Menu

Výsledkový servis

Program na týden

Krajský přebor Jih

03.03.2020 18:00 - Rudolfov
Best Caffe team - FK Zahájí
03.03.2020 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast Lišov - TJ HFASC ČB
04.03.2020 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - FC 30 ČB
04.03.2020 20:30 - SH Týn nad Vltavou
ELBH Týn nad Vltavou - Dynamo PCO B
05.03.2020 21:00 - SH Hrdějovice
Grey Space team ČB - Absolutteam ČB

1. třída

27.04.2020 18:00 - Zbudov
FC SVP Zbudov - FK Zahájí B
27.04.2020 18:00 - VŠZ
FC 30 ČB B - SK Lions Velešín
30.04.2020 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - Unreal ČB FC
30.04.2020 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Next ČB - West Jam ČB

2. třída

27.04.2020 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Střelnice ČB - SK Lions Velešín B
29.04.2020 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - RL Dubenec
30.04.2020 19:00 - SK Borek, tréninkové
TJ Borek - Inter ČB
01.05.2020 18:00 - ZŠ Hluboká n./Vlt.
AC Demi Hluboká - BSKN ČB


  

  Semifinále play-off 2. třídy

20.5. UNREAL – LIONS B . 8:1 (1:1) _ _ 22.5. WEST J. B – STŘELNICE . 6:3 (1:2) _ _ 24.5. LIONS „B“ – UNREAL . 12:10 (4:6) _ _ 30.5. STŘELNICE – WEST J. B . 5:4 (2:2) _ _ _ _

257  20. 5. SH JČU 19:00 UNREAL FC  –  LIONS „B“ .  .  .   8 : 1  .  (1:1)
Unreal :  A.Pavelec 1 - M.Vaniš 2,  M.Sládek 1,  P.Bláha 3,  T.Pecha, J.Stolařík, D.Zíka, P.Vach 1,  L.Pokorný,
Lions :  J.Kothánek - K.Krejčí, K.Zatloukal, V.Rychtář 1,  J.Krenauer, J.Kališ, J.Sláma,
Branky: 8.- Vaniš 1:0,  10.- Rychtář 1:1,  38.- Pavelec, 40.- Bláha, 41.- Sládek, 43.- Vaniš, 44.- Bláha, 46.- Vach a 50.- Bláha 8:1,
Rozh.: T.Peterka P.Ždych, M.Primus  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  5 div  

258  22. 5.  Rudolfov 20:00  WEST J. "B" - STŘELNICE  .  .  6 : 3  .  (1:2)
West J. :  P.Vazač - V.Dolejšek, V.Ohnsorg 2,  M.Stropek 2,  S.Škarda 1,  F.Toman 1,  L.Zimandl,
Střelnice Z.Vácha - J.Šilha, D.Mendlík, J.Svatoš 1,  J.Janoušek, J.Martinec 2,  O.Lacko,

Branky: 5.- Martinec a 11.- Svatoš 0:2,  16.- Škarda 30.- Stropek, 42.- Toman a Stropek  4:2,   45.- Martinec 4:3,  47. a 48.- Ohnsorg 6:3,
Rozh.: P.Kocina, F.Mertl T.Peterka  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  5 div

O D V E T Y :

261  24. 5.  Velešín   20:00  LIONS „B“  –  UNREAL  .  .  .  12 : 10  .  (4:6)
Lions :  J.Kothánek - S.Šálek, V.Rychtář 2,  J.Kališ 3,  J.Sláma 4,  P.Podskalský 3,
Unreal :  P.Vach - M.Vaniš 3+ŽK,  L.Pokorný 2,  T.Pecha 1,  J.Stolařík 2+ŽK,  D.Zíka 2,  L.Trapl,
Branky:  3.- Vaniš 0:1,  8.- Sláma a 9.- Rychtář 2:1,  10.- Zíka a 11.- Vaniš 2:3,  13.- Kališ a 15.- Podskalský 4:3,  17.- Stolařík, 19.- Vaniš a 21.- Pokorný 4:6,  27.- Rychtář a 29.- Kališ 6:6,  31.- Pecha 6:7,  33. a 34.- Podskalský a 37.- Sláma 9:7,  40.- Stolařík 9:8,  42.- Kališ a 43.- Sláma 11:8,  44.- Zíka a 45.- Pokorný 11:10,  46.- Sláma 12:10,
Rozh. :
M.Brt M.Primus, K.Tošilová  .  .  ŽK 0:2 19.- Vaniš a 47.- Stolařík  .  .  5 div

262  30. 5.  SH JČU 19:00  STŘELNICE – WEST J. „B“  .  .  5 : 4 (2:2)
Střelnice :  Z.Vácha - D.Mendlík, J.Svatoš 2,  J.Martinec, R.Ždiarský, M.Švec, J.Šilha 1,  O.Lacko 1,  L.Binter 1,
West J B :  P.Vazač - L.Zimandl, V.Dolejšek, L.Niedl, S.Škarda 2,  D.Beneš, M.Stropek 2,
Branky: 3.- Škarda 0:1,  5.- Svatoš 1:1,  6.- Stropek 1:2,  18.- Šilha, 28.- Svatoš a 35.- Svatoš 4:2,  41.- Škarda a 43.- Stropek 4:4,  49.- Binter 5:4,
Rozh.: L.Zabilka, P.Ždych Š.Hrabčák  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div






» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři














© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS