Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency 1. třída

14.10.2019 17:00 - Zahájí
FK Zahájí B - FC SVP Zbudov
14.10.2019 20:30 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - SK Devianti (Absolut B)
16.10.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam ČB - FC Next ČB
18.10.2019 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - FC 30 ČB B

JS Agency KP Jih

21.10.2019 21:00 - SH Hrdějovice
Absolutteam ČB - FK Zahájí
22.10.2019 18:00 - Rudolfov
Best Caffe team - FC 30 ČB
22.10.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast ČB - Dynamo B
23.10.2019 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - TJ HFASC ČB

JS Agency 2. třída

15.10.2019 17:00 - NH SKP ČB
BSKN ČB - AC Demi Hluboká
17.10.2019 20:00 - Rudolfov
Inter ČB - TJ Borek
18.10.2019 17:00 - Dubenec, tréninkové
RL Dubenec - West Jam CB B
18.10.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - SK Střelnice ČB


  

  6. kolo 1. třídy

6. kolo: _ _ 7.10. ZBUDOV - UNREAL . 7:6 (2:3) _ _ 7.10. FC 30 B – WEST JAM . 6:2 (4:0) _ _ 10.10. DEVIANTI – LIONS . 9:5 (3:3) _ _ 10.10. NEXT – ZAHÁJÍ B . 8:5 (3:3) _ _ _ _

6 .   k o l o :  ( 7.  – 11. 10

121  7. 10.   Zbudov 17:15  ZBUDOV  –  UNREAL  .  . .  7 : 6  .  (2:3)
Zbudov :  L.Kácal - P.Fux st, D.Růžička 5, P.Kocina,  P.Fux ml,  V.Fux, M.Remiáš 2, F.Adler, J.Polesný
Unreal
J.Dvořák - A.Pavelec 1,  M.Sládek 1M.Vaniš 1,  P.Bláha 1,  T.Pecha 1,  F.Daniel 1,
Branky: 1.- Bláha a 8.- Sládek 0:2,  10.- Růžička 1:2,  16.- Pecha 1:3,  17.- Růžička 2:3, 28.- Pavelec a 30.- Daniel 2:5,  32.- Remiáš 3:5,  37.- Vaniš 3:6,  38.- Remiáš, 46., 48. a 50.- Růžička 7:6,
Rozh.: Š.Hrabčák
(390), J.Kolář (210)  .  .  .  .  .  . bez karet  .  .  .  .  .  .  .  25 div

122  7. 10.   VŠZ  17:15  FC 30 B    WEST JAM  .  .  .  .  .  6 : 2  .  (4:0)
FC 30 :  M.Havelec - D.Hric 1,  P.Kortus st.,  P.Kortus ml.2, P.Bouchal 3, Z.Mrvík, D.Přibyl, O.Pelcl,
West J. :  R.Novák - M.Rudolf, V.Dolejšek 1,  M.Vochozka, S.Škarda 1,  M.Stropek, L.Zimandl,
Branky: 5.- P.Kortus ml., 7.- Bouchal, 10.- Hric, 24. a 32.- Bouchal a 45.- P.Kortus ml. 6:0,  49.- Škarda a 50.- Dolejšek 6:2,
Rozh.: T.Peterka (250), V.Korejčík (250)  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  . 15 div

123  2. 10.  SH JČU 19:30  DEVIANTI  –  SK LIONS  .  .   9 : 5  .  (3:3)
Devianti :  P.Sobolík - P.Janeček 4+ŽK,  R.Mertl, M.Staněk 4,   T.Valta 1,  T.Vajo, Z.Kuna, J.Dědina,
Lions :  L.Mezník - V.Dub, M.Kejšar 1,  K.Gondek, M.Lefan,  J.Carda 1,  J.Krejčí 1,  M.Švec, M.Strapek 1,  vlastní 1,
Branky: 4. a 9.-- Janeček 2:0,  11.- vlastní 2:1,  22.- Staněk 3:1,  23.- Švec a 24.- Krejčí 3:3,  32.- Stsaněk 4:3,  34.- Kejšar 4:4,  36.- Staněk 5:4,  43.- Carda 5:5,  45. a 46.- Janeček, 49.- Staněk a 50,- Valta 9:5,
Rozh.: P.Kocina (250), M.Primus (250)  .  .  .  . 
ŽK 1:0  28.- Janeček  .  .  .  .  15 div

124  26. 9.  SH JČU 20:00  FC NEXT   –  ZAHÁJÍ "B"  .  .  8 : 5  .  (3:3)
Next :  J.Tomášek - M.Šauer, R.Chmátal
1, P.Le 5,  J.Křiváček 1,  P.Kaše, J.Kubeš,  R.Trousil, E.Kubeša 1,
Zahájí :  J.Čejka - L.Ponec, J.Slavík 1+ŽK,  J.Vlk, J.Maňhal,  T.Kazík 1
M.Fürst 2,  M.Šíma 1,
Branky: 10. a 11.-
rst 0:2,  17.- Le 1:2,  20.- Kazík 1:3,  23.- Kubeša, 25.- Le a 31.- Křiváček 4:3,  33.- Šíma a 35.- Slavík 4:5,  35. a 43.- Le, 47.- Chmátal a 48.- Le 8:5
Rozh.: P.Kocina (250),  M.Primus (250)  .  ŽK 2:1 46.- Kubeša a Křiváček - 35.- Slavík  .  5 div

T A B U L K A    P O   6.  KOLE  :   
1.  FC 30 ČB "B"   .  .  .  (1)  .  .  .  6  .  .  .  5  .  .  1  .  .  0  .  .  .  39 : 17  .  .  .  16
2.  SK DEVIANTI  .  .  .  . (2)  .  .  .  6  .  .  .  4  .  .  1  .  .  1  .  .  .  49 : 23  .  .  .  13
3.  SK  LIONS  .  .  .  .  .  (3)  .  .  .  6  .  .  .  3  .  .  1  .  .  2  .  .  .  37 : 45  .  .  .  10
4.  FC NEXT ČB  .  .  .  . (6)  .  .  .  6  .  .  .  3  .  .  0  .  .  3  .  .  .  40 : 38  .  .  .  . 9
5.  SVP ZBUDOV .  .  .  . (7)  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  1  .  .  3  .  .  .  35 : 49  .  .  .  . 7

6.  FK ZAHÁJÍ .  .  .  .  . (4)  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  0  .  .  4  .  .  .  31 : 30  .  .  .  . 6
7.  WEST  JAM   .  .   .  . (5)  .  .  .  6  .  .  .  2  .  .  0  .  .  4  .  .  .  25 : 35  .  .  .  . 6

8.  UNREAL ČB   .  .  .  . (8)  .  .  .  6  .  .  .  1  .  .  0  .  .  5  .  .  .  33 : 52  .  .  .  . 3

Nejlepší střelci po 6. kole :  
15 -  Milan Staněk (Devianti)
14 -  Petr Bouchal (FC 30)  a  David Růžička (Zbudov)
13 -  Michal Strapek (Lions)
12 -  Zdeněk Kuna (Devianti)
11 -  J.Carda (Lions),  P.Le a J.Křiváček (Next)
10 -  M.Sládek (Unreal)
  9 -  D.Hric (FC 30),  T.Valta (Devianti)  a  J.Slavík (Zahájí)
  8 -  P.Janeček (Devianti),
  6 -  P.Fux ml. (Zbudov)

Obdržené karty po 6. kole :   
bez karet  .   -  FC 30 "B"
1 ŽK  .  .  .  .  -  West Jam  a  Zbudov,
2 ŽK  .  .  .  .  -  Devianti  a  Unreal
3.ŽK  .  .  .  .  -  Next
4 ŽK  .  .  .  .  -  Zahájí "B"
2 ŽK a 1 ČK   -  Lions

 

P Ř Í Š T Í   P O Ř A D :

7 .   k o l o :  ( 14. – 18. 10. )

PO  14. 10.  Zahájí   17:00  ZAHÁJÍ „B“  –  ZBUDOV  .  . L.Zabilka, M.Primus

PO  14. 10. SH JČU   20:30  UNREAL   –  DEVIANTI  .  .  T.Peterka, V.Korejčík

ST  16. 10. Rudolfov 20:00  WEST JAM  –  NEXT  ČB  .  .  Š.Hrabčák, K.Tošilová

PA  18. 10.  Velešín  19:00   LIONS     –  FC  30 „B“  .  .  Š.Hrabčák, K.Tošilová






» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS