Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

07.03.2022 21:00 - SH Hrdějovice
A1 team Zbudov - Dynamo PCO B
09.03.2022 19:30 - SH Hrdějovice
TJ HFASC ČB - ELBH Týn nad Vltavou
10.03.2022 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
Dubaj Žabovřesky - SK Devianti (Absolut B)
13.03.2022 17:00 - SH Týn n./Vlt. změna termínu
FK Zahájí - FC Kohouti ČB
13.03.2022 18:00 - SH Týn n./Vlt. - dohrávka 17. kola
ELBH Týn nad Vltavou - A1 team Zbudov

Okresní přebor - play-out

18.05.2022 20:00 - Rudolfov - o 9. místo
West Jam CB B - Inter ČB
20.05.2022 18:00 - ZŠ Hluboká - o 11. místo
AC Demi Hluboká - TJ Borek

Okresní přebor - skup. A

Přestávka

Okresní přebor - skup. B

Přestávka

Okresní přebor play-off

16.05.2022 18:00 - VŠZ - semifinále
FC 30 ČB - FK Zahájí B
19.05.2022 19:30 - SH JČU, semifinále změna
FC Next ČB - West Jam ČB A
20.05.2022 19:00 - SOŠE Velešín - o 5. - 8. místo
SK Lions Velešín A - RL Dubenec
20.05.2022 20:00 - SOŠE Velešín - o 5. - 8. místo
SK Lions Velešín B - SK Střelnice ČB


  

  Výsledky KP Jih podzim 2021

TABULKA PO PODZIMU: 1. DEVIANTI . 47:25 21 . . 2. DYNAMO PCO B . 50:30 21 . . 3. A1 ZBUDOV . 48:41 13 . . 4. ELBH TÝN . 44:38 12 . . 5. VAPLAST . 34:41 10 . . 6. ŽABOVŘESKY . 51:54 9 . . 7. HFASC . 40:58 9 . . 8. ZAHÁJÍ. 45:46 6 . . 9. KOHOUTI . 29:55 6 . . . .

V Ý S L E D K Y   P O D Z I M U :    

T A B U L K A   po   podzimu :
1.  DEVIANTI  ČB  .  .  .  .  .  .  8  .  .  7  .  0  .  .  1  .  .  .  47 : 25  .  .  .  21 
2.  DYNAMO PCO "B"  .  .  .  .  8  .  .  7  .  0  .  .  1  .  .  .  50 : 30 .  .  .  21  
3.  A1 TEAM ZBUDOV  .  .  .  .   8  .  .  4  .  1  .  .  3  .  .  .  48 : 41  .  .  .  13

4.  ELBH TÝN n/Vlt.  .  .  .  .  .   8  .  .  4  .  0  .  .  4  .  .  .  44 : 38  .  .  .  12

5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  .  . 8  .  .  3  .  1  .  .  4  .  .  .  34 : 41  .  .  .  10

6.  DUBAJ ŽABOVŘESKY  .  .  . 8  .  .  3  .  0  .  .  5  .  .  .  51 : 54  .  .  .  . 9
7.  TJ HFASC ČB  .  .  .  .  .  .  .  8  .  .  3  .  0  .  .  5  .  .  .  40 : 58  .  .  .  . 9
8.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  8  .  .  2  .  0  .  .  6  .  .  .  45 : 46  .  .  .  . 6

9.  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  .  .   8  .  .  2  .  0  .  .  6  .  .  .  29 : 55  .  .  .  . 6

S T Ř E L C I   v  9. kole :
17  -  Tomáš Dvořák  (A1 team)
14  -  Vladimír Dobal (ELBH),
13  -  Mart.Kocina (Zbudov)  a  M.Tejka (HFASC)

10  -  P.Klíma (Dubaj)  a  J.Rubick (Zahájí)
  9  -  Marek Kalousek (Dynamo)  a   J.Mareš (Zahájí)
  8  -  Štěpán Pineau (Dynamo),  J.Koritar (Vaplast)  a  P.Hasenöhrl (HFASC)

  7  -  L.Hofmann, S.Pacholík a M.Staněk (Devianti),  Š.Prokeš (Dynamo),  D.Mlýnek (Vaplast),  F.Lošek a M.Kudláček  (Dubaj),  D.Říha a M.Šíma (Zahájí)P.Vazač (Kohouti)

K A R T Y   v   9. kole :
bez karet.  .  .  -  ELBH
1  ŽK  .  .  .  .  .  -  A1 Zbudov  a  Kohouti
2  ŽK  .  .  .  .  .  -  Dynamo B,  Vaplast,  HFASC
  a  Zahájí
3  ŽK  .  .  .  .  .  -  A1 Zbudov  a  Žabovřesky
4  ŽK  .  .  .  .  .  -  Devianti

 

 

V Ý S L E D K Y   P O D Z I M U :

1 .   k o l o :  ( 17.  – 24. 10. )       

K01 19. 10. Rudolfov 20:00 A1 ZBUDOV –  DUBAJ ŽABOVŘESKY  .  9 : 5 . (5:2)
Zbudov :  F.Dřevojan - P.Kocina 1, Mar.Kocina 2, Mich.Kocina 1, F.Adler, T.Dvořák 4, A.Šehič, M.Peterka 1, J.Janů,
Dubaj :  J.Komárek - F.Lošek, L.Formánek 1,  V.Jirkovský, P.Klíma 2,  J.Tušl 1,  P.Borovka, M.Kudláček 1,
Branky: 1.´- Mar.Kocina, 8.´- Dvořák a 10.´- P.Kocina 3:0,  12.´- Formánek a 18.´- Klíma 3:2,  20.´- Dvořák, 23.´- Mich.Kocina a 32.´- Dvořák 6:2,  36.´- Tušl 6:3,  41.´- Mar.Kocina, 44.´- Dvořák a 49.´- 9:3,  50.´- Kudláček a Klíma 9:5
Rozh.: P.Ždych 320,  F.Zloch,  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

K02 20. 10.  NH SKP 19:30  HFASC  ČB  –  DYNAMO „B“  .  .  .  7 : 11  .  (2:6)
HFASC :  P.Vosejpka - J.Anderle st, J.Anderle ml, T.Hüttner 1,  P.Hasenöhrl 2,  M.Peterka 1,  J.Vlček 3,
Dynamo :  J.Procházka - T.Lerch 1,  Š.Pineau 3,  M.Kalousek 5,  M.Jiránek, P.Koupal 1,  S.Prokeš 1,  V.Vejvar,
Branky: 3.´- a 13.´- Kalousek a 15.´- Pineau 0:3,  22.´- Hasenöhrl a 23.´- Peterka 2:3,  23.´a 25.´- Kalousek, 25.´- Lerch, 27.´- Kalousek, 28.´a 33.´- Pineau 2:9,  37.´- Vlček 3:9,  38.´- Prokeš 3:10,  39´- Vlček a 40.´- Hüttner 5:10,  46.´- Koupal 5:11,  48.´- Vlček a 50.´- Hasenöhrl 7:11,
Rozh.: M.Primus 310, V.Korejčík 300,  ,  .  .  .  .  .  .  10 div

K03 20. 10.  SH Týn 20:30  ZAHÁJÍ    –  ELBH  TÝN  .  .  .  .  .  5 : 6  .  (3:3)
Zahájí :  J.Čejka - J.Mareš 1,  S.Legdan 1,  J.Zrun, T.Antoš 3,  M.Fürst, T.Kučera
ELBH :  P.Vařil - J.Meidl, L.Stoklasa 1,  V.Polida 1,  P.Vornay, V.Dobal 4,
Branky: 10.´- Dobal 0:1,  13.´- Legdan 1:1,  15.´- Stoklasa 1:2,  17.´- Antoš 2:2,  20.´- Dobal 2:3,  25.´- Antoš 3:3,  34.´- Polida 3:4,  35.´- Antoš a 36.´- Mareš 5:4,  44.´a 46.´- Dobal 5:6,
Rozh.: J.Škuthan 650, R.Granec 260,  .  .  .  .  .  .  .  40 div

K04 21. 10. SH JČU 19:30  DEVIANTI   –  VAPLAST  .  .  .  .  .  .  5 : 3  .  (1:1)
Devianti :  P.Sobolík 1 - R.Mertl, J.Dědina 1,  L.Hofmann 1,  P.Janeček 1,  M.Staněk 1,  T.Vajo, J.Řepa,
Vaplast :  M.Bartizal - J.Boháč 1,  J.Koritar, Duš.Mlýnek, P.Holba, Dav.Mlýnek, S.Havel, M.Žoček 1,  M.Werner 1,
Branky: 5.´- Boháč 0:1,  13.´- Hofmann a 33.´- Sobolík 2:1,  35.´- Žoček 2:2,  36.´- Dědina a 38.´- Staněk 4:2,  43.´- Werner 4:3,  50.´- Janeček 5:3,
Rozh.: L.Zabilka 300, M.Primus 310,  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

 

2 .   k o l o :  ( 24.  – 31. 10. )  

K05  24. 10. Loko S.Vr. 17:00  DYNAMO „B“ –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  8 : 5  .  (3:3)
Dynamo :  D.Pícha - P.Kousal 1,  Š.Pineau 2,  M.Kalousek 4,  J.Procházka, V.Vejvar 1,
Zahájí :  P.Zíka - M.Maňhal, J.Vlk, D.Říha 2,J.Mareš 1,  J.Rubick 2,  J.Zrun,
Branky: 3.´- Rubick0:1,  7.´, 10.´a 11.´- Kalousek 3:1,  18.´- Rubick a 20.´- Mareš 3:3,  28.- Vejvar 4:3,  38.´- Říha 4:4,  42.´- Koupal a 46.´- Pineau 6:4,  47.- Říha 6:5,  49.´- Kalousek a 50.´- Pineau 8:5,
Rozh.: Zabilka Zloch 400, Korejčík,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

K06  26. 10.  Rudolfov 20:00  A1 ZBUDOV   –  HFASC  ČB  .  .  .  .  9 : 3  .  (4:1)
Zbudov :  F.Dřevojan - P.Kocina, Mar.Kocina 1,  Mich.Kocina 2,  F.Adler, M.Peterka 1,  J.Janů 1,  A.Šehič, T.Dvořák 4,
HFASC :  P.Vosejpka - J.Anderle ml, P.Hasenöhrl 2,  M.Tejko, V.Welser, D.Kočer 1,  J.Bartoš,
Branky: 3.´, 5.´ a 16.´- Dvořák 3:0,  4.´- Kočer 3:1,  25.´- Janů a 31.´- Dvořák 5:1,  33.´- Hasenöhrl 5:2
35.´- Mar.Kocina, 43.´- Peterka a 44.´- Mich.Kocina 8:2,  48.´- Hasenöhrl 8:3,  49.´- Mar.Kocina 9:3,
Rozh.: Korejčík 260, J.Škuthan 370,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

K07   27. 10.   NH SKP    19:30    KOHOUTI        –  DEVIANTI  .  .  .  .  0 : 6  .  (0:3)
Kohouti :  M.Škaroupka - L.Bohatý, J.Mandík, M.Hazmuka, J.Svatoš, M.Sloup,
Devianti:  P.Sobolík - R.Mertl, J.Řepa 3, T.Vajo, L.Hoffmann 1,  T.Valta, S.Pacholík 2,  J.Dědina,
Branky: 18.´- Pacholík, 22.´ a 24.´- Řepa, 30.´- Hoffmann,
38.´- Řepa a 48.´- Pacholík 0:6,
Rozh.: Korejčík 260, J.Škuthan 370,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

K08 28. 10. SH JČU  18:00  ŽABOVŘESKY –  VAPLAST  .  .  .  .  12 : 5  .  (6:2)
Žabovřesky :  J.Horský - F.Lošek, L.Formánek, V.Hrabčák, L.Simandl, P.Klíma 3,  M.Kudláček 5,  V.Jirkovský 1,  J.Tušl 3,
Vaplast :  M.Bartizal 1 - J.Koritar, M.Werner 1,  J.Kándl 2Duš.Mlýnek, J.Boháč 1
Branky: 3.´- Tušl, 7.´- Klíma, 8.´a 9.´- Kudláček a 10.´- Tošl 5:0,  11.´- Werner 5:1,  17.´- Kudláček 6:1,  22.,´- Kándl, 38.´- Biháč a 39.´- Kándl 6:4,  40.´- Klíma, 43.´- Kudláček, 44.´- Tušl, 47.´- Kudláček, 49.´- Jirkovský a Klíma 12:4,  50.´- Bartizal 12:5,
Rozh.: P.Kocina 330, L.Zabilka 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  20 div
:

T A B U L K A   po   2. kole :   
1.  A1 TEAM ZBUDOV  .  .  .  . 2  .  .  2  .  0  .  .  0  .  .  .  18 :   8  .  .  6
2.  DEVIANTI  ČB  .  .  .  .  .  .  2  .  .  2  .  0  .  .  0  .  .  .  11 :   3  .  .  6

3.  DYNAMO PCO "B"  .  .  .  . 2  .  .  2  .  0  .  .  0  .  .  .  19 : 12  .  .  6
4.  DUBAJ ŽABOVŘESKY  .  .  2  .  .  1  .  0  .  .  1  .  .  .  17 : 14  .  .  3
5.  ELBH TÝN n/Vlt.   .  .  .  .  1  .  .  1  .  0  .  .  0  .  .  .  .  6 :   5  .  .  3
6.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .   2  .  .  0  .  0  .  .  2  .  .  .  10 : 14  .  .  0
7  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  .  . 1  .  .  0  .  0  .  .  1  .  .  .  . 0 :   6  .  .  0
8.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  . 2  .  .  0  .  0  .  .  2  .  .  .  . 8 : 17  .  .  0
9.  TJ HFASC ČB  .  .  .  .  .  .   2  .  .  0  .  0  .  .  2  .  .  .  10 : 20  .  .  0

S T Ř E L C I   po  2. kole :
9  -  Marek Kalousek (Dynamo)
8  -  Tomáš Dvořák  (A1 team)
6  -  Martin Kudláček  (Dubaj)
5  -  Š.Pineau (Dynamo)  a  P.Klíma (Dubaj)
4  -  J.Tušl (Dubaj),  V.Dobal (ELBH)  a  P.Hasenöhrl (HFASC)

 

3 .   k o l o :  ( 31:  10.  – 7. 11. )     

K09  2. 11. Loko ČB. 21:30  VAPLAST  –  KOHOUTI  .  .  .  .  .  .  .  4 : 0  .  (0:0)
Vaplast M.Bartizal - J.Koritar 2, J.Boháč, M.Werner,  A.Prokop, Dav.Mlýnek 2,  P.Kosař,  
Kohouti M.Škaroupka - P.Vazač, J.Svatoš, S.Škarda, M.Sloup, M.Hazmuka, L.Niedl, M.Stropek,
Branky: 31.´- Mlýnek, 34.´- Koritar, 44.´- Mlýnek, 50.´- Koritar 4:0,
Rozh.: Ždych 310, Peterka 310,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  3 div

K10  3. 11.  NH SKP   19:30   HFASC  ČB  –  ŽABOVŘESKY  .  .  .  7 : 3  .  (3:2)
HFASC :  Z.Vácha - P.Hasenöhrl 1D.Kočer, T.Hüttner 2,  M.Peterka 1,  J.Vlček,  M.Tejko 3,  T.Peterka
Žabovřesky :  J.Macháček - L.Formánek, F.Lošek, V.Jirkovský 1,  J.Horský 1,  M.Kudláček 1P.Klíma, J.Tušl,
Branky: 5.´- Hasenöhrl 1:0, 10.´- Jirkovský 1:1,  14.´- Hüttner 2:1,  16.´- Kudláček 2:2,, 23.´- M.Peterka, 30.´- Tejko, 33.´- Hüttner a 38.´- Tejko 6:2,  39.´- Horský 6:3,  48.´- Tejko 7:3
Rozh.: L.Zabilka 300, Granec J.Škuthan 300,  ,  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  div

K11  3. 11.  SH Týn    20:30  ZAHÁJÍ           –  A1 ZBUDOV       .  .  3 : 5  .  (2:2)
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal, J.Slavík 1, J.Mareš 1+ŽK,   J.Zrun, T.Antoš 3, S.Legdan,
Zbudov :  F.Dřevojan - P.Kocina, Mart.Kocina 1+ŽK,  Mich.Kocina 1,  J.Janů, T.Dvořák 3,  M.Peterka,
Branky: 5.´- Dvořák 0:1,  7.´- Mareš 1:1,  13.´- Dvořák 1:2,  20.´- Slavík 2:2,  30.´- Mart.Kocina 2:3,  33.´- Antoš 3:3,  35.´- Mich.Kocina a 44.´- Dvořák 3:5,
Rozh.: F.Zloch 600, V.Korejčík 260,  .  .  ŽK 1:1  22.´- Mareš - 48.´- Mart.Kocina  .  .  10 div
   

K12 4. 11. SH JČU 19:30  DEVIANTI   –  ELBH  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 : 3  .  (1:1)
Devianti :  P.Sobolík - R.Mertl1, Z.Kuna 1T.Vajo, M.Staněk 1J.Dědina,  L.Hofmann, M.Ďurica,  S.Pacholík 3,
ELBH :  P.Vařil 1 - J.Meidl, L.Stoklasa 1,  J.Vachuta 1,  R.Štos, V.Polida, V.Dobal, P.Vornay
Branky: 6.´- Mertl 1:0,  9.´- Vachuta 1:1,  18.´- Pacholík a 21.´- Staněk 3:1,  13.´- Stoklasa 3:2,  36.´- Pacholík a 38.´- Kuna 5:2,  48.´- Vaříl 5:3,  49.´- Pacholík 6:3,
Rozh.: J.Škuthan 300, P.Kocina 330,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  10 div

T A B U L K A   po   3. kole :   
1.  A1 TEAM ZBUDOV  .  .  .  . 3  .  .  3  .  0  .  .  0  .  .  .  23 : 11  .  .  9
2.  DEVIANTI  ČB  .  .  .  .  .  .  3  .  .  3  .  0  .  .  0  .  .  .  17 :   6  .  .  9

3.  DYNAMO PCO "B"  .  .  .  . 2  .  .  2  .  0  .  .  0  .  .  .  19 : 12  .  .  6
4.  DUBAJ ŽABOVŘESKY  .  .  3  .  .  1  .  0  .  .  2  .  .  .  20 : 21  .  .  3
5.  ELBH TÝN n/Vlt.  .  .  .  .   2  .  .  1  .  0  .  .  1  .  .  .  .  9 : 11  .  .  3

6.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  . 3  .  .  1  .  0  .  .  2  .  .  .  12 : 17  .  .  3
7.  TJ HFASC ČB  .  .  .  .  .  .   3  .  .  1  .  0  .  .  2  .  .  .  17 : 23  .  .  3
8.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .   3  .  .  0  .  0  .  .  3  .  .  .  13 : 19  .  .  0
9  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  .  .  2  .  .  0  .  0  .  .  2  .  .  .  . 0 : 10  .  .  0

S T Ř E L C I   po  3. kole :
11  -  Tomáš Dvořák  (A1 team)
 9  -  Marek Kalousek (Dynamo)
 7  -  Martin Kudláček  (Dubaj)
 5  -  S.Pacholík (Devianti),  Š.Pineau (Dynamo),  P.Klíma (Dubaj)  a  P.Hasenöhrl (HFASC)
 4  -  Mart.Kocina a Mich.Kocina (Zbudov),  J.Tušl (Dubaj),  V.Dobal (ELBH)  a  T.Antoš (Zahájí)

 

4 .   k o l o :  ( 7.  – 14. 11. )  

K13  10. 11.  NH SKP   19:30  HFASC  ČB  –  ZAHÁJÍ        3 : 6  . (1:2)  
HFASC :  Z.Vácha - M.Peterka 1,  T.Peterka, J.Anderle st, J.Anderle ml, P.Hasenöhrl 1,  V.Welser, M.Tejko 1,
Zahájí :  J.Čejka - S.Legdan 1,  J.Mareš 2,  J.Rubick 2,  D.Říha, T.Kučera 1,  M.Šíma
Branky: 2.´- Tejko 1:0,  12.´- Mareš, 14.´- Kučera, 26.´- Rubick a 32.´- Legdan 1:432.´- M.Peterka a 37.´- P.Hasenöhrl 3:443.´- Mareš a 48.´- Rubick 3:6,
Rozh.: F.Zloch 300, Hrabčák J.Škuthan M.Primus 310,  .  .  bez karet  .  .  .  ? div
:

K14  10. 11.  SH Týn    20:30  ELBH  TÝN  –  VAPLAST     4 : 5  . (3:1)  
ELBH :  P.Vařil - J.Meidl 1,  V.Polida, R.Štos 1,  V.Dobal 2,
Vaplast :  M.Bartizal - J.Boháč, J.Koritar 1,  Dav.Mlýnek 3,  M.Žoček 1,
Branky: 11.´- Dobal, 15.´- Meidl a 16.´- Štos 3:0,  25.´- Mlýnek, 31.´- Žoček, 36.´- Mlýnek, 42.´- Koritar a 43.´- Mlýnek 3:5,  48.´- Dobal 4:5,
Rozh.: L.Zabilka 600, V.Korejčík 260,  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  15 div

K15 11. 11.  SH JČU   20:30  ŽABOVŘESKY  –  KOHOUTI  .  .  5 : 6  (0:2)
Žabovřesky :  J.Macháček - F.Lošek, L.Formánek 1,  V.Hrabčák 3,  M.Vašíček, P.Borovka 1,  V.Jirkovský, J.Tušl, Jan Hála
Kohouti :  M.Škaroupka - L.Bohatý, L.Niedl 1,  S.Škarda 2,  M.Stropek 1,  M.Hazmuka 1,  J.Svatoš 1,  P.Vazač,
Branky: 6.´- Škarda, 15.´- Hazmuka a 27.´- Stropek 0:3,  29.´- Hrabčák 1:3,  34.´- Škarda, 36.´- Niedl a 38.´- Svatoš 1:6,  43.´- Borovka, 47.´a 49.´- Hrabčák a 50.´- Formánek 5:6,
Rozh.: Kocina L.Zabilka 300, T.Peterka 300,  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  5 div

K16 14. 11.  Loko ČB  17:00  DYNAMO „B“   –  DEVIANTI  .  .  4 : 2  (2:2)
Dynamo :  T.Lerch ŽK - Š.Pineau 1,  P.Vaněk, L.Perina 1,  M.Jáša, V.Vejvar, M.Fišer, R.Polanský 2,
Devianti :  P.Sobolík - R.Mertl, Z.Kina ŽK,  T.Vajo, P.Snížek 1,  M.Staněk, L.Hofmann, S.Pacholůík, T.Valta, vlastní (Vejvar) 1,
Branky: 8.´- Polanský 1:0,  10.´vlastní (Vejvar) 1:1,  12.´- Perina 2:1,  24.´- Snížek 2:2,  47.´- Pineau a 48.´- Polanský 4:2,
Rozh.:P.Kocina 330, M.Primus 300,  .  .  ŽK 1:1 39.´- Lerch - 41.´- Kuna  .  .  60 div

T A B U L K A   po   4. kole :   
1.  A1 TEAM ZBUDOV  .  .  .  .  3  .  .  3  .  0  .  .  0  .  .  .  23 : 11  .  .  9
2.  DYNAMO PCO "B"  .  .  .  .  3  .  .  3  .  0  .  .  0  .  .  .  23 : 14  .  .  9
3.  DEVIANTI  ČB  .  .  .  .  .  .   4  .  .  3  .  0  .  .  1  .  .  .  19 : 10  .  .  9

4.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  .   4  .  .  2  .  0  .  .  2  .  .  .  17 : 21  .  .  6
5.  DUBAJ ŽABOVŘESKY  .  .   4  .  .  1  .  0  .  .  3  .  .  .  25 : 27  .  .  3
6.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  . 4  .  .  1  .  0  .  .  3  .  .  .  19 : 22  .  .  3
7.  ELBH TÝN n/Vlt.   .  .  .  .   3  .  .  1  .  0  .  .  2  .  .  .  13 : 16  .  .  3

8.  TJ HFASC ČB  .  .  .  .  .  .  . 4  .  .  1  .  0  .  .  3  .  .  .  20 : 29  .  .  3
9  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  .  .  3  .  .  1  .  0  .  .  2  .  .  .  .  6 : 15  .  .  3

S T Ř E L C I   po  4. kole :
11  -  Tomáš Dvořák  (A1 team)
 9  -  Marek Kalousek (Dynamo)
 7  -  Martin Kudláček  (Dubaj)
 6  -  Š.Pineau (Dynamo),  V.Dobal (ELBH),  a  P.Hasenöhrl (HFASC)
 5  -  S.Pacholík (Devianti),  Dav.Mlýnek (Vaplast),  P.Klíma (Dubaj),  J.Mareš (Zahájí)
 4  -  Mart.Kocina a Mich.Kocina (Zbudov),  J.Tušl (Dubaj),  T.Antoš a J.Rubick (Zahájí)  a  M.Tejko (HFASC)

K A R T Y   po  4. kole :
bez karet.  .  .  -  Vaplast, Žabovřesky, ;ELBH, HFASC a Kohouti
  1  ŽK  .  .  .  .  -  A1 Zbudov, Dynamo B, Devianti a Zahájí

 

5 .   k o l o :  ( 14.  – 21. 11. )   

K17  15. 11.  Hrdějovice 21:00  VAPLAST  –  DYNAMO "B"  .  .  .  3 : 6  .  ((3:2))
Vaplast :  M.Bartizal - J.Boháč 1,  J.Koritar, A.Prokop, S.Havel, M.Žoček, M.Wernwr 2,
Dynamo :  E.Jasenský - T.Lerch 1,  Š.Pineau 2,  R.Polanský 1,  D.Hric, P.Koupal 2,  V.Vejvar,
Branky: 3.´a 12.´- Werner a 16.´- Boháč 3:0,  21.´a 23.´- Pineau, 30.´- Lerch, 33.´a 34.´- Koupal  a  35.´- Polanský 3:6,
Rozh.: RG  P.Kocina 320, J.Škuthan 310,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

K18 17. 11.  NH SKP  19:30  KOHOUTI   –  ELBH  TÝN  .  .  .  .  .  1 : 6  (0:4)
Kohouti :  M.Škaroupka - J.Mandík, P.Vazač, M.Stropek, S.Škarda, M.Hazmuka 1,  L.Niedl.
ELBH :  P.Vařil - J.Meidl, V.Polida 1,  R.Štos, R.Szó 1,  V.Dobal 3,  M.Hevera 1,
Branky: 1.´a 14.´- Dobal, 20.´- Polida a 22.´- Dobal 0:4,  31.´- Hazmuka 1:4,  31.´- Hazmuka 1:4,  42.´- Hevera a 47.´- Szó 1:6,

Rozh.: M.Primus 310,  T.Peterka 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .15 div

K19 18. 11.  SH JČU  20:30  DEVIANTI    –  A1 ZBUDOV  .  .  .  .  9 : 5  (3:2)
Devianti :  P.Sobolík - R.Mertl, Z.Kuna, M.Staněk 2,  S.Pacholík 2,  T.Vajo, T.Valta, M.Ďurica 4,  R.Staněk 1,

Zbudov :  F.Dřevojan - P.Kocina, Mart.Kocina 3,  Mich.Kocina, M.Peterka, J.Janů 1,  T.Dvořák 1,
Branky: 5.´- Mart.Kocina 0:1,  14.´- Ďurica a 15.´- M.Staněk 2:1,  22.´- Mart.Kocina 2:2,  24.´- Pacholík, 28.´- Ďurica, 31.´- Pacholík, 32.´- Ďurica a 36.´- M.Staněk 7:2,  38.´- Mart.Kocina a 47.´- Dvořák 7:4,  42.´- Ďurica a 47.´- R.Staněk 9:4,  49.´- Janů 9:5,
Rozh.: L.Zabilka 300, F.Zloch 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  25 div
.
.

K21  21. 11.  SH Týn  17:00   ZAHÁJÍ   –  ŽABOVŘESKY  .  .  .  ..  .  8 : 11  (5:5)
Zahájí :  J.Čejka - M.Šíma 3+ŽK,  J.Vlk, S.Legdan, J.Mareš 2,  D.Říha 2,  J.Rubick 1,
Žabovřesky :  J.Macháček - J.Horský 2,  P.Borovka 2,  P.Hájek 1,  V.Jirkovský 1,  P.Klíma 2,  F.Lošek 3,

Branky: 1.´- Klíma 0:1,  5.´- Mareš 1:1,  7.´- Lošek 1:2,  8.´- Šíma 2:2,  14.- Horský a 15.´- Klíma 2:4,  18.´- Rubick a 20.´- Mareš 4:4,  21.´- Borovka 4:5,  21.´- Šíma 5:5,  29.´- Borovka 5:6,  30.´- Šíma a 40.´- Říha 7:6,  41.´- Jirkovský, 42.´a 43.´- Lošek a 43.´- Hájek 7:10,  48.´- Říha 8:10,  50.´- Horský 8:11,
Rozh.:  P.Ždych  T.Peterka 620Hrabčák Škuthan 260,  .  .  .  ŽK 1:0 45.´- Šíma  .  .  .  3 div
.

T A B U L K A   po   5. kole :
1.  DEVIANTI  ČB  .  .  .  .  .  .  5  .  .  4  .  0  .  .  1  .  .  .  28 : 15  .  .  12
2.  DYNAMO PCO "B"  .  .  .  . 4  .  .  4  .  0  .  .  0  .  .  .  29 : 17  .  .  12  
3.  A1 TEAM ZBUDOV  .  .  .  .  4  .  .  3  .  0  .  .  1  .  .  .  28 : 20  .  .  . 9
4.  ELBH TÝN n/Vlt.  .  .  .  .  .  4  .  .  2  .  0  .  .  2  .  .  .  19 : 17  .  .  . 6
5.  DUBAJ ŽABOVŘESKY  .  .   5  .  .  2  .  0  .  .  3  .  .  .  36 : 35  .  .  . 6

6.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  .   5  .  .  2  .  0  .  .  3  .  .  .  20 : 27  .  .  . 6
7.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  5  .  .  1  .  0  .  .  4  .  .  .  27 : 33  .  .  . 3
8.  TJ HFASC ČB  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  1  .  0  .  .  3  .  .  .  20 : 29  .  .  . 3

9  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  .  .  . 4  .  .  1  .  0  .  .  3  .  .  .   7 : 21  .  .  . 3

S T Ř E L C I   po  5. kole :
11  -  Tomáš Dvořák  (A1 team)
  9  -  Marek Kalousek (Dynamo)  a  Vladimír Dobal (ELBH),
  8  -  Štěpán Pineau (Dynamo)
  7  -  S.Pacholík (Devianti),  Mart.Kocina (Zbudov),  P.Klíma a  M.Kudláček  (Dubaj)  a  J.Mareš (Zahájí)
  6  -  P.Hasenöhrl (HFASC)

  5  -  Dav.Mlýnek (Vaplast)  a  J.Rubick (Zahájí)

K A R T Y   po  5. kole :
bez karet.  .  .   -  Vaplast,  Žabovřesky,  ELBH,  HFASC  a  Kohouti
1  ŽK  .  .  .  .  .  -  A1 Zbudov,  Dynamo B  a   Devianti

2  ŽK  .  .  .  .  .  -  Zahájí

 

6 .   k o l o :  ( 21.  – 28. 11. )   Volno Zahájí

K20  20. 11.  Loko ČB 17:00 DYNAMO „B“ –  KOHOUTI  .  .  .  7 : 1 (3:0) 
Dynamo :  E.Jasenský - Š.Prokeš 4,  R.Pouzar 2,  M.Fišer, D.Mach 1,  P.Koupal
Kohouti :  M.Škaroupka - J.Svatoš, S.Škarda 1,  J.Mandík, M.Hazmuka, L.Niedl,
Branky: 2.´, 8.´ a 24.´- Prokeš  a  44.´- Mach 6:0,  47.´- Škarda 6:1,  48.´- Pouzar 7:1,
Rozh.: L.Zabilka 300, M.Primus 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

K22 22. 11. Hrdějovice 21:00 A1 ZBUDOV  –  VAPLAST  .  .  .  5 : 5  .  (3:1) 
Zbudov :  F.Dřevojan - P.Kocina 1T.Dvořák 3Mich.Kocina 1M.Peterka, J.Janů,  F.Adler,   
Vaplast :  M.Bartizal - J.Koritar 2+ŽK,  M.Werner,  J.Boháč 1,  J.Kándl 1+ŽK,  P.Kosař 1,
Branky:  7.´- Dvořák 1:0,  9.´- Boháč 1:1,  18.´- Dvořák a 23.´- P.Kocina 3:1,  28.´- Kosař 3:2,  34.´- M.Kocina 4:2,  34.´- Koritar 4:3,  38.´- Dvořák 5:3,  42.´- Koritar a 45.´- Kándl 5:5,

Rozh.: R.Granec 260, J.Škuthan 360  .  .  .  ŽK 0:2  23.´- Koritar a 37.´- Kándl  .  .  .  5 div

K23  24. 11.  SKP   19:30    HFASC    –  DEVIAMTI  .  .  .  .  4 : 10  .  (2:3)
HFASC :  Z.Vácha - T.Peterka, M.Peterka, P.Hasenöhrl 1,  T.T.Hüttner, D.Kočer, M.Tejko 3,  J.Vlček,
Devianti :  P.Sobolík - T.Valta 1,  Z.Kuna 1,  M.Staněk 3,  R.Staněk 1,  P.Janeček 3, T.Vajo, M.Ďurica 1,
Branky: 14.´- Valta 0:1,  16.´- Tejko 1:1,  Kuna 1:2,  19.´- Tejko 2:2,  23.´a 30.´- M.Staněk, 31.´a 34.´- Janeček 2:6,  36.´- Tejko 3:6,    43.´- Janeček a 44.´- R.Staněk 3:8,  47.´- Hasenöhrl 3:6,  47.´- M.Staněk a 48.´- Ďurica 4:10,
Rozh.: Hrabčák L.Zabilka 300, F.Zloch 300,  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  0 div

K24  25. 11.  SH JČU 20:30  ŽABOVŘESKY  –  ELBH  .  .  .  .  5 : 10  .  (3:5)
Žabovřesky :  J.Horský - F.Lošek, L.Formánek, V.Jirkovský, Jak.Hála, P.Klíma 1,  P.Borovka 3,  M.Maurer 1,  J.Tušl,
ELBH :  P.Vařil - J.Meidl 1,  V.Polida, L.Mravec 1,  M.Hevera 1,  R.Szó 3,  V.Dobal 4,
Branky: 4.´- Dobal 0:1,  7.´- Borovka 1:1,  9.´- Szó a 10.´- Dobal 1:3,  14.´- Maurer a 16.´- Klíma 3:3,  18.´- Szó, 22.´- Hevera a 30.´- Szó 3:6,  35.´- Borovka 4:6,  37.´- Mravec, 38.´- Meidl a 46.´- Dobal 4:9,  49.´- Borovka 5:9,  50.´- Dobal 5:10,
Rozh.: T.Peterka 300, P.Kocina 340,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div

T A B U L K A   po   6. kole :
1.  DEVIANTI  ČB  .  .  .  .  .  .  .   6  .  .  5  .  0  .  .  1  .  .  .  38 : 19  .  .  .  15
2.  DYNAMO PCO "B"  .  .  .  .  . 5  .  .  5  .  0  .  .  0  .  .  .  36 : 18  .  .  .  15  
3.  A1 TEAM ZBUDOV  .  .  .  .  .  5  .  .  3  .  1  .  .  1  .  .  .  33 : 25  .  .  .  10
4.  ELBH TÝN n/Vlt.  .  .  .  .  .  . 5  .  .  3  .  0  .  .  2  .  .  .  29 : 22  .  .  .  . 9

5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  .  .  6  .  .  2  .  1  .  .  3  .  .  .  25 : 32  .  .  .  . 7

6.  DUBAJ ŽABOVŘESKY  .  .  .  6  .  .  2  .  0  .  .  4  .  .  .  41 : 45  .  .  .  . 6
7.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .   5  .  .  1  .  0  .  .  4  .  .  .  27 : 33  .  .  .  . 3
8.  TJ HFASC ČB  .  .  .  .  .  .  .   5  .  .  1  .  0  .  .  4  .  .  .  24 : 39  .  .  .  . 3

9  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  .  .  . 5  .  .  1  .  0  .  .  4  .  .  .   8 : 28  .  .  .  . 3

S T Ř E L C I   po  6. kole :
15  -  Tomáš Dvořák  (A1 team)
13  -  Vladimír Dobal (ELBH),

  9  -  Marek Kalousek (Dynamo) 
  8  -  Štěpán Pineau (Dynamo)  a  P.Klíma (Dubaj), 
  7  -  S.Pacholík a M.Staněk (Devianti),  Mart.Kocina (Zbudov),  M.Kudláček  (Dubaj),  J.Mareš (Zahájí)P.Hasenöhrl a M.Tejka (HFASC)
  6  -  P.Borovka (Žaby)

K A R T Y   po  6. kole :
bez karet.  .  .  -  Žabovřesky, ;ELBH, HFASC a Kohouti
1  ŽK  .  .  .  .  .  -  A1 Zbudov,  Dynamo B  a   Devianti
2  ŽK  .  .  .  .  .  -  Vaplast  a  Zahájí

 

7 .   k o l o :  ( 28. 11. – 5. 12. )   Volno Žabovřesky

PO 29. 11. Hrdějovice 21:00 VAPLAST –  HFASC  ČB  .  ODLOŽENO NA 13.12.  R: Zabilka, Hrabčák

K25 1. 12.  SKP 19:30  KOHOUTI  –  ZBUDOV  .  .  .  .  6 : 10  .  (1:3)
Kohouti :  M.Škaroupka - S.Škarda, J.Svatoš 1,  M.Stropek 3,  P.Vazač 2,  M.Hazmuka, L.Niedl ŽK,
Zbudov :  F.Dřevojan - P.Kocina 1,  T.Dvořák 2+ŽK,  Mich..Kocina 1,  M.Peterka 2+ŽK,  J.Janú 1,  F.Adler, Mart.Kocina 3,
Branky: 11.´- Dvořák, 14.´- Peterka a 19.´- Mart.Kocina  0:3,  23.´- Vazač a 27.- Stropek 2:3,  28.´- P.Kocina 2:4,  29.´- Svatoš 3:4,  30.´- Mart.Kocina, 33.´- Mich.Kocina a 36.´- Peterka 3:7,  36.´- Stropek 4:7,  39.´- Mart.Kocina a 43.´- Dvořák 4:9,  43.´- Stropek a 49.´- Vazač 6:9,  50.´- Janů 6:10,
Rozh.: P.Ždych 300, M.Primus 310,  .  ŽK 1:2  47.´- Niedl  -  24.´- Dvořák a 32.´- Peterka  .  0 div

K26 1. 12.  Týn 20:30  ELBH    –  DYNAMO "B"  .  .  .  .  4 : 7  .  (3:3)
ELBH :  P.Vařil - L.Stoklasa 1,  J.Meidl, V.Polida 1,  M.Hevera 2,  J.Brom,
Dynamo :  M.Kalousek - S.Peterek 1,  R.Polanský 3,  Š.Prokeš 1,  L.Perina 1,  M.Jáša 1,  V.Vejvar,
Branky: 2.´- Perina 0:1,  7.´- Hevera a 8.´- Stoklasa 2:1,  11.´- Polanský 2:2,  14.´- Polida 3:2,  21.´- Jáša 3:3,  27.´- Hevera 4:3,  36.´a 37.´-Polanský, 43.´- Peterek a 49.´- Prokeš 4:7,
Rozh.: R.Granec 260,  T.Peterka 640,  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  0 div

K27 2. 12.  JČU 21:00  DEVIANTI  –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  5 : 3  .  (3:0)
Devianti :  P.Sobolík 1+ŽK - F.Mertl, Z.Kuna 1+ŽK,  P.Janeček 2,  L.Hofmann 1,  T.Valta, C.Novotný, j.Grigera, M.Ďurica,
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal 1,  D.Říha, S.Legdan, T.Kučera, M.Šíma 2,  J.Mareš, T.Antoš
Branky: 4.´- Hofmann, 17.´- Janeček, 19.´- Kuna a 29.´- Sobolík 4:0,  33.´- Šíma a 44.´- Maňhal 4:2,  44.´- Janeček 5:2,  49.´- Šíma 5:3,
Rozh.: P.Kocina 340, L.Zabilka 300,  .  .  ŽK 2:0  17.´- Sobolík a 42.´- Kuna  .  .  ? div

T A B U L K A   po   7. kole :
1.  DYNAMO PCO "B"  .  .  .  .   6  .  .  6  .  0  .  .  0  .  .  .  43 : 22  .  .  .  18  
2.  DEVIANTI  ČB  .  .  .  .  .  .  . 7  .  .  6  .  0  .  .  1  .  .  .  43 : 22  .  .  .  18 
3.  A1 TEAM ZBUDOV  .  .  .  .   6  .  .  4  .  1  .  .  1  .  .  .  43 : 31  .  .  .  13

4.  ELBH TÝN n/Vlt.  .  .  .  .  .  6  .  .  3  .  0  .  .  3  .  .  .  33 : 29  .  .  .  . 9

5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  .   6  .  .  2  .  1  .  .  3  .  .  .  25 : 32  .  .  .  . 7

6.  DUBAJ ŽABOVŘESKY  .  .   6  .  .  2  .  0  .  .  4  .  .  .  41 : 45  .  .  .  . 6
7.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  . 6  .  .  1  .  0  .  .  5  .  .  .  30 : 38  .  .  .  . 3
8.  TJ HFASC ČB  .  .  .  .  .  .  . 5  .  .  1  .  0  .  .  4  .  .  .  24 : 39  .  .  .  . 3

9  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  .  .  6  .  .  1  .  0  .  .  5  .  .  .  14 : 38  .  .  .  . 3

S T Ř E L C I   po  7. kole :
17  -  Tomáš Dvořák  (A1 team)
13  -  Vladimír Dobal (ELBH),
10  -  Mart.Kocina (Zbudov), 

  9  -  Marek Kalousek (Dynamo) 
  8  -  Štěpán Pineau (Dynamo)  a  P.Klíma (Dubaj), 
  7  -  S.Pacholík a M.Staněk (Devianti),  M.Kudláček  (Dubaj),  J.Mareš (Zahájí)P.Hasenöhrl a M.Tejka (HFASC)
  6  -  R.Polanský a Š.Prokeš (Dynamo),  P.Janeček (Devianti),  Mich.Kocina (Zbudov)  a  P.Borovka (Žaby)

K A R T Y   v  7. kole :
bez karet.  .  .  -  Žabovřesky, ELBH  a  HFASC
1  ŽK  .  .  .  .  .  -  A1 Zbudov,  Dynamo B,  a  Kohouti
2  ŽK  .  .  .  .  .  -  Vaplast  a  Zahájí
3  ŽK  .  .  .  .  .  -  A1 Zbudov  a  Devianti

 

8 .   k o l o :  ( 5.  – 12. 12. )     Volno Devianti                                      

K28 6. 12. Hrdějovice 21:00  A1 ZBUDOV –  ELBH  TÝN  .  .  4 : 8  .  (1:5)  R: Peterka Ždych, Hrabčák
Zbudov :  F.Dřevojan - P.Kocina,  T.Dvořák,  Mich.Kocina,  M.Peterka 1,  Mart.Kocina 3,   
ELBH :  P.Vařil - J.Brok, L.Stoklasa, J.Meidl,  M.Hevera 1,  V.Polida 2,  V.Dobal 1,  R.Štos 2,  R.Szó 2,
Branky:  7.´a 10.´- Štos 0:2,  12.´- Stoklasa 1:2,  22.´- Dobal a 23.´- Polida, 25.´- Szó, 27.´- Hevera a 40.´- Polida 1:7,  41.´- Mart.Kocina a 44.´- Peterka 3:7,  48.´- Szó 3:8,  50.´- Mart.Kocina 4:8,

Rozh.: Peterka P.Ždych 320, Š.Hrabčák 300  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  0 div

K29 8. 12.  NH SKP  19:30  HFASC  ČB   –  KOHOUTI  .  .  .  .  4 : 10  .  (2:4) 
HFASC :  R.Mendlík - T.Peterka, M.Peterka, J.Vlček ŽK,  T.Hüttner, M.Tejko 3,  M.Hüttner 1,
Kohouti :  M.Škaroupka - P.Vazač 5,  L.Bohatý, J.Svatoš 1,  M.Stropek 1,  S.Škarda 2,  J.Mandík 1,  M.Hazmuka, L.Niedl,
Branky: 2.´- Stropek 0:1,  4.´- M.Hüttner a 5.´- Tejko 2:1,  8.´- Mandík, 12.´- Vazač, 24.´- Škarda, 28.´- Svatoš, 30.´, 31.´a 35.´- Vazač 2:8,  35.´- Tejko 3:8,  40.´- Škarda 3:9,  45.´- Tejko 4:9,  50.´- Vazač 4:10,
Rozh.: Zloch 300, Primus 310,  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  20.´- Vlček  .  .  .  .  .  .  .  .  0 div

K30 8. 12.  SH Týn   20:30  ZAHÁJÍ         –  VAPLAST  .  .  .  .  2 : 3  .  (1:0)
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal, S.Lengyel 1,  M.Šíma 1,  J.Mareš, J.Rubick, S.Zrun,
Vaplast :  D.Vávra - J.Boháč, J.Koritar 2,  M.Werner, Dav.Mlýnek 1,  J.Šebelka
Branky: 20.´- Šíma 1:0,  33.´- Mlýnek, 39.´a 44.´- Koritar 1:3,  48.´- Lengyel 2:3,
Rozh.: J.Škuthan 650, R.Granec 260,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  2 div

K31 9. 12.  SH JČU 20:30  ŽABOVŘESKY – DYNAMO PCO "B"  .  .  7 : 5  .  (3:2)
Žabovřesky :  P.Hájek - F.Lošek 1,  V.Hrabčák, Jan Hála 1,  P.Klíma 2,  J.Tušl 1+ŽK,  J.Horský 2,
Dynamo :  D.Mach - T.Lerch 2+ŽK,  M.Jáša, M.Jasanský 1,  P.Koupal 1,  V.Vejvar 1,
Branky: 6.´a 9.´- Dobal 2:0,  10.´- Jasanský a 12.´- Vejvar 2:2,  18.´- Horský 3:2,  28.´- Koupal 3:3,  37.´- Hála 4:3,  42.´- Lerch 4:4,  46.´- Tušl 5:4,  48.´- Lerch 5:5,  49.´- Lošek a Horský 7:5,
Rozh.: P.Kocina 340, V.Korejčík 300 .  .  .  .  .  ŽK 1:1  50.´- Tušl - Lerch  .  .  .  .  .  .  0 div

K32  13. 12. Hrdějovice. 21:00  VAPLAST  –  HFASC  .  6 : 7 . (0:0) . Dohrávka 7. kola
Vaplast M.Bartizal 1 - J.Boháč, J.Kándl, J.Koritar 1Dav.Mlýnek 1, A.Prokop 1,  J.Šebelka 2,  
HFASC :  R.Mendík - T.Peterka, M.Peterka, P.Hasenöhrl, J.Anderle ml. 2,  M.Tejko 3,  J.Vlček, J.Bartoš 1M.Hüttner 1,
Branky: 3.´- Anderle 0:1, 5.´- Šebelka, 7.´- Koritar a 13.´- Prokop 3:1,  19.´- Anderle 3:2,  17.´- Šebelka 4:2,  22.´a 23.´- Tejko 4:4,  31.´- Mlýnek 5:4,  33.´- M.Hüttner, 42.´- Tejko a 44.´- Bartoš 5:7,  47.´- Bartizal 6:7,
Rozh.: L.Zabilka 320, Š.Hrabčák 300,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  bez diváků

T A B U L K A   po   8. kole :
1.  DEVIANTI  ČB  .  .  .  .  .  . 7  .  .  6  .  0  .  .  1  .  .  .  43 : 22  .  .  .  18 
2.  DYNAMO PCO "B"  .  .  .  .  7  .  .  6  .  0  .  .  1  .  .  .  48 : 29  .  .  .  18  
3.  A1 TEAM ZBUDOV  .  .  .  .  7  .  .  4  .  1  .  .  2  .  .  .  47 : 39  .  .  .  13

4.  ELBH TÝN n/Vlt.  .  .  .  .  .  7  .  .  4  .  0  .  .  3  .  .  .  41 : 33  .  .  .  12

5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  .   8  .  .  3  .  1  .  .  4  .  .  .  34 : 41  .  .  .  10

6.  DUBAJ ŽABOVŘESKY  .  .   7  .  .  3  .  0  .  .  4  .  .  .  48 : 50  .  .  .  . 9
7.  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  .  .  7  .  .  2  .  0  .  .  5  .  .  .  24 : 42  .  .  .  . 6
9.  TJ HFASC ČB  .  .  .  .  .  .  . 7  .  .  2  .  0  .  .  5  .  .  .  35 : 55  .  .  .  . 6

8.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  . 7  .  .  1  .  0  .  .  6  .  .  .  32 : 41  .  .  .  . 3

S T Ř E L C I   po  8. kole :
17  -  Tomáš Dvořák  (A1 team)
14  -  Vladimír Dobal (ELBH),
13  -  Mart.Kocina (Zbudov)  a  M.Tejka (HFASC)

10  -  P.Klíma (Dubaj)
  9  -  Marek Kalousek (Dynamo) 
  8  -  Štěpán Pineau (Dynamo) J.Koritar (Vaplast), 

  7  -  S.Pacholík a M.Staněk (Devianti),  J.Mareš a D.Mlýnek (Zahájí)M.Kudláček  (Dubaj),  P.Vazač (Kohouti)  a  P.Hasenöhrl (HFASC)

K A R T Y   po   8. kole :
bez karet.  .  .  -  ELBH
1  ŽK  .  .  .  .  .  -  A1 Zbudov,  Žabovřesky,  Kohouti  a  HFASC
2  ŽK  .  .  .  .  .  -  Dynamo B,  Vaplast  a  Zahájí
3  ŽK  .  .  .  .  .  -  A1 Zbudov  a  Devianti

 

9 .   k o l o :  ( 12.  – 19. 12. )    Volno Vaplast   

K33 15. 12.  NH SKP  19:30  KOHOUTI   –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  5 : 13  (3:6)
Kohouti :  M.Škaroupka - J.Svatoš, M.Stropek, S.Škarda, J.Mandík 1M.Sloup 1,  M.Hazmuka 3P.Vazač,
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal 2,  M.Šíma 1,  S.Legdan, D.Říha 3,  J.Mareš 2,  J.Rubick 5,
Branky: 4.´a 5.´- Mareš 0:2,  11.´- Sloup 1:2,  12.´- Šíma 1:3,  14.´- Hazmuka 2:3,  16.´- Maňhal, 19.´- Říha a 20.´- Rubick 2:6,  20.´- Hazmuka a 29.´- Mandík 4:6,  30.´- Rubick 4:7,  31.´- Hazmuka 5:7,  33.´- Rubick, 35.´- Říha, 36.´- Rubick, 39.´- Maňhal, 45.´- Rubich a 50.´- Říha 5:13,

Rozh.: Š.Hrabčák 300,  P.Kocina 340,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .0 div

K34 15. 12.  SH Týn 20:30  ELBH    –  HFASC ČB  .  .  .  .  .  .  .  4 : 7  .  (3:3)
ELBH :  P.Vařil - L.Stoklasa 2,  J.Meidl, M.Hevera, V.Polida, P.Vornay,  V.Dobal, R.Štos 1,
HFASC :  R.Mendlík - T.Peterka ŽK,  M.Peterka, J.Anderle st, J.Bartoš 2P.Hasenöhrl 1M.Hüttner 1T.Hüttner, J.Vlček 1,
Branky:
8.´- M.Hüttner a 14.´- Vlček 0:2,  21.´- Stoklasa 1:2,  23.´a 30.´- Bartoš 1:4,  31.´- Stoklasa a 47.´- Štos 3:4,  49.´- P.Hasenöhrl 3:5, Rozh.: R.Granec 260,  M.Primus 670,  .  .  .  ŽK 0:1 40.´- T.Peterka  .  .  0 div

K35 16. 12. SH JČU 19:30  DEVIANTI   –  ŽABOVŘESKY  .  .  .  .  .  .  4 : 3  .  (2:0)
Devianti :  P.Sobolík - F.Mertl, P.Janeček ŽK, J.Dědina, M.Staněk, P.Snížek, T.Valta, L.Hofmann 4,  M.Ďurica,
Žabovřesky :  P.Hájek ŽK - P.Klíma, J.Horský, Duš.Mlýnek, P.Holba, Dav.Mlýnek, S.Havel, M.Žoček 1,  M.Werner 1,
Branky: 11.´, 17.´a 30.´- Hofmann 3:0,  32.´- Lošek 3:1,  34.´- Hofmann 4:1,  35.´a 47.´- Lošek 4:3
Rozh.: TP V.Korejčík 300, P.Ždych 300,  .  ŽK 1:2 19.´- Janeček - 28.´- Hájek a 37.´- Borovka

K36 19. 12. Loko S.Vr. 19:00  DYNAMO „B“ –  A1 Zbudov  .  .  .  .  2 : 1  .  (0:0)
Dynamo :  D.Mach - M.Jáša, Š.Prokeš 1,  T.Lerch, R.Pouzar, J.Hrbáč 1,  V.Vejvar,
Zbudoví :  F.Dřevojan - P.Kocina, D.Růžčka, T.Dvořák, Mich.Kocina, M.Peterka, J.Janů 1,  F.Adler, Mart.Kocina,

Branky: 26.´- Janů 0:1,  33.´- Prokeš a 44.´- Hrbáč 2:1,
Rozh.:  L.Zabilka  300, J.Škuthan 300,

T A B U L K A   v   9. kole :
1.  DEVIANTI  ČB  .  .  .  .  .  .  8  .  .  7  .  0  .  .  1  .  .  .  47 : 25  .  .  .  21 
2.  DYNAMO PCO "B"  .  .  .  .  8  .  .  7  .  0  .  .  1  .  .  .  50 : 30  .  .  .  21  
3.  A1 TEAM ZBUDOV  .  .  .  .  8  .  .  4  .  1  .  .  3  .  .  .  48 : 41  .  .  .  13

4.  ELBH TÝN n/Vlt.  .  .  .  .  .  8  .  .  4  .  0  .  .  4  .  .  .  44 : 38  .  .  .  12

5.  SK VAPLAST ČB  .  .  .  .  .   8  .  .  3  .  1  .  .  4  .  .  .  34 : 41  .  .  .  10

6.  DUBAJ ŽABOVŘESKY  .  .  . 8  .  .  3  .  0  .  .  5  .  .  .  51 : 54  .  .  .  . 9
7.  TJ HFASC ČB  .  .  .  .  .  .  .  8  .  .  3  .  0  .  .  5  .  .  .  40 : 58  .  .  .  . 9
8.  FK  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  .  .  8  .  .  2  .  0  .  .  6  .  .  .  45 : 46  .  .  .  . 6

9.  FC KOHOUTI ČB  .  .  .  .  .  8  .  .  2  .  0  .  .  6  .  .  .  29 : 55  .  .  .  . 6

S T Ř E L C I   v  9. kole :
17  -  Tomáš Dvořák  (A1 team)
14  -  Vladimír Dobal (ELBH),
13  -  Martin Kocina (Zbudov)  a  Miroslav Tejka (HFASC)

10  -  P.Klíma (Dubaj)  a  J.Rubick (Zahájí)
  9  -  Marek Kalousek (Dynamo)  a   J.Mareš (Zahájí)
  8  -  Štěpán Pineau (Dynamo),  J.Koritar (Vaplast)  a  P.Hasenöhrl (HFASC)

  7  -  L.Hofmann, S.Pacholík a M.Staněk (Devianti),  Š.Prokeš (Dynamo),  D.Mlýnek (Vaplast),  F.Lošek a M.Kudláček  (Dubaj),  D.Říha a M.Šíma (Zahájí)P.Vazač (Kohouti)

K A R T Y   v   9. kole :
bez karet.  .  .  -  ELBH
1  ŽK  .  .  .  .  .  -  A1 Zbudov  a  Kohouti
2  ŽK  .  .  .  .  .  -  Dynamo B,  Vaplast,  HFASC
  a  Zahájí
3  ŽK  .  .  .  .  .  -  A1 Zbudov  a  Žabovřesky
4  ŽK  .  .  .  .  .  -  Devianti






» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS