Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

Přestávka

Okresní přebor - skup. A

29.09.2021 20:00 - Rudolfov
West Jam ČB A - SK Lions Velešín A
30.09.2021 17:30 - SK Borek - tréninkové
TJ Borek - FC 30 ČB
30.09.2021 20:00 - Rudolfov
Inter ČB - SK Střelnice ČB

Okresní přebor - skup. B

27.09.2021 17:30 - Zahájí
FK Zahájí B - RL Dubenec
30.09.2021 20:30 - SH JČU
FC Next ČB - SK Lions Velešín B
01.10.2021 18:00 - ZŠ Hluboká n/Vlt.
AC Demi Hluboká - West Jam CB B

1. třída

Přestávka

2. třída

Přestávka


  

  Rozpis a výsledky OP skupina A 2021-22

2. kolo: . ČT 16.9. Borek BOREK – INTER 2:5 (0:2) . . . . 3. kolo: . PO 20.9. VŠZ . FC 30 – LIONS A . 9:5 (3:1 . . ST 22.9. Rudolfov WEST J. A – INTER . 10:6 (5:4) . . ČT 23.9. Borek BOREK – STŘELNICE . 2:7 (2:2) . . . . 4. kolo: ST 29.9. Rudolfov 20:00 WEST J.A – LIONS A . Škuthan, Granec . . ČT 30.9. Borek 17:30 BOREK – FC 30 . Korejčík, Kocina . . ČT 30.9. Rudolfov 20:00 INTER – STŘELNICE . Kotásek, Zloch . . . .

 Hrací termíny, haly (hřiště) a dresy mužstev 

FC 30 ČB           3119342    PO 18:00  ( VŠZ ČB – tráva )  černé/černé/černé (modré/modré/bílé)                   Zbyněk Mrvík, Jasmínová 15, Č.B. 37008, tel: 603 856 679; mrvik@mkfineco.cz;   Pavel Kortus, Studentská 28, Č.B. 37005; tel: 602 649 297; pavelkortus@seznam.cz

STŘELNICE       3119562   PO 19:00  (NH SKP – umělý povrch )          žluté (modré) / černé / černé            Lacko Ondřej,  724 580 476,  lacko.ondrej@seznam.cz;  Mendlík David,  602 450 481; mendlik@korzolipno.cz;  Ždiarský René,  725 415 270,  zre@post.cz

WEST JAM „A“   3119522   ST 20:00  ( Rudolfov – umělý povrch )   černé / červené / červené                   Škarda Stanislav,  605 235 552,  stanislav.skarda@gmail.com    Zimandl Lukáš,  605 148 857;

BOREK              3119142   ČT 19:00  ( Borek – tráva )                 bílé ( černé ) / černé / černé            Bejsta Tomáš,  777 974 984,  bejstik1@seznam.cz;   Hrabčák Štefan,  777 994 849, hrabcak.stefan@seznam.cz;             

INTER                119412   ČT 20:00  ( Rudolfov – umělý povrch )    modré / modré / modré                       Bareš Josef,  602 490 805,  baresjosef@seznam.cz; 

SK LIONS „A“   3119622   PA 19:00  ( Velešín – umělý povrch)      bílé (červené) / bílé / bílé                -  Krejčí Karel,  724 272 466,  krejci.karel@email.cz

 

1 .   k o l o :  ( 6.  – 10. 9. )

PO  6. 9.  VŠZ      18:00   FC 30 ČB      –  INTER ČB     8 : 2   (3:1)                                                           FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus  st.1,  P.Bouchal 4,  Z.Mrvík, D.Přibyl 2,  O.Pelcl 1,                                             Inter :  R.Minarik - J.Bareš, T.Chlad, Mil.Kopecký, Mar.Kopecký, D.Urbánek, M.Sagula 2,                               Branky :  6.´- Přibyl, 11.´- Bouchal 2:0,  17.´- Sagula 2:1,  18.´- Bouchal, 28.´- Přibyl, 30.´- Pelcl, 38.´- Kortus, 40.´a 47,´- Bouchal 8:1,  50.´- Sagula 8:2,                                                                                    Rozh.:  M.Primus (260,-), F.Zloch (250)  .  .  .  .  bez karet 

ST 8. 9.  Rudolfov  20:00   WEST J. “A“ –  STŘELNICE   8 : 2 . (3:2)                                         West Jam : R.Novák - T.Dvořák, S.Škarda 3, J.Fodora 1, L.Zimandl, M.Rudolf 2,  M.Stropek 1,  P.Vazač 1,    Střelnice : J.Svatoš - J.Šilha, M.Švec, V.Kubal, J.Jelínek 1,  D.Mendlík 1,                                                           Branky :  13.´- Vazač 1:0,   14.´- Mendlík 1:1,  15.´- Rudolf a 19.´- Stropek 3:1,  24.´- Jelínek 3:2,  33.´- Škarda, 35.´- Rudolf, 40.´a 43.´- Škarda a 45.´- Fodora 8:2,                                                                  Rozh.: P.Kocina (260-), P.Ždych (270),   .  .  .  .  .  bez karet

ČT   9. 9Borek   18:15  TJ  BOREK –  LIONS „A"     0 : 0: . (0:0)                                                             Borek :  J.Pokorný - T.Bejsta, M.Vitha, R.Rehanzl, M.Švec, P.Neumann                                                              Lions :  L.Mezník - L.Nittl, J.Severa, J.Banachevič, J.Kališ, J.Smolík,                                                                   Branky : bez branek   .  .  Rozh.:  J.Škuthan (270), R.Granec (260)  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  10 div.

 

2 .   k o l o :  ( 13. – 17. 9.  )

PO  13. 9.    VŠZ    18:00  FC 30 ČB     –  WEST J. “A“  .  .  4 : 10  .  (2:6)                                                  FC 30 :   M.Havelec - P.Kortus st., P.Bouchal 3,  Z.Mrvík 1,                                                                              West J. A :   M.Pribula - P.Vazač 3,  T.Dvořák 2,  V.Dolejšek, S.Škarda 1,  L.Zimandl 2,  M.Rudolf 2,               Branky :  2.´- Dvořák, 3.´- Škarda a 5.´- Vazač 0:3,  13.´- Bouchal 1:3,  23.´- Vazač 1:4,  24.´- Bouchal 2:4,  24.´- Zimandl, 25.´- Rudolf a 29.´- Dvořák 2:7,  33.´- Rudolf, 37.´- Zimandl a 39.´- Vazač 3:10,  42.- Mrvík 4:10,                         Rozh.:  J.Škuthan (290), Granec  .  .  .  bez karet

PO  13. 9.  SH JČU 19:00  STŘELNICE  –  LIONS „A“  .  .  9 : 2  .  (3:2)                                                  Střelnice : Z.Vácha - J.Šilha 1,  V.Kubal 1,  M.Švec 1,  D.Mendlík 1,  J.Svatoš 3,  O.Lacko 2,                     Lions A :  L.Mezník - K.Krejčí, J.Kališ, L.Nittl, M.Lefan 2,  J.Banachevič                                                             Branky :  8.´- Šilha 1:0,  10.´- Lefan 1:1,  12.´- Lacko a 15.´- Svatoš 3:1,  20.´- Lefan 3:2,  30.´a 35.´- Svatoš, 38.´- Švec, 43.´- Mendlík, 45.´- Lacko a 49.´- Kubal 9:2,                                                         Rozh.:  M.Primus (360), O.Mareš  .  .  .  .  bez karet

ČT  16. 9.  Borek 18:00  TJ  BOREK  –  INTER  ČB  .  .  .  2 : 5  .  (0:2)                                                       Borek :  J.Pokorný - T.Bejsta 1,  V.Fiala, P.Junek 1,  P.Neumann, R.Rehanzl, M.Vitha                                         Inter :  R.Minarik - J.Bareš, Mar.Kopecký 3,  Mil.Kopecký, D.Urbánek 2,  T.Chlád, M.Sagula                     Branky :  10.´a 13.´- Urbánek, 28.´a 29.´- Mar.Kopecký 0:3,  30.´- Bejsta a 32.´- Junek 2:4,  46.´- Mar.Kopecký 2:5,                Rozh.:  P.Ždych (270), F.Zloch (200)  .  .  .  .  bez karet .  .  .  .  .  5 div.

T A B U L K A   p o   2.  k o l e :
1.  WEST JAM "A"   .  .  .  .  .  2  .  .  .  2  .  0  .  . 0  .  .  .  18 :   6  .  .  6
2.  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  0  .  . 1  .  .  .  11 :  10  .  .  3
3.  FC  30  ČB  .  .  .   .  .  .  .  2  .  .  .  1  .  0  .  . 1  .  .  .  12 :  12  .  .  3
4.  INTER ČB  .  .  .  .  .  .  .  . 2  .  .  .  1  .  0  .  . 1  .  .  .    7 :  10  .  .  3
5.  TJ BOREK .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  1  .  . 1  .  .  .   2 :  5  .  .  1
6.  SK LIONS "A"  .  .  .  .  .  2  .  .  .  0  .  1  .  . 1  .  .  .   2 :   9  .  .  1

S T Ř E L C I   po  3. kole :
10  -  Petr Bouchal  (FC 30)
  4  -  M.Rudolf , 
Stanislav Škarda  a  Petr Vazač (West Jam)
  3  -  J.Svatoš  (Střelnice)  a  
Mar.Kopecký (Inter)

 

 

3 .   k o l o :  ( 20.  – 24. 9. )           

PO 20. 9.  VŠZ  17:45  FC 30 ČB  –  LIONS „A“  .  .  .  9 : 5  .  (3:1)                                                            FC 30 : M.Havelec - P.Kortus st.1, P.Kortus ml.1, A.Matoušek, P.Bouchal 3, Z.Mrvík 1, D.Přibyl 1, T.Pecka 2Lions A :  J.Neubauer - V.Švec 1,  T.Gondek, M.Strapek 1,  J.Jílek, K.Krejčí, J.Carda 3,   L.Nittl,                      Branky :  9.´- Kortus mt, 10.´- Přibyl a 13.´- Pecka 3:0,  14.´- Strapek 3:1,  28.´- Mrvík 4:1,  30.´- Švec 4:2,  32.´- Pecka, 36.´- Kostus P. st. a P.Bouchal 7:2,  40.´a 42.´- Carda 7:4,  43.´- Bouchal 8:4,  47.´- Carda 8:5,  50.´- Bouchal 9:5,             Rozh.: V.Korejčík (250), Ždych  F.Zloch (250)  .  .  .  .  bez karet  

ST  22. 9.  Rudolfov 20:00   WEST J. “A“ –  INTER  ČB  .  .  .  .  .  10 : 6  .  ((5:4)
West J :  M.Pribula - T.Dvořák 3,  S.Škarda 1,  J.Fodora 1,  L.Zimandl 3,  M.Rudolf, V.Dolejšek 1,  P.Vazač 1,
Inter :  R.Minarik - J.Bareš 1+ŽK,  D.Urbánek, Mil.Kopecký, Mar.Kopecký 2, M.Sagula, J.Jeřábek 1, T.Chlad 2, O.Plíhal,
Branky: 2.´- Dvořák 1:0,  4.´- Jeřábrk 1:1,  6.´- Zimandl 2:1,  7.´- Chlad 2:2,  9.´- Dvořák, 10.´- Škarda a 13.´- Dvořák 5:2,  20.´- Mar.Kopecký a 21.´- Bareš 5:4,  29.´- Zimandl, 33.´- Vazač, 36.´- Zimandl a 44.´- Fodora 9:4,  48.´- Mar.Kopecký a 49.´- Chlad 9:6,  50.´- Dolejšek 10:6,
Rozh.: P.Kocina 260  210, F.Mertl 290,  .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  35.´- Bareš  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div
  
       

ČT  23. 9.  Borek  17:45  TJ  BOREK    –  STŘELNICE  .  .  .  .  2 : 7  .  (2:2)
Borek :  M.,Škaroupka - T.Bejsta, V.Fiala 1,  P.Junek, P.Neumann, J.Pokorný, R.Rehanzl 1,
Střelnice :  Z.Vácha - J.Činčura 1,  J.Svatoš 2,  V.Kubal 2,  M.Švec, J.Šilha 1,  J.Jelínek, O.Lacko 1,
Branky: 1.´- Kubal 0:1,  11.´- Rehanzl a 19.´- Fiala 2:1,  20´.- Šilha, 27.´- Kubal. 29.´- Svatoš, 33´.- Lacko, 36´.- Svatoš a 44.´- Činčura 2:7,
Rozh.: J.Škuthan 250,  Zloch  R.Granec 250,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  20 div
 

T A B U L K A   PO   3. kole :   
1.  WEST JAM "A"   .  .  .  .  .  3  .  .  .  3  .  0  .  . 0  .  .  .  28 :  12  .  .  9
2.  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  0  .  . 1  .  .  .  18 :  12  .  .  6
3.  FC  30  ČB  .  .  .   .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  0  .  . 1  .  .  .  21 :  17  .  .  6
4.  INTER ČB  .  .  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  1  .  0  .  . 2  .  .  .  13 :  20  .  .  3
5.  TJ BOREK .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  1  .  . 2  .  .  .   4 :  12  .  .  1
6.  SK LIONS "A"  .  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  1  .  . 2  .  .  .   7 :  18  .  .  1

S T Ř E L C I   po  3. kole :
10  -  Petr Bouchal  (FC 30)
  5  -  Tomáš Dvořák, Stanislav Škarda, Petr Vazač a Lukáš Zimandl  (vše West Jam),   J.Svatoš (Střelnice)            a  Marek Kopecký (Inter)
  4  -  M.Rudolf  (West Jam)
  3  -  V.Kubal a O.Lacko  (oba Střelnice), 
D.Přibyl (FC 30)  a  J.Carda (Lions)

K A R T Y   p o  3 .  k o l e :
bez karet  .  -  West Jam, Střelnice, FC 30, Borek a Lions

1  ŽK  .  .  .  .  -  Inter

 

 4 .   k o l o :  ( 27. 9.  – 1. 10. ) 

ST  29. 9.  Rudolfov 20:00   WEST J. “A“ –  LIONS „A“  .  .  Škuthan, Granec

ČT  30. 9.  Borek      17:30  TJ  BOREK    –  FC 30 ČB   .  .  Korejčík, Kocina

ČT  30. 9.  Rudolfov 20:00   INTER  ČB     –  STŘELNICE  .  .  Ždych Kotásek, Zloch

 

5 .   k o l o :  ( 4.  – 8 10. )

PO    4. 10.   NH SKP  19:00   STŘELNICE  –  FC 30 ČB

ČT    7. 10.   Borek      17:15   TJ  BOREK   –  WEST J. “A“

PA    8. 10.   Velešín    19:00   LIONS „A“   –  INTER  ČB

 

6 .   k o l o :  ( 11.  – 15. 10. )         

PO   11. 10.   NH SKP  19:00   STŘELNICE  –  WEST J. “A“

ČT   14. 10.   Rudolfov   20:00   INTER  ČB    –  FC 30 ČB

PA   15. 10.   Velešín    19:00   LIONS „A“   –  TJ  BOREK

 

7 .   k o l o :  ( 18. – 22. 10. )          

ST   20. 10.   Rudolfov   20:00   WEST J. “A“  –  FC 30 ČB

ČT   21. 10.   Rudolfov   20:00   INTER  ČB      –  TJ  BOREK

PA   22. 10.   Velešín    19:00   LIONS „A“     –  STŘELNICE

 

8 .   k o l o :  ( 25.  – 29. 10. )         

PO  25. 10.   SH JČU  19:00   STŘELNICE   –  BOREK

ČT  28. 10.   Rudolfov   20:00  INTER  ČB     –  WEST J. “A“

PA  29. 10.   Velešín    19:00  LIONS „A“    –  FC 30 ČB    

 

 

J A R N Í   Č Á S T   O D V E T         

9 .   k o l o :  ( 11. – 15. 4.  2022 )           

PO 11. 4.   VŠZ         18:00  FC 30 ČB       –  TJ  BOREK

PO 11 4.   NH SKP   19:00  STŘELNICE    –  INTER  ČB

PA  15. 4.   Velešín    19:00  LIONS „A“   –  WEST J. “A“

 

10 .   k o l o :  ( 18.  – 22. 4)

PO 18. 4.   VŠZ           18:00     FC 30 ČB         –  STŘELNICE

ST  20. 4.   Rudolfov   20:00     WEST J. “A“     –  TJ  BOREK

ČT  21. 4.   Rudolfov   20:00     INTER  ČB         –  LIONS „A“

 

 

Nadstavba:  Začne 2. května 2022

První čtyři z obou skupin budou hrát dvoukolově play-off   (1.A – 4.B  -  2.B – 3.A;  2.A- 3.B  -  1.B – 4.A;). Vítězové budou hrát semifinále a dále finále. Poražení budou pokračovat v play-off o 5. až 8. místo a poražení semifinalisté o 3. místo

Poslední dva z obou skupin budou hrát dvoukolově play-out   (5.A – 6.B  -  5.B – 6.A;).

Play-off  o 1. až 8. místo bude trvat šest týdnů a skončí 10. června,

play-out  o 9. až 12. místo bude o dva týdny kratší.

 

 

 

 

 

 

P Ř E D L O H Y :

T A B U L K A   PO   3. kole :      
1.  WEST JAM "A"   .  .  .  .  .  3  .  .  .  3  .  0  .  . 0  .  .  .  28 :  12  .  .  9
2.  STŘELNICE  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  0  .  . 1  .  .  .  18 :  12  .  .  6
3.  FC  30  ČB  .  .  .   .  .  .  .  3  .  .  .  2  .  0  .  . 1  .  .  .  21 :  17  .  .  6
4.  INTER ČB  .  .  .  .  .  .  .  . 3  .  .  .  1  .  0  .  . 2  .  .  .  13 :  20  .  .  3
5.  TJ BOREK .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  1  .  . 2  .  .  .   4 :  12  .  .  1
6.  SK LIONS "A"  .  .  .  .  .  3  .  .  .  0  .  1  .  . 2  .  .  .   7 :  18  .  .  1


S T Ř E L C I   po  3. kole :
10  -  Petr Bouchal  (FC 30)
  5  -  Tomáš Dvořák, Stanislav Škarda, Petr Vazač a Lukáš Zimandl  (vše West Jam),   J.Svatoš (Střelnice)            a  Marek Kopecký (Inter)
  4  -  M.Rudolf  (West Jam)
  3  -  V.Kubal a O.Lacko  (oba Střelnice), 
D.Přibyl (FC 30)  a J.Carda (Lions)

K A R T Y   p o  3 .  k o l e :
  2  ŽK  .  .  .  .  -  Absolut  a  ELBH
  3  ŽK  .  .  .  .  -  Best Caffe
  4  ŽK  .  .  .  .  -  FC 30
  5  ŽK  .  .  .  .  -  HFASC
  3  ŽK + 1 ČK  . -  Kohouti
  7  ŽK + 1 ČK  . -  Zahájí
11  ŽK + 1 ČK  . -  Vaplast

 

K1X     X. X.  XX   XX:XX    XXX    –  XXX  .  .  .  .  X : X  .  (X:X)
XXX :  XX
XXX :  XX
Branky: XX
Rozh.: XX,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div






» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS