Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency KP Jih

Přestávka

KP Jih play-off

04.03.2019 21:00 - Hrdějovice - o 3.místo
Absolutteam ČB - SK Vaplast ČB
05.03.2019 21:00 - Hrdějovice - finále
FC 30 ČB - ELBH Týn nad Vltavou
12.03.2019 21:00 - Hrdějovice - o 3.místo
SK Vaplast ČB - Absolutteam ČB
17.03.2019 19:15 - Týn n/Vlt. - finále, změna začátk
ELBH Týn nad Vltavou - FC 30 ČB

KP Jih play-out

05.03.2019 18:00 - Rudolfov - o 5. místo
Best Caffe team - FK Zahájí
06.03.2019 20:00 - SKP - o 7. místo
FC Kohouti ČB - TJ HFASC ČB
11.03.2019 20:15 - Týn - o 5. místo
FK Zahájí - Best Caffe team
13.03.2019 20:00 - SKP - o 7. místo
TJ HFASC ČB - FC Kohouti ČB

JS Agency 1. třída

03.04.2019 17:30 - Zahájí, 8. kolo
FK Zahájí B - FC Rebels/Borek
04.04.2019 17:00 - Zbudov - 9. kolo
SVP Zbudov/Best Caffee - FK Zahájí B
04.04.2019 20:00 - SH JČU - 2. kolo
FC Tex-Color - FC Rebels/Borek
10.04.2019 17:30 - Zahájí
FK Zahájí B - SK Devianti (Absolut B)
11.04.2019 17:00 - Zbudov
SVP Zbudov/Best Caffee - FC 30 ČB B
11.04.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Rebels/Borek - West Jam ČB
12.04.2019 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - FC Tex-Color

JS Agency 2. třída

08.04.2019 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - TJ Borek/Rebels
10.04.2019 20:00 - SH Rudolfov
West Jam CB B - AC Demi Hluboká
12.04.2019 18:00 - Dubenec
RL Dubenec - Inter ČB
12.04.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - SK Střelnice ČB


Vyberte sezónu

JS Agency KP Jih



Výsledek zápasu


JS Agency KP Jih | 11.kolo | 14.01.2019, 21:00, SH Hrdějovice

Absolut - ELBH

4:5 (3:2)

Sestavy

Hráč Branky ŽK ČK
Held Jakub 1    
Hrachovec Václav 1    
Kuna Zdeněk      
Malý Daniel      
Novotný Ctibor      
Roden Václav      
Slípka Martin      
Staněk Milan      
Škoda Martin 2    
 
Hráč Branky ŽK ČK
Brom Josef 1    
Dobal Vladimír 1    
Meidl Jan      
Mravec Lukáš      
Stoklasa Lukáš 1    
Štos Radim 2    
Vařil Pavel      


Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS