Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency 1. třída

02.09.2019 18:00 - Zbudov
FC SVP Zbudov - West Jam ČB
02.09.2019 18:00 - VŠZ, přehozené pořadatelství
FC 30 ČB B - NEXT ČB
02.09.2019 18:00 - Zahájí, přehozené pořadatelství
FK Zahájí B - SK Devianti (Absolut B)
02.09.2019 20:30 - SH JČU, přehozené pořadatelství
Unreal ČB FC - SK Lions Velešín

JS Agency KP Jih

21.10.2019 00:00 - SH Hrdějovice
Absolutteam ČB - FK Zahájí
22.10.2019 18:00 - Rudolfov
Best Caffe team - FC 30 ČB
22.10.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast ČB - Dynamo B
23.10.2019 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - TJ HFASC ČB

JS Agency 2. třída

04.09.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - Inter ČB
05.09.2019 18:30 - SK Borek, tréninkové
TJ Borek - BSKN ČB
06.09.2019 18:00 - ZŠ Hluboká n./Vlt.
AC Demi Hluboká - SK Střelnice ČB
06.09.2019 18:00 - Dubenec, přehozené pořadatelství
RL Dubenec - SK Lions Velešín B


  

  Semifinále play-out 1.třídy

17.5. LIONS – WEST JAM . 2:5 (2:3) _ _ 29.5. WEST JAM – LIONS . 5:8 (3:4) _ _ 20.5. REBELS – TEX-COLOR . 8:7 (2:2) _ _ 30.5. TEX-COL. – REBELS . 12:7 (4:3) _ _ _ _

Play-out 1. třídy, semifinále :

157 17. 5. Velešín 20:00  LIONS  –  WEST JAM  .  .   2 : 5  .  (2:3)
Lions :  L.Mezník - J.Kališ, K.Zatloukal, K.Gondek, J.Carda, K.Krejčí 1,  J.Kostohryz, M.Strapek,M.Kejšar 1,  J.Krčín, J.Severa,
West J. :  Z.Gregor - M.Rudolf, V.Dolejšek,  M.Stropek 2,  D.Beneš, L.Zimandl 2,  S.Škarda 1,
Branky: 3.- Kejšar 1:0,  5. a 13.- Zimandl a 18.- Stropek 1:3,  21.- Krejčí 2:3,  27.- Škarda a 37.- Stropek 2:5,
Rozh.: M.Brt, K.Tošilová  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  10 div

159 20. 5. SH JČU 20:00 REBELS  – TEX-COL. .  .   8 : 7  .  (2:2)
Rebels :  M.Škaroupka - T.Dvořák 2,  J.Čermák 2,  A.Dalipi, D.Granov 2,  M.Černý ŽK,  T.Leština 2,
Tex-C.:  J.Tomášek - M.Šauer, R.Chmátal 1,  P.Le 2+ŽK,  V.Bašta, E.Kubeša, J.Kubeš, J.Křiváček 4,
Branky: 2.- Granov 1:0,  7.- Křiváček 1:1,  12.- Čermák 2:1,  15.- Křiváček 2:2,  30.- Čermák, 31. a 34.- Leština a 35.- Granov 6:2,  2x37.- Le a 38.- Křiváček 6:5,  40. a 43.- Dvořák 8:5,  44.- Křiváček a 50.- Chmátal 8:7,

Rozh.: T.Peterka
P.Ždych, M.Primus  .  ŽK 1:1 50.- Černý - 40.- Le  .  5 div  

O D V E T Y :

162 29. 5. Rudolfov 20:00 WEST JAM –  LIONS .  .   5 : 8  .  (3:4)
West J :  P.Vazač - L.Niedl, S.Škarda 1,  M.Stropek 2,  L.Zimandl 1,  V.Dolejšek 1,  M.Rudolf, D.Beneš
Lions :  L.Mezník - J.Kostohryz 2,  J.Sláma 3, K.Gondek 1,  V.Dub, J.Carda 1,  M.Kejšar 1,
Branky: 3.- Dolejšek 1:0,  8.- Sláma 1:1,  10,. Škarda 2:1,  11.- Kejšar 2:2,  17.- Stropek 3:2,  20.- Carda, 23.- Kostohryz, 33. a 34.- Sláma, 36.- Kostohryz a 42.- Gondek 3:8,  47.- Zimandl a Stropek 5:8,
Rozh.:
M.Primus Š.Kotásek, T.Peterka  .  .  .  ŽK 1:0 42.- Beneš  .  .  .  5 div

164 30. 5.  SH JČU 20:00  TEX-COL. –  REBELS  .  .   12 : 7  .  (4:3)
Tex-C :  J.Tomášek - M.Šauer, R.Chmátal 1,  P.Le 7,  P.Kaše 1,  J.Kubeš 3,  V.Bašta
Rebels :  J.Rozycki - T.Dvořák 1,  J.Čermák 2,  M.Černý 2,  L.Drag, L.Michal, D.Granov 1,  R.Vinický, T.Leština 1,
Branky: 5.- Kubeš a 10.- Le 2:0,  14.- Čermák, 15.- Granov a 17.- Leština 2:3,  24.- Kubeš, a Le, 26.- Kubeš, 30.- Le, 32.- Kaše a 34.- Le 8:3,  35. a 36.- Černý 8:5,  36.- Le a 41.- Chmátal 10:5,  44.- Čermák 10:6,  46.- Le (PK) 11:6,  47.- Dvořák 11:7,  48.- Le 12:7,
Rozh.:
L.Zabilka,  P.Ždych Š.Hrabčák  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  10 div






» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS