Menu

Výsledkový servis

Program na týden

JS Agency 1. třída

02.09.2019 18:00 - Zbudov
FC SVP Zbudov - West Jam ČB
02.09.2019 18:00 - VŠZ, přehozené pořadatelství
FC 30 ČB B - NEXT ČB
02.09.2019 18:00 - Zahájí, přehozené pořadatelství
FK Zahájí B - SK Devianti (Absolut B)
02.09.2019 20:30 - SH JČU, přehozené pořadatelství
Unreal ČB FC - SK Lions Velešín

JS Agency KP Jih

21.10.2019 00:00 - SH Hrdějovice
Absolutteam ČB - FK Zahájí
22.10.2019 18:00 - Rudolfov
Best Caffe team - FC 30 ČB
22.10.2019 21:00 - SH Hrdějovice
SK Vaplast ČB - Dynamo B
23.10.2019 20:00 - NH SKP ČB
FC Kohouti ČB - TJ HFASC ČB

JS Agency 2. třída

04.09.2019 20:00 - Rudolfov
West Jam CB B - Inter ČB
05.09.2019 18:30 - SK Borek, tréninkové
TJ Borek - BSKN ČB
06.09.2019 18:00 - ZŠ Hluboká n./Vlt.
AC Demi Hluboká - SK Střelnice ČB
06.09.2019 18:00 - Dubenec, přehozené pořadatelství
RL Dubenec - SK Lions Velešín B


  

  Poslední (odložené 10.) kolo 1. třídy

V posledním kole se podařilo týmu Zahájí B přeskočit Tex-Color a bude hrát v play-off. Ostatní týmy zůstaly na svých pozicích, takže dvojice pro play-off jsou Zahájí B s Devianty a FC 30 B ae Zbudovem. V play-out se utkají Rebels s Tex-Colorem a Lions s West Jamem. _ _ _ _

Poslední (10. odložené)  kolo:    ( 5. –  10. 5. )

153  6. 5.  VŠZ  .  8:00  .  FC 30 „B“   –  REBELS  .  .  .   4 : 1  .  (2:0)
FC 30 B :  D.Přibyl 1 - D.Hric 1,  P.Kortus st, P.Kortus ml, P.Bouchal 2,  M.Havelec, J.Sulek,
Dubenec :  J.Rozycki - T.Dvořák 1,  M.Černý, J.Čermák, L.Michal, R.Vinický
Branky: 7.- Bouchal, 16.- Přibyl a 27.- Hric 3:0,  36.- Dvořák 3:1,  41.- Bouchal 4:1,
Rozh.: F.Mertl, V.Korejčík  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  5 div 

154  7. 5.  Zahájí  19:00  .  ZAHÁJÍ „B“ – SK LIONS  .  .   4 : 1  .  (1:1)
Zahájí :  P.Zíka - M.Maňhal 2,  L.Ponec, J.Slavík 2,  M.Šťastný, T.Kazík, V.Švík
Lions :  L.Mezník - V.Dub, J.Severa, K.Krejčí ŽK,  D.Pospíšil 1+ŽK,  J.Krčín,
Branky: 23.- Slavíki 1:0,  25.- Pospíšil 1:1,  35. a 36.- Maňhal a 48.- Slavík 4:1,
Rozh.: P.Ždych,  T.Peterka Š.Hrabčák  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  10 div

155  9. 5.  SH JČU  19:00  .  DEVIANTI  – WEST JAM  .    .  .   11 : 6  .  (5:3)
Devianti :  M.Končok - R.Mertl 2,  P.Sobolík 1,  J.Dědina 3,  M. Staněk 5,  P.Váňa
West Jam :  R.Novák - V.Dolejšek, M.Stropek 3,  S.Škarda 2,  L.Zimandl 1,
Branky: 2.- Staněk 1:0,  12.- Škarda a 14.- Stropek 1:2,  14.- Dědina a 18.- Staněk 3:2,  19.- Zimandl 3:3,  25.- Dědina, 27. a 31.- Staněk, 32.- Sobolík a 37.- Mertl 9:3,  40.- Stropek a 43.- Škarda 9:5,  47.- Staněk a 48.- Dědina 11:5,  49.- Stropek 11:6,
Rozh.: Š.Hrabčák, M.Primus  .  .  .  .  .  bez karet  .  .  .  .  .  .  .  .  .  .  10 div

156  9. 5.  SH JČU  20:00  .  TEX-COL.   –  ZBUDOV  .  .  .    .  .   6 : 12  .  (0:3)
Tex-Col. :  J.Tomášek - M.Šauer 1,  R.Chmátal, R.Trousil 1,  p.Le 3,  P.Kaše 2xŽK>ČK,  V.Bašta,
Zbudov :  J.Veselý - P.Kocina 1,  Mich.Kocina 3+ŽK,  P.Fux st. P.Fux ml. 2,  D.Růžička 4,  M.Remiáš, F.Adler 2,
Branky: 14.- Adler, 15. Fux ml, 19.- Růžička, 26M.Kocina a D.Růžičla 0:5,  27.- Le a 28.- Trousil 2:5,  29.- Růžičks 2:6,  29.- Bašta 3:6,  30.- Adler 3:7,  35.- Šauer a 37.- Le 5:7,  38. Fux ml, 39.- Růžička, 41.- M. Kocina a 42.- P.Kocina 5:11,  46.- Le 6:11,  47.- M.Kocina 6:12,
Rozh.: Š.Hrabčák, M.Primus  . ŽK 2(3):1 2x 5.- Kaše - 23.- M.Kocina , ČK 1:0 5.- Kaše   .  20 div

T A B U L K A   P O  Z Á K L A D N Í   Č Á S T I :  

1.  SK  DEVIANTI .  .  .  .  14  .  . 12  .  1  .  . 1  .  .  156 : . 68  .  .  37
2.  SVP  ZBUDOV .  .  .  .  14  .  .  10  .  2  .  . 2  .  .  . 97 : . 71  .  .  32
3.  FC  30  ČB  "B"  .  .  .  14  .  .   8  .  2  .  . 4  .  .  . 73 : . 66  .  .  26
4.  FK  ZAHÁJÍ  "B" .  .  .  14  .  .   6  .  0  .  . 8  .  .  . 75 : . 78  .  .  18
5.  FC  TEX-COLOR  .  .  .  14  .  .   5  .  1  .  . 8  .  .  . 88 : 128  .  .  16
6.  WEST JAM  ČB   .  .  .  14  .  .   4  .  2  .  . 8  .  .  . 91 : . 99  .  .  14
7.  LIONS VELEŠÍN  .  .  .  14  .  .   3  .  1  .  10  .  .  . 53 : . 86  .  .  10
8.  FC  REBELS .  .  .  .  .  14  .  .   2  .  1  .  11  .  .  . 69 : 113  .  .  . 7

S T Ř E L C I   P O  Z Á K L A D N Í   Č Á S T I :
37  -  Staněk Milan (Devianti)
31  -  Slavík Jakub (Zahájí),
26  -  Dvořák Tomáš (Rebels)
25  -  M.Stropek (West Jam)
21  -  S.Škarda (West Jam)
20  -  J.Dědina a R.NMertl (Absolut)
19  -  J.Křiváček (Tex-Col.)
18  -  M.Kocina a D.Růžička (Zbudov),
17  -  P.Janeček (Devianti), 
16  -  P.Bouchal (FC 30),
15  -  D.Sobolík (Devianti),  P.Fux ml. (Zbudov,  P.Le (Tex-Col)  a  L.Zimandl (West Jam)

K A R T Y   P O  Z Á K L A D N Í   Č Á S T I :
1  ŽK  .  .  .  -  FC 30 B,  
2  ŽK  .  .  .  -  Rebels
3  ŽK  .  .  .  -  West Jam
4  ŽK  .  .  .  -  Tex-Color
5  ŽK  .  .  .  -  Zbudov  a  Zahájí B
7  ŽK  .  .  .  -  Devianti






» Přidat komentář »

 « Zpět «

Partneři








© 2009 FutsalCB.cz Všechna práva vyhrazena    ||    WebDesign & hosting by 1K Design! Reklamní předměty
RSS