Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency KP Jih

Přestávka

KP Jih play-off

04.03.2019 21:00 - Hrdějovice - o 3.místo
Absolutteam ČB - SK Vaplast ČB
05.03.2019 21:00 - Hrdějovice - finále
FC 30 ČB - ELBH Týn nad Vltavou
12.03.2019 21:00 - Hrdějovice - o 3.místo
SK Vaplast ČB - Absolutteam ČB
17.03.2019 19:15 - Týn n/Vlt. - finále, změna začátk
ELBH Týn nad Vltavou - FC 30 ČB

KP Jih play-out

05.03.2019 18:00 - Rudolfov - o 5. místo
Best Caffe team - FK Zahájí
06.03.2019 20:00 - SKP - o 7. místo
FC Kohouti ČB - TJ HFASC ČB
11.03.2019 20:15 - Týn - o 5. místo
FK Zahájí - Best Caffe team
13.03.2019 20:00 - SKP - o 7. místo
TJ HFASC ČB - FC Kohouti ČB

JS Agency 1. třída

24.04.2019 17:30 - Zahájí
FK Zahájí B - FC 30 ČB B
25.04.2019 17:00 - Zbudov
SVP Zbudov/Best Caffee - FC Rebels/Borek
25.04.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Tex-Color - SK Devianti (Absolut B)
26.04.2019 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - West Jam ČB

JS Agency 2. třída

22.04.2019 19:00 - SH JČU, Na Sádkách
SK Střelnice ČB - AC Demi Hluboká
24.04.2019 20:00 - SH Rudolfov
West Jam CB B - Inter ČB
25.04.2019 19:00 - Borek
TJ Borek/Rebels - SK Lions Velešín B
26.04.2019 18:00 - Dubenec
RL Dubenec - Unreal ČB FC


Vyberte sezónu

JS Agency 2. třída


Herní kolo
1234567891112131410


Střelci

PořadíHráčKlubBranky
1Stropek MichalWest Jam CB B29
2Trča DominikRL Dubenec20
3Sláma JanSK Lions Velešín B19
4Bláha PatrikUnreal ČB FC18
5Škarda StanislavWest Jam CB B18
6Šestauber DavidTJ Borek/Rebels17
7Kopecký MarekInter ČB16
8Zimandl LukášWest Jam CB B16
9Jelínek JanSK Střelnice ČB15
10Fišer PetrSK Lions Velešín B13
11Mendlík DavidSK Střelnice ČB13
12Kališ JanSK Lions Velešín B12
13Fuciman DominikSK Lions Velešín B12
14Šálek StanislavSK Lions Velešín B11
15Pacholík JanAC Demi Hluboká11
16Svatoš JiříSK Střelnice ČB10
17Dvořák JanAC Demi Hluboká10
18Bareš JosefInter ČB10
19Janoušek JakubSK Střelnice ČB9
20Homer MilanSK Lions Velešín B9
21Bejsta TomášTJ Borek/Rebels9
22Danda MiroslavTJ Borek/Rebels8
23Beneš DavidWest Jam CB B8
24Koňarik LukášRL Dubenec7
25Hrouda PavelInter ČB7
26Špán JiříRL Dubenec7
27Zatloukal KarelSK Lions Velešín B7
28Špiroch JaroslavAC Demi Hluboká7
29Krenauer JanSK Lions Velešín B6
30Podskalský PatrikSK Lions Velešín B6
31Pokorný LiborUnreal ČB FC6
32Kubal ViktorSK Střelnice ČB6
33Vochozka MichalAC Demi Hluboká6
34Martinec JanSK Střelnice ČB5
35David VáclavAC Demi Hluboká5
36Pecha TomášUnreal ČB FC4
37Ohnsorg VítWest Jam CB B4
38Cejp JonášUnreal ČB FC4
39Trča PetrRL Dubenec4
40Sládek MarekUnreal ČB FC4
41Hrouz JiříAC Demi Hluboká4
42Šilha JiříSK Střelnice ČB4
43Bernas JaroslavInter ČB4
44Šestauber StanislavTJ Borek/Rebels4
45Červený DanielWest Jam CB B4
46Toman FilipWest Jam CB B3
47Trapl LukášUnreal ČB FC3
48Stifter RobertUnreal ČB FC3
49Švec MiroslavSK Střelnice ČB3
50Holý HubertUnreal ČB FC2
51Zimandl IvoInter ČB2
52Vaniš MilanUnreal ČB FC2
53Zíka DanielUnreal ČB FC2
54Ždiarský RenéSK Střelnice ČB2
55Lacko OndřejSK Střelnice ČB2
56Krejčí KarelSK Lions Velešín B2
57Urbánek VáclavInter ČB2
58Fodora JakubWest Jam CB B1
59Vácha ZbyněkSK Střelnice ČB1
60Štipl PavelTJ Borek/Rebels1
61Gregor ZdeněkWest Jam CB B1
62Malák KarelAC Demi Hluboká1
63Švík VlastimilRL Dubenec1
64Niedl LukášWest Jam CB B1
65Nechvátal PetrAC Demi Hluboká1
66Pokorný JanTJ Borek/Rebels1
67Rudolf MichalWest Jam CB B1
68Sedláček TomášSK Střelnice ČB1
69vlastníInter ČB1
70Novotný MartinWest Jam CB B1
71Šustr RudolfAC Demi Hluboká1
72Škaroupka MartinTJ Borek/Rebels1
73Kuráž RadekRL Dubenec1
74Kuráž JiříRL Dubenec1
75Michna AlešTJ Borek/Rebels1
76Janda JaroslavRL Dubenec1
77Bernas JanInter ČB1
78Stolařík JakubUnreal ČB FC1




Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS