Menu

Výsledkový servis

Program na týden

-1

Přestávka


  

  PLAY-OFF

Finále: . FC 30 - NEXT . 2x 5:0 kontumace . . o 3. místo: . WEST JAM A - ZAHÁJÍ B . 8:5 a 6:5 . . o 5. místo: DUBENEC - STŘELNICE . 3:3 a 8:3 . . o 7. místo: LIONS B - LIONS A 10:6 a 4:6 . . . .

ROZPIS  A  VÝSLEDKY

F I N Á L E :  OF19 30. 5.  VŠZ  18:00  FC 30   -  NEXT  .  5 : 0 kont.  .  Next utkání vzdal pro nedostatek hráčů

O  3.  místo :  OF18  1. 6.  Rudolfov 20:00  WEST JAM  –  ZAHÁJÍ B  .  .  8 : 5  .  (2:2)
West J. :  R.Novák - T.Dvořák 1,  M.stropek 2,  V.Dolejšek, L.Zimandl, M.Rudolf, S.Škarda 2,  J.Fodora, P.Vazač 3,
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík, M.Maňhal, L.Ponec 2,  S.Zrun 2,  J.Mareš 1,  M.Šťastný,
Branky: 2ˇ Ponec 0:1,  3´ Stropek a 15´ Škarda 2:1,  16´ Zrun a 30ˇ Mareš 2:3,  31´ Stropek a 36´ Vazač 4:3,  37´ Zrun 4:4,  39´ Škarda, 41´ Dvořák a 44´ Vazač 7:4,  48´ Ponec 7:5,  49´ Vazač 8:5,
Rozh.: L.Zabilka 300, Š.Kotásek 210,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

o  5. místo :  3. 6. Dubenec 18:00  .  DUBENEC  -  STŘELNICE .  P.Kocina, Š.Hrabčák  (Zloch)  Odloženo na 10. 6.

o  7.  místo :  OF19  3. 6.  Velešín  19:00  .  LIONS "A"  -  LIONS  "B"  .  6 : 10 . (1:4)
Lions A :  L.Mezník - M.Kejšar, M.Stropek 1,  K.Krejčí 1,  T.Gonek 1,  K.Gongek 1,  V.Švec,
Lions B :  D.Didi - M.Ješina 7+ŽK,  J.Sláma 1,  J.Kališ 1,  J.Krenauer, V.Rychtář 1,  P.Podskalský,
Branky: 11´ a 13´ Ješina 0:2,  14´ T.Gondek 1:2,  15´ Rychtář a 16´ Ješina 1:4,  27´ Švec 2:4,  31´ Kališ a 32´ Ješina 2:6,  36´ Krejčí a 38´ Švec 4:6,  43´ Ješina 4:7,  44´ K.Gondek 5:7,  45´ Sláma, 46´ a 49´ Ješina 5:10,  50´ Strapek 6:10,
Rozh.: M.Primus 360, F.Zloch 210,  .  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  34´Ješina  .  .  .  .  .  .  .  20 div

o  7.  místo :  OF20  3. 6.  Velešín  20:00  .  LIONS "B"  -  LIONS  "A"   .  4 : 6 . (1:2)
Lions B D.Didi 1 - M.Ješina,  J.Sláma 2,  J.Kališ,  J.Krenauer, V.Rychtář,  P.Podskalský 1, 
Lions A :  L.Mezník -
M.Kejšar 3,  M.Stropek 3,  K.Krejčí,  T.Gondek,  K.Gongek,  V.Švec,
Branky: 11´ Sláma 1:0,  18´, 20´ a 30´ Strapek 1:3,  33´ Podskalský, 40´ Didi a 42´ Sláma 4:3,  47´, 49´ a 50´ Kejšar 4:6,
Rozh.: F.Zloch 210
, M.Primus 360,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div 

o  3.  místo :  OF21 6. 6. Zahájí 18:00  ZAHÁJÍ "B"  –  WEST JAM  .  .  .  .  5 : 6  .  (3:3)
Zahájí :  J.Čejka 1 -  J.Slavík 3,  M.Maňhal, M.Šíma, M.Šťastný, L.Ponec 1,  S.Zrun
West J. :  R.Novák - P.Vazač 2,  V.Dolejšek 1,  T.Dvořák 1,  M.Stropek 1,  L.Zimandl, J.Fodora, S.Škarda 1,
Branky: 6´ Vazač a 10´ Škarda 0:2,  16´ a 24´ Slavík a 25´ Ponec 3:2,  25´ Dolejšek, 39´ Stropek a 41´ Vazač 3:5,  48´ Slavík a 49´ Čejka 5:5,  50´ Dvořák 5:6,
Rozh.: F.Mertl 210, P.Ždych 440,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

o  5. místo :  OF22 6. 6.  SH JČU  STŘELNICE   –  DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  3 : 3  .  (1:2)
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík 1,  V.Kubal 1,  M.Švec 1,  O.Lacko, J.Svatoš, J.Šilha,
Dubenec :  J.Polomčák - L.Koňarik 2,  J.Špán, D.Trča 1,  M.Voráček, O.Voráček ŽK,  L.Waldhauser
Branky: 8´ D.Mendlík 1:0,  9´ a 23´ Koňarik 1:2,  29´ Švec a 40´ Kubal 3:2,  44´ Trča 3:3,
Rozh.: V.Korejčík 350, T.Peterka,  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  28´ O.Voráček  .  .  .  .  .  .  15 div

F I N Á L E :   Čt  9. 6.  JČU   19:30  .  NEXT   -  FC 30  0 : 5 kont.  .  Next utkání vzdal pro nedostatek hráčů

o  5. místo :  10. 6. Dubenec 18:00  .  DUBENEC  -  STŘELNICE 8 : 3  .  (4:3)
Dubenec :  J.P,olomčák - J.Špán, D.Trča 3,  J.Skála 3,  O,Voráček, M.Hosnedl ŽK,  L.Koňarik 1,  M.Voráček,
Střelnice :  J.Svatoš - J.Šilha, O.Lacko, V.Kubal 2,  P.Štumbauer 1,
Branky: 1´ Skála 1:0,  5´ Kubal 1:1,  12´ Trča 2:1,  13´ Kubal 2:2,  15´ Skála a 21´ Kuráž 4:2,  25´ Štumbauer 4:3,  26´ a 43´ Trča, 45´Koňarik a 50´ Skála 8:3,
Rozh.: P,Kocina 500, Š.Hrabčák 210,  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  40´Hosnedl  .  .  .  .  .  .  .  20 div 

  

S E M I F I N Á L E :       16. - 27. 5.      

OF09 16. 5.  VŠZ   18:00   FC 30     –  ZAHÁJÍ B  .  .  .  .  .  .  .  .  13 : 6  .  (5:0)
FC 30 :  M.Havelec - S.Rožboud 4,  P.Kortus st, P.Kortus ml, P.Benát 4,  P.Bouchal 3,Z.Mrvík 2,  J.Hušek,
Zahájí :  P.Zíka - V.Švík, J.Slavík 2,  M.Šťastný 1,  L.Ponec, T.Kazík, J.Mareš 1,  M.Maňhal 2,
Branky: 3´ Benát, 5´ a 8´  Mrvík, 19´ Benát, 24´ a 27´ Rožboud 6:0,  28´ Slavík 6:1,  28´ Bouchal 7:1,  30´ Maňhal 7:2,  35´ Rožboud a 40´ Bouchal 9:2,  42´ Slavík 9:3,  44´ Rožboud a 45´ Bouchal 11:3,  46´ Šťastný 11:4,  46´´ a 47´ Benát 13:4,  50´ Mareš a Maňhal 13:6,
Rozh.: T.Peterka 250, Š.Hrabčák 250,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

OF10  19. 5. JČU 19:30   NEXT    –  WEST JAM "A"  .  .  .  .  .  .  .  4 : 4  .  (2:2)
Next:  J.Tomášek - R.Chmátal, P.Kaše 1,  J.Kubeš 1,  E.Kubeša, P.Le, M.Šauer 1,  M.Horák 1,
WJA :  R.Novák - V.Dolejšek, P.Vazač 1,  J.Fodora, L.Zimandl 1,  S.Škarda, M.Stropek 2,  M.Rudolf,
Branky: 1´ Kubeš 1:0,  4´ Stropek a 16´ Zimandl 1:2,  17´ Šauer a 29´ Kaše 3:2,  31´ Vazač a 34´Stropek 3:4,  48´ Horák 4:4,
Rozh.: L.Zabilka 250, P.Ždych 250,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O D V E T Y   :
OF13 23. 5.  Zahájí  18:00  ZAHÁJÍ "B"  –  FC 30  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3 : 5  .  (2:3)
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal, J.Slavík 2,  J.Mareš 1,  M.Šťastný, T.Kazík, S.Zrun,
FC 30 :  R.Papáček - P.Kortus st, P.Kortus ml. 1,  A.Matoušek, P.Benát 3,  P.Bouchal 1,  Z.Mrvík, D.Přibyl, J.Hušek,
Branky: 1´ a 9´ Benát 0:2,  9´ Slavik 1:2,  17´ Kortus ml. 1:3,  20´ Slavík a 27´ Mareš 3:3,  30´ Bouchal a 37´ Benát 3:5,
Rozh.: J.Škuthan 210, R.Granec 410,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

OF14 25. 5.  Rudolfov 20:00  WEST J."A"  –  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  2 : 7  .  (2:1)
West J. :  R.Novák - T.Dvořák, V.Dolejšek, L.Zimandl 1,  M.Rudolf 1,  S.Škarda, J.Fodora, P.Vazač
Next :  J.Tomášek - P.Kaše 1,  M.Šauer, J.Kubeš 2,  E.Kubeša 2,  R.Chmátal 1,  M.Horák 1,
Branky: 15´ Rudolf 1:0,  21´ Kubeš 1:1,  21´ Zimandl 2:1,  27´ Kubeša, 30´ Kaše, 35´ Kubeš, 43´ Horák, 46´ Kubeše a 49´Chmátal 2:7,
Rozh.: P.Kocina 250, V.Korejčík 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

o 5. až 8. místo :

OF11 20. 5.  Dubenec  19:30   DUBENEC  –  LIONS "A"  .  .  .  .  .  .  9 : 2  .  (6:2)
Dubenec :  M.Hosnedl - J.Špán, D.Trča 2,  J.Skála 2,  O.Vondráček, J.Janda, L.Waldhauser 4,  O.Šťastný 1,  L.Koňarik, Š.Vazač
Lions A :  L.Mezník - K.Krejčí, M.Strapek 2, L.Nittl, J.Krčín,
Branky: 3´ Waldhauser, 4´Trča a 9´ Skála 3:0,  11´ Strapek 3:1,  14´ Waldhauser 4:1,  231´ Strapek 4:2,  23´ Skála, 24´ a 33´ Waldhauser, 39´ Trča a 46´ Šťastný 9:2,
Rozh.: P.Kocina 510, J.Kolář 350,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

OF12 23. 5.  JČU  19:00   STŘELNICE  –  LIONS "B"  .  .  .  .  .  .  .  6 : 5  .  (3:4)
Sřelnice :  J.Svatoš - L.Binter, V.Kubal 2,  D.Mendlík 2,  J.Šilha, R.Ždiarský, O.Lacko, M.Švec, P.Štumbauer 2,
Lions B :  J.Kothánek 1 - K.Zatloukal 1,  V.Rychtář 1,  J.Krenauer 1,  J.Kališ 1,  J.Sláma
Branky: 3´ Kothánek a 8´ Kališ 0:2,  18´ Mendlík 1:2,  19´ Rychtář 1:3,  21´ Kubal 2:3,  23´ Krenauer 2:4,  24´ Mendlík, 26´ Kubal, 33´ a 45´ Štumbauer 6:4,  50´ Zatloukal 6:5,
Rozh.: T.Peterka 250, Š.Kotásek 250.  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

 O D V E T Y  :          

OF15 27. 5.  Velešín 19:00   LIONS "A"  –  DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  6 : 8  .  (3:5)
Lions A :  L.Mezník - J.Krčín, M.Strapek 2,  K.Krejčí 3,  T.Gondek 1,  L.Nittl, J.Severa
Dubenec : J.Polomčák - M.Hosnedl 2,  D.Trča 3,  J.Špán, L.Waldhauser, O.Voráček, J.Skála 2,  Š.Vazač, O.Šťastný 1
Branky: 0,20´ Skála a 2´ Šťastný 0:2,  3´ a 7´ Krejčí 2:2,  14´ Skála 2:3,  17´ Strapek 3:3,  20´ Trča, 24´ Hosnedl, 29´ Trča a 31´ Hosnedl 3:7,  33´ Strapek 4:7,  45´ Trča 4:8,  46´ Gondek a 47´ Krejčí 6:8,
Rozh.: Š.Hrabčák 250, F.Zloch 320.  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

OF16 27. 5.  Velešín 20:00   LIONS "B"  –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  4 : 8  .  (2:4)
Lions B :  J.Kothánek ŽK -  V.Rychtář, M.Ješina 1+ŽK,  P.Podskalský, K.Zatloukal 2+ŽK,  J.Sláma 1,  J.Krenauer,
Střelnice :  R.Mendlík - J.Šilha 1,  J.Svatoš, M.Švec 1,  L.Binter 1,  Štumbauer 4,  O.Lacko 1,
Branky: 6´ a 9´ Štumbauer 0:2,  10´ Sláma 1:2,  16´ Štumbauer a 22´ Šilha 1:4,  24´Ješina 2:4,  30´ Lacko a 32´ Švec 2:6,  44´ a 47´ Zatloukal 4:6,  47´ Štumbauer a 48´Binter 4:8,
Rozh.: F.Zloch 320, Š.Hrabčák 250,  .  ŽK 3:0 21´Kothánek a Zatloukal a 40´ Ješina  .  10 div

 

Čtvrtfinále Play-off okresního přeboru

OF01 2. 5.  SH JČU  19:00    STŘELNICE    –  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  3 : 5  .  (2:2)
Střelnice :  J.Svatoš - L.Binter, V.Kubal, D.Mendlík 3,  J.Šilha, R.Ždiárský, O.Lacký, M.Švec, P.Štumbauer,
Next : :  J.Tomášek - P.Le 2,  P.Kaše, M.Šauer 1,  R.Chmátal 1,  E.Kubeša 1,  J.Kubeš,
Branky: 5´ Le 0:1,  6´ a 12´ Mendlík 2:1,  22´ Kubeša, 32´ Chmátal, 35´ Šauer a 42´ Le 2:5,  46´ Mendlík 3:5,
Rozh.: Š.Hrabčák 270, T.Peterka 250,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div

OF02 6. 5.  Dubenec 18:00  DUBENEC    –  FC 30  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 10  .  (4:5)
Dubenec :  T.Kabelka - L.Koňarik 3,  D.Trča 1,  J.Špán, O.Voráček 1, J.Janda, L.Waldhausser, J.Kuráž 1,
FC 30 :  M.Havelec - S.Rožboud 1,  P.Kortus st.1,  P.Kortus ml, R.Papáček, P.Benát 3,  P.Bouchal 5, Z.Mrvík,
Branky: 6´ Koňarik 1:0,  8´ Bouchal, 12´ a 13´ Benát 1:3,  18´ Koňarik 2:3,  19´ Benát 2:4,  20´ Kuráž a 21´ Voráček 4:4,  32´Rožboud, 35´ Bouchal, 40´ Kortus st. a 46´ Bouchal 5:9,  48´ Trča 6:9,  49´ Bouchal 6:10,
Rozh.: R.Mráz 430, J.Škuthan,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

OF03 6. 5.  Velešín  19:00  LIONS "A"  –  ZAHÁJÍ "B"  .  .  .  .  .  .  4 : 7  .  (2:4)
Lions A :  L.Mezník - J.Falta, M.Strapek 3,  K.Krejčí, M.Pils, L.Nittl, J.Smolík, J.Severa, J.Kostohryz 1,  J.Schmidtmayer,
Zahájí B :  L.Čejka - L.Ponec 1,  V.Švík 1,  M.Maňhal 1,  J.Slavík 2,  J.Mareš, S.Zrun 2,  M.Šťastný,
Branky: 6´ Strapek 1:0,  9´ Slavík a 12´ Zrun 1:2,  15´ Strapek 2:2,  19´ Švík, 25´ Maňhal, 30´Slavík a 32ˇ Ponec 2:6,  39´ Kostohryz a 43´ Strapek 4:6,  49´ Zrun 4:7,
Rozh.: V.Korejčík 210, M.Primus 380,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

OF04 6. 5.  Velešín  20:00  LIONS "B"  –  WEST JAM "A"  .  .  .  .  4 : 2  .  (3:2)
Lions B :  J.Kothánek - J.Kališ, M.Ješina 2,  F.Massaro, K.Zatloukal ŽK,  J.Sláma 1,  J.Krenauer, V.Rychtář 1,
West J. A :  P.Vazač - M.Rudolf, V.Dolejšek ŽK,  S.Škarda 1,  M.Vochozka, L.Zimandl 1,  J.Fodora,
Branky: 2´ Ješina 1:0,  10´ Zimandl 1:1,  13´ Ješina a 15´ Rychtář 3:1,  25´ Škarda 3:2,  40´ Sláma 4:2,
Rozh.: M.Primus 380, V.Korejčík 210,  .  .  ŽK 1:1  33´ Zatloukal - 41´ Dolejšek  .  .  15 div

Play-off  (odvety čtvrtfinále)   9.5.2022 – 13.5.2022

OF05 9. 5.  VŠZ   18:00    FC 30    –  DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 0  .  (4:0)
FC 30 :  R.Papáček - S.Rožboud, P.Kortus st.1,  P.Kortus ml, J.Cole 2,  P.Benát 2,  P.Bouchal 2,  Z.Mrvík, Z.Rýpar. 
Dubenec :  J.Polomčák - D.Trča, O.Voráček, J.Špán, L.Waldhauser, P.Hezoučký, J.Janda,
Branky: 6´ Bouchal, 11´ Benát, 20´ Kortus st, 22´ Bouchal, 29´ Benát, 32´ a  47´ Cole 7:0,
Rozh.: T.Peterka 250, Š.Kotásek 250,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

OF06  9. 5.  Zahájí 18:00   ZAHÁJÍ "B"    –  LIONS "A"  .  .  .  .  13 : 5  .  (9:2)
Zahájí :  J.Čejka - M.Šťastný 1,  V.Švík, J.Slavík 9,  T.Kazík 1,  L.Ponec 1,  S.Zrun 1,  J.Maňhal, M.Maňhal,
Lions :  L.Mezník - K.Krejčí, J.Smolík, J.Severa, L.Nittl, M.Strapek 5,
Branky: 2´, 10´, 11´ a 13´ Slavík, 14´ Ponec, 18´ Zrun, 22´ a 23´Slavík 8:0,  24´ Strapek 8:1,25´ Slavík 9:1,  25´ Strapek 9:2,  27´ Šťastný a 29´ Slavík 11:2,  36´ Strapek 11:3,  45´ Kazík 12:3,  45´ a 47´ Strapek 12:5,  48´ Slavík 13:5,
Rozh.: P.Kocina 460, P.Ždych 210,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

OF07 11. 5.  Rudolfov  20:00  WEST JAM "A"  –  LIONS "B"  .  .  .  .16 : 5  .  (6:2)
West J. B :  P.Vazač - T.Dvořák 7,  M.Stropek 3,  V.Dolejšek 1,  L.Zimandl 1,  M.Rudolf 2,  S.Škarda 2,
Lions B :  J.Kothánek - K.Zatloukal, J.Krenauer 1,  J.Kališ 14,  J.Sláma 3,
Branky: 7´ Krenauer 0:1,  14´ Stropek 1:1,  16´ Sláma 1:2,  18´ Rudolf, 19´a 25´ Stropek, 25´a 28´ Dvořák 7:2,  30´ Kališ 7:3,  30´ Dvořák, 33´ Škarda a Zimandl, 36´a 38´ Dvořák, 41´ Škarda a 43´ Dvořák 14:3,  47´ Sláma 14:4,  49´ Dolejšek 15:4,  50´ Sláma 15:5,  50´ Dvořák 16:5,
Rozh.: L.Zabilka 280, F.Zloch 310 270,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

OF08 12. 5.  SH JČU  19:30   NEXT    –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  8 : 5  .  (2:1)
Next :  J.Tomášek - M.Šauer, R.Chmátal 1,  P.Le 4,  P.Kaše, E.Kubeša, J.Kubeš 3,
Střelnice :  J.Svatoš - V.Kubal 1,  M.Švec, L.Binter, P.Štumbauer 4,  R.Ždiarský ŽK,  D.Mendlík, O.Lacko,
Branky: 15´ a 22´ Le 2:0,  25´ Štumbauer 2:1,  29´ Kubeš 3:1,  31´ Štumbauer 3:2,  36´ Kubeš a 41´ Le 5:2,  41´ Kubal 5:3,  43´ Kubeš a 44´ Chmátal 7:3,  46´ Štumbauer 7:4,  47´ Le 8:4,  48´ Štumbauer 8:5
Rozh.: R.Granec 250, F.Zloch 250,  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  23´ Ždiarský  .  .  .  .  .  ? div

 

S E M I F I N Á L E :       16. - 27. 5.      

OF09 16. 5.  VŠZ   18:00   FC 30     –  ZAHÁJÍ B  .  .  .  .  .  .  .  .  13 : 6  .  (5:0)
FC 30 :  M.Havelec - S.Rožboud 4,  P.Kortus st, P.Kortus ml, P.Benát 4,  P.Bouchal 3,Z.Mrvík 2,  J.Hušek,
Zahájí :  P.Zíka - V.Švík, J.Slavík 2,  M.Šťastný 1,  L.Ponec, T.Kazík, J.Mareš 1,  M.Maňhal 2,
Branky: 3´ Benát, 5´ a 8´  Mrvík, 19´ Benát, 24´ a 27´ Rožboud 6:0,  28´ Slavík 6:1,  28´ Bouchal 7:1,  30´ Maňhal 7:2,  35´ Rožboud a 40´ Bouchal 9:2,  42´ Slavík 9:3,  44´ Rožboud a 45´ Bouchal 11:3,  46´ Šťastný 11:4,  46´´ a 47´ Benát 13:4,  50´ Mareš a Maňhal 13:6,
Rozh.: T.Peterka 250, Š.Hrabčák 250,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

OF10  19. 5. JČU 19:30   NEXT    –  WEST JAM "A"  .  .  .  .  .  .  .  4 : 4  .  (2:2)
Next:  J.Tomášek - R.Chmátal, P.Kaše 1,  J.Kubeš 1,  E.Kubeša, P.Le, M.Šauer 1,  M.Horák 1,
WJA :  R.Novák - V.Dolejšek, P.Vazač 1,  J.Fodora, L.Zimandl 1,  S.Škarda, M.Stropek 2,  M.Rudolf,
Branky: 1´ Kubeš 1:0,  4´ Stropek a 16´ Zimandl 1:2,  17´ Šauer a 29´ Kaše 3:2,  31´ Vazač a 34´Stropek 3:4,  48´ Horák 4:4,
Rozh.: L.Zabilka 250, P.Ždych 250,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

O D V E T Y   :
OF13 23. 5.  Zahájí  18:00  ZAHÁJÍ "B"  –  FC 30  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3 : 5  .  (2:3)
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal, J.Slavík 2,  J.Mareš 1,  M.Šťastný, T.Kazík, S.Zrun,
FC 30 :  R.Papáček - P.Kortus st, P.Kortus ml. 1,  A.Matoušek, P.Benát 3,  P.Bouchal 1,  Z.Mrvík, D.Přibyl, J.Hušek,
Branky: 1´ a 9´ Benát 0:2,  9´ Slavik 1:2,  17´ Kortus ml. 1:3,  20´ Slavík a 27´ Mareš 3:3,  30´ Bouchal a 37´ Benát 3:5,
Rozh.: J.Škuthan 210, R.Granec 410,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

OF14 25. 5.  Rudolfov 20:00  WEST J."A"  –  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  2 : 7  .  (2:1)
West J. :  R.Novák - T.Dvořák, V.Dolejšek, L.Zimandl 1,  M.Rudolf 1,  S.Škarda, J.Fodora, P.Vazač
Next :  J.Tomášek - P.Kaše 1,  M.Šauer, J.Kubeš 2,  E.Kubeša 2,  R.Chmátal 1,  M.Horák 1,
Branky: 15´ Rudolf 1:0,  21´ Kubeš 1:1,  21´ Zimandl 2:1,  27´ Kubeša, 30´ Kaše, 35´ Kubeš, 43´ Horák, 46´ Kubeše a 49´Chmátal 2:7,
Rozh.: P.Kocina 250, V.Korejčík 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

 

o 5. až 8. místo :

OF11 20. 5.  Dubenec  19:30   DUBENEC  –  LIONS "A"  .  .  .  .  .  .  9 : 2  .  (6:2)
Dubenec :  M.Hosnedl - J.Špán, D.Trča 2,  J.Skála 2,  O.Vondráček, J.Janda, L.Waldhauser 4,  O.Šťastný 1,  L.Koňarik, Š.Vazač
Lions A :  L.Mezník - K.Krejčí, M.Strapek 2, L.Nittl, J.Krčín,
Branky: 3´ Waldhauser, 4´Trča a 9´ Skála 3:0,  11´ Strapek 3:1,  14´ Waldhauser 4:1,  231´ Strapek 4:2,  23´ Skála, 24´ a 33´ Waldhauser, 39´ Trča a 46´ Šťastný 9:2,
Rozh.: P.Kocina 510, J.Kolář 350,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

OF12 23. 5.  JČU  19:00   STŘELNICE  –  LIONS "B"  .  .  .  .  .  .  .  6 : 5  .  (3:4)
Sřelnice :  J.Svatoš - L.Binter, V.Kubal 2,  D.Mendlík 2,  J.Šilha, R.Ždiarský, O.Lacko, M.Švec, P.Štumbauer 2,
Lions B :  J.Kothánek 1 - K.Zatloukal 1,  V.Rychtář 1,  J.Krenauer 1,  J.Kališ 1,  J.Sláma
Branky: 3´ Kothánek a 8´ Kališ 0:2,  18´ Mendlík 1:2,  19´ Rychtář 1:3,  21´ Kubal 2:3,  23´ Krenauer 2:4,  24´ Mendlík, 26´ Kubal, 33´ a 45´ Štumbauer 6:4,  50´ Zatloukal 6:5,
Rozh.: T.Peterka 250, Š.Kotásek 250.  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

 O D V E T Y  :          

OF15 27. 5.  Velešín 19:00   LIONS "A"  –  DUBENEC  .  .  .  .  .  .  .  6 : 8  .  (3:5)
Lions A :  L.Mezník - J.Krčín, M.Strapek 2,  K.Krejčí 3,  T.Gondek 1,  L.Nittl, J.Severa
Dubenec : J.Polomčák - M.Hosnedl 2,  D.Trča 3,  J.Špán, L.Waldhauser, O.Voráček, J.Skála 2,  Š.Vazač, O.Šťastný 1
Branky: 0,20´ Skála a 2´ Šťastný 0:2,  3´ a 7´ Krejčí 2:2,  14´ Skála 2:3,  17´ Strapek 3:3,  20´ Trča, 24´ Hosnedl, 29´ Trča a 31´ Hosnedl 3:7,  33´ Strapek 4:7,  45´ Trča 4:8,  46´ Gondek a 47´ Krejčí 6:8,
Rozh.: Š.Hrabčák 250, F.Zloch 320.  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

OF16 27. 5.  Velešín 20:00   LIONS "B"  –  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  4 : 8  .  (2:4)
Lions B :  J.Kothánek ŽK -  V.Rychtář, M.Ješina 1+ŽK,  P.Podskalský, K.Zatloukal 2+ŽK,  J.Sláma 1,  J.Krenauer,
Střelnice :  R.Mendlík - J.Šilha 1,  J.Svatoš, M.Švec 1,  L.Binter 1,  Štumbauer 4,  O.Lacko 1,
Branky: 6´ a 9´ Štumbauer 0:2,  10´ Sláma 1:2,  16´ Štumbauer a 22´ Šilha 1:4,  24´Ješina 2:4,  30´ Lacko a 32´ Švec 2:6,  44´ a 47´ Zatloukal 4:6,  47´ Štumbauer a 48´Binter 4:8,
Rozh.: F.Zloch 320, Š.Hrabčák 250,  .  ŽK 3:0 21´Kothánek a Zatloukal a 40´ Ješina  .  10 div

 

F I N Á L E :   Po 30. 5.  VŠZ  18:00  .  FC 30   -  NEXT  .  5 : 0 kont.  .  Next utkání vzdal pro nedostatek hráčů

Odveta :       Čt   9. 6.  JČU   19:30  .  NEXT   -  FC 30  0 : 5 kont.  .  Next utkání vzdal pro nedostatek hráčů

O  3.  místo :  St 1. 6. Rudolfov 20:00 . WEST JAM  -  ZAHÁJÍ  .  8 : 5  (3:3)
West J. :  R.Novák - T.Dvořák 1,  M.stropek 2,  V.Dolejšek, L.Zimandl, M.Rudolf, S.Škarda 2,  J.Fodora, P.Vazač 3,
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík, M.Maňhal, L.Ponec 2,  S.Zrun 2,  J.Mareš 1,  M.Šťastný,
Branky: 2ˇ Ponec 0:1,  3´ Stropek a 15´ Škarda 2:1,  16´ Zrun a 30ˇ Mareš 2:3,  31´ Stropek a 36´ Vazač 4:3,  37´ Zrun 4:4,  39´ Škarda, 41´ Dvořák a 44´ Vazač 7:4,  48´ Ponec 7:5,  49´ Vazač 8:5,
Rozh.: L.Zabilka 300, Š.Kotásek 210,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

Odveta :       Po 9. 6. Zahájí  18:00  . ZAHÁJÍ  -  WEST JAM  5 : 6 (2:2)
Zahájí :  J.Čejka 1 -  J.Slavík 3,  M.Maňhal, M.Šíma, M.Šťastný, L.Ponec 1,  S.Zrun
West J. :  R.Novák - P.Vazač 2,  V.Dolejšek 1,  T.Dvořák 1,  M.Stropek 1,  L.Zimandl, J.Fodora, S.Škarda 1,
Branky: 6´ Vazač a 10´ Škarda 0:2,  16´ a 24´ Slavík a 25´ Ponec 3:2,  25´ Dolejšek, 39´ Stropek a 41´ Vazač 3:5,  48´ Slavík a 49´ Čejka 5:5,  50´ Dvořák 5:6,
Rozh.: F.Mertl 210, P.Ždych 440,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

o  5. místo :  Po   6. 6.  JČU       19:00  STŘELNICE -  DUBENEC  3 : 3  (1:2)
Střelnice :  R.Mendlík - D.Mendlík 1,  V.Kubal 1,  M.Švec 1,  O.Lacko, J.Svatoš, J.Šilha,
Dubenec :  J.Polomčák - L.Koňarik 2,  J.Špán, D.Trča 1,  M.Voráček, O.Voráček ŽK,  L.Waldhauser
Branky: 8´ D.Mendlík 1:0,  9´ a 23´ Koňarik 1:2,  29´ Švec a 40´ Kubal 3:2,  44´ Trča 3:3,
Rozh.: V.Korejčík 350, T.Peterka,  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  28´ O.Voráček  .  .  .  .  .  .  15 div

Odveta :  10. 6. Dubenec 18:00  DUBENEC  -  STŘELNICE  .  8 : 3  .  (4:3)
Dubenec :  J.P,olomčák - J.Špán, D.Trča 3,  J.Skála 3,  O,Voráček, M.Hosnedl ŽK,  L.Koňarik 1,  M.Voráček,
Střelnice :  J.Svatoš - J.Šilha, O.Lacko, V.Kubal 2,  P.Štumbauer 1,
Branky: 1´ Skála 1:0,  5´ Kubal 1:1,  12´ Trča 2:1,  13´ Kubal 2:2,  15´ Skála a 21´ Kuráž 4:2,  25´ Štumbauer 4:3,  26´ a 43´ Trča, 45´Koňarik a 50´ Skála 8:3,
Rozh.: P,Kocina 500, Š.Hrabčák 210,  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  40´Hosnedl  .  .  .  .  .  .  .  20 div 

o  7.  místo :  Pá 3. 6.  Velešín  19:00  .  LIONS "A"  -  LIONS  "B"  .  6 : 10 . (1:4)
Lions A :  L.Mezník - M.Kejšar, M.Stropek 1,  K.Krejčí 1,  T.Gonek 1,  K.Gongek 1,  V.Švec,
Lions B :  D.Didi - M.Ješina 7+ŽK,  J.Sláma 1,  J.Kališ 1,  J.Krenauer, V.Rychtář 1,  P.Podskalský,
Branky: 11´ a 13´ Ješina 0:2,  14´ T.Gondek 1:2,  15´ Rychtář a 16´ Ješina 1:4,  27´ Švec 2:4,  31´ Kališ a 32´ Ješina 2:6,  36´ Krejčí a 38´ Švec 4:6,  43´ Ješina 4:7,  44´ K.Gondek 5:7,  45´ Sláma, 46´ a 49´ Ješina 5:10,  50´ Strapek 6:10,
Rozh.: M.Primus 360, F.Zloch 210,  .  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  34´Ješina  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

Odveta :        Pá 3. 6.  Velešín  20:00  .  LIONS "B"  -  LIONS  "A"  .  4 : 6  (1:2)
Lions B D.Didi 1 - M.Ješina,  J.Sláma 2,  J.Kališ,  J.Krenauer, V.Rychtář,  P.Podskalský 1, 
Lions A :  L.Mezník -
M.Kejšar 3,  M.Stropek 3,  K.Krejčí,  T.Gondek,  K.Gongek,  V.Švec,
Branky: 11´ Sláma 1:0,  18´, 20´ a 30´ Strapek 1:3,  33´ Podskalský, 40´ Didi a 42´ Sláma 4:3,  47´, 49´ a 50´ Kejšar 4:6,

Rozh.:
F.Zloch 210, M.Primus 360,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div 

  

P A V O U K :   PLAY-OFF  - čtvrtfinále:        2. - 13. 5.                  

A:  WEST JAM A  -  LIONS B    2 : 4   a    16 : 5

B:  STŘELNICE  -  NEXT           3 : 5   a   5 : 8

C:  ZAHÁJÍ "B" -  LIONS A       7 : 4   a   13 : 5

D:  FC 30  -  DUBENEC           10 : 6   a  7 : 0

 

S E M I F I N Á L E :       16. - 27. 5.                                                      

G:  FC 30 ZAHÁJÍ "B"        13 : 6 3 : 5

H:  NEXT  -  WEST J. "A"        4 : 4  a  7 : 2

 

o 5. - 8. místo :                 

I:  LIONS "B" -  STŘELNICE   5 : 6   a  4 : 8                                        

J:  LIONS "A"  -  DUBENEC    2 : 9   a  6 : 8

 

o konečné umístění       30. 5 až 10. 6.  

o 1. místo :     FC 30       -  NEXT   5 : 0 kont. a  5 : 0 kont.  

o 3. místo :     WEST JAM  -  ZAHÁJÍ "B"  .  8  :  5  a  6 : 5

o 5. místo :     DUBENEC  -  STŘELNICE  .  3 : 3  a  8 : 3

o 7. místo :     LIONS "B"  -  LIONS "A"  .  10 : 6  a  4 : 6

 

 

 

11.  Systém soutěží   (Z Propozic OP ČB 2021-22)

Po skončení základní části hrají první čtyři týmy obou skupin play-off, poslední dva ze skupin play-out. Semifinálové dvojice tvoří 1.A – 4.B  –  2.B – 3.A;   2.A – 3.B   –  1.B – 4.A. Hraje se na dvě utkání, začít by se mělo u hůře umístěného týmu (pokud nevznikne kolize v hale s případně střídajícím týmem). Utkání mohou skončit i remízou. Pokud po dvojutkání budou mít soupeři shodný počet bodů, rozhoduje skóre, při nerozhodném skóre platí vyší bodový zisk v základní skupině, popř lepší skore tamtéž.

16.  Rozhodčí

Sazba odměn rozhodčích pro sezonu 2021/22: 210,- Kč (píská-li jeden 310,- Kč) + cestovné.

 

 

OF1x     X. X.  XX   XX:XX    XXX    –  XXX  .  .  .  .  X : X  .  (X:X)
XXX :  XX
XXX :  XX
Branky: XX
Rozh.: XX,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div






» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS