Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

Přestávka

Okresní přebor - skup. A

29.09.2021 20:00 - Rudolfov
West Jam ČB A - SK Lions Velešín A
30.09.2021 17:30 - SK Borek - tréninkové
TJ Borek - FC 30 ČB
30.09.2021 20:00 - Rudolfov
Inter ČB - SK Střelnice ČB

Okresní přebor - skup. B

27.09.2021 17:30 - Zahájí
FK Zahájí B - RL Dubenec
30.09.2021 20:30 - SH JČU
FC Next ČB - SK Lions Velešín B
01.10.2021 18:00 - ZŠ Hluboká n/Vlt.
AC Demi Hluboká - West Jam CB B

1. třída

Přestávka

2. třída

Přestávka


  

  Rozpis a výsledky OP skupina B 2021-22

2. kolo: . ST 15.9. Rudolfov WEST J.“B“ – LIONS B . 7:11 2:6) . . PÁ 17.9. Dubenec DUBENEC – DEMI . 4:0 (2:0) . . . . 3. kolo: PO 20.9. Zahájí ZAHÁJÍ B – LIONS B . 9:5 (2:1). . ČT 23.9. SH JČU NEXT – DEMI . 14:7 (4:2) . . PÁ 24.9. Dubenec 17:45 . DUBENEC – WEST J. B . 1:3 (0:1) . . . . 4. kolo: PO 27.9. Zahájí 17:30 ZAHÁJÍ B – DUBENEC . R: Primus, Mertl . . ČT 30.9. SH JČU 20:30 NEXT – LIONS B . R: Zabilka, Mareš . . PÁ 1.10. Hluboká 18:00 DEMI – WEST J. B . R: Řehoř, Mráz . . . .

Hrací termíny, haly (hřiště) a dresy mužstev,  kontaktní osoby : 

ZAHÁJÍ „B“       3119472  PO 18:00  ( Zahájí – tráva )         bílé / černé / černé                                Zbyněk Maňhal, Zahájí 157, Dívčice 37348; tel: 736507117; zmanhal@omacz.cz                           Jan Vlk, Zahájí 5, Dívčice 37348, tel: 602 468 885; vlk.mal@centrum.cz

WEST JAM „B“ 3119522  ST 20:00  ( Rudolfov – um. povrch )  modré/žluté/modré                           Škarda Stanislav,  605 235 552,  stanislav.skarda@gmail.com ;  Zimandl Lukáš,  605 148 857; 

NEXT ČB          3119312  ČT 20:30  ( SH JČU – um. povrch )  bílé / černé / černé                         Ladislav Štěpánek, tel: 605215178; lstepanek-koupelny@seznam.cz; 

AC DEMI    3119492  PA 18:00  ( ZŠ Hluboká – parkety )  bílé ( béžové ) / černé / modré             Šulista Daniel,  603 893 928,  dsulista@seznam.cz;  Jedlička Milan,  milann.j@centrumKolář Jan,  724 715 908,  kolar1@seznam.cz;

RL DUBENEC  3119602  PA  18:00    ( Dubenec  – tráva )  modročervené (modrožluté)/modré/modré Janda Jaroslav,  602 185 904,   rl.dubenec@seznam.cz;   Janda Jar. ml. 724 968 190;  Švík Vlastimil,  604 473 647,

SK LIONS „B“  3119622   PA 20:00  ( Velešín – um povrch)   modré (bílé) / bílé  / bílé          Kališ Jan,  720 670 015,  kalis.jan@stream.cz;   Krejčí Karel,  724 272 466,  krejci.karel@email.cz

 

1 .   k o l o :  ( 6.  – 10. 9. )

B01 8. 9.  Zahájí     18:00   ZAHÁJÍ „B“ –  AC  DEMI  .  10 : 1 .  (2:0)                                              Zahájí B :  J.Čejka - M.Maňhal 1,  J.Slavík 6,  M.Šťastný, J.Vlk, T.Kazík 1,                                                  Demi :  D.Frcal - J.Pacholík 1,  J.Hrouz, R.Holler, J.Dvořák                                                                                 Branky :  15.´- Slavík, 16. a 29.´- Čejka, 32.´- Slavík, 34.´- Kazík a 38.´- Slavík 6:0,  41.´- Pacholík 6:1,  43., 46. a 47.´- Slavík a 50.´- Maňhal 10:1,                                                                                               Rozh..: F.Mertl, V.Korejčík  .  .  .  .  .  .  bez karet

B02  9. 9.  SH JČU  20:30  NEXT ČB     –  WEST J. “B“  .  7 : 3  .  (2:1)                                                       Next : J.Tomášek - M.Šauer, M.Baloun, P.Le 3,  P.Kaše 2,  R.Chmátal 1, J.Kubeš 1,  E.Kubeša                          West J B : O.Šteyer - D.Beneš, M.Rudolf, F.Toman 1,  J.Fodora, L.Zimandl, M.Stropek 2+ŽK,  S.Škarda,        Branky : 17.´- Chmátal 1:0,  22.´- Stropek 1:1,  23.´- Kaše, 38.´- Kubeš, 39.´- Le, 42.´- Kaše a 43.´- Le 6:1,  45.´- Toman a 46.´- Stropek 6:3,  50.´- Le 7:3,                                                                                   Rozh. : Zabilka (250), Kotásek Zloch (250)  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  19.´- Stropek

B03 10. 9.  Dubenec 18:00  DUBENEC   –  LIONS „B"  .  5 : 6  .  (5:4)                                               Dubenec: M.Hosnedl - D.Trča 2+ŽK,  O.Voráček, Z.Kryštůfek, K.Tůma 1,  L.Koňarik 2,  M.Voráček, J.Janda, J.Špán,                      Lions B :  J.Kothánek - K.Krejčí, K.Zatloukal 2,  V.Rychtář 1,  J.Kališ 3,                           Branky :  1.´- Trča a 4.´- Koňarik 2:0,  7.´- Zatloukal 2:1,  13.- Tůma 3:1,  15.´- Kališ 3:2,  16.´- Trča 4:2,  18.´- Rychtář 4:3,  23.´- Koňarik 5:3,  24.´- Kališ, 29,.´- Zatloukal a 44.´- Kališ 5:6,                           Rozh.: J.Řehoř (350), R.Mráz (330)  .  .  .  .  ŽK 1:0  46.´- Trča


2 .   k o l o :  ( 13. – 17. 9.  )

B04 13. 9.  Zahájí   18:00  ZAHÁJÍ „B“   –  NEXT ČB  .  .  7 : 3  .  (4:0)                                              Zahájí :  P.Zíka - M.Maňhal 1,  J.Slavík 2,  M.Fürst 1,  M.Šťastný 1,  T.Kazík 2+ŽK,  J.Mareš, V.Švík,                  Next :  J.Tomášek - M.Šauer 1,  R.Chmátal, P.Le 2,  P.Kaše 1,  R.Trousil, E.Kubeša,                                       Branky : 3.´- Slsvík, 15.´- Kazík, 18.´- Šťastný a 25.´- Slavík 4:0,  29.´- Kaše 4:1,  32.´- Maňhal a 40.´- Kazík 6:1,  41.´- Šauer a 43.´- Le 6:3,  45.´- Fürst 7:3,  45.´- Le 7:4,                                                  Rozh.: Mertl (370), Korejčík (210)  .  .  .  .  ŽK 1:0  29.- Kazík

B05  15. 9.  Rudolfov 20:00  WEST J. “B“ –  LIONS „B“  .  .  7 : 11  .  (2:6)                                       West J. B :  P.Vazač - D.Beneš, S.Škarda, L.Zimandl 2,  M.Stropek 5,  M.Rudolf, V.Dolejšek                     Lions B :  L.Mezník - A.Olah 1,  K.Zatloukal 3,  J.Kališ 4,  F.Massaro 2,  M.Ješina 1,                                       Branky :  4.´- Massaro, 6.´- Zatloukal a 11,´- Kališ 0:3,  18.´- Zimandl 1:3,  19.´- Ješina a 20.´- Massaro 1:5,  21.´- Stropek 2:5,  22.´ a 30.´- Kališ 2:7,  33.´- Stropek a 34.´- Zimandl 4:7,  39.´- Olah a 40.´- Zatloukal 4:9,  41.´- Stropek 5:9,  41.´- Zatloukal 5:10,  2x42.´- Stropek 7:10,  50.´- Kališ 7:11,      Rozh.: L.Zabilka 280,   P.Kocina 260 210,

B06  17. 9.  Dubenec 18:00  DUBENEC   –  AC  DEMI  .  .  .  4 : 0  .  (2:0)                                             Dubenec :  J.Polomčák - M.Hosnedl 3,  R.Kryštůfek, J.Špán, D.Trča, M.Voráček, O.Voráček, Š.Vazač, R.Urban, L.Koňarik 1,  J.Kuráž, K.Tůma ČK,                                                                                                                    Demi :  D.Frcal - J.Pacholík, J.Hrouz, R.Holler, V.David, J.Dvořák,                                                                     Branky :  21.´a 25.´- Hosnedl, 42.´- Koňarik a 47.- ´Hosnedl 4:0,                                                      Rozh.:  J.Řehoř (350),  R.Mráz (330),  .  .  .  .  .  ČK 1:0  33,´- K.Tůma

T A B U L K A   p o   2.  k o l e :
1.  FK ZAHÁJÍ "B"  .  .  .  .  .  2  .  .  .  2  .  0  .  . 0  .  .  .  17 :   5  .  .  6
2.  SK LIONS "B"  .  .  .  .  .  . 2  .  .  .  2  .  0  .  . 0  .  .  .  17 :  12  .  .  6
3.  RL  DUBENEC .  .   .  .  .  . 2  .  .  .  1  .  0  .  . 1  .  .  .    9 :   6  .  .  3
4.  FC  NEXT  .  .  .  .  .  .  .  . 2  .  .  .  1  .  0  .  . 1  .  .  .  11 :  10  .  .  3
5.  WEST JAM "B"  .  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  0  .  . 2  .  .  .  10 :  18  .  .  0
6.  AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  . 2  .  .  .  0  .  0  .  . 2  .  .  .   1 :  14  .  .  0

S T Ř E L C I   po  2. kole :
8  -  Jakub Slavík  (Zahájí)
7  -  Jan Kališ  (Lions),   Michal Stropek (West Jam)
5  -  K.Zatloukal  (Lions)  a  P.Le  (Next)
3  -  T.Kazík  (Zahájí),   M.Hosnedl  a  L.Koňarik  (oba Dubenec)
  a  P.Kaše  (Next)

K A R T Y   po  2. kole :
bez karet  .  .  .  -  Lions,  Next  a  Demi
1  ŽK  .  .  .  .  .   -  Zahájí  a  West Jam
1  ŽK + 1 ČK  .   -  Dubenec

 

3 .   k o l o :  ( 20.  – 24. 9. ) 

B07  20. 9.  Zahájí  17:45  ZAHÁJÍ „B“ –  LIONS „B“  .  .  ..  .  9 : 5  .  (2:1)
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal 1,  J.Slavík 3,  M.Šťastný, V.Švík, L.Ponec 1,  T.Kazík, J.Mareš 4,
Lions L.Mezník - J.Kališ 1,  F.Massaro, V.Rychtář, K.Zatloukal 1,  A.Olah 3
Branky: 8.´- Maňhal 1:0,  10.´- Olah 1:1,  20.´- Ponec, 33.´- Mareš a 35.´- Slavík 4:1,  38..´- Zatloukal 4:2,  40.´- Slavík a Mareš 6:2,  42.´- Kališ 6:3,  45.´- Slavík a 46.´- Mareš 8:3,  46.´a 48.´- Olah 8:5,  50.´- Mareš 9:5,
Rozh.: L.Zabilka 210, R.Granec 380  .  .  .  .  .  .  .  bez karet.  .  .  .  .  .  ? div

B08  23. 9. SH JČU  20:30  NEXT ČB   –  AC DEMI  .  .  .  .  .  .  14 : 7  .  (4:2)
Next :  J.Tomášek - M.Šauer, M.Balou, P.Le 5,  P.Kaše, R.Chmátal 2,  J.Křiváček 2,  E.Kubeša 5,
Demi :  D.Frcal -  J.Hrouz 1,  J.Pacholík 4,  J.Dvořák 1,  R.Holler, V.David 1,
Branky: 2.´- Le a 6.´- Kubeša 2:0,  13.´- Pacholík a 18.´- Dvořák 2:2,  21.´a 23.´- Kubeša a 26.´- Křiváček 5:2,  29.´- Pacholík a 31.´- David 5:4,  32.´- Chmátal 6:4,  32.´- Hrouz a 33.´- Pacholík 6:6,  36.´a 43.´- Le, 44.´- Křiváček a 47.´- Chmátal 10:6,  47.´- Pacholík 10:7,  48.´- Kubeša, 49.´- Le a Kubeša a 50.´- Le 14:7,
Rozh.: Mareš L.Zabilka 250, M.Primus 260,  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  10 div

B09 24. 9. Dubenec 17:45  DUBENEC – WEST J."B"  .  .  .  .  1 : 3  .  (0:1)
Dubenec :  L.Kácal - M.Hosnedl, R.Kryštůfek, D.Trča, M.Voráček 1,  O.Voráček 1,  R.Urban, J.Janda, V.Švík,
West J. :  M.Pribula - S.Škarda, D.Beneš, M. Tomka, L.Zimandl 1,  M.Vochozka 1+ŽK,  V.Dolejšek 1,
Branky: XX
Rozh.: J.Řehoř 350,  R.Mráz 330,  ,  .  .  .  .  ŽK 0:1  49.´- Vochozka  .  .  .  .  .  .  ? div

T A B U L K A   ve   3. kole :      
1.  FK ZAHÁJÍ "B"  .  .  .  .  .  3  .  .  .  3  .  0  .  . 0  .  .  .  26 : 10  .  .  9

2.  FC  NEXT
  .  .  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  2  .  0  .  . 1  .  .  .  25 :  17  .  .  6
3.  SK LIONS "B"
  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  2  .  0  .  . 1  .  .  .  22 : 21  .  .  6

4.  RL  DUBENEC .  .   .  .  .  . 3  .  .  .  1  .  0  .  . 2  .  .  .  10 :    9  .  .  3
5.  WEST JAM "B"  .  .  .  .  .  3  .  .  .  1  .  0  .  . 2  .  .  .  13 :  19  .  .  3
6.  AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  0  .  0  .  . 3  .  .  .   8 :  28  .  .  0

S T Ř E L C I   ve  3. kole :
11  -  Jakub Slavík  (Zahájí)
10  - 
P.Le  (Next)
  8  -  Jan Kališ   (Lions)
  7  -  Michal Stropek (West Jam)
  6  -  K.Zatloukal  (Lions)
  5  -  E.Kubeša  (Next)  a  J.Pacholík
  (Demi)
  4  -  J.Mareš  (Zahájí)  a  A.Olah
  (Lions)

K A R T Y   ve  3. kole :
bez karet  .  .  .  -  Lions,  Next  a  Demi
1  ŽK  .  .  .  .  .   -  Zahájí
2  ŽK  .  .  .  .  .   -  West Jam
1  ŽK + 1 ČK  .   -  Dubenec

 

 4 .   k o l o :  ( 27. 9.  – 1. 10. )

PO  27. 9.   Zahájí        17:30    ZAHÁJÍ „B“    –  DUBENEC  .  .  .  R: Primus, Mertl

ČT  30. 9.   SH JČU     20:30    NEXT ČB         –  LIONS „B“   .  .  R: Zabilka, Mareš

PÁ  1. 10.   Hluboká    18:00    AC  DEMI        –  WEST J. “B“  .  .  R: Řehoř, Mráz

 

5 .   k o l o :  ( 4.  – 8 10. )          

ST    6. 10.  Rudolfov  20:00    WEST J. “B“  –  ZAHÁJÍ „B“ 

PÁ     8. 10.  Dubenec  17:15   DUBENEC     –  NEXT ČB

PA    8. 10.  Velešín     20:00    LIONS „B“     –  AC  DEMI

 

6 .   k o l o :  ( 11.  – 15. 10. )   

ST  13. 10.  Rudolfov  20:00    WEST J. “B“    –  NEXT ČB

PÁ  15. 10.   Hluboká    18:00    AC  DEMI        –  ZAHÁJÍ „B“

PA  15. 10.  Velešín     20:00    LIONS „B“       –  DUBENEC


7 .   k o l o :  ( 18. – 22. 10. )

ČT  21. 10.   SH JČU     20:30    NEXT ČB         –  ZAHÁJÍ „B“

PÁ  22. 10.   Hluboká    18:00    AC  DEMI        –  DUBENEC

PA  22. 10.  Velešín     20:00    LIONS „B“       –  WEST J. “B“

 

8 .   k o l o :  ( 25.  – 29. 10. )   

ST  27. 10.  Rudolfov  20:00    WEST J. “B“    –  DUBENEC

PÁ  29. 10.   Hluboká    18:00    AC  DEMI        –  NEXT ČB

PA  29. 10.  Velešín     20:00    LIONS „B“       –  ZAHÁJÍ „B“     

 

J A R N Í   Č Á S T   O D V E T                           

9 .   k o l o :  ( 11. – 15. 4.  2022 )                           

ST    13. 4.  Rudolfov  20:00   WEST J. “B“  –  AC  DEMI

PÁ   15. 4.   Dubenec  18:00   DUBENEC     –  ZAHÁJÍ „B“

PA    15. 4.  Velešín     20:00   LIONS „B“     –  NEXT ČB

 

10 .   k o l o :  ( 18.  – 22. 4. )  

PO     18. 9.   Zahájí        18:00    ZAHÁJÍ „B“    –  WEST J. “B“

ČT     21. 4.   SH JČU     20:30    NEXT ČB         –  DUBENEC

PA     22. 4.   Hluboká     18:00    AC DEMI       -    LIONS „B“

 

Nadstavba:  Začne 2. května 2022

První čtyři z obou skupin budou hrát dvoukolově play-off   (1.A – 4.B  -  2.B – 3.A;  2.A- 3.B  -  1.B – 4.A;). Vítězové budou hrát semifinále a dále finále. Poražení budou pokračovat v play-off o 5. až 8. místo a poražení semifinalisté o 3. místo

Poslední dva z obou skupin budou hrát dvoukolově play-out   (5.A – 6.B  -  5.B – 6.A;).

Play-off  o 1. až 8. místo bude trvat šest týdnů a skončí 10. června,

play-out  o 9. až 12. místo bude o dva týdny kratší.

 

 

 

 

P Ř E D L O H Y :

T A B U L K A   ve   3. kole :      
1.  FK ZAHÁJÍ "B"  .  .  .  .  .  3  .  .  .  3  .  0  .  . 0  .  .  .  26 : 10  .  .  9

2.  FC  NEXT
  .  .  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  2  .  0  .  . 1  .  .  .  25 :  17  .  .  6
3.  SK LIONS "B"
  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  2  .  0  .  . 1  .  .  .  22 : 21  .  .  6

4.  RL  DUBENEC .  .   .  .  .  . 2  .  .  .  1  .  0  .  . 1  .  .  .    9 :    6  .  .  3
5.  WEST JAM "B"  .  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  0  .  . 2  .  .  .  10 :  18  .  .  0
6.  AC  DEMI  .  .  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  0  .  0  .  . 3  .  .  .   8 :  28  .  .  0


S T Ř E L C I   ve  3. kole :
11  -  Jakub Slavík  (Zahájí)
10  - 
P.Le  (Next)
  8  -  Jan Kališ   (Lions)
  7  -  Michal Stropek (West Jam)
  6  -  K.Zatloukal  (Lions)
  4  -  J.Mareš  (Zahájí)  a  A.Olah
  (Lions)

K A R T Y   ve  3. kole :
bez karet  .  .  .  -  Lions,  Next  a  Demi
1  ŽK  .  .  .  .  .   -  Zahájí  a  West Jam
1  ŽK + 1 ČK  .   -  Dubenec

 

K1X     X. X.  XX   XX:XX    XXX    –  XXX  .  .  .  .  X : X  .  (X:X)
XXX :  XX
XXX :  XX
Branky: XX
Rozh.: XX,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div







» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS