Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency KP Jih

Přestávka

KP Jih play-off

Přestávka

KP Jih play-out

Přestávka

JS Agency 1. třída

06.05.2019 18:00 - Slávia VŠZ
FC 30 ČB B - FC Rebels/Borek
07.05.2019 19:00 - Zahájí
FK Zahájí B - SK Lions Velešín
09.05.2019 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - West Jam ČB
09.05.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Tex-Color - SVP Zbudov/ Best Caffee

1. třída play-off

20.05.2019 18:00 - Slávie VŠZ, tréninkové
FC 30 ČB B - SVP Zbudov/ Best Caffee
23.05.2019 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - FK Zahájí B
29.05.2019 17:30 - Zahájí
FK Zahájí B - SK Devianti (Absolut B)
30.05.2019 17:00 - Zbudov
SVP Zbudov/ Best Caffee - FC 30 ČB B

1. třída play-out

17.05.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - West Jam ČB
20.05.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Rebels/Borek - FC Tex-Color
29.05.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam ČB - SK Lions Velešín
30.05.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Tex-Color - FC Rebels/Borek

JS Agency 2. třída

06.05.2019 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Střelnice ČB - RL Dubenec
08.05.2019 20:00 - SH Rudolfov
West Jam CB B - SK Lions Velešín B
09.05.2019 20:00 - SH Rudolfov
Inter ČB - Unreal ČB FC
10.05.2019 18:00 - ZŠ Hluboká
AC Demi Hluboká - TJ Borek/Rebels

2. třída play-off

20.05.2019 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - SK Lions Velešín B
22.05.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - SK Střelnice ČB
24.05.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - Unreal ČB FC
30.05.2019 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Střelnice ČB - West Jam CB B

2. třída play-out

23.05.2019 19:00 - SK Borek, tréninkové
TJ Borek/Rebels - AC Demi Hluboká
24.05.2019 18:00 - Dubenec, tréninkové
RL Dubenec - Inter ČB
30.05.2019 20:00 - Rudolfov
Inter ČB - RL Dubenec
31.05.2019 18:00 - ZŠ Hluboká n./Vlt.
AC Demi Hluboká - TJ Borek/Rebels


Vyberte sezónu

KP Jih play-out



Výsledek zápasu


KP Jih play-out | O umístění.kolo | 06.03.2019, 20:00, SKP - o 7. místo

Kohouti - Vaplast

7:10 (4:6)

Sestavy

Hráč Branky ŽK ČK
Bohatý Lukáš      
Hazmuka Marek      
Jordán Jiří 3    
Koutský Jan 2    
Mandík Jan      
Niedl Lukáš      
Stejskal Petr 1    
Svatoš Jiří      
Škarda Stanislav 1    
 
Hráč Branky ŽK ČK
Anderle Jiří ml. 1    
Anderle Jiří st.      
Ďurica Milan 3    
Hurný Marian 2    
Hüttner Martin 2    
Hüttner Tomáš 2    
Peterka Tomáš      


Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS