Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency 1. třída

28.10.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - FC 30 ČB B
31.10.2019 19:30 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - West Jam ČB
31.10.2019 20:30 - SH JČU, přehoz. pořad. - ODLOŽENO
FC Next ČB - FC SVP Zbudov
01.11.2019 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - FK Zahájí B

JS Agency KP Jih

10.11.2019 19:00 - SH Loko Suché Vrbné
Dynamo PCO B - Absolutteam ČB
12.11.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast Lišov - FC Kohouti ČB
13.11.2019 20:00 - NH SKP ČB
TJ HFASC ČB - FK Zahájí
13.11.2019 20:30 - SH Týn nad Vltavou
ELBH Týn nad Vltavou - Best Caffe team
14.11.2019 21:00 - SH Hrdějovice
Grey Space team ČB - FC 30 ČB

JS Agency 2. třída

28.10.2019 19:00 - SH JČU, přehozené pořadatelství
SK Střelnice ČB - RL Dubenec
30.10.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - BSKN ČB
01.11.2019 18:00 - Hluboká, přehozené pořadatelství
AC Demi Hluboká - TJ Borek
01.11.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - Inter ČB


  

  5. kolo 1. třídy

5. kolo: _ _ 30.9. ZAHÁJÍ B – WEST JAM . 2:3 (0:2) _ _ 30.9. UNREAL – NEXT . 11:7 (5:2) _ _ 3.10. DEVIANTI – FC 30 B . 5:5 (2:1) _ _ 4.10. LIONS – ZBUDOV . 7:7 (5:5) _ _ _ _

5 .   k o l o :  ( 30. 9.  – 4. 10. )

117  30. 9.   Zahájí   18:30  ZAHÁJÍ B >  WEST  JAM  .  .  2 : 3  .  (0:2)
Zahájí :  J.Čejka - V.Švík, M.Maňhal, J.Slavík,
T.Kazík,  J.Maňhal 1,  M.Fürst 1L.Ponec, M.Šťastný
West J. P.Vazač - L.Niedl, J.Fodora, T.Dvořák, L.Zimandl 1 M. Stropek 2 S.Škarda,
Branky: 17.- Zimandl a 24.- Stropek 0:2,  26.- rst a 30.- J.Maňhal 2:2,  38.- M.Stropek 2:3,
Rozh.: T.Peterka (410), Š.Kotásek (210)  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  15 div 

118  30. 9.  SH  JČU 20:30  UNREAL   –  NEXT  ČB  .  .  .  11 : 7  .  (5:2)   
Unreal :  J.Dvořák -
T.Pecha 1 M.Sládek 2D.Zíka 1M.Vaniš, P.Bláha 3,  J.Rajtr, J.Stolařík 3+ŽK,  L.Pokorný 1,
Next
J.Tomášek - R.Trousil 2, P.Le 3,  P.Kaše, E.Kubeša, V.Bašta, J.Křiváček 2
Branky: 2.- Bláha a 4.- Pecha 2:0,  7.- Trousil 2:1,  8.- Pokorný 3:1,  10.- Křiváček 3:2,  18.- Zíka a 23.- Sládek 5:2,  26.- Le 5:3,  27.- Bláha a 29.- Stolařík 7:3,  31.- Křiváček 7:4,  41. a 43.- Stolařík, a 46.- Bláha 10:4,  48.- Trousil, 49. a 50.- Le 10:7,  50.- Sládek 11:7,
Rozh.: V.Korejčík
(250), M.Primus (250)  . ŽK 1:0  21.- Stolařík  .  .  15 div

119  2. 10.  SH JČU 20:00  DEVIANTI  –  FC 30 "B"  .  .  .  5 : 5  .  (2:1)
Devianti :  P.Sobolík 1 - P.Janeček 1M.Staněk 2 J.Dědina, Z.Kuna, T.Vajo, T.Valta 1,
FC 30 :  M.Havelec 1 -
S.Rožboud 1D.Hric 1,  P.Kortus ml,  P.Bouchal 2,  Z.Mrvík, O.Pelcl,
Branky:
17.- Valta a 19.- Janeček   2:0,  24.- Bouchal, 28.- Rožboud, 31.- Bouchal, 36.- Havelec a 38.- Hric 2:5,  43. a 46.- Staněk,  a  48.- Sobolík 5:5,
Rozh.: Š.Hrabčák (250), J.Škuthan (250)  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  15 div

120  4. 10.   Velešín 19:00  SK LIONS  –  ZBUDOV  .  .  .  7 : 7  .  (5:5)
Lions
L.Mezník - V.Dub, M.Švec, M.Kejšar, K.Gondek, D.Jelínek 1J.Carda 3,  M.Strapek 1,  J.Krejčí 2,  J.Krčín,
Zbudov :  V.Fux -
P.Fux st, P.Kocina 1,  F.Adler 3,  P.Fux ml. 1,  D.Růžička 2,
Branky: 3. - Adler a 7.- P.Fux ml. 0:2,  8.- Jelínek a 9.- Carda 2:2,  10.- Rúžička 2:3,  15.- Strapek 3:3,  15.- Adler 3:4,  17.- Krejčí a 20.- Carda 5:4,  24.- Kocina 5:5,  27.- Carda 6:5,  31.- Adler a 33.- Růžička 6:7,  36.- Krejčí 7:7,
Rozh.: L.Zabilka (310),
K.Tošilová (210),  .  .  .  .  .  .  bez karet ..  .  .  .  .  .  10 div

T A B U L K A    PO   5.  KOLE  :   
1.  FC 30 ČB "B"   .  .  .  .  (1)  .  .  .  5  .  .  .  4  .  .  1  .  .  0  .  .  .  33 : 15  .  .  .  13
2.  SK DEVIANTI  .  .
  .  .   (2)  .  .  .  5  .  .  .  3  .  .  1  .  .  1  .  .  .  40 : 18  .  .  .  10
3. 
SK  LIONS  .  .  .  .  .  .  (4)  .  .  .  4  .  .  .  3  .  .  0  .  .  1  .  .  .  25 : 29  .  .  .  . 9
4.  FK ZAHÁJÍ .  .  .  .  .  .  (3)  .  .  .  5  .  .  .  2  .  .  0  .  .  3  .  .  .  25 : 18  .  .  .  . 6
5. 
WEST  JAM   .  .   .  .  . (7)  .  .  .  5  .  .  .  2  .  .  0  .  .  3  .  .  .  31 : 29  .  .  .  . 6
6.  FC NEXT ČB  .  .  .  .  .  (6)  .  .  .  5  .  .  .  2  .  .  0  .  .  3  .  .  .  32 : 33  .  .  .  . 6
7. 
SVP ZBUDOV .  .  .  .    (5)  .  .  .  4  .  .  .  1  .  .  0  .  .  3  .  .  .  21 : 36  .  .  .  . 3
8.  UNREAL ČB   .  .  .  .  . (8)  .  .  .  5  .  .  .  1  .  .  0  .  .  4  .  .  .  27 : 45  .  .  .  . 3

Nejlepší střelci po 5. kole :   
13 -  Michal Strapek (Lions)
12 -  Zdeněk Kuna (Devianti)
11 - 
Petr Bouchal (FC 30)  a  Milan Staněk (Devianti) 
10 -  J.Carda (Lions)  a  Jakub Křiváček (Next)  
  9 -  D.Růžička (Zbudov)  a  M.Sládek (Unreal)
  8 -  D.Hric (FC 30), T.Valta (Devianti)  a  J.Slavík (Zahájí)
  6 -  P.Le (Next)  a  P.Fux ml. (Zbudov)
  5 -  P.Kortus st.(FC 30),   M.Maňhal a L.Ponec (Zahájí),  M.Stropek
a L.Zimandl (West J)  a  P.Kocina (Zbudov)

Obdržené karty po 5. kole :   
bez karet  .   . -  FC 30 "B"
1 ŽK  .  .  .  .  -  Devianti,  Next,  West Jam  a  Zbudov,
2 ŽK  .  .  .  .  - 
Unreal
3 ŽK  .  .  .  .  -  Zahájí "B"

2 ŽK a 1 ČK   -  Lions

 

P Ř Í Š T Í   P O Ř A D :

6 .   k o l o :  ( 7.  – 11. 10. )

PO   7. 10.  Zbudov   17:15  ZBUDOV   –  UNREAL ČB  .  .  Š.Hrabčák, J.Kolář

PO   7. 10.   VŠZ      17:15  FC 30 „B“ –  WEST JAM  .  .  .  T.Peterka, V.Korejčík

ČT  10. 10. SH  JČU 19:30  DEVIANTI  –  SK  LIONS  .  .  .  P.Kocina, M.Primus

ČT  10. 10. SH  JČU 20:30  NEXT  ČB –  ZAHÁJÍ „B"  .  .  .  P.Kocina, M.Primus






» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS