Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency KP Jih

19.11.2018 20:15 - SH Týn n/Vlt.
FK Zahájí - Best Caffe team
19.11.2018 21:00 - SH Hrdějovice
Absolutteam ČB - FC Kohouti ČB
20.11.2018 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast ČB - FC 30 ČB
21.11.2018 20:00 - NH SKP ČB
TJ HFASC ČB - ELBH Týn nad Vltavou

JS Agency 1. třída

31.10.2018 20:00 - SH Rudolfov
West Jam ČB - FC 30 ČB B
01.11.2018 15:15 - Zbudov - odloženo na jaro
SVP Zbudov/Best Caffee - FK Zahájí B
01.11.2018 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Rebels/Borek - FC Tex-Color
02.11.2018 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - SK Devianti (Absolut B)

JS Agency 2. třída

29.10.2018 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - SK Střelnice ČB
01.11.2018 20:00 - SH Rudolfov
Inter ČB - TJ Borek/Rebels
02.11.2018 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - AC Demi Hluboká
07.11.2018 20:00 - SH Rudolfov, přeh. pořad.
West Jam CB B - RL Dubenec


  

  Rozpis a výsledky podzimní části 1. třídy sezóny 2018/19

8. kolo: _ _ 25.10. TEX-COLOR – WEST JAM . 6 : 12 (2:4) _ _ 26.10. LIONS – ZBUDOV . 5 : 7 (5:4) _ _ _ _ 9. kolo: 31.10. WEST JAM – FC 30 B . 7 : 10 (3:4) _ _ 1.11. REBELS – TEX-COLOR . 4 : 5 (1:2) _ _ 2.11. LIONS – DEVIANTI . 3 : 6 (0:2) _ _ _ _

R O Z P I S   A   V Ý S L E D K Y   1 .  T Ř Í D Y  -  P O D Z I M :

8 .   k o l o :  ( 22.  – 28. 10. )

129  25. 10.  SH JČU  20:00  TEX-COL.   –  WEST JAM  .  .  .  6 : 12  .  (2:4)
Tex-Col. :  R.Štěpánek - M.Šauer 1,  R.Chmátal ŽK,  J.Křiváček, P.Kaše 1,  R.Trousil 4,

West J. :  R.Novák - S.Škarda 3,  V.Dolejšek 3,  L.Zimandl 1,  Z.Gregor 1,  M.Stropek 2,  M.Rudolf 2,
Branky: 3.- Trousil 1:0,
  4.- Škarda 1:1,  10.- Trousil 2:1,  14.- Dolejšek, 20.- Stropek, 23.- Škarda, 27.- Rudolf, 29.- Zimandl a 30.- Stropek 2:7,  33.- Šauer a 35.- Kaše 4:7,  38.- Dolejšek, 39.- Rudolf, 44.- Dolejšek a 45.- Gregor 4:11,  47. a 48.- Trousil 6:11,  50.- Škarda 6:12,
Rozh.:
Zloch, Primus  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  17.- Chmátal.  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

130  26. 10.  Velešín   19:00  SK  LIONS   –  ZBUDOV  .  .  .  .  5 : 7  .  (5:4)
Lions
L.Mezník - J.Severa, J.Kališ, V.Dub, J.Carda 2, J.Krčín, J.Krejčí, K.Krejčí 1,  M.Strapek 2,
Zbudov :  L.Kácal - P.Fux st, M.Peterka,J.Kocán 1,  V.Fux 2,  P.Fux ml. 2,  P.Kocina, M.Kocina 2,  Dan.Andres, Dav.Andres

Branky: 1.- Carda, 4.- K.Krejčí, 7.- Strapek a 9.- Carda 4:0,  9.- V.Fux, 14.- M.Kocina a 15.- P.Fux ml. 4:3,  16.- Strapek 5:3,  23.- M.Kocina, 28.- V.Fux, 32.- Kocán a 36.- P.Fux ml. 5:7,
Rozh.:
M.Brt, K.Tošilová  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

T A B U L K A   po  8. kole :   
1.  SK  DEVIANTI .  .  .  .  8  .  .  7  .  0  .  1  .  .  82 : 34  .  .21
2.  FC  30  ČB  B  .  .  .  .  8  .  .  6  .  1  .  1  .  .  53 : 35  .  .19
3. 
SVP  ZBUDOV .  .  .  .  8  .  .  6  .  1  .  1  .  .  51 : 33  .  .19
4. 
WEST JAM  ČB   .  .  .  8  .  .  3  .  2  .  3  .  .  51 : 48  .  .11
5.  FC  REBELS .  .  .  .  .  6  .  .  2  .  1  .  3  .  .  38 : 47  .  .  7
6.  LIONS VELEŠÍN .  .  .  8  .  .  1  .  1  .  6  .  .  30 : 54  .  .  4
7. 
FK  ZAHÁJÍ  B .  .  .  .  7  .  .  1  .  0  .  6  .  .  26 : 38  .  .  3
8.  FC  TEX-COLOR  .  .  . 7  .  .  1  .  0  .  6  .  .  37 : 79  .  .  3

S T Ř E L C I   po  8. kole :
22  - 
Staněk Milan (Devianti)
15  -  M.Stropek (West Jam)  a  Slavík Jakub (Zahájí)
14  -  Dvořák Tomáš (Rebels)
13  -  D.Maruška (Devianti)
12  -  S.Škarda (West J)
11  -  D.Hric (FC 30)  a  M.Kocina (Zbudov)
10  -  Přibyl David (FC 30) 
  9  -  R.Mertl (Devianti)P.Bouchal (FC 30)  a  P.Kocina (Zbudov)
  8  -  D.Růžička (Zbudov)  a  J.Křiváček (Tex-Col)

K A R T Y   po  8. kole :
bez karet -  FC 30 B

1  ŽK  .  - 
West Jam  a  Rebels
2  ŽK  .  -  Zbudov  a  Zahájí B
3  ŽK  .  -  Lions  a  Tex-Color
4  ŽK  .  -  Devianti


9 .   k o l o :  ( 29. 10.  – 4. 11. )             

131  31. 10. Rudolfov 20:00  WEST JAM –  FC  30 „B“  .  .  .  7 : 10  .  (3:4)
West J.: R.Novák - V.Dolejšek 3,  S.Škarda 1,  M.Rudolf, L.Zimandl 3,  Z.Gregor, J.Fodora

FC 30 :  P.Bouchal 2 (41. Havelec) - L.Kisvetr 1,  P.Kortus st, P.Kortus ml.1,  Z.Mrvík, M.Havelec 2 (41. P.Bouchal 1), J.Sulek 3,
Branky: 7.- Škarda 1:0,
  13.- Havelec 1:1,  16.- Dolejšek 2:1,  20.- Bouchal 2:2,  23.- Zimandl 3:2,  24. a 25.- Sulek 3:4,  34.- Zimandl 4:4,  37.- Bouchal 4:5,  39.- Zimandl 5:5,  41.- Havelec 5:6,  42.- Dolejšek 6:6,  43.- Bouchal a Kortus ml.6:8,  44.- Dolejšek 7:8,  46.- Sulek (P) a 49.- Kisvetr 7:10,
Rozh.:
C.Vaverka, Š.Hrabčák  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

ČT   1. 11.  Zbudov  15:15  ZBUDOV     –  ZAHÁJÍ„B“    odloženo na jaro

132  1. 11.  SH JČU 20:00  REBELS      –  TEX-COL.  .  .  .  .  4 : 5  .  (1:2)
Rebels :  J.Rozycki - J.Čermák 1,  M.Černý,  A.Dalipi 1,  A.Hanzlík 1, R.Vinický 1,

Tex-Col :  J.Tomášek - R.Trousil 1,  M.Šauer, R.Chmátal, P.Le 3,  P.Kaše, E.Kubeša 1,
Branky: 11.- Le 0:1,
  14.- Dalipi 1:1,  14. a 33.- Le 1:3,  35.- Vinický a 36.- Hanzlík 3:3, 41.- Kubeša 3:4,  41.- Čermák 4:4,  44.- Trousil 4:5,
Rozh.: Z.Floch
, Š.Kotásek Š.Hrabčák  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  5 div

133  2. 11.  Velešín 19:00  SK LIONS    –  DEVIANTI   .  .  .  3 : 6  .  (0:2)
Lions :  L.Mezník - J.Severa, P.Bordač, M.Lefan, J.Carda, J.Krčín, J.Krejčí 2,  K.Krejčí, M.Strapek, J.Smolík, M.Martin, M.Kejšar 1,  M.Brožka, J.Mikeš

Devianti :  Z.Kuna - J.Dědina 1,  D.Maruška, P.Snížek 1,  D.Sobolík 2,  M.Staněk 2,  T.Vajo
Branky: 2.- Staněk, 19.- Sobolík, 28.- Staněk a 33.- Sobolík 0:4,
  36.- Kejšar 1:4,  39.- Snížek 1:5,  46. a 48.- J.Krejčí 3:5,  49.- J.Dědina 3:6,
Rozh.:
M.Brt, K.Tošilová  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

T A B U L K A   po  podzimu :   
1.  SK  DEVIANTI .  .  .  .  9  .  .  8  .  0  .  1  .  .  88 : 37  .  .24
2.  FC  30  ČB  B  .  .  .  .  9  .  .  7  .  1  .  1  .  .  63 : 42  .  .22
3.  SVP  ZBUDOV .  .  .  .  8  .  .  6  .  1  .  1  .  .  51 : 33  .  .19
4. 
WEST JAM  ČB   .  .  .  9  .  .  3  .  2  .  4  .  .  58 : 58  .  .11
5.  FC  REBELS .  .  .  .  .  7  .  .  2  .  1  .  4  .  .  42 : 52  .  .  7
6.  FC  TEX-COLOR  .  .  . 8  .  .  2  .  0  .  6  .  .  42 : 83  .  .  6
7.  LIONS VELEŠÍN .  .  .  9  .  .  1  .  1  .  7  .  .  33 : 60  .  .  4
8. 
FK  ZAHÁJÍ  B .  .  .  .  7  .  .  1  .  0  .  6  .  .  26 : 38  .  .  3

S T Ř E L C I   po  podzimu :
24  - 
Staněk Milan (Devianti)
15  -  M.Stropek (West Jam)  a  Slavík Jakub (Zahájí)
14  -  Dvořák Tomáš (Rebels)
13  -  D.Maruška (Devianti)  S.Škarda (West J)
12  -  P.Bouchal (FC 30)
11  -  D.Hric (FC 30)  a  M.Kocina (Zbudov)
10  -  Přibyl David (FC 30) 
  9  -  R.Mertl (Devianti),  P.Kocina (Zbudov)  a  P.Le (Tex-Col)

K A R T Y   v  9. kole :
bez karet -  FC 30 B

1  ŽK  .  - 
West Jam  a  Rebels
2  ŽK  .  -  Zbudov  a  Zahájí B
3  ŽK  .  -  Lions  a  Tex-Color
4  ŽK  .  -  Devianti

 

 

Hrací termíny, haly (hřiště) a dresy mužstev :

1 - FC 30 „B“           PO  18:00  ( VŠZ – tráva )     černé/černé/černé (modré/modré/bílé)

8 -  DEVIANTI          PO  20:00  ( SH JČU – umělý povrch )  růžové (bílé) / černé / černé

6 -  ZAHÁJÍ „B“       ST  18:00  ( Zahájí – tráva )                         bílé / černé / černé

2 - WEST JAM            ST  20:00  ( Rudolfov – umělý povrch )    modré / žluté / modré

4 - ZBUDOV/BestCaf.ČT  17:30  ( Zbudov – tráva )       (žluté/černé/žluté (bílé/bílé/bílé)

7 -  TEX-COLOR       ČT  20:00 ( SH JČU – umělý povrch )       bílé / černé / černé

3 -  REBELS/Borek   ČT  20:00 ( SH JČU – umělý povrch )       bílomodré / modré / bílé

5 - SK LIONS           PA 19:00  ( Velešín – umělý povrch)        bílé (červené) / bílé  / bílé

 

Jarní část začne 10. kolem  v týdnu od  1. do 7. dubna 2018, základní část  končí 14. kolem v týdnu od 29. dubna do 5. května 2019,

Play-off  ( 1.- 4. ) a play-out (5.- 8. ) začne 13. května a skončí 9. června 2019.

P Ř Í Š T Í   P O Ř A D :

10X     X. X.  XX   XX:XX    XXX    –  XXX  .  .  X : X  .  (X:X)
XXX :  XX

XXX :  XX
Branky: XX

Rozh.:
XX,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

 

V Ý S L E D K Y   1 .  T Ř Í D Y  -  P O D Z I M :

1 .   k o l o :  ( 3.  – 9. 9. )

101  3. 9.  VŠZ    18:00  FC 30 „B“  –  DEVIANTI  .  .  4 : 3  .  (4:1)
FC 30 :  M.Havelec - D.Hric, P.Kortus st., P.Kortus ml., R.Nídl, P.Bouchal
1, Z.Mrvík, D.Přibyl 3,  J.Sulek,
Devianti :  P.Sobolík 1 - F.Mertl, D.Sobolík 1,  D.Maruška, M.Staněk 1,  T.Vajo, J.Dědina
Branky
7.- Bouchal a 13.- Přibyl 2:0,  18.- P.Sobotka 2:1,  18. a 19.- Přibyl 4:1,  32 D.Sobolík a 44.- Staněk 4:3, 
Rozh.:
L.Zabilka, Š.Kotásek,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  8 div

102  5. 9. Rudolfov 20:00  WEST JAM – TEX-COL.  .  odloženo na 12.9.  Ždych, Kocina

103 6. 9.  Zbudov  17:30  ZBUDOV    –  SK LIONS  .  .  3 : 2  .  (3:1)
Zbudov :  T.Plojhar - P.Kocina 1,  P.Fux st, Mich.Kocina 1,  V.Fux, R.Zachara 1,  J.Veselý

Lions :  L.Mezník - J.Neubauer, J.Sláma, M.Kejšar, M.Dychtl ŽK,  J.Krejčí, V.Dub, J.Carda, J.Kališ 2,  K.Krejčí, J.Krčín, J.Smolík
Branky: 11.- Mich.Kocina 1:0,  2
0.- Kališ 1:1,  21,- Zachara a 25.- P.Kocina 3:1,  38.- Kališ 3:2,
Rozh.:
P.Ždych, J.Kolář,  ,  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  27.- Dychtl  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

104 6. 9.  SH JČU  20:00  REBELS –  ZAHÁJÍ „B“  .  5 : 0 kont. - na hřišti 3:11 . (2:4)
Rebels :  M.Škaroupka - A.Dalipi 1,  M.Černý, A.Hanzlík, L.Drag, R.Vinický 1,  L.Michal, J.Pokorný, J.Čermák 1,
Zahájí :  J.Čejka - J.Dvořák, J.Vlk, M.Maňhal 1,  J.Slavík 9,  V.Němeček, ? M.Šťastný - Ďurica ? 1,
Branky: 2.- Dalipi a 3.- Vinický 2:0, 5.- ? Ďurica?, 9., 17., 25. a 28.- Slavík, 29.- Maňhal, 35., 36., 37., 45. a 47.- Slavík 2:11,  46.- Čermák 3:11,
Rozh.:
Š.Hrabčák, M.Primus,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div                                 O poločasové přestávce byla provedena konfrotace hráče hostů č. 4. V zápise byl uveden hráč Šťastný Miroslav, ale hráč je pro nás známý Ďurica Milan, hráč HFASC. Hráč nepředložil žádné doklady a do druhé půle tudíž nebyl připuštěn ke hře.

2 .   k o l o :  ( 10. – 16. 9.  )

104 10. 9.  VŠZ   18:00  FC 30 „B“  –  WEST JAM  .  .  .  7 : 3  .  (3:1)
FC 30 :  M.Havelec - D.Hric 2,  P.Kortus st. 1,  P.Kortus ml. 1,  R.Nídl 1,  P.Bouchal 2,  Z.Mrvík

West J. :  R.Novák - V.Dolejšek, J.Fodora, L.Zimandl, M.Rudolf, Z.Gregor 3,  S.Škarda
Branky: 11.- Bouchal, 16.- Nídl a 20.- P.Kortus ml. 3:0,
  23.- Gregor 3:1,  30.- Hric 4:1,  34.- Gregor 4:2,  38.- Bouchal a 40.- Hric 6:2,  50.- Gregor 6:3,  50.- Kortus st. 7:3,
Rozh.:
Kocina, Zloch,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div  

105 10. 9. SH JČU 20:00  DEVIANTI  –  SK LIONS  .  .  .  5 : 2  .  (2:1)
Devianti :  P.Sobolík - P.Janeček, R.Mertl 1,  M.Staněk, T.Vajo, D.Maruška 3,  D.Sobolík, Z.Kuna, J.Dědina 1,

Lions :  L.Mezník - M.Kejšar ŽK,  J.Krejčí, J.Carda ŽK,  J.Smolík, V.Dub 1,J.Krčín, K.Gondek, M.Stropek 1,  M.Michal, V.Glaser
Branky: 12.- Dub 0:1,
  20.- Maruška, 23.- Dědina a 38.- Maruška 3:1,  40.- Strapek 3:2,  41.- Maruška a 42.- Mertl 5:2,
Rozh.:
Hrabčák, Primus,  .  .  .  .  ŽK 0:2  10.- Kejšar a 48.- Carda  .  .  .  .  15 div 

106  12. 9.  Zahájí 18:00  ZAHÁJÍ „B“ –  ZBUDOV  .  .  .  3 : 4  .  (2:2)
Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal, J.Brom 2,  L.Ponec, V.Němeček, J.Slavík 1,  J.Vlk, T.Kazík,

Zbudov :  T.Plojhar - P.Kocina, P.Fux st.ŽK,  M.Kocina 3,  F.Adler, P.Fux ml.1,  V.Fux, M.Peterka,
Branky: 5.- Brom 1:0,
  6.- M.Kocina 1:1,  7.- Slavík 2:1,  23.- P.Fux ml. 2:2,  40.- Brom 3:2,  41. a 47.- M.Kocina 3:4,
Rozh.:
Peterka, Ždych,  .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  17.- P.Fux st.  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div 

107 12. 9. Rudolfov 1. k. 20:00 WEST JAM – TEX-COL.  .  13 : 4  .  (8:3)
West J.:  R.Novák -
M.Stropek 4,  S.Škarda 4,  M.Rudolf 2,  L.Zimandl 2,  V.Dolejšek, Z.Gregor,
Tex-Col.:  R.Štěpánek - L.Štěpánek 1,  J.Křiváček 2,  M.Šauer 1,
Branky: 4.- Rudolf, 6
.- Stropek a 7.- Škarda 3:0,  8.- Šauer a 10.- L.Štěpánek 3:2,  12.- Stropek, 13.-Zimandl, 14.- Stropek, 17.- Zimandl a Škarda 8:2,  22.- Křiváček 8:3,  30. a 32.- Škarda, 34.- Stropek, 38.- vlastní a 46.- Rudolf 13:3,  49.- Křiváček 13:4,
Rozh.:
Ždych, Kocina,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

ČT  13. 9.  SH JČU  20:00  TEX-COL.  –  REBELS  .  .  .  odloženo  .  na ? ? ?

T A B U L K A   po  2. kole :   
1.  FC  30  ČB  B  .  .  .  .  2  .  .  2  .  0  .  0  .  .  11 :   6  .  .  6
2.  SVP  ZBUDOV .  .  .  .  2  .  .  2  .  0  .  0  .  .    7 :   5  .  .  6
3. 
WEST JAM  ČB   .  .  .  2  .  .  1  .  0  .  1  .  .  16 : 11  .  .  3
4.  FC  REBELS .  .  .  .  .  1  .  .  1  .  0  .  0  .  .  . 5 :   0  .  .  3
5.  SK  DEVIANTI .  .  .  . 2  .  .  1  .  0  .  1  .  .  . 8 :   6  .  .  3
6. 
LIONS VELEŠÍN .  .  .  2  .  .  0  .  0  .  2  .  .  . 4 :   8  .  .  0
7.  FK  ZAHÁJÍ  B .  .  .  . 2  .  .  0  .  0  .  2  .  .  . 3 :   9  .  .  0
8.  FC  TEX-COLOR  .  .  . 1  .  .  0  .  0  .  1  .  .  . 4 : 13  .  .  0

S T Ř E L C I    po  2. kole :
4  -  Stropek Michal  a 
S.Škarda  (West Jam)
3  -  Bouchal Petr a Přibyl David (FC 30), Kocina Martin (Zbudov), Gregor Zdeněk (West J) a Maruška David (Devianti)
2  -  D.Hric (FC 30), M.Rudolf a L.Zimandl (West J.), J.Kališ
(Lions), J.Brom (Zahájí) a J.Křiváček (Tex-Color)

K A R T Y    po  2. kole :
bez karet -  FC 30 B,  West Jam,  Rebels,  Devianti,  Zahájí B  a  Tex-Color

1  ŽK  .  -  Zbudov
3  ŽK  .  -  Lions

3 .   k o l o :  ( 17.  – 23. 9. )

108  19. 9. Rudolfov 20:00  WEST JAM  –  DEVIANTI  .  .  .  .  .  5 : 12  .  (2:5)
West J.: :  R.Novák - M.Stropek, S.Škarda 1,  M.Rudolf 2,  L.Zimandl 1,  V.Dolejšek 1,  Z.Gregor,

Devianti :  Z.Kuna - R.Mertl 2,  P.Janeček 2,  D.Sobolík 2,  R.Staněk 1,  D.Maruška 3,  J.Dědina 2,
Branky: 0,48.- Sobolík, 2.- Staněk a 9.- Janeček
0:3,  11.- Škarda a Rudolf 2:3,  14. a 17.- Maruška, 28.-- Janeček a 30.- Dědina 2:7,  34.- Zimandl a 36.- Rudolf 4:7,37.- Sobolík, 38. 2x Mertl, 42,- Maruška a 43.- Dědina 4:12,  44.- Dolejšek 5:12
Rozh.:
Řehoř, Kolář Hrabčák  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

109  20. 9.  Zbudov  17:30  ZBUDOV   –  TEX-COLOR  .  .  .  .  10 : 3  .  (3:2)
Zbudov :  L.Kácal - P.Fux st.1,  P.Fux ml.1,  V.Fux, P.Kocina 3,  M.Kocina 2,  D.Růžička 2,  F.Adler 1,

Tex-Col :  R.Štěpánek - L.Štěpánek, O.Dvořák, J.Křiváček 2,  M.Šauer, R.Chmátal 1,
Branky: 7.- Adler 1:0,
  9.- J.Křiváček 1:1,  12.- P.Kocina 2:1,  14.- Chmátal 2:2,  21.- P.Kocina 3:2,  27.- J.Křiváček 3:3,  27.- M.Kocina, 28. a 30.- Růžička, 32.- P.Kocina, 37.- P.Fux ml, 40.- M.Kocina a 48.- P.Fux st. PK 10:3,
Rozh.: Zabilka, Primus
,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

110  20. 9. SH JČU 20:00   REBELS     –  FC  30 „B“  .  .  .  .  5 : 12  .  (3:7)
Rebels :  J.Rozycki - T.Dvořák 1,  M.Černý 2,  T.Bejsta, J.Čermák 1,  L.Michal, J.Pokorný 1,  R.Vinický

FC 30 :  M.Havelec - D.Hric, P.Kortus st, P.Kortus ml.3,  R.Nídl 1,  A.Matoušek 1,  P.Bouchal 4,  Z.Mrvík 3,
Branky: 9.- Mrvík a 13.- Bouchal 0:2,
  14.- Dvořák 1:2,  17.- Bouchal 1:3,  29.- Černý 2:3,  21.- Nídl, 21. a 23.- Mrvík 2:6,  24.- Pokorný 3:6,  25.- Kortus ml, 32-. Bouchal a 35.- Kortus ml.3:9,  39.- Čermák a 43.- Černý 5:9,  45.- Matoušek, 49.- Bouchal a 50.- Kortus ml. 5:12,
Rozh.:
Hrabčák, Kotásek,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

111  21. 9.  Velešín  19:00  SK LIONS  –  ZAHÁJÍ „B“  .  .  .  .  3 : 7  .  (1:5)
Lions :  L.Mezník - J.Neubauer, V.Glaser, M.Kejšar, M.Dychtl, M.Michal, V.Dub, J.Carda, J.Kališ 2,  K.Krejčí, J.Krčín, J.Smolík, K.Gondek 1,  M.Strapek,

Zahájí :  J.Čejka - M.Maňhal 1,  J.Slavík 4,  V.Němeček 1,  M.Šíma 1,  M.Šťastný, J.Dvořák,
Branky: 1.- Gondek 1:0,
  4., 7. a 9.- Slavík, 12.- Němeček a 20.- Maňhal 1:5,  27.- a 35.- Kališ 3:5,  40.- Slavík a 50.- Šíma 3:7,
Rozh.:
Brt, Tošilová,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

T A B U L K A   po  3. kole :   
1. 
FC  30  ČB  B  .  .  .  .  3  .  .  3  .  0  .  0  .  .  23 : 11  .  .  9
2. 
SVP  ZBUDOV .  .  .  .  3  .  .  3  .  0  .  0  .  .  17 :   8  .  .  9
3. 
SK  DEVIANTI .  .  .  .  3  .  .  2  .  0  .  1  .  .  20 : 11  .  .  6
4. 
WEST JAM  ČB   .  .  .  3  .  .  1  .  0  .  2  .  .  21 : 23  .  .  3
5. 
FC  REBELS .  .  .  .  .  2  .  .  1  .  0  .  1  .  .  10 : 12  .  .  3
6.  FK  ZAHÁJÍ  B .  .  .  . 3  .  .  1  .  0  .  2  .  .  10 : 12  .  .  3
7. 
LIONS VELEŠÍN .  .  .  3  .  .  0  .  0  .  3  .  .  . 7 : 15  .  .  0
8.  FC  TEX-COLOR  .  .  . 2  .  .  0  .  0  .  2  .  .  . 7 : 23  .  .  0

S T Ř E L C I    po  3. kole :
7  - 
Bouchal Petr (FC 30)
6  -  Maruška David (Devianti)
5  -  Kocina Martin (Zbudov),  Škarda Stanislav (West Jam)
 
a  Slavík Jakub (Zahájí)
4  -  P.Kortus ml. (FC 30),  P.Kocina (Zbudov),  M.Rudolf a M.Stropek (West Jam),  J.Kališ (Lions)  a  J.Křiváček (Tex-Color)
3  -  Z.Mrvík a D.Přibyl (FC 30),  J.Dědina, R.Mertl a D.Sobolík (Devianti),  Z.Gregor a L.Zimandl (West J)

K A R T Y    po  3. kole :
bez karet -  FC 30 B,  West Jam,  Rebels,  Devianti,  Zahájí B  a  Tex-Color

1  ŽK  .  -  Zbudov
3  ŽK  .  -  Lions

4 .   k o l o :  ( 24.  – 30. 9. )

112  24. 9.  VŠZ    17:30  FC  30 „B“    –  ZBUDOV  .  .  .  .  3 : 3  .  (2:2)
FC 30 :  P.Bouchal - L.Kisvetr, D.Hric 2,  P.Kortus st, P.Kortus ml, R.Nídl, Z.Mrvík, D.Přibyl 1,

Zbudov :  L.Kácal - P.Kocina, M.Kocina, F.Adler 1,  P.Fux ml, J.Veselý, D.Hrouda, D.Růžička 2,
Branky: 5.- Přibyl 1:0,  7.- Adler 1:1,  25.- Hric 2:1,  25.- Růžička 2:2,  30.- Hric 3:2,  46.- Růžička 3:3,

Rozh.: 
Kotásek, Peterka,  ,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

113  24. 9.  SH JČU 20:00 DEVIANTI     –  ZAHÁJÍ„B“  .  .  9 : 6  .  (2:3)
Devianti :  P.Sobolík 1 - P.Janeček, R.Mertl 2,  Z.Kuna, M.Staněk 4,  D.Sobolík 1,  T.Vajo 1,  D.Maruška

Zahájí :  P.Zíka - J.Vlk ŽK,  M.Maňhal ŽK,  J.Slavík 6,  M.Šťastný, M.Šíma, J.Dvořák
Branky: 12. a 14.- Slavík 0:2,  19. (PK) a 20.- Staněk 2:2,  22.- Slavík 2:3,  28. 2x Mertl 4:3,  30.- Slavík 4:4,  36.- Vajo 5:4,  37.- Slavík 5:5,  39.- Staněk a 40.- P.Sobolík 7:6,  42.- Slavík 7:6,  47.- Staněk a 49.- D.Sobolík 9:6,

Rozh.: 
Hrabčák, Dvořák,  ,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

114  26. 9. Rudolfov 20:00   WEST JAM  –  REBELS  .  .  .  .  6 : 6  .  (2:4)
West J. :  R.Novák 1 - M.Stropek 3,  S.Škarda 1,  M.Rudolf, L.Zimandl ŽK,  V.Dolejšek 1,

Rebels :  T.Bejsta ŽK - T.Dvořák 3,  J.Čermák, A.Hanzlík 2,  A.Dalipi 1,  M.Černý, J.Pokorný
Branky: 5. a 10.- Dvořák 0:2,  13.- Škarda a 15.- Stropek 2:2,  14.- Hanzlík a 23.- Dalipi 2:4,  34.- Stropek, 36.- Novák a 40.- Dolejšek 5:4,  45.- Hanzlík 5:5,  45.- Stropek 6:5,  50.- Dvořák 6:6,

Rozh.: 
Kocina, Zloch Ždych,  .  .  ŽK 1:1  48.- Zimandl - Bejsta  .  .  .  .  5 div 

115  27. 10.  SH JČU  20:00  TEX-COL.  –  SK LIONS  .  .  .  5 : 10  .  (2:5)
Tex-Col. :  R.Štěpánek - R.Trousil, M.Šauer 1,  R.Chmátal 1,  P.Kaše 2,  O.Dvořák, J.Křiváček 1+ŽK,

Lions :  L.Mezník - K.Gondek 2,  M.Strapek 2,  M.Kejšar 1,  M.Dychtl 2,  J.Krejčí 1,  J.Carda 1,  J.Kališ, J.Smolík, M.Michal 1,
Branky: 12.- Gondek 0:1,
  14.- Kaše 1:1,  20.- Krejčí, 21.- Michal, 24.- Strapek a Carda 1:5,  25.- Kaše a 28.- Šauer 3:5,  33.- Strapek a 34.- Gondek 3:7,  35.- Chmátal 4:7,  39.- Kejšar, 42. a 46.- Dychtl 4:10,  49.- Křiváček 5:10,
Rozh.:
M.Primus, P.Ždych Š.Hrabčák,  ,  .  ŽK 1:0  34.- Křiváček  .  .  .  .  15 div

T A B U L K A   po  4. kole :   
1. 
FC  30  ČB  B  .  .  .  .  4  .  .  3  .  1  .  0  .  .  26 : 14  .  .10
2. 
SVP  ZBUDOV .  .  .  .  4  .  .  3  .  1  .  0  .  .  20 : 11  .  .10
3. 
SK  DEVIANTI .  .  .  .  4  .  .  3  .  0  .  1  .  .  29 : 17  .  .  9
4. 
WEST JAM  ČB   .  .  .  4  .  .  1  .  1  .  2  .  .  27 : 29  .  .  4
5. 
FC  REBELS .  .  .  .  .  3  .  .  1  .  1  .  1  .  .  16 : 18  .  .  4
6.  LIONS VELEŠÍN .  .  .  4  .  .  1  .  0  .  3  .  .  17 : 20  .  .  3
7. 
FK  ZAHÁJÍ  B .  .  .  . 4  .  .  1  .  0  .  3  .  .  16 : 21  .  .  3
8.  FC  TEX-COLOR  .  .  . 3  .  .  0  .  0  .  3  .  .  12 : 33  .  .  0

S T Ř E L C I    po  4. kole :
11  - 
Slavík Jakub (Zahájí)
  7  -  Bouchal Petr (FC 30)  a  M.Stropek (West Jam)
  6  -  Maruška David (Devianti)
  a  Škarda Stanislav  (West Jam))
  5  - 
M.Kocina (Zbudov),  R.Mertl a M.Staněk (Devianti)  a  J.Křiváček (Tex-Color)
 
4  -  D.Hric, P.Kortus ml. a D.Přibyl (FC 30),  P.Kocina a D.Růžička (Zbudov),  D.Sobolík (Devianti),  J.Kališ (Lions)M.Rudolf (West Jam)  a  T.Dvořák (Rebels)

K A R T Y    po  3. kole :
bez karet -  FC 30 B  a  Devianti,

1  ŽK  .  -  Zbudov
,  West Jam,  Rebels  a  Tex-Color,
2  ŽK  .  -  Zahájí B
3  ŽK  .  -  Lions

5 .   k o l o :  ( 1.  – 7. 10. )

ST  3. 10.  Zahájí     17:15  ZAHÁJÍ„B“ –  TEX-COL.  .  .  .  5 : 10  .  (2:5)
Zahájí :  P.Zíka - M.Maňhal 1,  T.Kazík, J.Vlk 1,  J.Dvořák,
V.Němeček 1,  V.Švík, J.Slavik 2,
Tex-Color :  J.Tomášek - P.Le 6,  L.Štěpánek, M.Šauer 1,  R.Chmátal 2,  E.Kubeša, P.Kodada 1,
Branky: 2.- Chmátal, 4.- Le a 8.- Kodada 0:3,  12.- Němeček 1:3,  14.- Šauer a 17.- Chmátal 1:5,  23.- Vlk, 27. a 29.- Slavík 4:5,  3., 32., 34. a 40.- Le 4:9,  44.- Maňhal 5:9,  50.- Le 5:10,

Rozh.:
Primus, Korejčík  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

117  4. 10.  Zbudov   17:15  ZBUDOV   –  WEST JAM  .  .  .  8 : 6  .  (2:5)
Zbudov :  L.Kácal _ P.Fux st. P.Kocina 1,  M.Kocina 1,
  J.Zedek 1,  D.Růžička 3,  J.Veselý 1,  V.Fux 1,
West J.:  R.Novák - J.Fodora, M.Rudolf, M.Stropek 4,  S.Škarda 1,  L.Zimandl 1,
Branky: 2.- Stropek 0:1,  4.- V.Fux 1:1,  5. a 8. Stropek 1:3,  19.- Růžička 2:3,  21.- Škarda a 24.- Zimandl 2:5,  27.- P.Kocina, 29. a 30.- Růžička, 37.- Veselý, 39.- M.Kocina a 47.- Zedek 8:5,  49.- Stropek 8:6,

Rozh.:
Kolář Zabilka, Řehoř Mráz  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

118  4. 10.  SH JČU  20:00  REBELS     –  DEVIANTI  .  .  .  .  5 : 16  .  (1:8)
Rebels :  M.Škaroupka - T.Dvořák 2, M.Černý 1, A.Hanzlík 1, J.Čermák, L.Drag, J.Pokorný, A.Dalipi 1,

Devianti :  P.Sobolík - P.Janeček 2, T.Vajo 2, M.Staněk 6+ŽK, Z.Kuna 1, R.Mertl 2+ŽK, D.Maruška 2, J.Dědina 1+ŽK,
Branky: 5.- Staněk, 10.- Vajo, 12.- Kuna, 13.- Janeček 14.- Mertl 0:5,  17.- Černý 1:5,  18.- Mertl, 19.- Staněk a 20.- Janeček 1:8,  26.- Dvořák 2:8,  28.- Maruška, 29.- Staněk a 32.- Vajo 2:11,
  34.- Dvořák 3:11,  36.- Maruška a 38.- Staněk 3:13,  41.- Hanzlík 4:13,  42.- Dědina 4:14,  44.- Dalipi 5:14,  48. a 49.- Staněk 5:16,
Rozh.: 
Zloch, Vaverka Primus  .  ŽK 0:3  43,- Dědina, 47.- Mertl a Staněk .  ? div

119  5. 10.  Velešín   19:00  SK LIONS  –  FC  30 „B“  .  .  .  .  3 : 10  .  (0:4)
Lions :  L.Mezník - J.Neubauer, S.Šálek 1,  V.Dub, M.Strapek 1,J.Krčín, K.Zatloukal, K.Krejčí 1,  J.Kališ, J.Sláma,

FC 30 :  M.Havelec - S.Rožboud 1,  D.Hric 3,  P.Kortus st, P.Kortus ml, R.Nídl 1,  Z.Mrvík 1,  D.Přibyl 4,
Branky:  11.- Hric, 14.- Nídl, 21.- Hric a 23.- Přibyl 0:4,  28.- Krejčí 1:4,  27., 31. a 32.- Přibyl, 34.- Rožboud a 41.- Mrvík 1:9,  43.- Šálek 2:9,  45.- Hric 2:10,  48.- Strapek 3:10,

Rozh.:
Brt, Tošilová  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div 

T A B U L K A   po  5. kole :   
1. 
FC  30  ČB  B  .  .  .  .  5  .  .  4  .  1  .  0  .  .  36 : 17  .  .13
2. 
SVP  ZBUDOV .  .  .  .  5  .  .  4  .  1  .  0  .  .  28 : 17  .  .13
3.  SK  DEVIANTI .  .  .  .  5  .  .  4  .  0  .  1  .  .  45 : 22  .  .12
4. 
WEST JAM  ČB   .  .  .  5  .  .  1  .  1  .  3  .  .  33 : 37  .  .  4
5.  FC  REBELS .  .  .  .  .  4  .  .  1  .  1  .  2  .  .  21 : 34  .  .  4
6.  FK  ZAHÁJÍ  B .  .  .  .  5  .  .  1  .  0  .  4  .  .  21 : 31  .  .  3
7. 
LIONS VELEŠÍN .  .  .  5  .  .  1  .  0  .  4  .  .  20 : 30  .  .  3
8.  FC  TEX-COLOR  .  .  . 4  .  .  1  .  0  .  3  .  .  22 : 38  .  .  3

S T Ř E L C I   po  5. kole :
13  - 
Slavík Jakub (Zahájí)
11  -  Staněk Milan (Devianti)  a  Stropek Michal (West Jam)
  8  -  D.Přibyl (FC 30)  a  D.Maruška (Devianti) 
  7  -  P.Bouchal a D.Hric (FC 30),  D.Růžička (Zbudov),  R.Mertl (Devianti)  a  S.Škarda (West Jam)
  6  - 
M.Kocina (Zbudov),  T.Dvořák (Rebels)  a  P.Le (Tex-Color)
  5  -  P.Kocina (Zbudov)
  a  J.Křiváček (Tex-Color)

K A R T Y   po  5. kole :
bez karet -  FC 30 B

1  ŽK  .  -  Zbudov
,  West Jam,  Rebels  a  Tex-Color,
2  ŽK  .  -  Zahájí B
3  ŽK  .  -  Devianti  a  Lions

6 .   k o l o :  ( 8.  – 14. 10. )

120  8. 10.  VŠZ       17:00  FC  30 „B“   –  ZAHÁJÍ„B“  .  .  .  .  5 : 4  .  (3:1)
FC 30 :  P.Bouchal - D.Hric, P.Kortus st, P.Kortus ml, R.Nídl, Z.Mrvík, D.Přibyl 2,  M.Havelec, J.Sulek 3,

Zahájí :  D.Mičan - V.Švík, M.Maňhal 2,  J.Slavík 2,  M.Šťastný, V.Němeček,
Branky: 1.- Slavík 0:1,  3.- Sulek, 15.- Přibyl a 24.- Sulek 3:1,  27.- Slavík a 28.- Maňhal 3:3,  34.- Přibyl 4:3,  40.- Maňhal 4:4,  44.- Sulek 5:4,

Rozh.: 
Peterka, Korejčík,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  21 div

121  8. 10.  SH JČU  20:30  DEVIANTI    –  TEX-COLOR  .  .  .  20 : 5  .  (8:0)
Devianti :  P.Sobolík
- P.Janeček 1,  R.Mertl 1,  Z.Kuna 4,  D.Sobolík 2,  M.Staněk 6,  D.Maruška 3,  P.Váňa 3,
Tex-Col :  J.Tomášek - R.Trousil 2,  M.Šauer 1,  P.Le, P.Kaše, E.Kubeša 1,  R.Chmátal 1,
Branky: 4.- Staněk, 7. a 13.- Váňa, 15.- Mertl, 16.- Maruška, 17.- Váňa, 19.- Maruška, 22.- Staněk a 27.- Kuna 9:0,  27.- Chmátal, 31.- Šauer a Kubeša 9:3,  33.- Kuna a Maruška, 34.- Kuna, 36.- D.Sobolík, 38.- Kuna a D.Sobolík 15:3,  39. a 40.- Trousil 15:5,  41. a 44.- Staněk, 47.- Janeček, 49. a 50.- Staněk

Rozh.: Ždych
, Vaverka Primus  ,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  12 div

122  10. 10. Rudolfov 20:00  WEST JAM  –  SK LIONS   .  .  .  .  4 : 4  .  (3:1)
West J :  R.Novák - M.Stropek 1,  S.Škarda 1,  M.Rudolf 1,  L.Zimandl, V.Dolejšek, V.Ohnsorg 1,

Lions :  L.Mezník - K.Gondek 1,  M.Strapek 1,  M.Dychtl 1,  J.Smolík, K.Krejčí, M.Kejšar 1,  J.Krčín, J.Krejčí,
Branky: 7.- Strapek 0:1,  10.- Ohnsorg, 22.- Škarda, 25.- Rudolf a 28.- Stropek 4:1,  29.- Dychtl, 38.- Gondek a 42.- Kejšar 4:4,

Rozh.:
Kocina, Dvořák  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  6 div   

123  11. 10. SH JČU  20:00  REBELS       –  ZBUDOV  .  .  .  .  .  4 : 12  .  (1:6)
Rebels :  J.Rozycki - T.Dvořák 2,  M.Černý, L.Drag, J.Pokorný, A.Dalipi, L.Michal 2,

Zbudov :  L.Kácal - P.Fux st, P.Kocina 2,  V.Fux 1,  J.Polesný 1,  Mar.Kocina 2,  P.Fux ml.3,  J.Veselý 3,
Branky: 0,30.- M.Kocina 0:1, 5.- Dvořák 1:1,  10.- Veselý, 12.- V.Fux, 14. a 15.- Veselý a 20.- P.Kocina 1:6,  34.- Dvořák 2:6,  37.- P.Fux ml, 41.- Polesný a 44.- P.Fux ml. 2:9,  46.- 2x Michal 4:9,  47.- P.Kocina, 49.- M.Kocina a 50.- P.Fux ml. 4:12,

Rozh.:
Hrabčák, Primus  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div  . 

T A B U L K A   po  6. kole :   
1. 
FC  30  ČB  B  .  .  .  .  6  .  .  5  .  1  .  0  .  .  41 : 21  .  .16
2. 
SVP  ZBUDOV .  .  .  .  6  .  .  5  .  1  .  0  .  .  40 : 21  .  .16
3.  SK  DEVIANTI .  .  .  .  6  .  .  5  .  0  .  1  .  .  65 : 27  .  .15
4. 
WEST JAM  ČB   .  .  .  6  .  .  1  .  2  .  3  .  .  37 : 41  .  .  5
5.  LIONS VELEŠÍN .  .  .  6  .  .  1  .  1  .  4  .  .  24 : 34  .  .  4
6.  FC  REBELS .  .  .  .  .  5  .  .  1  .  1  .  3  .  .  25 : 46  .  .  4
7. 
FK  ZAHÁJÍ  B .  .  .  .  6  .  .  1  .  0  .  5  .  .  25 : 36  .  .  3
8.  FC  TEX-COLOR  .  .  . 5  .  .  1  .  0  .  4  .  .  27 : 58  .  .  3

S T Ř E L C I   po  6. kole :
17  - 
Staněk Milan (Devianti)
15  -  Slavík Jakub (Zahájí)
12  -  Stropek Michal (West Jam)
11  -  Maruška David (Devianti) 
10  -  Přibyl David (FC 30) 
  8  -  M.Kocina (Zbudov),  R.Mertl (Devianti),  S.Škarda (West J)  a  T.Dvořák (Rebels)
  7  -  P.Bouchal a D.Hric (FC 30),  P.Kocina a D.Růžička (Zbudov)
  6  -  D.Sobolík (Devianti)
  a  P.Le (Tex-Color)

K A R T Y   po  6. kole :
bez karet -  FC 30 B

1  ŽK  .  -  Zbudov
,  West Jam,  Rebels  a  Tex-Color,
2  ŽK  .  -  Zahájí B
3  ŽK  .  -  Devianti  a  Lions

7 .   k o l o :  ( 15. – 21. 10. )

124  17. 10.  Zahájí  17:00  ZAHÁJÍ„B“ –  WEST JAM  .  .  .  .  .  1 : 2  .  (1:2)
Zahájí :  P.Zíka - J.Vlk, M.Maňhal, V.Švík, L.Ponec 1,  M.Šťastný, J.Slavík

West J. :  R.Novák - S.Škarda 1,  D.Beneš, J.Fodora, V.Dolejšek, M.Stropek 1,  L.Zimandl
Branky: 13.- Škarda a 15.- Stropek 0:2,  24.- Ponec 1:2,

Rozh.: Dvořák
,
Zabilka Kotásek  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

125  18. 10.  Zbudov  17:00  ZBUDOV     –  DEVIANTI  .  .  .  .  .  4 : 7  .  (2:6)
Zbudov :  T.Plojhar - J.Liška, P.Kocina 1,  P.Fux st, L.Vávra 1,  M.Kocina 1,  J.Veselý, V.Fux ŽK,  D.Růžička 1,  L.Kácal

Devianti :  P.Sobolík - Z.Kuna 1,  M.Staněk 1, J.Dědina, F.Mertl 2+ŽK,  D.Maruška 2, P.Janeček 1,
Branky: 5.- Mertl 0:1,  8.- M.Kocina 1:1,  11.- Maruška, 13.- Staněk, 18.- Maruška, 20.- Kuna a 23.- Mertl 1:6,  24.- L.Vávra 2:6,  31.- Janeček 2:7,  36.- P.Kocina a 40.- D.Růžička 4:7,

Rozh.:
Primus, Korejčík  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:1  12.- Mertl, 45.- V.Fux  .  .  .  .  .  .  16 div 

126  18. 10.  SH JČU  20:00  TEX-COL.    –  FC  30 „B“  .  .  .  .  4 : 9  .  (1:6)
Tex-C :  J.Tomášek - M.Šauer 1,  R.Chmátal, P.Le ŽK,  J.Křiváček 3,  R.Trousil, L.Štěpánek

FC 30 :  M.Havelec - D.Hric 2,  L.Kisvetr 1,  P.Kortus st. 2,  P.Kortus ml. R.Nídl 2,  P.Bouchal 2,
Branky: 1.- Nídl a 6.- Kortus st 0:2,  7.- Šauer 1:2,  14.- Kisvetr, 19.- Kortus st, 23. a 25.- Hric 1:6,  26.- Křiváček 2:6,  30.- Bouchal 2:7,  31. a 40,- Křiváček 4:7,  45.- Nídl a 48.- Bouchal 4:9,

Rozh.:
Zabilka, Vaverka Hrabčák Kocina  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

127  19. 10.  Velešín   19:00  SK LIONS    –  REBELS  .  .  .   .  .  1 : 13  .  (1:5)
Lions :  L.Mezník - J.Neubauer, J.Kališ, V.Dub, M.Kejšar, J.Krčín 1,  K.Zatloukal, K.Krejčí

Rebels :  M.Škaroupka - T.Dvořák 6,  L.Drag 2,  J.Čermák 4,  M.Danda 1,
Branky: 3.- Drag 0:1,  11.- Krčín 1:1,  15. a 17.- Čermák, 18.- Dvořák, 24.- Čermák, 26.- Danda, 28.- Drag, 30.- Čermák, 42., 43., 45., 46. a 48.- Dvořák

Rozh.:
Brt, Tošilová  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

T A B U L K A   po  7. kole :   
1.  FC  30  ČB  B  .  .  .  .  7  .  .  6  .  1  .  0  .  .  50 : 25  .  .19
2.  SK  DEVIANTI .  .  .  .  7  .  .  6  .  0  .  1  .  .  72 : 31  .  .18
3. 
SVP  ZBUDOV .  .  .  .  7  .  .  5  .  1  .  1  .  .  44 : 28  .  .16
4. 
WEST JAM  ČB   .  .  .  7  .  .  2  .  2  .  3  .  .  39 : 42  .  .  8
5.  FC  REBELS .  .  .  .  .  6  .  .  2  .  1  .  3  .  .  38 : 47  .  .  7
6.  LIONS VELEŠÍN .  .  .  7  .  .  1  .  1  .  5  .  .  25 : 47  .  .  4
7. 
FK  ZAHÁJÍ  B .  .  .  .  7  .  .  1  .  0  .  6  .  .  26 : 38  .  .  3
8.  FC  TEX-COLOR  .  .  . 6  .  .  1  .  0  .  5  .  .  31 : 67  .  .  3

S T Ř E L C I   po  7. kole :
18  - 
Staněk Milan (Devianti)
15  -  Slavík Jakub (Zahájí)
14  -  Dvořák Tomáš (Rebels)
13  -  D.Maruška (Devianti)  a  M.Stropek (West Jam)
10  -  Přibyl David (FC 30) 
  9  -  P.Bouchal a D.Hric (FC 30),  M.Kocina a P.Kocina (Zbudov)  a  S.Škarda (West J)
  8  -  R.Mertl (Devianti)D.Růžička (Zbudov)  a  J.Křiváček (Tex-Col)

K A R T Y   po  7. kole :
bez karet -  FC 30 B

1  ŽK  .  - 
West Jam  a  Rebels
2  ŽK  .  -  Zbudov,  Tex-Color  a  Zahájí B
3  ŽK  .  -  Lions
4  ŽK  .  -  Devianti

 

8 .   k o l o :  ( 22.  – 28. 10. )

128  22. 10. SH JČU  20:00   DEVIANTI   –  FC  30 „B“  .  .  .  10 : 3  .  (4:2)
Devianti :  P.Sobolík - P.Janeček, R.Mertl, Z.Kuna, D.Maruška, M.Mertl, J.Dědina, T.Vajo,

FC 30 :  M.Havelec - Z.Mrvík, D.Hric 2,  L.Kisvetr 1,  P.Kortus ml, R.Nídl, D.Přibyl,
Branky: 5.- M.Staněk 1:0,  4.- Hric 1:1,  7.- Dědina 2:1,  15.- Kisvetr 2:2
20.- R.Mertl, 24.- Dědina, 29.- Janeček, 30. a 35.- M.Staněk, 37.- Kuna, 40.- Vajo M.Staněk 10:2,  45.- Hric 10:3,
Rozh.:
T.Peterka, P.Ždych  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

ST  24. 10.  Zahájí    16:30  ZAHÁJÍ„B“ –  REBELS   odloženo na jaro

129  25. 10.  SH JČU  20:00  TEX-COL.   –  WEST JAM  .  .  .  6 : 12  .  (2:4)
Tex-Col. :  R.Štěpánek - M.Šauer 1,  R.Chmátal ŽK,  J.Křiváček, P.Kaše 1,  R.Trousil 4,

West J. :  R.Novák - S.Škarda 3,  V.Dolejšek 3,  L.Zimandl 1,  Z.Gregor 1,  M.Stropek 2,  M.Rudolf 2,
Branky: 3.- Trousil 1:0,
  4.- Škarda 1:1,  10.- Trousil 2:1,  14.- Dolejšek, 20.- Stropek, 23.- Škarda, 27.- Rudolf, 29.- Zimandl a 30.- Stropek 2:7,  33.- Šauer a 35.- Kaše 4:7,  38.- Dolejšek, 39.- Rudolf, 44.- Dolejšek a 45.- Gregor 4:11,  47. a 48.- Trousil 6:11,  50.- Škarda 6:12,
Rozh.:
Zloch, Primus  .  .  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  17.- Chmátal.  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

130  26. 10.  Velešín   19:00  SK  LIONS   –  ZBUDOV  .  .  .  .  5 : 7  .  (5:4)
Lions
L.Mezník - J.Severa, J.Kališ, V.Dub, J.Carda 2, J.Krčín, J.Krejčí, K.Krejčí 1,  M.Strapek 2,
Zbudov :  L.Kácal - P.Fux st, M.Peterka,J.Kocán 1,  V.Fux 2,  P.Fux ml. 2,  P.Kocina, M.Kocina 2,  Dan.Andres, Dav.Andres

Branky: 1.- Carda, 4.- K.Krejčí, 7.- Strapek a 9.- Carda 4:0,  9.- V.Fux, 14.- M.Kocina a 15.- P.Fux ml. 4:3,  16.- Strapek 5:3,  23.- M.Kocina, 28.- V.Fux, 32.- Kocán a 36.- P.Fux ml. 5:7,
Rozh.:
M.Brt, K.Tošilová  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

T A B U L K A   po  8. kole :   
1.  SK  DEVIANTI .  .  .  .  8  .  .  7  .  0  .  1  .  .  82 : 34  .  .21
2.  FC  30  ČB  B  .  .  .  .  8  .  .  6  .  1  .  1  .  .  53 : 35  .  .19
3. 
SVP  ZBUDOV .  .  .  .  8  .  .  6  .  1  .  1  .  .  51 : 33  .  .19
4. 
WEST JAM  ČB   .  .  .  8  .  .  3  .  2  .  3  .  .  51 : 48  .  .11
5.  FC  REBELS .  .  .  .  .  6  .  .  2  .  1  .  3  .  .  38 : 47  .  .  7
6.  LIONS VELEŠÍN .  .  .  8  .  .  1  .  1  .  6  .  .  30 : 54  .  .  4
7. 
FK  ZAHÁJÍ  B .  .  .  .  7  .  .  1  .  0  .  6  .  .  26 : 38  .  .  3
8.  FC  TEX-COLOR  .  .  . 7  .  .  1  .  0  .  6  .  .  37 : 79  .  .  3

S T Ř E L C I   po  8. kole :
22  - 
Staněk Milan (Devianti)
15  -  M.Stropek (West Jam)  a  Slavík Jakub (Zahájí)
14  -  Dvořák Tomáš (Rebels)
13  -  D.Maruška (Devianti)
12  -  S.Škarda (West J)
11  -  D.Hric (FC 30)  a  M.Kocina (Zbudov)
10  -  Přibyl David (FC 30) 
  9  -  R.Mertl (Devianti)P.Bouchal (FC 30)  a  P.Kocina (Zbudov)
  8  -  D.Růžička (Zbudov)  a  J.Křiváček (Tex-Col)

K A R T Y   po  8. kole :
bez karet -  FC 30 B

1  ŽK  .  - 
West Jam  a  Rebels
2  ŽK  .  -  Zbudov  a  Zahájí B
3  ŽK  .  -  Lions  a  Tex-Color
4  ŽK  .  -  Devianti

 

9 .   k o l o :  ( 29. 10.  – 4. 11. )             

131  31. 10. Rudolfov 20:00  WEST JAM –  FC  30 „B“  .  .  .  7 : 10  .  (3:4)
West J.: R.Novák - V.Dolejšek 3,  S.Škarda 1,  M.Rudolf, L.Zimandl 3,  Z.Gregor, J.Fodora

FC 30 :  P.Bouchal 2 (41. Havelec) - L.Kisvetr 1,  P.Kortus st, P.Kortus ml.1,  Z.Mrvík, M.Havelec 2 (41. P.Bouchal 1), J.Sulek 3,
Branky: 7.- Škarda 1:0,
  13.- Havelec 1:1,  16.- Dolejšek 2:1,  20.- Bouchal 2:2,  23.- Zimandl 3:2,  24. a 25.- Sulek 3:4,  34.- Zimandl 4:4,  37.- Bouchal 4:5,  39.- Zimandl 5:5,  41.- Havelec 5:6,  42.- Dolejšek 6:6,  43.- Bouchal a Kortus ml.6:8,  44.- Dolejšek 7:8,  46.- Sulek (P) a 49.- Kisvetr 7:10,
Rozh.:
C.Vaverka, Š.Hrabčák  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

ČT   1. 11.  Zbudov  15:15  ZBUDOV     –  ZAHÁJÍ„B“    odloženo na jaro

132    1. 11.  SH JČU 20:00  REBELS      –  TEX-COL.  .  .  .  .  4 : 5  .  (1:2)
Rebels :  J.Rozycki - J.Čermák 1,  M.Černý 1,  A.Dalipi 1,  A.Hanzlík, R.Vinický 1,

Tex-Col :  J.Tomášek - R.Trousil 1,  M.Šauer, R.Chmátal, P.Le 3,  P.Kaše, E.Kubeša 1,
Branky: 11.- Le 0:1,
  14.- Dalipi 1:1,  14. a 33.- Le 1:3,  35.- Vinický a 36.- Hanzlík 3:3, 41.- Kubeša 3:4,  41.- Čermák 4:4,  44.- Trousil 4:5,
Rozh.: Z.Floch
, Š.Kotásek Š.Hrabčák  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

133  2. 11.  Velešín 19:00  SK LIONS    –  DEVIANTI   .  .  .  3 : 6  .  (0:2)
Lions :  L.Mezník - J.Severa, P.Bordač, M.Lefan, J.Carda, J.Krčín, J.Krejčí 2,  K.Krejčí, M.Strapek, J.Smolík, M.Martin, M.Kejšar 1,  M.Brožka, J.Mikeš

Devianti :  Z.Kuna - J.Dědina 1,  D.Maruška, P.Snížek 1,  D.Sobolík 2,  M.Staněk 2,  T.Vajo
Branky: 2.- Staněk, 19.- Sobolík, 28.- Staněk a 33.- Sobolík 0:4,
  36.- Kejšar 1:4,  39.- Snížek 1:5,  46. a 48.- J.Krejčí 3:5,  49.- J.Dědina 3:6,
Rozh.:
M.Brt, K.Tošilová  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

T A B U L K A   po  podzimu :   
1.  SK  DEVIANTI .  .  .  .  9  .  .  8  .  0  .  1  .  .  88 : 37  .  .24
2.  FC  30  ČB  B  .  .  .  .  9  .  .  7  .  1  .  1  .  .  63 : 42  .  .22
3.  SVP  ZBUDOV .  .  .  .  8  .  .  6  .  1  .  1  .  .  51 : 33  .  .19
4. 
WEST JAM  ČB   .  .  .  9  .  .  3  .  2  .  4  .  .  58 : 58  .  .11
5.  FC  REBELS .  .  .  .  .  7  .  .  2  .  1  .  4  .  .  42 : 52  .  .  7
6.  FC  TEX-COLOR  .  .  . 8  .  .  2  .  0  .  6  .  .  42 : 83  .  .  6
7.  LIONS VELEŠÍN .  .  .  9  .  .  1  .  1  .  7  .  .  33 : 60  .  .  4
8. 
FK  ZAHÁJÍ  B .  .  .  .  7  .  .  1  .  0  .  6  .  .  26 : 38  .  .  3

S T Ř E L C I   po  podzimu :
24  - 
Staněk Milan (Devianti)
15  -  M.Stropek (West Jam)  a  Slavík Jakub (Zahájí)
14  -  Dvořák Tomáš (Rebels)
13  -  D.Maruška (Devianti)  S.Škarda (West J)
12  -  P.Bouchal (FC 30)
11  -  D.Hric (FC 30)  a  M.Kocina (Zbudov)
10  -  Přibyl David (FC 30) 
  9  -  R.Mertl (Devianti),  P.Kocina (Zbudov)  a  P.Le (Tex-Col)

K A R T Y   v  9. kole :
bez karet -  FC 30 B

1  ŽK  .  - 
West Jam  a  Rebels
2  ŽK  .  -  Zbudov  a  Zahájí B
3  ŽK  .  -  Lions  a  Tex-Color
4  ŽK  .  -  Devianti



Rozpis 1. třídy - podzim 2018.doc





Vaše jméno
E-mail
Komentář
 « Zpět «

Partneři












© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS