Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency 1. třída

28.10.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - FC 30 ČB B
31.10.2019 19:30 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - West Jam ČB
31.10.2019 20:30 - SH JČU, přehoz. pořad. - ODLOŽENO
FC Next ČB - FC SVP Zbudov
01.11.2019 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - FK Zahájí B

JS Agency KP Jih

10.11.2019 19:00 - SH Loko Suché Vrbné
Dynamo PCO B - Absolutteam ČB
12.11.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast Lišov - FC Kohouti ČB
13.11.2019 20:00 - NH SKP ČB
TJ HFASC ČB - FK Zahájí
13.11.2019 20:30 - SH Týn nad Vltavou
ELBH Týn nad Vltavou - Best Caffe team
14.11.2019 21:00 - SH Hrdějovice
Grey Space team ČB - FC 30 ČB

JS Agency 2. třída

28.10.2019 19:00 - SH JČU, přehozené pořadatelství
SK Střelnice ČB - RL Dubenec
30.10.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - BSKN ČB
01.11.2019 18:00 - Hluboká, přehozené pořadatelství
AC Demi Hluboká - TJ Borek
01.11.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - Inter ČB


  

  9. kolo 2. třídy

9. kolo: _ _ 28.10. STŘELNICE - DUBENEC . 14:2 (6:2) _ _ 30.10. WEST J. B - BSKN . 23:1 (6:1) _ _ 1.11. DEMI - BOREK . 3:2 (1:2) _ _ 1.11. LIONS B - INTER . 8:4 (6:1) _ _ _ _ Jarní část začne 10. kolem v týdnu od 30. března do 3. dubna 2020 a základní část končí 14. kolem v týdnu od 27. dubna do 1. května 2020. Play-off (1.- 4.) a play-out (5.- 8.) začne 11. května a skončí 5. června 2020 _ _ _ _

9 .   k o l o :  ( 28. 12.  – 1. 12. )

233  28. 10. SH JČU 19:00  STŘELNICE –  DUBENEC  .  .  .  .  14 : 2  .  (6:2)   
Střelnice :  J.Svatoš - D.Mendlík 3,  R.Ždiarský 1,  V.Kubal 3,  M.Švec, J.Šilha, J.Martinec 4,  A.Koutník 1,   O.Lacko 2,
Dubenec :   P.Trča - J.Špán, M.Voráček, D.Trča 2 O.Voráček,
Branky: 2.- D.Trča 0:1,  8.- Kubal a 13.- Mendlík 2:1,  14.- D.Trča 2:2,  16.- Koutník, 23.- Lacko, 24.- Kubal, 25.- Mendlík, 29.- Martinec, 37.- Kubal, 38.- Mendlík, 39.- Martinec, 40.- Lacko a Martinec, 42.- Ždiárský a 44.- Martinec 14:2,
Rozh.: T.Peterka L.Zabilka (250), F.Zloch (250)  .  .  .  bez karet  .  .  .  5 div  
  

234  30. 10. Rudolfov 20:00  WEST J.“B“ –  BSKN ČB  .  .  .  23 : 1  .  (6:1)   
West J :  J.Šinko - D.Beneš, S.Škarda 7,  L.Zimandl 7,  M.Vochozka 4,   J.Fodora 2,  M.Novotný 1,  M.Rudolof 2,
BSKN
V.Gorol - J.Pražák, M.Sagula 1, J.Karpíšek, P.Řečíkov, F.Pavlik,
Branky: 4.- Rudolf, 13.- Škarda, 45.- Vochozka, 18. a 19.- Škarda a 21.- Zimandl 6:0
22.- Sagula 6:1,  25.- Fodora, 27.- Zimandl, 28.- Vochozka, 31.- Škarda, 33., 34., 35. a 36.- Zimandl, 38. a 39.- Škarda, 40.- Rudolf, 42.- Fodora, 43.- Vochozka, 44.- Škarda, 47.- Novotný, 49.- Vochozka a 50.- Zimandl 23:1,
Rozh.: V.Korejčík (310),
Š.Kotásek (250)  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  0 div  
  

235  1. 11. Hluboká 18:00  AC DEMI  - BOREK  .  .  .  .  .  .  .  3 : 2   .  (1:2    
Demi : D.Frcal - J.Pacholik 1 J.Dvorak 1, K.Malak, R.Holler, J.Hrouz 1,
  S.Rejdal,  V.David,       
Inter :
L.Hort - T.Bejsta,  J.Pokorný, M.Danda 1D.Kortiš 1
Branky
: 5.- Danda a 10.- Kortiš 0:2,  22
.- Dvořák, 34.- Pacholík a 49.- Hrouz 3:2,
Rozh .
Škuthan (350), Korejčík (250)  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  5 div.

236  1. 11.  Velešín 20:00  LIONS "B" INTER  .  .  .  .  .  .  .  .  .  12 : 2  .  (6:1)    
Lions
:
L.Mezník - K.Zatloukal 1,  J.Sláma 2 M.Homer 7,  F.Massaro, V.Maccechini 1,  V.Rychtář,
Inter
M.Jelínek - J.Bareš 1,  Jar.Bernas, T.Chlad, I.Zimandl, Mil.Kopecký, Mar.Kopecký 1R.Kovalčík, 
Branky:  6.- vlastní, 10. a 21.- Homer 3:0,  21.- Mar.Kopecký 3:1,
  22.- Homer, 23 - Sláma a Homer, 30.- Zatloukal, 31.- Homer, 32.- Sláma a 33.- Homer 10:1,  34.- Bareš 10:2,  35.- Maccechini a 48.- Homer 12:2,
Rozh. :  K.Tošilová (310),
M.Brt .  .  bez karet  .  .  5 div.

T A B U L K A   P O   9 .  K O L E  :       
2SK  LIONS  B   .  .  .  .  (1)  .  .  .  9  .  .  .  8  .  .  0  .  .  1  .  .  .  77 : . 36  .  .  .  24
1STŘELNICE  .  .  .  .  .   (2)  .  .  .  9  .  .  .  7  .  .  0  .  .  2  .  .  .  87 : . 30  .  .  .  21 
3.  WEST JAM B .  .  .  . (4)  .  .  .  9  .  .  .  6  .  .  0  .  .  3  .  .  .  88 : . 45  .  .  .  18
4.  TJ  BOREK .  .  .  .  . (3)  .  .  .  9  .  .  .  6  .  .  0  .  .  3  .  .  .  64 : . 27  .  .  .  18
5.  AC  DEMI  .   .  .  .  . (5)  .  .  .  9  .  .  .  5  .  .  1  .  .  3  .  .  .  52 : . 35  .  .  .  16
6.  DUBENEC .   .  .  .   (6)  .  .  .  9  .  .  .  2  .  .  1  .  .  6  .  .  .  38 : . 59  .  .  .  . 7

7.  BSKN ČB  .  .  .  .  .  (7)  .  .  .  9  .  .  .  1  .  .  0  .  .  8  .  .  .  26 : 128  .  .  .  . 3

8.  INTER ČB   .  .   .  . (8)  .  .  .  9  .  .  .  0  .  .  0  .  .  9  .  .  .  24 : . 85  .  .  .  . 0

Nejlepší střelci  po  podzimu :   
35 -  Milan Homer (Lions)
27 -  Stanislav Škarda (West J)
24 -  Daniel Kortiš (Borek),
20 -  Jan Martinec (Střelnice)
19 -  David Mendlík (Střelnice)
15 -  M.Stropek, L.Zimandl (West J)  a  J.Pacholík (Demi)
13 - 
V.Kubal (Střelnice)  a  M.Vochozka (West J),   
11 -  D.Šestauber (Borek)  a  L.Koňarik (Dubenec), 
10 -  R.Ždiarský (Střelnice),  T.Bejsta (Borek)Mar.Kopecký (Inter)
  9 -  D.Trča (Dubenec),  V.Gorol (BSKN)  a

Obdržené karty  po  podzimu :  
bez karet  .  . -  Borek  a  BSKN
1 ŽK  .  .  .  .  -  Lions,  Dubenec  a Inter
2 ŽK  .  .  .  .  -  AC Demi
3 ŽK  .  .  .  .  -  West Jam
2 ŽK a 2 ČK   -  Střelnice

 

P Ř Í Š T Í   P O Ř A D  : 

Jarní část začne 10. kolem  v týdnu od  30. března do 3. dubna 2020 a základní část  končí 14. kolem v týdnu od 27. dubna do 1. května 2020,

Play-off  ( 1.- 4. ) a play-out (5.- 8. ) začne 11. května a skončí 5. června 2020.






» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS