Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

03.03.2020 18:00 - Rudolfov
Best Caffe team - FK Zahájí
03.03.2020 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast Lišov - TJ HFASC ČB
04.03.2020 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - FC 30 ČB
04.03.2020 20:30 - SH Týn nad Vltavou
ELBH Týn nad Vltavou - Dynamo PCO B
05.03.2020 21:00 - SH Hrdějovice
Grey Space team ČB - Absolutteam ČB

1. třída

04.05.2020 18:00 - VŠZ
FC 30 ČB B - FC SVP Zbudov
04.05.2020 18:00 - Zahájí
FK Zahájí B - Unreal ČB FC
06.05.2020 20:00 -
West Jam ČB - SK Lions Velešín
07.05.2020 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Next ČB - SK Devianti (Absolut B)

2. třída

04.05.2020 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Střelnice ČB - TJ Borek
05.05.2020 17:00 - NH SKP ČB
BSKN ČB - SK Lions Velešín B
07.05.2020 20:00 - Rudolfov
Inter ČB - RL Dubenec
08.05.2020 18:00 - ZŠ Hluboká n./Vlt.
AC Demi Hluboká - West Jam CB B


  

  Rozpis 1. třídy - jaro 2020

Utkaní 10. a 11. kola jsou odložena na květnové termíny. O případném odložení dalších kol se rozhodne operativně podle vývoje v naší republice _ _ _ _

Rozpis jarní části 1. třídy  sezóny 2019/20       17. 3. 2020

Hrací termíny, haly (hřiště) a dresy mužstev :

2 - ZBUDOV/BestCaf. PO  18:00  ( Zbudov – tráva )     žluté/černé/žluté (bílé/bílé/bílé)

6 -  ZAHÁJÍ „B“     PO  18:00  ( Zahájí – tráva )     bílé / černé / černé

8 - FC 30 „B“        PO  18:00  ( VŠZ – tráva )     černé/černé/černé (modré/modré/bílé)

5 - UNREAL FC     PO  20:30  ( SH JČU – umělý povrch )    lososová (modré) / černé / bílé

7 - WEST JAM      ST  20:00  ( Rudolfov – umělý povrch )  modré / žluté / modré

1 -  FC NEXT ČB   ČT  20:00 ( SH JČU – umělý povrch )     bílé / černé / černé

3 -  DEVIANTI       ČT  20:00  ( SH JČU – umělý povrch )     starorůžové (bílé) / černé / černé

4 - SK LIONS       PA 19:00  ( Velešín – umělý povrch)      bílé (červené) / bílé  / bílé

Utkaní 10. a 11. kola jsou odložena na květnové termíny.

 

O případném odložení dalších kol a o formě či zrušení play-off a play-out se rozhodne operativně podle vývoje karantzény v naší republice. 

Změny jsou již možné jen podle propozic nebo zásahem vyšší moci.

 

12 .   k o l o :  ( 13.  – 17. 4. )

PO  13. 4.  VŠZ         18:00  FC  30 „B“  –  DEVIANTI

PO  13. 4.  Zbudov    18:00  ZBUDOV     –  SK  LIONS

ST  15. 4.  Rudolfov  20:00  WEST JAM  –  ZAHÁJÍ „B“ 

ČT  16. 4.  SH  JČU  20:00  NEXT  ČB    –  UNREAL ČB 

 

13 .   k o l o :   ( 20.  – 24. 4. )

PO   20. 4.  Zahájí      18:00  ZAHÁJÍ „B“   –  NEXT  ČB

PO   20. 4.  SH  JČU  20:30  UNREAL ČB  –  ZBUDOV

ST   22. 4.  Rudolfov  20:00  WEST JAM     –  FC  30 „B“

ČT   23. 4.  JČU  20:00 9. kolo  NEXT ČB  –  SVP ZBUDOV

PA   24. 4.  Velešín    19:00  SK  LIONS      –  DEVIANTI

 

14 .   k o l o :  ( 27. 4.  – 1. 5. )

PO  27. 4.   VŠZ        18:00    FC  30 „B“      –  SK  LIONS

PO  27. 4.  Zbudov    18:00    ZBUDOV        –  ZAHÁJÍ „B“

ČT  30. 4.  SH  JČU  19:00    DEVIANTI     –  UNREAL ČB

ČT  30. 4.  SH  JČU  20:00    NEXT  ČB      –  WEST JAM

 

10 .   k o l o :  ( 4. – 8. 5. )

PO   4. 5.  VŠZ        18:00    FC  30 „B“    –  ZBUDOV

PO    4. 5.  Zahájí    18:00    ZAHÁJÍ „B“  –  UNREAL ČB

ST   6. 5.  Rudolfov 20:00    WEST JAM    –  SK  LIONS

ČT   7. 5.  SH  JČU 20:00    NEXT ČB       –  DEVIANTI

 

11 .   k o l o :  ( 11.  – 15. 5. )                                                                               

PO   11. 5.  Zahájí     18:00    ZAHÁJÍ „B“  –  FC  30 „B“

PO   11. 5.  SH  JČU 20:30    UNREAL ČB  –  WEST JAM

ČT   14. 8.  SH  JČU 20:00    DEVIANTI     –  ZBUDOV

PA   15. 5.  Velešín   19:00    SK  LIONS     –  NEXT  ČB  



Rozpis 1. třídy A - jaro 2020.doc







» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS