Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

07.03.2022 21:00 - SH Hrdějovice
A1 team Zbudov - Dynamo PCO B
09.03.2022 19:30 - SH Hrdějovice
TJ HFASC ČB - ELBH Týn nad Vltavou
10.03.2022 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
Dubaj Žabovřesky - SK Devianti (Absolut B)
13.03.2022 17:00 - SH Týn n./Vlt. změna termínu
FK Zahájí - FC Kohouti ČB
13.03.2022 18:00 - SH Týn n./Vlt. - dohrávka 17. kola
ELBH Týn nad Vltavou - A1 team Zbudov

Okresní přebor - play-out

18.05.2022 20:00 - Rudolfov - o 9. místo
West Jam CB B - Inter ČB
20.05.2022 18:00 - ZŠ Hluboká - o 11. místo
AC Demi Hluboká - TJ Borek

Okresní přebor - skup. A

Přestávka

Okresní přebor - skup. B

Přestávka

Okresní přebor play-off

16.05.2022 18:00 - VŠZ - semifinále
FC 30 ČB - FK Zahájí B
19.05.2022 19:30 - SH JČU, semifinále změna
FC Next ČB - West Jam ČB A
20.05.2022 19:00 - SOŠE Velešín - o 5. - 8. místo
SK Lions Velešín A - RL Dubenec
20.05.2022 20:00 - SOŠE Velešín - o 5. - 8. místo
SK Lions Velešín B - SK Střelnice ČB


  

  Výsledky jarní části KP Jih

K O N E Č N Á T A B U L K A 2 0 2 1 - 2 2 : 1. DYNAMO PCO B . 15 . 0 . 1 . 123 : 61 . 45 . . 2. DEVIANTI . 13 . 0 . 3 . 105 : 60 . 39 . . 3. ELBH TÝN n/Vlt. . 11 . 0 . 5 . 115 : 67 . 33 . . 4. A1 TEAM ZBUDOV . 16 . 8 . 2 . 6 . 99 : 97 . 26 . . 5. SK VAPLAST ČB . 7 . 1 . 8 . 75 : 87 . 22 . . 6. TJ HFASC ČB . 5 . 0 . 1 . 78 : 115 . 15 . . 7. FK ZAHÁJÍ . 4 . 1 . 11 . 99 : 100 . 13 . . 8. FC KOHOUTI ČB . 3 . 1 . 12 . 63 : 125 . 10 . . 9. DUBAJ ŽABOVŘESKY . 3 . 1 . 12 . 85 : 130 . 10 . vzájemné zápasy 7:5 a 6:5 pro Kohouty . . . .

V Ý S L E D K Y   J A R N Í C H   O D V E T

K O N E Č N Á   T A B U L K A   2 0 2 1 - 2 2  :
1.  DYNAMO PCO "B"  .  .  .  .  16  .  .  .  15  .  .  0  .  .  . 1  .  .   123 : . 61  .  .  .  45

2.  DEVIANTI  ČB  .  .  .  .  .  .   16  .  .  .  13  .  .  0  .  .  . 3  .  .   105 : . 60  .  .  .  39
3.  ELBH TÝN n/Vlt.   .  .  .  .  . 16  .  .  .  11  .  .  0  .  .  . 5  .  .   115 : . 67  .  .  .  33

4.  A1 TEAM ZBUDOV  .  .  .  .  16  .  .  .  . 8  .  .  2  .  .  . 6  .  .  .  99 : . 97  .  .  .  26
5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  .  16  .  .  .  . 7  .  .  1  .  .  . 8  .  .  .  75 : . 87  .  .  .  22
6.  TJ HFASC ČB  .  .  .  .  .  .  . 16  .  .  .  . 5  .  .  0  .  .  11  .  .  .  78 : 115  .  .  .  15

7.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .   16  .  .  .  . 4  .  .  1  .  .  11  .  .  .  99 : 100  .  .  .  13
8.  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  .  .   16  .  .  .  . 3  .  .  1  .  .  12  .  .  .  63 : 125  .  .  .  10
9.  DUBAJ ŽABOVŘESKY  .  .   16  .  .  .  . 3  .  .  1  .  .  12  .  .  .  85 : 130  .  .  .  10
    vzájemné zápasy  7:5 a 6:5 pro Kohouty

S T Ř E L C I   2021-22 :
33  -  Vladimír Dobal (ELBH),
31  -  Tomáš Dvořák  (A1 team),
29  -  Miroslav Tejko (HFASC),

24  -  Jakub Slavík (Zahájí)
19  -  Martin Kocina (Zbudov)  a  Dav.Mlýnek (Vaplast),

18  -  M.Staněk (Devianti)  a  L.Stoklasa (ELBH)
17  -  T.Lerch (Dynamo), 
16  -  Š.Prokeš (Dynamo)    

15  - 
M.Ďurica a P.Janeček (Devianti),  P.Hasenöhrl  (HFASC)  a  S.Škarda (Kohouti)
14  - 
J.Brom (ELBH),
13  -  L.Hofmann (Devianti),  T.Antoš (Zahájí)  a  P.Vazač (Kohouti)

K A R T Y   2021-22 :
bez karet.  .  .  . -  ELBH
2  ŽK  .  .  .  .  .  -  Vaplast
  a  Kohouti
3  ŽK  .  .  .  .  .  -  Dynamo B,  A1 Zbudov,  ZahájíHFASCŽabovřesky
6  ŽK  .  .  .  .  .  -  Devianti

 

V Ý S L E D K Y   J A R N Í C H   O D V E T :

10 .   k o l o :  ( 9.  – 16. 1. )     volný los  Kohouti 

K37   9. 1.  LokoČB  17:00  DYNAMO "B"  –  HFASC  .  .  .  .  .  .  .  4 : 2  .  (2:1)
Dynamo :  T.Lerch - V.Vejvar, L.Perina 1,  P.Koupal 1,  M.Jedlička, R.Polanský 1,  Š.Prokeš 1,
HFASC :  R.Mendlík - J.Bartoš 1,  J.Vlček, J.Anderle ml,,  M.Peterka 1,  J.Anderle st, M.Tejko,  T.Peterka, P.Hasenöhrl
Branky: 6.´- Koupal a 23.´- Polanský 2:0,  25.´- Bartoš 2:1,  34.´- Prokeš 3:1,  36.´- M.Peterka 3:2,  45.´- Perina 4:2,
Rozh.: P.Kocina 330, M.Primus 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

K38  10. 1. Hrdějovice 21:00  VAPLAST  –  DEVIANTI  .  .  .  .  .  .  3 : 11  .  (1:3)
Vaplast :  M.Bartizal - L.Burda 1,  J.Kándl 2,  Dav.Mlýnek, A.Prokop, M.Werner, S.Havel, D.Vávra,
Devianti :  P.Sobolík - F.Mertl, P.Janeček, P.Snížek, T.Valta 1,  L.Hofmann 1+ŽK,  M.Staněk 5,  M.Ďurica, J.Dědina 1,
Branky: 9.´- Janeček 0:1,  20.´- Kándl 1:1,  25.´- Dědina a Hofmann 1:3,  29.´- Burda a 31.´- Kándl 3:3,  33.- Janeček, 34.´, 35.´, 41.´a 42.´- Staněk, 45.´- Hofmann, 47.´- Staněk a 50.´- Valta 10:3,
Rozh.: Š.Hrabčák 300, J.Škuthan 340,  .  .  .  .  ŽK 0:1 28.´- Hofmann  .  .  .  .  10 div

K39  12. 1.  SH Týn   20:30   ELBH    –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 4  .  (4:1)
ELBH :  P.Vařil - J.Meidl, L.Mravec 1,  L.Stoklasa 1,  J.Brom 3,V.Dobal 1,  R.Štos 1,  M.Hevera,
Zahájí :  J.Čejka - M.Šíma, M.Maňhal, J.Slavík 3,  T.Kučera, J.Mareš 1,  D.Říha,
Branky: 7.´- Slavík 0:1,  14.´- Stoklasa, 20.´- Štos, 22.´- Dobal a 24.´- Brom 4:1,  29.´- Mareš 4:2,  31.´- Mravec a 34.´- Brom 6:2,  39.´- Slavík 6:3,  39.´- Brom 6:4, 42.´- Slavík 7:4,
Rozh.: T.Peterka 640, F.Zloch 260,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div

K40  13. 1. SH JČU  20:30 ŽABOVŘESKY – A1 ZBUDOV  .  .  .  .  6 : 14  .  (1:6)
Žabovřesky :  J.Macháček - V.Jirkovský 2,  Jan Hála 1,  L.Simandl 1,  P.Klíma 2,  P.Hájek, J.Horský, J.Tušl,
Zbudov :  F.Dřevojan - P.Kocina 1,  T.Dvořák 3,  D.Růžička 1,  Mich.Kocina 4,  M.Peterka 1,  J.Janů 2,  F.Adler, Mart.Kocina 2,
Branky: 4.´- Jirkovský 1:0,  5.´- Janů, 7.´- Mich.Kocina, 8.´- Růžička, 11.´a 16.´- Dvořák23.´- Peterka, 27.´- Dvořák, 28.´- Janů, 32.´-Mich.Kocina a 33.´- P.Kocina 1:10,  35.´- Jirkovský, 36.´- Simandl, 37.´- Hála,, 41.´a 42.´- Klíma 6:10,  44.´- Mart.Kocina, 50.´- Mich.Kocina a Mart.Kocina 6:14,
Rozh.: R.Granec 300, F.Mertl 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

T A B U L K A   po  10.  kole :
1.  DEVIANTI  ČB  .  .  .  .  .  .  9  .  .  8  .  0  .  .  1  .  .  .  58 : 28  .  .  .  24 
2.  DYNAMO PCO "B"  .  .  .  .  9  .  .  8  .  0  .  .  1  .  .  .  54 : 32  .  .  .  24  
3.  A1 TEAM ZBUDOV  .  .  .  .   9  .  .  5  .  1  .  .  3  .  .  .  62 : 47  .  .  .  16

4.  ELBH TÝN n/Vlt.  .  .  .  .  .  9  .  .  5  .  0  .  .  4  .  .  .  51 : 42  .  .  .  15

5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  .   9  .  .  3  .  1  .  .  5  .  .  .  37 : 52  .  .  .  10

6.  DUBAJ ŽABOVŘESKY  .  .   9  .  .  3  .  0  .  .  6  .  .  .  57 : 68  .  .  .  . 9
7.  TJ HFASC ČB  .  .  .  .  .  .  .  9  .  .  3  .  0  .  .  6  .  .  .  42 : 62  .  .  .  . 9
8.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  9  .  .  2  .  0  .  .  7  .  .  .  49 : 53  .  .  .  . 6

9.  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  .  .  8  .  .  2  .  0  .  .  6  .  .  .  29 : 55  .  .  .  . 6

S T Ř E L C I   po   10.  kole :
20  -  Tomáš Dvořák  (A1 team)
15  -  Martin Kocina (Zbudov)  Vladimír Dobal (ELBH),
13  -  MiroslavTejka (HFASC)
12  -  M.Staněk (Devianti)  a  P.Klíma (Dubaj)

10  -  Mich.Kocina (Zbudov),  J.Mareš  a  J.Rubick (Zahájí)
  9  -  L.Hofmann (Devianti)  a  Marek Kalousek (Dynamo)
  8  -  P.Janeček (Devianti),  Š.Pineau a Š.Prokeš (Dynamo),  J.Koritar (Vaplast)  a  P.Hasenöhrl (HFASC)

K A R T Y   po   10  kole :
bez karet.  .  .   -  ELBH
1  ŽK  .  .  .  .  .  -  A1 Zbudov  a  Kohouti
2  ŽK  .  .  .  .  .  -  Dynamo B,  Vaplast,  HFASC
  a  Zahájí
3  ŽK  .  .  .  .  .  -  A1 Zbudov  a  Žabovřesky
5  ŽK  .  .  .  .  .  -  Devianti

 

11 .   k o l o :  ( 16.  – 23. 1. )  volný los ELBH Týn

K41 17. 1. Hrdějovice 21:00 VAPLAST  –  ŽABOVŘESKY  .  .  .  .  .  .  8 : 3  .  (4:2)
Vaplast :  M.Bartizal - J.Boháč 1,  J.Kándl 1,  Dav.Mlýnek 3,  A.Prokop 1,  M.Žoček, D.Vávra 1,  L.Vávra 1,  M.Werner,
Žabovřesky :  J.Horský - F.Lošek, L.Formánek 1,  L.Simandl, V.Hrabčák, M.Kudláček, P.Borovka, V.Jirkovský 1,  J.Tušl 1,
Branky: 4´a 14´ Mlýnek a 15´ Vávra 3:0,  20´ Jirkovský a 21´ Formánek 3:2,  23´ Kándl, 27´ Vávra, 35´ Boháč, 37´ Prokop a 47´ Mlýnek 8:2,  48´ Tušl 8:3,

Rozh.: F.Mertl 340, P.Ždych 320,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div                     

K42  19. 1.  SKP   19:30    HFASC ČB    –  A1 ZBUDOV  .  .  .  .  .  .  .  3 : 5  .  (2:2)
HFASC :  P.Vosejpka - T.Peterka, M.Peterka, J.Bartoš, P.Hasenöhrl 2,  J.Vlček, M.Tejko 1,  V.Welser,
Zbudov :  F.Dřevojan 1 - P.Kocina, T.Dvořák 1,  Mich.Kocina, M.Peterka, J.Janů 1,  F.Adler 1,  Mart.Kocina 1,
Branky:  1´a 9´ Hasenöhrl 2:0,  18´ Mart.Kocina, 24´ Dřevijan, 26´ Janů a 33´ Adler 2:4,  40´ Tejko 3:4,  47´ Dvořák 3:5,
Rozh.: L.Zabilka 300, J.Škuthan 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div

K43  19. 1.  Týn    20:30    ZAHÁJÍ   –  DYNAMO "B"  .  .  .  .  .  .  .  .  10 : 12  .  (4:7)
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal, J.Slavík 5,  S.Legdan 1,  M.Šíma, J.Mareš, T.Antoš 4,
Dynamo :  Š.Pineau - Š.Prokeš 3,  M.Jasanský 1,  L.Perina 1,  T.Lerch 2,  P.Vaněk 5,
Branky: 2´ Lerch a Vaněk, 8´ Perina 0:3,  9´ Legdan 1:3,  10´ Slavík 1:4,  11´ Slavík 2:4,  13´ Slavík 2:5,  15´ Slavík a 18´ Antoš 4:5,  20´ Prokeš, 21´ Lerch, 27´ Prokeš, 33´ Vaněk, 34´ Prokeš, 38´ Vaněk a 40´ Jasanský 4:12,  42´, 44´a 45´ Slavík, 47´a 2x49´ Antoš 10:12,

Rozh.: R.Granec 610, V.Korejčík 260,  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  41´ Lerch  .  .  .  .  .  .  .  0 div

K44  20. 1.   JČU   20:30    DEVIANTI    –  KOHOUTI  .  .  .  .  .  .  .  .  .  9 : 4  .  (3:2)
Devianti :  F.Mertl - R.Mertl, P.Snížek 1,  M.Staněk 2,  M.Ďurica 2,  Z.Kuna 1,  T.Valta, L.Hofmann, J.Řepa 3,
Kohouti :  M.Škaroupka - P.Vazač, J.Svatoš 1,  M.Stropek 2,  S.Škarda, J.Mandík, M.Hazmuka 1,  L.Niedl,
Branky: 2´ Staněk a Ďurica 2:0,  14´ Stropek a 20´ Svatoš 2:2,  23´ Řepa, 37´ Ďurica, 39´ Kuna a 41´ 2xŘepa 7:2,  42´ Hazmuka 7:3,  43´ Staněk a Snížek 9:3,  47´ Stropek 9:4,
Rozh.: Š.Hrabčák 320, T.Peterka 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 div

T A B U L K A   po   11. kole :
1.  DEVIANTI  ČB  .  .  .  .  .  .   10  .  .  .  . 9  .  .  0  .  .  . 1  .  .  .  67 : . 32  .  .  .  27

2.  DYNAMO PCO "B"  .  .  .  .  10  .  .  .  . 9  .  .  0  .  .  . 1  .  .  .  66 : . 42  .  .  .  27

3.  A1 TEAM ZBUDOV  .  .  .  .  10  .  .  .  . 6  .  .  1  .  .  . 3  .  .  .  67 : . 50  .  .  .  19
4.  ELBH TÝN n/Vlt.   .  .  .  .  .  9  .  .  .  . 5  .  .  0  .  .  . 4  .  .  .  51 : . 42  .  .  .  15

5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  .  10  .  .  .  . 4  .  .  1  .  .  . 5  .  .  .  45 : . 55  .  .  .  13
6.  DUBAJ ŽABOVŘESKY  .  .  10  .  .  .  . 3  .  .  0  .  .  . 7  .  .  .  60 : . 76  .  .  .  . 9
7.  TJ HFASC ČB  .  .  .  .  .  .  . 10  .  .  .  . 3  .  .  0  .  .  . 7  .  .  .  45 : . 67  .  .  .  . 9

8.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  . 10  .  .  .  . 2  .  .  0  .  .  . 8  .  .  .  59 : . 65  .  .  .  . 6
9  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  .  .  .  9  .  .  .  . 2  .  .  0  .  .  . 7  .  .  .  33 : . 64  .  .  .  . 6

S T Ř E L C I   po  11. kole :
21  -  Tomáš Dvořák  (A1 team),
16  -  Martin Kocina (Zbudov),
15  -  Vladimír Dobal (ELBH),
14  -  Milan Staněk (Devianti)  a  Miroslav Tejko (HFASC),
12  -  P.Klíma (Žaby),
11  -  Š.Prokeš (Dynamo),

10  -  Mich.Kocina (Zbudov),  J.Mareš a J.Rubick (Zahájí),   Dav.Mlýnek (Vaplast),  a  P.Hasenöhrl  (HFASC],

  9  -  L.Hofmann (Devianti),  M.Kalousek (Dynamo)  a   J.Slavík (Zahájí), 

  8  -  P.Janeček (Devianti),  Š.Pineau (Dynamo),  J.Koritar (Vaplast)  T.Antoš (Zahájí),

K A R T Y   po  11. kole :
bez karet.  .  .  -  ELBH
1  ŽK  .  .  .  .  .  -  Kohouti
2  ŽK  .  .  .  .  .  -  Vaplast,  HFASC
  a  Zahájí
3  ŽK  .  .  .  .  .  -  Dynamo B,  A1 Zbudov  a  Žabovřesky
5  ŽK  .  .  .  .  .  -  Devianti

 

12 .   k o l o :  ( 23.  – 30. 1. )   volný los Dynamo ČB

K45  24. 1.  Hrdějovice 21:00  A1 ZBUDOV   –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  13 : 6  .  (6:2)
Zbudov :  F.Dřevojan - P.Kocina, T.Dvořák 5,  Mich.Kocina 1,  M.Peterka 1,  J.Janů, F.Adler 2,  Mart.Kocina 3,  D.Růžička 1,
Zahájí :  J.Čelka - S.Legdan 1,  J.Slavík 2,  D.Říha 1,  J.Mareš, M.Šíma 1,  J.Rubick 1,
Branky: 4´a 11´ Dvořák a 15´ Mich.Kocina 3:0,  19´ Šíma 3:1,21´a 24´ Mart.Kocina a 22´ Adler 6:1,  25´ Slavík 6:2,  28´ Dvořák, 30´ Růžička, 33´ Peterka, 37´ Mart.Kocina a 40´ Dvořák 11:2,  41´ Legdan, 43´ Rubick, 45´ Říha a 49´ Slavík 11:6,  49´ Dvořák a 50´ Adler 13:6,
Rozh.: T.Peterka 340, P.Ždych 320,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div

K46  26. 1.  SKP   19:30    KOHOUTI    –  VAPLAST  .  .  .  .  .  .  .  .  3 : 11  .  (0:4)
Kohouti :  M.Škaroupka - L.Bohatý, J.Svatoš 2,  S.Škarda 1,  J.Mandík, M.Hazmuka, L.Niedl, J.Koutský,
Vaplast :  M.Bartizal - J.Boháč 1,  L.Burda, J.Kándl 4,  Dav.Mlýnek, A.Prokop 4, M.Werner 1,  D.Vávra 1,
Branky: 4´ Kándl, 8´a 13´ Prokop, 15´ Boháč, 29´ Werner, 30´ Vávra, 33´ Kándl a 36´ Prokop 0:8,  38´ Škarda a 39´ Svatoš 2:8,  41´ Kándl a 45´ Prokop 2:10,  48´ Svatoš 3:10,  49´ Kándl 3:11,
Rozh.: R.Granec 300, F.Zloch 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div

K47  26. 1.  Týn   20:30    ELBH TÝN    –  DEVIANTI  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 1  .  (2:1)
ELBH :  P.Vařil - L.Stoklasa, J.Meidl, L.Mravec, P.Vornay, V.Dobal, J.Brom 4,
Devianti :  P.Sobolík - R.Mertl, F.Mertl, P.Janeček, J.Dědina, T.Valta, J.Řepa 1,  L.Hofmann, M.Ďurica,
Branky: 8´ Brom 1:0,  19´ Řepa 1:1,  20´, 27´a 43´ Brom 4:1,
Rozh.: L.Zabilka 260, M.Primus 680,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div

K48  27. 1.  JČU   20:30    ŽABOVŘESKY   –  HFASC  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 5  .  (3:2)
Žabovřesky :  P.Hájek - F.Lošek, L.Formánek, Jan Hála, L.Simandl, J.Horský 1,  J.Tušl 2,  M.Maurer, T.Jinek,
HFASC :  P.Vosejpka - T.Peterka, M.Peterka, J.Anderle st, J.Anderle ml. 1,  M.Hüttner, M.Tejko 3. P.Hasenöhrl 1.  J.Vlček,
Branky: 2´Horský 1:0,  15´Tejko a 16´ Hasenöhrl 1:2.  21´a 22´ Tušl 3:2,  27´Anderle ml. a 35´ Tejko 3:4,  48´ TP vlastní 4:4,  50´ Tejko 4:5,
Rozh.: P.Kocina 330  V.Korejčík 300  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

T A B U L K A   po   12. kole :
1.  DEVIANTI  ČB  .  .  .  .  .  .   11  .  .  .  . 9  .  .  0  .  .  . 2  .  .  .  68 : . 36  .  .  .  27

2.  DYNAMO PCO "B"  .  .  .  .  10  .  .  .  . 9  .  .  0  .  .  . 1  .  .  .  66 : . 42  .  .  .  27

3.  A1 TEAM ZBUDOV  .  .  .  .  11  .  .  .  . 7  .  .  1  .  .  . 3  .  .  .  80 : . 56  .  .  .  22
4.  ELBH TÝN n/Vlt.   .  .  .  .   10  .  .  .  . 6  .  .  0  .  .  . 4  .  .  .  55 : . 43  .  .  .  18

5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  .  11  .  .  .  . 5  .  .  1  .  .  . 5  .  .  .  56 : . 58  .  .  .  16
7.  TJ HFASC ČB  .  .  .  .  .  .  . 11  .  .  .  . 4  .  .  0  .  .  . 7  .  .  .  50 : . 71  .  .  .  12
6.  DUBAJ ŽABOVŘESKY  .  .  11  .  .  .  . 3  .  .  0  .  .  . 8  .  .  .  64 : . 81  .  .  .  . 9

8.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .   11  .  .  .  . 2  .  .  0  .  .  . 9  .  .  .  65 : . 78  .  .  .  . 6
9  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  .  .  10  .  .  .  . 2  .  .  0  .  .  . 8  .  .  .  36 : . 75  .  .  .  . 6

S T Ř E L C I   po  12. kole :
26  -  Tomáš Dvořák  (A1 team),
19  -  Martin Kocina (Zbudov),
17  -  Miroslav Tejko (HFASC),

15  -  Vladimír Dobal (ELBH),
14  -  Milan Staněk (Devianti),
12  -  P.Klíma (Žaby),
11  -  Š.Prokeš (Dynamo),   Mich.Kocina (Zbudov),  P.Hasenöhrl  (HFASC],  J.Rubick a J.Slavík (Zahájí),

10  -  J.Kándl a Dav.Mlýnek (Vaplast)  a  J.Mareš (Zahájí),  

  9  -  L.Hofmann (Devianti),  M.Kalousek (Dynamo)
,

K A R T Y   po  12. kole :
bez karet.  .  .  -  ELBH
1  ŽK  .  .  .  .  .  -  Kohouti
2  ŽK  .  .  .  .  .  -  Vaplast,  HFASC
  a  Zahájí
3  ŽK  .  .  .  .  .  -  Dynamo B,  A1 Zbudov  a  Žabovřesky
5  ŽK  .  .  .  .  .  -  Devianti

 

1 3 .   k o l o :  ( 30. 1..  – 6. 2. )       volno Kohouti

K49  31. 1.  Hrdějovice  21:00  VAPLAST  –  ELBH  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4 : 6  .  (1:2)
Vaplast :  M.Bartizal - L.Burda, J.Koritar 1,  Dav.Mlýnek 1,  A.Prokop 1,  M.Werner, M.Žoček, D.Vávra 1,
ELBH :  V.Dobal 2 - L.Stoklasa 2,  J.Meidl 1,  V.Polida 1,  L.Mravec, J.Brom,
Branky: 8.´- Polida 0:1,  14.´- Prokop 1:1,  21.´- Stoklasa 1:2,  27.´- Mlýnek 2:2,  34.´- Stoklasa, 40.´a 42.´- Dobal 2:5,  44.´- Koritar 3:5,  45.´- Meidl 3:6,  46.´- Vávra 4:6,
Rozh.: P.Ždych 320, F.Mertl 340,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div

K50  2. 2.  NH SKP   19:30   KOHOUTI  –  ŽABOVŘESKY  .  .  .  .  .  7 : 5  .  (4:1)
Kohouti :  M.Škaroupka - P.Vazač 1,  J.Svatoš ŽK,  S.Škarda 4,  M.Hazmuka, L.Niedl 2,
Žabovřesky :  P.Hájek 2 - Jan Hála, V.Hrabčák, L.Formánek 1,  J.Horský 1,  M.Kudláček, P.Borovka 1,  V.Jirkovský,
Branky: 1.´, 3.´a 16.´- Škarda a 17.´- Niedl 4:0,  20.´- Horský a 29.´- Borovka 4:2,  30.´- Škarda 5:2,  32.´- Hájek 5:3,  36.´- Vazač 6:3,  40.´- Formánek 6:4,  40.´- Niedl 7:4,  45.´- Hájek 7:5,
Rozh.: L.Zabilka 300, M.Primus 310,  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0 18.´- Svatoš  .  .  .  .  .  .  .  0 div

K51  2. 2.  SH Týn   20:30    ZAHÁJÍ   –  HFASC  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  16 : 4  .  (4:1)
Zahájí :  J.Čejka - J.Vlk, J.Slavík 7,  D.Říha 3,  J.Mareš 1,  M.Fürst 2,  T.Antoš 3,
HFASC :  R.Mendlík - T.Peterka, V.Welser 1,  M.Tejko 1,  J.Anderle st, J.Vlček 2,
Branky: 3.´- Antoš 1:0,  8.´- Vlček 1:1,  15.´- Říha, 17.´- Mareš, 18.´- Slavík a 30.´- M.Fürst 5:1,  31.´- Welser 5:2,  32.´a 33.´- Slavík, 37.´- M.Fürst, 40.´- Říha, 41.´- Slavík, 42.´a 43.´ ?- Antoš 12:2,  43.´- Vlček ? 11:3,  46,´- Slavík a 47.´- Říha 14:3,  48.´- Tejko 14:4,  49.´a 50,´- Slavík 16:4,
Rozh.: R.Granec 610, F.Zloch 260,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div

K52  3. 2.  SH JČU   20:30    DEVIANTI   –  DYNAMO "B"  .  .  .  .  .  2 : 5  .  (2:5)
Devianti :  P.Sobolík - F.Mertl, Z.Kuna, L.Hofmann, P.Janeček, T.Valta, M.Staněk 1,  S.Pacholík 1,
Dynamo :  T.Lerch - R.Polanský 2,  J.Hrbáč 2,  R.Pouzar, P.Vaněk 1,  L.Perina,
Branky: 13.´a 16.´- Hrbáč, 18.´a 19.´- Polanský a 23.´- Vaněk 0:5,  24.´- Staněk a 25.´- Pacholík 2:5,
Rozh.: Š.hrabčák 320, P.Kocina 330,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 div

T A B U L K A   po   13. kole :
1.  DYNAMO PCO "B"  .  .  .  .  .  11  .  .  10  .  0  .  .  1  .  .  .  71 : 44  .  .  .  30
2.  DEVIANTI  ČB  .  .  .  .  .  .  . 12  .  .  . 9  .  0  .  .  3  .  .  .  70 : 41  .  .  .  27  
3.  A1 TEAM ZBUDOV  .  .  .  .  .  11  .  .  . 7  .  1  .  .  3  .  .  .  80 : 56  .  .  .  22

4.  ELBH TÝN n/Vlt.  .  .  .  .  .  . 11  .  .  . 7  .  0  .  .  4  .  .  .  61 : 47  .  .  .  21

5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  .  .  12  .  .  . 5  .  1  .  .  6  .  .  .  60 : 64  .  .  .  16

6.  TJ HFASC ČB  .  .  .  .  .  .  .    12  .  .  . 4  .  0  .  .  8  .  .  .  54 : 87  .  .  .  12
7.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  . 12  .  .  . 3  .  0  .  .  9  .  .  .  81 : 82  .  .  .  . 9
8.  DUBAJ ŽABOVŘESKY  .  .  .  12  .  .  . 3  .  0  .  .  9  .  .  .  69 : 88  .  .  .  . 9

9.  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  .  .  . 11  .  .  . 3  .  0  .  .  8  .  .  .  43 : 80  .  .  .  . 9

S T Ř E L C I   po  13. kole :
26  -  Tomáš Dvořák  (A1 team),
19  -  Martin Kocina (Zbudov)

18  -  Miroslav Tejko (HFASC)  a  Jakub Slavík (Zahájí)
17  -  Vladimír Dobal (ELBH),
15  -  M.Staněk (Devianti)

12  -  P.Klíma (Žabovřesky)
11  -  Š.Prokeš (Dynamo),  Mich.Kocina (Zbudov),  Dav.Mlýnek (Vaplast),  P.Hasenöhrl  (HFASC],  T.Antoš, J.Mareš, J.Rubick a D.Říha (Zahájí)
10  -  J.Kándl (Vaplast)
  a  S.Škarda (Kohouti)
  9  -  M.Kalousek a R.Polanský (Dynamo),  L.Hofmann (Devianti),  J.Koritar (Vaplast),

K A R T Y   po  13. kole :
bez karet.  .  .   -  ELBH
2  ŽK  .  .  .  .  .  -  Vaplast,  HFASC
,  Zahájí  a  Kohouti
3  ŽK  .  .  .  .  .  -  Dynamo B,  A1 Zbudov  a  Žabovřesky
5  ŽK  .  .  .  .  .  -  Devianti

 

14 .   k o l o :  ( 6.  – 13. 2. )     volný los HFASC

K53  6. 2.  Loko ČB   19:00  DYNAMO "B"  –  VAPLAST  .  .  .  .  .  10 : 4  .  (2:3)
Dynamo :  L.Perina - P.Vaněk 1,  T.Lerch 5,  V.Vejvar 2,  R.Polanský 2,  P.Koupal,
Vaplast :  M.Bartizal - J.Koritar, Dav.Mlýnek 4,  M.Werner, M.Žoček, L.Pechač
Branky: 1.´a 3.´- Lerch 2:0,  12.´, 21.´a 23.´- Mlýnek 2:3,  27.´- Lerch, 30.´- Vaněk, 32.´- Vejvar, 35.´a 37.´- Polanský 7:3,  46.´- Mlýnek 7:4,  47.´- Lerch, 48.´- Vejvar a 49.´- Lerch 10:4,
Rozh.: T.Peterka 300, M.Primus 300,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .0 div

K54  7. 2.  Hrdějovice  21:00  A1 ZBUDOV  –  DEVIANTI  .  .  .  .  .  .  2 : 9  .  (2:3)
Zbudov :  F.Dřevojan - P.Kocina 1, T.Dvořák, M.Peterka, J.Janů, F.Adler 1, P.Fux, Mich.Kocina
Devianti :  M.Končok - F.Mertl, Z.Kuna 1, T.Valta 3, P.Sobolík 1, T.Vajo 1, J.Řepa, M.Ďurica 3, P.Janeče,
Branky: 6.´- Ďurica 0:1,  19.´- P.Kocina a 22.´- Adler 2:1,  23.´a 24.´- Valta, 27.´- Kuna, 30.´- Vajo, 37.´- Ďurica, 40.´- Valta, 46.´- Ďurica a 50.´- Sobolík 2:9,
Rozh.: L.Zabilka 320, V.Korejčík 320,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div

K55  9. 2.  SH Týn   20:30  ELBH    –  KOHOUTI  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 : 3  .  (3:1)
ELBH :  P.Vařil - J.Meidl, L.Stoklasa 3,  T.Houska 1,  M.Hevera, J.Brom 2,  V.Dobal 4,
Kohouti :  M.Škaroupka - J.Jordán, J.Svatoš 1,  S.Škarda 1,  J.Mandík, M.Stropek, M.Hazmuka 1,  L.Niedl,
Branky: 2.´- Škarda 0:1,  7.´- Brom a 9.´- Houska 2:1,  18.´- Svatoš 2:2,  22.´- Dobal, 26.´- Stoklasa, 30.´- Brom, 31.´- Stoklasa, 34.- Dobal, 38.´- Stoklasa,  40.´a 47.´- Dobal 10:2,  50.´- Hazmuka 10:3,
Rozh.: FZ L.Zabilka 260, J.Škuthan 640.  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  0 div

K56 10. 2.  SH JČU  20:30  ŽABOVŘESKY  –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  4 : 4  .  (2:2)
Žabovřesky :  J.Macháček - F.Lošek 1,  V.Jirkovský, L.Simandl, P.Borovka, P.Hájek 2,  M.Maurer 1,
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal, T.Antoš 2,  J.Slavík 1,  J.Mareš, D.Říha, T.Kučera 1,
Branky: 8.´- Antoš 0:1,  9.´- Hájek a 11.´- Maurer 2:1,  15.´- Antoš a 26.´- Slavík 2:3,  30.´- Hájek 38.´- Lošek 4:3,  42.´- Kučera 4:4,
Rozh.: Š.Hrabčák 320,  FM J.Škuthan 300, .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  2 div

T A B U L K A   po   14. kole :
1.  DYNAMO PCO "B"  .  .  .  .  .  12  .  .  11 .  0  .  .  1  .  .  .  81 : 48  .  .  .  33
2.  DEVIANTI  ČB  .  .  .  .  .  .  . 13  .  .  10  .  0  .  .  3  .  .  .  79 : 43  .  .  .  30 
3.  ELBH TÝN n/Vlt.  .  .  .  .  .  . 12  .  .  . 8  .  0  .  .  4  .  .  .  71 : 50  .  .  .  24

4.  A1 TEAM ZBUDOV  .  .  .  .  .  12  .  .  . 7  .  1  .  .  4  .  .  .  82 : 65  .  .  .  22

5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  .  .  13  .  .  . 5  .  1  .  .  7  .  .  .  64 : 74  .  .  .  16

6.  TJ HFASC ČB  .  .  .  .  .  .  .    12  .  .  . 4  .  0  .  .  8  .  .  .  54 : 87  .  .  .  12
7.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  . 12  .  .  . 3  .  0  .  .  9  .  .  .  81 : 82  .  .  .  . 9
8.  DUBAJ ŽABOVŘESKY  .  .  .  12  .  .  . 3  .  0  .  .  9  .  .  .  69 : 88  .  .  .  . 9

9.  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  .  .  . 12  .  .  . 3  .  0  .  .  9  .  .  .  46 : 90  .  .  .  . 9

S T Ř E L C I   po  14. kole :
26  -  Tomáš Dvořák  (A1 team),
21  -  Vladimír Dobal (ELBH),

19  -  Martin Kocina (Zbudov)  a  Jakub Slavík (Zahájí)

18  -  Miroslav Tejko (HFASC)
15  -  M.Staněk (Devianti)  a  Dav.Mlýnek (Vaplast), 
13  -  T.Antoš (Zahájí)

12  -  P.Klíma (Žabovřesky)
11  -  T.Lerch, R.Polanský a Š.Prokeš (Dynamo),  L.Stoklasa (ELBH),  Mich.Kocina (Zbudov),  P.Hasenöhrl  (HFASC],  J.Mareš, J.Rubick a D.Říha (Zahájí),  a  S.Škarda (Kohouti)
10  -  M.Ďurica (Devianti),  J.Kándl (Vaplast)

K A R T Y   po  14. kole :
bez karet.  .  .   -  ELBH
2  ŽK  .  .  .  .  .  -  Vaplast,  HFASC
,  Zahájí  a  Kohouti
3  ŽK  .  .  .  .  .  -  Dynamo B,  A1 Zbudov  a  Žabovřesky
5  ŽK  .  .  .  .  .  -  Devianti

 

15 .   k o l o :  ( 13.  – 20. 2. )   volný los Zahájí

K57 14. 2. Hrdějovice 21:00  VAPLAST  –  A1 ZBUDOV  .  .  .  .  .  .  0 : 4  .  (0:0)
Vaplast :  M.Bartizal - J.Boháč, L.Burda, A.Prokop, M.Žoček
Zbudov :  F.Dřevojan - P.Kocina, T.Dvořák 2,  Mich.Kocina, M.Peterka 2,  J.Janů, F.Adler
Branky: 30´ Dvořák, 34´ Peterka, 42´ Dvořák, 45´ Peterka
Rozh.: R.Granec 260, LZ F.Zloch 360,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div

K58 16. 2.  NH SKP 19:30   KOHOUTI  –  DYNAMO "B"  .  .  .  .  1 : 12  .  (1:4)
Kohoti :  M.Škaroupka - M.Stropek, S.Škarda 1,  J.Mandík, L.Niedl, J.Jordán,
Dynamo :  T.Lerch 1 -  R.Pouzar 3,  J.Hrbáč 1,  P.Koupal 2,  Š.Prokeš 5,  D.Hric,
Branky: 8´ Hrbáč 0:1,  10´ Škarda 1:1,  13´a 20´ Pouzar, 23´ Lerch, 27´ Koupal, 30´ Pouzar, 36´, 39´, 41´a 42´ Prokeš, 44´ Koupal a 50´ Prokeš,
Rozh.: J.Škuthan 300, M.Primus 310,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div

K59 16. 2.  SH TÝN 20:30  ELBH Týn  –  ŽABOVŘESKY  .  .  .  .  18 : 3  .  (9:2)
ELBH :  P.Vařil - J.Meidl, T.Houska 5,  L.Mravec 4,  L.Stoklasa 2,  J.Brom 2,  V.Dobal 5,
Žabovřesky :  J.Horký 1 - L.Formánek, P.Borovka 1,  M.Kudláček, M.Maurer 1,  J.Tušl,
Branky: 4´ Stoklasa 1:0,  10´ Maurer 1:1,  11´ Houska a 13´ Dobal 3:1,  14´ Borovka 3:2,  15´Houska, 19´ Dobal, 21´ Mravec, 22´ Dobal, 23´ Brom, 24´ Stokiasa a 28´ Mravec 10:2,  30´ Horský 10:2,  32´ Houska, 35´ Dobal, 36´ Houska, 38´ Mravec, 42´ Dobal, 45´ Mravec, 46´ Brom a 48´ Houska 18:3,

Rozh.: T.Peterka 260, P.Ždych 660,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div

K60 17. 2.  SH JČU  20:30   DEVIANTI    –  HFASC  .  .  .  .  .  .  .  .  .  7 : 6  .  (3:2)
Devianti :  M.Končok ŽK - F.Mertl 1,  Z.Kuna, M.Staněk 3,  M.Ďurica 2,  L.Hofmann 1,  J.Řepa
HFASC :  R.Mendlík - J.Anderle ml, J.Anderle st, M.Tejko 2,  J.Vlček, P.Hasenöhrl 1,  T.Hüttner 2+ŽK,  vlastní (Ďurica) 1,
Branky: 3´Ďurica a 10´ Staněk 2:0,  17´ Hasenöhrl 2:1,  17´ Staněk 3:1,  21´ vlastní Ďurica 3:2,  28´ Hofmann 4:2,  31´a 32´ Tejko 4:4,  34´ Mertl 5:4,  38´ 2x T.Hüttner 5:6,  40´ Staněk a 45´ Ďurica 7:6,
Rozh.: P.Kocina 330, V.Korejčík 300,  .  .  .  ŽK 1:1  38´Končok - T.Hüttner  .  .  .  5 div

T A B U L K A   po   15. kole :
1.  DYNAMO PCO "B"  .  .  .  . 13  .  .  .  12  .  .  0  .  .  . 1  .  .  .  93 : . 49  .  .  .  36

2.  DEVIANTI  ČB  .  .  .  .  .  .  14  .  .  .  11  .  .  0  .  .  . 3  .  .  .  86 : . 49  .  .  .  33
3.  ELBH TÝN n/Vlt.   .  .  .  .   13  .  .  .  . 9  .  .  0  .  .  . 4  .  .  .   89 : . 53  .  .  .  27

4.  A1 TEAM ZBUDOV  .  .  .  .  13  .  .  .  . 8  .  .  1  .  .  . 4  .  .  .  86 : . 65  .  .  .  25
5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  .  14  .  .  .  . 5  .  .  1  .  .  .  8  .  .  .  64 : . 78  .  .  .  16
6.  TJ HFASC ČB  .  .  .  .  .  .  . 13  .  .  .  . 4  .  .  0  .  .  .  9  .  .  .  60 : . 94  .  .  .  12

7.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  . 13  .  .  .  . 3  .  .  1  .  .  . 9  .  .  .  85 : . 86  .  .  .  10
8.  DUBAJ ŽABOVŘESKY  .  .  14  .  .  .  . 3  .  .  1  .  .  10  .  .  .  76 : 110  .  .  .  10 

9  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  .  .  13  .  .  .  . 3  .  .  0  .  .  10  .  .  .  47 : 102  .  .  .  . 9

S T Ř E L C I   po  15. kole :
28  -  Tomáš Dvořák  (A1 team),
26  -  Vladimír Dobal (ELBH),
20  -  Miroslav Tejko (HFASC)

19  -  Martin Kocina (Zbudov)  a  Jakub Slavík (Zahájí)

18  -  M.Staněk (Devianti)
16  -  Š.Prokeš (Dynamo),
15  -  Dav.Mlýnek (Vaplast), 
13  -  L.Stoklasa (ELBH)  a  T.Antoš (Zahájí)

12  -  T.Lerch (Dynamo),  M.Ďurica (Devianti),  P.Hasenöhrl  (HFASC],  P.Klíma (Žabovřesky)  a  S.Škarda (Kohouti),
11  -  R.Polanský (Dynamo),  J.Brom (ELBH),  Mich.Kocina (Zbudov),  J.Mareš, J.Rubick a D.Říha (Zahájí),

K A R T Y   po  15. kole :
bez karet.  .  .   -  ELBH
2  ŽK  .  .  .  .  .  -  Vaplast
,  Zahájí  a  Kohouti
3  ŽK  .  .  .  .  .  -  Dynamo B,  A1 ZbudovHFASCŽabovřesky
6  ŽK  .  .  .  .  .  -  Devianti

 

16 .   k o l o :  ( 20.  – 27. 2. )  volný los Žabovřesky

SO 19. 2. Loko ČB 17:00  DYNAMO „B“ –  ELBH      Kocina, Hrabčák  N: Primus   odloženo na 6.3. - 17:00

K61  21. 2. Hrdějovice 21:00  A1 ZBUDOV  –  KOHOUTI  .  .  .  .  .  4 : 4  .  (3:1)
Zbudov :  F.Dřevojan - P.Kocina, T.Dvořák 1,  Mich.Kocina 1,  M.Peterka 2,  J.Janů, F.Adler,
Kohouti :  M.Škaroupka - J.Svatoš 1,  M.Stropek, L.Bohatý, S.Škaroupka 2,  L.Niedl 1,
Branky: 7´ Svatoš 0:1,  8´ Mich.Kocina, 15´ M.Peterka a 24´ Dvořák 3:1,  31´ Škarda a 38´ Niedl 3:3,  41´ Peterka 4:3,  48´ Škarda 4:4,
Rozh.: J.Škuthan 320, P.Ždych 320,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

K62  23. 2.  SKP   19:30    HFASC    –  VAPLAST  .  .  .  .t  .  .  .  .  .  .  6 : 7  .  (1:4))
HFASC :  R.Mendlík - T.Peterka, J.Anderle st, J.Anderle ml, P.Hasenöhrl 3,  J.Vlček, M.Tejko 3,
Vaplast :  M.Bartizal - A.Prokop 3,  M.Werner 1,  Dav Mlýnek 3,  J.Boháč,
Branky: 3´ Prokop 7´ Tejko 1:1,  9´a 12´ Mlýnek a 13´ Werner 1:4,  26´a 28´ Hasenöhrl,, 29´a 37´ Tejko 5:4,  38´a 40´ Prokop 5:6,  42´ Hasenöhrl 6:6,  48´ Mlýnek 6:7,
Rozh.: L.Zabilka 300, V.Korejčík 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div

K63  23. 2.  Týn   20:30    ZAHÁJÍ   –  DEVIANTI .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  X : X  .  (X:X)
Zahájí :  J.Čejka - J.Slavík 1,  T.Kučera, M.Fürst 1.  D.Říha, J.Mareš, J.Zrun,

Devianti :  P.Kříž - M.Ďurica 2,  J.Dědina 1,  J.Řepa, L.Hofmann, P.Jeneček 1,  T.Vajo,
Branky: 20´ Dědina 0:1,  27´ Slavík 1:1,  27´ Janeček 1:2,  35´ Fürst 2:2.  38´a 47´ Ďurica 2:4,
Rozh.: R.Granec 260, F.Zloch 630,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div

T A B U L K A   v   16. kole :
1.  DYNAMO PCO "B"  .  .  .  . 13  .  .  .  12  .  .  0  .  .  . 1  .  .  .  93 : . 49  .  .  .  36

2.  DEVIANTI  ČB  .  .  .  .  .  .  15  .  .  .  12  .  .  0  .  .  . 3  .  .  .  90 : . 51  .  .  .  36
3.  ELBH TÝN n/Vlt.   .  .  .  .   13  .  .  .  . 9  .  .  0  .  .  . 4  .  .  .  89 : . 53  .  .  .  27

4.  A1 TEAM ZBUDOV  .  .  .  .  14  .  .  .  . 8  .  .  2  .  .  . 4  .  .  .  90 : . 69  .  .  .  26
5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  .  15  .  .  .  . 6  .  .  1  .  .  . 8  .  .  .  71 : . 84  .  .  .  19
6.  TJ HFASC ČB  .  .  .  .  .  .   14  .  .  .  . 4  .  .  0  .  .  10  .  .  .   66 : 101  .  .  .  12

7.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .   14  .  .  .  . 3  .  .  1  .  .  10  .  .  .   87 : . 90  .  .  .  10
8.  DUBAJ ŽABOVŘESKY  .  .  14  .  .  .  . 3  .  .  1  .  .  10  .  .  .  76 : 110  .  .  .  10 

9  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  .  .  14  .  .  .  . 3  .  .  1  .  .  10  .  .  .  51 : 106  .  .  .  10

S T Ř E L C I   po   neúplném  16. kole :
29  -  Tomáš Dvořák  (A1 team),
26  -  Vladimír Dobal (ELBH),
23  -  Miroslav Tejko (HFASC)
20  -  Jakub Slavík (Zahájí)
19  -  Martin Kocina (Zbudov)

18  -  M.Staněk (Devianti)  a  Dav.Mlýnek (Vaplast),
16  -  Š.Prokeš (Dynamo),
15  -  
P.Hasenöhrl  (HFASC)
14  - 
M.Ďurica (Devianti)  a  S.Škarda (Kohouti),
13  -  L.Stoklasa (ELBH)  a  T.Antoš (Zahájí)

12  -  T.Lerch (Dynamo),  Mich.Kocina (Zbudov)  a  P.Klíma (Žabovřesky),
 

K A R T Y   po   neúplném  16. kole :
bez karet.  .  .  . -  ELBH
2  ŽK  .  .  .  .  .  -  Vaplast
,  Zahájí  a  Kohouti
3  ŽK  .  .  .  .  .  -  Dynamo B,  A1 ZbudovHFASCŽabovřesky
6  ŽK  .  .  .  .  .  -  Devianti

 

17 .   k o l o :  ( 27. 2.  – 6. 3. ) volný los  Devianti

64  64. 2. Loko ČB 17:00  DYNAMO „B“–  ŽABOVŘESKY  .  .  .  5 : 0  kont.         Nehráno pro odstoupení Žabovřesk,

K65  28. 2. Hrdějovice 21:00  VAPLAST    –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  4 : 3  .  (2:2)
Vaplast :  M.Bartizal - J.Boháč 1,  J.Kándl, J.Koritar, Dav.Mlýnek 1,  L.Pechoč, D.Vávra, M.Werner 2,
Zahájí :  M.Tušl ŽK - M.Maňhal 1,  J.Slavík 2,  D.Říha, J.Mareš, T.Kučera
Branky: 2´ Slavík 0:1,  6´ Mlýnek 1:1,  8´ Maňhal 1:2,  16´ Werner, 27´ Boháč a 38´ Werner 4:2,  43´ Slavík 4:3,
Rozh.: F.Mertl 320, PK P.Ždych 320, ,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

K66  2. 3.  NH SKP  19:30   KOHOUTI   –  HFASC  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 10  .  (5:5)
Kohouti :  M.Škaroupka (44´ Svatoš) - P.Vazač 2,  J.Svatoš 2,  J.Jordán, S.Škarda, J.Mandík 1,  L.Niedl, M.Hazmuka, L.Bohatý 1,
HFASC :  R.Mendlík - J.Anderle st, J.Anderle ml. 2,  P.Hasenöhrl. V.Welser 1.  J.Vl4ek 2.  M.Tejko 2.
Branky: 2´ Vazač 1:0,  8´ Vlček a 9´ Anderle ml. 1:2,  9´ Svatoš a 12´ Vazač 3:2,  15´ Tejko 3:3,  21´ Mandík 4:3,  22´ Anderle ml. 4:4,  24´ Bohatý 5:4,  25´ Welser, 31´, 32´ a 37´ Tejko 5:8,  46´ Svatoš 6:8,  47´ Tejko a 50´ Vlček 6:10,
Rozh.: L.Zabilka 300, Š.Hrabčák 310,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div.

ST  2. 3. SH Týn  20:30  ELBH  TÝN –  A1 ZBUDOV   Škuthan,  Primus,  N: Granec   odloženo na 13. 3. od 18:00

 

16 .   k o l o :    D o h r á v k a

K67  6. 7. Loko ČB   17:00   DYNAMO "B"  –  ELBH  .  .  .   .   . .  - .  8 : 7  .  (3:3)
Dynamo :  L.Perina 1 -  T.Lerch 2,  P.Koupal 1,  M.Jasanský 3,  V.Vejvar 1,
ELBH :  P.Vařil - L.Stoklasa 1,  J.Meidl, M.Hevera, T.Houska, V.Polida 2,  V.Dobal 4,  M.Boček,
Branky: 4´ Jassanský 1:0,  6´ Polida 1:1,  7´ Jasanský 2:1,  20´ Stoklůasa 2:2,  22´ Jasanský 3:2,  23´a 30´  Dobal 3:4,  32´ Vejvar 4:4,  35´ Dobal a 36´ Polida 4:6,  38´ Perina 5:6,  39´ Dobal 5:7,  43´ Kopal, 47´a 50´ Lerch 8:7,
Rozh.: P.Kocina 320, Š.Hrabčák 340,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

T A B U L K A   po   neúplném  17. kole :
1.  DYNAMO PCO "B"  .  .  .  . 15  .  .  .  14  .  .  0  .  .  . 1  .  .   106 : . 56  .  .  .  42

2.  DEVIANTI  ČB  .  .  .  .  .  .  15  .  .  .  12  .  .  0  .  .  . 3  .  .  .  90 : . 51  .  .  .  36
3.  ELBH TÝN n/Vlt.   .  .  .  .   14  .  .  .  . 9  .  .  0  .  .  . 5  .  .  .  96 : . 61  .  .  .  27

4.  A1 TEAM ZBUDOV  .  .  .  . 14  .  .  .  . 8  .  .  2  .  .  . 4  .  .  .  90 : . 69  .  .  .  26
5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  .  16  .  .  .  . 7  .  .  1  .  .  . 8  .  .  .  75 : . 87  .  .  .  22
6.  TJ HFASC ČB  .  .  .  .  .  .  . 15  .  .  .  . 5  .  .  0  .  .  10  .  .  .  76 : 107  .  .  .  15

7.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  . 15  .  .  .  . 3  .  .  1  .  .  11  .  .  .  90 : . 94  .  .  .  10
8.  DUBAJ ŽABOVŘESKY  .  .  15  .  .  .  . 3  .  .  1  .  .  11  .  .  .  76 : 115  .  .  .  10 

9  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  .  .  15  .  .  .  . 3  .  .  1  .  .  11  .  .  .  57 : 116  .  .  .  10

S T Ř E L C I   po   neúplném  17. kole :
30  -  Vladimír Dobal (ELBH),
29  -  Tomáš Dvořák  (A1 team),
28  -  Miroslav Tejko (HFASC),

22  -  Jakub Slavík (Zahájí)
19  -  Martin Kocina (Zbudov)  a  Dav.Mlýnek (Vaplast),

18  -  M.Staněk (Devianti),
16  -  Š.Prokeš (Dynamo),
15  -  
P.Hasenöhrl  (HFASC)
14  -  T.Lerch (Dynamo), 
M.Ďurica (Devianti),  L.Stoklasa (ELBH)   a  S.Škarda (Kohouti),
13  -   T.Antoš (Zahájí)

K A R T Y   po   neúplném  17. kole :
bez karet.  .  .  . -  ELBH
2  ŽK  .  .  .  .  .  -  Vaplast
  a  Kohouti
3  ŽK  .  .  .  .  .  -  Dynamo B,  A1 Zbudov,  ZahájíHFASCŽabovřesky
6  ŽK  .  .  .  .  .  -  Devianti

 

18 .   k o l o :  ( 6. 3.  – 13. 3. ) volný los  Vaplast

K68  7. 3. Hrdějovice 21:00  A1 ZBUDOV  –  DYNAMO "B"  .  .  .  .  5 : 17  .  (1:7)
Zbudov :  J.Tomaško 1 - P.Kocina 1,  T.Dvořák 1,  M.Kocina, J.Janů 1,  J.Polesný 1,
Dynamo : L.Perina - T.Lerch 3,  V.Vejvar 25,  P.Koupal 3,  P.Benát 4,  R.Pouzar 5,
Branky: 8´ Benát 0:1,  10´ Tomášek 1:1,  11´ Vejvar, 16´ Koupal, 17´ Pouzar, 20´ Lerch, 23´ Benát, 25´ Pouzar, 28´ a 29´ KJoupal 1:9,  30´ Polesný a Janů a 35´ Dvořák 4:9,  35´ a 40´ Pouzar, 41´ Lerch, 42´ Benát, 44´ Lerch a 46´ Pouzar 4:15,  46´ P.Kocina 5:15,  47´ Benát a 50´ Vejvar 5:17,
Rozh.: R.Granec 320, Š.Hrabčák 300   .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

K69  9. 3.  SKP  19:30   HFASC ČB   –  ELBH TÝN  .  .  .  .  .  .  .  .  2 : 8  .  (0:1)
HFASC :  R.Mendlík - T.Peterka, M.Peterka, M.Tejko 1,  J.Vlček, J.Anderle st. 1,  J.Anderle ml.
ELBH :  P.Vařil - L.Stoklasa 2,  J.Meidl, L.Mravec, M.Hevera, T.Houska 1,  V.Dobal 3,  J.Brom 2,
Branky: 24´ Dobal, 28´ Brom a 31´ Houska 0:3,  33´ Anderle st. 1:3,  36´ Dobal a 38´ Brom 1:5,  42´ Tejko 2:5,  44´ a 48´ Stoklasa a 49´ Dobal 2:8,
Rozh.: J.Škuthan 300, F.Zloch 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

ST  9. 3. SH Týn 20:30  ZAHÁJÍ  –  KOHOUTI  Mertl, Hrabčák   N: Primus  odloženo na 13.3. od 17:00

K70  10. 3.  SH JČU  20:30    ŽABOVŘESKY  –  DEVIANTI  .  .  .  9 : 15  .  (4:7)
Žabovřesky :  J.Macháček - L.Simandl, F.Lošek 2,  P.Hájek 6,  Jak.Hála, V.Jirkovský 1,
Devianti :  F.Mertl - P.Janeček 6,  T.Valta 4,  M.Ďurica 1,  L.Hofmann 3,  J.Řepa 1,
Branky: 3´ Hájek 1:0,  7´Řepa 1:1,  7´ a 8´ Lošek 3:1,  9´ Hofmann a 15´ Valta 3:3,  15´ Hájek 4:3,  17´ Valta, 19´ Hofmann, 20´ a 21´ Janeček 4:7,  28´ Hájek 5:7,  28´ Janeček, 29´ Ďurica a 30´ Janeček 5:10,  31´ Hájek 6:10,  32´ Valta 6:11,  35´ Hájek 7:11,  36´ Hofmann a 41´ Janeček 7:13,  43´ Jirkovský 8:13,  48´ Janeček 8:14,  49´ Hájek 9:14,  50´ Valta 9:15,
Rozh.: P.Ždych 300, T.Peterka 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

K71 13. 3.  Týn n/Vl   17:00  ZAHÁJÍ   –  KOHOUTI  .  .  .  .  .  -  .  .  9 : 6  .  (5:5)
Zahájí :  M.Tušl - J.Slavík 2,  D.Říha 1,  J.Mareš 1,  M.Šíma 1,  T.Antoš, J.Čejka 4,
Kohouti :  M.Škaroupka - P.Vazač 3,  L.Bohatý, J.Jordán 2,  J.Svatoš, S.Škarda 1,  M.Hazmuka, L.Niedl,
Branky: 5´ Čejka 1:0,  6´ Vazač 1:1,  8´a 12´´  Čejka a 12´ Mareš 4:1,  12´ Škarda a 16´ Vazač 4:3,  18´ Čejka 5:3,  19´ Vazač a 25´ Jordán 5:5,  29´ Šíma 6:5,  31´ Jordán 6:6,  37´ Slavík, 40´ Říha a 50´ Slavík 9:6,
Rozh.: J.Škuthan 260, M.Primus 470,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

K72 13. 3.  Týn n/Vl   18:00    ELBH    –  A1 ZBUDOV  .  .  .  .  .  .  11 : 4  .  (8:1)
ELBH :  P.Vařil - L.Stoklasa 2,  J.Meidl 1,  J.Čecháček 1,  J.Brom 1,  V.Polida 4,  M.Hevera, J.Luňáček 2,
Zbudov :  P.Kocina - A.Šehič, T.Dvořák 1,  M.Peterka, J.Polesný 3,  J.Tomaško,
Branky: 4´ Brom, 6´ Luňáček, 8´ Stoklasa a 12´ Luňáček 4:0,  15´ Polesný 4:1,  18´a 20´ Polida, 22´ Meidl, 25´ Polida, 34´ Stoklasa a 38´ Čecháček 10:1,  39´ Polesný 10:2,  42´ Polida 11:2,  47´ Dvořák a 48´ Polesný 11:4,
Rozh.: J.Škuthan 260, M.Primus 470,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

K O N E Č N Á   T A B U L K A   2 0 2 1 - 2 2  :
1.  DYNAMO PCO "B"  .  .  .  .  16  .  .  .  15  .  .  0  .  .  . 1  .  .   123 : . 61  .  .  .  45

2.  DEVIANTI  ČB  .  .  .  .  .  .   16  .  .  .  13  .  .  0  .  .  . 3  .  .   105 : . 60  .  .  .  39
3.  ELBH TÝN n/Vlt.   .  .  .  .  . 16  .  .  .  11  .  .  0  .  .  . 5  .  .   115 : . 67  .  .  .  33

4.  A1 TEAM ZBUDOV  .  .  .  .  16  .  .  .  . 8  .  .  2  .  .  . 6  .  .  .  99 : . 97  .  .  .  26
5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  .  16  .  .  .  . 7  .  .  1  .  .  . 8  .  .  .  75 : . 87  .  .  .  22
6.  TJ HFASC ČB  .  .  .  .  .  .  . 16  .  .  .  . 5  .  .  0  .  .  11  .  .  .  78 : 115  .  .  .  15

7.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .   16  .  .  .  . 4  .  .  1  .  .  11  .  .  .  99 : 100  .  .  .  13
8.  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  .  .   16  .  .  .  . 3  .  .  1  .  .  12  .  .  .  63 : 125  .  .  .  10
9.  DUBAJ ŽABOVŘESKY  .  .   16  .  .  .  . 3  .  .  1  .  .  12  .  .  .  85 : 130  .  .  .  10
    vzájemné zápasy  7:5 a 6:5 pro Kohouty

S T Ř E L C I   2021-22 :
33  -  Vladimír Dobal (ELBH),
31  -  Tomáš Dvořák  (A1 team),
29  -  Miroslav Tejko (HFASC),

24  -  Jakub Slavík (Zahájí)
19  -  Martin Kocina (Zbudov)  a  Dav.Mlýnek (Vaplast),

18  -  M.Staněk (Devianti)  a  L.Stoklasa (ELBH)
17  -  T.Lerch (Dynamo), 
16  -  Š.Prokeš (Dynamo)    

15  - 
M.Ďurica a P.Janeček (Devianti),  P.Hasenöhrl  (HFASC)  a  S.Škarda (Kohouti)
14  - 
J.Brom (ELBH),
13  -  L.Hofmann (Devianti),  T.Antoš (Zahájí)  a  P.Vazač (Kohouti)

K A R T Y   2021-22 :
bez karet.  .  .  . -  ELBH
2  ŽK  .  .  .  .  .  -  Vaplast
  a  Kohouti
3  ŽK  .  .  .  .  .  -  Dynamo B,  A1 Zbudov,  ZahájíHFASCŽabovřesky
6  ŽK  .  .  .  .  .  -  Devianti

 



Rozpis jaro 2022.pdf







» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS