Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

29.11.2020 20:30 - SH Týn n./Vlt.
ELBH Týn nad Vltavou - Dynamo PCO B
01.12.2020 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast Lišov - TJ HFASC ČB
02.12.2020 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - A1 team Zbudov
03.12.2020 20:30 - SH JČU, Na Sádkách ČB
SK Devianti (Absolut B) - FK Zahájí

1. třída

28.10.2020 20:00 - Rudolfov - Odloženo na jaro
West Jam ČB - FC 30 ČB
29.10.2020 20:00 - SH JČU, Odloženo na jaro
FC Next ČB - A1 team Zbudov B
30.10.2020 19:00 - SOŠE Velešín - Odloženo na jaro
SK Lions Velešín - FK Zahájí B

2. třída

Přestávka


  

  Rozpis a výsledky 1. třídy podzim 2020

6. kolo : 5.10. FC 30 – LIONS . 9:1 (3:1) _ _ 5.10. ZBUDOV B – UNREAL . 9:5 (6:0) _ _ ČT 8.10. SH JČU 20:00 NEXT – ZAHÁJÍ B . 6:9 (1:7) _ _ _ _ VŠECHNY SOUTĚŽE JSOU OD 12.10. DO 31. 12. 2020 POZASTAVENY. _ _ _ _

T A B U L K A    P O   6.  K O L E  :  

  1.  FC  30  ČB  .  .  .  .  .  .  .  .   6  .  .  5  .  1  .  . 0  .  .  36  : 12  .  .  16
  2.  FC NEXT ČB   .  .   .  .  .  .  .  5  .  .  3  .  0  .  . 2  .  .  35 : 26  .  .  . 9
  3.  FK  ZAHÁJÍ "B"  .  .   .  .  .   6  .  .  4  .  0  .  . 2  .  .  29 : 25  .  .  . 9
  4.  A1 TEAM ZBUDOV "B"  .  .  5  .  .  2  .  2  .  . 1  .  .  24: 21  .  .  . 8

  5.  WEST JAM ČB  .  .   .  .  .   .  5  .  .  2  .  0  .  . 3  .  .  23 : 21  .  .  . 6
  6.  SK LIONS VELEŠÍN  .  .  .   6  .  .  1  .  1  .  . 4  .  .  14 : 43  .  .  . 4

  7.  UNREAL FC  ČB  .  .  .  .  .  . 5  .  .  0  .  0  .  . 5  .  .  23 : 39  .  .  . 0

Nejlepší  střelci  po  6. kole :  
16 -  Petr.Bouchal (FC 30),
14 -  Petr Le (Next),

13 -  Jakub Slavík (Zahájí),
  9
L.Hofmann (Unreal),
  8
M.Maňhal (Zahájí)  a  J.Kubeš (Next),
  7 -  R.Chmátal (Next),    a  S.Škarda (West J)
  6 - 
T.Dvořák (West Jam)

Obdržené  karty  po  6. kole  :   
bez karet  .   -  Zahájí  a  Lions
1 ŽK  .  .  .  .  -  FC 30

2 ŽK  .  .  .  .  -  Unreal
  a  Next
1 ČK  .  .  .  .  -  West Jam
5 ŽK  .  .  .  .  -  A1 team Zbudov

 

VŠECHNY SOUTĚŽE JSOU OD 12.10. DO 31.12. 2020 POZASTAVENY.

P Ř Í Š T Í    P R O G R A M :

Bude-li na jaře příznivější situace s koronavirem, začne jarní část 7. kolem v týdnu od 29. března do 2. dubna 2021

7 .   k o l o :  ( 29. 3. – 2. 4.0. ) volno Lions 

PO  29. 3.  SH  JČU  20:30    UNREAL ČB    –  FC  30  ČB

ST   31. 3.   Zahájí     17:45    ZAHÁJÍ „B“    –  ZBUDOV “B“

ST   31. 3.   Rudolfov  20:00    WEST JAM      –  NEXT  ČB

      

8 .   k o l o :  ( 5.  – 9. 4. )   volno Next

ST      21. 10.   Zahájí         16:45     ZAHÁJÍ „B“            –  FC  30  ČB     předehráno 23. 9.        

ST   7. 4.   Rudolfov  20:00    WEST JAM      –  ZBUDOV  “B“   

PA  9. 4.  Velešín     19:00    SK  LIONS       >  UNREAL ČB            

                                 

9 .   k o l o :  ( 12. – 16. 4.  )   volno Unreal

ST  14. 4.   Rudolfov  20:00  WEST JAM   >  FC  30  ČB 

ČT  15. 4.  SH  JČU  20:00  NEXT ČB       >  ZBUDOV  “B“

PA  16. 4.  Velešín    19:00  SK  LIONS    –  ZAHÁJÍ “B“

 

 

Hrací termíny, haly (hřiště) a dresy mužstev : 

2 -  A1  ZBUDOV „B“  PO  17:30  ( Zbudov – tráva )   žluté/černé/žluté (bílé/bílé/bílé)                       3119202  -  Fux Josef,  723 584 869,  josef.fux@seznam.cz;  Fux Pavel

3 -  FC  30  ČB          PO  18:00   ( VŠZ – tráva )       černé/černé/černé (modré/modré/bílé)              3119342 - Kortus Pavel,  602 649 297, pavelkortus@seznam.cz;   Mrvík Zbyněk,  603 856 679,  mrvik@mkfineco.cz;  Sekyra Jakub,  602 649 291,  sekyra@volny.cz

5 -  UNREAL  FC       PO  20:30   ( SH JČU – umělý povrch )  lososová (modré) / černé / bílé            3110032  -  Stifter Robert,  732 550 559,  r.stifa@seznam.cz;   Trapl Lukáš,  721 466 411

6 -   ZAHÁJÍ „B“       ST   18:00  ( Zahájí – tráva )       bílé / černé / černé        
3119472  -  Vlk Jan,  602 468 885,  vlk.mal@centrum.cz;    Maňhal Martin,  739 761 880;                   Maňhal Zbyněk,  736 507 117,  zmanhal@omacz.cz;   

7 -  WEST JAM        ST  20:00   ( Rudolfov – umělý povrch )    modré / žluté / modré                     3119522  -  Škarda Stanislav,  605 235 552,  stanislav.skarda@gmail.cz;                                           Beneš David,  605 148 857,  davben@seznam.cz;  Tichý Jan, 777 191 557, jan.tichy@cmss-oz.sz;

1 -  FC NEXT  ČB     ČT  20:00 ( SH JČU – umělý povrch )   bílomodré (bílooranžové) / modré / bílé    3119312  -  Štěpánek Ladislav,  605 215 178,  lstepanek-koupelny@seznam.cz;

4 -  SK LIONS Velešín PA 19:00 ( Velešín – umělý povrch)     červené (bílé) / bílé  / červené (bílé)      3119622  -  Krejčí Karel,  721 222 686,  krejci.karel@email.cz;     Kališ Jan,  720 670 015,  kalis.jan@stream.cz;

8 -  volné

 

1. k o l o :   ( 31. 8. – 4. 9.  )    volný los Next

101  31. 8. Zbudov 17:30  ZBUDOV "B"  –  WEST JAM 3 : 2  .  (3:1)
Zbudov :  Mar.Kocina ŽK - P.Kocina, A.Šehič 1,  P.Fux st, P.Fux ml.1,  J.Sukdol, Mich.Kocina
1+ŽK,
West J.:  M.Pribula - S.Škarda, M.Rudolf, J.Fodora, P.Vazač 1,  V.Dolejšek, M.Vochozka 1,
Branky: 1.- Mich.Kocina a 15.- Šehič 2:0,  21.- Vazač 2:1,  23.- Fux ml. 3:1,  32.- Vochozka 3:2,
Rozh.:  Š.Hrabčák-460, V.Korejčík-210  .  ŽK 2:0 41.- Mich.Kocina a 45.- Mar.Kocina  .  20 div
  

102  31. 8. VŠZ 18:00  FC 30 ČB  –  ZAHÁJÍ "B"  .  .  .  6 : 2  .  (2:2)
FC 30 :  P.Bouchal 2 -  M.Havelec, P.Kortus st, P.Kortus ml, D.Vaněk 2,  Z.Mrvík 1,  D.Přibyl 1,
Zahájí :  J.Dvořák - V.Švík, J.Brom, M.Maňhal 1,  J.Slavík, D.Hájek 1,  M.Šťastný, L.Ponec,
Branky: 11.- M.Maňhal 0:1,  13.- Přibyl a 15.- Bouchal 2:1,  17.- Hájek 2:2,  30, a 46,- Vaněk, 47,- Mrvík a 49.- Bouchal 6:2,
Rozh.:  T.Peterka-250, F.Mertl-250  .  .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  X div  

103  31. 8. SH JČU 19:00  UNREAL   –  LIONS  .  .  .  .  1 : 2  .  (1:1)
Unreal :  D.Pecha - L.Trapl, T.Pecha, P.Bláha, M.Sládek, F.Daniel, L.Pokorný 1,  L.Hofmann ŽK,  T.Vajo
Lions :  L.Mezník - K.Krejčí, J.Severa, D.Pospíšil, J.Carda, T.Gondek 1,  J.Kačer, J.Kališ 1,  K.Zatloukal,
Branky: 3.- Pokorný 1:0,  21.- Gondek a 29.- Kališ 1:2,
Rozh.:  M.Primus - 270, P.Ždych - 250  .  .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  15 div  

 

2 .   k o l o :  ( 7. – 11. 9.  )    volný los Unreal

204  7. 9. Zbudov 17:30  ZBUDOV “B“ >  NEXT  ČB    3 : 5  .  (1:1)                                                     Zbudov: L.Kácal - P.Kocina ŽK, A.Šehič, J.Polesný, P.Fux st, P.Fux ml, J.Sukdol 1, Mar.Kocina 2, T.Plojhar,                                     Next :  J.Tomášek - J.Kubeš 3,  P.Le 1,  P.Kaše 1,  E.Kubeša, R.Chmátal
Branky: 10.- M.Kocina 1:0,  15.- Kubeš 1:1,  30.- Sukdol 2:1,  32.- Le, 33.- Kubeš, 34.- Kaše a 43.- Kubeš 2:5,  47.- M.Kocina 3:5
Rozh.:  T.Peterka - 440, Š.Kotásek - 210  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  X div  

205  7. 9.  VŠZ      18:00  FC 30 ČB     >  WEST JAM  2 : 1  .  (1:0)
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus st,  P.Kortus ml, P.Bouchal 2,  Z.Mrvík, O.Pelcl ŽK,
West J.:  P.Vazač - V.Dolejšek, J.Fodora 1,  M.Rudolf, S.Škarda, L.Zimanndl, M.Vochozka,
Branky: 14.- Bouchal 1:0,  29.- Fodora 1:1,  38.- Bouchal 2:1,
Rozh.:  M.Primus - 270, Š.Hrabčák - 270  .  .  .  ŽK 1:0  11.- Pelcl  .  .  .  5 div

ST  9. 9.  Zahájí  18:00  ZAHÁJÍ „B“  –  SK  LIONS  . .  .  9 : 2  .  (6:0)
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík 1,  M.Maňhal 2,  J.Slavík 3,  D.Hájek 2,  L.Ponec 1,  J.Brom, T.Kazík,
Lions :  L.Mezník - K.Krejčí, J.Sevečra, M.Kejšar 1,  K.Zatloukal 1,  J.Banachevič,
Branky: 3.- Švík, 10. a 11.- Slavík, 18. a 25.- Maňhal, 25. 37.- Hájek a 38.- Slavík 8:0,  39.- Kejšar 8:1,  43.- Ponec 9:1,  46.- Zatloukal 9:2,
Rozh.:  F.Mertl - 250, M.Primus - 490  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  . .  X div
   

T A B U L K A    P O   2.  K O L E  :  
  1.  FC  30  ČB  .  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  2  .  0  .  . 0  .  .  8 : . 3  .  .  6
  2. 
FK  ZAHÁJÍ "B"  .  .   .  .  .  2  .  .  1  .  0  .  . 1  .   11 : . 8  .  .  3
  3.  FC NEXT ČB   .  .   .  .  .  .  . 1  .  .  1  .  0  .  . 0  .  .  5 : . 3  .  .  3
  4.  A1 TEAM ZBUDOV "B"  .  . 2  .  .  1  .  0  .  . 1  .  .  6 : . 7  .  .  3
  5.  SK LIONS VELEŠÍN  .  .  .  2  .  .  1  .  0  .  . 1  .  .  4 : 10  .  .  3
  6.  UNREAL FC  ČB  .  .  .  .  .   1  .  .  0  .  0  .  . 1  .  .  1 : . 2  .  .  0
  7.  WEST JAM ČB  .  .   .  .  .    2  .  .  0  .  0  .  . 2  .  .  3 : . 5  .  .  0 

 

3 .   k o l o :  ( 14.  – 18. 9. )  volno Zbudov „B“

107 14. 9.  VŠZ    18:00   FC  30  ČB   –  NEXT  ČB  .  .  7 : 2  .  (3:0)
FC 30 :  M.Havelec - S.Rožboud, P.Kortus st. 1,  P.Kortus ml. 2,  A.Matoušek, D.Vaněk 2, P.Bouchal 2,  Z.Mrvík, O.Pelcl,
NEXT :  J.Tomášek - R.Chmátal 1,  P.Le, P.Kaše, E.Kubeša, R.Trousil 1,
Branky: 10.- Bouchal, 20.- Vaněk a 24.- Kortus ml. 3:0,  31.- Chmátal 3:1,  37.- Vaněk 4:1,  37.- Trousil 4:2,  39.- Kortus ml, 40.- Kortus st. a 46.- Bouchal 7:2,
Rozh.:  F.Mertl - 250, V.Korejčík - 250  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  5 div
.

108 14. 9. SH JČU  20:30  UNREAL ČB  –  ZAHÁJÍ „B“  6 : 8  .  (4:0)
Unreal :  J.Dvořák ŽK -  L.Trapl, P.Bláha 1,  M.Sládek 1,  F.Daniel 1,  L.Hofmann 2,  M.Pavlík 1,  T.Vajo,
Zahájí:  J.Čejka - M.Maňhal 1,  J.Maňhal, T.Kazík, J.Slavík 3,  M.Fürst 3,  M.Šťastný 1,  V.Švík,
Branky: 17.- Hofmann, 20.- Pavlík, 22.- Bláha a 24.- Daniel 4:0,  26.- M.Maňhal, 27.-
Fürst a 28.- Slavík 4:3,  31.- Hofmann 5:3,  34.- Fürst, 35.- Slavík a 39.- Šťastný 5:6,  41.- Sládek 6:6,  43.- Fürst a 50.- Slavík 6:8,
Rozh.:  L.Zabilka - 250, T.Peterka - 250  .  .  .  ŽK 1:0  24.- Dvořák  .  .  .  20 div.

109 18. 9. Velešín 19:00  SK LIONS  –  WEST JAM  .  .  2 : 10  .  (1:0)
Lions :  L.Mezník - K.Krejčí, K.Gondek, T.Gondek, M.Lefan 1,  J.Severa, J.Krčín 1,  J.Kališ, K.Zatloukal
West J.:  M.Pribula -
S.Škarda 3,  L.Zimanndl 2,  M.Vochozka 1V.Dolejšek, M.Rudolf 1,  T.Dvořák 3,
Branky: á.- Rudolf, 10.- Škarda, 11.- Zimandl a 14.- Dvořák 0:4,  15.- Krčín 1:4,  16.- Škarda, 29.- Dvořák, 35.- Vochozka, 38.- Dvořák, 41.- Škarda a 43.- Zimandl 1:10,  50.- Lefan 2:10,
Rozh.:  Š.Hrabčák - 340, K.Tošilová 210,  .  .  .  .  . bez karet  .  .  .  .  .  .  20 div

T A B U L K A    P O   3.  K O L E  :  
  1.  FC  30  ČB  .  .  .  .  .  .  .  .   3  .  .  3  .  0  .  . 0  .  .  15 : . 5  .  .  9
  2. 
FK  ZAHÁJÍ "B"  .  .   .  .  .   3  .  .  2  .  0  .  . 1  .  .  19 : 14  .  .  6
  3.  WEST JAM ČB  .  .   .  .  .   .  3  .  .  1  .  0  .  . 2  .  .  13 : . 7  .  .  3

  4.  A1 TEAM ZBUDOV "B"  .  .  2  .  .  1  .  0  .  . 1  .  .  . 6 : . 7  .  .  3

  5.  FC NEXT ČB   .  .   .  .  .  .  .  2  .  .  1  .  0  .  . 1  .  .  . 7 : 10  .  .  3
  6.  SK LIONS VELEŠÍN  .  .  .   3  .  .  1  .  0  .  . 2  .  .  . 6 : 20  .  .  3

  7.  UNREAL FC  ČB  .  .  .  .  .  . 2  .  .  0  .  0  .  . 2  .  .  7 : 10  .  .  0

Nejlepší střelci po  3. kole :  
  6 -  Petr.Bouchal (FC 30)  a  Jakub Slavík (Zahájí),
  4 -  Daniel Vaněk (FC 30)  a  Martin Maňhal (Zahájí),

  3 - 
M.Fürst a D.Hájekn(Zahájí),  T.Dvořák a S.Škarda (West Jam)  a  J.Kubeš (Next)

Obdržené karty po 3. kole  :   
bez karet  .   -  Zahájí,  Next,  Lions  a  West Jam,
1 ŽK  .  .  .  .  -  FC 30  a  Unreal

3 ŽK  .  .  .  .  -  A1 team Zbudov

 

4 .   k o l o :  ( 21.  – 25. 9. )  volný los Zahájí „B“

110 21. 9.  Zbudov 17:30  ZBUDOV “B“  –  FC 30 ČB  . 4 : 4  .  (1:1)                                                     Zbudov: F.Dřevojan - P.Fux st, P.Fux ml. 1, P.Kocina ŽK,  Mar.Kocina 21, D.Růžička 2,  F.Adler                                                          FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus st, P.Kortus ml. 1,  P.Bouchal 2,  Z.Mrvík, D.Příbyl 1,  
Branky: 15.- Kortus ml. 0:1,  21.- Fux ml. 1:1,  27.- Bouchal, 34.- Přibyl a 37.- Bouchal 1:4,  38.- Růžička, 43.- M.Kocina a 50.- Růžička 4:4
Rozh.:  T.Peterka - 440, V.Korejčík - 210  .  .  ŽK 1:0  30.- P.Kocina  .  .  X div  

111 23. 9. Zahájí 8.k. 17:45  ZAHÁJÍ „B“  –  FC 30 ČB .  .  .  2 : 8  .  (1:4)
Zahájí :  J.Čejka - M.Šťastný, M.Maňhal, T.Kazík 1,  J.Dvořák 1,
FC 30 :  M.Havelec 1 - P.Kortus st. 1,  P.Kortus ml, P.Bouchal 4,  Z.Mrvík, D.Přibyl 2,  O.Pelcl,

Branky: 3., 11. a 13.- Bouchal a 22.- Přibyl 0:4,  22.- Dvořák 1:4,  28,- Bouchal 1:5,  29.- Kazík 2:5,  33.- Přibyl, 44.- Havelec a 49.- Kortus st. 2:8,
Rozh.:  Š.Hrabčák - 250, M.Primus - 490  .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  10 div

112 23. 9. Rudolfov 20:00  WEST JAM  –  UNREAL  .  .  .  .  7 : 6  .  (2:3)
West j :  M.Pribula - M.Vochozka, S.Škarda 3,  V.Dolejšek, L.Zimandl 1,  M.Rudolf, J.Fodora, T.Dvořák 3,
Unreal :  J.Dvořák - M.Pavlík 1,  T.Pecha 2,  L.Hofmann 2,  L.Pokorný, T.Vajo, F.Daniel 1,  L.Trapl,
Branky: 6.- Zimandl 1:0,  17.- Hofmann 1:1,  19.- Škarda 2:1,  20.- Hofmann, 23.- Daniel a 25.- Pecha 2:4,  27.- Škarda a 30.- Dvořák 4:4,  33.- Pavlík a 36.- Pecha 4:6,  42.- Dvořák, 45.- Škarda a 50.- Dvořák 7:6
Rozh.:  P.Kocina - 250, T.Peterka - 280  .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  5 div

ČT 24. 9. SH  JČU  20:00  NEXT  ČB    – SK  LIONS  .  .  .  9 : 2  .  (4:1)
Nextx :  J.Tomášek - R.Trousil 1,  Le Petr 4,  P.Kaše 1,  R.Chmátal 2,  J.Kubeš 1,
Lions :  L.Mezník - K.Krejčí, J.Severa 1,  M.Kejšar, K.Gondek, M.Lefan 1,  T.Gondek, K.Zatloukal,
Branky: 6.- Le 1:0,  15.- Severa 1:1,  17.- Trousil, 20., 22. a 28- Le, 32. a 44.- Chmátal, 45.- Kaše a 48.- Kubeš 9:1,  50.- Lefan 9:2,
Rozh.:  Š.Kotásek - 250, P.Kocina - 280  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  10 div

T A B U L K A    P O   4.  K O L E  :  
 
1.  FC  30  ČB  .  .  .  .  .  .  .  .   5  .  .  4  .  1  .  . 0  .  .  27 : 11  .  .  13
  2.  WEST JAM ČB  .  .   .  .  .   .  4  .  .  2  .  0  .  . 2  .  .  20 : 13  .  .  . 6
  3.  FC NEXT ČB   .  .   .  .  .  .  .  3  .  .  2  .  0  .  . 1  .  .  16 : 12  .  .  . 6

  4.  FK  ZAHÁJÍ "B"  .  .   .  .  .   4  .  .  2  .  0  .  . 2  .  .  21 : 22  .  .  . 6
  5.  A1 TEAM ZBUDOV "B"  .  .  3  .  .  1  .  1  .  . 1  .  .  10: 11  .  .  . 4

  6.  SK LIONS VELEŠÍN  .  .  .   4  .  .  1  .  0  .  . 3  .  .  . 8 : 29  .  .  . 3

  7.  UNREAL FC  ČB  .  .  .  .  .  . 3  .  .  0  .  0  .  . 3  .  .  13 : 17  .  .  . 0

Nejlepší střelci po  4. kole :  
12 -  Petr.Bouchal (FC 30),
  6 -  T.Dvořák a S.Škarda (West Jam)  a  Jakub Slavík (Zahájí),
  5 -  P,Le (Next)

  4 -  D.Přibyl a D.Vaněk (FC 30),  J.Kubeš (Next),  M.Maňhal (Zahájí)  a  L.Hofmann (Unreal)

Obdržené karty po 4. kole  :   
bez karet  .   -  Zahájí,  Next,  Lions  a  West Jam,
1 ŽK  .  .  .  .  -  FC 30  a  Unreal

4 ŽK  .  .  .  .  -  A1 team Zbudov

 

5 .   k o l o :  ( 28. 9.  – 2 10. )   volný los FC 30

PO  28. 9. SH JČU    20:00    UNREAL ČB  –  NEXT  ČB  .  5 : 13  .  (2:6)
Unreal :  J.Dvořák -  L.Trapl, T.Pecha 1,  L.Hofmann 3+ŽK,  T.Vajo, M.Pavlík, F.Daniel1M.Sládek 1
Zahájí:  J.Tomášek -  R.Chmátal 3,  M.Šauer 1,  P.Le 5+ŽK,  P.Kaše 1,  J.Kubeš 3,  J.Křiváček,
Branky: 1.- Hofmann 1:0,  9.- Chmátal, 13. a 16.- Le, 18.- Kubeš a 21.- Le 1:5,  23.- Hofmann 2:5,  24.- Chmátal
a 27.- Kubeš 2:7,  33.- Pecha 3:735.- Le 3:8,  36.- Sládek a 38.- Hofmann 5:8,  46.- Le, 47.- Kubeš a Chmátal, 48.- Šauer a 49.- Kaše 5:13,
Rozh.:  F.Mertl - 250, P.Ždych - 250  .  .  ŽK 1:1 31.- Hofmann - 42.- Le  .  .  5 div.

115  30. 9. Zahájí 17:30  ZAHÁJÍ "B"  –  WEST JAM  .  .  .  .  8 : 3  .  (5:1)
Zahájí :  J.Čejka - M.Šťastný, M.Maňhal 3,  J.Slavík 2,  J.Dvořák, L.Ponec, V.Švík 1,  J.Brom 1,  T.Kazík 1,
West J :  M.Pribula - T.Carda, S.Škarda 1+ČK,  V.Dolejšek, P.Vazač 1,  L.Niedl, M.Rudolf 1,
Branky: 1.- V.Švík a 3.- Maňhal 2:0,  10.- Škarda 2:1,  11.- Maňhal, 16.- Slavík,  18.- Maňhal a 30.- Kazík 6:1,  32.- Rudolf a 35.- Vazač 6:3,  47.- Slavík a 49.- Brom 8:3,
Rozh.:  T.Peterka - 510, Š.Hrabčák - 210  .  .  .  ČK 0:1 38.- Škarda  .  .  .  10 div

116  2. 10.  Velešín  19:00  SK  LIONS  –  ZBUDOV “B“  .  .  .  5 : 5  .  (2:1)
Lions :  L.Mezník - M.Lefan 1,  K.Gondek, M.Ješina 3,  J.Vališ, M.Strapek, J.Carda 1,  M.Kejšar,
Zbudov :  Mar.Kocina - P.Fux st.1,  A.Šehič, F.Adler, P.Kocina 3,  M.Peterka, P.Fux ml. 1+ŽK,
Branky: 5.- P.Kocina 0:1,  9.- Lefan a 19.- Carda 2:1,  27.- P.Kocina 2:2,  28.- Ješina 3:2,  35.- Fux ml. a 36.- P.Kocina 3:4,  43.- Ješina 4:4,  45.- Fux st. 4:5,  50.- Ješina 5:5,
Rozh.:  M.Primus - 330, K.Tošilová - 210  .  .  .   ŽK 0:1 40.- Fux ml.  .  .  .  10 div  

T A B U L K A    P O   5.  K O L E  :  
  1.  FC  30  ČB  .  .  .  .  .  .  .  .   5  .  .  4  .  1  .  . 0  .  .  27  : 11  .  .  13
  2.  FC NEXT ČB   .  .   .  .  .  .  .  4  .  .  3  .  0  .  . 1  .  .  29 : 17  .  .  . 9
  3.  FK  ZAHÁJÍ "B"  .  .   .  .  .   5  .  .  3  .  0  .  . 2  .  .  29 : 25  .  .  . 9
  4.  WEST JAM ČB  .  .   .  .  .   .  5  .  .  2  .  0  .  . 3  .  .  23 : 21  .  .  . 6
  5.  A1 TEAM ZBUDOV "B"  .  .  4  .  .  1  .  2  .  . 1  .  .  15: 16  .  .  . 5

  6.  SK LIONS VELEŠÍN  .  .  .   5  .  .  1  .  1  .  . 3  .  .  13 : 34  .  .  . 4

  7.  UNREAL FC  ČB  .  .  .  .  .  . 4  .  .  0  .  0  .  . 4  .  .  18 : 30  .  .  . 0

Nejlepší  střelci  po  5. kole :  
12 -  Petr.Bouchal (FC 30),
10 -  Petr Le (Next)
  8
Jakub Slavík (Zahájí),
  7 -  J.Kubeš (Next),  M.Maňhal (Zahájí),  S.Škarda (West J)   a  L.Hofmann (Unreal),
  6 - 
R.Chmátal (Next)  a  T.Dvořák (West Jam)

Obdržené  karty  po  5. kole  :   
bez karet  .   -  Zahájí  a  Lions
1 ŽK  .  .  .  .  -  FC 30  a  Next

2 ŽK  .  .  .  .  -  Unreal

1 ČK  .  .  .  .  -  West Jam
5 ŽK  .  .  .  .  -  A1 team Zbudov

 

6 .   k o l o :  ( 5.  – 9. 10. )   West Jam

117  5. 10.  VŠZ  17:15 .  FC 30     –  SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  .  9 : 1  .  (3:1)
FC 30 :  M.Havelec - P.Kortus st. 1,  P.Kortus ml. 2,  D.Vaněk 1,  P.Bouchal 4,  Z.Mrvík 1,  D.Přibyl, O.Pelcl,
Lions :  L.Mezník - J.Banachevč, M.Kejšar 1,  J.Severa, J.Smolík, K.Krejčí
Branky: 8.- Kejšar 0:1,  10:, 14. a 21.- Bouchal, 30. a 36.- Kortus ml., 45.- Bouchal, 46.- Mrvík, 47.- Vaněk a 49.- Kortus st. 9:1,
Rozh.:  V.Korejčík - 250,-, J.Škuthan - 250,-  .   .  .  bez karet  .  .  .  0 div  

118  5. 10. Zbudov 17:15  ZBUDOV "B"  –  UNREAL  .  .  .  .  .  9 : 5  .  (6:0)
Zbudov :  F.Dřevojan - P.Fux st. 1,  P.Fux ml. 1, P.Kocina 1,  Mart.Kocina 2,  D.Růžička 2,  J.Sukdol 1,M.Peterka, Miich.Kocina 1,
Unreal :  D.Pecha - F.Daniel 1,  L.Trapl, L.Pokorný 1,  L.Hofmann 2,  M.Pavlík 1,
Branky: 1- P.Kocina, 10.- Mich.Kocina, 13.- Růžička, 16.- Mar.Kocina, 17.- Sukdol a 24.- Růžička 6:0,  26.- Hofmann, 28.- Pavlík a 35.- Pokorný 6:3,  39.- Fux st. a 43.- Fux ml. 8:3,  46.- Hofmann 8:4,  47.- Mar.Kocina 9:4,  48.- Daniel 9:5,
Rozh.:  P.Ždych - 490, T.Peterka - 210  .  .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  0 div  

119  8. 10.  SH JČU  20:00  NEXT  ČB  –  ZAHÁJÍ „B“  .  .  .  .  6 : 9  .  (1:7)
Next :  J.Tomášek -  M.Šauer, R.Trousil, P.Le 4,  P.Kaše ŽK,  R.Chmátal 1,  J.Kubeš 1,
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal 1,  J.Slavík 5,  J.Maňhal 2,  M.Šťastný, L.Ponec 1,  T.Kučera
Branky: 2.- Ponec, 16., 17. a 21.- Slavík,  22.- J.Maňhal a Slavík 0:6,  24.- Le 1:6,  25.- Slavík 1:7,  26.- Kubeš, 28., 30. a 32.- Le a 35.- Chmátal 6:7,´ 45.- M.Maňhal a 50.- J.Maňhal 6:9,
Rozh.:  Š.Kotásek - 350, T.Peterka  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  bez diváků

T A B U L K A    P O   6.  K O L E  :  
  1.  FC  30  ČB  .  .  .  .  .  .  .  .   6  .  .  5  .  1  .  . 0  .  .  36  : 12  .  .  16
  2.  FC NEXT ČB   .  .   .  .  .  .  .  5  .  .  3  .  0  .  . 2  .  .  35 : 26  .  .  . 9
  3.  FK  ZAHÁJÍ "B"  .  .   .  .  .   6  .  .  4  .  0  .  . 2  .  .  29 : 25  .  .  . 9
  4.  A1 TEAM ZBUDOV "B"  .  .  5  .  .  2  .  2  .  . 1  .  .  24: 21  .  .  . 8

  5.  WEST JAM ČB  .  .   .  .  .   .  5  .  .  2  .  0  .  . 3  .  .  23 : 21  .  .  . 6
  6.  SK LIONS VELEŠÍN  .  .  .   6  .  .  1  .  1  .  . 4  .  .  14 : 43  .  .  . 4

  7.  UNREAL FC  ČB  .  .  .  .  .  . 5  .  .  0  .  0  .  . 5  .  .  23 : 39  .  .  . 0

Nejlepší  střelci  po  6. kole :  
16 -  Petr.Bouchal (FC 30),
14 -  Petr Le (Next),

13 -  Jakub Slavík (Zahájí),
  9
L.Hofmann (Unreal),
  8
M.Maňhal (Zahájí)  a  J.Kubeš (Next),
  7 -  R.Chmátal (Next),    a  S.Škarda (West J)
  6 - 
T.Dvořák (West Jam)

Obdržené  karty  po  6. kole  :   
bez karet  .   -  Zahájí  a  Lions
1 ŽK  .  .  .  .  -  FC 30

2 ŽK  .  .  .  .  -  Unreal
  a  Next
1 ČK  .  .  .  .  -  West Jam
5 ŽK  .  .  .  .  -  A1 team Zbudov

 

 

 

 

 

 

1XX  X. X. Xxxx XX:XX  X X X X  –  X X X X  .  .  .  .  X : X  .  (X:X)
X x x :  X.Xxx
X x x :  X.Xxx
Branky: X.- Xxx X:X,
Rozh.:  X.Xxx-XXX, X.Xxx-XXX  .  .  .  .  .  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  X div  






» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS