    DEVIANTI       –  HFASC  ČB

 

11 .   k o l o :  ( 15.  – 21. 1.  2023)   

NE     15. 1.   SH Loko    19:00    SK  PCO           –  ELBH  TÝN

PO     16. 1.   Hrdějovice 20:00    VAPLAST        –  HFASC ČB                     

PO     16. 1.   NH SKP    20:00    KOHOUTI        –  DEVIANTI   

ST   18. 1.   SH Týn      20:30    ZAHÁJÍ               –  A1  ČB

 

12 .   k o l o :  ( 22.  – 28. 1. ) 

PO     23. 1.   Hrdějovice 20:00    A1  ČB              –  KOHOUTI   

PO     23. 1.   NH SKP    20:00    HFASC  ČB      –  SK  PCO

ST     25. 1.   SH Týn      20:30    ELBH  TÝN       –  ZAHÁJÍ 

ČT     26. 1.   SH JČU     20:30    DEVIANTI       –  VAPLAST

 

13 .   k o l o :  ( 29. 1.  – 4. 2. )

NE     29. 1.   SH Loko    19:00    SK  PCO           –  VAPLAST

PO     30. 1.   Hrdějovice 20:00    A1  ČB              –  DEVIANTI   

PO     30. 1.   NH SKP    20:00    KOHOUTI        –  ELBH  TÝN    

ST      1. 2.   SH Týn      00:00    ZAHÁJÍ               –  HFASC

 

14 .   k o l o :  ( 5.  – 11. 2. )  

PO       5. 2.   Hrdějovice 20:00    VAPLAST        –  ZAHÁJÍ   

PO       5. 2.   NH SKP    20:00    HFASC  ČB      –  KOHOUTI  

ST        7. 2.   SH Týn      20:30    ELBH  TÝN     –  A1  ČB   

ČT       8. 2.   SH JČU     20:30    DEVIANTI       –  SK  PCO

 

Hrací termíny, haly (hřiště) a dresy mužstev : 

4 - PCO RUDOLFOV    NE    17:00  ( Loko S.Vrbné ) oranžové(bíločerné), černé, černé

Radim Pouzar, 776 304 962,  Pouzi16@centrum.cz

Mikuláš Jáša, 702 050 081, mikulasjasa@icloud.com

2 -  TJ  HFASC  ČB  PO 20:00 ( SKP ČB )                      bílé / černé / černé

Pavel Ždych, 777 887 307, pavel.zdychu@seznam.cz

6 -  FC  KOHOUTI   PO 20:00  ( SKP ČB )                    žluté / modré / modré

Václav Korejčík, 777258714, v.korejcik@seznam.cz;

Jan Koutský, 728313616, jankoutsky@gmail.com

3 - VAPLAST  LIŠOV   PO   20:00  ( Hrdějovice )   červenobílé(bílomodré)/bílé /bílé

Martin Bartizal, 721 017 498, m.bartizal@seznam.cz,

7 -  A1 ČB               PO   20:00  ( Hrdějovice )                   červené (šedé) / černé / černé

Petr Kocina, 602 222 813,  kocina@email.cz

1 -  ELBH TÝN      ST   20:30   ( SH Týn  )                     bílé / modré / modré

Jaroslav Čecháček, 721 750 060, cechacek@elbh.cz

Jaroslav Luňáček, 777 220 346, lunacekml@elbh.cz

5 -  FK   ZAHÁJÍ   ST   20:30  ( SH Týn )                        modré / bílé  / bílé

Jan Vlk, 602468885,  vlk.mal@centrum.cz

8 - DEVIANTI  Abs.B      ČT   20:30 ( SH JČU )           starorůžové (bílé) / černé / černé

Filip Mertl, 721 430 375,  FMertl@seznam.cz

Roman Mertl, tel: 725 464 216,  RMertl@seznam.cz

 


 



Rozpis KP Jih 2022-23.doc







» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS