Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency 1. třída

28.10.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - FC 30 ČB B
31.10.2019 19:30 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - West Jam ČB
31.10.2019 20:30 - SH JČU, přehoz. pořad. - ODLOŽENO
FC Next ČB - FC SVP Zbudov
01.11.2019 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - FK Zahájí B

JS Agency KP Jih

10.11.2019 19:00 - SH Loko Suché Vrbné
Dynamo PCO B - Absolutteam ČB
12.11.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast Lišov - FC Kohouti ČB
13.11.2019 20:00 - NH SKP ČB
TJ HFASC ČB - FK Zahájí
13.11.2019 20:30 - SH Týn nad Vltavou
ELBH Týn nad Vltavou - Best Caffe team
14.11.2019 21:00 - SH Hrdějovice
Grey Space team ČB - FC 30 ČB

JS Agency 2. třída

28.10.2019 19:00 - SH JČU, přehozené pořadatelství
SK Střelnice ČB - RL Dubenec
30.10.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - BSKN ČB
01.11.2019 18:00 - Hluboká, přehozené pořadatelství
AC Demi Hluboká - TJ Borek
01.11.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - Inter ČB


  

  9. kolo 1. třídy

9. kolo: _ _ 28.10. UNREAL – FC 30 B . 4:5 (2:3) _ _ 31. 10. DEVIANTI – WEST JAM . 13:4 (5:12) _ _ ČT 31.10. JČU 20:30 NEXT – ZBUDOV . ODLOŽENO _ _ 1.11. LIONS – ZAHÁJÍ B . 8:4 (6:1) _ _ _ _ Jarní část začne 10. kolem v týdnu od 30. března do 3. dubna 2020 a základní část končí 14.kolem v týdnu od 27. dubna do 1. května 2020. Play-off (1.- 4.) a play-out (5.- 8.) začne 11. května a skončí 5. června 2020. _ _ _ _

9 .   k o l o :  ( 28. 10.  – 1. 11. )                                

133  28. 10.  SH  JČU 20:00  UNREAL   –  FC 30 B  .  .  .  .  .  4 : 5  .  (2:3)   
Unreal :  J.Dvořák -
M.Vaniš 1,  A.Pavelec 1L.Pokorný, P.Bláha 1,  M.Sládek, D.Zíka, T.Pecha 1
FC 30
M.Havelec - P.Kortus st., P.Kortus ml.,  P.Bouchal 4Z.Mrvík, O.Pelcl, M.Stropek, J.Sulek 1,
Branky: 5.- Bouchal 0:1,  14.- Vaniš 1:1,  16.- Bouchal a 20.- Sulek 1:3,  25.- Pavelec a 31.- Pecha 3:3,  32.- Bouchal 3:4,  45.- Bláha 4:4,  50.- Bouchal 4:5,
Rozh.:  T.Peterka L.Zabilka (250), V.Zloch
(250)  . 
.  .  .  bez karet  .  .  .  .  5 div 

134  30. 10.  SH JČU 19:30  DEVIANTI  –  WEST JAM  .  .  .  .  .  13 : 4  .  (5:1)
Devianti :  P.Sobolík - P.Janeček 2,  R.Mertl 2M.Staněk 5,  J.Dědina 2Z.Kuna 2T.Vajo, T.Valta
West J.P.Vazač - V.Dolejšek, J.Fodora, Z.Gregor, M.Rudolf, S.Škarda 1L.Zimandl 2M.Vochozka 1,  T.Carda, 
Branky: 8. Škarda 0:1,  8.- Kuna, 11.- Janeček, 13.- Dědina, 18.- Mertl, 25.- Kuna, 26. a 29.- Staněk, 31.- Mertl a 35.- Staněk 9:1,  38.- 2x Zimandl a 39.- Vochozka 9:4,  41.- Staněk, 43.- Janeček, 46.- Dědina a 48.- Staněk 13:4,
Rozh.:
Kocina L.Zabilka (250), M.Primus (250)  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  25 div

Čt  31. 10.  SH JČU 20:00  FC NEXT   –  ZBUDOV  .  .  .  .  .  O D L O Ž E N O 

135  1. 11.   Velešín 19:00  SK LIONS  –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  8 : 4  .  (6:1)
Lions L.Mezník - J.Smolík,
M.Švec 3,   J.Carda ŽKK.Gondek, M.Strapek 2,  J.Severa 1, T.Gondek 1, M.Lefan 1, J.Krčín
Zahájí :  P.Zíka
- M.Šťastný, J.Vlk 1, M.Maňhal 2J.Maňhal, J.Slavík 1, M.Fürst
Branky:
3.- Strapek, 5. a 8.- Švec 3:0,  10.- M.Maňhal 3:1,  16.- Strapek, 19.- Švec a 24.- Severa 6:1,  33.- Vlk a 35.- M.Maňhal 6:3,  36.- Lefan a 40.- T.Gondek 8:3,  50.- Slavík 8:4,
Rozh.: K.Tošilová (310), M.Brt, .  .  .  .  .  .  .     ŽK 1:0 29.- Carda  .  .  .   .  .  .  20 div

T A B U L K A    P O   P O D Z I M U  :   
1.  FC 30 ČB "B"   .  .  (1)
  .  .  .  9  .  .  .  7  .  .  2  .  .  0  .  .  .  58 : 31  .  .  .  23
2.  SK DEVIANTI  .  .   (2)  .  .  .  9  .  .  .  7  .  .  1  .  .  1  .  .  .  96 : 40  .  .  .  22
3.  SK  LIONS  .  .  .  .  (3)  .  .  .  9  .  .  .  5  .  .  2  .  .  2  .  .  .  53 : 53  .  .  .  17
4.  SVP ZBUDOV .  .  .  (4)  .  .  .  8  .  .  .  3  .  .  1  .  .  4  .  .  .  52 : 69  .  .  .  10
5.  FK ZAHÁJÍ .  .  .  .  (5)  .  .  .  9  .  .  .  3  .  .  0  .  .  6  .  .  .  56 : 59  .  .  .  . 9
6.  NEXT ČB  .  .  .  .  . (6)  .  .  .  8  .  .  .  3  .  .  0  .  .  5  .  .  .  51 : 55  .  .  .  . 9
7.  WEST  JAM   .  .   . (7)  .  .  .  9  .  .  .  3  .  .  0  .  .  6  .  .  .  43 : 64  .  .  .  . 9  
8.  UNREAL ČB   .  .  .  (8)  .  .  .  9  .  .  .  1  .  .  0  .  .  8  .  .  .  43 : 80  .  .  .  . 3

Nejlepší střelci po podzimu :  
33 -  Milan Staněk (Devianti)
19 -  Petr Bouchal (FC 30),
18 -  Pavel Janeček a Zdeněk Kuna  (Devianti)M.Strapek (Lions)  a  Jakub Slavík (Zahájí) 
17 -  David Růžička (Zbudov)

16 -  J.Křiváček (Next),
13 -  P.Le (Next)  a  M.Sládek (Unreal)
12 -  T.Valta (Devianti)
11 -  J.Carda (Lions).  P.Fux ml. (Zbudov),  M.Maňhal (Zahájí)  a  S.Škarda (West J) 
10 -  R.Mertl (Devianti)
  9 -  D.Hric (FC 30)  a  L.Zimandl (West J)

Obdržené karty po podzimu :   
bez karet  .   -  FC 30 "B"
1 ŽK  .  .  .  .  -  West Jam  a  Zbudov,
2 ŽK  .  .  .  .  -  Devianti  a  Unreal
4 ŽK  .  .  .  .  -  Zahájí "B"

3.ŽK a 1 ČK   -  Lions  a  Next

 

P Ř Í Š T Í   P O Ř A D :

Odložené utkání 9. kola  SH JČU 20:30  FC NEXT   –  ZBUDOV

Jarní část začne 10. kolem  v týdnu od  30. března do 3. dubna 2020 a základní část  končí 14. kolem v týdnu od 27. dubna do 1. května 2020,

Play-off  ( 1.- 4. ) a play-out (5.- 8. ) začne 11. května a skončí 5. června 2020.






» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS