Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency 1. třída

02.09.2019 18:00 - Zbudov
FC SVP Zbudov - West Jam ČB
02.09.2019 18:00 - VŠZ, přehozené pořadatelství
FC 30 ČB B - NEXT ČB
02.09.2019 18:00 - Zahájí, přehozené pořadatelství
FK Zahájí B - SK Devianti (Absolut B)
02.09.2019 20:30 - SH JČU, přehozené pořadatelství
Unreal ČB FC - SK Lions Velešín

JS Agency KP Jih

21.10.2019 00:00 - SH Hrdějovice
Absolutteam ČB - FK Zahájí
22.10.2019 18:00 - Rudolfov
Best Caffe team - FC 30 ČB
22.10.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast ČB - Dynamo B
23.10.2019 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - TJ HFASC ČB

JS Agency 2. třída

04.09.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - Inter ČB
05.09.2019 18:30 - SK Borek, tréninkové
TJ Borek - BSKN ČB
06.09.2019 18:00 - ZŠ Hluboká n./Vlt.
AC Demi Hluboká - SK Střelnice ČB
06.09.2019 18:00 - Dubenec, přehozené pořadatelství
RL Dubenec - SK Lions Velešín B


  

  2. třída - o konečné umístění

o 1. m. 5.6. WEST J. B – UNREAL . 12:5 (3:4) _ _ o 3. m. 6.6. STŘELNICE – LIONS B . 6:8 (4:5) _ _ o 5. m. 6.6. BOREK – DUBENEC . 1:6 0:3 _ _ o 7. m. 6.6. INTER – DEMI . 2:7 (1:2) _ _ _ _ ODVETY _ _ o 1. m. 10.6. UNREAL – WEST J. B . 5:8 (2:3) _ _ o 7. m. 14.6. DEMI – INTER . 2:5 (1:2) _ _ o 5. m. 14.6. DUBENEC – BOREK . 6:3 (3:1) _ _ o 3. m. 14. 6. LIONS B – STŘELNICE 6:3 (4:1) _ _ _ _

o 1. místo :

265   5. 6. Rudolfov 20:00  WEST J. B – UNREAL  .  .  .  12 : 5  .  (3:4)
West J :  J.Šinko - M.Stropek 5,  S.Škarda 1,  L.Zimandl 3,  D.Beneš, F.Toman 2,  V.Dolejšek 1,
Unreal :  L.Pokorný - T.Pecha 2,  J.Stolařík, M.Sládek 2,  P.Vach 1,
Branky: 5.- Pecha 0:1,  9.- Stropek 1:1,  16.- Sládek a 17.- Vach 1:3,  18.- Stropek 2:3,  19.- Pecha 2:4,  25.- Zimandl, 27.- Stropek a 28.- Dolejšek 6:4,  29.- Sládek 6:5,  30.- Stropek, 32.- Toman, 33. a 34.- Zimandl, 38.- Škarda a 43.- Stropek 12:5,  ve 46. min. utkání ukončeno pro nízký počet hráčů hostí (ve 37. odstoupil pro zranění Vach, ve 46. Pecha a Pokorný)
Rozh.:
Š.Hrabčák, Š.Kotásek M.Primus .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  10 div

269 10. 6. SH JČU 19:00 UNREAL – WEST J. B  .  .  .  .   5 : 8  .  (2:3)
Unreal :  A.Pavelec - L.Pokorný, P.Bláha 3,  M.Sládek 1,  J.Stolařík 1,  D.Budějcký,
West J :  J.Šinko - D.Beneš 1,  L.Zimandl 1,  S.Škarda 4,  M.Rudolf 1,  L.Niedl 1,  Z.Gregor,
Branky: 1.- Bláha a 3.- Stolařík 2:0,  16.- Rudolf, 21. a 25.- Škarda 2:3,  28.- Bláha 3:3,  31.- Zimandl a 32.- Škarda 3:5,  33.- Sládek 4:5,  38.- Niedl, 39.- Škarda a 40.- Beneš 4:8,  46.- Bláha 5:8,
Rozh.:
J.Řehoř, M.Primus  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div 

o 3. místo :

266  6. 6. SH JČU 19:00 STŘELNICE – LIONS B  .  .  .  .  .   6 : 8  .  (4:5)
Střelnice :  J.Svatoš - K.Zatloukal, V.Rychtář ŽK,  J.Kališ 2,  J.Sláma 2,  D.Fuciman 2,
Lions :  J.Kothánek - K.Zatloukal, V.Rychtář ŽK,  J.Kališ 2,  J.Sláma 2,  D.Fuciman 2,
Branky: 6.- Fuciman 0:1,  6.- Ždiarský 1:1,  8. a 10.- Sláma 1:3,  10.- Ždiárský 2:3,  11.- Fuciman 2:4,  12.- Ždiárský 3:4,  14.- Sláma 3:5,  16.- Mendlík a 26.- Ždiárský 5:5, 42. a 47.- Kališ 5:7,  48,- Mendlík 6:7,  49.- Sláma 6:8,
Rozh.:
P.Ždych Š.Hrabčák, M.Primus ŽK 1:1 10.- Svatoš - 40,- Rychtář  .  5 div

272 14. 6. Velešín 20:00 LIONS B  –  STŘELNICE   .  .  .  6 : 3  .  (4:1)
Lions :  J.Kothánek - S.Šálek, K.Zatloukal, P.Fišer 2,  V.Rychtář, J.Krenauer, J.Kališ 2,  D.Fuciman, P.Podskalský 2,
Střelnice :  Z.Vácha - J.Šilha, M.Švec, V.Kubal, O.Lacko 2,  R.Ždiarský, R.Martinec 1+ŽK,
Branky: 5.- Martinec 0:1,  13. a 15.- Fišer, 20.- Podskalský a 21.- Kališ 4:1,  26. a 28.- Lacko 4:3,  32.- Podskalský a 40.- Kališ 6:3,
Rozh.:
L.Zabilka M.Brt, K.Tošilová  ,  .  .  .  .  ŽK 0:1 24.- Martinec  .  .  .  .  10 div 

o 5. místo :

267  6. 6. Borek 19:00 BOREK  –  DUBENEC .  .  .  .  .  .   1 : 6  .  (0:3)
Borek :  L.Hort - T.Kubů, M.Vitha, D.Šestauber 1,  T.Bejsta, J.Pokorný,
Dubenec :  T.Kabelka - J.Kuráž, D.Trča, P.Trča, V.Švík, L.Koňarik 2,  M.Voráček, J.Špán 2,  D.Hucek, L.Waldhauser 2,

Branky: 6.- Waldhauser, 20.- Kaňarik, 24.- Waldhauser a 34.- Špán 0:4,  41.- D.Šestauber 1:4,  46.- Koňarik a 50.- Špán 1:6,
Rozh.:
J.Škuthan, T.Peterka L.Zabilka V.Korejčík  .  .  .  bez karwet  .  .  .  5 div

271 14. 6. Dubenec 18:00 DUBENEC – BOREK  .  .  .   6 : 3  .  (3:1)
Dubenec :  T.Kabelka ŽK - L.Koňarik 4,  J.Kuráž 1,  R.Kuráž, K.Pekař, J.Špán 1,  V. Švík, D.Trča, M.Voráček, L.Waldhauser,
Borek :  L.Hort - T.Bejsta, D.Kortiš 2,  A.Michna, R.Rehanzl, D.Šestauber 1,  S.Šestauber, M.Vitha,
Branky: 5.- J.Kuráž a 10.- Koňarik 2:0,
  13.- Kortiš 2:1,  19. a 29.- Koňarik a 31.- Špán 5:1,  34.- D.Šestauber 5:2,  35.- Koňarik 6:2,  37.- Kortiš 6:3,
Rozh.:
R.Mráz, M.Primus  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0 49.- Kabelka  .  .  .  .  .  .  15 div

o 7. místo :

268  6. 6.  Rudolfov 20:00   INTER  –  AC DEMI  ..  .  .  .  .   2 : 7  .  (1:2)
Inter :  M.Jelínek - J.Bareš 1,  Mar.Kopecký 1,  I.Zimandl, P.Hrouda, Mil.Kopecký, R.Kovalčík, V.Urbánek,
Demi : D.Frcal - J.Pacholík 1, J.Hrouz 1,  P.Nechvátal  ŽK,  J.Dvořák 2,  R.Holler 1,  K.Malák 1,  J.Špiroch 1,
Branky: 15.-. Špiroch 1:1,  16.- Bareš 1:1:,  21.- Pacholík, 29.- Malák, 33. a 37.- Dvořák, 39.- Holler a 41,. Hrouz 1:7,  49,- Mar.Kopecký 2:7,
Rozh.:
F.Zloch, P.Kocina  .  .  .  .  .  ŽK 0:1   46.- Nechvátal  .  .  .  .  .  10 div

270  14. 6.  Hluboká 18:00   AC DEMI  –  INTER  .  .  .   2 : 5  .  (1:2)
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík 1,  R.Holler, J.Dvořák 1,  P.Nechvátal, J.Špiroch,
Inter :  M.Jelínek - J.Bareš 3,  Z.Kovalčík, Mil.Kopecký, Mar.Kopecký, I.Zimandl, P.Hrouda 2,
Branky: 8.- Bareš 0:1,  11.- Dvořák 1:1,  12. a 30.- Hrouda, 35. a 42.- Bareš 1:5,  44.- Pacholík 2:5
Rozh.:
V.Korejčík, Š.Kotásek  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  5 div    

 

 

 

 

 

 

1XX     X. X.  XX   XX:XX    XXX    –  XXX  .  .  .   X : X  .  (X:X)
XXX :  XX
XXX :  XX
Branky: XX
Rozh.: XX,  ,  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  ? div






» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS