Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency 1. třída

28.10.2019 20:00 - SH JČU, Na Sádkách
Unreal ČB FC - FC 30 ČB B
31.10.2019 19:30 - SH JČU, Na Sádkách
SK Devianti (Absolut B) - West Jam ČB
31.10.2019 20:30 - SH JČU, přehoz. pořad. - ODLOŽENO
FC Next ČB - FC SVP Zbudov
01.11.2019 19:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín - FK Zahájí B

JS Agency KP Jih

10.11.2019 19:00 - SH Loko Suché Vrbné
Dynamo PCO B - Absolutteam ČB
12.11.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast Lišov - FC Kohouti ČB
13.11.2019 20:00 - NH SKP ČB
TJ HFASC ČB - FK Zahájí
13.11.2019 20:30 - SH Týn nad Vltavou
ELBH Týn nad Vltavou - Best Caffe team
14.11.2019 21:00 - SH Hrdějovice
Grey Space team ČB - FC 30 ČB

JS Agency 2. třída

28.10.2019 19:00 - SH JČU, přehozené pořadatelství
SK Střelnice ČB - RL Dubenec
30.10.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - BSKN ČB
01.11.2019 18:00 - Hluboká, přehozené pořadatelství
AC Demi Hluboká - TJ Borek
01.11.2019 20:00 - SOŠE Velešín
SK Lions Velešín B - Inter ČB


  

  Poslední (odložené 10.) kolo 2. třídy

Před posledním utkáním zůstává otázkou umístění na 6. a 7. místě. Dvojice pro play-off a play out jsou však známy. V play-off se Lions utká s Unrealem a Střelnice s West Jamem v play-out Dubenec s Interem a Demi s Borkem. _ _ _ _

10 . k o l o : ( 5. – 10. 5. )

253  6. 5. SH JČU 19:00 STŘELNICE  –  DUBENEC  .  .  .  15 : 2  .  (7:1)
Střelnice :  J.Svatoš - D.Mendlík 3,  J.Martinec 4,  R.Ždiarský 2,  V.Kubal 3,  M.Švec, J.Šilha 1,  L.Binter 2,
Dubenec :  J.Šídlo - V.Švík, D.Trča 1,  J.Špán 1,  L.Waldhauser, M.Voráček, P.Trča, J.Kuráž, D.Hucek,
Branky: 4.- Kubal, 6.- Mendlík, 8.- Martinec, 10.- Kubal, 12.- Mendlík a 22.- Binter 6:0,  24.- Špán 6:1,  25.- Martinec 7:1,  28.- D.Trča 7:2,  29.- Binter, 30.- Ždiarský, 39.- Martinec, 40.- Kubal, 43.- Martinec a Mendlík, 44.- Ždiarský a 46.- Šilha 15:2,
Rozh.: P.Ždych, F.Zloch L.Zabilka  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  5 div 

254  8. 5. Rudolfov 20:00 WEST J. “B“ – LIONS „B“  .  .  .  9 : 8  .  (5:1)
West J :  J.Šinko - M.Stropek 2,  S.Škarda 2,  L.Zimandl 3,  V.Dolejšek 2,
Lions :  L.Mezníki - K.Krejčí, K.Zatloukal 2,  J.Kališ 1,  J.Sláma 4,  D.Fuciman 1,
Branky: 5.- Sláma 0:1,  6. a 11.- Zimandl, 16.- Škarda, 22. a 25.- Stropek, 26.- Dolejšek a 30.- Zimandl 7:1,   31.- Sláma 7:2,  33.- Škarda 8:2,  34. a 35.- Sláma a 37.- Fucina 8:5,  38.- Dolejšek 9:5,  44.- Kališ, 45. a 46.- Zatloukal 9:8,
Rozh.: L.Zabilka, T.Peterka  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  5 div

255  9. 5. Rudolfov 20:00 INTER ČB  –  UNREAL FC  .  .  .  3 : 14  .  (2:7)
Inter :  J.Bareš - Jar.Bernas 1,  Mar.Kopecý 1,  I.Zimandl 1,  Jan Bernas, Mil.Kopecký, R.Kovalčík,
Unreal :  P.Vach - M.Vaniš 3,  L.Pokorný 1,  T.Pecha 2,  M.Sládek 3,  P.Bláha 2,  J.Stolařík 2,  D.Zíka 1,  D.Budějcký,
Branky: 3.- Pecha a 6.- Zíka 0:2,  8.- Zimandl 1:2,  11.-. Stolařík, 12.- Bláha, 13. a 15.- Vaniš a 23.- Sttolařík 1:7,  25.- Mar.Kopecký a 30.- Jar.Bernas 3:7,  32.- Vaniš, 33. a 34.- Sládek, 37.- Pokorný, 38.- Pecha, 45.- Bláha a 46.- Sládek 3:14,
Rozh.: J.Řehoř, V.Korejčík  .  .  .  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  ? div 

T A B U L K A   v  posledním  kole : 

1.  LIONS VELEŠÍN  B   .  .  .  14  .  .  10  .  1  .  . 3  .  .  113 : . 69 .  .  31
2.  SK STŘELNICE ČB   .  .  .  14  .  .  . 9  .  2  .  . 3  .  .  104 : . 55  .  .  29
3.  WEST JAM  ČB  B  .  .  .  . 14  .  .  . 9  .  2  .  . 3  .  .  115 : . 73  .  .  29
4.  UNREAL  ČB  FC   .  .  .  . 14  .  .  . 8  .  0  .  . 6  .  .  . 73 : . 63  .  .  24
5.  RL  DUBENEC   .  .  .  .  .  14  .  .  . 6  .  1  .  . 7  .  .  . 53 : . 82 .  .  19
6.  AC DEMI Hluboká .  .  .  .   13  .  .  . 5  .  0  .  . 8  .  .  . 56 : . 71  .  .  15
7.  TJ BOREK - Rebels  .  .  .  13  .  .  . 4  .  2  .  . 7  .  .  . 50 : . 64  .  .  14
8.  INTER  ČB  .  .  .  .  .  .  . 14  .  .  . 0  .  0  .  14  .  .  . 53 : 140  .  .  . 0

S T Ř E L C I   v  posledním  kole :
38  -  Stropek Michal  (West Jam)
24  -  J.Sláma (Lions)  a  Škarda Stanislav (West Jam)
22  -  Trča Dominik (Dubenec)
21  -  P.Bláha (Unreal)   a   Mar.Kopecký (Inter)
20  -  L.Zimandl (West Jam)
19  -   D.Šestauber (Borek)
18  -  D.Mendlík (Střelnice)
16  -  D.Fuciman (Lions)    
15  -  J.Jelínek a J.Svatoš (Střelnice),    
14  -  J.Kališ (Lions)
13  -  P.Fišer (Lions)  a  J.Pacholík (Demi)

 

K A R T Y   v  posledním  kole :
bez karet  .
  .  . -  West Jam B  a  Borek
2  ŽK  .  .  .  .  . Lions B, 
3  ŽK  .
  .  .  .  . Unreal FC,
5  ŽK  .
  .  .  .  . Dubenec  a  Inter
7  ŽK  .  .  .  .  .  -  Střelnic
 
5  ŽK + 1 ČK  .  - 
Demi 

P Ř Í Š T Í   P O Ř A D :

10 . k o l o : ( 5. – 10. 5. )

PA 10. 5. Hluboká 18:00 AC DEMI  –  TJ BOREK  .  .  .  .  L.Zabilka F.Zloch, Š.Kotásek






» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS