Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

Přestávka

1. třída

28.10.2020 20:00 - Rudolfov - Odloženo na jaro
West Jam ČB - FC 30 ČB
29.10.2020 20:00 - SH JČU, Odloženo na jaro
FC Next ČB - A1 team Zbudov B
30.10.2020 19:00 - SOŠE Velešín - Odloženo na jaro
SK Lions Velešín - FK Zahájí B

2. třída

Přestávka


  

  Rozpisy 1. a 2. třídy - podzim 2020

1. kolo (31.8.–4.9.) - 1. třída: volno Next ČB . PO 31.8. Zbudov 17:30 ZBUDOV B – WEST JAM _ _ PO 31.8. VŠZ 18:00 FC 30 – ZAHÁJÍ B _ _ PO 31.8. SH JČU 19:00 UNREAL > LIONS _ _ _ 2. třída: volno Demi . ÚT 1.9. Borek 18:30 BOREK – STŘELNICE _ _ ST 2.9. Rudolfov 20:00 WEST J. B – INTER _ _ PA 4.9. Dubenec 18:00 DUBENEC > LIONS B _ _ _ _ 2. kolo : (7.–11.9.) - 1. třída: volno Unreal . PO 7.9. VŠZ 18:00 FC 30 > WEST JAM _ _ PO 7.9. Zbudov 17:30 ZBUDOV B > NEXT _ _ ST 9.9. Zahájí 18:00 ZAHÁJÍ B – LIONS _ _ 2. třída: volno Dubenec . ST 9.9. Rudolfov 20:00 WEST J. B > STŘELNICE _ _ ČT 10.9. Borek 18:15 BOREK > DEMI _ _ ČT 10.9. Rudolfov 20:00 INTER ČB – LIONS B _ _ PA 11.9. Dubenec 18:00 DUBENEC – WEST J. B . předehrávka 7. kola _ _ _ _

1 .  k o l o :  ( 31.8.  – 4. 9. )  1. t ř í d a :  volno Next

PO  31. 8.  Zbudov  17:30  ZBUDOV “B“  –  WEST JAM      

PO  31. 8.   VŠZ      18:00  FC  30  ČB     –  ZAHÁJÍ „B“                

PO  31. 8.   SH JČU  18:00  UNREAL  ČB  –  SK LIONS 

2. t ř í d a :    volno  Demi

ÚT   1. 9.  Borek     18:30  TJ  BOREK  –  STŘELNICE

ST   2. 9.  Rudolfov  20:00  WEST J.“B“  –  INTER ČB

PA   4. 9.  Dubenec  18:00  DUBENEC       LIONS „B“      

 

2 .  k o l o :  ( 7.  – 11. 9. )  1. t ř í d a :  volno Unreal

 

PO  7. 9.  VŠZ      18:00  FC  30  ČB    >  WEST JAM

PO  7. 9.  Zbudov 17:30  ZBUDOV “B“  >  NEXT  ČB       

ST   9. 9.  Zahájí   18:00  ZAHÁJÍ „B“    –  SK  LIONS

 

2 .  t ř í d a :          volno Dubenec

 

ST    9. 9. Rudolfov 20:00    WEST J. “B“    >  STŘELNICE

ČT  10. 9.  Borek     18:15    TJ  BOREK      >  AC  DEMI      

 

ČT  10. 9. Rudolfov 20:00    INTER  ČB       –  LIONS „B“

PA  11. 9.  Dubenec 18:00    DUBENEC       –  WEST J. “B“    předehrávka  7. kola



Rozpis 1. třídy 7C - podzim 2020.doc
Rozpis 2. třídy 7B - podzim 2020.doc







» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS