Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency 1. třída

28.10.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - FC 30 ČB B
31.10.2019 19:30 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - West Jam ČB
31.10.2019 20:30 - SH JČU, přehoz. pořad. - ODLOŽENO
FC Next ČB - FC SVP Zbudov
01.11.2019 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - FK Zahájí B

JS Agency KP Jih

10.11.2019 19:00 - SH Loko Suché Vrbné
Dynamo PCO B - Absolutteam ČB
12.11.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast Lišov - FC Kohouti ČB
13.11.2019 20:00 - NH SKP ČB
TJ HFASC ČB - FK Zahájí
13.11.2019 20:30 - SH Týn nad Vltavou
ELBH Týn nad Vltavou - Best Caffe team
14.11.2019 21:00 - SH Hrdějovice
Grey Space team ČB - FC 30 ČB

JS Agency 2. třída

28.10.2019 19:00 - SH JČU, přehozené pořadatelství
SK Střelnice ČB - RL Dubenec
30.10.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - BSKN ČB
01.11.2019 18:00 - Hluboká, přehozené pořadatelství
AC Demi Hluboká - TJ Borek
01.11.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - Inter ČB


  

  8. kolo 1. třídy

8. kolo: _ _ 23.10. WEST JAM – ZBUDOV . 7:11 (3:6) _ _ 24.10. DEVIANTI – ZAHÁJÍ B . 15:8 (9:4) _ _ 24.10. NEXT – FC 30 B . 6:10 (3:3) _ _ 25.10. LIONS – UNREAL . 4:0 (1:0) _ _ _ _

8 .   k o l o :  ( 21.  – 25. 10. )

129 23. 10. Rudolfov 20:00 WEST JAM  –  ZBUDOV    .  .  .  7 : 11  .  (3:6)
West J.
P.Vazač - M.Vochozka 1, S.Škarda 3, T.Carda 1, L.Zimandl, M.Rudolf 2J.Fodora, V.Dolejšek
Zbudov :  Mar.Kocine - P.Fux st, P.Kocina 2,  J.Polesný 1,  Mich.Kocina, P.Fux ml. 3,  M.Remiáš 5,
Branky: 2.- P.Fux ml. 0:1,  3.- Carda 1:1,  5.- Polesný, 8.- Remiáš a 10.- P.Fux ml. 1:4,  15.- Vochozka 2:4,  20.- P.Kocina 2:5,  22.- Škarda 3:5,  23.- Remiáš 3:6,  28.- Rudolf 4:6,  37.- P.Fux ml. 4:7,  38.- Škarda 5:7, 40. a 41.- Remiáš 5:9,  42.- Rudolf 6:9, 42.- Remiáš 6:10,  45.- Škarda 7:10,  50.- P.Kocina 7:11,

Rozh.:
T.Peterka Š.Hrabčák, F.Zloch (440)  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  5 div

130  24. 10.  SH JČU 19:30  DEVIANTI  –  ZAHÁJÍ  .  .  .  .  .  .  15 : 8  .  (9:4)
Devianti :  P.Sobolík - P.Janeček 4,  R.Mertl 2Z.Kuna 2,   M.Staněk 7,   T.Vajo,
ZahájíJ.Čejka - J.Vlk, M.Maňhal 3J.Slavík 2,  J.Maňhal 1M.Fürst 2,  T.Kazík,
Branky: 1. a 3.- Staněk a 4.-- Kuna 3:0,  7.- J.Maňhal, 9. a 13.- M.Maňhal 3:3,  15.- Staněk a 16.- Mertl 5:3,  17.- Slavík 5:4,  18.- Mertl, 21.- Kuna, 22. a 24.- Staněk a 27.- Janeček 10:4,  29. a 32.- rst 10:6,  40.- Janeček 11:6,  41 M.Maňhal 11:7,  43.- Staněk 12:7,  45.- Slavík 12:8,  46. 2x Janeček a 47.- Staněk 15:8,
Rozh.: L.Zabilka (250), J.Škuthan Š.Hrabčák (250)  .  .  .  . 
bez Karet  .  .  .  .  15 div

131  24. 10.  SH JČU 20:3  FC NEXT   –  FC 30 "B"  .  .  .  .  .  6 : 10  .  (3:3)
Next :  J.Tomášek - M.Šauer 1+ČK
R.Trousil, P.Le 1P.Kaše 1, R.Chmátal, J.Křiváček 3,  J.Kubeš,
Zahájí :  J.Čejka - L.Ponec, J.Slavík 1+ŽK,  J.Vlk, J.Maňhal,  T.Kazík 1
M.Fürst 2,  M.Šíma 1,
Branky: 8.- F.Vaněk, 16.- Kortus ml. a 22.- F.Vaněk 0:3,  23.- Křiváček, 24.- Kaše a 25.- Křiváček
3:3,  27.- D.Vaněk, 30.- a 31.- F.Vaněk 3:6,  33.- Šauer, 34.- Křiváček a Le 6:6,  44.- F.Vaněk, 46.- Bouchal, 48.- D.Vaněk a 49.- F.Vaněk 6:10
Rozh.: L.Zabilka (250),  J.Škuthan Š.Hrabčák (250)  .  .  ČK 1:0 38.- Šauer  .  .  5 div

132  25. 10.   Velešín 19:00  SK LIONS  –  UNREAL  .  .  .  .  4 : 0  .  (1:0)
Lions L.Mezník - M.Kejšar,
M.Švec 1 V.Dub, K.Gondek, M.Strapek 1,  D.Jelínek, T.Gondek 2, K.Krejčí, J.Krčín
Unreal
J.Dvořák - T.Pecha, L.Pokorný, J.Stolarik, M.Vaniš, J.Trachta, M.Pavlík
Branky: 10.- Strapek, 29.- Švec,  40. a 41.- T.Gondek 4:0,
Rozh.:
M.Brt L.Zabilka (310),  K.Tošilová (210), .  .  .   .   bez karel  .  .  .   .  20 div

T A B U L K A    P O   8 .  K O L E  :   
1.  FC 30 ČB "B"   .  .   (1)  .  .  .  8  .  .  .  6  .  .  2  .  .  0  .  .  .  53 : 27  .  .  .  20

2.  SK DEVIANTI  .  .  .  (2)  .  .  .  8  .  .  .  6  .  .  1  .  .  1  .  .  .  83 : 36  .  .  .  19
3.  SK  LIONS  .  .  .  .   (3)  .  .  .  8  .  .  .  4  .  .  2  .  .  2  .  .  .  45 : 49  .  .  .  14
4.  SVP ZBUDOV .  .  . (5)  .  .  .  8  .  .  .  3  .  .  1  .  .  4  .  .  .  52 : 69  .  .  .  10
5.  FK ZAHÁJÍ .  .  .  .  (6)  .  .  .  8  .  .  .  3  .  .  0  .  .  5  .  .  .  52 : 51  .  .  .  . 9
6.  NEXT ČB  .  .  .  .  . (4)  .  .  .  8  .  .  .  3  .  .  0  .  .  5  .  .  .  51 : 55  .  .  .  . 9
7.  WEST  JAM   .  .   . (7)  .  .  .  8  .  .  .  3  .  .  0  .  .  5  .  .  .  39 : 51  .  .  .  . 9  
8.  UNREAL ČB   .  .  .  (8)  .  .  .  8  .  .  .  1  .  .  0  .  .  7  .  .  .  39 : 75  .  .  .  . 3

Nejlepší střelci po 8. kole :  
21 -  Milan Staněk (Devianti)
17 -  David Růžička (Zbudov)  a
  Jakub Slavík (Zahájí) 
16 -  Zdeněk Kuna a P.Janeček (Devianti)M.Strapek (Lions)  a  J.Křiváček (Next),
15 -  Petr Bouchal (FC 30),
13 -  P.Le (Next)  a  M.Sládek (Unreal)
12 -  T.Valta (Devianti)
11 -  J.Carda (Lions)  a  P.Fux ml. (Zbudov) 
10 -  S.Škarda (West J.)
  9 -  D.Hric (FC 30)  a  M.Maňhal (Zahájí)
  8 -  R.Mertl
(Devianti)

Obdržené karty po 8. kole  :   
bez karet  .   -  FC 30 "B"
1 ŽK  .  .  .  .  -  West Jam  a  Zbudov,
2 ŽK  .  .  .  .  -  Devianti  a  Unreal
4 ŽK  .  .  .  .  -  Zahájí "B"

2 ŽK a 1 ČK   -  Lions
3.ŽK a 1 ČK   -  Next

 

P Ř Í Š T Í   P O Ř A D :

9 .   k o l o :  ( 28. 10.  – 1. 11. )                                

PO  28. 10.   SH  JČU    20:00    UNREAL ČB    –  FC 30 ČB „B“  .  .  Peterka, Zloch

ČT  31. 10.   SH  JČU    19:30    DEVIANTI       –  WEST JAM  .  .  .  .  Kocina  Zabilka, Primus

ČT    31. 10.   SH  JČU    20:30    NEXT ČB           SVP ZBUDOV   .  .  Kocina  Zabilka, Primus.

PA    1. 11.  Velešín     19:00    SK  LIONS       –  ZAHÁJÍ “B“  .  .  .  Tošilová, Brt



krizova 1_tř_2019-8_kolo.xls







» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS