Menu

Výsledkový servis

Program na týden

-1

Přestávka


  

  PLAY-OUT

VÝSLEDKY 2. kolo - o 9. místo: 18.5. WEST J. B - INTER 10:7 (4:5) . . 26.5. INTER - WEST J. B . 4:8 (2:3) . . o 11. místo: 20.5. DEMI - BOREK . 1:4 (1:1) . . 26.5. BOREK - DEMI . 5:0 (2.0) . . . .

ROZPIS  A  VÝSLEDKY 1. kola Play-out Okresního přeboru

OUT1 4. 5.  Rudolfov 20:00  WEST JAM "B"    BOREK  .  .  .  .  17 : 6  .  (6:3)
West J.: :  O.Šteyer - L.Zimandl 1,  S.Škarda 5,  J.Fodora, M.Vochozka, M.Stropek 8,  P.Vazač 3,
Borek :  P.Junek - R.Rehanzl, T.Bejsta 1,  D.Šestauber 4,  J.Pokorný 1,  P.Neumann,
Branky: 2´ Šestauber 0:1,  6´ Stropek, 8´ a 10´ Vazač 3:1,  11´ Šestauber 3:2,  12´ Vazač, 17´ a 20´ Stropek 6:2,  25´ nPokorný a 26´ Šestauber 6:4,  27´ Stropek, 28´ Škarda a 29´ Stropek 9:4,  31´ Bejsta ´ 9:5,  34´ Škarda, 35´ Zimandl, 36´ A 42´ Stropek a 43´ Škarda 14:5,  47´ Šestauber 14:6,  47´ Škarda, 48´ Stropek a 49´ Škarda 17:6,
Rozh.: F.Mertl 320, P.Ždych 260,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div

OUT2  5. 5.  Rudolfov 20:00   INTER    –  AC DEMI .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 8  .  (3:4)
Inter :  R.Minarik - J.Bareš, M.Kopecký 1,  T.Chlad, O.Plíhal 2,  M.Huryta, M.Sagula 3,  J.Kadlec, D.Urbánek,
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík 2,  J.Hrouz 2,  R.Holler 3,  V.David 1,  K.Malák,
Branky: 3´ Kopecký 1:0,  5´ Hrouz 1:1,  9´ Plíhal 2:1,  10´ Hrouz, 13´ Pacholík a 19´ Holler 2:4,  23´ a 27´ Sagula 4:4,  28´ Holler, 31´ David a šě´ Pacholík 4:7,  41´ Plíhal a 46´ Sagula 6:7,  46´ Malák 6:8,
Rozh.: L.Zabilka 210, N.Primus 320,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

Odvety :

OUT3  12. 5.  Borek  19:00    BOREK   –  WEST JAM B  .  .  .  .  4 : 4  .  (2:1)
Borek :  T.Bejsta - J.Pokorný, R.Rehanzl, D.Šestauber 4,  V.Fiala
West J. :  O.Šteyer - L.Zimandl 1,  M.Rudolf 1,  M.Stropek 1,  S.Škarda, D.Beneš, V.Dolejšek 1,
Branky: 7´ a 22´ Šestauber 2:0,  25´ Stropek a 27´ Zimandl 2:2,  30
´ a 35´ Šestauber 4:2,  40´ Rudolf a 45´ Dolejšek 4:4,
 Rozh.: P.Kocina 280, Š.Kotásek 270,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

OUT4  13. 5.  Hluboká   18:00    DEMI    –  INTER  .  .  .  .  .  .  .  3 : 6  .  (2:3)
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík 1,  R.Holler 1,  K.Malák, J.Hrouz 1,  V. David ŽK,
Inter :  R.Minarik - J.Bareš 1,  M.Kopecký 2,  O.Plíhal, M.Sagula 1,  T.Chlad 1,  D.Urbánek 1,  R.Kovalčík
Branky: 1´ Hrouz 1:0,  4´ Kopecký 1:1,  7´ Holler 2:1,  14´ Sagula, 17´ Urbánek, 30´ Bareš a 34´ Kopecký 2:5,  42´ Pacholík 3:5,  47´ Chlad 3:6,
Rozh.: J.Kolář 210, Š.Hrabčák 300,  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  29´ David   .  .  .  .  .  5 div

 

O  9. místo :

OUT5 18. 5. Rudolfov  20:00  WEST JAM "B"  –  INTER  .  .  .  .  .  10 : 7  .  (4:5)
WJB :  S.Škarda - L.Zimandl, M.Stropek 4+ŽK,  J.Fodora 2,  V.Dolejšek, P.Vazač 4,
Inter
R.Minarik - J.Bareš 2O.Plíhal 2M.Kopecký 1,  T.Chlad 2,  R.Kovalčík,
Branky: 2´ Stropek 1:0,  10´ Kopecký 1:1,  14´ a 15´ Vazač 3:1,  17´ Chlad a 18´ Bartoš 3:3,  19´ Fodora 4:3,  19´ Bartoš a 23´ Chlad 4:5,  27´ Stropek, 30´ Vazač a 32´ Fodora 7:5,  33´a 43´ Plíhal 7:7,  47´ Vazač, 48´ a 49´ Stropek 10:7,
Rozh.: J.Škuthan 360, V.Korejčík 210,  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  42´ Stropek  .  .  .  .  .  .  5 div

OUT8 18. 5.  Rudolfov 20:00  INTER   –  WEST JAM "B"  .  .  .  .  4 : 8  .  (2:3)
iNTER :  R.Minarik - J.Bareš, Mar.Kopecký, T.Chlad. D.Urbánek 1,  M.Sagula, O.Plíhal, R.Kovalčík 3,  J.Kadlec ŽK,
WJ"B" :  O.Šteyer - J.Fodora 1,  S.Škarda 3,  L.Zimandl, D.Beneš, P.Vazač 2,  T.Dvořák 2,
Branky: 3´ Urbánek 1:0,  5´ Škarda 1:1,  7´ Kovalčík 2:1,  10´ Dvořák, 11´ a 28´ Vazač 2:4,  30´ Kovalčík 3:4,  31´ Škarda 3:5,  34´ Kovalčík 4:5,  45´ Dvořák, 49´ Škarda a 50´ Fodora 4:8,
Rozh.: M.Primus 280, P.Ždych 270,  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  4´ Kadlec  .  .  .   .  .  .  .  0 div


O  11. místo :

OUT6 20. 5.  Hluboká  18:00  AC DEMI   –  BOREK  .  .  .  .  .  .  .  .  1 : 4  .  (1:1)
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík, J.Hrouz, P.Nechvátal, V.David 1,  K.Malák, J.Zoch,
BVorek :  T.Bejsta - M.Danda, J.Pokorný, R.Rehanzl, D.Šestauber 2,  V.Fiala 2,
Branky: 8´ David 1:0,  18´ a 32´ Fiala, 40´ a 44´ Šestauber
Rozh.: R.Granec 210, M.Primus 420 380,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div

OUT7 26. 5.  Borek  19:00    BOREK   –  AC DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  5 : 0  .  (2:0)
Borek :  Š.Hrabčák (6´ T.Bejsta) - M.Danda 1,  V.Fiala 3,  P.Neumann, J.Pokorný, R.Rehanzl, D.Šerstauber 1,  S.Šestauber
Demi :  D.Frcal - R.Holler, J.Hrouz, K.Malák, P.Nechvátal, J.Pacholík, S.Rejdal,
Branky: 15´ Fiala, 16´ Danda, 31´ Fiala , 34´ D.Šestauber a 41´ Fiala 5:0,
Rozh.: L.Zabilka 260,, V.Korejčík 290,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

 

 

P A V O U K :

PLAY-OUT :   2. - 13. 5. 

E:  INTER - DEMI   6 : 8  a  6 : 3

F:  WEST J.B - BOREK  17 : 6  a   4 : 4

 

o  9. místo : :     16. - 27. 5.                  

WEST JAM B - INTER   10 : 7   a  8 : 4

o 11. místo :

AC  DEMI  -  BOREK      1 : 4   a  0 : 5

 

 

11.  Systém soutěží   (Z Propozic OP ČB 2021-22)

Po skončení základní části hrají poslední dva ze skupin play-out. Hraje se na dvě utkání. Utkání mohou skončit i remízou. Pokud po dvojutkání budou mít soupeři shodný počet bodů, rozhoduje skóre, při nerozhodném skóre platí vyší bodový zisk v základní skupině, popř lepší skore tamtéž.

16.  Rozhodčí
Sazba odměn rozhodčích pro sezonu 2021/22: 210,- Kč (píská-li jeden 310,- Kč) + cestovné.

 

 

OUT5 18. 5.  XX   XX:XX    XXX    –  XXX  .  .  .  .  X : X  .  (X:X)
XXX :  XX
XXX :  XX
Branky: XX
Rozh.: XX,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div



Nástavba 3. A 4. KOLO.pdf







» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS