Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

29.11.2020 20:30 - SH Týn n./Vlt.
ELBH Týn nad Vltavou - Dynamo PCO B
01.12.2020 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast Lišov - TJ HFASC ČB
02.12.2020 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - A1 team Zbudov
03.12.2020 20:30 - SH JČU, Na Sádkách ČB
SK Devianti (Absolut B) - FK Zahájí

1. třída

28.10.2020 20:00 - Rudolfov - Odloženo na jaro
West Jam ČB - FC 30 ČB
29.10.2020 20:00 - SH JČU, Odloženo na jaro
FC Next ČB - A1 team Zbudov B
30.10.2020 19:00 - SOŠE Velešín - Odloženo na jaro
SK Lions Velešín - FK Zahájí B

2. třída

Přestávka


  

  Rozpis a výsledky 2. třídy podzim 2020

6. kolo : 7.10. WEST J. B – LIONS B . 9:10 (4:5) _ _ 9.10. DEMI – INTER . 12:4 (3:2) _ _ VŠECHNY SOUTĚŽE JSOU OD 12.10. DO 31. 12. 2020 POZASTAVENY. _ _ _ _

V Ý S L E D K Y   P O D Z I M U   2 0 2 0 :

T A B U L K A   P O    6.  K O L E  : 

1.  SK LIONS "B"  .  .  .  .  .  .  6  .  .  5  .  0  .  . 1  .  49 : 36  .  .  15
2.  RL DUBENEC  .   .  .  .  .  . 6  .  .  5  .  0  .  . 1  .  28 : 20  .  .  15
3.  SK STŘELNICE  .  .  .  .  .  5  .  .  3  .  0  .  . 2  .  39 : 26  .  .  . 9
4.  WEST JAM "B"  .  .   .  .  .  6  .  .  2  .  0  .  . 4  .  32 : 29  .  .  . 6
5.  TJ BOREK    .  .  .  .  .  .  .   5  .  .  2  .  0  .  . 3  .  22 : 20  .  .  . 6
6. 
AC DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5  .  .  2  .  0  .  . 3  .  24 : 23  .  .  . 6
7.  INTER ČB  .  .  .  .   .  .  .  .  5  .  .  0  .  0  .  . 5  .  18 : 58  .  .  . 0

Nejlepší střelci po 6. kole :  
13 -  Dominik Trča (Dubenec)
11 -  M.Ješina (Lions "B")
10 -  Jän Kališ (Lions "B")  Jan Martinec (Střelnice)
  8 -  K.Zatloukal (Lions "B")
  7 -  D.Didi (Lions),  D.Šestauber (Borek)
  a  J.Hrouz (Demi), 
  6 -  D.Mendlík (Střelnice),  S.Škarda (West Jam)  a  J.Pacholík (Demi)
  5 - 
K.Tůma (Dubenec),  J.Činčura a J.Svatoš (Střelnice),  S.Škarda a L.Zimandl (West J."B")  a  Mar.Kopecký (Inter)

Obdržené karty po 6. kole :   
bez karet  .   -  Borek  a  Demi
1 ŽK  .  .  .  .  - 
Lions "B"
2 ŽK  .  .  .  .  - 
Dubenec,  West Jam "B"  a  Inter
5 ŽK  .  .  .  .  -  Střelnice

 

VŠECHNY SOUTĚŽE JSOU OD 12.10. DO 31.12. 2020 POZASTAVENY.

P Ř Í Š T Í    P R O G R A M :

 

Bude-li na jaře příznivější situace s koronavirem, začne jarní část 7. kolem v týdnu od 29. března do 2. dubna 2021

7 .   k o l o :  ( 29. 3. – 2. 4.. )     volný los  Lions „B“

PO  29. 3.  SH JČU  19:00  STŘELNICE  –  AC DEMI  .  . 

ČT    1. 4.   Rudolfov 20:00  INTER  ČB  –  BOREK

PA  16. 10.  Dubenec   17:00    DUBENEC  -  WEST J. “B“  předehráno 11. 9.  2 : 1  (1:1)

 

8 .   k o l o :  ( 5.  – 9. 4. )    volný los  Demi

PO  5. 4.  SH JČU  19:00  STŘELNICE  –  BOREK  .

ČT  8. 4.  Rudolfov 20:00  INTER  ČB  –  WEST J. “B“

PA  9. 4.  Velešín  20:00  LIONS „B“  >  DUBENEC          

 

9 .   k o l o :  ( 12. – 16. 4. )      volný los  volno Dubenec

PO  12. 4.  SH JČU 20:30  STŘELNICE >  WEST J. „B“

PA  16. 4.  Hluboká 18:00  AC  DEMI    >  BOREK        

PA  16. 4.  Velešín  20:00  LIONS „B“  –  INTER  ČB         

 

Hrací termíny, haly (hřiště) a dresy mužstev

7 -  STŘELNICE      PO 19:00  (SH JČU – umělý povrch )       žluté (modré) / černé / černé

3 -  WEST JAM „B“ ST 20:00  ( Rudolfov – umělý povrch )      černé / červené / červené

2 -  BOREK             ČT  19:00  ( Borek – tráva )                          bílé ( černé ) / černé / černé

6 -  INTER               ČT  20:00  ( Rudolfov – umělý povrch )      modré / modré / modré

1 -  AC DEMI           PA  18:00  ( ZŠ Hluboká – parkety )           bílé ( béžové ) / černé / modré

5 -  DUBENEC     PA  18:00  ( Dubenec  – tráva )  modročervené (modrožluté)/modré/modré

4 -  SK LIONS „B“  PA  20:00   ( Velešín – umělý povrch)        modré (bílé) / bílé  / bílé

 

V Ý S L E D K Y :

1 .   k o l o :  ( 31. 8.  – 4. 9. )    volný los  Demi

201  1. 9. Borek 18:30  BOREK  –  STŘELNICE  .  .  .  5 : 8  .  (2:3)
Borek: L.Hort - M.Vitha, J.Pokorný, D.Kortiš, D.Šestauber 2, R.Rehanzl 1, T.Bejsta 1, S.Šestauber 1,
Střelnice :  Z.Vácha 1 - V.Kubal, O.Lacko, J.Martinec 5+ŽK,  D.Mendlík 1,  J.Šilha 1,
Branky: 2.- D.Šestauber 1:0,  4.- Šilha a 6.- Martinec 1:2,  13.- D.Šestauber 2:2,  24.- Martinec 2:3,  28.- S.Šestauber 3:3,  31.- Martinec 3:4,  33.- Bejsta 4:4,  37.- Mendlík 4:5,  39.- Rehanzl 5:5,  43.- Vácha, 48. a 50.-  Martinec 5:8,
Rozh.:  F.Zloch - 250, Š.Kotásek - 250  .  ŽK 0:1  32.- Martinec  .  5 div  

202  2. 9.  Rudolfov 20:00  WEST J. “B“ –  INTER ČB  .  .  9 : 1  .  (5:0)
West J.:  P.Vazač - D.Beneš 1,  S.Škarda 2,  L.Zimandl 3,  M.Vochozka 2,  J.Fodora, V.Dolejšek 1,
Inter :  M.Jelínek - J.Bareš, Z.Vačkář, I.Zimandl, R.Kovalčík, M.Pekař, M.Kopecký 1,  D.Urbánek, T.Chlad
Branky: 6.- L.Zimandl, 10. a 13.- Škarda, 17.- Vochozka, 19.- L.Zimandl, 27.- Dolejšek a 35 Vochozka 7:0,  41.- Kopecký 7:1,  45.- L.Zimandl a 48.- Beneš 9:1,
Rozh.:  J.Škuthan - 300, Š.Hrabčák - 270  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  5 div   

203  4. 9.  Dubenec 18:00  DUBENEC  >  LIONS „B“  .  .  9 : 4  .  (5:3)
Dubenec: T.Kabelka - R.Kryštůfek, K.Tůma 2, O.Voráček, M.Voráček 1, D.Trča 4, J.Janda, J.Kuráž 2,
Lions B :  L.Mezník - K.Krejčí, J.Kališ 1, M.Homer 2,  V.Rychtář, F.Massaro 1,  V.Maccechini
Branky: 3.- Kuráž, 4.- M.Voráček a 7,- Tůma 0:3,  9.- Homer, 10.- Massaro a 16.- Homer 3:3,  18.- Kuráž, 24. a 32.- Trča, 37.- Tůma, 38. a 42.- Trča 9:3,  43.- Kališ 9:4,
Rozh.:  J.Řehoř - 380, R.Mráz - 330,  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  30 div   

 

2 .   k o l o :  ( 7. – 11. 9.  )    volný los Dubenec

204   9. 9. Rudolfov 20:00  WEST J. “B“ > STŘELNICE  5 : 7  .  (3:2)
West J.:  M.Pribula - V.Dolejšek 2,  S.Škarda, L.Zimandl 1,  J.Fodora, L.Niedl, T.Dvořák 2,
Střelnice :  Z.Vácha - J.Šilha, J.Svatoš, V.Kubal 1,  D.Mendlík 2,  R.Ždiárský, J.Martinec 1,  M.Švec 2,  O.Lacko 1+ŽK,
Branky: 8. a 11.- Dvořák a 13.- Dolejšek 3:0,  16.- Švec, 24.- Lacko, 29. A 31.- Mendlík, 40.- Martinec a 44.- Švec 3:6,  46.- Zimandl 4:6,  48.- Kubal 4:7,  50.- Dolejšek 5:7,
Rozh.:  Š.Hrabčák - 270, P.Ždych - 270  .  .  .  ŽK 0:1 36.- Lacko  .  .  5 div

205 10. 9.  Borek  1815  TJ  BOREK  >  AC  DEMI  .  .  .  .  .  1 : 2  .  (0:2)
Borek :  L.Hort - M.Vitha, D.Kortiš 1,  D.Šestauber, R.Rehanzl, T.Bejsta,
Demi :  D.Frcal - V.David 1,  J.Dvořák 1,  J.Hrouz, K.Malák
Branky: 5.- David a 11.- Dvořák 0:2,  26.- Kortiš 1:2,
Rozh.:  L.Zabilka - 210, V.Korejčík - 310  .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  5 div

206 10. 9. Rudolfov  20:00   INTER ČB  –  LIONS „B“  .  .  .  .  8 : 10  .  (6:3)
Inter
M.Jelínek - J.Bareš 1M.Kopecký 1I.Zimandl, R.Kovalčík, T.Chlad 1, Z.Vačkář 1, M.Pekař 1D.Urbánek 2,
Lions B :  J.Kothánek - K.Zatloukal 4,  J.Kališ 1F.Massaro 2 P.Podskalský 2,  D.Didi 1,
Branky: 5.- Massaro, 6.- Zatloukal, 13.- Didi, 14.- Kališ a 19.- Massaro 0:5,  23.- Kopecký a 24.- Vačkář 2:5,  24.- Zatloukal 2:6,  24.- Urbánek 3:6,  27.- Zatloukal a 29.- Podskalský 3:8,  35.- Pekař 4:8,  39.- Podskalský 4:9,  39.- Kopecký 5:9,  41.- Zatloukal 5:10,  47.- Urbánek, 48.- Chlad a 50.- Bareš 8:10,
Rozh.:  J.Škuthan - 300, F.Zloch - 250,  .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  5 div    

7 .   k o l o :  předehrávka

207 11. 9. Dubenec 18:00 7.kolo  DUBENEC –  WEST J. “B“  .  .  2 : 1  .  (1:1)
Dubenec :  J.Polomčák - R.Krištůfek, J.Kuráž, O.Voráček, K.Tůma 1,  M.Voráček, D.Trča 1,  J.Špán, L.Waldhauser,
West J B :  M.Pribula - S.Škarda, L.Zimandl, D.Beneš ŽK,  M.Vochozka 1+ŽK,  J.Fodora,
Branky: 4.- Trča 1:0,  14.- Vochozka 1:1,  46.- Tůma 2:1,

Rozh.:  J.Řehoř - 380, R.Mráz - 330,  .  ŽK 0:2 12.- Beneš, 28.- Vochozka  .  10 div

T A B U L K A    P O   2.  K O L E  : 
1.  RL DUBENEC  .   .  .  .  .  . 2  .  .  2  .  0  .  . 0  .  11 : . 5  .  .  6 
2.  SK STŘELNICE  .  .  .  .  .  2  .  .  2  .  0  .  . 0  .  15 : 10  .  .  6

3.  WEST JAM "B"  .  .   .  .  .  3  .  .  1  .  0  .  . 2  .  15 : 10  .  .  3
4. 
AC DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  .  1  .  .  1  .  0  .  . 0  .  . 2 : . 1  .  .  3
5.  SK LIONS "B"  .  .  .  .  .  .  2  .  .  1  .  0  .  . 1  .  14 : 17  .  .  3
6. 
TJ BOREK    .  .  .  .  .  .  .   2  .  .  0  .  0  .  . 2  .  . 6 : 17  .  .  0
7.  INTER ČB  .  .  .  .   .  .  .  .  2  .  .  0  .  0  .  . 2  .  . 9 : 19  .  .  0

 

6 .   k o l o :  předehrávka

208  15. 9.  Borek  18:00  TJ BOREK  –  DUBENEC  .  .  .  .  8 : 0  .  (0:0) 
Borek :  L.Hort 1 - M.Vitha 1,  J.Pokorný, D.Šestauber 3, R.Rehanzl 1, T.Bejsta, S.Šestauber 1,                                     Dubenec T.Kabelka - J.Kuráž, O.Voráček, M.Voráček, D.Trča, R.Kryštůfek, R.Urban, J.Špán, L.Waldhauser                             Branky: 31.- D.Šestauber, 34.- Hort, 37. a 39.- D.Šestauber, 42.- Vitha, 48.- Hort, 49.- Rehanzl a S.Šestauber 8:0,
Rozh.:  L.Zabilka - 280, Š.Kotásek - 210  .  .  .  .   bez karet  .  .  .  .  15  div .
předehrávka  6. kola

 

3 .   k o l o :  ( 14.  – 18. 9. ) volný los  TJ Borek

209  16. 9. Rudolfov 20:00  WEST J. “B“ AC DEMI  .  .  .  4 : 2  .  (1:0)
West J.:  O.Šteyer - V.Dolejšek 1,  S.Škarda 1,  L.Zimandl,  J.Fodora 1,  M.Vochozka, V.Ohnsorg 1,
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík 1,  R.Holler, M.Tušl, J.Dvořák 1,  V.David, K.Malák, J.Sekyra, P.Nechvátal,                                            Branky: 23.- Ohnsorg 1:0,  29.- Pacholík 1:1,  29.- Škarda a 33.- Fodora 3:1,  38.- Dvořák 3:2,  46.- Dolejšek 4:2,
Rozh.:  T.Peterka - 280, M.Primus - 260  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  2 div

210  18. 9.  Dubenec   18:00  DUBENEC   –  INTER  ČB.  .  .   9 : 2  .  (4:1)
Dubenec :  T.Kabelka - L.Koňarik 3,  M.Voráček, R.Tůma  1,  D.Trča 4,  J.Kuráž 1,  P.Trča, L.Waldhauser. R.Urban.
Inter :  Mar.Kopecký - J.Bareš, R.Kovalčík, M.Pekař, T.Chlad, Z.Vačkář ŽK,  I.Zimandl 1+ŽK,  D.Urbánek 1,  Mil.Kopecký
Branky: 7.- Koňarik, 1:0,13.- Urbánek 1:1,  17. a 18.- D.Trča, 22.- Kuráž, 28.-
L.Koňarik, 31.- Tůma, 36.- L.Koňarik a 43.- D.Trča 8:1,  46.- Zimandl 8:2,  48.- D.Trča 9:2,
Rozh.:  J.Řehoř - 380, R.Mráz - 330,  .  ŽK 0:2 17.- Vačkář, 25.- Zimandl  .  15 div

211  18. 9.  Velešín     20:00  LIONS „B“   –  STŘELNICE.  .  9 : 3  .  (5:2)
Lions :  J.Kothánek - M.Homer 1,  M.Ješina 2,  F.Massaro, P.Podskalský 2,  D.Didi 2,  J.Kališ, K.Zatloukal 2,  J.Krenauer
Střelnice :  Z.Vácha - J.Šilha, R.Ždiárský, O.Lacko 1+ŽK
,  J.Činčura 2,  J.Svatoš ŽK,  M.Švec,
Branky: 6.- Činčura 0:1,  8.- Didi 1:1,  9.- Činčura 1:2,  2O.- Zatloukal, 24.- Ješina, 25.- Didi a 30.- Podskalský 6:2,  38.- Lacko 6:3,  34.- Zatloukal, 40.- Podskalský a 43.- Homer 9:3,
Rozh.:  K.Tošilová - 210, Š.Hrabčák - 340,  .  ŽK 0:2 45.- Svatoš, 50.- Lacko  .  15 div 

T A B U L K A    P O   3.  K O L E  : 
1.  RL DUBENEC  .   .  .  .  .  . 4  .  .  3  .  0  .  . 1  .  20 : 15  .  .  9
2.  WEST JAM "B"  .  .   .  .  .  4  .  .  2  .  0  .  . 2  .  19 : 12  .  .  6
 

3.  SK LIONS "B"  .  .  .  .  .  .  3  .  .  2  .  0  .  . 1  .  23 : 20  .  .  6
4.  SK STŘELNICE  .  .  .  .  .  3  .  .  2  .  0  .  . 1  .  18 : 19  .  .  6                                                           5.  TJ BOREK    .  .  .  .  .  .  .   3  .  .  1  .  0  .  . 2  .  14 : 10  .  .  3
6. 
AC DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  1  .  0  .  . 1  .  . 4 : . 5  .  .  3
7.  INTER ČB  .  .  .  .   .  .  .  .  3  .  .  0  .  0  .  . 3  .  11 : 28  .  .  0

Nejlepší střelci po  3. kole :  
  9 - 
Dominik Trča (Dubenec)
  6 -  K.Zatloukal (Lions "B")  a  Jan Martinec (Střelnice)
  5 -  D.Šestauber (Borek)
  4 - 
K.Tůma (Dubenec),  V.Dolejšek a L.Zimandl (West Jam "B")  a  P.Podskalský (Lions)
  3 - 
L.Koňarík a  a J.Kuráž (Dubenec),  S.Škarda a M.Vochozka (West J.("B"),  P.Didi, M.Homer a F.Massaro (Lions),  D.Mendlík (Střelnice)  a  M.Kopecký a D.Urbánek (Inter)

Obdržené karty po 3. kole :   
bez karet  .   -  Dubenec,  Lions "B",  Borek  a 
Demi
2 ŽK  .  .  .  .  -  West Jam "B"  a  Inter

4 ŽK  .  .  .  .  -  Střelnice

 

4 .   k o l o :  ( 21.  – 25. 9. )     volný los

212  21. 9.  SH JČU 19:00  STŘELNICE – DUBENEC  .  .  .  .  3 : 4  .  (3:4)
Střelnice :  Z.Vácha - J.Činčura, D.Mendlík, J.Svatoš 1,  J.Martinec ŽK,  R.Ždiarský 1,  V.Kubal 1,  M.Švec, J.Šilha
Dubenec :  J.Polomčák - P.Trča, D.Trča 2+ŽK,  T.Kabelka ŽK,  J.Špán 2,  L.Waldhauser, M.Voráček, J.Janda,
Branky: 2.- D.Trča 0:1,  6.- Kubal 1:1,  12.- D.Trča 1:2,  13.- Svatoš 2:2, 14. a 20.- Špán 2:4,  22.- Ždiarský 3:4,
Rozh.: 
Š.Hrabčák 270, M.Primus 270,  .  ŽK 1:2 47.- Martinec - 28.- Kabelka, 45.- D.Trča  .  5 div

213 24. 9.  Borek  1815  TJ  BOREK  –  WEST J.„B“  .  .  .  7 : 4  .  (2:1)
Borek :  L.Hort - M.Vitha, J.Pokorný, D.Kortiš 3,  D.Šestauber 2,  R.Rehanzl, T.Bejsta 2,  S.Šestauber,
West J.:  O.Šteyer - M.Novotný 1,  S.Škarda 2,  F.Toman, M.Vochozka, L.Zimandl 1,
Branky: 5.- Kortiš 1:0,  6.- Novotný 1:1,  21.- Bejsta a 29.- Kortiš 3:1,  29.- Škarda a 33.- Zimandl 3:3,  37.- Kortiš a 2x47.- D.Šestauber 6:3,  48.- Škarda 6:4,  50.- Bejsta 7:4,
Rozh.:  L.Zabilka - 250, V.Korejčík - 260  .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  5 div

214  24. 9. Hluboká 18:00  AC DEMI  –  LIONS B  .  .  .  .  .  .  6 : 10  .  (4:5)
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík, K.Malák 1,  R.Holler, J.Hrouz 3,  P.Nechvátal 1,  V.David 1,
Lions :  J.Kothánek - D.Didi 1,  K.Zatloukal 2,  J.Kališ 4,  F.Massaro, M.Ješina 3,
Branky: 4.- Hrouz, 6.- Malák a 14.- Hrouz 3:0,  18.- Ješina a 19.- Kališ 3:2,  21.- Hrouz 4:2,  23.- Zatloukal, 2x25. a 30.- Kališ, 34.- Zatloukal a 40.- Ješina 4:8,  41.- David 5:8,  42.- Ješina 5:9,  ČŠ.- nechvátal 6:9,  50.- Didi 6:10,
Rozh.:  J.Škuthan - 300, Š.Hrabčák - 300  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  5 div  

T A B U L K A    P O   4.  K O L E  : 
1.  RL DUBENEC  .   .  .  .  .  . 5  .  .  4  .  0  .  . 1  .  24 : 18  .  .  12
2.  SK LIONS "B"  .  .  .  .  .  .  4  .  .  3  .  0  .  . 1  .  33 : 26  .  .  . 9
3.  TJ BOREK    .  .  .  .  .  .  .   4  .  .  2  .  0  .  . 2  .  21 : 14  .  .  . 6
4.  WEST JAM "B"  .  .   .  .  .  5  .  .  2  .  0  .  . 3  .  23 : 19  .  .  . 6
 

3.  SK STŘELNICE  .  .  .  .  .  4  .  .  2  .  0  .  . 2  .  21 : 23  .  .  . 6
6. 
AC DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  1  .  0  .  . 2  .  10 : 15  .  .  . 3
7.  INTER ČB  .  .  .  .   .  .  .  .  3  .  .  0  .  0  .  . 3  .  11 : 28  .  .  . 0

Nejlepší střelci po  4. kole :  
11 -  Dominik Trča (Dubenec)
  8 -  K.Zatloukal (Lions "B")
  7 -  D.Šestauber (Borek)

  6 -  J.Kališ (Lions "B")  a  Jan Martinec (Střelnice)
  5 -  M.Ješina (Lions), 
S.Škarda a L.Zimandl (West J."B"), 
  4 - 
K.Tůma (Dubenec),  D.Didi a P.Podskalský (Lions),    D.Kortiš (Borek),  V.Dolejšek (West Jam "B")  

Obdržené karty po 4. kole :   
bez karet  .   -  Lions "B",  Borek  a 
Demi
2 ŽK  .  .  .  .  - 
Dubenec,  West Jam "B"  a  Inter
5 ŽK  .  .  .  .  -  Střelnice

 

5 .   k o l o :  ( 28. 9.  – 2 10. )   volný los  West Jam „B“

215  1. 10.  Rudolfov 20:00  INTER  ČB  – STŘELNICE  .  .  3 : 18  .  (2:10)
Inter :  J.Bareš - Mar. Kopecký, I.Zimandl, Mil.Kopecký, T.Chlad 2,  M.Pekař 1,  D.Urbánek
Střelnice:  Z.Vácha - D.Mezník 3,  J.Svatoš 4,  R.Ždiarský, V.Kubal 2,  J.Šilha 1,  M.Švec 1,  J.Martinec 4,  J.Činčura 3,
Branky: 2.- Mendlík 0:1,  4.- Chlad 1:1,  5.- Svatoš, 9.- Činčura, 11.- Mendlík, 12.- Kubal, 13.- Martinec, 16., 17. a 18. Svatoš 1:9,  21.- Chlad 2:9,  24.- Švec 2:10,  30.- Pekař 3:10,  31.- Martinec, 35.- Šilha, 37.- Činčura, 39.- Mendlík, 45.- Činčura, 46.- Martinec, 47.- Kubal a 49.- Martinec 3:18,

Rozh.:  P.Kocina - 250, J.Škuthan - 310  .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  5 div 

216  2. 10.  Dubenec 17:30  DUBENEC  –  AC  DEMI  .  .  .  .  4 : 2  .  (2:1)
Dubenec :  V.Švík - P.Trča, D.Trča 2,  K.Tůma 1,  R.Urban 1,  J.Kuráž, L.Waldhauser, J.Janda, O.Voráček, J.Špán
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík, J.Hrouz 2,  R.Holler, V.David, J.Dvořák,
Branky: 6.- Urban 1:0, 22. a 24.- Hrouz 1:2,  28 a 42.- D.Trča a 46.- Tůma 4:2,
Rozh.:  J.Řehoř - 380, R.Mráz - 330  .  .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  10 div  

217  2. 10.  Velešín   20:00  LIONS „B“ –  TJ  BOREK  .  . 6 : 1  .  (2:1)
Lions :  J.Kothánek - D.Didi, J.Krenauer 1,  J.Kališ 3,  F.Massaro 1,  V.Maccechini, M.Ješina 1,  P.Podskalský,
Borek :  T.Bejsta 1 - D.Kortiš, D.Šestauber, R.Rehanzl, S.Šestauber,
Branky:
11.- Krenauer 1:0,  18.- Bejsta 1:1,  24., 32. a 45.- Kališ, 47.- Massaro a 48.- Ješina 6:1,                                               Rozh.:  K.Tošilová - 210, M.Primus - 330  .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  2 div  

T A B U L K A    P O   5.  K O L E  : 
1.  RL DUBENEC  .   .  .  .  .  . 6  .  .  5  .  0  .  . 1  .  28 : 20  .  .  15
2.  SK LIONS "B"  .  .  .  .  .  .  5  .  .  4  .  0  .  . 1  .  39 : 27  .  .  12
3.  SK STŘELNICE  .  .  .  .  .  5  .  .  3  .  0  .  . 2  .  39 : 26  .  .  . 9
4.  WEST JAM "B"  .  .   .  .  .  5  .  .  2  .  0  .  . 3  .  23 : 19  .  .  . 6
5.  TJ BOREK    .  .  .  .  .  .  .   5  .  .  2  .  0  .  . 3  .  22 : 20  .  .  . 6
6. 
AC DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  1  .  0  .  . 3  .  12 : 19  .  .  . 3
7.  INTER ČB  .  .  .  .   .  .  .  .  4  .  .  0  .  0  .  . 4  .  14 : 46  .  .  . 0

Nejlepší střelci po 5. kole :  
13 -  Dominik Trča (Dubenec)
10 -  Jan Martinec (Střelnice)
  9 -  J.Kališ (Lions "B")
  8 -  K.Zatloukal (Lions "B")
  7 -  D.Šestauber (Borek)

  6 -  M.Ješina (Lions "B")  a  D.Mendlík (Střelnice)
  5 - 
K.Tůma (Dubenec),  J.Činčura a J.Svatoš (Střelnice),  S.Škarda a L.Zimandl (West J."B")  a  J.Hrouz (Demi), 

Obdržené karty po 5. kole :   
bez karet  .   -  Lions "B",  Borek  a 
Demi
2 ŽK  .  .  .  .  - 
Dubenec,  West Jam "B"  a  Inter
5 ŽK  .  .  .  .  -  Střelnice

 

6 .   k o l o :  ( 5.  – 9. 10. )        volný los  Střelnice

217  7. 10.  Rudolfov 20:00  WEST J. “B“ –  LIONS „B“  .  .   .  .  9 : 10  .  (4:5)
West J :  M.Pribula - M.Novotný 1,  S.Škarda 1,  L.Zimandl, T.Dvořák 3,  M.Vochozka 1,  M.Rudolf 2,  P.Vazač 1,
Lions :  J.Kothánek - D.Didi 3,  K.Zatloukal, J.Krenauer 1+ŽK,  J.Kališ 1,  F.Massaro, M.Ješina 5,
Branky: 7.- Ješina 0:1,  8.- Dvořák a 13.- Škarda 2:1,  16.- Ješina 2:2,  16.- Vochozka a 17.- Dvořák 4:2,  19.- Kališ, 20.- Didi, 25.- Krenauer a 32.- Ješina 4:6,  35.- Novotný 5:6,  2x36.- Didi a  40.- Ješina 5:9,  41.- Rudolf, 42.- Vazač, 44.- Rudolf a 50.- Dvořák 9:9,  50.- Ješina 9:10,
Rozh.:  L.Zabilka - 290, P.Kocina - 250  .  .  .  .  ŽK 0:1 48.- Krenauer  .  .  .  .  0 div

ČT  8. 10.   Borek   17:15  BOREK - DUBENEC   předehráno 15. 9.  8 : 0  (0:0)

PA  9. 10.  Hluboká 18:00  AC  DEMI  –  INTER  ČB  .  .  .  12 : 4  .  (3:2
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík 5,  J.Zoch 1,  K.Malák 3,  R.Holler, J.Hrouz 2,  P.Nechvátal 1,  V.David,
Inter :  Mil.Kopecký - J.Bareš 1,  D.Urbánek, Mar.Kopecký 2,  T.Chlad 1,
Branky: 10.- Malák 1:0,  11.- Kopecký 1:1,  20.- Pacholík 2:1,  22.- Chlad 2:2,  24.- Hrouz, 28.- Malák, 30.- Pacholík, 32.- Hrouz, 35.- Nechvátal, 37.- Zoch, 38. a 39.- Pacholík, 40.- Malák a 43.- Pacholík 12:2,  44.- Bareš a 45.- Kopecký 12:4,
Rozh.:  J.Řehoř - 210, M.Primus - 370  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  bez diváků

T A B U L K A   P O    6.  K O L E  : 
1.  SK LIONS "B"  .  .  .  .  .  .  6  .  .  5  .  0  .  . 1  .  49 : 36  .  .  15
2.  RL DUBENEC  .   .  .  .  .  . 6  .  .  5  .  0  .  . 1  .  28 : 20  .  .  15
3.  SK STŘELNICE  .  .  .  .  .  5  .  .  3  .  0  .  . 2  .  39 : 26  .  .  . 9
4.  WEST JAM "B"  .  .   .  .  .  6  .  .  2  .  0  .  . 4  .  32 : 29  .  .  . 6
5.  TJ BOREK    .  .  .  .  .  .  .   5  .  .  2  .  0  .  . 3  .  22 : 20  .  .  . 6
6. 
AC DEMI  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5  .  .  2  .  0  .  . 3  .  24 : 23  .  .  . 6
7.  INTER ČB  .  .  .  .   .  .  .  .  5  .  .  0  .  0  .  . 5  .  18 : 58  .  .  . 0

Nejlepší střelci po 6. kole :  
13 -  Dominik Trča (Dubenec)
11 -  M.Ješina (Lions "B")
10 -  Jän Kališ (Lions "B")  Jan Martinec (Střelnice)
  8 -  K.Zatloukal (Lions "B")
  7 -  D.Didi (Lions),  D.Šestauber (Borek)
  a  J.Hrouz (Demi), 
  6 -  D.Mendlík (Střelnice),  S.Škarda (West Jam)  a  J.Pacholík (Demi)
  5 - 
K.Tůma (Dubenec),  J.Činčura a J.Svatoš (Střelnice),  S.Škarda a L.Zimandl (West J."B")  a  Mar.Kopecký (Inter)

Obdržené karty po 6. kole :   
bez karet  .   -  Borek  a  Demi
1 ŽK  .  .  .  .  - 
Lions "B"
2 ŽK  .  .  .  .  - 
Dubenec,  West Jam "B"  a  Inter
5 ŽK  .  .  .  .  -  Střelnice

 

 

 

 

 

 

 

 

2XX  X. X. Xxxx XX:XX  X X X X  –  X X X X  .  .  .  .  X : X  .  (X:X)
X x x :  X.Xxx
X x x :  X.Xxx
Branky: X.- Xxx X:X,
Rozh.:  X.Xxx-XXX, X.Xxx-XXX  .  .  .  .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  X div  






» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS