Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency KP Jih

22.10.2018 19:00 - NH Mladé
FC 30 ČB - FC Kohouti ČB
22.10.2018 21:00 - SH Hrdějovice
Absolutteam ČB - FK Zahájí
24.10.2018 20:00 - NH SKP ČB
TJ HFASC ČB - SK Vaplast ČB
24.10.2018 20:30 - SH Týn n/Vlt.
ELBH Týn nad Vltavou - Best Caffe team

JS Agency 1. třída

17.10.2018 17:00 - Zahájí
FK Zahájí B - West Jam ČB
18.10.2018 17:00 - Zbudov
SVP Zbudov/Best Caffee - SK Devianti (Absolut B)
18.10.2018 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
FC Tex-Color - FC 30 ČB B
19.10.2018 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - FC Rebels/Borek

JS Agency 2. třída

15.10.2018 20:30 - SH JČU, VÝSLEDEK NENAHLÁŠEN
SK Střelnice ČB - Inter ČB
17.10.2018 20:00 - SH Rudolfov
West Jam CB B - TJ Borek/Rebels
19.10.2018 18:00 - ZŠ Hluboká, změna pořadatelství
AC Demi Hluboká - RL Dubenec
19.10.2018 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - Unreal ČB FC


  

  Rozpis a výsledky podzimní části 2. třídy sezóny 2018/19

6. kolo: _ _ 11.10. INTER – WEST J.“B“ . 5 : 12 (1:3) _ _ 11.10. UNREAL – DUBENEC . 3 : 4 (2:2) _ _ 12.10. DEMI – STŘELNICE . 2 : 5 (1:4) _ _ 12.10. LIONS „B“ > BOREK . 7 : 1 (1:1) _ _ _ _ 7. kolo: _ _ 15.10. STŘELNICE – INTER ČB . 11 : 2 (3:0) _ _ 17.10. WEST J. B – BOREK . 6 : 9 (4:5) _ _ 19.10. DEMI > DUBENEC . 5 : 0 (2:0) _ _ 19.10. LIONS B – UNREAL . 10 : 5 (4:3) _ _ _ _ 8. kolo: _ _ PO 22.10. SH JČU 19:00 . STŘELNICE – BOREK _ _ ST 24.10. Rudolfov 20:00 . WEST J.“B“ – UNREAL _ _ PA 26.10. Hluboká 18:00 . DEMI – INTER _ _ PA 26.10. Velešín 20:00 . LIONS B – DUBENEC _ _ _ _

R O Z P I S   A   V Ý S L E D K Y   2 .  T Ř Í D Y  -  P O D Z I M :

6 .   k o l o :  ( 8.  – 14. 10. )

221  11. 10. Rudolfov  20:00    INTER ČB   –  WEST J.“B“  .  .  .  5 : 12  .  (1:3)
Inter :  M.Jelínek - J.Bareš 1,  Jar.Bernas 1,  Mar.Kopecký 2,  Zimandl, Vačkář, Urbánek, Hrouda, Jan Bernas 1,

West J. :  R.Novák - S.Škarda 2, L.Zimandl 1, M.Novotný 1, V.Ohnsorg 1, D.Beneš 2, F.Toman 2, M.Stropek 3,
Branky: 17.- Beneš a Toman 0:2,  20.- Bareš 1:2,  24.- Ohnsorg 1:3,  26.- Kopecký 2:3,  29.- Novotný, 33.- Škarda a 34.- Stropek 2:6,  37.- Jar.Bernas 3:6,  40.- Beneš 3:7,  41.- Jan Bernas 4:7,  42.- Škarda,.45.- Toman a Stropek,  47.- Stropek a 49.- Zimandl 4:12,  50.- Kopecký 5:12,

Rozh.:
Ždych, Zloch  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

222  11. 10. SH JČU   21:00   UNREAL       –  DUBENEC  .  .  .  .  3 : 4  .  (2:2)
Unreal :  A.Pavelec - L.Trapl, R.Stifter, T.Pecha 1,  J.Cejp 1,  L.Pokorný, M.Bartoš, M.Vaniš, P.Bláha 1,

Dubenec :  T.Kabelka - D.Hucek, D.Trča 2,  P.Trča, J.Špán 1,  J.Kuráž 1,  J.Šídlo, L.Waldhauser, M.Voráček, V.Švík,
Branky: 3.- Bláha a 6.- Cejp 0:2,  10.- D.Trča a 11.- Kuráž 2:2,  32.- Pechas 3:3,  40.- Pecha 3:3,  45.- Špán 3:4,

Rozh.:
Hrabčák, Primus  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

223  12. 10.  Hluboká  18:00   AC DEMI –  STŘELNICE  .  .  2 : 5  .  (2:4)
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík ŽK,  J.Hrouz, J.Dvořák 2,  R.Šustr, M.Vochozka, S.Rejdal, R.Holler, V.David

Střelnice :  R.Mendlík - M.Švec, J.Šilha, D.Mendlík 3,  V.Kubal, J.Svatoš 1,  J.Janoušek 1+ŽK,  J.Martinec,
Branky: 2.- D.Mendlík a 5.- Janoušek 0:2,  8.- Dvořák 1:2,  14.- D.Mendlíka a 19.- Svatoš 1:4,   24.- Dvořák 2:4,  41.- D.Mendlík 2:5,

Rozh.:
Zabilka, Kotásek Dvořák  .  .  ŽK 1:1  33.- Pacholík - 40.- Janoušek  .  .  8 div 

224  12. 10. Velešín  20:00  LIONS „B“  >  BOREK   .  .  .  1 : 7  .  (1:1)
Lions :  L.Mezník - K.Zatloukal 1,  J.Krenauer, J.Kališ 1,  J.Sláma, M.Homer, D.Fuciman 1,  P.Podskalský, P.Fišer 2,  S.Šálek 2,

Borek :  M.Škaroupka - M.Danda, T.Bejsta, A.Michna, R.Rehanzl, D.Šestauber 1,  S.Šestauber
Branky: 7.- Šálek 1:0,  12.- D.Šestauber 1:1,  29.- Zatloukal, 32.- Fišer, 36.- Fuciman, 40.- Kališ, 42.- Fišer  a  44.- Šálek 7:1,

Rozh.:
Brt, Tošilová,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  18 div  . 

T A B U L K A   po  6. kole :   
1.  LIONS VELEŠÍN  B   .  .  .  6  .  .  5  .  1  .  0  .  .  49 : 25  .  .16
2. 
WEST JAM  ČB  B  .  .  .  .  6  .  .  4  .  0  .  2  .  .  54 : 29  .  12
3. 
UNREAL  ČB  FC   .  .  .  .  6  .  .  4  .  0  .  2  .  .  25 : 26  .  .12
4. 
RL  DUBENEC   .  .  .  .  .  6  .  .  4  .  0  .  2  .  .  25 : 27  .  .12
5.  SK STŘELNICE ČB   .  .  .  6  .  .  3  .  1  .  2  .  .  32 : 24  .  .10
6.  TJ BOREK - Rebels  .  .  .  6  .  .  2  .  0  .  4  .  .  16 : 26  .  .  6
7. 
AC DEMI Hluboká .  .  .  .  6  .  .  1  .  0  .  5  .  .  21 : 38  .  .  3
8. 
INTER  ČB  .  .  .  .  .  .  .  6  .  .  0  .  0  .  6  .  .  22 : 49  .  .  0

S T Ř E L C I    po  6. kole :
18  -  Stropek Michal  (West Jam)
15  -  Trča Dominik  (Dubenec)
14  -  Bláha Patrik  (Unreal)
11  -  Zimandl Lukáš  (West Jam)  a M.Kopecký (Inter)
10  -  J.Kališ  a  Sláma Jan (Lions)  a  S.Škarda (West Jam)
  9  - 
J.Janoušek (Střelnice) 
  7  -  J.Jelínek (Střelnice) 
 
6  -  S.Šálek (Lions),  D.Šestauber (Borek)  a  J.Pacholík (Demi)

K A R T Y    po  6. kole :
bez karet -  West Jam B,  Lions B,  Borek

1  ŽK  .  -  Dubenec
2  ŽK  .  - 
Unreal FC,  Demi  a  Inter
7  ŽK  .  -  Střelnice

 


 7 .   k o l o :  ( 15. – 21. 10. )

225  15. 10.  SH JČU  20:30  STŘELNICE  –  INTER ČB  .  .  .  11 : 2  .  (3:0)
Střelnice :  Z.Vácha
- D.Mendlík 2,  J.Svatoš 2,  J,Jelínek 3,  J.Martinec 3,  V.Kubal. M.Švec 1,  J.Šilha, O.Lacko
Inter :  Mar.Kopecký - J.Bareš 2,  Jar.Bernas, P.Hrouda, M.Šťastný, V.Urbánek, I.Zimandl, Jan Bernas, Z.Vačkář
Branky: 5.- Jelínek, 9.- Martinec, 20.- Jelínek, 27.- Martnec,
28.- Jelínek, 31.- Martinec, 35.- Mendlík a Svatoš a 36.- Mendlík 9:0,  40.- Bareš 9:1,  43.- Svatoš 10:1,  45.- Bareš 10:2,  50.- Švec 11:2
Rozh.:
T.Peterka, F.Zloch  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

226  17. 10.  Rudolfov  20:00  WEST J.“B“  –  BOREK  .  .  .  .  6 : 9  .  (4:5)
West J. :  J.Tichý - D.Beneš, D.Červený, M.Novotný, V.Ohnsorg 2,  M.Stropek 3,  S.Škarda 1,  F.Toman, L.Zimandl

Borek :  M.Škaroupka - T.Bejsta 1,  M.Danda 1,  A.Michna, D.Šestauber 6,  S.Šestauber 1,
Branky: 2.- Stropek a 4.- Ohnsorg 2:0,  6. a 8.- D.Šestauber a 9.- Bejsta 2:3,  11.- Škarda 3:3,  14.- D.Šestauber 3:4,  14.- Stropek 4:4,  15.- Danda 4:5,  27.- Stropek 5:5,  30. a 34.- D.Šestauber a 37.- S.Šeatauber 5:8,  39.- Ohnsorg 6:8,  45.- D.Šestauber 6:9,

Rozh.:
Kocina, Dvořák Kotásek Zabilka  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div 

227  19. 10.  Hluboká  18:00  AC DEMI      >  DUBENEC  .  .  .  5 : 0  .  (2:0)
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík, J.Špiroch 2,  J.Dvořák 1,  R.Šustr, M.Vochozka ŽK.  R.Holler, V.David 2,  P.Nechvátal

Dubenec :  T.Kabelka ŽK - J.Janda, J.Kuráž, J.Špán, D.Hucek, D.Trča, L.Waldhauser, J.Šídlo, M.Voráček ŽK,  R.Kuráž, K.Pekař
Branky: 19. a 20.- Špiroch, 37.- Dvořák, 38. a 39.- David 5:0,

Rozh.:
Ždych Primus, Hrabčák  .  ŽK 1:2  30.- Vochozka - 13.- Voráček a 17.- Kabelka  . 15 div 

228  19. 10. Velešín   20:00  LIONS „B“   –  UNREAL  .  .  .  .10 : 5  .  (4:3)
Lions :  L.Mezník - K.Zatloukal, J.Krenauer, J.Kališ, J.Sláma, M.Homer 3, D.Fuciman, P.Podskalský 4, P.Fišer 3,

Unreal :  L.Pokorný - L.Trapl, R.Stifter 1,  M.Vaniš, J.Stolařík, D.Zíka 1,  T.Pecha 2,  H.Holý 1,
Branky: 3.- Homer 1:0,  8.- Holý 1:1,  13.- Podskalský a 17.- Fišer 3:1,
  18.- Stifter 3:2,  20.- Podskalský 4:2,  23.- Pecha 4:3,  27. a 30.- Homer,32.- Fišer a 36.- Podskalský 8:3,  38.- Pecha 8:4,  40.- Fišer 9:4, 43.- Zíka 9:5,   46.- Podskalský 10:5,
Rozh.:
Brt, Tošilová  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div 

T A B U L K A   v  7. kole :   
1.  LIONS VELEŠÍN  B   .  .  .  7  .  .  6  .  1  .  0  .  .  59 : 30 .  .19
2. 
SK STŘELNICE ČB   .  .  .  7  .  .  4  .  1  .  2  .  .  43 : 26  .  .13
3. 
WEST JAM  ČB  B  .  .  .  .  7  .  .  4  .  0  .  3  .  .  60 : 38  .  12
4. 
UNREAL  ČB  FC   .  .  .  .  7  .  .  4  .  0  .  3  .  .  30 : 36  .  .12
5.  RL  DUBENEC   .  .  .  .  .  7  .  .  4  .  0  .  3  .  .  25 : 32  .  .12
6.  TJ BOREK - Rebels  .  .  .  7  .  .  3  .  0  .  4  .  .  25 : 32  .  .  9
7. 
AC DEMI Hluboká .  .  .  .  7  .  .  2  .  0  .  5  .  .  26 : 38  .  .  6
8. 
INTER  ČB  .  .  .  .  .  .  .  7  .  .  0  .  0  .  7  .  .  24 : 60  .  .  0

S T Ř E L C I    v  7. kole :
21  -  Stropek Michal  (West Jam)
15  -  Trča Dominik  (Dubenec)
14  -  Bláha Patrik  (Unreal)
12  -  D.Šestauber (Borek)
11  -  S.Škarda a L.Zimandl (West Jam)  a M.Kopecký (Inter)
10  -  J.Kališ  a  Sláma Jan (Lions)  a  J.Jelínek (Střelnice)
  9  - 
J.Janoušek (Střelnice) 
  8  -  M.Homer (Lions) 
  7  -  D.Mendlík (Střelnice) 

K A R T Y    v  7. kole :
bez karet -  West Jam B,  Lions B,  Borek

2  ŽK  .  -  Unreal FC  a  Inter
3  ŽK  .  - 
Dubenec  a  Demi
7  ŽK  .  -  Střelnice

 

P Ř Í Š T Í   P O Ř A D :

8 .   k o l o :  ( 22.  – 28. 10. )

PO 22. 10. SH JČU  19:00  STŘELNICE   –  BOREK

ST  24. 10.  Rudolfov  20:00  WEST J.“B“  –  UNREAL

PA  26. 10.  Hluboká   18:00  AC DEMI      –  INTER ČB

PA  26. 10. Velešín  20:00  LIONS „B“ –  DUBENEC

9 .   k o l o :  ( 29. 10.  – 4. 11. )

PO  29. 10.  SH JČU 20:30   UNREAL   –  STŘELNICE

ČT    1. 11.  Rudolfov  20:00    INTER ČB   >  BOREK

PA    2. 11.  Velešín   20:00    LIONS „B“    –  AC DEMI

ST    7. 11   Rudolfov  20:00   WEST J.„B“ > DUBENEC

 

Hrací termíny, haly (hřiště) a dresy mužstev :

7 -  STŘELNICE    PO  19:00  (SH JČU – umělý povrch ) žluté (modré) / černé / černé

3 -  UNREAL ČB  PO  20:30  (SH JČU – umělý povrch ) modré / černé / bílé 

2 - BOREK/Rebels  ST  19:00  ( Borek – tráva )  bílé ( černé ) / černé / černé)

6 - WEST JAM „B“  ST  20:00  ( Rudolfov – umělý povrch ) černé / červené / červené

1 -  INTER ČB  ČT  20:00  ( Rudolfov – umělý povrch )  modré / modré / modré      bílé / bílé / černé

4 -  DUBENEC   PA  18:00  ( Dubenec  – tráva )  modročervené (modrožluté) / modré / modré

8 -  AC DEMI  PA  18:00  ( ZŠ Hluboká – parkety )  bílé ( béžové ) / černé / modré

5 - SK LIONS „B“ PA 20:00 ( Velešín – umělý povrch)  modré (bílé) / bílé  / bílé

 

Jarní část začne 10. kolem  v týdnu od  1. do 7. dubna 2018, základní část  končí 14. kolem v týdnu od 29. dubna do 5. května 2019,

Play-off  ( 1.- 4. ) a play-out (5.- 8. ) začne 13. května a skončí 9. června 2019.

 

2XX     X. X.  XX   XX:XX    XXX    –  XXX  .  .  X : X  .  (X:X)
XXX :  XX

XXX :  XX
Branky: XX

Rozh.:
XX,  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

 

V Ý S L E D K Y   2 .  T Ř Í D Y  -  P O D Z I M :

1 .   k o l o :  ( 3.  – 9. 9. )

201  3. 9.  SH JČU   20:30  UNREAL    –  WEST J.“B“  .  .  4 : 11  .  (4:3)
Unreal :  R.Bárta - L.Trapl, M.Bartoš 3,  P.Bláha, M.Vaniš 1,  D.Zíka, J.Wegentikkl 1,

West J.:  J.Tichý - O.Šteyer, L.Zimandl 2,  S.Škarda 4,  L.Niedl 1,  M.Stropek, F.Toman 2,
Branky: 4.- Pokorný 1:0,  8. Zimandl
1:1,  12.- Bláha 2:1,  18. a 21.- Stropek 2:3,  23.- Bláha a 25.- Cejp 4:3,  28. a 32..- Stropek, 33.- Zimandl, 34.- Beneš, 36.- Škarda, 44.- Stropek, 48. a 49.- Škarda 4:11,
Rozh.:
Zabilka, Kotásek,  ,  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

202  5. 9.  Borek      18:15   BOREK    –  STŘELNICE  .  .  .  2 : 7  .  (1:3)
Borek :  J.Rozycki - A.Michna, J.Pokorný, D.Šestauber 1,  R.Rehanzl, T.Bejsta, S.Šestauber, M.Danda 1,

Střelnice :  Z.Vácha 1 - J.Jelínek 3,  V.Kubal, O.Lacko, D.Mendlík, T.Sedláček 1,  J.Svatoš 1,  J.Šilha, M.Švec 1
Branky: 2.- Jelínek a 6.- Svatoš 0:2,  23.- D.Šestauber 1:2,  24.- Sedláček 27.- Jelínek 1:4,  30.- Danda 2:4,
  36.- Jelínek, 39.- Vácha (pen.) a 49.- Švec 2:7,
Rozh.:
Ždych, Kocina.  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

203  6. 9.  Rudolfov  20:00  INTER ČB  –  AC DEMI   .  .  .  .  5 : 6  .  (3:4)
Inter :  M.Jelínek - J.Bareš, J.Bernas 1,  Mar.Kpopecký 3,  Mil.Kopecký, I.Zimandl, V.Urbánek, P.Hrouda 1,

Demi : D.Frcal - R.Holler, J.Hrouz 1,  M.Tušl, V.David, J.Dvořák 1,  R.Šustr, J.Špiroch, M.Vochozka 2,
Branky: 3. a 5.- Mar.Kopecký 2:0,  8.- J.Hrouz
2:1,  15.- Hrouda 3:1,  17.- Dvořák, 21.- Pacholík, 24. a 30.- Vochozka a 32.- Pacholík 3:6,  34.- Mar.Kopecký a 38.- Bernas 5:6,
Rozh.:
Zabilka, Kocina,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

204  7. 9.  Dubenec  18:00  DUBENEC  –  LIONS „B“   .  .  4 : 7  .  (2:5)
Dubenec :  T.Kabelka - J.Janda, R.Kryštůfek, J.Kuráž ŽK,  R.Kuráž 1,  D.Hucek, D.Trča 2,  L.Koňarik, M.Voráček, J.Špán 1,

Lions :  J.Kothánek - K.Krejčí 2,  J.Kališ 2,  J.Sláma 3,  K.Zatloukal, J.Krenauer,
Branky: 3.- Krejčí 0:1,
  5.- Špán 1:1,  7.- Sláma, 18.- Krejčí a 18.- Kališ 1:4,  23.- Trča 2:4,  24.- Kališ 2:5,  34.- R.Kuráž 3:5,  40.- Sláma 3:6,  40.- Trča 4:6,  50.- Sláma 4:7,
Rozh.: 
M.Primus, J.Kolář,  .  .  .  .  .  ŽK 1:0  50.-  J.Kuráž  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

 

2 .   k o l o :  ( 10. – 16. 9.  )

205 10. 9.  SH JČU 19:00  STŘELNICE  –  UNREAL  .  .  .  .  3 : 4  .  (1:0)
Střelnice :  R.Mendlík - J.Svatoš, J.Janoušek 2+ŽK,  R.Ždiárský, V.Kubal 1,  M.Švec, O.Lacko ŽK,  T.Sedláček,

Unreal :  A.Pavelec - L.Trapl 1,  J.Cejp, M.Vaniš, P.Bláha 3,  L.Pokorný ŽK,  D.Zíka, R.Stifter, M.Bartoš
Branky: 23.- Janoušek 1:0,  26.- Bláha 1:1,  34.- Janoušek a 36.- Kubal 3:1,  42.- Bláha, 46.- Trapl a 50.- Bláha 3:4,

Rozh.:
Hrabčák, Primus,  .  ŽK 2:1  22.- Lacko a 49.- Janoušek - 50.- Pokorný  .  5 div

206  12. 9.  Borek    18:00  BOREK      >  INTER ČB  .  .  .  .  5 : 1  .  (2:1)
Borek :  J.Rozycki - J.Pokorný, P.Štipl 1,  D.Šestauber 2,  R.Rehanzl, T.Bejsta 1,  S.Šestauber, M.Danda 1,

Inter :  J.Jelínek - M.Šťastný, J.Bareš, I.Zimandl, Mil.Kopecký, Mar.Kopecký, P.Hrouda 1, V.Urbánek,
Branky: 12,- D.Šestauber 1:0,
  16.- Hrouda 1:1,  21.- Danda, 24.- Bejsta, 47.- D.Šestauber a 50.- P.Štipl 5:1,
Rozh.:
Řehoř, Kolář,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

207  14. 9.  Hluboká  18:00  AC DEMI    –  LIONS „B“  .   .  .  3 : 8  .  (2:4)
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík, J.Hrouz 1,  J.Dvořák, R.Šustr, M.Vochozka 2,  S.Rejdal, M.Tušl,

Lions :  J.Kothánek - K.Zatloukal 1,  J.Krenauer, J.Kališ 1,  M.Homer 2,  D.Fuciman 4,  K.Krejčí,
Branky: 15.- Fuciman 0:1,
  19.- Vochozka 1:1,  20.- Homer, 21.- Fuciman a 22.- Homer 1:4,  24.- Vochozka 2:4,  26.- Fuciman 2:5,  30.- Hrouz 3:5,  32.- Zatloukal, 38.- Kališ a 46.- Fuciman 3:8,
Rozh.:
Korejčík, Kocina,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

208  14. 9.  Dubenec 18:00  DUBENEC >  WEST J.„B“  .  .  2 : 9  .  (0:5)
Dubenec :  J.Šídlo - J.Kuráž, R.Kuráž, J.Špán, M.Voráček, D.Trča 2,  D.Hucek, J.Janda, L.Waldhauser,

West J. :  J.Tichý - L.Niedl 1,  S.Škarda 1,  M.Stropek 5,  L.Zimandl 2,
Branky: 4.- Niedl, 8.- Stropek, 12.- Zimandl, 18.- Škarda, 22.- Zimandl, 29., 32., 43. a 47.- Stropek 0:9,
  50.- 2x Trčka 2:9,
Rozh.:
Mráz, Hrabčák,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

T A B U L K A   po  2. kole :   
1.  WEST JAM  ČB  B  .  .  .  .  2  .  .  2  .  0  .  0  .  .  20 :   6  .  .  6
2.  LIONS VELEŠÍN  B   .  .  .  2  .  .  2  .  0  .  0  .  .  15 :   7  .  .  6
3.  SK STŘELNICE ČB   .  .  .  2  .  .  1  .  0  .  1  .  .  10 :   6  .  .  3
4.  TJ BOREK - Rebels  .  .  .  2  .  .  1  .  0  .  1  .  .  . 7 :   8  .  .  3
5.  AC DEMI Hluboká .  .  .  .  2  .  .  1  .  0  .  1  .  .  . 9 : 13  .  .  3
6.  UNREAL  ČB  FC   .  .  .  .  2  .  .  1  .  0  .  1  .  .  . 8 : 14  .  .  3
7.  INTER  ČB  .  .  .  .  .  .  .  2  .  .  0  .  0  .  2  .  .  . 6 : 11  .  .  0
8.  RL  DUBENEC   .  .  .  .  .  2  .  .  0  .  0  .  2  .  .  . 6 : 16  .  .  0

S T Ř E L C I    po  2. kole :
9  -  Stropek Michal  (West Jam)
5  - 
S.Škarda (West J.)  a  Bláha Patrik  (Unreal)
4  -  L.Zimandl (West J.), D.Fuciman
(Lions), M.Vochozka (Demi a D.Trča (Dubenec)
3  -  J.Kališ a J.Sláma (Lions), J.Jelínek (Střelnice), D.Šestauber (Borek) a M.Kopecký (Inter)

K A R T Y    po  2. kole :
bez karet -  West Jam B,  Lions B,  Borek,  Demi,  a  Inter

1  ŽK  .  -  Unreal FC  a  Dubenec
2  ŽK  .  -  Střelnice

 

3 .   k o l o :  ( 17.  – 23. 9. )

209 17. 9.  SH JČU  20:30  UNREAL   –  INTER  ČB  .  .  .  .  7 : 4  .  (4:2)
Unreal :  A.Pavelec - L.Trapl 1,  R.Stifter 1,  J.Cejp 1,  T.Pecha, P.Bláha 3,  M.Vaniš, J.Stolařík, P.Vach, L.Pokorný 1,

Inter :  M.Jelínek - J.Bareš, Mar.Kopecký 4,  Mil.Kopecký, I.Zimandl, Z.Vačkář, P.Hrouda, V.Urbánek,
Branky: 4.- Cejp a Trapl 2:0,
  8. a 19.- Mar.Kopecký 2:2,  21.- Pokorný, 25 a 34.- Bláha 5:2,  37.- Mar.Kopecký 5:3,  40.- Bláha a 46.- Stifter 7:3,  49.- Mar.Kopecký 7:4,
Rozh.: 
Peterka, Kocina  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

210  19. 9.  Borek     17:45  BOREK      –  AC DEMI  .  .  .  .  4 : 2  .  (2:0)
Borek :  J.Rozycki - J.Pokorný, D.Šestauber 2,  R.Rehanzl, T.Bejsta 1,  S.Šestauber, M.Danda 1,  T.Kubů

Demi :  D.Frcal - V.David, R.Holler, J.Hrouz 1,  S.Rejdal, R.Šustr 1,  M.Tušl, M.Vochozka ŽK,
Branky: 2.- Danda, 13.- Bejsta a 26.- D.Šestauber 3:0,
  35.- Šustr a Hrouz 3:2,  46.- D.Šestauber 4:4,
Rozh.:
Ždych, Korejčík,  ,  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  47.- Vochozka  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div 

211  21. 9. Dubenec 17:45  DUBENEC  –  STŘELNICE  .  .  .  6 : 5  .  (3:1)
Dubenec :  T.Kabelka (26.- J.Šídlo) - J.Špán, P.Trča 1,  M.Voráček, D.Trča 3,  L.Koňarik 2,  V.Švík, D.Hucek, L.Waldhauser, J.Šídlo

Střelnice :  J.Svatoš - J.Šilha, D.Mendlík, R.Ždiarský, V.Kubal, J.Janoušek 4,  O.Lacko 1+ŽK,
Branky: 5.- D.Trča 1:0,
  19.- Janoušek 1:1,  20.- P.Trča a 21.- Koňarik 3:1,  28.- Janoušek 3:2,  29. a 32.- D.Trča 5:2,  34. a 39.- Janoušek a 47.- Lacko 5:5,  50.- Koňarik 6:5,
Rozh.:
Zabilka, Mráz,  ,  .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  24.- Lacko  .  .  .  .  .  .  .  .  20 div

212 23. 9. Velešín 20:00 LIONS „B“ – WEST J.„B“  .  .  .  6 : 2  .  (X:X)
Lions
L.Mezník - K.Zatloukal, J.Krenauer 4J.Kališ, J.Sláma 2,
West J. :  J.Tichý -
M.Stropek 1,  D.Červený 1D.Beneš, L.Zimandl 2,  Z.Gregor 1,
Branky: 1.- Zimandl 0:1,
  5.- Krenauer 1:1,  14.- Gregor a 16.- Zimandl 1:3,  28.- Sláma, 30. a 37.- Krenauer 4:3,  39.- Stropek 4:4,  41.- Sláma a 43.- Krenauer 6:4,  47.- Červený 6:5,
Rozh.: 
Brt, Tošilová,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

T A B U L K A   po  3. kole :   
1. 
LIONS VELEŠÍN  B   .  .  .  3  .  .  3  .  0  .  0  .  .  21 : 12  .  .  9
2. 
WEST JAM  ČB  B  .  .  .  .  3  .  .  2  .  0  .  3  .  .  25 : 12  .  .  6
3. 
TJ BOREK - Rebels  .  .  .  3  .  .  2  .  0  .  1  .  .  11 : 10  .  .  6
4. 
UNREAL  ČB  FC   .  .  .  .  3  .  .  2  .  0  .  1  .  .  15 : 18  .  .  6
5. 
SK STŘELNICE ČB   .  .  .  3  .  .  1  .  0  .  2  .  .  15 : 12  .  .  3
6. 
AC DEMI Hluboká .  .  .  .  3  .  .  1  .  0  .  2  .  .  11 : 17  .  .  3
7. 
RL  DUBENEC   .  .  .  .  .  3  .  .  1  .  0  .  2  .  .  12 : 21  .  .  3
8. 
INTER  ČB  .  .  .  .  .  .  .  3  .  .  0  .  0  .  3  .  .  10 : 18  .  .  0

S T Ř E L C I    po  3. kole :
10  -  Stropek Michal  (West Jam)
  8  -  Bláha Patrik  (Unreal)

  7  - 
D.Trča (Dubenec)  a  Kopecký Marek  (Inter)
 
6  -  L.Zimandl (West J.)  a  J.Janoušek (Střelnice)
 
5  -  J.Sláma (Lions),  S.Škarda  (West J.)  a  D.Šestauber (Borek)
  4  -  D.Fuciman a J.Krenauer
(Lions)  a  M.Vochozka (Demi)
  3
  -  J.Kališ (Lions),  M.Danda (Borek),  J.Jelínek (Střelnice)  a  J.Hrouz (Demi),

K A R T Y    po  3. kole :
bez karet -  West Jam B,  Lions B,  Borek  a  Inter

1  ŽK  .  -  Unreal FC,  Demi  a  Dubenec
2  ŽK  .  -  Střelnice

 

4 .   k o l o :  ( 24.  – 30. 9. )

PO 24. 9.  SH JČU  19:00   STŘELNICE  –  LIONS „B"  .  .  7 : 7  .  (2:2)
Střelnice : J.Svatoš - D.Mendlík 2,  V.Kubal 1,  M.Švec, J.Šilha 1,  J.Jelínek 3,

Lions B :  L.Mezník - D.Fuciman, K.Zatloukal 1,  J.Kališ 2,  M.Homer 3,  P.Podskalský 1,
Branky: 7.- Jelínek 1:0,  17.- Kališ a 22.- Zatloukal 1:2,
  25.- Mendlík 2:2,  26.- Podskalský a 29.- Kališ 2:4,  30.- Šilha, 33.- Jelínek, 41.- Mendlík a 43.- Kubal 6:4,  44., 45. a 47.- Homer 6:7,  48.- Jelínek 7:7,
Rozh.: 
Dvořák, Peterka,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

214  26. 9.  Borek     17:30   BOREK       –  UNREAL  .  .  .  .  3 : 5  .  (1:2)
Borek :  L.Hort - A.Michna, J.Pokorný 1,  P.Štipl, D.Šestauber, T.Bejsta 2,  S.Šestauber, M.Danda,

Unreal :  L.Pokorný - M.Bartoš, P.Bláha 4,  J.Cejp, T.Pecha 1,  J.Stolařík, D.Zíka ŽK,
Branky: 14.- Bejsta 1:0,  2x23.- Bláha 1:2,  28.- Pokorný 2:2,  28.- Pokorný 2:2,  34.- Pecha, 38. a 43.- Bláha 3:5,

Rozh.: 
Kolář, Korejčík,  .  .  .  .  .  .  ŽK 0:1  41.- Zíka  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

215  27. 9.  Rudolfov  20:00   INTER ČB  –  DUBENEC   .  .  .  2 : 5  .  (1:2)
Inter :  M.Jelínek -
J.Bareš 1,  Mar.Kopecký, Mil.Kopecký ŽK,  I.Zimandl ŽK,  Z.Vačkář, V.Urbánek,
Dubenec :  J.Šídlo - L.Waldhauser, D.Trča 4,  P.Trča, V.Švík 1,  J.Špán, J.Kuráž, K.Pekasř, R.Kuráž
Branky: 7. a 15.- D.Trča 0:2,  21.- vlastní Waldhauser 1:2,  33.- D.Trča 1:3,
  38.- Bareš 2:3,  39.- Švík a 43.- D.Trča 2:5,
Rozh.:
T.Dvořák, C.Vaverka,  .  .  ŽK 2:0  47.- Zimandl, 49.- Mil.Kopecký  .  .  8 div

216  28. 9. Hluboká  18:00  AC DEMI   –  WEST J.„B"  .  .  .  .  7 : 14  .  (1:5)
Demi :  D.Frcman - J.Pacholík 3,  J.Hrouz 1,  R.Šustr, J.Špiroch 2,  M.Vochozka, V.David, J.Dvořák 1,

West J.:  J.Tichý - S.Škarda 2,  D.Beneš 2,  D.Červený 3,  M.Stropek 4,  L.Zimandl 3,  M.Novotný,
Branky: 5.- Stropek, 6.- Červený a 7.- Zimandl 0:3,  10.- Pacholík 1:3,  16.- Beneš a 21.- Červený 1:5,  26.- Špiroch a 27.- Pacholík 3:5,  30.- Stropek, 31.- Zimandl a 32.- Škarda 3:8, 33.- Špiroch a 35.- Hrouz 5:8,  36.- Stropek, 39.- Zimandl, 40.- Červený a 41.- Stropek 5:12,  43.- Pacholík 6:12,  45.- Škarda 6:13, 49.- Dvořák 7:13,  50.- Beneš 7:14,

Rozh.:
Zabilka, Hrabčák  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

T A B U L K A   po  4. kole :   
1. 
LIONS VELEŠÍN  B   .  .  .  4  .  .  3  .  1  .  0  .  .  28 : 19  .  .10
2. 
WEST JAM  ČB  B  .  .  .  .  4  .  .  3  .  0  .  1  .  .  39 : 19  .  .  9
3. 
UNREAL  ČB  FC   .  .  .  .  4  .  .  3  .  0  .  1  .  .  20 : 21  .  .  9
4. 
TJ BOREK - Rebels  .  .  .  4  .  .  2  .  0  .  2  .  .  14 : 15  .  .  6
5. 
RL  DUBENEC   .  .  .  .  .  4  .  .  2  .  0  .  2  .  .  17 : 23  .  .  6
6. 
SK STŘELNICE ČB   .  .  .  4  .  .  1  .  1  .  2  .  .  22 : 19  .  .  4
7. 
AC DEMI Hluboká .  .  .  .  4  .  .  1  .  0  .  3  .  .  18 : 31  .  .  3
8. 
INTER  ČB  .  .  .  .  .  .  .  4  .  .  0  .  0  .  4  .  .  12 : 23  .  .  0

S T Ř E L C I    po  4. kole :
14  -  Stropek Michal  (West Jam)
12  -  Bláha Patrik  (Unreal)
11  -  Trča Dominik  (Dubenec)
  9  - 
L.Zimandl (West J.)
  7  - 
S.Škarda  (West J.)  a  Kopecký Marek  (Inter)
 
6  -  J.Janoušek a J.Jelínek (Střelnice)
 
5  -  M.Homer, J.Kališ a J.Sláma (Lions),  D.Šestauber (Borek)  a  J.Pacholík (Demi)
  4  -  D.Fuciman a J.Krenauer
(Lions),  D.Červený (West J B), T. Bejsta (Borek)  a  M.Vochozka (Demi)

K A R T Y    po  4. kole :
bez karet -  West Jam B,  Lions B,  Borek

1  ŽK  .  -  Demi  a  Dubenec
2  ŽK  .  - 
Unreal FC  a  Inter
3  ŽK  .  -  Střelnice

 

5 .   k o l o :  ( 1.  – 7. 10. )

217  1. 10.  SH JČU   20:30   UNREAL FC   –  AC DEMI  .  .  .  2 : 1  .  (0:0)
Unreal :  L.Pokorný - L.Trapl, T.Pecha, J.Cejp 1,  P.Bláha 1,  M.Bartoš, J.Stolařík, D.Budějcký, M.Vaniš

Demi :  D.Frcal - J.Pacholík 1,  V.David, J.Dvořák, R.Šustr, M.Vochozka
Branky: 41.- Cejp 1:0,
  46.- Pacholík 1:1,  48.- Bláha 2:1,
Rozh.:
Peterka, Hrabčák  ,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

218  3. 10.  Rudolfov 20:00   WEST J.“B“  –  STŘELNICE  . .  3 : 5  .  (2:1)
West Jam :  R.Novák - M.Stropek 1,  S.Škarda 1,  D.Beneš, L.Zimandl 1,  V.Dolejšek, L.Niedl,

Srřelnice :  Z. Vácha ŽK - J.Šilha 1+ŽK, D.Mendlík, R.Ždiarský 1, V.Kubal, J.Svatoš, J.Janoušek 2, J.Jelínek 1+ŽK, J.Martinec,
Branky: 9.- Stropek 1:0,
  13.- Šilha 1:1,  21.- Škarda 2:1,  27.- Ždiarský, 29. a 39.- Janoušek, 40.- Jelínek 2:5,  46.- Zimandl 3:5,
Rozh.: 
Kocina, Kotásek  .  .  ŽK 0:3  32,- Jelínek, 41.- Vácha a  44,- Šilha  .  .  5 div

219  5. 10.  Dubenec  17:15   DUBENEC    –  BOREK  .  .  .  .  .  .  4 : 1  .  (2:0)
Dubenec :  J.Šídlo - L.Waldhauser, J.Kuráž, P.Trča 1,  D.Hucek, D.Trča 2,  M.Voráček, J.Janda, J.Špán 1,  K.Pekař

Borek :  L.Hort - M.Danda 1,  A.Michna, M.Škaroupka, J.Čermák,
Branky: 8.- D.Trča, 18.- Špán a 32.- D.Trča 3:0,  45.- Danda 3:1,  46.- P.Trča 4:1,

Rozh.:
Mráz, Ždych Zloch  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div 

220  5. 10.  Velešín  20:00  LIONS „B“  –  INTER ČB  .  .  .  .  .  14 : 5  .  (7:3)
Lions :  J.Kothánek - K.Zatloukal 1,  J.Krenauer, J.Kališ 4
J.Sláma 5,  M.Homer, D.Fuciman, S.Šálek 4,
Inter :  M.Jelínek - J.Bareš 1,  Mar.Kopecký 2,  Mil. Kopecký, I.Zimandl 1,  V.Urbánek, P.Hrouda 1,  M.Šťastný,
Branky: 3.- Sláma a 5.- Kališ 2:0,  5. a 7.- Mar.Kopecký 2:2,  10.- Sláma a 15.- Šálek 4:2,
  17.- Hrouda 4:3,  20.- Kališ, 21.- Sláma, 23.- Kališ a 26.- Šálek 8:3,  27.- Bareš 8:4,  33.- Zatloukal 9:4,  39.- Zimandl 9:5,  42.- Šálek, 45.- Sláma, 47.- Kališ, 48.- Sláma a 49.- Šálek 14:5,
Rozh.:
Brt, Tošilová  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div

T A B U L K A   po  5. kole :   
1.  LIONS VELEŠÍN  B   .  .  .  5  .  .  4  .  1  .  0  .  .  42 : 24  .  .13
2. 
WEST JAM  ČB  B  .  .  .  .  5  .  .  3  .  0  .  2  .  .  42 : 24  .  .  9
3. 
UNREAL  ČB  FC   .  .  .  .  5  .  .  4  .  0  .  1  .  .  22 : 22  .  .12
4. 
RL  DUBENEC   .  .  .  .  .  5  .  .  3  .  0  .  2  .  .  21 : 24  .  .  9
5.  SK STŘELNICE ČB   .  .  .  5  .  .  2  .  1  .  2  .  .  27 : 22  .  .  7
6.  TJ BOREK - Rebels  .  .  .  5  .  .  2  .  0  .  3  .  .  15 : 20  .  .  6
7. 
AC DEMI Hluboká .  .  .  .  5  .  .  1  .  0  .  4  .  .  19 : 33  .  .  3
8. 
INTER  ČB  .  .  .  .  .  .  .  5  .  .  0  .  0  .  5  .  .  17 : 37  .  .  0

S T Ř E L C I    po  5. kole :
15  -  Stropek Michal  (West Jam)
13  -  Bláha Patrik  (Unreal)  a  Trča Dominik  (Dubenec)
10  -  Sláma Jan (Lions)  a  Zimandl Lukáš  (West Jam)
  9  - 
J.Kališ (Lions),  a  M.Kopecký (Inter)
  8  - 
S.Škarda  (West J.)  a  J.Janoušek (Střelnice) 
  7  -  J.Jelínek (Střelnice) 
 
6  -  J.Pacholík (Demi)
 
5  -  M.Homer (Lions)  a  D.Šestauber (Borek)

K A R T Y    po  5. kole :
bez karet -  West Jam B,  Lions B,  Borek

1  ŽK  .  -  Demi  a  Dubenec
2  ŽK  .  - 
Unreal FC  a  Inter
6  ŽK  .  -  Střelnice

 

6 .   k o l o :  ( 8.  – 14. 10. )

221  11. 10. Rudolfov  20:00    INTER ČB   –  WEST J.“B“  .  .  .  5 : 12  .  (1:3)
Inter :  J.Bareš 1,  Jar.Bernas 1,  Mar.Kopecký 2,  Zimandl, Vačkář, Urbánek, Hrouda, Jan Bernas 1,

West J. :  R.Novák - S.Škarda 2, L.Zimandl 1, M.Novotný 1, V.Ohnsorg 1, D.Beneš 2, F.Toman 2, M.Stropek 3,
Branky: 17.- Beneš a Toman 0:2,  20.- Bareš 1:2,  24.- Ohnsorg 1:3,  26.- Kopecký 2:3,  29.- Novotný, 33.- Škarda a 34.- Stropek 2:6,  37.- Jar.Bernas 3:6,  40.- Beneš 3:7,  41.- Jan Bernas 4:7,  42.- Škarda,.45.- Toman a Stropek,  47.- Stropek a 49.- Zimandl 4:12,  50.- Kopecký 5:12,

Rozh.:
Ždych, Zloch  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div

222  11. 10. SH JČU   21:00   UNREAL       –  DUBENEC  .  .  .  .  3 : 4  .  (2:2)
Unreal :  A.Pavelec - L.Trapl, R.Stifter, T.Pecha 1,  J.Cejp 1,  L.Pokorný, M.Bartoš, M.Vaniš, P.Bláha 1,

Dubenec :  T.Kabelka - D.Hucek, D.Trča 2,  P.Trča, J.Špán 1,  J.Kuráž 1,  J.Šídlo, L.Waldhauser, M.Voráček, V.Švík,
Branky: 3.- Bláha a 6.- Cejp 0:2,  10.- D.Trča a 11.- Kuráž 2:2,  32.- Pechas 3:3,  40.- Pecha 3:3,  45.- Špán 3:4,

Rozh.:
Hrabčák, Primus  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

223  12. 10.  Hluboká  18:00   AC DEMI –  STŘELNICE  .  .  2 : 5  .  (2:4)
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík ŽK,  J.Hrouz, J.Dvořák 2,  R.Šustr, M.Vochozka, S.Rejdal, R.Holler, V.David

Střelnice :  R.Mendlík - M.Švec, J.Šilha, D.Mendlík 3,  V.Kubal, J.Svatoš 1,  J.Janoušek 1+ŽK,  J.Martinec,
Branky: 2.- D.Mendlík a 5.- Janoušek 0:2,  8.- Dvořák 1:2,  14.- D.Mendlíka a 19.- Svatoš 1:4,   24.- Dvořák 2:4,  41.- D.Mendlík 2:5,

Rozh.:
Zabilka, Kotásek Dvořák  .  .  ŽK 1:1  33.- Pacholík - 40.- Janoušek  .  .  8 div 

224  12. 10. Velešín  20:00  LIONS „B“  >  BOREK   .  .  .  1 : 7  .  (1:1)
Lions :  L.Mezník - K.Zatloukal 1,  J.Krenauer, J.Kališ 1,  J.Sláma, M.Homer, D.Fuciman 1,  P.Podskalský, P.Fišer 2,  S.Šálek 2,

Borek :  M.Škaroupka - M.Danda, T.Bejsta, A.Michna, R.Rehanzl, D.Šestauber 1,  S.Šestauber
Branky: 7.- Šálek 1:0,  12.- D.Šestauber 1:1,  29.- Zatloukal, 32.- Fišer, 36.- Fuciman, 40.- Kališ, 42.- Fišer  a  44.- Šálek 7:1,

Rozh.:
Brt, Tošilová,  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  18 div  . 

T A B U L K A   po  6. kole :   
1.  LIONS VELEŠÍN  B   .  .  .  6  .  .  5  .  1  .  0  .  .  49 : 25  .  .16
2. 
WEST JAM  ČB  B  .  .  .  .  6  .  .  4  .  0  .  2  .  .  54 : 29  .  12
3. 
UNREAL  ČB  FC   .  .  .  .  6  .  .  4  .  0  .  2  .  .  25 : 26  .  .12
4. 
RL  DUBENEC   .  .  .  .  .  6  .  .  4  .  0  .  2  .  .  25 : 27  .  .12
5.  SK STŘELNICE ČB   .  .  .  6  .  .  3  .  1  .  2  .  .  32 : 24  .  .10
6.  TJ BOREK - Rebels  .  .  .  6  .  .  2  .  0  .  4  .  .  16 : 26  .  .  6
7. 
AC DEMI Hluboká .  .  .  .  6  .  .  1  .  0  .  5  .  .  21 : 38  .  .  3
8. 
INTER  ČB  .  .  .  .  .  .  .  6  .  .  0  .  0  .  6  .  .  22 : 49  .  .  0

S T Ř E L C I    po  6. kole :
18  -  Stropek Michal  (West Jam)
15  -  Trča Dominik  (Dubenec)
14  -  Bláha Patrik  (Unreal)
11  -  Zimandl Lukáš  (West Jam)  a M.Kopecký (Inter)
10  -  J.Kališ  a  Sláma Jan (Lions)  a  S.Škarda (West Jam)
  9  - 
J.Janoušek (Střelnice) 
  7  -  J.Jelínek (Střelnice) 
 
6  -  S.Šálek (Lions),  D.Šestauber (Borek)  a  J.Pacholík (Demi)

K A R T Y    po  6. kole :
bez karet -  West Jam B,  Lions B,  Borek

1  ŽK  .  -  Dubenec
2  ŽK  .  - 
Unreal FC,  Demi  a  Inter
7  ŽK  .  -  Střelnice

 

7 .   k o l o :  ( 15. – 21. 10. )

225  15. 10.  SH JČU  20:30  STŘELNICE  –  INTER ČB  .  .  .  11 : 2  .  (3:0)
Střelnice :  Z.Vácha
- D.Mendlík 2,  J.Svatoš 2,  J,Jelínek 3,  J.Martinec 3,  V.Kubal. M.Švec 1,  J.Šilha, O.Lacko
Inter :  Mar.Kopecký - J.Bareš 2,  Jar.Bernas, P.Hrouda, M.Šťastný, V.Urbánek, I.Zimandl, Jan Bernas, Z.Vačkář
Branky: 5.- Jelínek, 9.- Martinec, 20.- Jelínek, 27.- Martnec,
28.- Jelínek, 31.- Martinec, 35.- Mendlík a Svatoš a 36.- Mendlík 9:0,  40.- Bareš 9:1,  43.- Svatoš 10:1,  45.- Bareš 10:2,  50.- Švec 11:2
Rozh.:
T.Peterka, F.Zloch  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  15 div

226  17. 10.  Rudolfov  20:00  WEST J.“B“  –  BOREK  .  .  .  .  6 : 9  .  (4:5)
West J. :  J.Tichý - D.Beneš, D.Červený, M.Novotný, V.Ohnsorg 2,  M.Stropek 3,  S.Škarda 1,  F.Toman, L.Zimandl

Borek :  M.Škaroupka - T.Bejsta 1,  M.Danda 1,  A.Michna, D.Šestauber 6,  S.Šestauber 1,
Branky: 2.- Stropek a 4.- Ohnsorg 2:0,  6. a 8.- D.Šestauber a 9.- Bejsta 2:3,  11.- Škarda 3:3,  14.- D.Šestauber 3:4,  14.- Stropek 4:4,  15.- Danda 4:5,  27.- Stropek 5:5,  30. a 34.- D.Šestauber a 37.- S.Šeatauber 5:8,  39.- Ohnsorg 6:8,  45.- D.Šestauber 6:9,

Rozh.:
Kocina, Dvořák Kotásek Zabilka  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div 

227  19. 10.  Hluboká  18:00  AC DEMI      >  DUBENEC  .  .  .  5 : 0  .  (2:0)
Demi :  D.Frcal - J.Pacholík, J.Špiroch 2,  J.Dvořák 1,  R.Šustr, M.Vochozka ŽK.  R.Holler, V.David 2,  P.Nechvátal

Dubenec :  T.Kabelka ŽK - J.Janda, J.Kuráž, J.Špán, D.Hucek, D.Trča, L.Waldhauser, J.Šídlo, M.Voráček ŽK,  R.Kuráž, K.Pekař
Branky: 19. a 20.- Špiroch, 37.- Dvořák, 38. a 39.- David 5:0,

Rozh.:
Ždych Primus, Hrabčák  .  ŽK 1:2  30.- Vochozka - 13.- Voráček a 17.- Kabelka  . 15 div 

228  19. 10. Velešín   20:00  LIONS „B“   –  UNREAL  .  .  .  .10 : 5  .  (4:3)
Lions :  L.Mezník - K.Zatloukal, J.Krenauer, J.Kališ, J.Sláma, M.Homer 3, D.Fuciman, P.Podskalský 4, P.Fišer 3,

Unreal :  L.Pokorný - L.Trapl, R.Stifter 1,  M.Vaniš, J.Stolařík, D.Zíka 1,  T.Pecha 2,  H.Holý 1,
Branky: 3.- Homer 1:0,  8.- Holý 1:1,  13.- Podskalský a 17.- Fišer 3:1,
  18.- Stifter 3:2,  20.- Podskalský 4:2,  23.- Pecha 4:3,  27. a 30.- Homer,32.- Fišer a 36.- Podskalský 8:3,  38.- Pecha 8:4,  40.- Fišer 9:4, 43.- Zíka 9:5,   46.- Podskalský 10:5,
Rozh.:
Brt, Tošilová  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div 

T A B U L K A   v  7. kole :   
1.  LIONS VELEŠÍN  B   .  .  .  7  .  .  6  .  1  .  0  .  .  59 : 30 .  .19
2. 
SK STŘELNICE ČB   .  .  .  7  .  .  4  .  1  .  2  .  .  43 : 26  .  .13
3. 
WEST JAM  ČB  B  .  .  .  .  7  .  .  4  .  0  .  3  .  .  60 : 38  .  12
4. 
UNREAL  ČB  FC   .  .  .  .  7  .  .  4  .  0  .  3  .  .  30 : 36  .  .12
5.  RL  DUBENEC   .  .  .  .  .  7  .  .  4  .  0  .  3  .  .  25 : 32  .  .12
6.  TJ BOREK - Rebels  .  .  .  7  .  .  3  .  0  .  4  .  .  25 : 32  .  .  9
7. 
AC DEMI Hluboká .  .  .  .  7  .  .  2  .  0  .  5  .  .  26 : 38  .  .  6
8. 
INTER  ČB  .  .  .  .  .  .  .  7  .  .  0  .  0  .  7  .  .  24 : 60  .  .  0

S T Ř E L C I    v  7. kole :
21  -  Stropek Michal  (West Jam)
15  -  Trča Dominik  (Dubenec)
14  -  Bláha Patrik  (Unreal)
12  -  D.Šestauber (Borek)
11  -  S.Škarda a L.Zimandl (West Jam)  a M.Kopecký (Inter)
10  -  J.Kališ  a  Sláma Jan (Lions)  a  J.Jelínek (Střelnice)
  9  - 
J.Janoušek (Střelnice) 
  8  -  M.Homer (Lions) 
  7  -  D.Mendlík (Střelnice) 

K A R T Y    v  7. kole :
bez karet -  West Jam B,  Lions B,  Borek

2  ŽK  .  -  Unreal FC  a  Inter
3  ŽK  .  - 
Dubenec  a  Demi
7  ŽK  .  -  Střelnice

 



Rozpis 2. třídy - podzim 2018.doc





Vaše jméno
E-mail
Komentář
 « Zpět «

Partneři












© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS