Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency KP Jih

Přestávka

KP Jih play-off

18.02.2019 20:15 - SH Týn n/Vlt.
Absolutteam ČB - FC 30 ČB
19.02.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast ČB - ELBH Týn nad Vltavou
26.02.2019 21:00 - SH Hrdějovice
FC 30 ČB - Absolutteam ČB
27.02.2019 20:30 - SH Týn n/Vlt. kontumace, Vaplast vzdal
ELBH Týn nad Vltavou - SK Vaplast ČB

KP Jih play-out

19.02.2019 18:00 - SH Rudolfov
Best Caffe team - TJ HFASC ČB
20.02.2019 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - FK Zahájí
25.02.2019 20:15 - SH Týn n/Vlt.
FK Zahájí - FC Kohouti ČB
27.03.2019 20:00 - NH SKP ČB
TJ HFASC ČB - Best Caffe team

JS Agency 1. třída

Přestávka

JS Agency 2. třída

08.04.2019 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - TJ Borek/Rebels
10.04.2019 20:00 - SH Rudolfov
West Jam CB B - AC Demi Hluboká
12.04.2019 18:00 - Dubenec
RL Dubenec - Inter ČB
12.04.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - SK Střelnice ČB


Vyberte sezónu

JS Agency 1. třída


Herní kolo
1234567891112131410


Střelci

PořadíHráčKlubBranky
1Staněk MilanSK Devianti (Absolut B)24
2Slavík JakubFK Zahájí B15
3Stropek MichalWest Jam ČB15
4Dvořák TomášFC Rebels/Borek14
5Škarda StanislavWest Jam ČB13
6Maruška DavidSK Devianti (Absolut B)13
7Bouchal PetrFC 30 ČB B12
8Kocina MartinSVP Zbudov/Best Caffee11
9Hric DominikFC 30 ČB B11
10Přibyl DavidFC 30 ČB B10
11Le PetrFC Tex-Color 9
12Mertl RomanSK Devianti (Absolut B)9
13Kocina PetrSVP Zbudov/Best Caffee9
14Dolejšek VáclavWest Jam ČB8
15Křiváček JakubFC Tex-Color 8
16Sobolík Dominik SK Devianti (Absolut B)8
17Růžička DavidSVP Zbudov/Best Caffee8
18Zimandl LukášWest Jam ČB8
19Čermák JanFC Rebels/Borek7
20Rudolf MichalWest Jam ČB7
21Dědina JanSK Devianti (Absolut B)7
22Kuna ZdeněkSK Devianti (Absolut B)7
23Fux Pavel ml.SVP Zbudov/Best Caffee7
24Janeček PavelSK Devianti (Absolut B)7
25Strapek MichalSK Lions Velešín7
26Trousil RadekFC Tex-Color 7
27Sulek Jan FC 30 ČB B6
28Šauer MiroslavFC Tex-Color 6
29Chmátal RadekFC Tex-Color 5
30Nídl RomanFC 30 ČB B5
31Kortus Pavel ml.FC 30 ČB B5
32Kališ JanSK Lions Velešín4
33Mrvík ZbyněkFC 30 ČB B4
34Veselý JakubSVP Zbudov/Best Caffee4
35Hanzlík AlešFC Rebels/Borek4
36Maňhal MartinFK Zahájí B4
37Dalipi AdrianFC Rebels/Borek4
38Gondek KamilSK Lions Velešín4
39Gregor ZdeněkWest Jam ČB4
40Vajo TomášSK Devianti (Absolut B)4
41Fux VladimírSVP Zbudov/Best Caffee4
42Kisvetr LukášFC 30 ČB B3
43Kaše PetrFC Tex-Color 3
44Krejčí JanSK Lions Velešín3
45Váňa PetrSK Devianti (Absolut B)3
46Dychtl MichalSK Lions Velešín3
47Kortus Pavel st.FC 30 ČB B3
48Kejšar MarekSK Lions Velešín3
49Carda JanSK Lions Velešín3
50Černý MiroslavFC Rebels/Borek3
51Krejčí KarelSK Lions Velešín2
52Michal Lukáš FC Rebels/Borek2
53kontumaceFC Rebels/Borek2
54Mertl FilipSK Devianti (Absolut B)2
55Adler FrantišekSVP Zbudov/Best Caffee2
56Vinický RadekFC Rebels/Borek2
57Drag LukášFC Rebels/Borek2
58Němeček VlastimilFK Zahájí B2
59Havelec MiroslavFC 30 ČB B2
60Brom JaroslavFK Zahájí B2
61Sobolík PatrikSK Devianti (Absolut B)2
62Kubeša ErikFC Tex-Color 2
63Danda MiroslavFC Rebels/Borek1
64Šíma MartinFK Zahájí B1
65Dub VlastimilSK Lions Velešín1
66Zachara RadomírSVP Zbudov/Best Caffee1
67Snížek PetrSK Devianti (Absolut B)1
68Vlk JanFK Zahájí B1
69Šálek StanislavSK Lions Velešín1
70Matoušek AlešFC 30 ČB B1
71Ohnsorg VítWest Jam ČB1
72Štěpánek LadislavFC Tex-Color 1
73Zedek JaroslavSVP Zbudov/Best Caffee1
74Staněk RadimSK Devianti (Absolut B)1
75Vávra LadislavSVP Zbudov/Best Caffee1
76Kocina MichalSVP Zbudov/Best Caffee1
77Novák RobertWest Jam ČB1
78Michal MartinSK Lions Velešín1
79vlastníWest Jam ČB1
80Pokorný JanFC Rebels/Borek1
81Krčín JanSK Lions Velešín1
82Kodada PetrFC Tex-Color 1
83Rožboud StanislavFC 30 ČB B1
84Fux Pavel st.SVP Zbudov/Best Caffee1
85Ponec LukášFK Zahájí B1
86Kocán JanSVP Zbudov/Best Caffee1




Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS