Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency 1. třída

14.10.2019 17:00 - Zahájí
FK Zahájí B - FC SVP Zbudov
14.10.2019 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - SK Devianti (Absolut B)
16.10.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam ČB - FC Next ČB
18.10.2019 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - FC 30 ČB B

JS Agency KP Jih

21.10.2019 21:00 - SH Hrdějovice
Absolutteam ČB - FK Zahájí
22.10.2019 18:00 - Rudolfov
Best Caffe team - FC 30 ČB
22.10.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast ČB - Dynamo B
23.10.2019 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - TJ HFASC ČB

JS Agency 2. třída

15.10.2019 17:00 - NH SKP ČB
BSKN ČB - AC Demi Hluboká
17.10.2019 20:00 - Rudolfov
Inter ČB - TJ Borek
18.10.2019 17:00 - Dubenec, tréninkové
RL Dubenec - West Jam CB B
18.10.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - SK Střelnice ČB


  

  6. kolo 2. třídy

6. kolo: _ _ 7.10. JČU 19:00 STŘELNICE – BSKN . 28:3 (13:1) _ _ 9.10. WEST J.B – LIONS B . 2:11 (1:6) _ _ 10.10. BOREK – DUBENEC . 9:2 (6:1) _ _ 11.10. DEMI - INTER . 11:1 (6:0) _ _ _ _

6 .   k o l o :  ( 7.  – 11. 10. )

221 7. 10. SH JČU 19:00  STŘELNICE –  BSKN ČB  .  .  .  .  28 : 3  .  (13:1)   
Střelnice :  J.Svatoš -
D.Mendlík 6A.Koutník 1 M.Švec,  J.Šilha 3O.Lacko 2,   J.Martinec 7,  V.Kubal 6 R.Ždiarský 3,
BSKN :  R.Minarik - P.Řečikov, J.Pražák, M.Hrbek,
P.Bandy 3, J.Karpíšek, F.Pavlík,
Branky: 1.- Martinec, 2. a 4.- Mendlík, 6.- Lacko, 7.- Martinec, 8.- Kubal, 10.- Mendlík, 16.- Ždiarský a Mendlík 9:0, 18.- Bandy 9:1,  19.- Mendlík a Martinec, 20.- Kubal, 24.- Koutník, 27.- Martinec, 28.- Ždiarský, 29.- Lacko a Šilha, 30.- Mendlík a Kubal, 31.- Ždiarský, 35.- Martinec, 39.- Šilha a Kubal, 42.- Martinec a 43.- Šilha 25:1,  45.- Bandy 25:2,  48.- Martinec a 49.- Kubal 27:2,  50.- Bandy 27:3,
  50.- Kubal 28:3,
Rozh.: T.Peterka (250), V.Korejčík (250)  .  . 
.  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  . 15 div  

222  9. 10. Rudolfov 20:00  WEST J.“B“ –  LIONS "B"  .  .  2 : 11  .  (1:6)   
West J :  O.Šteyer - M.Stropek 2,  S.Škarda,  L.Zimandl,  M.Vochozka ŽK,  F.Toman, M.Novotný,
Lions
J.Kothánek - F.Jeřábek, M.Ješina 2 K.Zatloukal 1,  J.Kališ 1,  J.Sláma 2,  M.Homer 5,
Branky: 3. a 11.- Homer, 16.- Sláma, 17.- Ješina a 19.- Homer 0:5,  19.- Stropek 1:5
20.- Ješina, 27.a 32.- Homer 1:8,  36.- Stropek 2:8,  39.- Zatloukal, 41.- Kališ a 47.- Sláma 2:11,
Rozh.: L.Zabilka (280), Š.Hrabčák (260)  .  .  .  ŽK 1:0  47.- Vochozka  .  .  .  .  0 div  
 

223 10. 10.   Borek  18:30 TJ BOREK - DUBENEC  .  .  .  .  9 : 2   . (6:1)    
Borek : L.Hort - M.Vitha, J.Pokorný 1,  D.Kortiš 2,  D.Šestauber 4,  T.Bejsta 2,

Dubenec :
V.Švík - D.Trča, O.Voráček, R.Kryštůfek, K.Tůma,  L.Waldhauser 2,   J.Špán, J.Janda,
Branky:  1
.- Bejsta 1:0,  4.- Waldhauser 1:1
4.- D.Šestauber, 6.- Kortiš, 8.- Pokorny, 22., 25. a  31.- D.Šestauber a 36.- Bejsta 8:1,  40.- Waldhauser 8:2,  46.- Kortiš 9:2,  
Rozh. : F.Mertl (250), Š.Kotásek (260)  .   .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  5 div.

224  11. 11. Hluboká 18:00  AC DEMI  - INTER  .  .  .  .  .  11 : 1   . (6:0    
Demi : D.Frcal 1 - J.Pacholik 3 J.Dvorak 1, K.Malak 1R.Holler 1,  J.Hrouz,
P.Nechvatal, S.Rejdal 4,  V.David,       
Inter : M.Jelínek -
Mil.Kopecký, Mar.Kopecký 1,  R.Kovalčík, T.Chlad, J.Bareš, I.Zimandl,
Branky
: 4.- Rejdal, 6.- Pacholík, 9.- Rejdal, 19.- Pacholík, 23.-Malák, 24.- Rejdal a 27.- Dvořák 7:0,  30.- Mar.Kopecký
7:1, 34.- Holler, 35.- Rejdal, 38.- Pacholík a 45.- Frcal 11:1,
Rozh . Zloch (360), Škuthan (210)  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  5 div.

T A B U L K A   P O   6.  KOLE  :   
1.  STŘELNICE  .  .  .  .  . (1)  .  .  .  6  .  .  .  5  .  .  0  .  .  1  .  .  .  65 : 19  .  .  .  15 
2.  SK  LIONS  B   .  .  .   (2)  .  .  .  6  .  .  .  5  .  .  0  .  .  1  .  .  .  54 : 28  .  .  .  15

3.  TJ  BOREK .  .  .  .  .   (4)  .  .  .  6  .  .  .  4  .  .  0  .  .  2  .  .  .  43 : 17  .  .  .  12

4.  AC  DEMI
  .   .    .  .  . (6)  .  .  .  6  .  .  .  3  .  .  1  .  .  2  .  .  .  34 : 27  .  .  .  10

5.  WEST JAM B .  .  .  .  (3)  .  .  .  6  .  .  .  3  .  .  0  .  .  3  .  .  .  47 : 37  .  .  .  . 9
6.  DUBENEC .   .  .  .  .   (5)  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  1  .  .  3  .  .  .  27 : 33  .  .  .  . 7

7.  BSKN ČB  .  .  .  .  .  . (7)  .  .  .  6  .  .  .  1  .  .  0  .  .  5  .  .  .  22 : 86  .  .  .  . 3

8.  INTER ČB   .  .   .  .  . (8)  .  .  .  6  .  .  .  0  .  .  0  .  .  6  .  .  .  18 : 63  .  .  .  . 0

Nejlepší střelci po 6. kole :   
22 -  Milan Homer (Lions)
15 -  Jan Martinec (Střelnice)
14 -  Stanislav Škarda (West J)
13 -  Daniel Kortiš (Borek), 
12 - 
D.Mendlík (Střelnice)  a  M.Stropek (West J) 
  9 -  V.Kubal (Střelnice),  D.ŠestauberJ.Pacholík (Demi) V.Gorol (BSKN)
  8 -  R.Ždiarský (Střelnice), T.Bejsta (Borek)  a  L.Zimandl (West J) 
  7 -  F.Jeřábek (Lions)  a  Mar.Kopecký (Inter)
  6 - 
J.Šilha (Střelnice),  S.Šestauber (Borek),  K.Malák (Demi),  L.Koňarik,  D.Trča a L.Waldhauser (Dubenec)

Obdržené karty po 6. kole :   
bez karet  .    -  Borek,  Inter  a  BSKN
1 ŽK  .  .  .  .  -  Lions  a  Dubenec
2 ŽK  .  .  .  .  -  West Jam  a  Demi
2 ŽK a 2 ČK   -  Střelnice

 

P Ř Í Š T Í   P O Ř A D  :   

7 .   k o l o :  ( 14. – 18. 10. )

ÚT  15. 10.  NH SKP  17:00  BSKN ČB      AC  DEMI   .  .  F.Zloch, F.Mertl

ČT  17. 10.  Rudolfov 20:00  INTER ČB  –  TJ BOREK  .  .  P.Kocina, J.Škuthan

PA  18. 10.  Dubenec 17:00  DUBENEC –  WEST J.“B“  .  R.Mráz, J.Řehoř

PA  18. 10.  Velešín    20:00  LIONS „B“ –  STŘELNICE  .  Š.Hrabčák, K.Tošilová




Vaše jméno
E-mail
Komentář
 « Zpět «

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS