Menu

Výsledkový servis

Program na týden

-1

Přestávka


  

  Krajské kolo Českého poháru

1. kolo : 23.6. LIONS VELEŠÍN – BEST CAFFE TEAM . 4:9 (2:4) _ _ 25.6. FC NEXT ČB – GREY SPACE TEAM . 2:6 (1:1) _ _ 26.6. TJ BOREK - PANTERS BECHYNĚ _ 7:13 (1:7) _ _ 29.6. STŘELNICE ČB – SVĚŽÍCI ŽĎÁR - 3:6 (0:2) _ _ _ _ ČTVRTFINÁLE : _ B2 16.7.GREY SPACE ČB - ORANGE SHEEP PI - 4:6 (2:3) _ _ B4 ČT 13.8. Písek 18:00 SVĚŽÍCI ŽĎÁR - DYNAMO PCO ČB R: Kaštánek, Štěrba _ _ B3 13.8. Písek 19:00 CHELSEA FANS PI - BEST CAFFE ČB R: Matyš, Smola _ _ B1 13.8. Písek 20:00 PANTERS BECHYNĚ - ABSOLUT TEAM Č.DUB R: Kaštánek, Trnavský _ _ _ _

Jihočeské kolo Českého poháru futsalu 2020

R O Z P I S _ A _ V Ý S L E D K Y _ Z Á P A S Ů :

1. kolo :             

A3  23.6. Rudolfov 19:00  LIONS VELEŠÍN   –  BEST CAFFE ČB4 : 9  .  (2:4)
Lions :  L.Mezník - M.Homer 1,  M.Ješina 1,  J.Kališ 1,  K.Krejčí, V.Rychtář, K.Zatloukal 1,
Best C. :  F.Dřevojan - F.Adler 1,  P.Fux, M.Kocina 6,  P.Kocina 1,  J.Polesný, A.Šehič 1,  J.Veselý,
Branky: 2x14.- M.Kocina 0:2,  18.- Homer 1:2,  20.- M.Kocina a 21.- Adler 1:4,  25.- Kališ 3:3,  26.- P.Kocina,  40. a 41.- M.Kocina 2:7,  46.- Zatloukal 3:7,  48.- M.Kocina a 50.- A.Šehič 3:9,  50.- Ješina 4:9,
Rozh.:  T.Peterka, Š.Hrabčák,  .  .  .  .  .  bez karet

A2  25.6. SH JČU 20:00  FC  NEXT  ČB   –  GREY SPACE ČB  .  .  2 : 6  .  (1:1)
Next :  J.Tomášek - M.Šauer, R.Chmátal, P.Le 1, J.Křiváček ŽK, P.Kaše, J.Kubeš 1,  R.Trousil,
Gr.Space. :  D.Vávra - M.Cimerhanzl 1,  M.Jiran 2,  D.Šťastný, J.Vranovský 3,  M.Štěpánek, M.Lindák, L.Kočí,
Branky: 8.- Kubeš 1:0,  17.- Jiran  28.- Cimerhanzl 1:2,  30.- Le 2:2,  35., 37. a 39.- Vranovský  a 43.- Jiran 2:6,
Rozh.:  M.Primus, P.Ždych,  .  .  .  ŽK 1:0  19.- Křiváček

A1  26.6.  Borek   18:30    TJ  BOREK –  PANTERS  BECHYNĚ  .  .  7 : 13  .  (1:7)
Borek :  L.Hort 1 - J.Pokorný, DKortiš 3, D.Šestauber 2, R.Rehanzl, S.Šestauber,  M.Danda, vlastní 1,
Panters. :  V.Vanýsek vl. - J.Kortan, T.Pich 5,  O.Souček 2,  V.Šťástka 2, R.Šťastný, V.Antl 1,  L.Anděl, K.Susmilich 3,
Branky: 5.- Antl 0:1,  8.- Kortiš 1:1,  12.- Šťástka, 13. a 20,- Souček, 20,- Šťástka, 21.- Susmilich  23., 33, a 35.- Pich 1:9,  35. a 38.- D.Šestauber 3:9,  40.- Susmilich 3:10,  43.- vlastní Vanýsek a 44.- Kortiš 5:10,  45.- Pich 5:11, 47.- Kortiš 6:11,  48.- Susmilich a 49.- Pich 6:13,  50.- Hort 7:13,
Rozh.:  L.Zabilka, V.Korejčík,  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  10 diváků 

A4  29.6.  SH JČU  19:00  STŘELNICE  ČB   –  SK SVĚŽÍCI ŽĎÁR 3 : 6  .  (0:2) 
Střelnice :  Z.Vácha - M.Švec, D.Medlík, J.Svatoš 1, V.Kubal, O.Lacko, R.Ždiárský 1,
Svěž.Žďár :  P.Kosík - V.Horník 1+ŽK,  M.Plic 1,  L.Ruczkowski 2,  T.Tichava, J.Mikulenka 1,  M.Hojdekr, F.Lusk, P.Sládek 1,  L.Reidinger,
Branky: 11.- Plic a 12.- Ruczkowski 0:2,  32.- Žďiárský a Svatoš 2:2,  30.- Horník 2:3,  36. Žďiárský 3:3,  44.- Mikulenka, 46.- Ruczkowski a 48.- Sládek 3:6,
Rozh.:  P.Kocina, J.Škuthan,  .  .  .  ŽK 0:1  16.- Horník  .  .  .  20 diváků 

 

Protože SFČR prodloužil termín k nahlášení  vítěze Krajského poháru z 5. jen do 15. září, jsme nuceni naší soutěž urychlit. Proto jsme všechny termíny posununuli, a to pro čtvrtfinále na 23. srpna. 

Víme, že toto období není zrovna příliš vhodné pro soutěžní utkání, ale doufáme, že se s tím úspěšně poperete a najdete společně se soupeřem termín pro váš zápas.

Čtvrtfinále :       do  23. srpna  2020                                                          

B2  ČT 16.7. Hrdějovice 19:00 GREY SPACE ČB ORANGE SHEEP PI  .  4 : 6 . (2:3)
Gr.Space. :  D.Vávra - J.Vranovský,  M.Dudáček 1, M.Cimerhanzl 2, L.Kočí 1,
Orange Sh. :  M.Drábek - L.Blovský,  S.Hosnedl 3, T.Hnídek 2+ŽK,  M.KLas, A.Brožík, O.Prokopius, P.Hoštička, J.Kinkor, D.Čejka 1,  P.Šindelář,
Branky: 4. a 8.- Hnídek 0:2,  14.- Dudáček a 16.- Kočí 2:2,  20., 26. a 27.- Hosnedl  a 34.- Čejka 2:6,  42. a 49.- Cimerhanzl 4:6,
Rozh.:  Š.Hrabčák, P.Kocina,  .  .  .  ŽK 0:1  36.- Hnídek  .  .  20 diváků       

B4  ČT 13.8. Písek 18:00  SVĚŽÍCI  ŽĎÁR   –  FC DYNAMO PCO ČB  .  .  .  R: Kaštánek,Štěrba

B3  ČT 13.8. Písek 19:00  CHELSEA  FANS  PI    –  BEST CAFFE TEAM ČB  .  R: Matyš, Smola

B1  ČT 13.8. Písek 20:00  PANTERS BECHYNĚ   -  ABSOLUT TEAM ČB  .  R: Kaštánek, Trnavský

 

Semifinále :          do 6. září  2020

C1        B1  –  B2         vítěz  B1                      –  ORANGE SHEEP PI    

C2        B3  –  B4         vítěz  B3                      –  vítěz  B4

 

F i n á l e  :            do 15. září  2020

F          C1  –  C2         vítěz  C1                      –  vítěz  C2

 

A D R E S Á Ř   T Ý M Ů :

A -  ABSOLUT TEAM Č.B.  Radim Staněk,      720 543 252,    saky.rs7@gmail.com

B -  DYNAMO PCO ČB        Radim Pouzar,      776 304 962,  pouzi16@centrum.cz

C -  CHELSEA FANS PI         Milan Brat,          777 144 489,   brat.milan@seznam.cz

D -  SK ORANGE SHEEP     Adam Brožík,       775 432 956,   brozik@honestatres.cz

E -  TJ  BOREK                      Tomáš Bejsta,     777 974 984,  bejstik1@seznam.cz

F -  STŘELNICE  ČB           René  Ždiarský,     725 415 270,   zre@post.cz

G -  SK LIONS VELEŠÍN        Karel Krejčí,       721 222 686,   krejci.karel@email.cz

H -  FC NEXT ČB              Ladislav Štěpánek,   605 215 178,   lstepanek-koupelny@seznam.cz

I  -  PANTERS F.C. BECHYNĚ Zdeněk Vanýsek, 792 260 088,   zdenek.vanysek@seznam.cz

J -  SK  SVĚŽÍCI ŽĎÁR          Pavel Kosík,      732 937 198,   kosik.pavel@centrum.cz

K - BEST CAFFE TEAM  ČB     Petr Kocina,    602 222 813,   kocina@email.cz

L - GREY SPACE TEAM ČB  Claudio Costa Silva, 721 136 414;   Claudio.Costa.e.Silva@seznam.cz



Krajský Pohár 2020.pdf
Krajský pohár pavouk 2020.pdf
Výsledky - Krajský Pohár 2020.pdf







» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS